facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Keeza Klasa Okręgowa (Wadowice)

Tabela
Runda I
Runda II
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 08.08.2020

Zgoda Byczyna
0:3
Babia Góra Sucha Beskidzka
08.08.2020
16:00
Niwa Nowa Wieś
4:0
LKS Gorzów
08.08.2020
16:00
Garbarz Zembrzyce
0:2
Nadwiślanin Gromiec
08.08.2020
17:00
Hejnał Kęty
2:1
Kalwarianka Kalwaria Z.
08.08.2020
17:00
MKS Libiąż
1:2
Zatorzanka Zator
08.08.2020
17:00
Sokół Przytkowice
4:0
Victoria Jaworzno
08.08.2020
18:00
Sosnowianka Stanisław Dln
2:2
LKS Żarki
09.08.2020
17:00
Halniak Maków Podhalański
0:3
Brzezina Osiek
09.08.2020
17:00

2. kolejka 15.08.2020

Kalwarianka Kalwaria Z.
Sokół Przytkowice
15.08.2020
17:00
LKS Żarki
0:0
Halniak Maków Podhalański
15.08.2020
17:00
Brzezina Osiek
6:0
Garbarz Zembrzyce
15.08.2020
15:00
Tempo Białka
3:0
Hejnał Kęty
15.08.2020
17:00
Victoria Jaworzno
0:3
Zgoda Byczyna
15.08.2020
17:30
Babia Góra Sucha Beskidzka
7:0
Sosnowianka Stanisław Dln
16.08.2020
16:00
Zatorzanka Zator
0:1
Niwa Nowa Wieś
16.08.2020
17:00
Nadwiślanin Gromiec
2:1
MKS Libiąż
16.08.2020
17:00

3. kolejka 22.08.2020

Niwa Nowa Wieś
2:0
Nadwiślanin Gromiec
22.08.2020
16:00
LKS Gorzów
4:1
Zatorzanka Zator
22.08.2020
17:00
Sokół Przytkowice
0:2
Tempo Białka
22.08.2020
17:00
Garbarz Zembrzyce
1:3
LKS Żarki
22.08.2020
17:00
MKS Libiąż
0:1
Brzezina Osiek
22.08.2020
17:00
Halniak Maków Podhalański
0:0
Babia Góra Sucha Beskidzka
23.08.2020
17:00
Zgoda Byczyna
Kalwarianka Kalwaria Z.
23.08.2020
11:00
Sosnowianka Stanisław Dln
5:4
Victoria Jaworzno
23.08.2020
17:00

4. kolejka 26.08.2020

Kalwarianka Kalwaria Z.
5:1
Sosnowianka Stanisław Dln
26.08.2020
17:00
Brzezina Osiek
0:1
Niwa Nowa Wieś
26.08.2020
17:00
Hejnał Kęty
1:1
Sokół Przytkowice
26.08.2020
17:00
Nadwiślanin Gromiec
4:0
LKS Gorzów
26.08.2020
17:00
LKS Żarki
2:0
MKS Libiąż
26.08.2020
17:30
Babia Góra Sucha Beskidzka
3:0
Garbarz Zembrzyce
26.08.2020
18:00
Tempo Białka
Zgoda Byczyna
26.08.2020
18:00
Victoria Jaworzno
5:0
Halniak Maków Podhalański
26.08.2020
18:00

5. kolejka 29.08.2020

MKS Libiąż
1:0
Babia Góra Sucha Beskidzka
29.08.2020
16:00
Garbarz Zembrzyce
0:4
Victoria Jaworzno
29.08.2020
16:00
Zatorzanka Zator
1:3
Nadwiślanin Gromiec
29.08.2020
16:00
Halniak Maków Podhalański
1:1
Kalwarianka Kalwaria Z.
29.08.2020
16:00
Niwa Nowa Wieś
0:1
LKS Żarki
29.08.2020
16:00
LKS Gorzów
0:0
Brzezina Osiek
29.08.2020
16:00
Zgoda Byczyna
0:5
Hejnał Kęty
29.08.2020
16:00
Sosnowianka Stanisław Dln
0:5
Tempo Białka
30.08.2020
17:00

6. kolejka 05.09.2020

Kalwarianka Kalwaria Z.
3:0 v.o.
Garbarz Zembrzyce
05.09.2020
17:00
Na boisku 3:1
Sokół Przytkowice
1:1
Zgoda Byczyna
05.09.2020
11:00
Brzezina Osiek
2:0
Zatorzanka Zator
05.09.2020
16:00
Tempo Białka
2:1
Halniak Maków Podhalański
05.09.2020
17:00
Babia Góra Sucha Beskidzka
1:2
Niwa Nowa Wieś
05.09.2020
17:00
LKS Żarki
3:4
LKS Gorzów
05.09.2020
17:00
Hejnał Kęty
9:0
Sosnowianka Stanisław Dln
05.09.2020
17:00
Victoria Jaworzno
0:3
MKS Libiąż
05.09.2020
17:00

7. kolejka 09.09.2020

Halniak Maków Podhalański
1:2
Hejnał Kęty
09.09.2020
17:00
Garbarz Zembrzyce
1:6
Tempo Białka
09.09.2020
16:00
Zatorzanka Zator
0:2
LKS Żarki
09.09.2020
16:00
LKS Gorzów
2:3
Babia Góra Sucha Beskidzka
09.09.2020
16:00
MKS Libiąż
1:0
Kalwarianka Kalwaria Z.
09.09.2020
16:00
Nadwiślanin Gromiec
2:0
Brzezina Osiek
09.09.2020
17:00
Sosnowianka Stanisław Dln
1:3
Sokół Przytkowice
09.09.2020
17:00
Niwa Nowa Wieś
0:2
Victoria Jaworzno
09.09.2020
17:00

8. kolejka 12.09.2020

Hejnał Kęty
5:0
Garbarz Zembrzyce
12.09.2020
16:00
Zgoda Byczyna
0:1
Sosnowianka Stanisław Dln
12.09.2020
11:00
Babia Góra Sucha Beskidzka
2:0
Zatorzanka Zator
12.09.2020
11:00
LKS Żarki
2:4
Nadwiślanin Gromiec
12.09.2020
16:30
Victoria Jaworzno
0:3
LKS Gorzów
12.09.2020
17:00
Sokół Przytkowice
1:1
Halniak Maków Podhalański
12.09.2020
15:00
Kalwarianka Kalwaria Z.
Niwa Nowa Wieś
12.09.2020
17:00
Tempo Białka
4:1
MKS Libiąż
13.09.2020
16:00

9. kolejka 19.09.2020

Halniak Maków Podhalański
2:0
Zgoda Byczyna
19.09.2020
16:00
Garbarz Zembrzyce
1:2
Sokół Przytkowice
19.09.2020
16:00
Brzezina Osiek
0:0
LKS Żarki
19.09.2020
11:00
Niwa Nowa Wieś
1:1
Tempo Białka
19.09.2020
16:00
LKS Gorzów
5:1
Kalwarianka Kalwaria Z.
19.09.2020
16:00
MKS Libiąż
0:4
Hejnał Kęty
19.09.2020
16:00
Zatorzanka Zator
2:1
Victoria Jaworzno
20.09.2020
16:00
Nadwiślanin Gromiec
Babia Góra Sucha Beskidzka
20.09.2020
15:00

10. kolejka 26.09.2020

Kalwarianka Kalwaria Z.
2:3
Zatorzanka Zator
26.09.2020
16:00
Hejnał Kęty
0:1
Niwa Nowa Wieś
26.09.2020
13:00
Zgoda Byczyna
4:1
Garbarz Zembrzyce
26.09.2020
16:00
Tempo Białka
3:0
LKS Gorzów
26.09.2020
16:00
Babia Góra Sucha Beskidzka
1:1
Brzezina Osiek
26.09.2020
16:00
Victoria Jaworzno
1:2
Nadwiślanin Gromiec
26.09.2020
16:30
Sokół Przytkowice
2:1
MKS Libiąż
27.09.2020
15:00
Sosnowianka Stanisław Dln
3:4
Halniak Maków Podhalański
27.09.2020
16:00

11. kolejka 03.10.2020

Nadwiślanin Gromiec
1:0
Kalwarianka Kalwaria Z.
03.10.2020
15:00
Zatorzanka Zator
0:5
Tempo Białka
03.10.2020
15:00
Brzezina Osiek
1:0
Victoria Jaworzno
03.10.2020
15:00
Garbarz Zembrzyce
4:1
Sosnowianka Stanisław Dln
03.10.2020
15:30
MKS Libiąż
0:1
Zgoda Byczyna
03.10.2020
15:30
Niwa Nowa Wieś
6:1
Sokół Przytkowice
03.10.2020
16:00
LKS Gorzów
2:3
Hejnał Kęty
03.10.2020
16:00
LKS Żarki
2:4
Babia Góra Sucha Beskidzka
03.10.2020
16:00

12. kolejka 10.10.2020

Sokół Przytkowice
2:2
LKS Gorzów
10.10.2020
11:00
Hejnał Kęty
3:1
Zatorzanka Zator
10.10.2020
15:00
Kalwarianka Kalwaria Z.
0:1
Brzezina Osiek
10.10.2020
15:30
Victoria Jaworzno
2:2
LKS Żarki
10.10.2020
15:30
Tempo Białka
2:0
Nadwiślanin Gromiec
11.10.2020
15:00
Sosnowianka Stanisław Dln
2:4
MKS Libiąż
11.10.2020
15:00
Zgoda Byczyna
0:2
Niwa Nowa Wieś
11.11.2020
13:00
Halniak Maków Podhalański
3:0
Garbarz Zembrzyce
14.11.2020
13:00

13. kolejka 17.10.2020

MKS Libiąż
4:1
Halniak Maków Podhalański
17.10.2020
14:30
Brzezina Osiek
2:0
Tempo Białka
17.10.2020
15:00
LKS Gorzów
1:0
Zgoda Byczyna
17.10.2020
15:00
LKS Żarki
4:3
Kalwarianka Kalwaria Z.
17.10.2020
15:30
Niwa Nowa Wieś
4:1
Sosnowianka Stanisław Dln
14.11.2020
13:00
Nadwiślanin Gromiec
0:1
Hejnał Kęty
14.11.2020
13:00
Zatorzanka Zator
1:1
Sokół Przytkowice
15.11.2020
13:00
Babia Góra Sucha Beskidzka
Victoria Jaworzno
06.03.2021
13:00

14. kolejka 24.10.2020

Halniak Maków Podhalański
1:3
Niwa Nowa Wieś
24.10.2020
14:00
Garbarz Zembrzyce
2:2
MKS Libiąż
24.10.2020
11:00
Sokół Przytkowice
2:1
Nadwiślanin Gromiec
24.10.2020
12:00
Hejnał Kęty
3:3
Brzezina Osiek
24.10.2020
14:00
Kalwarianka Kalwaria Z.
1:1
Babia Góra Sucha Beskidzka
24.10.2020
11:00
Tempo Białka
2:0
LKS Żarki
24.10.2020
15:00
Sosnowianka Stanisław Dln
2:3
LKS Gorzów
25.10.2020
14:00
Zgoda Byczyna
5:3
Zatorzanka Zator
21.11.2020
13:00

15. kolejka 31.10.2020

Nadwiślanin Gromiec
3:2
Zgoda Byczyna
31.10.2020
13:30
Brzezina Osiek
0:1
Sokół Przytkowice
31.10.2020
12:00
Babia Góra Sucha Beskidzka
0:2
Tempo Białka
31.10.2020
13:30
LKS Gorzów
5:0
Halniak Maków Podhalański
31.10.2020
14:00
LKS Żarki
1:2
Hejnał Kęty
31.10.2020
14:00
Niwa Nowa Wieś
3:0 v.o.
Garbarz Zembrzyce
21.11.2020
13:00
Victoria Jaworzno
5:2
Kalwarianka Kalwaria Z.
10.03.2021
17:00
Zatorzanka Zator
:
Sosnowianka Stanisław Dln
14.04.2021
17:00

16. kolejka 07.11.2020

Hejnał Kęty
4:1
Babia Góra Sucha Beskidzka
07.11.2020
13:00
Zgoda Byczyna
1:6
Brzezina Osiek
07.11.2020
13:00
Halniak Maków Podhalański
2:1
Zatorzanka Zator
07.11.2020
13:00
Sokół Przytkowice
3:1
LKS Żarki
07.11.2020
13:00
MKS Libiąż
1:3
Niwa Nowa Wieś
07.11.2020
13:30
Sosnowianka Stanisław Dln
0:6
Nadwiślanin Gromiec
08.11.2020
13:00
Garbarz Zembrzyce
1:0
LKS Gorzów
13.03.2021
14:00
Victoria Jaworzno
2:2
Tempo Białka
13.03.2021
17:00

17. kolejka 11.11.2020

Zatorzanka Zator
3:2
Garbarz Zembrzyce
11.11.2020
13:00
Brzezina Osiek
3:0
Sosnowianka Stanisław Dln
11.11.2020
11:00
Babia Góra Sucha Beskidzka
2:0
Sokół Przytkowice
11.11.2020
13:00
Nadwiślanin Gromiec
4:0
Halniak Maków Podhalański
11.11.2020
13:00
LKS Gorzów
1:1
MKS Libiąż
11.11.2020
13:00
Kalwarianka Kalwaria Z.
1:2
Tempo Białka
11.11.2020
13:30
LKS Żarki
1:2
Zgoda Byczyna
14.11.2020
13:00
Victoria Jaworzno
3:4
Hejnał Kęty
17.03.2021
17:30

18. kolejka 20.03.2021

Babia Góra Sucha Beskidzka
:
Zgoda Byczyna
20.03.2021
16:00
LKS Gorzów
:
Niwa Nowa Wieś
20.03.2021
15:30
Kalwarianka Kalwaria Z.
:
Hejnał Kęty
20.03.2021
15:00
Zatorzanka Zator
:
MKS Libiąż
20.03.2021
15:30
LKS Żarki
:
Sosnowianka Stanisław Dln
20.03.2021
15:00
Brzezina Osiek
:
Halniak Maków Podhalański
20.03.2021
15:30
Nadwiślanin Gromiec
:
Garbarz Zembrzyce
21.03.2021
15:30
Victoria Jaworzno
:
Sokół Przytkowice
21.03.2021
13:00

19. kolejka

Sokół Przytkowice
:
Kalwarianka Kalwaria Z.
 
 
Halniak Maków Podhalański
:
LKS Żarki
 
 
Garbarz Zembrzyce
:
Brzezina Osiek
 
 
Hejnał Kęty
:
Tempo Białka
 
 
Zgoda Byczyna
:
Victoria Jaworzno
 
 
Sosnowianka Stanisław Dln
:
Babia Góra Sucha Beskidzka
 
 
Niwa Nowa Wieś
:
Zatorzanka Zator
 
 
MKS Libiąż
:
Nadwiślanin Gromiec
 
 

20. kolejka

Nadwiślanin Gromiec
:
Niwa Nowa Wieś
 
 
Zatorzanka Zator
:
LKS Gorzów
 
 
Tempo Białka
:
Sokół Przytkowice
 
 
LKS Żarki
:
Garbarz Zembrzyce
 
 
Brzezina Osiek
:
MKS Libiąż
 
 
Babia Góra Sucha Beskidzka
:
Halniak Maków Podhalański
 
 
Kalwarianka Kalwaria Z.
:
Zgoda Byczyna
 
 
Victoria Jaworzno
:
Sosnowianka Stanisław Dln
 
 

21. kolejka

Sosnowianka Stanisław Dln
:
Kalwarianka Kalwaria Z.
 
 
Niwa Nowa Wieś
:
Brzezina Osiek
 
 
Sokół Przytkowice
:
Hejnał Kęty
 
 
LKS Gorzów
:
Nadwiślanin Gromiec
 
 
MKS Libiąż
:
LKS Żarki
 
 
Garbarz Zembrzyce
:
Babia Góra Sucha Beskidzka
 
 
Zgoda Byczyna
:
Tempo Białka
 
 
Halniak Maków Podhalański
:
Victoria Jaworzno
 
 

22. kolejka

Babia Góra Sucha Beskidzka
:
MKS Libiąż
 
 
Victoria Jaworzno
:
Garbarz Zembrzyce
 
 
Nadwiślanin Gromiec
:
Zatorzanka Zator
 
 
Kalwarianka Kalwaria Z.
:
Halniak Maków Podhalański
 
 
LKS Żarki
:
Niwa Nowa Wieś
 
 
Brzezina Osiek
:
LKS Gorzów
 
 
Hejnał Kęty
:
Zgoda Byczyna
 
 
Tempo Białka
:
Sosnowianka Stanisław Dln
 
 

23. kolejka

Garbarz Zembrzyce
:
Kalwarianka Kalwaria Z.
 
 
Zgoda Byczyna
:
Sokół Przytkowice
 
 
Zatorzanka Zator
:
Brzezina Osiek
 
 
Halniak Maków Podhalański
:
Tempo Białka
 
 
Niwa Nowa Wieś
:
Babia Góra Sucha Beskidzka
 
 
LKS Gorzów
:
LKS Żarki
 
 
Sosnowianka Stanisław Dln
:
Hejnał Kęty
 
 
MKS Libiąż
:
Victoria Jaworzno
 
 

24. kolejka

Hejnał Kęty
:
Halniak Maków Podhalański
 
 
Tempo Białka
:
Garbarz Zembrzyce
 
 
LKS Żarki
:
Zatorzanka Zator
 
 
Babia Góra Sucha Beskidzka
:
LKS Gorzów
 
 
Kalwarianka Kalwaria Z.
:
MKS Libiąż
 
 
Brzezina Osiek
:
Nadwiślanin Gromiec
 
 
Sokół Przytkowice
:
Sosnowianka Stanisław Dln
 
 
Victoria Jaworzno
:
Niwa Nowa Wieś
 
 

25. kolejka

Garbarz Zembrzyce
:
Hejnał Kęty
 
 
Sosnowianka Stanisław Dln
:
Zgoda Byczyna
 
 
Zatorzanka Zator
:
Babia Góra Sucha Beskidzka
 
 
Nadwiślanin Gromiec
:
LKS Żarki
 
 
LKS Gorzów
:
Victoria Jaworzno
 
 
Halniak Maków Podhalański
:
Sokół Przytkowice
 
 
Niwa Nowa Wieś
:
Kalwarianka Kalwaria Z.
 
 
MKS Libiąż
:
Tempo Białka
 
 

26. kolejka

Zgoda Byczyna
:
Halniak Maków Podhalański
 
 
Sokół Przytkowice
:
Garbarz Zembrzyce
 
 
LKS Żarki
:
Brzezina Osiek
 
 
Tempo Białka
:
Niwa Nowa Wieś
 
 
Kalwarianka Kalwaria Z.
:
LKS Gorzów
 
 
Hejnał Kęty
:
MKS Libiąż
 
 
Victoria Jaworzno
:
Zatorzanka Zator
 
 
Babia Góra Sucha Beskidzka
:
Nadwiślanin Gromiec
 
 

27. kolejka

Zatorzanka Zator
:
Kalwarianka Kalwaria Z.
 
 
Niwa Nowa Wieś
:
Hejnał Kęty
 
 
Garbarz Zembrzyce
:
Zgoda Byczyna
 
 
LKS Gorzów
:
Tempo Białka
 
 
Brzezina Osiek
:
Babia Góra Sucha Beskidzka
 
 
Nadwiślanin Gromiec
:
Victoria Jaworzno
 
 
MKS Libiąż
:
Sokół Przytkowice
 
 
Halniak Maków Podhalański
:
Sosnowianka Stanisław Dln
 
 

28. kolejka

Kalwarianka Kalwaria Z.
:
Nadwiślanin Gromiec
 
 
Tempo Białka
:
Zatorzanka Zator
 
 
Victoria Jaworzno
:
Brzezina Osiek
 
 
Sosnowianka Stanisław Dln
:
Garbarz Zembrzyce
 
 
Zgoda Byczyna
:
MKS Libiąż
 
 
Sokół Przytkowice
:
Niwa Nowa Wieś
 
 
Hejnał Kęty
:
LKS Gorzów
 
 
Babia Góra Sucha Beskidzka
:
LKS Żarki
 
 

29. kolejka

LKS Gorzów
:
Sokół Przytkowice
 
 
Zatorzanka Zator
:
Hejnał Kęty
 
 
Brzezina Osiek
:
Kalwarianka Kalwaria Z.
 
 
LKS Żarki
:
Victoria Jaworzno
 
 
Nadwiślanin Gromiec
:
Tempo Białka
 
 
MKS Libiąż
:
Sosnowianka Stanisław Dln
 
 
Niwa Nowa Wieś
:
Zgoda Byczyna
 
 
Garbarz Zembrzyce
:
Halniak Maków Podhalański
 
 

30. kolejka

Halniak Maków Podhalański
:
MKS Libiąż
 
 
Tempo Białka
:
Brzezina Osiek
 
 
Zgoda Byczyna
:
LKS Gorzów
 
 
Kalwarianka Kalwaria Z.
:
LKS Żarki
 
 
Sosnowianka Stanisław Dln
:
Niwa Nowa Wieś
 
 
Hejnał Kęty
:
Nadwiślanin Gromiec
 
 
Sokół Przytkowice
:
Zatorzanka Zator
 
 
Victoria Jaworzno
:
Babia Góra Sucha Beskidzka
 
 

31. kolejka

Niwa Nowa Wieś
:
Halniak Maków Podhalański
 
 
MKS Libiąż
:
Garbarz Zembrzyce
 
 
Nadwiślanin Gromiec
:
Sokół Przytkowice
 
 
Brzezina Osiek
:
Hejnał Kęty
 
 
Babia Góra Sucha Beskidzka
:
Kalwarianka Kalwaria Z.
 
 
LKS Żarki
:
Tempo Białka
 
 
LKS Gorzów
:
Sosnowianka Stanisław Dln
 
 
Zatorzanka Zator
:
Zgoda Byczyna
 
 

32. kolejka

Zgoda Byczyna
:
Nadwiślanin Gromiec
 
 
Sokół Przytkowice
:
Brzezina Osiek
 
 
Tempo Białka
:
Babia Góra Sucha Beskidzka
 
 
Halniak Maków Podhalański
:
LKS Gorzów
 
 
Hejnał Kęty
:
LKS Żarki
 
 
Garbarz Zembrzyce
:
Niwa Nowa Wieś
 
 
Kalwarianka Kalwaria Z.
:
Victoria Jaworzno
 
 
Sosnowianka Stanisław Dln
:
Zatorzanka Zator
 
 

33. kolejka

Babia Góra Sucha Beskidzka
:
Hejnał Kęty
 
 
Brzezina Osiek
:
Zgoda Byczyna
 
 
Zatorzanka Zator
:
Halniak Maków Podhalański
 
 
LKS Żarki
:
Sokół Przytkowice
 
 
Niwa Nowa Wieś
:
MKS Libiąż
 
 
Nadwiślanin Gromiec
:
Sosnowianka Stanisław Dln
 
 
LKS Gorzów
:
Garbarz Zembrzyce
 
 
Tempo Białka
:
Victoria Jaworzno
 
 

34. kolejka

Garbarz Zembrzyce
:
Zatorzanka Zator
 
 
Sosnowianka Stanisław Dln
:
Brzezina Osiek
 
 
Sokół Przytkowice
:
Babia Góra Sucha Beskidzka
 
 
Halniak Maków Podhalański
:
Nadwiślanin Gromiec
 
 
MKS Libiąż
:
LKS Gorzów
 
 
Tempo Białka
:
Kalwarianka Kalwaria Z.
 
 
Zgoda Byczyna
:
LKS Żarki
 
 
Hejnał Kęty
:
Victoria Jaworzno
 
 

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

Brak zaplanowanych spotkań.

34. kolejka

 
 
Garbarz Zembrzyce
:
Zatorzanka Zator
 
 
Sosnowianka Stanisław Dln
:
Brzezina Osiek
 
 
Sokół Przytkowice
:
Babia Góra Sucha Beskidzka
 
 
Halniak Maków Podhalański
:
Nadwiślanin Gromiec
 
 
MKS Libiąż
:
LKS Gorzów
 
 
Tempo Białka
:
Kalwarianka Kalwaria Z.
 
 
Zgoda Byczyna
:
LKS Żarki
 
 
Hejnał Kęty
:
Victoria Jaworzno

34. kolejka

 
 
Garbarz Zembrzyce
:
Zatorzanka Zator
 
 
Sosnowianka Stanisław Dln
:
Brzezina Osiek
 
 
Sokół Przytkowice
:
Babia Góra Sucha Beskidzka
 
 
Halniak Maków Podhalański
:
Nadwiślanin Gromiec
 
 
MKS Libiąż
:
LKS Gorzów
 
 
Tempo Białka
:
Kalwarianka Kalwaria Z.
 
 
Zgoda Byczyna
:
LKS Żarki
 
 
Hejnał Kęty
:
Victoria Jaworzno

Wiadomości ligowe


PKO Ekstraklasa

Śląsk Wrocław
1:1
Lechia Gdańsk
10.04.2021
20:00
Jagiellonia Białystok
2:1
Cracovia Kraków
10.04.2021
18:00
Pogoń Szczecin
2:0
Wisła Płock
10.04.2021
15:00
Wisła Kraków
1:2
Raków Częstochowa
10.04.2021
20:30
Warta Poznań
0:0
Stal Mielec
10.04.2021
17:30
Zagłębie Lubin
:
Podbeskidzie Bielsko Biała
11.04.2021
15:00
Lech Poznań
:
Legia Warszawa
11.04.2021
17:30
Piast Gliwice
:
Górnik Zabrze
12.04.2021
18:00

Fortuna I liga

Chrobry Głogów
:
Miedź Legnica
10.04.2021
16:00
Sandecja Nowy Sącz
2:1
Zagłębie Sosnowiec
10.04.2021
13:00
Resovia Rzeszów
1:0
ŁKS Łódź
10.04.2021
15:00
Korona Kielce
1:0
GKS Tychy
10.04.2021
17:00
GKS Bełchatów
2:3
Stomil Olsztyn
10.04.2021
16:00
Widzew Łódź
0:0
Puszcza Niepołomice
10.04.2021
 
GKS Jastrzębie
1:1
Górnik Łęczna
10.04.2021
16:00
Arka Gdynia
:
Odra Opole
11.04.2021
16:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Korona Kielce
14.04.2021
19:00

II liga

Hutnik Kraków
0:0
Olimpia Elbląg
10.04.2021
16:00
Garbarnia Kraków
2:1
Chojniczanka Chojnice
10.04.2021
15:00
Błękitni Stargard
3:1
Sokół Ostróda
10.04.2021
13:00
Pogoń Siedlce
1:2
Górnik Polkowice
10.04.2021
16:00
Olimpia Grudziądz
1:3
Lech II Poznań
10.04.2021
20:15
Skra Częstochowa
3:4
Stal Rzeszów
10.04.2021
13:00
KKS 1925 Kalisz
1:1
Motor Lublin
10.04.2021
18:00
Śląsk II Wrocław
:
Bytovia Bytów
11.04.2021
13:00
Lech II Poznań
:
Znicz Pruszków
14.04.2021
 
Motor Lublin
:
Wigry Suwałki
14.04.2021
 
Chojniczanka Chojnice
:
Śląsk II Wrocław
14.04.2021
19:30
Hutnik Kraków
:
Błękitni Stargard
14.04.2021
17:00
Sokół Ostróda
:
Skra Częstochowa
14.04.2021
18:00
Górnik Polkowice
:
Olimpia Grudziądz
14.04.2021
 
GKS Katowice
:
Olimpia Elbląg
14.04.2021
17:00
Bytovia Bytów
:
KKS 1925 Kalisz
14.04.2021
17:00
Stal Rzeszów
:
Garbarnia Kraków
14.04.2021
13:00

III liga, gr. 4

KSZO Ostrowiec Św.
2:0
Podlasie Biała Podlaska
10.04.2021
16:00
Wólczanka Wólka Pełkińska
0:0
Avia Świdnik
10.04.2021
16:00
Hetman Zamość
0:1
Cracovia II Kraków
10.04.2021
13:00
Chełmianka Chełm
1:0
Orlęta Radzyń Podlaski
10.04.2021
16:00
Lewart Lubartów
0:2
Wisła Puławy
10.04.2021
16:00
Podhale Nowy Targ
3:1
KS Wiązownica
10.04.2021
16:00
Wisła Sandomierz
1:0
Stal Kraśnik
10.04.2021
15:00
Wisłoka Dębica
2:1
Sokół Sieniawa
10.04.2021
16:00
Siarka Tarnobrzeg
1:1
ŁKS Łagów
10.04.2021
16:00
Korona II Kielce
:
Stal Stalowa Wola
11.04.2021
12:00
Stal Stalowa Wola
:
Hetman Zamość
13.04.2021
17:00
Avia Świdnik
:
Jutrzenka Giebułtów
14.04.2021
12:00
Sokół Sieniawa
:
Lewart Lubartów
14.04.2021
16:00
Orlęta Radzyń Podlaski
:
Wisłoka Dębica
14.04.2021
17:00
Cracovia II Kraków
:
Chełmianka Chełm
14.04.2021
 
Wisła Puławy
:
Siarka Tarnobrzeg
14.04.2021
16:00
Podlasie Biała Podlaska
:
Wólczanka Wólka Pełkińska
14.04.2021
15:00
KSZO Ostrowiec Św.
:
Podhale Nowy Targ
14.04.2021
17:00
ŁKS Łagów
:
Wisła Sandomierz
14.04.2021
17:00
Stal Kraśnik
:
KS Wiązownica
14.04.2021
16:00

Keeza IV liga (Kraków-Wadowice)

Dalin Myślenice
:
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
10.04.2021
16:00
LKS Śledziejowice
:
Puszcza II
10.04.2021
17:00
Wiślanie Jaśkowice
:
Garbarnia II Kraków
10.04.2021
 
Beskid Andrychów
:
Clepardia Kraków
10.04.2021
 
MKS Trzebinia
:
Unia Oświęcim
10.04.2021
 
Słomniczanka Słomniki
:
LKS Jawiszowice
10.04.2021
 
Orzeł Ryczów
:
Sokół Kocmyrzów
10.04.2021
 
Pcimianka Pcim
:
KS Chełmek
10.04.2021
 
Orzeł Piaski Wielkie
:
LKS Rajsko
11.04.2021
16:00

Keeza IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

Glinik Gorlice
:
Sokół Słopnice
10.04.2021
16:00
Poprad Muszyna
:
Skalnik Kamionka Wielka
10.04.2021
16:00
Okocimski Brzesko
:
Rylovia Rylowa
10.04.2021
16:00
BKS Bochnia
:
Wolania Wola Rzędzińska
10.04.2021
16:00
Metal Tarnów
:
Lubań Maniowy
10.04.2021
16:00
Bruk-Bet Termalica II Nieciecza
:
Watra Białka Tatrzańska
10.04.2021
16:00
GKS Drwinia
:
Tarnovia Tarnów
10.04.2021
16:00
Barciczanka Barcice
:
Wierchy Rabka Zdrój
10.04.2021
16:00
Limanovia Limanowa
:
Unia Tarnów
10.04.2021
16:00

Keeza Klasa Okręgowa (Wadowice)

Zatorzanka Zator
:
Sosnowianka Stanisław Dln
14.04.2021
17:00

Keeza Klasa Okręgowa (Nowy Sącz I)

Sokół Stary Sącz
:
Gród Podegrodzie
14.04.2021
16:30

Keeza Klasa B (Kraków I)

LKS Niedźwiedź II
:
Agricola Klimontów
10.04.2021
 
Zawisza Sulechów
:
Sparta Skrzeszowice
10.04.2021
 
Trątnowianka Trątnowice
:
Polonia Wilczkowice
10.04.2021
 
Kosynierzy Łuczyce
:
Juvenia Prandocin
10.04.2021
 
Olimpia Czaple Wielkie
:
LKS Polanowice
11.04.2021
15:00
Milenium Radziemice
:
Novi Narama
11.04.2021
12:00

Keeza Klasa B (Kraków II)

Bronowicki Kraków
:
Płomień Jerzmanowice
10.04.2021
 
Iskra Radwanowice
:
Maszycanka II Maszyce
10.04.2021
 
Niegoszowianka
:
Górzanka Nawojowa Góra
10.04.2021
 
Potok Więckowice
:
Orzeł II Bębło
10.04.2021
 
Kmita II Zabierzów
:
Topór Aleksandrowice
10.04.2021
 

Keeza Klasa B (Kraków III)

Kaszowianka II Kaszów
:
Wieczysta II
10.04.2021
 
Albertus Kraków
:
Victoria Kraków
10.04.2021
 
Universum Kraków
:
Dragoons Kraków
10.04.2021
 
Grom Kraków
:
Rybitwy Kraków
10.04.2021
 
Wawel Kraków
:
Pychowianka Kraków
10.04.2021
 

Keeza Klasa B (Kraków IV)

Gwiazda Ściejowice
:
Sankowia Sanka
10.04.2021
16:00
Tyniec Kraków
:
Nadwiślan Rusocice
10.04.2021
 
Lotnik II Kryspinów
:
Sparta Przeginia Duchowna
10.04.2021
 
Radziszowianka II
:
Skawinka II Skawina
10.04.2021
 
Borkowianka Borek Sz.
:
Trzebol Wielkie Drogi
10.04.2021
 

Keeza Klasa B (Olkusz)

Pilica II Wierbka
:
Strumyk Zarzecze
10.04.2021
 
Trzy Buki Wierzchowisko
:
Northstar Miechów
10.04.2021
 
Stare Bukowno
:
Victoria Smroków
10.04.2021
 
Hetman Dłużec
:
Cobra Wężerów
10.04.2021
 
Orzeł K.
:
Czapla Czaple Male
11.04.2021
13:00
Piliczanka II Pilica
:
Nidzica Słaboszów
11.04.2021
15:00

Makroregionalna Liga Juniorów U-19

Orlęta K.
:
Górnik Łęczna
10.04.2021
 
Korona II
:
Resovia Rzeszów
10.04.2021
 
Motor Lublin
:
Garbarnia Kraków
10.04.2021
 
Sandecja Nowy Sącz
:
Stal Rzeszów
11.04.2021
13:00

Centralna Liga Juniorów U-17, gr. D - wiosna

Stal Rz.
:
Cracovia Kraków
10.04.2021
12:00
Hutnik Kraków
:
Motor Lublin
10.04.2021
12:00
Wisła Kraków
:
Korona Kielce
10.04.2021
12:05
Górnik Ł.
:
TOP 54 Biała Podlaska
10.04.2021
 

Centralna Liga Juniorów U-15, gr. D - wiosna

KKP Korona
:
TOP 54 Biała Podlaska
10.04.2021
12:00
Unia Tarnów
:
Sandecja Nowy Sącz
10.04.2021
 
Wisła Kraków
:
Hetman Z.
10.04.2021
 
Cracovia Kraków
:
BKS Lublin
10.04.2021
 

I Małopolska Liga Juniorów Młodszych - wiosna

Sandecja Nowy Sącz
:
Dunajec Nowy Sącz
10.04.2021
10:00
Okocimski Brzesko
:
Puszcza Niepołomice
10.04.2021
 
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Garbarnia Kraków
10.04.2021
 
Podhale Nowy Targ
:
Profi Zielonki
10.04.2021
 

II Małopolska Liga Juniorów Młodszych - wiosna

AP Wisła Czarny Dunajec
:
Hutnik II Kraków
10.04.2021
13:00
Podgórze Kraków
:
Tarnovia Tarnów
10.04.2021
 
Glinik Gorlice
:
Unia Tarnów
10.04.2021
 
SMS Oświęcim
:
Górnik Tarnów
10.04.2021
 

I Małopolska Liga Trampkarzy - wiosna

Dunajec Nowy Sącz
:
Okocimski Brzesko
10.04.2021
10:00
Wisła II Kraków
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
10.04.2021
 
Garbarnia Kraków
:
Podhale Nowy Targ
10.04.2021
 
Respect Szalowa
:
Unia Oświęcim
10.04.2021
 

II Małopolska Liga Trampkarzy - wiosna

Unia II Tarnów
:
Hutnik Kraków
10.04.2021
 
Tarnovia Tarnów
:
MOSiR Bochnia
10.04.2021
 
Chełmek
:
Sandecja Nowy Sącz
10.04.2021
 
AP 21 Kraków
:
Okocimski Brzesko
10.04.2021
 

I Małopolska Liga Młodzików - wiosna

Podhale Nowy Targ
:
Cracovia Kraków
10.04.2021
 
AS Progres Kraków
:
Sandecja Nowy Sącz
10.04.2021
 
Dunajec Nowy Sącz
:
Wisła Kraków
11.04.2021
10:00
Limanovia Limanowa
:
Tarnovia Tarnów
11.04.2021
10:00

II Małopolska Liga Młodzików - wiosna

AP Wisła Czarny Dunajec
:
Hutnik Kraków
10.04.2021
13:00
Kalwarianka
:
Cracovia II Kraków
10.04.2021
 
Okocimski Brzesko
:
Wisła II K.
10.04.2021
 
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
AP 21 Chrzanów
10.04.2021
 

II liga kobiet (wschód)

Sparta Daleszyce
:
Prądniczanka Kraków
10.04.2021
12:00
Wanda Nowa Huta
:
Sokół Kolbuszowa Dolna
10.04.2021
16:30
Widok Lublin
:
Ząbkovia Ząbki
11.04.2021
16:00
Rysy Bukowina Tatrzańska
:
AZS UW Warszawa
11.04.2021
13:00
KSP Kielce
:
Respekt Myślenice
11.04.2021
16:30
Włókniarz Białystok
:
Loczki Wyszków
11.04.2021
16:00

I liga futsalu (południe)

Unia Tarnów
:
Profisport Wrocław
10.04.2021
 
Stal Mielec
:
Górnik Polkowice
10.04.2021
 
Kamionka Mikołów
:
AZS UMCS Lublin
10.04.2021
 
Gwiazda Ruda Śląska
:
BSF Bochnia
10.04.2021
 
GKS Tychy
:
Heiro Rzeszów
10.04.2021
 
Sośnica Gliwice
:
Futsal Nowiny
11.04.2021
17:00

Seniorzy

Młodzież

Inne

Patronat medialny