facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Keeza IV liga (Kraków-Wadowice)

Tabela
Runda I
Runda II
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
Jesienią zostanie rozegranych 14 kolejek, wiosną pozostałe 5. Po rozegraniu jednej rundy nastąpi podział na grupę mistrzowską (9 drużyn) i grupę spadkową (10 drużyn).
- wiosną grupa mistrzowska 9 terminów – w sumie każda drużyna rozegra po 26 meczów (18+8)
- wiosną grupa spadkowa 9 terminów – w sumie każda drużyna rozegra po 27 meczów (18+9)
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 08.08.2020

Orzeł Piaski Wielkie
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
08.08.2020
11:00
MKS Trzebinia
3:0
LKS Rajsko
08.08.2020
11:00
Słomniczanka Słomniki
Sokół Kocmyrzów
08.08.2020
14:00
Orzeł Ryczów
2:1
Garbarnia II Kraków
08.08.2020
14:00
Wiślanie Jaśkowice
Puszcza II Niepołomice
08.08.2020
17:00
Beskid Andrychów
LKS Jawiszowice
08.08.2020
17:00
Dalin Myślenice
KS Chełmek
08.08.2020
17:00
Unia Oświęcim
0:0
Clepardia Kraków
08.08.2020
17:00
Pcimianka Pcim
Proszowianka Proszowice
09.08.2020
16:30

2. kolejka 15.08.2020

Węgrzcanka Węgrzce Wlk
Beskid Andrychów
15.08.2020
11:00
Proszowianka Proszowice
Orzeł Ryczów
15.08.2020
11:00
Sokół Kocmyrzów
Orzeł Piaski Wielkie
15.08.2020
11:00
Garbarnia II Kraków
Dalin Myślenice
15.08.2020
16:00
LKS Śledziejowice
Clepardia Kraków
15.08.2020
17:00
LKS Jawiszowice
MKS Trzebinia
15.08.2020
17:00
Puszcza II Niepołomice
Pcimianka Pcim
15.08.2020
17:00
LKS Rajsko
2:1
Unia Oświęcim
15.08.2020
11:00
KS Chełmek
4:0
Słomniczanka Słomniki
15.08.2020
16:00

3. kolejka 22.08.2020

MKS Trzebinia
4:2
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
22.08.2020
11:00
Dalin Myślenice
1:0
Proszowianka Proszowice
22.08.2020
11:00
Wiślanie Jaśkowice
LKS Śledziejowice
22.08.2020
11:00
Orzeł Ryczów
3:2
Puszcza II Niepołomice
22.08.2020
11:00
Beskid Andrychów
Sokół Kocmyrzów
22.08.2020
17:00
Clepardia Kraków
6:0
LKS Rajsko
22.08.2020
11:00
Unia Oświęcim
LKS Jawiszowice
22.08.2020
11:00
Orzeł Piaski Wielkie
KS Chełmek
23.08.2020
17:30
Słomniczanka Słomniki
3:0
Garbarnia II Kraków
23.08.2020
16:00

4. kolejka 29.08.2020

Proszowianka Proszowice
Słomniczanka Słomniki
29.08.2020
11:00
Wiślanie Jaśkowice
3:0
Pcimianka Pcim
29.08.2020
15:00
LKS Śledziejowice
LKS Rajsko
29.08.2020
17:00
KS Chełmek
Beskid Andrychów
29.08.2020
16:30
Garbarnia II Kraków
Orzeł Piaski Wielkie
29.08.2020
11:00
Puszcza II Niepołomice
1:4
Dalin Myślenice
30.08.2020
17:00
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
1:4
Unia Oświęcim
30.08.2020
16:00
Sokół Kocmyrzów
MKS Trzebinia
30.08.2020
17:00
LKS Jawiszowice
2:0
Clepardia Kraków
30.08.2020
17:00

5. kolejka 05.09.2020

MKS Trzebinia
1:0
KS Chełmek
05.09.2020
11:00
LKS Rajsko
3:1
LKS Jawiszowice
05.09.2020
11:00
Beskid Andrychów
3:2
Garbarnia II Kraków
05.09.2020
16:30
Orzeł Ryczów
2:1
Wiślanie Jaśkowice
05.09.2020
17:00
Unia Oświęcim
0:1
Sokół Kocmyrzów
05.09.2020
17:00
Clepardia Kraków
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
05.09.2020
11:00
Słomniczanka Słomniki
1:3
Puszcza II Niepołomice
05.09.2020
11:00
Pcimianka Pcim
2:2
LKS Śledziejowice
06.09.2020
16:30
Orzeł Piaski Wielkie
1:0
Proszowianka Proszowice
06.09.2020
17:00

6. kolejka 12.09.2020

Węgrzcanka Węgrzce Wlk
2:1
LKS Rajsko
12.09.2020
11:00
Wiślanie Jaśkowice
Dalin Myślenice
12.09.2020
11:00
Sokół Kocmyrzów
Clepardia Kraków
12.09.2020
16:00
LKS Śledziejowice
LKS Jawiszowice
12.09.2020
16:00
KS Chełmek
Unia Oświęcim
12.09.2020
17:00
Puszcza II Niepołomice
Orzeł Piaski Wielkie
13.09.2020
17:00
Proszowianka Proszowice
Beskid Andrychów
13.09.2020
11:00
Garbarnia II Kraków
MKS Trzebinia
13.09.2020
11:00
Pcimianka Pcim
0:1
Orzeł Ryczów
13.09.2020
16:30

7. kolejka 19.09.2020

Dalin Myślenice
1:0
Pcimianka Pcim
19.09.2020
11:00
MKS Trzebinia
Proszowianka Proszowice
19.09.2020
11:00
Beskid Andrychów
Puszcza II Niepołomice
19.09.2020
16:00
Orzeł Ryczów
3:0
LKS Śledziejowice
19.09.2020
16:00
Unia Oświęcim
Garbarnia II Kraków
19.09.2020
16:00
Clepardia Kraków
1:3
KS Chełmek
19.09.2020
11:00
LKS Rajsko
0:2
Sokół Kocmyrzów
19.09.2020
11:00
LKS Jawiszowice
0:0
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
20.09.2020
16:30
Wiślanie Jaśkowice
Słomniczanka Słomniki
14.11.2020
13:00

8. kolejka 26.09.2020

Sokół Kocmyrzów
LKS Jawiszowice
26.09.2020
15:00
Wiślanie Jaśkowice
8:0
Orzeł Piaski Wielkie
26.09.2020
15:00
Orzeł Ryczów
2:0
Dalin Myślenice
26.09.2020
16:00
KS Chełmek
0:0
LKS Rajsko
26.09.2020
16:00
Proszowianka Proszowice
3:6
Unia Oświęcim
26.09.2020
11:00
Puszcza II Niepołomice
2:2
MKS Trzebinia
27.09.2020
13:00
LKS Śledziejowice
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
27.09.2020
16:00
Garbarnia II Kraków
Clepardia Kraków
27.09.2020
16:30
Pcimianka Pcim
4:0
Słomniczanka Słomniki
27.09.2020
16:30

9. kolejka 03.10.2020

Clepardia Kraków
Proszowianka Proszowice
03.10.2020
11:00
Unia Oświęcim
3:2
Puszcza II Niepołomice
03.10.2020
16:00
Słomniczanka Słomniki
0:4
Orzeł Ryczów
03.10.2020
15:30
LKS Rajsko
2:2
Garbarnia II Kraków
03.10.2020
11:00
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
3:1
Sokół Kocmyrzów
03.10.2020
16:00
Dalin Myślenice
4:1
LKS Śledziejowice
04.10.2020
15:00
Orzeł Piaski Wielkie
0:1
Pcimianka Pcim
04.10.2020
15:00
LKS Jawiszowice
4:2
KS Chełmek
04.10.2020
16:00
Beskid Andrychów
Wiślanie Jaśkowice
11.11.2020
11:00

10. kolejka 10.10.2020

Wiślanie Jaśkowice
2:2
MKS Trzebinia
10.10.2020
11:00
Dalin Myślenice
3:2
Słomniczanka Słomniki
10.10.2020
11:00
LKS Śledziejowice
Sokół Kocmyrzów
10.10.2020
11:00
Orzeł Ryczów
1:1
Orzeł Piaski Wielkie
10.10.2020
15:00
KS Chełmek
0:2
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
10.10.2020
15:00
Puszcza II Niepołomice
0:3
Clepardia Kraków
10.10.2020
11:00
Proszowianka Proszowice
2:2
LKS Rajsko
10.10.2020
11:00
Garbarnia II Kraków
3:3
LKS Jawiszowice
11.10.2020
11:00
Pcimianka Pcim
1:1
Beskid Andrychów
11.10.2020
15:30

11. kolejka 17.10.2020

MKS Trzebinia
Pcimianka Pcim
17.10.2020
11:00
Sokół Kocmyrzów
KS Chełmek
17.10.2020
15:00
Beskid Andrychów
Orzeł Ryczów
17.10.2020
15:00
Unia Oświęcim
2:4
Wiślanie Jaśkowice
17.10.2020
11:00
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
Garbarnia II Kraków
18.10.2020
14:30
Orzeł Piaski Wielkie
0:3
Dalin Myślenice
18.10.2020
15:00
Słomniczanka Słomniki
LKS Śledziejowice
11.11.2020
11:30
LKS Rajsko
4:1
Puszcza II Niepołomice
13.03.2021
15:00
LKS Jawiszowice
5:2
Proszowianka Proszowice
14.03.2021
15:00

12. kolejka 24.10.2020

Orzeł Ryczów
2:0
MKS Trzebinia
24.10.2020
15:00
Wiślanie Jaśkowice
Clepardia Kraków
24.10.2020
11:00
LKS Śledziejowice
KS Chełmek
24.10.2020
15:00
Dalin Myślenice
Beskid Andrychów
24.10.2020
12:00
Puszcza II Niepołomice
0:4
LKS Jawiszowice
24.10.2020
16:00
Proszowianka Proszowice
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
24.10.2020
11:00
Garbarnia II Kraków
1:2
Sokół Kocmyrzów
25.10.2020
11:00
Pcimianka Pcim
0:0
Unia Oświęcim
25.10.2020
14:00
Słomniczanka Słomniki
1:2
Orzeł Piaski Wielkie
19.11.2020
20:00

13. kolejka 31.10.2020

MKS Trzebinia
1:1
Dalin Myślenice
31.10.2020
11:00
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
1:0
Puszcza II Niepołomice
31.10.2020
14:00
Beskid Andrychów
2:4
Słomniczanka Słomniki
31.10.2020
14:00
Sokół Kocmyrzów
Proszowianka Proszowice
31.10.2020
14:00
KS Chełmek
3:1
Garbarnia II Kraków
31.10.2020
14:00
LKS Rajsko
0:3
Wiślanie Jaśkowice
31.10.2020
11:00
Clepardia Kraków
Pcimianka Pcim
31.10.2020
11:00
Unia Oświęcim
Orzeł Ryczów
04.11.2020
14:00
Orzeł Piaski Wielkie
0:1
LKS Śledziejowice
15.11.2020
12:00

14. kolejka 07.11.2020

Wiślanie Jaśkowice
LKS Jawiszowice
07.11.2020
11:00
Dalin Myślenice
3:2
Unia Oświęcim
07.11.2020
13:00
LKS Śledziejowice
Garbarnia II Kraków
07.11.2020
13:30
KS Chełmek
Proszowianka Proszowice
07.11.2020
11:00
Słomniczanka Słomniki
MKS Trzebinia
07.11.2020
13:00
Puszcza II Niepołomice
Sokół Kocmyrzów
08.11.2020
15:00
Orzeł Piaski Wielkie
0:2
Beskid Andrychów
08.11.2020
12:00
Orzeł Ryczów
Clepardia Kraków
11.11.2020
17:30
Pcimianka Pcim
4:1
LKS Rajsko
21.11.2020
11:00

15. kolejka 24.04.2021

LKS Jawiszowice
Pcimianka Pcim
24.04.2021
11:00
Clepardia Kraków
Dalin Myślenice
24.04.2021
19:30
Unia Oświęcim
Słomniczanka Słomniki
24.04.2021
11:00
Beskid Andrychów
LKS Śledziejowice
24.04.2021
11:00
KS Chełmek
2:0
Puszcza II Niepołomice
24.04.2021
16:00
LKS Rajsko
2:3
Orzeł Ryczów
24.04.2021
15:00
MKS Trzebinia
Orzeł Piaski Wielkie
24.04.2021
11:00
Garbarnia II Kraków
Proszowianka Proszowice
24.04.2021
12:30
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
1:3
Wiślanie Jaśkowice
24.04.2021
11:00

16. kolejka 01.05.2021

Dalin Myślenice
5:3
LKS Rajsko
01.05.2021
11:00
LKS Śledziejowice
4:2
Proszowianka Proszowice
01.05.2021
17:00
Wiślanie Jaśkowice
Sokół Kocmyrzów
01.05.2021
11:00
Beskid Andrychów
MKS Trzebinia
01.05.2021
17:00
Orzeł Ryczów
LKS Jawiszowice
01.05.2021
15:30
Na boisku 1:1.
Słomniczanka Słomniki
3:2
Clepardia Kraków
01.05.2021
11:00
Pcimianka Pcim
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
01.05.2021
11:00
Orzeł Piaski Wielkie
Unia Oświęcim
01.05.2021
16:30
Puszcza II Niepołomice
0:2
Garbarnia II Kraków
02.05.2021
11:00

17. kolejka 08.05.2021

Clepardia Kraków
1:0
Orzeł Piaski Wielkie
08.05.2021
11:00
Unia Oświęcim
Beskid Andrychów
08.05.2021
11:00
KS Chełmek
1:1
Wiślanie Jaśkowice
08.05.2021
15:00
Proszowianka Proszowice
1:4
Puszcza II Niepołomice
08.05.2021
14:30
MKS Trzebinia
1:0
LKS Śledziejowice
08.05.2021
11:00
LKS Rajsko
0:2
Słomniczanka Słomniki
08.05.2021
14:00
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
0:3
Orzeł Ryczów
08.05.2021
16:00
LKS Jawiszowice
2:0
Dalin Myślenice
08.05.2021
16:00
Sokół Kocmyrzów
4:2
Pcimianka Pcim
09.05.2021
11:00

18. kolejka 12.05.2021

Dalin Myślenice
0:0
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
12.05.2021
18:00
LKS Śledziejowice
Puszcza II Niepołomice
12.05.2021
18:00
Wiślanie Jaśkowice
3:3
Garbarnia II Kraków
12.05.2021
18:00
Beskid Andrychów
0:0
Clepardia Kraków
12.05.2021
18:00
MKS Trzebinia
1:1
Unia Oświęcim
12.05.2021
18:00
Słomniczanka Słomniki
1:1
LKS Jawiszowice
12.05.2021
18:00
Orzeł Ryczów
2:2
Sokół Kocmyrzów
12.05.2021
18:00
Pcimianka Pcim
1:1
KS Chełmek
12.05.2021
18:00
Orzeł Piaski Wielkie
1:1
LKS Rajsko
12.05.2021
18:00

19. kolejka 15.05.2021

Sokół Kocmyrzów
Dalin Myślenice
15.05.2021
17:00
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
Słomniczanka Słomniki
15.05.2021
17:00
KS Chełmek
1:3
Orzeł Ryczów
15.05.2021
17:00
Unia Oświęcim
LKS Śledziejowice
15.05.2021
17:00
Garbarnia II Kraków
2:2
Pcimianka Pcim
15.05.2021
17:00
Clepardia Kraków
3:1
MKS Trzebinia
15.05.2021
17:00
LKS Rajsko
Beskid Andrychów
15.05.2021
17:00
Proszowianka Proszowice
0:10
Wiślanie Jaśkowice
15.05.2021
12:00
LKS Jawiszowice
Orzeł Piaski Wielkie
15.05.2021
17:00

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

Brak zaplanowanych spotkań.

19. kolejka 15.05.2021

15.05.2021
17:00
Sokół Kocmyrzów
Dalin Myślenice
15.05.2021
17:00
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
Słomniczanka Słomniki
15.05.2021
17:00
KS Chełmek
1:3
Orzeł Ryczów
15.05.2021
17:00
Unia Oświęcim
LKS Śledziejowice
15.05.2021
17:00
Garbarnia II Kraków
2:2
Pcimianka Pcim
15.05.2021
17:00
Clepardia Kraków
3:1
MKS Trzebinia
15.05.2021
17:00
LKS Rajsko
Beskid Andrychów
15.05.2021
12:00
Proszowianka Proszowice
0:10
Wiślanie Jaśkowice
15.05.2021
17:00
LKS Jawiszowice
Orzeł Piaski Wielkie

19. kolejka 15.05.2021

15.05.2021
17:00
Sokół Kocmyrzów
Dalin Myślenice
15.05.2021
17:00
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
Słomniczanka Słomniki
15.05.2021
17:00
KS Chełmek
1:3
Orzeł Ryczów
15.05.2021
17:00
Unia Oświęcim
LKS Śledziejowice
15.05.2021
17:00
Garbarnia II Kraków
2:2
Pcimianka Pcim
15.05.2021
17:00
Clepardia Kraków
3:1
MKS Trzebinia
15.05.2021
17:00
LKS Rajsko
Beskid Andrychów
15.05.2021
12:00
Proszowianka Proszowice
0:10
Wiślanie Jaśkowice
15.05.2021
17:00
LKS Jawiszowice
Orzeł Piaski Wielkie

Wiadomości ligowe


PKO Ekstraklasa

Jagiellonia Białystok
1:1
Radomiak Radom
18.10.2021
20:30
Stal Mielec
4:2
Zagłębie Lubin
18.10.2021
18:00

Fortuna I Liga

GKS Tychy
1:2
Stomil Olsztyn
18.10.2021
18:00
Resovia Rzeszów
:
Miedź Legnica
19.10.2021
18:00
Odra Opole
:
Skra Częstochowa
20.10.2021
20:30
Górnik Polkowice
:
Puszcza Niepołomice
20.10.2021
18:00
Stomil Olsztyn
:
Podbeskidzie Bielsko Biała
21.10.2021
18:00

eWinner II Liga

Pogoń Grodzisk Mazowiecki
:
Lech II Poznań
20.10.2021
15:30

Centralna Liga Juniorów U-15, gr. D - jesień

BKS Lublin
:
Cracovia Kraków
20.10.2021
15:30
Wisła Kraków
:
Sandecja Nowy Sącz
20.10.2021
14:30

Małopolska Liga Juniorów

Puszcza Niepołomice
:
Orzeł Myślenice
20.10.2021
16:30
Beskid Andrychów
:
Grybovia Grybów
20.10.2021
15:30

I Małopolska Liga Juniorów Młodszych - jesień

Bruk-Bet Termalica Nieciecza
2:2
Hutnik Kraków
18.10.2021
15:00

II Małopolska Liga Trampkarzy - jesień

AS Progres Kraków
:
Górnik Tarnów
20.10.2021
16:00

I Małopolska Liga Młodzików

Sandecja
5:2
Tarnovia Tarnów
19.10.2021
15:00

II Małopolska Liga Młodzików

TS Wisła I Kraków
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
19.10.2021
14:15
Pogoń S.
:
Unia Tarnów
21.10.2021
16:00

I Liga Oldbojów (Kraków)

Garbarnia Kraków
:
Opatkowianka Opatkowice
18.10.2021
19:00
Cracovia Kraków
1:0
Wisła Kraków
18.10.2021
19:00
Orzeł Piaski Wielkie
3:2
Prokocim Kraków
18.10.2021
16:00
Grębałowianka Kraków
3:0 v.o.
Armatura Kraków
18.10.2021
16:00
Hutnik Kraków
:
Dąbski
19.10.2021
21:00

II Liga Oldbojów (Kraków)

Zwierzyniecki Kraków
2:2
Victoria Kobierzyn
18.10.2021
19:00
Borek Kraków
3:0
Krakus Swoszowice
18.10.2021
20:00
Strzelcy
0:4
Tyniec Kraków
18.10.2021
20:45
Wanda Kraków
4:2
Wieczysta Kraków
18.10.2021
16:00
Clepardia Kraków
4:1
Prądniczanka Kraków
18.10.2021
20:00