facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Keeza Klasa Okręgowa (Kraków I)

Tabela
Runda I
Runda II
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 08.08.2020

Pogoń Miechów
2:1
LOT Balice
08.08.2020
17:00
Orzeł Bębło
0:1
KS PKM Olkusz
08.08.2020
17:00
Przebój Wolbrom
2:0
Orzeł Iwanowice
08.08.2020
17:00
Błękitni Modlnica
Przemsza Klucze
08.08.2020
17:30
Piliczanka Pilica
2:0
Spójnia Osiek
09.08.2020
11:00
Bolesław Bukowno
3:1
LKS Niedźwiedź
09.08.2020
17:30
TS Węgrzce
Zieleńczanka Zielonki
09.08.2020
18:00

2. kolejka 15.08.2020

Zieleńczanka Zielonki
Piliczanka Pilica
15.08.2020
11:00
Spójnia Osiek
2:2
Przebój Wolbrom
15.08.2020
11:00
Leśnik Gorenice
1:3
Bolesław Bukowno
15.08.2020
17:30
Przemsza Klucze
0:0
Orzeł Bębło
15.08.2020
17:00
LOT Balice
0:5
TS Węgrzce
16.08.2020
17:00
LKS Niedźwiedź
Pogoń Miechów
16.08.2020
17:00
Orzeł Iwanowice
Błękitni Modlnica
16.08.2020
17:00

3. kolejka 22.08.2020

TS Węgrzce
LKS Niedźwiedź
22.08.2020
15:00
Przebój Wolbrom
2:1
Zieleńczanka Zielonki
22.08.2020
17:00
Orzeł Bębło
2:1
Orzeł Iwanowice
22.08.2020
17:00
Pogoń Miechów
5:4
Leśnik Gorenice
22.08.2020
17:00
Przemsza Klucze
6:1
KS PKM Olkusz
22.08.2020
17:00
Błękitni Modlnica
Spójnia Osiek
22.08.2020
11:00
Piliczanka Pilica
1:0
LOT Balice
23.08.2020
17:00

4. kolejka 29.08.2020

Zieleńczanka Zielonki
Błękitni Modlnica
29.08.2020
16:30
Leśnik Gorenice
0:6
TS Węgrzce
29.08.2020
17:30
LOT Balice
1:2
Przebój Wolbrom
29.08.2020
17:00
Bolesław Bukowno
1:0
Pogoń Miechów
29.08.2020
17:00
LKS Niedźwiedź
Piliczanka Pilica
30.08.2020
16:00
Spójnia Osiek
1:0
Orzeł Bębło
30.08.2020
17:00
Orzeł Iwanowice
5:2
KS PKM Olkusz
11.11.2020
13:00

5. kolejka 05.09.2020

TS Węgrzce
1:0
Bolesław Bukowno
05.09.2020
11:00
Przebój Wolbrom
2:1
LKS Niedźwiedź
05.09.2020
16:00
Orzeł Bębło
3:0
Zieleńczanka Zielonki
05.09.2020
16:30
Spójnia Osiek
2:0
KS PKM Olkusz
05.09.2020
17:00
Błękitni Modlnica
LOT Balice
05.09.2020
16:30
Piliczanka Pilica
3:0
Leśnik Gorenice
06.09.2020
11:00
Przemsza Klucze
4:1
Orzeł Iwanowice
16.09.2020
17:00

6. kolejka 12.09.2020

Zieleńczanka Zielonki
1:0
KS PKM Olkusz
12.09.2020
16:00
Leśnik Gorenice
0:2
Przebój Wolbrom
12.09.2020
11:00
LKS Niedźwiedź
Błękitni Modlnica
12.09.2020
16:00
LOT Balice
0:3
Orzeł Bębło
12.09.2020
16:00
Pogoń Miechów
0:4
TS Węgrzce
12.09.2020
16:00
Spójnia Osiek
1:1
Przemsza Klucze
12.09.2020
16:00
Bolesław Bukowno
2:0
Piliczanka Pilica
12.09.2020
16:00

7. kolejka 19.09.2020

Przebój Wolbrom
2:1
Bolesław Bukowno
19.09.2020
16:00
Orzeł Bębło
LKS Niedźwiedź
19.09.2020
16:00
Orzeł Iwanowice
2:2
Spójnia Osiek
19.09.2020
16:00
Przemsza Klucze
2:1
Zieleńczanka Zielonki
19.09.2020
16:00
Błękitni Modlnica
Leśnik Gorenice
19.09.2020
17:00
KS PKM Olkusz
1:1
LOT Balice
20.09.2020
15:00
Piliczanka Pilica
0:3
Pogoń Miechów
20.09.2020
11:00

8. kolejka 26.09.2020

TS Węgrzce
Piliczanka Pilica
26.09.2020
11:00
Leśnik Gorenice
3:4
Orzeł Bębło
26.09.2020
16:30
LKS Niedźwiedź
KS PKM Olkusz
26.09.2020
16:00
Pogoń Miechów
3:1
Przebój Wolbrom
26.09.2020
16:00
Zieleńczanka Zielonki
Orzeł Iwanowice
26.09.2020
16:00
LOT Balice
0:4
Przemsza Klucze
26.09.2020
16:00
Bolesław Bukowno
Błękitni Modlnica
26.09.2020
16:00

9. kolejka 03.10.2020

Przebój Wolbrom
1:2
TS Węgrzce
03.10.2020
15:00
Orzeł Bębło
3:2
Bolesław Bukowno
03.10.2020
16:00
Spójnia Osiek
2:2
Zieleńczanka Zielonki
03.10.2020
16:00
Orzeł Iwanowice
3:3
LOT Balice
03.10.2020
16:00
Przemsza Klucze
2:1
LKS Niedźwiedź
03.10.2020
14:00
Błękitni Modlnica
Pogoń Miechów
03.10.2020
16:00
Leśnik Gorenice
0:1
KS PKM Olkusz
03.10.2020
11:00

10. kolejka 10.10.2020

TS Węgrzce
2:3
Błękitni Modlnica
10.10.2020
11:00
Leśnik Gorenice
0:7
Przemsza Klucze
10.10.2020
15:00
LKS Niedźwiedź
2:2
Orzeł Iwanowice
10.10.2020
15:00
Bolesław Bukowno
5:2
KS PKM Olkusz
10.10.2020
15:30
Piliczanka Pilica
0:3
Przebój Wolbrom
10.10.2020
15:30
LOT Balice
1:6
Spójnia Osiek
11.10.2020
15:00
Pogoń Miechów
Orzeł Bębło
11.11.2020
13:00

11. kolejka 17.10.2020

Orzeł Iwanowice
4:1
Leśnik Gorenice
17.10.2020
14:00
LKS Niedźwiedź
Spójnia Osiek
17.10.2020
15:00
Orzeł Bębło
1:4
TS Węgrzce
17.10.2020
13:00
Pogoń Miechów
3:1
KS PKM Olkusz
17.10.2020
15:00
Przemsza Klucze
Bolesław Bukowno
17.10.2020
15:00
Błękitni Modlnica
Piliczanka Pilica
11.11.2020
13:30
Zieleńczanka Zielonki
5:3
LOT Balice
21.11.2020
11:00

12. kolejka 24.10.2020

Leśnik Gorenice
0:3
Spójnia Osiek
24.10.2020
15:00
Pogoń Miechów
0:1
Przemsza Klucze
24.10.2020
15:00
LKS Niedźwiedź
Zieleńczanka Zielonki
24.10.2020
15:00
Przebój Wolbrom
Błękitni Modlnica
24.10.2020
15:00
Piliczanka Pilica
Orzeł Bębło
25.10.2020
11:00
Bolesław Bukowno
1:1
Orzeł Iwanowice
21.11.2020
13:00
TS Węgrzce
7:0
KS PKM Olkusz
22.11.2020
15:00

13. kolejka 31.10.2020

Orzeł Iwanowice
4:0
Pogoń Miechów
31.10.2020
11:00
Spójnia Osiek
2:1
Bolesław Bukowno
31.10.2020
14:00
LOT Balice
LKS Niedźwiedź
31.10.2020
14:00
Przemsza Klucze
0:2
TS Węgrzce
31.10.2020
14:00
Orzeł Bębło
Przebój Wolbrom
21.11.2020
13:00
Zieleńczanka Zielonki
7:1
Leśnik Gorenice
28.11.2020
11:00
Piliczanka Pilica
0:0
KS PKM Olkusz
13.12.2020
11:00

14. kolejka 07.11.2020

TS Węgrzce
Orzeł Iwanowice
07.11.2020
16:30
Błękitni Modlnica
Orzeł Bębło
07.11.2020
13:30
Bolesław Bukowno
4:0
Zieleńczanka Zielonki
07.11.2020
11:00
Piliczanka Pilica
1:2
Przemsza Klucze
08.11.2020
11:00
Pogoń Miechów
1:0
Spójnia Osiek
21.11.2020
13:00
Leśnik Gorenice
1:7
LOT Balice
05.12.2020
12:00
Przebój Wolbrom
2:2
KS PKM Olkusz
05.12.2020
12:00

15. kolejka 14.11.2020

Orzeł Iwanowice
2:2
Piliczanka Pilica
14.11.2020
11:00
LOT Balice
2:0
Bolesław Bukowno
14.11.2020
13:00
Spójnia Osiek
1:1
TS Węgrzce
14.11.2020
13:30
Zieleńczanka Zielonki
1:1
Pogoń Miechów
14.11.2020
14:00
LKS Niedźwiedź
Leśnik Gorenice
14.11.2020
13:30
Przemsza Klucze
0:1
Przebój Wolbrom
14.11.2020
13:00
KS PKM Olkusz
Błękitni Modlnica
14.11.2020
13:00

16. kolejka 25.05.2021

LOT Balice
4:1
Pogoń Miechów
25.05.2021
18:00
Spójnia Osiek
1:2
Piliczanka Pilica
25.05.2021
18:00
KS PKM Olkusz
2:1
Orzeł Bębło
26.05.2021
18:00
Orzeł Iwanowice
0:1
Przebój Wolbrom
26.05.2021
17:00
Przemsza Klucze
Błękitni Modlnica
26.05.2021
18:00
LKS Niedźwiedź
3:1
Bolesław Bukowno
26.05.2021
18:00
Zieleńczanka Zielonki
TS Węgrzce
27.05.2021
17:30

17. kolejka 22.06.2021

Piliczanka Pilica
1:1
Zieleńczanka Zielonki
22.06.2021
17:00
Orzeł Bębło
3:5
Przemsza Klucze
22.06.2021
18:00
Bolesław Bukowno
8:1
Leśnik Gorenice
23.06.2021
16:00
Pogoń Miechów
LKS Niedźwiedź
23.06.2021
19:00
TS Węgrzce
2:0
LOT Balice
24.06.2021
18:00
Przebój Wolbrom
:
Spójnia Osiek
28.06.2021
18:30
Błękitni Modlnica
Orzeł Iwanowice
28.06.2021
19:00
przerwany w 60 min. przy stanie 3:0 z powodu zalania boiska i wyładowań atmosferycznych

18. kolejka 24.04.2021

LKS Niedźwiedź
TS Węgrzce
24.04.2021
17:00
Zieleńczanka Zielonki
3:0
Przebój Wolbrom
24.04.2021
17:00
KS PKM Olkusz
Przemsza Klucze
24.04.2021
 
Spójnia Osiek
1:2
Błękitni Modlnica
24.04.2021
17:00
LOT Balice
1:0
Piliczanka Pilica
24.04.2021
14:30
Orzeł Iwanowice
0:4
Orzeł Bębło
25.04.2021
17:00
Leśnik Gorenice
2:3
Pogoń Miechów
25.04.2021
17:00

19. kolejka 01.05.2021

Błękitni Modlnica
Zieleńczanka Zielonki
01.05.2021
15:00
TS Węgrzce
11:0
Leśnik Gorenice
01.05.2021
12:00
Przebój Wolbrom
1:4
LOT Balice
01.05.2021
17:00
Pogoń Miechów
Bolesław Bukowno
01.05.2021
17:00
Piliczanka Pilica
LKS Niedźwiedź
01.05.2021
17:00
Orzeł Bębło
0:1
Spójnia Osiek
01.05.2021
12:00
KS PKM Olkusz
Orzeł Iwanowice
01.05.2021
17:00

20. kolejka 08.05.2021

Bolesław Bukowno
0:0
TS Węgrzce
08.05.2021
18:00
LKS Niedźwiedź
Przebój Wolbrom
08.05.2021
17:00
Zieleńczanka Zielonki
1:2
Orzeł Bębło
08.05.2021
17:30
LOT Balice
Błękitni Modlnica
08.05.2021
11:00
Leśnik Gorenice
0:3
Piliczanka Pilica
08.05.2021
17:00
Orzeł Iwanowice
2:3
Przemsza Klucze
08.05.2021
17:00
KS PKM Olkusz
4:2
Spójnia Osiek
09.05.2021
11:00

21. kolejka 15.05.2021

KS PKM Olkusz
Zieleńczanka Zielonki
15.05.2021
18:00
Przebój Wolbrom
1:1
Leśnik Gorenice
15.05.2021
17:00
Błękitni Modlnica
LKS Niedźwiedź
15.05.2021
17:30
Orzeł Bębło
LOT Balice
15.05.2021
12:00
TS Węgrzce
4:0
Pogoń Miechów
15.05.2021
11:00
Przemsza Klucze
1:1
Spójnia Osiek
15.05.2021
17:00
Piliczanka Pilica
1:0
Bolesław Bukowno
15.05.2021
17:00

22. kolejka 19.05.2021

Leśnik Gorenice
Błękitni Modlnica
18.05.2021
18:00
Bolesław Bukowno
0:0
Przebój Wolbrom
19.05.2021
17:00
LKS Niedźwiedź
Orzeł Bębło
19.05.2021
18:00
Spójnia Osiek
4:0
Orzeł Iwanowice
19.05.2021
18:00
Zieleńczanka Zielonki
4:2
Przemsza Klucze
19.05.2021
18:00
Pogoń Miechów
Piliczanka Pilica
19.05.2021
18:00
LOT Balice
0:0
KS PKM Olkusz
08.06.2021
18:00

23. kolejka 22.05.2021

Piliczanka Pilica
0:4
TS Węgrzce
22.05.2021
17:00
Orzeł Bębło
4:2
Leśnik Gorenice
22.05.2021
12:00
KS PKM Olkusz
4:2
LKS Niedźwiedź
22.05.2021
12:00
Przebój Wolbrom
Pogoń Miechów
22.05.2021
17:00
Przemsza Klucze
1:2
LOT Balice
22.05.2021
17:00
Orzeł Iwanowice
0:2
Zieleńczanka Zielonki
23.05.2021
17:00
Błękitni Modlnica
Bolesław Bukowno
23.05.2021
17:30

24. kolejka 29.05.2021

Bolesław Bukowno
5:1
Orzeł Bębło
29.05.2021
17:00
Zieleńczanka Zielonki
3:3
Spójnia Osiek
29.05.2021
17:30
LOT Balice
1:2
Orzeł Iwanowice
29.05.2021
17:00
LKS Niedźwiedź
Przemsza Klucze
29.05.2021
17:00
Pogoń Miechów
0:6
Błękitni Modlnica
29.05.2021
17:00
KS PKM Olkusz
1:0
Leśnik Gorenice
29.05.2021
19:00
TS Węgrzce
Przebój Wolbrom
30.05.2021
13:00

25. kolejka 03.06.2021

Błękitni Modlnica
TS Węgrzce
02.06.2021
18:30
Przemsza Klucze
8:0
Leśnik Gorenice
02.06.2021
17:00
KS PKM Olkusz
0:1
Bolesław Bukowno
02.06.2021
18:00
Spójnia Osiek
4:0
LOT Balice
02.06.2021
18:00
Orzeł Iwanowice
LKS Niedźwiedź
03.06.2021
17:00
Przebój Wolbrom
2:1
Piliczanka Pilica
03.06.2021
17:00
Orzeł Bębło
Pogoń Miechów
03.06.2021
15:00

26. kolejka 05.06.2021

Leśnik Gorenice
Orzeł Iwanowice
05.06.2021
17:00
Spójnia Osiek
4:0
LKS Niedźwiedź
05.06.2021
17:00
Bolesław Bukowno
2:2
Przemsza Klucze
05.06.2021
15:30
TS Węgrzce
Orzeł Bębło
06.06.2021
17:00
KS PKM Olkusz
Pogoń Miechów
06.06.2021
18:00
Piliczanka Pilica
Błękitni Modlnica
06.06.2021
11:00
LOT Balice
2:0
Zieleńczanka Zielonki
06.06.2021
17:00

27. kolejka 12.06.2021

Przemsza Klucze
3:1
Pogoń Miechów
12.06.2021
11:00
Zieleńczanka Zielonki
0:0
LKS Niedźwiedź
12.06.2021
18:00
Błękitni Modlnica
Przebój Wolbrom
12.06.2021
11:00
Orzeł Bębło
0:4
Piliczanka Pilica
12.06.2021
17:00
KS PKM Olkusz
2:3
TS Węgrzce
12.06.2021
18:00
Spójnia Osiek
7:1
Leśnik Gorenice
13.06.2021
18:00
Orzeł Iwanowice
3:3
Bolesław Bukowno
13.06.2021
17:00

28. kolejka 16.06.2021

LKS Niedźwiedź
LOT Balice
10.06.2021
18:00
Leśnik Gorenice
Zieleńczanka Zielonki
15.06.2021
18:00
Pogoń Miechów
2:4
Orzeł Iwanowice
16.06.2021
18:00
Bolesław Bukowno
1:4
Spójnia Osiek
16.06.2021
17:00
TS Węgrzce
3:0
Przemsza Klucze
16.06.2021
17:00
Przebój Wolbrom
5:1
Orzeł Bębło
16.06.2021
18:00
KS PKM Olkusz
2:2
Piliczanka Pilica
16.06.2021
18:00

29. kolejka 19.06.2021

Orzeł Bębło
Błękitni Modlnica
19.06.2021
12:00
Zieleńczanka Zielonki
Bolesław Bukowno
19.06.2021
18:00
Przemsza Klucze
2:0
Piliczanka Pilica
19.06.2021
11:00
Spójnia Osiek
3:1
Pogoń Miechów
19.06.2021
17:00
KS PKM Olkusz
1:0
Przebój Wolbrom
19.06.2021
18:00
Orzeł Iwanowice
0:2
TS Węgrzce
20.06.2021
17:00
LOT Balice
5:3
Leśnik Gorenice
20.06.2021
17:00

30. kolejka 26.06.2021

Piliczanka Pilica
5:0
Orzeł Iwanowice
26.06.2021
17:00
Bolesław Bukowno
4:0
LOT Balice
26.06.2021
17:00
TS Węgrzce
2:2
Spójnia Osiek
26.06.2021
11:00
Pogoń Miechów
1:3
Zieleńczanka Zielonki
26.06.2021
17:00
Leśnik Gorenice
LKS Niedźwiedź
26.06.2021
17:00
Przebój Wolbrom
4:1
Przemsza Klucze
26.06.2021
17:00
Błękitni Modlnica
KS PKM Olkusz
26.06.2021
17:00

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

Brak zaplanowanych spotkań.

30. kolejka 26.06.2021

26.06.2021
17:00
Piliczanka Pilica
5:0
Orzeł Iwanowice
26.06.2021
17:00
Bolesław Bukowno
4:0
LOT Balice
26.06.2021
11:00
TS Węgrzce
2:2
Spójnia Osiek
26.06.2021
17:00
Pogoń Miechów
1:3
Zieleńczanka Zielonki
26.06.2021
17:00
Leśnik Gorenice
LKS Niedźwiedź
26.06.2021
17:00
Przebój Wolbrom
4:1
Przemsza Klucze
26.06.2021
17:00
Błękitni Modlnica
KS PKM Olkusz

30. kolejka 26.06.2021

26.06.2021
17:00
Piliczanka Pilica
5:0
Orzeł Iwanowice
26.06.2021
17:00
Bolesław Bukowno
4:0
LOT Balice
26.06.2021
11:00
TS Węgrzce
2:2
Spójnia Osiek
26.06.2021
17:00
Pogoń Miechów
1:3
Zieleńczanka Zielonki
26.06.2021
17:00
Leśnik Gorenice
LKS Niedźwiedź
26.06.2021
17:00
Przebój Wolbrom
4:1
Przemsza Klucze
26.06.2021
17:00
Błękitni Modlnica
KS PKM Olkusz

Wiadomości ligowe


PKO Ekstraklasa

Zagłębie Lubin
:
Cracovia Kraków
23.10.2021
 
Pogoń Szczecin
:
Jagiellonia Białystok
23.10.2021
 
Wisła Kraków
:
Śląsk Wrocław
23.10.2021
 
Lechia Gdańsk
:
Górnik Zabrze
23.10.2021
 
Lech Poznań
:
Wisła Płock
23.10.2021
 
Piast Gliwice
:
Legia Warszawa
23.10.2021
 
Raków Częstochowa
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
23.10.2021
 
Warta Poznań
:
Stal Mielec
23.10.2021
 
Radomiak Radom
:
Górnik Łęczna
23.10.2021
 

Fortuna I Liga

Odra Opole
:
Skra Częstochowa
20.10.2021
20:30
Górnik Polkowice
:
Puszcza Niepołomice
20.10.2021
18:00
Stomil Olsztyn
:
Podbeskidzie Bielsko Biała
21.10.2021
18:00
Widzew Łódź
:
ŁKS Łódź
23.10.2021
19:10
Chrobry Głogów
:
Miedź Legnica
23.10.2021
 
Arka Gdynia
:
Resovia Rzeszów
23.10.2021
 
Odra Opole
:
GKS Jastrzębie
23.10.2021
 
GKS Katowice
:
Puszcza Niepołomice
23.10.2021
 
Zagłębie Sosnowiec
:
Podbeskidzie Bielsko Biała
23.10.2021
 
Stomil Olsztyn
:
Sandecja Nowy Sącz
23.10.2021
 
Górnik Polkowice
:
Korona Kielce
23.10.2021
 
GKS Tychy
:
Skra Częstochowa
23.10.2021
 

eWinner II Liga

Pogoń Grodzisk Mazowiecki
:
Lech II Poznań
20.10.2021
15:30
Wigry Suwałki
:
GKS Bełchatów
23.10.2021
14:00
Wisła Puławy
:
Śląsk II Wrocław
23.10.2021
15:00
Stal Rzeszów
:
Pogoń Siedlce
23.10.2021
19:00
Chojniczanka Chojnice
:
Garbarnia Kraków
23.10.2021
 
Sokół Ostróda
:
Motor Lublin
23.10.2021
 
Olimpia Elbląg
:
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
23.10.2021
 
KKS 1925 Kalisz
:
Lech II Poznań
23.10.2021
 
Znicz Pruszków
:
Ruch Chorzów
23.10.2021
 
Radunia Stężyca
:
Hutnik Kraków
23.10.2021
 

III liga, gr. 4

Wisłoka Dębica
:
Cracovia II Kraków
23.10.2021
15:00
Orlęta Radzyń Podlaski
:
ŁKS Łagów
23.10.2021
14:00
Siarka Tarnobrzeg
:
Chełmianka Chełm
23.10.2021
14:00
Czarni Połaniec
:
Wisła Sandomierz
23.10.2021
14:00
KSZO Ostrowiec Św.
:
Stal Stalowa Wola
23.10.2021
14:00
Wólczanka Wólka Pełkińska
:
Avia Świdnik
23.10.2021
14:00
Unia Tarnów
:
Korona Rzeszów
23.10.2021
14:00
Sokół Sieniawa
:
Podhale Nowy Targ
24.10.2021
13:00

Keeza IV liga (Kraków-Wadowice)

MKS Trzebinia
:
LKS Jawiszowice
23.10.2021
11:00
Beskid Andrychów
:
Wiślanka Grabie
23.10.2021
15:00
KS Chełmek
:
Pcimianka Pcim
23.10.2021
15:00
Tempo Białka
:
TS Węgrzce
23.10.2021
15:00
Clepardia Kraków
:
Orzeł Ryczów
23.10.2021
17:00
Unia Oświęcim
:
Dalin Myślenice
23.10.2021
 
Sokół Kocmyrzów
:
Jutrzenka Giebułtów
23.10.2021
 
Garbarnia II Kraków
:
Wiślanie Jaśkowice
23.10.2021
 
Słomniczanka Słomniki
:
Wieczysta Kraków
23.10.2021
 

Keeza IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

Skalnik Kamionka Wielka
:
Poprad Muszyna
23.10.2021
14:00
Sokół Słopnice
:
Okocimski Brzesko
23.10.2021
14:00
Tarnovia Tarnów
:
Wierchy Rabka Zdrój
23.10.2021
14:30
Watra Białka Tatrzańska
:
Bruk-Bet Termalica II Nieciecza
23.10.2021
14:30
Radłovia Radłów
:
Wolania Wola Rzędzińska
24.10.2021
14:00
Limanovia Limanowa
:
Glinik Gorlice
24.10.2021
14:00
Dunajec Zakliczyn
:
Lubań Maniowy
24.10.2021
14:00
Kolejarz Stróże
:
Metal Tarnów
24.10.2021
14:00

Keeza Klasa Okręgowa (Kraków I)

Promień Przeginia
:
Spójnia Osiek
23.10.2021
15:00
Przemsza Klucze
:
Jastrzębiec Książ Wielki
23.10.2021
 
Zieleńczanka Zielonki
:
Piliczanka Pilica
23.10.2021
 
Przemsza Klucze
:
Jastrzębiec Książ Wielki
23.10.2021
 
KS PKM Olkusz
:
Przebój Wolbrom
23.10.2021
 
LOT Balice
:
Błękitni Modlnica
23.10.2021
 
Bolesław Bukowno
:
Orzeł Bębło
23.10.2021
 
Proszowianka Proszowice
:
LKS Niedźwiedź
23.10.2021
 

Keeza Klasa Okręgowa (Kraków II)

Borek Kraków
:
Kaszowianka Kaszów
23.10.2021
15:00
Bronowianka Kraków
:
Radziszowianka Radziszów
23.10.2021
 
Hutnik II Kraków
:
Pogoń Skotniki
23.10.2021
 
Orlęta Rudawa
:
Prądniczanka Kraków
23.10.2021
 
Świt Krzeszowice
:
Prokocim Kraków
23.10.2021
 
Grębałowianka Kraków
:
Orzeł Piaski Wielkie
24.10.2021
15:00
Skawinka Skawina
:
Kmita Zabierzów
24.10.2021
15:00

Keeza Klasa Okręgowa (Kraków III)

Raba Dobczyce
:
Nadwiślanka Nowe Brzesko
23.10.2021
15:00
Puszcza II
:
Gdovia Gdów
23.10.2021
 
Orzeł Myślenice
:
Wiarusy Igołomia
23.10.2021
 
Wróblowianka Wróblowice
:
Górnik Wieliczka
23.10.2021
 
Złomex Branice
:
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
23.10.2021
 
LKS Śledziejowice
:
Tempo Rzeszotary
23.10.2021
 
Karpaty Siepraw
:
Jordan Sum Zakliczyn
24.10.2021
15:00

Keeza Klasa Okręgowa (Wadowice)

Nadwiślanin Gromiec
:
Hejnał Kęty
23.10.2021
15:00
LKS Gorzów
:
Fablok Chrzanów
23.10.2021
15:00
Victoria Jaworzno
:
Sokół Przytkowice
23.10.2021
15:00
LKS Żarki
:
Skawa Wadowice
23.10.2021
15:00
Niwa Nowa Wieś
:
Zgoda Byczyna
23.10.2021
15:00
Strażak Rajsko
:
MKS Libiąż
23.10.2021
 
Babia Góra Sucha Beskidzka
:
Brzezina Osiek
23.10.2021
 
Górnik Brzeszcze
:
Kalwarianka Kalwaria Z.
23.10.2021
 

Keeza Klasa Okręgowa (Tarnów I)

Szreniawa Nowy Wiśnicz
:
Orzeł Dębno
23.10.2021
15:00
Sokół Borzęcin Górny
:
Victoria Słomka
23.10.2021
 
Błyskawica Proszówki
:
Rylovia Rylowa
23.10.2021
 
Strażak Mokrzyska
:
Korona N.
23.10.2021
 
Raba Książnice
:
Naprzód Sobolów
23.10.2021
 
Ceramika Muchówka
:
Jadowniczanka Jadowniki
23.10.2021
 
GKS Drwinia
:
Poręba Spytkowska
23.10.2021
 
Sokół Maszkienice
:
Olimpia B.
24.10.2021
15:00

Keeza Klasa Okręgowa (Tarnów II)

Zorza Zaczarnie
:
Tuchovia Tuchów
23.10.2021
14:30
Polan Żabno
:
LUKS Zalipie
23.10.2021
15:00
LKS Nowa Jastrząbka
:
LKS Rzuchowa
23.10.2021
17:00
Pogórze
:
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
23.10.2021
 
Unia II Tarnów
:
Olimpia Wojnicz
24.10.2021
11:00
GLKS Gromnik
:
Wisła Szczucin
24.10.2021
14:00
Rzepiennik Strzyżewski
:
LKS Szynwałd
24.10.2021
15:00
Dunajec Zbylitowska Góra
:
LKS Ładna
24.10.2021
15:00

Keeza Klasa Okręgowa (Nowy Sącz I)

LKS Kobylanka
:
Łosoś Łososina Dolna
23.10.2021
15:00
Dunajec Nowy Sącz
:
KS Biecz
23.10.2021
15:00
LKS Uście Gorlickie
:
LKS Łużna
23.10.2021
15:00
Sokół Stary Sącz
:
Helena Nowy Sącz
23.10.2021
15:00
Gród Podegrodzie
:
Barciczanka Barcice
23.10.2021
15:30
Hart Tęgoborze
:
Wójtowa Lipinki
24.10.2021
13:00
Poprad Rytro
:
LKS Zagórzany
24.10.2021
15:00
Biegoniczanka
:
Zyndram
24.10.2021
15:00

Keeza Klasa Okręgowa (Nowy Sącz II)

Zawrat Bukowina Tatrzańska
:
Wierchy Pasierbiec
23.10.2021
15:00
Orkan Szczyrzyc
:
Granit Czarna Góra
23.10.2021
15:00
Zalesianka
:
Czarni Czarny Dunajec
23.10.2021
15:00
Płomień Limanowa
:
AKS Ujanowice
23.10.2021
15:00
Turbacz Mszana Dolna
:
Krokus
23.10.2021
15:00
Wiatr Ludźmierz
:
Huragan Waksmund
23.10.2021
15:00
Babia Góra Lipnica Wielka
:
LKS Szaflary
24.10.2021
15:00

Keeza Klasa A (Kraków I)

Galicja Raciborowice
:
Ekler Baranówka
23.10.2021
 
Michałowianka Michałowice
:
Partyzant Dojazdów
23.10.2021
 
Orzeł Iwanowice
:
Bibiczanka Bibice
23.10.2021
 
Słomniczanka II Słomniki
:
Czarni 03 Grzegorzowice
23.10.2021
 
MKS Skała 2004
:
Szreniawa Koszyce
23.10.2021
 
Maszycanka Maszyce
:
Płomień Kościelec
23.10.2021
 
Juvenia Prandocin
:
Błękitni II Modlnica
24.10.2021
14:00

Keeza Klasa A (Kraków II)

JKS Zelków
:
Cedronka Wola Radziszowska
23.10.2021
 
Potok Więckowice
:
Iskra Czułów
23.10.2021
 
Liszczanka Liszki
:
Wisła Jeziorzany
23.10.2021
 
Piast Wołowice
:
Strażak Rączna
23.10.2021
 
Tęcza Piekary
:
Sankowia Sanka
23.10.2021
 
Sportowiec Modlniczka
:
Dragon Szczyglice
23.10.2021
 
Start Kamień
:
Tramwaj Kraków
23.10.2021
 

Keeza Klasa A (Kraków III)

Dąbski Kraków
:
Wieczysta II
23.10.2021
15:30
Nadwiślan Kraków
:
Krakus Swoszowice
23.10.2021
 
Podgórze Kraków
:
Gajowianka Gaj
23.10.2021
 
Prądniczanka II Kraków
:
Bieżanowianka Kraków
23.10.2021
 
Zwierzyniecki Kraków
:
Iskra Krzęcin
23.10.2021
 
Strzelcy Kraków
:
Wanda Nowa Huta
23.10.2021
 
Bratniak Kraków
:
Kabel Kraków
23.10.2021
 

Keeza Klasa A (Wieliczka)

Iskra Zakrzów
:
Batory Wola Batorska
23.10.2021
15:00
Błękitni Bodzanów
:
Sokół Chorągwica
23.10.2021
15:00
Start Brzezie
:
Czarni Staniątki
23.10.2021
16:00
Czarnochowice
:
Strażak Kokotów
23.10.2021
 
Zieloni Niegowić
:
Wolni Kłaj
23.10.2021
 
Gwiazda Brzegi
:
Piast Łapanów
23.10.2021
 
Zryw Szarów
:
Wilga Koźmice Wielkie
24.10.2021
15:00

Keeza Klasa A (Myślenice)

Gościbia Sułkowice
:
Staw Polanka
23.10.2021
14:00
Pasternik Ochojno
:
Sokół Borzęta
23.10.2021
15:00
Zielonka Wrząsowice
:
LKS Rudnik
23.10.2021
15:00
Hejnał Krzyszkowice
:
Górki Myślenice
24.10.2021
11:00
Beskid Tokarnia
:
Skalnik Trzemeśnia
24.10.2021
13:00
Topór Tenczyn
:
Orzeł Nowa Wieś
24.10.2021
14:00
Iskra Głogoczów
:
Dziecanovia Dziekanowice
24.10.2021
15:00
Clavia Świątniki Górne
:
Iskra Brzączowice
24.10.2021
15:00

Keeza Klasa A (Olkusz)

Piliczanka II Pilica
:
Legion Bydlin
23.10.2021
15:00
Laskowianka Laski
:
Prądnik Sułoszowa
23.10.2021
15:00
Olimpia Łobzów
:
Trzy Korony Żarnowiec
23.10.2021
15:00
Strumyk Zarzecze
:
Przebój II Wolbrom
23.10.2021
 
Wielmożanka Wielmoża
:
Strażak Przybysławice
23.10.2021
 
Pilica Wierbka
:
Unia Jaroszowiec
23.10.2021
 
Spartak Charsznica
:
Centuria Chechło
23.10.2021
 
Błysk Zederman
:
Pogoń Miechów
24.10.2021
15:00

Keeza Klasa A (Chrzanów)

Victoria Zalas
:
MKS Alwernia
23.10.2021
 
Tęcza Tenczynek
:
Unia Kwaczała
23.10.2021
 
Polonia Luszowice
:
Ciężkowianka Jaworzno
23.10.2021
 
Wisła Jankowice
:
Zagórzanka Zagórze
23.10.2021
 
Wolanka Wola Filipowska
:
Błyskawica Myślachowice
23.10.2021
 
Górnik Siercza
:
SPRiN Regulice
23.10.2021
 
Wisełka Rozkochów
:
Promyk Bolęcin
23.10.2021
 

Keeza Klasa B (Kraków I)

Milenium Radziemice
:
LKS Niedźwiedź II
23.10.2021
 
Victoria Smroków
:
Zawisza Sulechów
23.10.2021
 
LKS Polanowice
:
Olimpia Czaple Wielkie
23.10.2021
 
Polonia Wilczkowice
:
Agricola Klimontów
23.10.2021
 
Strażak Goszcza
:
Sparta Skrzeszowice
23.10.2021
 
Cobra Wężerów
:
Kosynierzy Łuczyce
23.10.2021
 

Keeza Klasa B (Kraków II)

Novi Narama
:
Wisła Rząska
23.10.2021
 
Topór Aleksandrowice
:
Iskra Radwanowice
23.10.2021
 
Niegoszowianka
:
Orlęta II Rudawa
23.10.2021
 
Orzeł II Bębło
:
Kmita II Zabierzów
23.10.2021
 
Górzanka Nawojowa Góra
:
Płomień Jerzmanowice
23.10.2021
 

Keeza Klasa B (Kraków III)

Albertus Kraków
:
Dragoons Kraków
23.10.2021
11:30
Bieżanowianka II Kraków
:
Opatkowianka Opatkowice
23.10.2021
15:30
Wawel Kraków
:
Victoria Kraków
23.10.2021
11:00
Prokocim II Kraków
:
Tramwaj II Kraków
24.10.2021
11:00
Fairant Kraków
:
Pychowianka Kraków
24.10.2021
11:00
Rybitwy Kraków
:
Universum Kraków
24.10.2021
15:00

Keeza Klasa B (Kraków IV)

Sokół Rybna
:
Rzozovia Rzozów
23.10.2021
15:30
Sparta Przeginia Duchowna
:
Nadwiślan Rusocice
23.10.2021
 
Błękitni Czułówek
:
Gwiazda Ściejowice
23.10.2021
 
Tyniec Kraków
:
Płomień Kostrze
23.10.2021
 
Wisła Czernichów
:
Borkowianka Borek Sz.
23.10.2021
 
Lotnik II Kryspinów
:
Radziszowianka II
23.10.2021
 
Trzebol Wielkie Drogi
:
Kaszowianka II Kaszów
23.10.2021
 

Keeza Klasa B (Wieliczka)

Rożnowa
:
Wieliczanka Wieliczka
23.10.2021
15:00
UKS Sygneczów
:
Wilga Instalbud Golkowice
23.10.2021
15:00
Dąb Zabierzów Bocheński
:
Wiarusy II
23.10.2021
16:00
Contra Sułków
:
Węgrzcanka II Węgrzce Wlk
23.10.2021
 
Piłkarz Podłęże
:
Wawrzynianka Wawrzeńczyce
23.10.2021
 
Górnik II Wieliczka
:
Naprzód Ochmanów
23.10.2021
 
Złomex II Branice
:
Gdovia II Gdów
24.10.2021
13:00

Keeza Klasa B (Myślenice)

Jawor Jawornik
:
Radwan Skomielna Czarna
23.10.2021
15:00
Dukla Bysina
:
Górki II Myślenice
23.10.2021
15:00

Keeza Klasa B (Olkusz)

Czapla Czaple Male
:
Hetman Dłużec
23.10.2021
11:00
Błyskawica Kolbark
:
KS PKM II Olkusz
23.10.2021
15:00
Northstar Miechów
:
Spartak Wielkanoc
23.10.2021
 
Trzy Buki Wierzchowisko
:
Stare Bukowno
24.10.2021
11:00
Orzeł K.
:
Pilica Wierbka
24.10.2021
13:00
Dłubnia Trzyciąż
:
Słowik Olkusz
24.10.2021
15:00

Keeza Klasa C (Wieliczka)

Błyskawica Wyciąże
:
Contra II
23.10.2021
15:00
Błyskawica II Wyciąże
:
Czarnochowice II
24.10.2021
15:00
Gryf Wiatowice
:
Ledniczanka
24.10.2021
15:30
Tęcza Słomiróg
:
Batory II Wola Batorska
24.10.2021
16:00

Centralna Liga Juniorów U-18

Zagłębie Lubin
:
Górnik Zabrze
23.10.2021
 
Śląsk Wrocław
:
Jagiellonia
23.10.2021
 
Pogoń Szczecin
:
Gwarek Zabrze
23.10.2021
 
Cracovia Kraków
:
Raków Częstochowa
23.10.2021
 
Arka G.
:
Stal Rzeszów
23.10.2021
 
SMS Łódź
:
Wisła Kraków
23.10.2021
 
Lech Poznań
:
Legia Warszawa
23.10.2021
 
Warta
:
Polonia Warszawa
23.10.2021
 

Centralna Liga Juniorów U-17, gr. D - jesień

Motor Lublin
:
Korona Kielce
23.10.2021
13:00
Wisła Puławy
:
Resovia Rzeszów
23.10.2021
 
TOP 54 Biała Podlaska
:
Cracovia Kraków
23.10.2021
 
Stal Rz.
:
Wisła Kraków
24.10.2021
14:30

Centralna Liga Juniorów U-15, gr. D - jesień

BKS Lublin
:
Cracovia Kraków
20.10.2021
15:30
Wisła Kraków
:
Sandecja Nowy Sącz
20.10.2021
14:30
Stal Rz.
:
TOP 54 Biała Podlaska
23.10.2021
12:00
Cracovia Kraków
:
Górnik Ł.
23.10.2021
 
KKP Korona Kielce
:
Wisła Kraków
23.10.2021
 
BKS Lublin
:
Sandecja Nowy Sącz
23.10.2021
 

Małopolska Liga Juniorów

Puszcza Niepołomice
:
Orzeł Myślenice
20.10.2021
16:30
Beskid Andrychów
:
Grybovia Grybów
20.10.2021
15:30
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Podhale Nowy Targ
23.10.2021
10:00
Wolania Wola Rzędzińska
:
Orzeł Myślenice
23.10.2021
11:00
Hutnik Kraków
:
Pcimianka Pcim
23.10.2021
12:00
Garbarnia Kraków
:
Górnik Wieliczka
23.10.2021
 
Sandecja Nowy Sącz
:
Beskid Andrychów
23.10.2021
 
MKS Trzebinia
:
Grybovia Grybów
23.10.2021
 
Profi Zielonki
:
Dunajec Nowy Sącz
23.10.2021
 
Unia Tarnów
:
Limanovia Limanowa
23.10.2021
 
Puszcza Niepołomice
:
Okocimski Brzesko
23.10.2021
 

I Małopolska Liga Juniorów Młodszych - jesień

Hutnik Kraków
:
Tarnovia Tarnów
23.10.2021
14:30
Dunajec Nowy Sącz
:
Sandecja Nowy Sącz
23.10.2021
 
Garbarnia Kraków
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
23.10.2021
 
Podhale Nowy Targ
:
Unia Tarnów
23.10.2021
 

II Małopolska Liga Juniorów Młodszych - jesień

Okocimski Brzesko
:
Beskid Andrychów
23.10.2021
10:00
Puszcza Niepołomice
:
Hutnik II Kraków
23.10.2021
14:00
Unia II Tarnów
:
Profi Zielonki
23.10.2021
 
Limanovia Limanowa
:
Cracovia II Kraków
23.10.2021
 

I Małopolska Liga Trampkarzy - jesień

Tarnovia Tarnów
:
Wisła II Kraków
23.10.2021
10:00
Unia Tarnów
:
Podhale Nowy Targ
23.10.2021
 
Garbarnia Kraków
:
Dunajec Nowy Sącz
23.10.2021
 
Hutnik Kraków
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
23.10.2021
 

II Małopolska Liga Trampkarzy - jesień

AS Progres Kraków
:
Górnik Tarnów
20.10.2021
16:00
Respect Szalowa
:
Unia II Tarnów
23.10.2021
10:00
Limanovia
:
Kalwarianka
23.10.2021
 
AS Progres Kraków
:
Okocimski Brzesko
23.10.2021
 
Unia Oświęcim
:
Górnik Tarnów
24.10.2021
12:00

I Małopolska Liga Młodzików

Dunajec Nowy Sącz
:
AS Progres Kraków
23.10.2021
10:00
Tarnovia Tarnów
:
Limanovia Limanowa
23.10.2021
 
Cracovia Kraków
:
Podhale Nowy Targ
23.10.2021
 
Hutnik
:
Sandecja
23.10.2021
 

II Małopolska Liga Młodzików

Pogoń S.
:
Unia Tarnów
21.10.2021
16:00
Unia Tarnów
:
TS Wisła I Kraków
23.10.2021
 
Unia Oświęcim
:
Pogoń S.
23.10.2021
 
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
AP 21 Chrzanów
23.10.2021
 
Cracovia Kraków
:
Akademia Goal Nawojowa
23.10.2021
 

II Liga Kobiet, gr. południowa

Unia Lublin
:
Ziemia Lubińska Czerniec
23.10.2021
15:00
Pogoń Zduńska Wola
:
Śląsk II Wrocław
23.10.2021
15:00

Keeza III Liga Kobiet, gr. IV

DAP Dębica
:
Tarnovia II
23.10.2021
 
Naprzód Sobolów
:
Starówka Nowy Sącz
23.10.2021
 
MOSiR Lubartów
:
Resovia II Rzeszów
23.10.2021
 
Izolator Boguchwała
:
Rysy Bukowina Tatrzańska
23.10.2021
 
FSA Kraków
:
Iskra Brzezinka
23.10.2021
 
Dąb Zabierzów Bocheński
:
Puszcza Niepołomice
23.10.2021
 

I liga futsalu, gr. południowa

Sośnica Gliwice
:
GKS Futsal Tychy
23.10.2021
 
Futsal Nowiny
:
Heiro Rzeszów
23.10.2021
18:00
PA Nova Gliwice
:
AZS UMCS Lublin
23.10.2021
 
AZS UEK Kraków
:
Gwiazda Ruda Śląska
23.10.2021
 
Unia Tarnów
:
AZS UŚ Katowice
24.10.2021
17:00
BSF Bochnia
:
FC Siemianowice Śląskie
24.10.2021
18:30