facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Keeza Klasa Okręgowa (Kraków II)

Tabela
Runda I
Runda II
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 08.08.2020

Prądniczanka Kraków
7:2
Skawinka Skawina
08.08.2020
11:00
Bronowianka Kraków
2:3
Dąbski Kraków
08.08.2020
17:00
Hutnik II Kraków
4:3
Zwierzyniecki Kraków
08.08.2020
17:00
Grębałowianka Kraków
Borek Kraków
08.08.2020
17:30
Prokocim Kraków
3:1
Orlęta Rudawa
08.08.2020
17:00
Kaszowianka Kaszów
3:1
Nadwiślan Kraków
09.08.2020
14:00
Piast Wołowice
0:4
Kmita Zabierzów
09.08.2020
15:00

2. kolejka 12.08.2020

Dąbski Kraków
3:6
Grębałowianka Kraków
12.08.2020
17:30
Skawinka Skawina
4:1
Kaszowianka Kaszów
12.08.2020
18:00
Nadwiślan Kraków
1:0
Bronowianka Kraków
12.08.2020
18:00
Wieczysta Kraków
3:0
Hutnik II Kraków
12.08.2020
18:00
Borek Kraków
3:1
Piast Wołowice
12.08.2020
18:00
Orlęta Rudawa
0:7
Prądniczanka Kraków
26.08.2020
17:30
Zwierzyniecki Kraków
0:3
Prokocim Kraków
09.09.2020
17:00

3. kolejka 15.08.2020

Bronowianka Kraków
0:3
Skawinka Skawina
15.08.2020
11:00
Prądniczanka Kraków
3:1
Zwierzyniecki Kraków
15.08.2020
11:00
Prokocim Kraków
Wieczysta Kraków
15.08.2020
17:30
Kmita Zabierzów
5:0
Borek Kraków
15.08.2020
17:00
Kaszowianka Kaszów
3:3
Orlęta Rudawa
16.08.2020
17:00
Piast Wołowice
3:4
Dąbski Kraków
16.08.2020
16:00
Grębałowianka Kraków
Nadwiślan Kraków
16.08.2020
17:00

4. kolejka 22.08.2020

Wieczysta Kraków
7:0
Prądniczanka Kraków
22.08.2020
11:00
Skawinka Skawina
6:0
Grębałowianka Kraków
22.08.2020
17:00
Zwierzyniecki Kraków
1:0
Kaszowianka Kaszów
22.08.2020
17:30
Nadwiślan Kraków
1:3
Piast Wołowice
23.08.2020
17:00
Orlęta Rudawa
4:0
Bronowianka Kraków
09.09.2020
17:30
Dąbski Kraków
Kmita Zabierzów
23.09.2020
16:00
Hutnik II Kraków
1:3
Prokocim Kraków
11.11.2020
11:00

5. kolejka 29.08.2020

Prądniczanka Kraków
7:0
Hutnik II Kraków
29.08.2020
11:00
Bronowianka Kraków
7:1
Zwierzyniecki Kraków
29.08.2020
11:00
Borek Kraków
7:1
Dąbski Kraków
29.08.2020
11:00
Kmita Zabierzów
2:0
Nadwiślan Kraków
29.08.2020
17:00
Kaszowianka Kaszów
Wieczysta Kraków
30.08.2020
14:00
Piast Wołowice
0:3
Skawinka Skawina
30.08.2020
16:00
Grębałowianka Kraków
5:1
Orlęta Rudawa
30.08.2020
17:00

6. kolejka 05.09.2020

Wieczysta Kraków
Bronowianka Kraków
05.09.2020
11:00
Skawinka Skawina
2:4
Kmita Zabierzów
05.09.2020
15:00
Nadwiślan Kraków
1:2
Borek Kraków
05.09.2020
17:00
Zwierzyniecki Kraków
0:1
Grębałowianka Kraków
05.09.2020
17:00
Prokocim Kraków
1:2
Prądniczanka Kraków
05.09.2020
17:00
Hutnik II Kraków
2:2
Kaszowianka Kaszów
06.09.2020
16:00
Orlęta Rudawa
3:3
Piast Wołowice
06.09.2020
12:00

7. kolejka 12.09.2020

Bronowianka Kraków
Hutnik II Kraków
12.09.2020
11:00
Dąbski Kraków
2:5
Nadwiślan Kraków
12.09.2020
17:00
Borek Kraków
4:2
Skawinka Skawina
12.09.2020
11:00
Kmita Zabierzów
Orlęta Rudawa
12.09.2020
17:00
Grębałowianka Kraków
Wieczysta Kraków
12.09.2020
16:00
Kaszowianka Kaszów
1:2
Prokocim Kraków
13.09.2020
14:00
Piast Wołowice
1:0
Zwierzyniecki Kraków
13.09.2020
16:00

8. kolejka 19.09.2020

Wieczysta Kraków
Piast Wołowice
19.09.2020
11:00
Skawinka Skawina
2:1
Dąbski Kraków
19.09.2020
16:45
Zwierzyniecki Kraków
0:0
Kmita Zabierzów
19.09.2020
16:00
Prądniczanka Kraków
Kaszowianka Kaszów
19.09.2020
14:00
Orlęta Rudawa
2:1
Borek Kraków
19.09.2020
16:00
Prokocim Kraków
3:0
Bronowianka Kraków
20.09.2020
16:30
Hutnik II Kraków
Grębałowianka Kraków
20.09.2020
16:00

9. kolejka 26.09.2020

Bronowianka Kraków
3:7
Prądniczanka Kraków
26.09.2020
11:00
Dąbski Kraków
4:1
Orlęta Rudawa
26.09.2020
16:00
Nadwiślan Kraków
1:3
Skawinka Skawina
26.09.2020
16:45
Borek Kraków
0:2
Zwierzyniecki Kraków
26.09.2020
11:00
Kmita Zabierzów
0:3
Wieczysta Kraków
26.09.2020
16:30
Piast Wołowice
1:5
Hutnik II Kraków
26.09.2020
16:00
Grębałowianka Kraków
2:4
Prokocim Kraków
27.09.2020
16:00

10. kolejka 03.10.2020

Wieczysta Kraków
Borek Kraków
03.10.2020
11:00
Prokocim Kraków
Piast Wołowice
03.10.2020
16:00
Zwierzyniecki Kraków
2:2
Dąbski Kraków
03.10.2020
16:00
Prądniczanka Kraków
6:0
Grębałowianka Kraków
03.10.2020
11:00
Hutnik II Kraków
2:1
Kmita Zabierzów
04.10.2020
16:00
Orlęta Rudawa
Nadwiślan Kraków
04.10.2020
12:00
Kaszowianka Kaszów
6:1
Bronowianka Kraków
04.10.2020
16:15

11. kolejka 10.10.2020

Nadwiślan Kraków
4:2
Zwierzyniecki Kraków
10.10.2020
16:00
Dąbski Kraków
Wieczysta Kraków
10.10.2020
15:30
Skawinka Skawina
7:2
Orlęta Rudawa
10.10.2020
16:00
Kmita Zabierzów
1:0
Prokocim Kraków
10.10.2020
16:00
Borek Kraków
2:3
Hutnik II Kraków
10.10.2020
11:00
Grębałowianka Kraków
Kaszowianka Kaszów
11.10.2020
15:00
walkower, występ nieuprawnionego do gry zawodnika w drużynie Grębałowianki, na boisku 3:1
Piast Wołowice
1:2
Prądniczanka Kraków
11.11.2020
11:00

12. kolejka 17.10.2020

Wieczysta Kraków
Nadwiślan Kraków
17.10.2020
11:00
Bronowianka Kraków
2:4
Grębałowianka Kraków
17.10.2020
11:00
Zwierzyniecki Kraków
1:4
Skawinka Skawina
17.10.2020
15:30
Prądniczanka Kraków
2:2
Kmita Zabierzów
17.10.2020
11:00
Hutnik II Kraków
Dąbski Kraków
18.10.2020
15:00
Kaszowianka Kaszów
0:0
Piast Wołowice
18.10.2020
15:00
Prokocim Kraków
4:1
Borek Kraków
14.11.2020
13:30

13. kolejka 24.10.2020

Dąbski Kraków
0:5
Prokocim Kraków
24.10.2020
15:30
Borek Kraków
1:8
Prądniczanka Kraków
24.10.2020
11:00
Kmita Zabierzów
Kaszowianka Kaszów
24.10.2020
15:30
Nadwiślan Kraków
1:1
Hutnik II Kraków
24.10.2020
13:00
Orlęta Rudawa
2:2
Zwierzyniecki Kraków
25.10.2020
14:00
Piast Wołowice
2:2
Bronowianka Kraków
25.10.2020
14:00
Skawinka Skawina
1:12
Wieczysta Kraków
25.10.2020
12:00

14. kolejka 31.10.2020

Wieczysta Kraków
14:0
Orlęta Rudawa
31.10.2020
11:00
Bronowianka Kraków
0:1
Kmita Zabierzów
31.10.2020
11:00
Grębałowianka Kraków
2:3
Piast Wołowice
31.10.2020
13:00
Kaszowianka Kaszów
5:3
Borek Kraków
31.10.2020
14:00
Prądniczanka Kraków
9:3
Dąbski Kraków
31.10.2020
11:00
Hutnik II Kraków
4:5
Skawinka Skawina
31.10.2020
15:45
Prokocim Kraków
1:0
Nadwiślan Kraków
31.10.2020
14:00

15. kolejka 07.11.2020

Nadwiślan Kraków
1:1
Prądniczanka Kraków
07.11.2020
14:00
Dąbski Kraków
2:1
Kaszowianka Kaszów
07.11.2020
14:00
Zwierzyniecki Kraków
Wieczysta Kraków
07.11.2020
13:30
Borek Kraków
2:1
Bronowianka Kraków
07.11.2020
11:00
Kmita Zabierzów
3:0
Grębałowianka Kraków
07.11.2020
14:00
Orlęta Rudawa
6:4
Hutnik II Kraków
07.11.2020
14:00
Skawinka Skawina
0:2
Prokocim Kraków
08.11.2020
14:00

16. kolejka 28.04.2021

Kmita Zabierzów
Piast Wołowice
27.04.2021
17:30
Skawinka Skawina
2:3
Prądniczanka Kraków
28.04.2021
17:30
Dąbski Kraków
1:6
Bronowianka Kraków
28.04.2021
17:30
Zwierzyniecki Kraków
Hutnik II Kraków
28.04.2021
17:30
Borek Kraków
Grębałowianka Kraków
28.04.2021
17:30
Orlęta Rudawa
0:3
Prokocim Kraków
28.04.2021
17:30
Nadwiślan Kraków
0:0
Kaszowianka Kaszów
28.04.2021
17:30

17. kolejka 12.05.2021

Piast Wołowice
3:2
Borek Kraków
11.05.2021
18:00
Grębałowianka Kraków
0:3
Dąbski Kraków
12.05.2021
18:00
Bronowianka Kraków
2:0
Nadwiślan Kraków
12.05.2021
18:00
Hutnik II Kraków
0:2
Wieczysta Kraków
12.05.2021
18:00
Prądniczanka Kraków
3:2
Orlęta Rudawa
12.05.2021
17:00
Prokocim Kraków
3:0
Zwierzyniecki Kraków
12.05.2021
18:00
Kaszowianka Kaszów
4:1
Skawinka Skawina
13.05.2021
18:00

18. kolejka 26.05.2021

Skawinka Skawina
2:4
Bronowianka Kraków
25.05.2021
18:30
Wieczysta Kraków
5:0
Prokocim Kraków
25.05.2021
18:00
Zwierzyniecki Kraków
2:3
Prądniczanka Kraków
26.05.2021
18:00
Borek Kraków
0:5
Kmita Zabierzów
26.05.2021
18:00
Orlęta Rudawa
0:2
Kaszowianka Kaszów
26.05.2021
18:00
Dąbski Kraków
2:2
Piast Wołowice
26.05.2021
18:00
Nadwiślan Kraków
4:1
Grębałowianka Kraków
26.05.2021
18:00

19. kolejka 16.06.2021

Kaszowianka Kaszów
6:1
Zwierzyniecki Kraków
15.06.2021
18:00
Piast Wołowice
2:3
Nadwiślan Kraków
15.06.2021
18:00
Bronowianka Kraków
1:1
Orlęta Rudawa
15.06.2021
17:00
Kmita Zabierzów
2:0
Dąbski Kraków
15.06.2021
18:00
Grębałowianka Kraków
2:4
Skawinka Skawina
16.06.2021
18:30
Prokocim Kraków
4:1
Hutnik II Kraków
16.06.2021
18:00
Prądniczanka Kraków
0:6
Wieczysta Kraków
22.06.2021
19:00

20. kolejka 19.06.2021

Hutnik II Kraków
4:6
Prądniczanka Kraków
19.06.2021
17:00
Zwierzyniecki Kraków
1:3
Bronowianka Kraków
19.06.2021
17:00
Dąbski Kraków
Borek Kraków
19.06.2021
17:00
Nadwiślan Kraków
0:6
Kmita Zabierzów
19.06.2021
18:00
Wieczysta Kraków
11:0
Kaszowianka Kaszów
19.06.2021
11:00
Skawinka Skawina
Piast Wołowice
19.06.2021
11:00
Orlęta Rudawa
4:1
Grębałowianka Kraków
19.06.2021
18:00

21. kolejka 24.04.2021

Bronowianka Kraków
Wieczysta Kraków
24.04.2021
11:00
Kmita Zabierzów
6:0
Skawinka Skawina
24.04.2021
17:00
Borek Kraków
Nadwiślan Kraków
24.04.2021
17:00
Grębałowianka Kraków
4:1
Zwierzyniecki Kraków
24.04.2021
17:00
Prądniczanka Kraków
Prokocim Kraków
24.04.2021
17:00
Kaszowianka Kaszów
Hutnik II Kraków
24.04.2021
17:00
Piast Wołowice
2:1
Orlęta Rudawa
24.04.2021
15:00

22. kolejka 01.05.2021

Nadwiślan Kraków
7:0
Dąbski Kraków
01.05.2021
11:00
Skawinka Skawina
Borek Kraków
01.05.2021
17:30
Orlęta Rudawa
0:1
Kmita Zabierzów
01.05.2021
17:00
Wieczysta Kraków
Grębałowianka Kraków
01.05.2021
11:00
Prokocim Kraków
2:2
Kaszowianka Kaszów
01.05.2021
17:00
Zwierzyniecki Kraków
2:3
Piast Wołowice
01.05.2021
17:00
Hutnik II Kraków
Bronowianka Kraków
02.05.2021
17:00

23. kolejka 08.05.2021

Piast Wołowice
0:7
Wieczysta Kraków
08.05.2021
15:00
Dąbski Kraków
1:1
Skawinka Skawina
08.05.2021
17:00
Kmita Zabierzów
3:1
Zwierzyniecki Kraków
08.05.2021
11:00
Borek Kraków
3:1
Orlęta Rudawa
08.05.2021
17:00
Bronowianka Kraków
0:3 v.o.
Prokocim Kraków
08.05.2021
11:00
występ nieuprawnionego zawodnika w drużynie Bronowianki, na boisku 1:2
Grębałowianka Kraków
3:2
Hutnik II Kraków
08.05.2021
17:30
Kaszowianka Kaszów
2:2
Prądniczanka Kraków
09.05.2021
14:00

24. kolejka 15.05.2021

Prądniczanka Kraków
Bronowianka Kraków
15.05.2021
11:00
Orlęta Rudawa
Dąbski Kraków
15.05.2021
17:00
Skawinka Skawina
2:2
Nadwiślan Kraków
15.05.2021
17:00
Zwierzyniecki Kraków
Borek Kraków
15.05.2021
17:00
Wieczysta Kraków
Kmita Zabierzów
15.05.2021
11:00
Prokocim Kraków
1:1
Grębałowianka Kraków
15.05.2021
17:00
Hutnik II Kraków
Piast Wołowice
16.05.2021
17:00

25. kolejka 22.05.2021

Borek Kraków
0:4
Wieczysta Kraków
22.05.2021
18:00
Piast Wołowice
1:3
Prokocim Kraków
22.05.2021
15:00
Dąbski Kraków
2:2
Zwierzyniecki Kraków
22.05.2021
17:00
Grębałowianka Kraków
3:3
Prądniczanka Kraków
22.05.2021
17:30
Kmita Zabierzów
2:2
Hutnik II Kraków
22.05.2021
17:00
Nadwiślan Kraków
1:2
Orlęta Rudawa
22.05.2021
17:00
Bronowianka Kraków
2:5
Kaszowianka Kaszów
22.05.2021
11:00

26. kolejka 29.05.2021

Zwierzyniecki Kraków
1:1
Nadwiślan Kraków
29.05.2021
17:00
Wieczysta Kraków
Dąbski Kraków
29.05.2021
11:00
Orlęta Rudawa
5:1
Skawinka Skawina
29.05.2021
17:00
Prokocim Kraków
0:1
Kmita Zabierzów
29.05.2021
17:00
Kaszowianka Kaszów
5:1
Grębałowianka Kraków
29.05.2021
18:00
Prądniczanka Kraków
Piast Wołowice
29.05.2021
11:00
Hutnik II Kraków
2:2
Borek Kraków
30.05.2021
17:00

27. kolejka 02.06.2021

Nadwiślan Kraków
0:9
Wieczysta Kraków
02.06.2021
18:00
Kmita Zabierzów
0:0
Prądniczanka Kraków
02.06.2021
18:30
Piast Wołowice
2:3
Kaszowianka Kaszów
02.06.2021
18:00
Borek Kraków
1:0
Prokocim Kraków
02.06.2021
18:00
Grębałowianka Kraków
2:3
Bronowianka Kraków
03.06.2021
11:00
Skawinka Skawina
0:0
Zwierzyniecki Kraków
09.06.2021
18:30
Dąbski Kraków
1:3
Hutnik II Kraków
09.06.2021
18:00

28. kolejka 05.06.2021

Prokocim Kraków
4:0
Dąbski Kraków
05.06.2021
17:00
Prądniczanka Kraków
Borek Kraków
05.06.2021
11:00
Zwierzyniecki Kraków
Orlęta Rudawa
05.06.2021
17:00
Bronowianka Kraków
Piast Wołowice
05.06.2021
11:00
Wieczysta Kraków
Skawinka Skawina
05.06.2021
11:00
Goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz
Kaszowianka Kaszów
3:3
Kmita Zabierzów
06.06.2021
14:00
Hutnik II Kraków
Nadwiślan Kraków
06.06.2021
17:00

29. kolejka 12.06.2021

Orlęta Rudawa
Wieczysta Kraków
12.06.2021
18:00
Kmita Zabierzów
3:2
Bronowianka Kraków
12.06.2021
15:30
Piast Wołowice
2:4
Grębałowianka Kraków
12.06.2021
15:00
Borek Kraków
3:2
Kaszowianka Kaszów
12.06.2021
18:00
Dąbski Kraków
2:5
Prądniczanka Kraków
12.06.2021
17:00
Skawinka Skawina
2:6
Hutnik II Kraków
12.06.2021
17:00
Nadwiślan Kraków
0:1
Prokocim Kraków
12.06.2021
18:00

30. kolejka 26.06.2021

Prądniczanka Kraków
6:4
Nadwiślan Kraków
26.06.2021
17:00
Kaszowianka Kaszów
3:0
Dąbski Kraków
26.06.2021
00:00
Wieczysta Kraków
10:2
Zwierzyniecki Kraków
26.06.2021
15:00
Bronowianka Kraków
1:0
Borek Kraków
26.06.2021
17:00
Grębałowianka Kraków
1:1
Kmita Zabierzów
26.06.2021
17:00
Hutnik II Kraków
1:5
Orlęta Rudawa
26.06.2021
17:00
Prokocim Kraków
4:1
Skawinka Skawina
26.06.2021
17:00

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

Brak zaplanowanych spotkań.

30. kolejka 26.06.2021

26.06.2021
17:00
Prądniczanka Kraków
6:4
Nadwiślan Kraków
26.06.2021
00:00
Kaszowianka Kaszów
3:0
Dąbski Kraków
26.06.2021
15:00
Wieczysta Kraków
10:2
Zwierzyniecki Kraków
26.06.2021
17:00
Bronowianka Kraków
1:0
Borek Kraków
26.06.2021
17:00
Grębałowianka Kraków
1:1
Kmita Zabierzów
26.06.2021
17:00
Hutnik II Kraków
1:5
Orlęta Rudawa
26.06.2021
17:00
Prokocim Kraków
4:1
Skawinka Skawina

30. kolejka 26.06.2021

26.06.2021
17:00
Prądniczanka Kraków
6:4
Nadwiślan Kraków
26.06.2021
00:00
Kaszowianka Kaszów
3:0
Dąbski Kraków
26.06.2021
15:00
Wieczysta Kraków
10:2
Zwierzyniecki Kraków
26.06.2021
17:00
Bronowianka Kraków
1:0
Borek Kraków
26.06.2021
17:00
Grębałowianka Kraków
1:1
Kmita Zabierzów
26.06.2021
17:00
Hutnik II Kraków
1:5
Orlęta Rudawa
26.06.2021
17:00
Prokocim Kraków
4:1
Skawinka Skawina

Wiadomości ligowe


PKO Ekstraklasa

Zagłębie Lubin
:
Górnik Łęczna
30.07.2021
18:00
Górnik Zabrze
:
Lech Poznań
30.07.2021
20:30
Stal Mielec
:
Piast Gliwice
31.07.2021
15:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Wisła Kraków
31.07.2021
17:30
Radomiak Radom
:
Legia Warszawa
31.07.2021
20:00
Warta Poznań
:
Pogoń Szczecin
01.08.2021
15:00
Cracovia Kraków
:
Śląsk Wrocław
01.08.2021
17:30
Jagiellonia Białystok
:
Raków Częstochowa
01.08.2021
20:00

Fortuna I Liga

Odra Opole
:
Miedź Legnica
30.07.2021
18:00
Korona Kielce
:
Skra Częstochowa
30.07.2021
20:00
GKS Tychy
:
ŁKS Łódź
30.07.2021
20:30
GKS Katowice
:
Resovia Rzeszów
31.07.2021
12:40
GKS Jastrzębie
:
Puszcza Niepołomice
31.07.2021
18:00
Arka Gdynia
:
Zagłębie Sosnowiec
31.07.2021
20:30
Widzew Łódź
:
Sandecja Nowy Sącz
01.08.2021
12:40
Górnik Polkowice
:
Podbeskidzie Bielsko Biała
01.08.2021
15:00
Stomil Olsztyn
:
Chrobry Głogów
01.08.2021
18:00

eWinner II Liga

Ruch Chorzów
:
Pogoń Siedlce
30.07.2021
19:20
Radunia Stężyca
:
Lech II Poznań
31.07.2021
17:00
Znicz Pruszków
:
Motor Lublin
31.07.2021
17:00
Wisła Puławy
:
GKS Bełchatów
31.07.2021
18:00
KKS 1925 Kalisz
:
Olimpia Elbląg
31.07.2021
18:00
Sokół Ostróda
:
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
31.07.2021
18:00
Stal Rzeszów
:
Garbarnia Kraków
31.07.2021
19:00
Śląsk II Wrocław
:
Hutnik Kraków
01.08.2021
12:00