facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Keeza Klasa Okręgowa (Kraków III)

Tabela
Runda I
Runda II
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 08.08.2020

Wróblowianka Wróblowice
2:1
Dziecanovia Dziekanowice
08.08.2020
17:00
Złomex Branice
4:1
Błękitni Bodzanów
08.08.2020
17:30
Radziszowianka Radziszów
Orzeł Myślenice
08.08.2020
17:30
Tempo Rzeszotary
3:0
Jordan Sum Zakliczyn
09.08.2020
16:00
Wiślanka Grabie
6:0
Gdovia Gdów
09.08.2020
17:00
Raba Dobczyce
Pasternik Ochojno
09.08.2020
17:00
Wiarusy Igołomia
3:0
Górnik Wieliczka
12.08.2020
18:00

2. kolejka 15.08.2020

Orzeł Myślenice
Raba Dobczyce
14.08.2020
18:00
Złomex Branice
Wróblowianka Wróblowice
15.08.2020
11:00
Jordan Sum Zakliczyn
0:3
Radziszowianka Radziszów
15.08.2020
17:00
Gdovia Gdów
1:2
Wiarusy Igołomia
15.08.2020
18:00
Dziecanovia Dziekanowice
0:9
Wiślanka Grabie
15.08.2020
18:00
Błękitni Bodzanów
2:4
Pasternik Ochojno
15.08.2020
18:00
Górnik Wieliczka
2:1
Tempo Rzeszotary
16.08.2020
18:00

3. kolejka 22.08.2020

Tempo Rzeszotary
3:2
Gdovia Gdów
22.08.2020
16:00
Raba Dobczyce
3:0
Jordan Sum Zakliczyn
22.08.2020
17:00
Wróblowianka Wróblowice
4:1
Błękitni Bodzanów
22.08.2020
17:00
Radziszowianka Radziszów
5:1
Górnik Wieliczka
22.08.2020
11:00
Pasternik Ochojno
3:2
Orzeł Myślenice
22.08.2020
18:00
Wiarusy Igołomia
5:1
Dziecanovia Dziekanowice
23.08.2020
17:00
Wiślanka Grabie
3:3
Złomex Branice
09.09.2020
17:00
22 siepnia odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego

4. kolejka 29.08.2020

Jordan Sum Zakliczyn
3:2
Pasternik Ochojno
29.08.2020
16:00
Górnik Wieliczka
Raba Dobczyce
29.08.2020
17:00
Wróblowianka Wróblowice
Wiślanka Grabie
29.08.2020
17:00
Gdovia Gdów
1:3
Radziszowianka Radziszów
29.08.2020
17:30
Błękitni Bodzanów
2:3
Orzeł Myślenice
29.08.2020
17:30
Dziecanovia Dziekanowice
1:3
Tempo Rzeszotary
30.08.2020
11:00
Złomex Branice
3:1
Wiarusy Igołomia
30.08.2020
17:00

5. kolejka 05.09.2020

Tempo Rzeszotary
1:1
Złomex Branice
05.09.2020
16:00
Raba Dobczyce
3:0
Gdovia Gdów
05.09.2020
17:00
Radziszowianka Radziszów
8:1
Dziecanovia Dziekanowice
05.09.2020
15:00
Orzeł Myślenice
4:1
Jordan Sum Zakliczyn
05.09.2020
17:00
Pasternik Ochojno
5:0
Górnik Wieliczka
05.09.2020
11:00
Wiślanka Grabie
10:0
Błękitni Bodzanów
05.09.2020
17:00
Wiarusy Igołomia
1:7
Wróblowianka Wróblowice
16.09.2020
17:00

6. kolejka 12.09.2020

Złomex Branice
Radziszowianka Radziszów
12.09.2020
13:00
Wróblowianka Wróblowice
5:2
Tempo Rzeszotary
12.09.2020
17:00
Górnik Wieliczka
Orzeł Myślenice
12.09.2020
17:00
Gdovia Gdów
Pasternik Ochojno
12.09.2020
17:00
Błękitni Bodzanów
4:2
Jordan Sum Zakliczyn
12.09.2020
17:00
Dziecanovia Dziekanowice
Raba Dobczyce
13.09.2020
17:00
Wiślanka Grabie
Wiarusy Igołomia
13.09.2020
17:00

7. kolejka 19.09.2020

Tempo Rzeszotary
3:0
Wiślanka Grabie
19.09.2020
16:00
Jordan Sum Zakliczyn
4:0
Górnik Wieliczka
19.09.2020
11:00
Wiarusy Igołomia
2:3
Błękitni Bodzanów
19.09.2020
16:30
Orzeł Myślenice
Gdovia Gdów
19.09.2020
15:00
Raba Dobczyce
Złomex Branice
19.09.2020
17:00
Radziszowianka Radziszów
4:2
Wróblowianka Wróblowice
19.09.2020
11:00
Pasternik Ochojno
4:0
Dziecanovia Dziekanowice
20.09.2020
16:00

8. kolejka 26.09.2020

Wiarusy Igołomia
1:4
Tempo Rzeszotary
26.09.2020
16:00
Wróblowianka Wróblowice
1:2
Raba Dobczyce
26.09.2020
16:00
Gdovia Gdów
4:1
Jordan Sum Zakliczyn
26.09.2020
16:00
Dziecanovia Dziekanowice
1:4
Orzeł Myślenice
26.09.2020
16:00
Błękitni Bodzanów
5:3
Górnik Wieliczka
26.09.2020
17:00
Wiślanka Grabie
Radziszowianka Radziszów
26.09.2020
16:00
Złomex Branice
1:1
Pasternik Ochojno
27.09.2020
16:00

9. kolejka 03.10.2020

Pasternik Ochojno
1:1
Wróblowianka Wróblowice
03.10.2020
11:00
Górnik Wieliczka
1:1
Gdovia Gdów
03.10.2020
13:00
Raba Dobczyce
2:2
Wiślanka Grabie
03.10.2020
16:00
Radziszowianka Radziszów
3:2
Wiarusy Igołomia
03.10.2020
16:00
Tempo Rzeszotary
4:1
Błękitni Bodzanów
03.10.2020
16:00
Orzeł Myślenice
1:1
Złomex Branice
03.10.2020
16:00
Jordan Sum Zakliczyn
5:1
Dziecanovia Dziekanowice
14.11.2020
14:00

10. kolejka 10.10.2020

Tempo Rzeszotary
1:4
Radziszowianka Radziszów
10.10.2020
16:00
Wróblowianka Wróblowice
6:3
Orzeł Myślenice
10.10.2020
11:00
Dziecanovia Dziekanowice
1:3
Górnik Wieliczka
10.10.2020
16:00
Błękitni Bodzanów
1:2
Gdovia Gdów
11.10.2020
15:00
Wiarusy Igołomia
0:5
Raba Dobczyce
11.10.2020
15:00
Złomex Branice
2:0
Jordan Sum Zakliczyn
11.10.2020
15:00
Wiślanka Grabie
2:0
Pasternik Ochojno
11.10.2020
15:00

11. kolejka 17.10.2020

Jordan Sum Zakliczyn
6:2
Wróblowianka Wróblowice
17.10.2020
15:00
Górnik Wieliczka
Złomex Branice
17.10.2020
15:00
Gdovia Gdów
2:2
Dziecanovia Dziekanowice
17.10.2020
15:00
Radziszowianka Radziszów
Błękitni Bodzanów
18.10.2020
15:00
Raba Dobczyce
Tempo Rzeszotary
07.11.2020
11:00
Pasternik Ochojno
1:2
Wiarusy Igołomia
07.11.2020
14:00
Wiślanka Grabie
Orzeł Myślenice
08.11.2020
13:00

12. kolejka 24.10.2020

Tempo Rzeszotary
0:0
Pasternik Ochojno
24.10.2020
15:00
Wróblowianka Wróblowice
6:1
Górnik Wieliczka
24.10.2020
11:00
Błękitni Bodzanów
2:2
Dziecanovia Dziekanowice
24.10.2020
15:00
Wiślanka Grabie
3:1
Jordan Sum Zakliczyn
24.10.2020
15:00
Złomex Branice
3:2
Gdovia Gdów
25.10.2020
14:00
Wiarusy Igołomia
Orzeł Myślenice
25.10.2020
14:00
Radziszowianka Radziszów
Raba Dobczyce
11.11.2020
14:00

13. kolejka 31.10.2020

Gdovia Gdów
1:4
Wróblowianka Wróblowice
31.10.2020
14:00
Raba Dobczyce
Błękitni Bodzanów
31.10.2020
14:00
Górnik Wieliczka
0:6
Wiślanka Grabie
31.10.2020
13:00
Dziecanovia Dziekanowice
Złomex Branice
31.10.2020
14:00
Pasternik Ochojno
Radziszowianka Radziszów
31.10.2020
14:00
Orzeł Myślenice
2:2
Tempo Rzeszotary
31.10.2020
14:00
Jordan Sum Zakliczyn
5:5
Wiarusy Igołomia
31.10.2020
14:00

14. kolejka 12.05.2021

Dziecanovia Dziekanowice
2:1
Wróblowianka Wróblowice
12.05.2021
18:00
Błękitni Bodzanów
0:1
Złomex Branice
12.05.2021
18:00
Orzeł Myślenice
2:2
Radziszowianka Radziszów
12.05.2021
18:00
Jordan Sum Zakliczyn
1:1
Tempo Rzeszotary
12.05.2021
18:00
Gdovia Gdów
0:1
Wiślanka Grabie
12.05.2021
18:00
Pasternik Ochojno
Raba Dobczyce
12.05.2021
18:00
Górnik Wieliczka
2:2
Wiarusy Igołomia
12.05.2021
18:00

15. kolejka 26.05.2021

Raba Dobczyce
1:3
Orzeł Myślenice
26.05.2021
18:00
Wróblowianka Wróblowice
2:1
Złomex Branice
26.05.2021
18:00
Radziszowianka Radziszów
3:4
Jordan Sum Zakliczyn
26.05.2021
18:00
Wiarusy Igołomia
1:2
Gdovia Gdów
26.05.2021
18:00
Wiślanka Grabie
3:1
Dziecanovia Dziekanowice
26.05.2021
18:00
Pasternik Ochojno
1:4
Błękitni Bodzanów
26.05.2021
18:00
Tempo Rzeszotary
0:3
Górnik Wieliczka
26.05.2021
18:00

16. kolejka 16.06.2021

Gdovia Gdów
0:0
Tempo Rzeszotary
16.06.2021
18:00
Jordan Sum Zakliczyn
Raba Dobczyce
16.06.2021
18:00
Błękitni Bodzanów
8:2
Wróblowianka Wróblowice
16.06.2021
18:00
Górnik Wieliczka
1:1
Radziszowianka Radziszów
16.06.2021
18:00
Orzeł Myślenice
5:0
Pasternik Ochojno
16.06.2021
18:00
Dziecanovia Dziekanowice
4:7
Wiarusy Igołomia
16.06.2021
18:00
Złomex Branice
0:1
Wiślanka Grabie
16.06.2021
18:00

17. kolejka 26.06.2021

Pasternik Ochojno
:
Jordan Sum Zakliczyn
26.06.2021
17:00
Raba Dobczyce
:
Górnik Wieliczka
26.06.2021
17:00
Wiślanka Grabie
:
Wróblowianka Wróblowice
26.06.2021
17:00
Radziszowianka Radziszów
:
Gdovia Gdów
26.06.2021
17:00
Orzeł Myślenice
:
Błękitni Bodzanów
26.06.2021
17:00
Tempo Rzeszotary
:
Dziecanovia Dziekanowice
26.06.2021
17:00
Wiarusy Igołomia
:
Złomex Branice
26.06.2021
17:00

18. kolejka 24.04.2021

Złomex Branice
2:3
Tempo Rzeszotary
24.04.2021
16:00
Dziecanovia Dziekanowice
1:2
Radziszowianka Radziszów
24.04.2021
17:00
Jordan Sum Zakliczyn
Orzeł Myślenice
24.04.2021
17:00
Górnik Wieliczka
4:1
Pasternik Ochojno
24.04.2021
15:30
Błękitni Bodzanów
0:2
Wiślanka Grabie
24.04.2021
17:00
Wróblowianka Wróblowice
3:5
Wiarusy Igołomia
24.04.2021
11:00
Gdovia Gdów
Raba Dobczyce
25.04.2021
17:00

19. kolejka 01.05.2021

Orzeł Myślenice
Górnik Wieliczka
29.04.2021
18:00
Radziszowianka Radziszów
Złomex Branice
01.05.2021
17:00
Tempo Rzeszotary
1:1
Wróblowianka Wróblowice
01.05.2021
11:00
Pasternik Ochojno
0:1
Gdovia Gdów
01.05.2021
16:00
Jordan Sum Zakliczyn
3:2
Błękitni Bodzanów
01.05.2021
17:00
Raba Dobczyce
Dziecanovia Dziekanowice
01.05.2021
16:00
Wiarusy Igołomia
2:3
Wiślanka Grabie
02.05.2021
17:30

20. kolejka 08.05.2021

Wiślanka Grabie
6:3
Tempo Rzeszotary
08.05.2021
16:00
Górnik Wieliczka
1:2
Jordan Sum Zakliczyn
08.05.2021
16:00
Błękitni Bodzanów
2:2
Wiarusy Igołomia
08.05.2021
17:00
Gdovia Gdów
0:3
Orzeł Myślenice
08.05.2021
11:00
Wróblowianka Wróblowice
0:4
Radziszowianka Radziszów
08.05.2021
14:00
Dziecanovia Dziekanowice
2:3
Pasternik Ochojno
08.05.2021
18:00
Złomex Branice
0:1
Raba Dobczyce
09.05.2021
17:00

21. kolejka 15.05.2021

Tempo Rzeszotary
0:4
Wiarusy Igołomia
15.05.2021
16:00
Raba Dobczyce
Wróblowianka Wróblowice
15.05.2021
17:00
Orzeł Myślenice
Dziecanovia Dziekanowice
15.05.2021
17:00
Górnik Wieliczka
3:1
Błękitni Bodzanów
15.05.2021
17:00
Pasternik Ochojno
1:3
Złomex Branice
15.05.2021
17:00
Jordan Sum Zakliczyn
6:0
Gdovia Gdów
16.05.2021
16:00
Radziszowianka Radziszów
1:1
Wiślanka Grabie
16.05.2021
17:00

22. kolejka 22.05.2021

Gdovia Gdów
1:0
Górnik Wieliczka
22.05.2021
17:30
Wiślanka Grabie
Raba Dobczyce
22.05.2021
17:00
Błękitni Bodzanów
3:4
Tempo Rzeszotary
22.05.2021
17:00
Złomex Branice
2:1
Orzeł Myślenice
22.05.2021
17:00
Dziecanovia Dziekanowice
0:2
Jordan Sum Zakliczyn
22.05.2021
18:00
Wróblowianka Wróblowice
4:0
Pasternik Ochojno
23.05.2021
18:00
Wiarusy Igołomia
2:4
Radziszowianka Radziszów
23.05.2021
17:00

23. kolejka 29.05.2021

Radziszowianka Radziszów
Tempo Rzeszotary
29.05.2021
11:00
Orzeł Myślenice
Wróblowianka Wróblowice
29.05.2021
17:30
Górnik Wieliczka
5:2
Dziecanovia Dziekanowice
29.05.2021
17:00
Gdovia Gdów
1:0
Błękitni Bodzanów
29.05.2021
18:00
Raba Dobczyce
Wiarusy Igołomia
29.05.2021
18:00
Jordan Sum Zakliczyn
3:3
Złomex Branice
29.05.2021
18:00
Pasternik Ochojno
0:6
Wiślanka Grabie
29.05.2021
17:00

24. kolejka 05.06.2021

Orzeł Myślenice
0:3
Wiślanka Grabie
02.06.2021
18:00
Wróblowianka Wróblowice
4:3
Jordan Sum Zakliczyn
05.06.2021
16:00
Złomex Branice
2:2
Górnik Wieliczka
05.06.2021
17:00
Dziecanovia Dziekanowice
0:3
Gdovia Gdów
05.06.2021
18:00
Błękitni Bodzanów
2:4
Radziszowianka Radziszów
05.06.2021
17:00
Tempo Rzeszotary
Raba Dobczyce
05.06.2021
16:00
Wiarusy Igołomia
4:0
Pasternik Ochojno
05.06.2021
18:00

25. kolejka 12.06.2021

Pasternik Ochojno
2:1
Tempo Rzeszotary
12.06.2021
17:00
Górnik Wieliczka
4:1
Wróblowianka Wróblowice
12.06.2021
17:00
Dziecanovia Dziekanowice
1:2
Błękitni Bodzanów
12.06.2021
18:00
Gdovia Gdów
4:2
Złomex Branice
12.06.2021
18:00
Orzeł Myślenice
4:1
Wiarusy Igołomia
12.06.2021
18:00
Raba Dobczyce
1:0
Radziszowianka Radziszów
12.06.2021
18:00
Jordan Sum Zakliczyn
1:4
Wiślanka Grabie
13.06.2021
16:00

26. kolejka 19.06.2021

Wróblowianka Wróblowice
3:2
Gdovia Gdów
19.06.2021
17:00
Błękitni Bodzanów
Raba Dobczyce
19.06.2021
17:00
Wiślanka Grabie
Górnik Wieliczka
19.06.2021
17:00
Złomex Branice
4:1
Dziecanovia Dziekanowice
19.06.2021
17:00
Radziszowianka Radziszów
4:1
Pasternik Ochojno
19.06.2021
17:00
Tempo Rzeszotary
1:1
Orzeł Myślenice
19.06.2021
17:00
Wiarusy Igołomia
3:2
Jordan Sum Zakliczyn
19.06.2021
17:00

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

17. kolejka 26.06.2021

26.06.2021
17:00
Pasternik Ochojno
:
Jordan Sum Zakliczyn
26.06.2021
17:00
Raba Dobczyce
:
Górnik Wieliczka
26.06.2021
17:00
Wiślanka Grabie
:
Wróblowianka Wróblowice
26.06.2021
17:00
Radziszowianka Radziszów
:
Gdovia Gdów
26.06.2021
17:00
Orzeł Myślenice
:
Błękitni Bodzanów
26.06.2021
17:00
Tempo Rzeszotary
:
Dziecanovia Dziekanowice
26.06.2021
17:00
Wiarusy Igołomia
:
Złomex Branice

16. kolejka 16.06.2021

16.06.2021
18:00
Gdovia Gdów
0:0
Tempo Rzeszotary
16.06.2021
18:00
Jordan Sum Zakliczyn
Raba Dobczyce
16.06.2021
18:00
Błękitni Bodzanów
8:2
Wróblowianka Wróblowice
16.06.2021
18:00
Górnik Wieliczka
1:1
Radziszowianka Radziszów
16.06.2021
18:00
Orzeł Myślenice
5:0
Pasternik Ochojno
16.06.2021
18:00
Dziecanovia Dziekanowice
4:7
Wiarusy Igołomia
16.06.2021
18:00
Złomex Branice
0:1
Wiślanka Grabie

18. kolejka 24.04.2021

24.04.2021
16:00
Złomex Branice
2:3
Tempo Rzeszotary
24.04.2021
17:00
Dziecanovia Dziekanowice
1:2
Radziszowianka Radziszów
24.04.2021
17:00
Jordan Sum Zakliczyn
Orzeł Myślenice
24.04.2021
15:30
Górnik Wieliczka
4:1
Pasternik Ochojno
24.04.2021
17:00
Błękitni Bodzanów
0:2
Wiślanka Grabie
24.04.2021
11:00
Wróblowianka Wróblowice
3:5
Wiarusy Igołomia
25.04.2021
17:00
Gdovia Gdów
Raba Dobczyce

Wiadomości ligowe


Keeza Klasa Okręgowa (Kraków I)

Piliczanka Pilica
1:1
Zieleńczanka Zielonki
22.06.2021
17:00
Orzeł Bębło
3:5
Przemsza Klucze
22.06.2021
18:00
Błękitni Modlnica
:
Orzeł Iwanowice
22.06.2021
18:30
przerwany w 60 min. przy stanie 3:0 z powodu zalania boiska i wyładowań atmosferycznych
Bolesław Bukowno
8:1
Leśnik Gorenice
23.06.2021
16:00
Pogoń Miechów
2:3
LKS Niedźwiedź
23.06.2021
19:00
Przebój Wolbrom
:
Spójnia Osiek
24.06.2021
18:00
TS Węgrzce
:
LOT Balice
24.06.2021
18:00
Piliczanka Pilica
:
Orzeł Iwanowice
26.06.2021
17:00
Bolesław Bukowno
:
LOT Balice
26.06.2021
17:00
TS Węgrzce
:
Spójnia Osiek
26.06.2021
17:00
Pogoń Miechów
:
Zieleńczanka Zielonki
26.06.2021
17:00
Leśnik Gorenice
:
LKS Niedźwiedź
26.06.2021
17:00
Przebój Wolbrom
:
Przemsza Klucze
26.06.2021
17:00
Błękitni Modlnica
:
KS Olkusz
26.06.2021
17:00

Keeza Klasa Okręgowa (Kraków II)

Prądniczanka Kraków
0:6
Wieczysta Kraków
22.06.2021
19:00
Prądniczanka Kraków
:
Nadwiślan Kraków
26.06.2021
17:00
Kaszowianka Kaszów
:
Dąbski Kraków
26.06.2021
17:00
Wieczysta Kraków
:
Zwierzyniecki Kraków
26.06.2021
17:00
Bronowianka Kraków
:
Borek Kraków
26.06.2021
17:00
Grębałowianka Kraków
:
Kmita Zabierzów
26.06.2021
17:00
Hutnik II Kraków
:
Orlęta Rudawa
26.06.2021
17:00
Prokocim Kraków
:
Skawinka Skawina
26.06.2021
17:00

Keeza Klasa Okręgowa (Kraków III)

Pasternik Ochojno
:
Jordan Sum Zakliczyn
26.06.2021
17:00
Raba Dobczyce
:
Górnik Wieliczka
26.06.2021
17:00
Wiślanka Grabie
:
Wróblowianka Wróblowice
26.06.2021
17:00
Radziszowianka Radziszów
:
Gdovia Gdów
26.06.2021
17:00
Orzeł Myślenice
:
Błękitni Bodzanów
26.06.2021
17:00
Tempo Rzeszotary
:
Dziecanovia Dziekanowice
26.06.2021
17:00
Wiarusy Igołomia
:
Złomex Branice
26.06.2021
17:00

Keeza Klasa Okręgowa (Wadowice)

Hejnał Kęty
1:2
Halniak Maków Podhalański
22.06.2021
18:00
LKS Żarki
1:3
Zatorzanka Zator
22.06.2021
18:00
Babia Góra Sucha Beskidzka
1:0
LKS Gorzów
22.06.2021
17:00
Kalwarianka Kalwaria Z.
:
MKS Libiąż
22.06.2021
18:00
przerwany przy stanie 2:1 z powodu ulewy
Sokół Przytkowice
:
Sosnowianka Stanisław Dln
22.06.2021
18:00
przerwany z powodu ulewy
Victoria Jaworzno
2:2
Niwa Nowa Wieś
22.06.2021
18:00
Tempo Białka
:
Garbarz Zembrzyce
24.06.2021
18:30
Brzezina Osiek
:
Nadwiślanin Gromiec
24.06.2021
18:00
Babia Góra Sucha Beskidzka
:
Hejnał Kęty
26.06.2021
18:00
Brzezina Osiek
:
Zgoda Byczyna
26.06.2021
18:00
Zatorzanka Zator
:
Halniak Maków Podhalański
26.06.2021
18:00
LKS Żarki
:
Sokół Przytkowice
26.06.2021
18:00
Niwa Nowa Wieś
:
MKS Libiąż
26.06.2021
18:00
Nadwiślanin Gromiec
:
Sosnowianka Stanisław Dln
26.06.2021
18:00
LKS Gorzów
:
Garbarz Zembrzyce
26.06.2021
18:00
Tempo Białka
:
Victoria Jaworzno
26.06.2021
18:00

Keeza Klasa Okręgowa (Tarnów I)

Tuchovia Tuchów
5:1
Polan Żabno
23.06.2021
18:30
Polan Żabno
:
LUKS Skrzyszów
26.06.2021
17:00
Tuchovia Tuchów
:
Unia Niedomice
26.06.2021
17:00
Olimpia Wojnicz
:
LKS Szynwałd
26.06.2021
17:00
Wisła Szczucin
:
Zorza Zaczarnie
26.06.2021
17:00
Ciężkowianka Ciężkowice
:
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
26.06.2021
17:00
LKS Ładna
:
Dunajec Zbylitowska Góra
26.06.2021
17:00
LKS Rzuchowa
:
Dunajec Zakliczyn
26.06.2021
17:00

Keeza Klasa Okręgowa (Tarnów II)

Wola Radłowska
:
Jadowniczanka Jadowniki
26.06.2021
17:00
Sokół Borzęcin Górny
:
Orzeł Dębno
26.06.2021
17:00
Szreniawa Nowy Wiśnicz
:
Poręba Spytkowska
26.06.2021
17:00
Błyskawica Proszówki
:
Sokół Maszkienice
26.06.2021
17:00
Naprzód Sobolów
:
Raba Książnice
26.06.2021
17:00
Radłovia Radłów
:
Olimpia Kąty
26.06.2021
17:00
Olimpia B.
:
Arkadia Olszyny
26.06.2021
17:00

Keeza Klasa Okręgowa (Nowy Sącz II)

Zalesianka
:
Jarmuta
26.06.2021
18:00
Turbacz Mszana Dolna
:
Wiatr Ludźmierz
26.06.2021
18:00
Babia Góra Lipnica Wielka
:
Laskovia
26.06.2021
18:00
Czarni Czarny Dunajec
:
Krokus
26.06.2021
18:00
LKS Szaflary
:
Huragan Waksmund
26.06.2021
18:00
AKS Ujanowice
:
Jordan Jordanów
26.06.2021
18:00
Granit Czarna Góra
:
Wierchy Pasierbiec
26.06.2021
18:00

Keeza Klasa A (Kraków I)

Spartak Wielkanoc
:
Michałowianka Michałowice
26.06.2021
17:00
Ekler Baranówka
:
Płomień Kościelec
26.06.2021
17:00
Słomniczanka II Słomniki
:
Galicja Raciborowice
26.06.2021
17:00
Czarni 03 Grzegorzowice
:
Szreniawa Koszyce
26.06.2021
17:00
Strażak Goszcza
:
Prądniczanka II Kraków
26.06.2021
17:00
Bibiczanka Bibice
:
Partyzant Dojazdów
26.06.2021
17:00
Wierzbowianka Wierzbno
0:3 v.o.
Jastrzębiec Książ Wielki
26.06.2021
 

Keeza Klasa A (Kraków III)

Tramwaj Kraków
2:0
Bratniak Kraków
22.06.2021
18:30
Bratniak Kraków
:
Gajowianka Gaj
26.06.2021
11:00
Fairant Kraków
:
Cedronka Wola Radziszowska
26.06.2021
12:00

Keeza Klasa A (Wieliczka)

Wolni Kłaj
:
Zieloni Niegowić
26.06.2021
18:00
UKS Sygneczów
:
Czarni Staniątki
26.06.2021
18:00
Rożnowa
:
Czarnochowice
26.06.2021
18:00
Strażak Kokotów
:
Gwiazda Brzegi
26.06.2021
17:00
Piłkarz Podłęże
:
Nadwiślanka Nowe Brzesko
26.06.2021
18:00
Piast Łapanów
:
Contra Sułków
26.06.2021
18:00
Wilga Koźmice Wielkie
:
Zryw Szarów
26.06.2021
18:00
Sokół Chorągwica
:
Iskra Zakrzów
26.06.2021
18:00

Keeza Klasa A (Myślenice)

Sokół Borzęta
:
Zielonka Wrząsowice
22.06.2021
18:30
przerwany z powodu złych warunków atmosferycznych, dokańczany 24.06
Sęp Droginia
0:7
Gościbia Sułkowice
22.06.2021
18:30
Lubomir Wiśniowa
1:1
Iskra Brzączowice
22.06.2021
18:30
Karpaty Siepraw
1:1
Beskid Tokarnia
22.06.2021
18:00
Rokita Kornatka
2:1
Hejnał Krzyszkowice
22.06.2021
18:30
LKS Rudnik
:
Górki Myślenice
22.06.2021
18:30
przerwany w 24 minucie z powodu złych warunków atmosferycznych, dokańczany 24.06
Staw Polanka
3:2
Topór Tenczyn
22.06.2021
18:00
Skalnik Trzemeśnia
2:0
Clavia Świątniki Górne
23.06.2021
18:00
Iskra Brzączowice
:
Karpaty Siepraw
26.06.2021
17:00
Zielonka Wrząsowice
:
Skalnik Trzemeśnia
26.06.2021
17:00
Clavia Świątniki Górne
:
Sęp Droginia
26.06.2021
17:00
Hejnał Krzyszkowice
:
Lubomir Wiśniowa
26.06.2021
17:00
Górki Myślenice
:
Rokita Kornatka
26.06.2021
17:00
Beskid Tokarnia
:
Staw Polanka
26.06.2021
17:00
Topór Tenczyn
:
Sokół Borzęta
26.06.2021
17:00
Gościbia Sułkowice
:
LKS Rudnik
26.06.2021
17:00

Keeza Klasa A (Olkusz)

Przebój Wolbrom
2:0
Centuria Chechło
22.06.2021
18:00
Promień Przeginia
3:0
Olimpia Łobzów
22.06.2021
18:30
Pilica Wierbka
1:4
Spartak Charsznica
22.06.2021
18:00
Prądnik Sułoszowa
3:0
Laskowianka Laski
22.06.2021
19:30
Strażak Przybysławice
5:0
Dłubnia Trzyciąż
23.06.2021
16:00
Sokół Gołaczewy
:
Unia Jaroszowiec
24.06.2021
18:30
Trzy Korony Żarnowiec
:
Wielmożanka Wielmoża
24.06.2021
18:00
Błyskawica Kolbark
:
Błysk Zederman
24.06.2021
18:00
Sokół Gołaczewy
:
Centuria Chechło
26.06.2021
17:00
Strażak Przybysławice
:
Błysk Zederman
26.06.2021
17:00
Olimpia Łobzów
:
Spartak Charsznica
26.06.2021
17:00
Pilica Wierbka
:
Wielmożanka Wielmoża
26.06.2021
17:00
Błyskawica Kolbark
:
Legion Bydlin
26.06.2021
17:00
Prądnik Sułoszowa
:
Przebój Wolbrom
26.06.2021
17:00
Promień Przeginia
:
Laskowianka Laski
26.06.2021
17:00
Dłubnia Trzyciąż
:
Unia Jaroszowiec
26.06.2021
17:00

Keeza Klasa A (Chrzanów)

Wolanka Wola Filipowska
:
Fablok Chrzanów
26.06.2021
17:00
Zagórzanka Zagórze
:
Start Kamień
26.06.2021
17:00
UKS Dulowa
:
Błyskawica Myślachowice
26.06.2021
17:00
Wisełka Rozkochów
:
MKS Alwernia
26.06.2021
17:00
Unia Kwaczała
:
SPRiN Regulice
26.06.2021
17:00
Wisła Jankowice
:
Ciężkowianka Jaworzno
26.06.2021
17:00
Victoria Zalas
:
Promyk Bolęcin
26.06.2021
17:00

Keeza Klasa B (Kraków I)

Juvenia Prandocin
:
Olimpia Czaple Wielkie
26.06.2021
17:00
Sparta Skrzeszowice
:
LKS Niedźwiedź II
26.06.2021
17:00
Novi Narama
:
Trątnowianka Trątnowice
26.06.2021
17:00
Kosynierzy Łuczyce
:
Agricola Klimontów
26.06.2021
17:00
LKS Polanowice
:
Milenium Radziemice
26.06.2021
17:00
Polonia Wilczkowice
:
Zawisza Sulechów
26.06.2021
15:00

Keeza Klasa B (Kraków II)

Topór Aleksandrowice
:
Iskra Radwanowice
26.06.2021
17:00

Keeza Klasa B (Kraków III)

Wieczysta II
:
Grom Kraków
26.06.2021
11:00

Keeza Klasa B (Kraków IV)

Skawinka II Skawina
0:3 v.o.
Borkowianka Borek Sz.
26.06.2021
 
Nadwiślan Rusocice
:
Gwiazda Ściejowice
26.06.2021
17:00
Trzebol Wielkie Drogi
:
Tyniec Kraków
26.06.2021
17:00

Keeza Klasa B (Wieliczka)

Dąb Zabierzów Bocheński
0:0
Naprzód Ochmanów
22.06.2021
18:00
Górnik II Wieliczka
:
Naprzód Ochmanów
26.06.2021
15:00
Dąb Zabierzów Bocheński
:
Start Brzezie
26.06.2021
15:00
Gryf Wiatowice
:
Ledniczanka
26.06.2021
17:00
Wieliczanka Wieliczka
:
Węgrzcanka II Węgrzce Wlk
26.06.2021
17:00
Wilga Instalbud Golkowice
:
Tęcza Słomiróg
26.06.2021
16:00
Batory Wola Batorska
:
Wiarusy II
26.06.2021
15:00

Keeza Klasa B (Myślenice)

LKS Trzebunia
:
Jawor Jawornik
24.06.2021
18:30

Keeza Klasa B (Olkusz)

Nidzica Słaboszów
0:3 v.o.
Hetman Dłużec
26.06.2021
 
Pilica II Wierbka
:
Stare Bukowno
26.06.2021
11:00
Strumyk Zarzecze
:
Trzy Buki Wierzchowisko
26.06.2021
13:00

Makroregionalna Liga Juniorów U-19

Korona II
1:2
Stal Rzeszów
23.06.2021
17:00
Motor Lublin
0:4
Resovia Rzeszów
23.06.2021
15:00
Orlęta K.
:
Garbarnia Kraków
26.06.2021
13:00
Sandecja Nowy Sącz
:
Górnik Łęczna
26.06.2021
12:00

Małopolska Liga Juniorów

Puszcza Niepołomice
:
Pcimianka Pcim
24.06.2021
18:00
Prądniczanka Kraków
:
Dunajec Nowy Sącz
26.06.2021
14:00
Profi Zielonki
:
Unia Tarnów
26.06.2021
11:00

I Małopolska Liga Trampkarzy - wiosna

Okocimski Brzesko
2:3
Respect Szalowa
22.06.2021
18:00
Podhale Nowy Targ
2:3
Dunajec Nowy Sącz
22.06.2021
18:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
0:4
Garbarnia Kraków
22.06.2021
19:00
Unia Oświęcim
2:2
Wisła II Kraków
23.06.2021
15:00

II Małopolska Liga Trampkarzy - wiosna

Hutnik Kraków
4:0
Chełmek
22.06.2021
17:45
Sandecja Nowy Sącz
3:0
AP 21 Kraków
23.06.2021
17:00
Okocimski Brzesko
4:3
Tarnovia Tarnów
23.06.2021
16:00
MOSiR Bochnia
0:4
Unia II Tarnów
23.06.2021
10:00

I Małopolska Liga Młodzików - wiosna

Wisła Kraków
1:0
AS Progres Kraków
23.06.2021
15:00
Tarnovia Tarnów
0:0
Dunajec Nowy Sącz
23.06.2021
13:30
Cracovia Kraków
1:1
Limanovia Limanowa
23.06.2021
15:00
Sandecja Nowy Sącz
1:1
Podhale Nowy Targ
23.06.2021
10:00

II Małopolska Liga Młodzików - wiosna

Wisła II K.
3:1
Kalwarianka
22.06.2021
16:30
AP 21 Chrzanów
4:1
Okocimski Brzesko
22.06.2021
18:00
Cracovia II Kraków
0:10
AP Wisła Czarny Dunajec
23.06.2021
11:00
Hutnik Kraków
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
23.06.2021
20:00

III liga kobiet, gr.4

Iskra Brzezinka
1:3
Unia Lublin
23.06.2021
18:00

Seniorzy

Młodzież

Inne

Patronat medialny