facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Keeza Klasa Okręgowa (Tarnów II)

Tabela
Runda I
Runda II
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 08.08.2020

Sokół Borzęcin Górny
3:3
Raba Książnice
08.08.2020
13:30
Wola Radłowska
0:2
Strażak Mokrzyska
08.08.2020
17:00
Poręba Spytkowska
0:1
Orzeł Dębno
08.08.2020
18:00
Olimpia Bucze
4:0
Szreniawa Nowy Wiśnicz
09.08.2020
13:00
Naprzód Sobolów
0:0
Olimpia Kąty
09.08.2020
16:00
Błyskawica Proszówki
5:2
Arkadia Olszyny
09.08.2020
17:00
Radłovia Radłów
4:1
Jadowniczanka Jadowniki
09.08.2020
18:00

2. kolejka 15.08.2020

Olimpia Bucze
2:5
Błyskawica Proszówki
15.08.2020
16:00
Szreniawa Nowy Wiśnicz
1:0
Orzeł Dębno
15.08.2020
17:00
Strażak Mokrzyska
Radłovia Radłów
15.08.2020
17:00
Jadowniczanka Jadowniki
4:3
Naprzód Sobolów
16.08.2020
17:00
Raba Książnice
2:2
Poręba Spytkowska
16.08.2020
17:00
Sokół Maszkienice
Wola Radłowska
16.08.2020
18:00
Olimpia Kąty
1:1
Sokół Borzęcin Górny
11.11.2020
13:00

3. kolejka 22.08.2020

Wola Radłowska
2:1
Arkadia Olszyny
22.08.2020
17:00
Sokół Borzęcin Górny
3:1
Jadowniczanka Jadowniki
22.08.2020
17:00
Błyskawica Proszówki
2:0
Szreniawa Nowy Wiśnicz
22.08.2020
17:00
Poręba Spytkowska
3:0
Olimpia Kąty
22.08.2020
17:30
Naprzód Sobolów
1:1
Strażak Mokrzyska
23.08.2020
13:00
Orzeł Dębno
2:3
Raba Książnice
23.08.2020
17:00
Radłovia Radłów
6:2
Sokół Maszkienice
23.08.2020
17:30

4. kolejka 29.08.2020

Strażak Mokrzyska
1:1
Sokół Borzęcin Górny
28.08.2020
17:00
Jadowniczanka Jadowniki
1:4
Poręba Spytkowska
29.08.2020
17:00
Sokół Maszkienice
1:1
Naprzód Sobolów
29.08.2020
17:00
Arkadia Olszyny
1:2
Radłovia Radłów
29.08.2020
17:00
Szreniawa Nowy Wiśnicz
2:1
Raba Książnice
29.08.2020
17:00
Olimpia Bucze
0:1
Wola Radłowska
29.08.2020
13:00
Olimpia Kąty
2:1
Orzeł Dębno
30.08.2020
17:00

5. kolejka 05.09.2020

Raba Książnice
2:4
Olimpia Kąty
05.09.2020
17:00
Sokół Borzęcin Górny
1:1
Sokół Maszkienice
05.09.2020
17:00
Poręba Spytkowska
2:3
Strażak Mokrzyska
05.09.2020
17:00
Wola Radłowska
0:3
Błyskawica Proszówki
05.09.2020
17:00
Orzeł Dębno
1:5
Jadowniczanka Jadowniki
06.09.2020
17:00
Naprzód Sobolów
2:0
Arkadia Olszyny
06.09.2020
15:00
Radłovia Radłów
4:4
Olimpia Bucze
06.09.2020
17:00

6. kolejka 11.09.2020

Strażak Mokrzyska
3:0
Orzeł Dębno
11.09.2020
17:00
Szreniawa Nowy Wiśnicz
2:1
Olimpia Kąty
12.09.2020
17:00
Błyskawica Proszówki
1:3
Radłovia Radłów
12.09.2020
17:00
Olimpia Bucze
1:5
Naprzód Sobolów
13.09.2020
14:00
Jadowniczanka Jadowniki
5:2
Raba Książnice
13.09.2020
16:00
Sokół Maszkienice
Poręba Spytkowska
13.09.2020
17:00
Arkadia Olszyny
4:0
Sokół Borzęcin Górny
28.11.2020
13:00

7. kolejka 19.09.2020

Sokół Borzęcin Górny
1:2
Olimpia Bucze
19.09.2020
16:00
Wola Radłowska
0:0
Szreniawa Nowy Wiśnicz
19.09.2020
16:00
Poręba Spytkowska
3:2
Arkadia Olszyny
19.09.2020
17:00
Orzeł Dębno
5:0
Sokół Maszkienice
19.09.2020
17:00
Raba Książnice
Strażak Mokrzyska
19.09.2020
16:00
Naprzód Sobolów
4:2
Błyskawica Proszówki
20.09.2020
14:00
Olimpia Kąty
4:1
Jadowniczanka Jadowniki
20.09.2020
16:00

8. kolejka 26.09.2020

Błyskawica Proszówki
3:0
Sokół Borzęcin Górny
26.09.2020
16:00
Szreniawa Nowy Wiśnicz
0:0
Jadowniczanka Jadowniki
26.09.2020
16:00
Wola Radłowska
4:5
Radłovia Radłów
26.09.2020
16:00
Arkadia Olszyny
1:3
Orzeł Dębno
27.09.2020
13:00
Strażak Mokrzyska
3:2
Olimpia Kąty
27.09.2020
15:00
Sokół Maszkienice
4:3
Raba Książnice
27.09.2020
16:00
Olimpia Bucze
3:3
Poręba Spytkowska
27.09.2020
16:00

9. kolejka 03.10.2020

Orzeł Dębno
4:0
Olimpia Bucze
03.10.2020
11:00
Poręba Spytkowska
2:5
Błyskawica Proszówki
03.10.2020
16:00
Radłovia Radłów
2:1
Szreniawa Nowy Wiśnicz
03.10.2020
16:00
Jadowniczanka Jadowniki
3:2
Strażak Mokrzyska
03.10.2020
16:00
Raba Książnice
5:1
Arkadia Olszyny
04.10.2020
16:00
Naprzód Sobolów
6:0
Wola Radłowska
04.10.2020
14:00
Olimpia Kąty
3:4
Sokół Maszkienice
04.10.2020
14:00

10. kolejka 10.10.2020

Sokół Maszkienice
1:1
Jadowniczanka Jadowniki
06.08.2020
18:30
Wola Radłowska
0:0
Sokół Borzęcin Górny
10.10.2020
15:00
Błyskawica Proszówki
5:1
Orzeł Dębno
10.10.2020
16:00
Radłovia Radłów
0:0
Naprzód Sobolów
10.10.2020
16:00
Szreniawa Nowy Wiśnicz
1:2
Strażak Mokrzyska
10.10.2020
16:00
Arkadia Olszyny
1:2
Olimpia Kąty
11.10.2020
13:00
Olimpia Bucze
3:1
Raba Książnice
11.10.2020
15:00

11. kolejka 17.10.2020

Sokół Borzęcin Górny
1:0
Radłovia Radłów
17.10.2020
15:00
Poręba Spytkowska
2:0
Wola Radłowska
17.10.2020
15:00
Jadowniczanka Jadowniki
3:3
Arkadia Olszyny
17.10.2020
15:00
Strażak Mokrzyska
Sokół Maszkienice
17.10.2020
15:00
Olimpia Kąty
0:1
Olimpia Bucze
18.10.2020
14:00
Naprzód Sobolów
1:0
Szreniawa Nowy Wiśnicz
18.10.2020
14:00
Raba Książnice
1:1
Błyskawica Proszówki
21.11.2020
13:00

12. kolejka 24.10.2020

Wola Radłowska
1:2
Orzeł Dębno
24.10.2020
15:00
Błyskawica Proszówki
3:0
Olimpia Kąty
24.10.2020
13:00
Naprzód Sobolów
4:1
Sokół Borzęcin Górny
25.10.2020
13:00
Arkadia Olszyny
0:2
Strażak Mokrzyska
25.10.2020
13:30
Radłovia Radłów
2:0
Poręba Spytkowska
25.10.2020
14:00
Szreniawa Nowy Wiśnicz
2:3
Sokół Maszkienice
11.11.2020
13:00
Olimpia Bucze
3:2
Jadowniczanka Jadowniki
11.11.2020
13:00

13. kolejka 31.10.2020

Orzeł Dębno
1:1
Radłovia Radłów
31.10.2020
11:00
Sokół Borzęcin Górny
1:0
Szreniawa Nowy Wiśnicz
31.10.2020
14:00
Poręba Spytkowska
4:1
Naprzód Sobolów
31.10.2020
14:00
Jadowniczanka Jadowniki
5:3
Błyskawica Proszówki
31.10.2020
14:00
Raba Książnice
6:1
Wola Radłowska
11.11.2020
13:00
Strażak Mokrzyska
3:0
Olimpia Bucze
21.11.2020
13:00
Sokół Maszkienice
0:1
Arkadia Olszyny
22.11.2020
13:00

14. kolejka 07.11.2020

Radłovia Radłów
5:2
Raba Książnice
07.11.2020
13:00
Wola Radłowska
6:0
Olimpia Kąty
07.11.2020
13:00
Szreniawa Nowy Wiśnicz
1:0
Arkadia Olszyny
07.11.2020
13:00
Olimpia Bucze
4:4
Sokół Maszkienice
08.11.2020
13:00
Sokół Borzęcin Górny
1:3
Poręba Spytkowska
21.11.2020
13:00
Naprzód Sobolów
6:0
Orzeł Dębno
22.11.2020
13:00
Błyskawica Proszówki
2:1
Strażak Mokrzyska
25.11.2020
19:30

15. kolejka 14.11.2020

Jadowniczanka Jadowniki
5:3
Wola Radłowska
14.11.2020
13:00
Orzeł Dębno
1:2
Sokół Borzęcin Górny
14.11.2020
13:00
Poręba Spytkowska
2:4
Szreniawa Nowy Wiśnicz
14.11.2020
13:00
Sokół Maszkienice
2:3
Błyskawica Proszówki
14.11.2020
13:30
Raba Książnice
Naprzód Sobolów
15.11.2020
13:00
Olimpia Kąty
3:4
Radłovia Radłów
15.11.2020
13:00
Arkadia Olszyny
1:1
Olimpia Bucze
15.11.2020
13:00

16. kolejka 03.05.2021

Raba Książnice
1:1
Sokół Borzęcin Górny
03.05.2021
14:00
Strażak Mokrzyska
Wola Radłowska
03.05.2021
17:30
Orzeł Dębno
0:1
Poręba Spytkowska
03.05.2021
17:30
Szreniawa Nowy Wiśnicz
0:1
Olimpia Bucze
03.05.2021
17:30
Olimpia Kąty
2:2
Naprzód Sobolów
03.05.2021
14:00
Arkadia Olszyny
4:2
Błyskawica Proszówki
03.05.2021
17:30
Jadowniczanka Jadowniki
0:2
Radłovia Radłów
03.05.2021
14:00

17. kolejka 25.05.2021

Błyskawica Proszówki
3:3
Olimpia Bucze
25.05.2021
18:30
Orzeł Dębno
0:3
Szreniawa Nowy Wiśnicz
25.05.2021
17:30
Wola Radłowska
1:3
Sokół Maszkienice
25.05.2021
18:00
Radłovia Radłów
0:0
Strażak Mokrzyska
26.05.2021
17:30
Poręba Spytkowska
2:4
Raba Książnice
26.05.2021
17:30
Sokół Borzęcin Górny
3:0
Olimpia Kąty
26.05.2021
17:30
Naprzód Sobolów
1:2
Jadowniczanka Jadowniki
08.06.2021
18:00

18. kolejka 12.05.2021

Jadowniczanka Jadowniki
2:1
Sokół Borzęcin Górny
11.05.2021
17:30
Szreniawa Nowy Wiśnicz
3:1
Błyskawica Proszówki
11.05.2021
18:00
Sokół Maszkienice
2:2
Radłovia Radłów
11.05.2021
18:00
Arkadia Olszyny
1:2
Wola Radłowska
12.05.2021
17:30
Olimpia Kąty
1:0
Poręba Spytkowska
12.05.2021
17:30
Strażak Mokrzyska
2:2
Naprzód Sobolów
12.05.2021
17:30
Raba Książnice
2:2
Orzeł Dębno
12.05.2021
17:30

19. kolejka 15.06.2021

Sokół Borzęcin Górny
1:0
Strażak Mokrzyska
15.06.2021
18:30
Poręba Spytkowska
3:1
Jadowniczanka Jadowniki
15.06.2021
17:30
Naprzód Sobolów
3:1
Sokół Maszkienice
15.06.2021
18:00
Radłovia Radłów
7:2
Arkadia Olszyny
16.06.2021
17:30
Raba Książnice
4:0
Szreniawa Nowy Wiśnicz
16.06.2021
18:30
Wola Radłowska
0:1
Olimpia Bucze
16.06.2021
17:30
Orzeł Dębno
1:0
Olimpia Kąty
16.06.2021
17:30

20. kolejka 19.06.2021

Sokół Maszkienice
3:4
Sokół Borzęcin Górny
19.06.2021
17:00
Strażak Mokrzyska
3:0
Poręba Spytkowska
19.06.2021
18:00
Błyskawica Proszówki
3:0
Wola Radłowska
19.06.2021
17:00
Jadowniczanka Jadowniki
2:2
Orzeł Dębno
19.06.2021
16:00
Arkadia Olszyny
10:0
Naprzód Sobolów
19.06.2021
15:00
Olimpia Bucze
0:5
Radłovia Radłów
19.06.2021
18:00
Olimpia Kąty
2:2
Raba Książnice
20.06.2021
17:00

21. kolejka 24.04.2021

Radłovia Radłów
2:2
Błyskawica Proszówki
24.04.2021
17:30
Poręba Spytkowska
Sokół Maszkienice
24.04.2021
17:00
Sokół Borzęcin Górny
1:3
Arkadia Olszyny
24.04.2021
16:00
Orzeł Dębno
2:1
Strażak Mokrzyska
25.04.2021
17:00
Olimpia Kąty
0:2
Szreniawa Nowy Wiśnicz
25.04.2021
17:00
Naprzód Sobolów
1:1
Olimpia Bucze
25.04.2021
14:00
Raba Książnice
3:1
Jadowniczanka Jadowniki
25.04.2021
17:00

22. kolejka 01.05.2021

Olimpia Bucze
0:0
Sokół Borzęcin Górny
01.05.2021
14:00
Szreniawa Nowy Wiśnicz
3:0
Wola Radłowska
01.05.2021
14:00
Arkadia Olszyny
1:2
Poręba Spytkowska
01.05.2021
14:00
Sokół Maszkienice
Orzeł Dębno
01.05.2021
14:00
Strażak Mokrzyska
Raba Książnice
01.05.2021
11:00
Błyskawica Proszówki
2:1
Naprzód Sobolów
01.05.2021
11:00
Jadowniczanka Jadowniki
2:3
Olimpia Kąty
01.05.2021
11:00

23. kolejka 08.05.2021

Sokół Borzęcin Górny
1:2
Błyskawica Proszówki
08.05.2021
17:00
Jadowniczanka Jadowniki
1:3
Szreniawa Nowy Wiśnicz
08.05.2021
15:00
Radłovia Radłów
3:1
Wola Radłowska
08.05.2021
18:00
Raba Książnice
3:1
Sokół Maszkienice
08.05.2021
17:00
Poręba Spytkowska
3:0
Olimpia Bucze
08.05.2021
17:00
Orzeł Dębno
0:0
Arkadia Olszyny
09.05.2021
17:00
Olimpia Kąty
1:3
Strażak Mokrzyska
09.05.2021
17:00

24. kolejka 15.05.2021

Olimpia Bucze
2:0
Orzeł Dębno
15.05.2021
11:00
Błyskawica Proszówki
5:0
Poręba Spytkowska
15.05.2021
15:00
Szreniawa Nowy Wiśnicz
0:1
Radłovia Radłów
15.05.2021
18:00
Strażak Mokrzyska
0:0
Jadowniczanka Jadowniki
15.05.2021
17:00
Arkadia Olszyny
2:2
Raba Książnice
15.05.2021
15:00
Wola Radłowska
1:1
Naprzód Sobolów
15.05.2021
17:00
Sokół Maszkienice
3:1
Olimpia Kąty
15.05.2021
18:00

25. kolejka 22.05.2021

Jadowniczanka Jadowniki
3:1
Sokół Maszkienice
22.05.2021
16:00
Sokół Borzęcin Górny
0:2
Wola Radłowska
22.05.2021
17:00
Orzeł Dębno
1:3
Błyskawica Proszówki
22.05.2021
18:00
Strażak Mokrzyska
1:0
Szreniawa Nowy Wiśnicz
22.05.2021
17:00
Raba Książnice
3:1
Olimpia Bucze
22.05.2021
17:00
Naprzód Sobolów
0:4
Radłovia Radłów
23.05.2021
14:00
Olimpia Kąty
2:9
Arkadia Olszyny
23.05.2021
17:00

26. kolejka 29.05.2021

Wola Radłowska
:
Poręba Spytkowska
 
 
Radłovia Radłów
3:1
Sokół Borzęcin Górny
29.05.2021
18:00
Arkadia Olszyny
2:0
Jadowniczanka Jadowniki
29.05.2021
16:00
Sokół Maszkienice
1:4
Strażak Mokrzyska
29.05.2021
17:00
Szreniawa Nowy Wiśnicz
0:0
Naprzód Sobolów
29.05.2021
17:00
Błyskawica Proszówki
2:3
Raba Książnice
29.05.2021
16:00
Olimpia Bucze
2:1
Olimpia Kąty
30.05.2021
17:00

27. kolejka 03.06.2021

Strażak Mokrzyska
5:2
Arkadia Olszyny
02.06.2021
18:00
Orzeł Dębno
1:0
Wola Radłowska
03.06.2021
15:00
Olimpia Kąty
2:3
Błyskawica Proszówki
03.06.2021
15:00
Sokół Borzęcin Górny
1:4
Naprzód Sobolów
03.06.2021
15:00
Poręba Spytkowska
2:2
Radłovia Radłów
03.06.2021
18:00
Sokół Maszkienice
2:3
Szreniawa Nowy Wiśnicz
03.06.2021
15:00
Jadowniczanka Jadowniki
3:2
Olimpia Bucze
03.06.2021
14:00

28. kolejka 05.06.2021

Szreniawa Nowy Wiśnicz
1:0
Sokół Borzęcin Górny
05.06.2021
18:00
Błyskawica Proszówki
3:0
Jadowniczanka Jadowniki
05.06.2021
17:00
Wola Radłowska
2:0
Raba Książnice
05.06.2021
18:00
Olimpia Bucze
1:1
Strażak Mokrzyska
05.06.2021
16:00
Arkadia Olszyny
0:2
Sokół Maszkienice
05.06.2021
17:00
Radłovia Radłów
8:0
Orzeł Dębno
06.06.2021
18:00
Naprzód Sobolów
3:2
Poręba Spytkowska
06.06.2021
14:00

29. kolejka 12.06.2021

Arkadia Olszyny
0:0
Szreniawa Nowy Wiśnicz
12.06.2021
16:30
Sokół Maszkienice
3:0
Olimpia Bucze
12.06.2021
18:00
Orzeł Dębno
6:1
Naprzód Sobolów
12.06.2021
15:00
Strażak Mokrzyska
4:1
Błyskawica Proszówki
12.06.2021
11:00
Raba Książnice
4:2
Radłovia Radłów
13.06.2021
17:00
Olimpia Kąty
0:3
Wola Radłowska
13.06.2021
18:00
Poręba Spytkowska
1:1
Sokół Borzęcin Górny
13.06.2021
15:00

30. kolejka 26.06.2021

Wola Radłowska
:
Jadowniczanka Jadowniki
26.06.2021
17:00
Sokół Borzęcin Górny
:
Orzeł Dębno
26.06.2021
17:00
Szreniawa Nowy Wiśnicz
:
Poręba Spytkowska
26.06.2021
17:00
Błyskawica Proszówki
:
Sokół Maszkienice
26.06.2021
17:00
Naprzód Sobolów
:
Raba Książnice
26.06.2021
17:00
Radłovia Radłów
:
Olimpia Kąty
26.06.2021
17:00
Olimpia Bucze
:
Arkadia Olszyny
26.06.2021
17:00

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

30. kolejka 26.06.2021

26.06.2021
17:00
Wola Radłowska
:
Jadowniczanka Jadowniki
26.06.2021
17:00
Sokół Borzęcin Górny
:
Orzeł Dębno
26.06.2021
17:00
Szreniawa Nowy Wiśnicz
:
Poręba Spytkowska
26.06.2021
17:00
Błyskawica Proszówki
:
Sokół Maszkienice
26.06.2021
17:00
Naprzód Sobolów
:
Raba Książnice
26.06.2021
17:00
Radłovia Radłów
:
Olimpia Kąty
26.06.2021
17:00
Olimpia Bucze
:
Arkadia Olszyny

29. kolejka 12.06.2021

12.06.2021
16:30
Arkadia Olszyny
0:0
Szreniawa Nowy Wiśnicz
12.06.2021
18:00
Sokół Maszkienice
3:0
Olimpia Bucze
12.06.2021
15:00
Orzeł Dębno
6:1
Naprzód Sobolów
12.06.2021
11:00
Strażak Mokrzyska
4:1
Błyskawica Proszówki
13.06.2021
17:00
Raba Książnice
4:2
Radłovia Radłów
13.06.2021
18:00
Olimpia Kąty
0:3
Wola Radłowska
13.06.2021
15:00
Poręba Spytkowska
1:1
Sokół Borzęcin Górny
Brak zaplanowanych spotkań.

Wiadomości ligowe


Keeza Klasa Okręgowa (Kraków I)

Piliczanka Pilica
1:1
Zieleńczanka Zielonki
22.06.2021
17:00
Orzeł Bębło
3:5
Przemsza Klucze
22.06.2021
18:00
Błękitni Modlnica
:
Orzeł Iwanowice
22.06.2021
18:30
przerwany w 60 min. przy stanie 3:0 z powodu zalania boiska i wyładowań atmosferycznych
Bolesław Bukowno
8:1
Leśnik Gorenice
23.06.2021
16:00
Pogoń Miechów
2:3
LKS Niedźwiedź
23.06.2021
19:00
Przebój Wolbrom
:
Spójnia Osiek
24.06.2021
18:00
TS Węgrzce
:
LOT Balice
24.06.2021
18:00
Piliczanka Pilica
:
Orzeł Iwanowice
26.06.2021
17:00
Bolesław Bukowno
:
LOT Balice
26.06.2021
17:00
TS Węgrzce
:
Spójnia Osiek
26.06.2021
17:00
Pogoń Miechów
:
Zieleńczanka Zielonki
26.06.2021
17:00
Leśnik Gorenice
:
LKS Niedźwiedź
26.06.2021
17:00
Przebój Wolbrom
:
Przemsza Klucze
26.06.2021
17:00
Błękitni Modlnica
:
KS Olkusz
26.06.2021
17:00

Keeza Klasa Okręgowa (Kraków II)

Prądniczanka Kraków
0:6
Wieczysta Kraków
22.06.2021
19:00
Prądniczanka Kraków
:
Nadwiślan Kraków
26.06.2021
17:00
Kaszowianka Kaszów
:
Dąbski Kraków
26.06.2021
17:00
Wieczysta Kraków
:
Zwierzyniecki Kraków
26.06.2021
17:00
Bronowianka Kraków
:
Borek Kraków
26.06.2021
17:00
Grębałowianka Kraków
:
Kmita Zabierzów
26.06.2021
17:00
Hutnik II Kraków
:
Orlęta Rudawa
26.06.2021
17:00
Prokocim Kraków
:
Skawinka Skawina
26.06.2021
17:00

Keeza Klasa Okręgowa (Kraków III)

Pasternik Ochojno
:
Jordan Sum Zakliczyn
26.06.2021
17:00
Raba Dobczyce
:
Górnik Wieliczka
26.06.2021
17:00
Wiślanka Grabie
:
Wróblowianka Wróblowice
26.06.2021
17:00
Radziszowianka Radziszów
:
Gdovia Gdów
26.06.2021
17:00
Orzeł Myślenice
:
Błękitni Bodzanów
26.06.2021
17:00
Tempo Rzeszotary
:
Dziecanovia Dziekanowice
26.06.2021
17:00
Wiarusy Igołomia
:
Złomex Branice
26.06.2021
17:00

Keeza Klasa Okręgowa (Wadowice)

Hejnał Kęty
1:2
Halniak Maków Podhalański
22.06.2021
18:00
LKS Żarki
1:3
Zatorzanka Zator
22.06.2021
18:00
Babia Góra Sucha Beskidzka
1:0
LKS Gorzów
22.06.2021
17:00
Kalwarianka Kalwaria Z.
:
MKS Libiąż
22.06.2021
18:00
przerwany przy stanie 2:1 z powodu ulewy
Sokół Przytkowice
:
Sosnowianka Stanisław Dln
22.06.2021
18:00
przerwany z powodu ulewy
Victoria Jaworzno
2:2
Niwa Nowa Wieś
22.06.2021
18:00
Tempo Białka
:
Garbarz Zembrzyce
24.06.2021
18:30
Brzezina Osiek
:
Nadwiślanin Gromiec
24.06.2021
18:00
Babia Góra Sucha Beskidzka
:
Hejnał Kęty
26.06.2021
18:00
Brzezina Osiek
:
Zgoda Byczyna
26.06.2021
18:00
Zatorzanka Zator
:
Halniak Maków Podhalański
26.06.2021
18:00
LKS Żarki
:
Sokół Przytkowice
26.06.2021
18:00
Niwa Nowa Wieś
:
MKS Libiąż
26.06.2021
18:00
Nadwiślanin Gromiec
:
Sosnowianka Stanisław Dln
26.06.2021
18:00
LKS Gorzów
:
Garbarz Zembrzyce
26.06.2021
18:00
Tempo Białka
:
Victoria Jaworzno
26.06.2021
18:00

Keeza Klasa Okręgowa (Tarnów I)

Tuchovia Tuchów
5:1
Polan Żabno
23.06.2021
18:30
Polan Żabno
:
LUKS Skrzyszów
26.06.2021
17:00
Tuchovia Tuchów
:
Unia Niedomice
26.06.2021
17:00
Olimpia Wojnicz
:
LKS Szynwałd
26.06.2021
17:00
Wisła Szczucin
:
Zorza Zaczarnie
26.06.2021
17:00
Ciężkowianka Ciężkowice
:
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
26.06.2021
17:00
LKS Ładna
:
Dunajec Zbylitowska Góra
26.06.2021
17:00
LKS Rzuchowa
:
Dunajec Zakliczyn
26.06.2021
17:00

Keeza Klasa Okręgowa (Tarnów II)

Wola Radłowska
:
Jadowniczanka Jadowniki
26.06.2021
17:00
Sokół Borzęcin Górny
:
Orzeł Dębno
26.06.2021
17:00
Szreniawa Nowy Wiśnicz
:
Poręba Spytkowska
26.06.2021
17:00
Błyskawica Proszówki
:
Sokół Maszkienice
26.06.2021
17:00
Naprzód Sobolów
:
Raba Książnice
26.06.2021
17:00
Radłovia Radłów
:
Olimpia Kąty
26.06.2021
17:00
Olimpia B.
:
Arkadia Olszyny
26.06.2021
17:00

Keeza Klasa Okręgowa (Nowy Sącz II)

Zalesianka
:
Jarmuta
26.06.2021
18:00
Turbacz Mszana Dolna
:
Wiatr Ludźmierz
26.06.2021
18:00
Babia Góra Lipnica Wielka
:
Laskovia
26.06.2021
18:00
Czarni Czarny Dunajec
:
Krokus
26.06.2021
18:00
LKS Szaflary
:
Huragan Waksmund
26.06.2021
18:00
AKS Ujanowice
:
Jordan Jordanów
26.06.2021
18:00
Granit Czarna Góra
:
Wierchy Pasierbiec
26.06.2021
18:00

Keeza Klasa A (Kraków I)

Spartak Wielkanoc
:
Michałowianka Michałowice
26.06.2021
17:00
Ekler Baranówka
:
Płomień Kościelec
26.06.2021
17:00
Słomniczanka II Słomniki
:
Galicja Raciborowice
26.06.2021
17:00
Czarni 03 Grzegorzowice
:
Szreniawa Koszyce
26.06.2021
17:00
Strażak Goszcza
:
Prądniczanka II Kraków
26.06.2021
17:00
Bibiczanka Bibice
:
Partyzant Dojazdów
26.06.2021
17:00
Wierzbowianka Wierzbno
0:3 v.o.
Jastrzębiec Książ Wielki
26.06.2021
 

Keeza Klasa A (Kraków III)

Tramwaj Kraków
2:0
Bratniak Kraków
22.06.2021
18:30
Bratniak Kraków
:
Gajowianka Gaj
26.06.2021
11:00
Fairant Kraków
:
Cedronka Wola Radziszowska
26.06.2021
12:00

Keeza Klasa A (Wieliczka)

Wolni Kłaj
:
Zieloni Niegowić
26.06.2021
18:00
UKS Sygneczów
:
Czarni Staniątki
26.06.2021
18:00
Rożnowa
:
Czarnochowice
26.06.2021
18:00
Strażak Kokotów
:
Gwiazda Brzegi
26.06.2021
17:00
Piłkarz Podłęże
:
Nadwiślanka Nowe Brzesko
26.06.2021
18:00
Piast Łapanów
:
Contra Sułków
26.06.2021
18:00
Wilga Koźmice Wielkie
:
Zryw Szarów
26.06.2021
18:00
Sokół Chorągwica
:
Iskra Zakrzów
26.06.2021
18:00

Keeza Klasa A (Myślenice)

Sokół Borzęta
:
Zielonka Wrząsowice
22.06.2021
18:30
przerwany z powodu złych warunków atmosferycznych, dokańczany 24.06
Sęp Droginia
0:7
Gościbia Sułkowice
22.06.2021
18:30
Lubomir Wiśniowa
1:1
Iskra Brzączowice
22.06.2021
18:30
Karpaty Siepraw
1:1
Beskid Tokarnia
22.06.2021
18:00
Rokita Kornatka
2:1
Hejnał Krzyszkowice
22.06.2021
18:30
LKS Rudnik
:
Górki Myślenice
22.06.2021
18:30
przerwany w 24 minucie z powodu złych warunków atmosferycznych, dokańczany 24.06
Staw Polanka
3:2
Topór Tenczyn
22.06.2021
18:00
Skalnik Trzemeśnia
2:0
Clavia Świątniki Górne
23.06.2021
18:00
Iskra Brzączowice
:
Karpaty Siepraw
26.06.2021
17:00
Zielonka Wrząsowice
:
Skalnik Trzemeśnia
26.06.2021
17:00
Clavia Świątniki Górne
:
Sęp Droginia
26.06.2021
17:00
Hejnał Krzyszkowice
:
Lubomir Wiśniowa
26.06.2021
17:00
Górki Myślenice
:
Rokita Kornatka
26.06.2021
17:00
Beskid Tokarnia
:
Staw Polanka
26.06.2021
17:00
Topór Tenczyn
:
Sokół Borzęta
26.06.2021
17:00
Gościbia Sułkowice
:
LKS Rudnik
26.06.2021
17:00

Keeza Klasa A (Olkusz)

Przebój Wolbrom
2:0
Centuria Chechło
22.06.2021
18:00
Promień Przeginia
3:0
Olimpia Łobzów
22.06.2021
18:30
Pilica Wierbka
1:4
Spartak Charsznica
22.06.2021
18:00
Prądnik Sułoszowa
3:0
Laskowianka Laski
22.06.2021
19:30
Strażak Przybysławice
5:0
Dłubnia Trzyciąż
23.06.2021
16:00
Sokół Gołaczewy
:
Unia Jaroszowiec
24.06.2021
18:30
Trzy Korony Żarnowiec
:
Wielmożanka Wielmoża
24.06.2021
18:00
Błyskawica Kolbark
:
Błysk Zederman
24.06.2021
18:00
Sokół Gołaczewy
:
Centuria Chechło
26.06.2021
17:00
Strażak Przybysławice
:
Błysk Zederman
26.06.2021
17:00
Olimpia Łobzów
:
Spartak Charsznica
26.06.2021
17:00
Pilica Wierbka
:
Wielmożanka Wielmoża
26.06.2021
17:00
Błyskawica Kolbark
:
Legion Bydlin
26.06.2021
17:00
Prądnik Sułoszowa
:
Przebój Wolbrom
26.06.2021
17:00
Promień Przeginia
:
Laskowianka Laski
26.06.2021
17:00
Dłubnia Trzyciąż
:
Unia Jaroszowiec
26.06.2021
17:00

Keeza Klasa A (Chrzanów)

Wolanka Wola Filipowska
:
Fablok Chrzanów
26.06.2021
17:00
Zagórzanka Zagórze
:
Start Kamień
26.06.2021
17:00
UKS Dulowa
:
Błyskawica Myślachowice
26.06.2021
17:00
Wisełka Rozkochów
:
MKS Alwernia
26.06.2021
17:00
Unia Kwaczała
:
SPRiN Regulice
26.06.2021
17:00
Wisła Jankowice
:
Ciężkowianka Jaworzno
26.06.2021
17:00
Victoria Zalas
:
Promyk Bolęcin
26.06.2021
17:00

Keeza Klasa B (Kraków I)

Juvenia Prandocin
:
Olimpia Czaple Wielkie
26.06.2021
17:00
Sparta Skrzeszowice
:
LKS Niedźwiedź II
26.06.2021
17:00
Novi Narama
:
Trątnowianka Trątnowice
26.06.2021
17:00
Kosynierzy Łuczyce
:
Agricola Klimontów
26.06.2021
17:00
LKS Polanowice
:
Milenium Radziemice
26.06.2021
17:00
Polonia Wilczkowice
:
Zawisza Sulechów
26.06.2021
15:00

Keeza Klasa B (Kraków II)

Topór Aleksandrowice
:
Iskra Radwanowice
26.06.2021
17:00

Keeza Klasa B (Kraków III)

Wieczysta II
:
Grom Kraków
26.06.2021
11:00

Keeza Klasa B (Kraków IV)

Skawinka II Skawina
0:3 v.o.
Borkowianka Borek Sz.
26.06.2021
 
Nadwiślan Rusocice
:
Gwiazda Ściejowice
26.06.2021
17:00
Trzebol Wielkie Drogi
:
Tyniec Kraków
26.06.2021
17:00

Keeza Klasa B (Wieliczka)

Dąb Zabierzów Bocheński
0:0
Naprzód Ochmanów
22.06.2021
18:00
Górnik II Wieliczka
:
Naprzód Ochmanów
26.06.2021
15:00
Dąb Zabierzów Bocheński
:
Start Brzezie
26.06.2021
15:00
Gryf Wiatowice
:
Ledniczanka
26.06.2021
17:00
Wieliczanka Wieliczka
:
Węgrzcanka II Węgrzce Wlk
26.06.2021
17:00
Wilga Instalbud Golkowice
:
Tęcza Słomiróg
26.06.2021
16:00
Batory Wola Batorska
:
Wiarusy II
26.06.2021
15:00

Keeza Klasa B (Myślenice)

LKS Trzebunia
:
Jawor Jawornik
24.06.2021
18:30

Keeza Klasa B (Olkusz)

Nidzica Słaboszów
0:3 v.o.
Hetman Dłużec
26.06.2021
 
Pilica II Wierbka
:
Stare Bukowno
26.06.2021
11:00
Strumyk Zarzecze
:
Trzy Buki Wierzchowisko
26.06.2021
13:00

Makroregionalna Liga Juniorów U-19

Korona II
1:2
Stal Rzeszów
23.06.2021
17:00
Motor Lublin
0:4
Resovia Rzeszów
23.06.2021
15:00
Orlęta K.
:
Garbarnia Kraków
26.06.2021
13:00
Sandecja Nowy Sącz
:
Górnik Łęczna
26.06.2021
12:00

Małopolska Liga Juniorów

Puszcza Niepołomice
:
Pcimianka Pcim
24.06.2021
18:00
Prądniczanka Kraków
:
Dunajec Nowy Sącz
26.06.2021
14:00
Profi Zielonki
:
Unia Tarnów
26.06.2021
11:00

I Małopolska Liga Trampkarzy - wiosna

Okocimski Brzesko
2:3
Respect Szalowa
22.06.2021
18:00
Podhale Nowy Targ
2:3
Dunajec Nowy Sącz
22.06.2021
18:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
0:4
Garbarnia Kraków
22.06.2021
19:00
Unia Oświęcim
2:2
Wisła II Kraków
23.06.2021
15:00

II Małopolska Liga Trampkarzy - wiosna

Hutnik Kraków
4:0
Chełmek
22.06.2021
17:45
Sandecja Nowy Sącz
3:0
AP 21 Kraków
23.06.2021
17:00
Okocimski Brzesko
4:3
Tarnovia Tarnów
23.06.2021
16:00
MOSiR Bochnia
0:4
Unia II Tarnów
23.06.2021
10:00

I Małopolska Liga Młodzików - wiosna

Wisła Kraków
1:0
AS Progres Kraków
23.06.2021
15:00
Tarnovia Tarnów
0:0
Dunajec Nowy Sącz
23.06.2021
13:30
Cracovia Kraków
1:1
Limanovia Limanowa
23.06.2021
15:00
Sandecja Nowy Sącz
1:1
Podhale Nowy Targ
23.06.2021
10:00

II Małopolska Liga Młodzików - wiosna

Wisła II K.
3:1
Kalwarianka
22.06.2021
16:30
AP 21 Chrzanów
4:1
Okocimski Brzesko
22.06.2021
18:00
Cracovia II Kraków
0:10
AP Wisła Czarny Dunajec
23.06.2021
11:00
Hutnik Kraków
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
23.06.2021
20:00

III liga kobiet, gr.4

Iskra Brzezinka
1:3
Unia Lublin
23.06.2021
18:00

Seniorzy

Młodzież

Inne

Patronat medialny