facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Keeza Klasa Okręgowa (Nowy Sącz I)

Tabela
Runda I
Runda II
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
Orzeł Wojnarowa przed rozpoczęciem sezonu wycofał się z rozgrywek.
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 08.08.2020

Podhalanin Biecz
3:1
Zawisza Rożnów
08.08.2020
16:00
Helena Nowy Sącz
3:1
LKS Łużna
08.08.2020
16:00
Hart Tęgoborze
4:0
LKS Uście Gorlickie
08.08.2020
17:00
Dunajec Nowy Sącz
7:3
Grybovia Grybów
08.08.2020
17:00
Kobylanka
6:3
Kolejarz Stróże
08.08.2020
17:00
Łosoś Łososina Dolna
7:0
Zyndram Łącko
09.08.2020
15:00
Sokół Stary Sącz
2:2
ULKS Korzenna
09.08.2020
14:00
LKS Zagórzany pauzuje.

2. kolejka 15.08.2020

Helena Nowy Sącz
1:4
Podhalanin Biecz
15.08.2020
16:00
LKS Łużna
2:4
Gród Podegrodzie
15.08.2020
17:00
LKS Uście Gorlickie
1:3
Kobylanka
15.08.2020
17:30
Grybovia Grybów
0:6
Łosoś Łososina Dolna
16.08.2020
11:00
Zawisza Rożnów
1:3
Dunajec Nowy Sącz
16.08.2020
11:00
Zyndram Łącko
1:2
Hart Tęgoborze
16.08.2020
17:00
Kolejarz Stróże
2:1
Sokół Stary Sącz
16.08.2020
17:00
ULKS Korzenna pauzuje.

3. kolejka 22.08.2020

Gród Podegrodzie
2:0
LKS Zagórzany
22.08.2020
17:00
Kobylanka
1:1
Zyndram Łącko
22.08.2020
17:00
Hart Tęgoborze
9:1
Grybovia Grybów
22.08.2020
17:00
Dunajec Nowy Sącz
6:1
Helena Nowy Sącz
22.08.2020
17:00
Sokół Stary Sącz
1:1
LKS Uście Gorlickie
23.08.2020
11:00
Łosoś Łososina Dolna
4:0
Zawisza Rożnów
23.08.2020
16:00
Podhalanin Biecz
2:2
LKS Łużna
23.08.2020
17:00
Kolejarz Stróże pauzuje.

4. kolejka 26.08.2020

Podhalanin Biecz
2:5
Dunajec Nowy Sącz
26.08.2020
17:00
LKS Łużna
0:4
LKS Zagórzany
26.08.2020
17:00
ULKS Korzenna
0:3
Gród Podegrodzie
26.08.2020
17:00
Helena Nowy Sącz
0:3
Łosoś Łososina Dolna
26.08.2020
17:00
Zyndram Łącko
1:3
Sokół Stary Sącz
26.08.2020
17:30
Grybovia Grybów
1:4
Kobylanka
26.08.2020
17:00
Zawisza Rożnów
0:0
Hart Tęgoborze
26.08.2020
17:00
LKS Uście Gorlickie pauzuje.

5. kolejka 29.08.2020

Gród Podegrodzie
4:0
Kolejarz Stróże
29.08.2020
17:00
Kobylanka
3:0
Zawisza Rożnów
29.08.2020
17:00
Hart Tęgoborze
2:0
Helena Nowy Sącz
29.08.2020
17:30
Sokół Stary Sącz
0:3 v.o.
Grybovia Grybów
29.08.2020
17:00
Na boisku 4:1.
Łosoś Łososina Dolna
8:0
Podhalanin Biecz
30.08.2020
17:00
LKS Zagórzany
2:0
ULKS Korzenna
30.08.2020
17:00
Dunajec Nowy Sącz
3:0 v.o.
LKS Łużna
14.11.2020
12:00
Zyndram Łącko pauzuje.

6. kolejka 02.09.2020

Podhalanin Biecz
5:3
Hart Tęgoborze
02.09.2020
17:00
Dunajec Nowy Sącz
3:1
Łosoś Łososina Dolna
02.09.2020
17:00
Kolejarz Stróże
1:2
LKS Zagórzany
02.09.2020
17:00
LKS Łużna
2:1
ULKS Korzenna
02.09.2020
17:00
LKS Uście Gorlickie
0:1
Gród Podegrodzie
02.09.2020
17:00
Helena Nowy Sącz
2:1
Kobylanka
02.09.2020
17:00
Zawisza Rożnów
2:1
Sokół Stary Sącz
02.09.2020
17:00
Grybovia Grybów pauzuje.

7. kolejka 05.09.2020

Kobylanka
4:0
Podhalanin Biecz
05.09.2020
16:30
Gród Podegrodzie
2:3
Zyndram Łącko
05.09.2020
16:30
Hart Tęgoborze
1:2
Dunajec Nowy Sącz
05.09.2020
17:00
LKS Zagórzany
3:0
LKS Uście Gorlickie
05.09.2020
17:00
ULKS Korzenna
1:5
Kolejarz Stróże
06.09.2020
11:00
Łosoś Łososina Dolna
2:0
LKS Łużna
06.09.2020
15:00
Sokół Stary Sącz
4:1
Helena Nowy Sącz
06.09.2020
17:00
Zawisza Rożnów pauzuje.

8. kolejka 12.09.2020

LKS Uście Gorlickie
3:0
ULKS Korzenna
12.09.2020
17:00
Dunajec Nowy Sącz
4:1
Kobylanka
12.09.2020
17:00
Grybovia Grybów
2:1
Gród Podegrodzie
13.09.2020
11:00
LKS Łużna
0:5
Kolejarz Stróże
13.09.2020
15:00
Podhalanin Biecz
1:5
Sokół Stary Sącz
13.09.2020
16:00
Zyndram Łącko
1:1
LKS Zagórzany
13.09.2020
17:00
Łosoś Łososina Dolna
1:2
Hart Tęgoborze
11.10.2020
15:00
Helena Nowy Sącz pauzuje.

9. kolejka 19.09.2020

Gród Podegrodzie
5:2
Zawisza Rożnów
19.09.2020
16:30
Kobylanka
2:3
Łosoś Łososina Dolna
19.09.2020
16:30
Sokół Stary Sącz
0:2
Dunajec Nowy Sącz
19.09.2020
16:30
Hart Tęgoborze
2:2
LKS Łużna
20.09.2020
13:00
ULKS Korzenna
1:0
Zyndram Łącko
20.09.2020
11:00
Kolejarz Stróże
10:3
LKS Uście Gorlickie
20.09.2020
15:00
LKS Zagórzany
3:1
Grybovia Grybów
20.09.2020
16:30
Podhalanin Biecz pauzuje.

10. kolejka 26.09.2020

Helena Nowy Sącz
0:3
Gród Podegrodzie
26.09.2020
15:00
LKS Łużna
1:1
LKS Uście Gorlickie
26.09.2020
16:00
Grybovia Grybów
2:1
ULKS Korzenna
27.09.2020
11:00
Zawisza Rożnów
0:1
LKS Zagórzany
27.09.2020
11:00
Hart Tęgoborze
1:3
Kobylanka
27.09.2020
14:00
Łosoś Łososina Dolna
3:2
Sokół Stary Sącz
27.09.2020
15:00
Zyndram Łącko
1:4
Kolejarz Stróże
27.09.2020
16:00
Dunajec Nowy Sącz pauzuje.

11. kolejka 03.10.2020

Kobylanka
1:1
LKS Łużna
03.10.2020
16:00
Gród Podegrodzie
2:1
Podhalanin Biecz
03.10.2020
16:00
LKS Uście Gorlickie
1:1
Zyndram Łącko
03.10.2020
16:00
Sokół Stary Sącz
1:2
Hart Tęgoborze
04.10.2020
13:00
ULKS Korzenna
1:2
Zawisza Rożnów
04.10.2020
12:00
LKS Zagórzany
4:3
Helena Nowy Sącz
04.10.2020
13:00
Kolejarz Stróże
1:1
Grybovia Grybów
04.10.2020
15:00
Łosoś Łososina Dolna pauzuje.

12. kolejka 10.10.2020

Helena Nowy Sącz
2:1
ULKS Korzenna
10.10.2020
15:00
Dunajec Nowy Sącz
2:2
Gród Podegrodzie
10.10.2020
16:00
Grybovia Grybów
1:4
LKS Uście Gorlickie
10.10.2020
16:00
Zawisza Rożnów
0:7
Kolejarz Stróże
11.10.2020
11:00
Podhalanin Biecz
1:2
LKS Zagórzany
11.10.2020
15:00
Kobylanka
2:0
Sokół Stary Sącz
24.10.2020
15:00
LKS Łużna
1:5
Zyndram Łącko
22.11.2020
12:00
Hart Tęgoborze pauzuje.

13. kolejka 17.10.2020

Sokół Stary Sącz
2:3
LKS Łużna
18.10.2020
11:00
ULKS Korzenna
2:1
Podhalanin Biecz
18.10.2020
11:00
Kolejarz Stróże
6:3
Helena Nowy Sącz
18.10.2020
15:00
Gród Podegrodzie
1:1
Łosoś Łososina Dolna
18.10.2020
15:30
Zyndram Łącko
3:2
Grybovia Grybów
18.10.2020
15:30
LKS Uście Gorlickie
4:2
Zawisza Rożnów
15.11.2020
12:00
LKS Zagórzany
2:2
Dunajec Nowy Sącz
21.11.2020
13:00
Kobylanka pauzuje.

14. kolejka 24.10.2020

Helena Nowy Sącz
4:1
LKS Uście Gorlickie
24.10.2020
14:00
Dunajec Nowy Sącz
1:0
ULKS Korzenna
24.10.2020
15:00
Podhalanin Biecz
0:3
Kolejarz Stróże
24.10.2020
15:30
LKS Łużna
4:2
Grybovia Grybów
25.10.2020
12:00
Łosoś Łososina Dolna
1:0
LKS Zagórzany
25.10.2020
14:30
Zawisza Rożnów
1:3
Zyndram Łącko
25.10.2020
15:30
Hart Tęgoborze
1:3
Gród Podegrodzie
28.04.2021
17:00
Sokół Stary Sącz pauzuje.

15. kolejka 31.10.2020

Grybovia Grybów
0:3
Zawisza Rożnów
31.10.2020
11:00
LKS Zagórzany
0:4
Hart Tęgoborze
31.10.2020
14:00
Kolejarz Stróże
1:0
Dunajec Nowy Sącz
31.10.2020
14:00
ULKS Korzenna
0:1
Łosoś Łososina Dolna
31.10.2020
14:00
Zyndram Łącko
1:3
Helena Nowy Sącz
31.10.2020
14:00
LKS Uście Gorlickie
3:0
Podhalanin Biecz
31.10.2020
14:00
Gród Podegrodzie
2:2
Kobylanka
20.05.2021
17:00
LKS Łużna pauzuje.

16. kolejka 07.11.2020

Helena Nowy Sącz
2:1
Grybovia Grybów
07.11.2020
13:00
Kobylanka
1:2
LKS Zagórzany
07.11.2020
14:00
Dunajec Nowy Sącz
3:1
LKS Uście Gorlickie
07.11.2020
14:00
Podhalanin Biecz
1:1
Zyndram Łącko
08.11.2020
13:00
Hart Tęgoborze
2:0
ULKS Korzenna
08.11.2020
14:00
LKS Łużna
1:0
Zawisza Rożnów
08.11.2020
14:00
Łosoś Łososina Dolna
0:3 v.o.
Kolejarz Stróże
08.11.2020
14:00
Na boisku 1:3
Sokół Stary Sącz
3:2
Gród Podegrodzie
26.05.2021
18:00

17. kolejka 11.11.2020

Grybovia Grybów
1:1
Podhalanin Biecz
11.11.2020
11:00
Zawisza Rożnów
3:1
Helena Nowy Sącz
11.11.2020
11:00
ULKS Korzenna
3:2
Kobylanka
11.11.2020
12:00
LKS Uście Gorlickie
3:4
Łosoś Łososina Dolna
11.11.2020
13:00
Kolejarz Stróże
1:2
Hart Tęgoborze
11.11.2020
13:00
Zyndram Łącko
2:2
Dunajec Nowy Sącz
11.11.2020
13:30
LKS Zagórzany
3:0
Sokół Stary Sącz
11.11.2020
13:30
Gród Podegrodzie pauzuje.

18. kolejka 13.05.2021

LKS Łużna
0:4
Helena Nowy Sącz
13.05.2021
17:30
Zawisza Rożnów
4:2
Podhalanin Biecz
13.05.2021
17:30
Grybovia Grybów
0:4
Dunajec Nowy Sącz
13.05.2021
17:30
Zyndram Łącko
2:2
Łosoś Łososina Dolna
13.05.2021
17:30
LKS Uście Gorlickie
3:0
Hart Tęgoborze
13.05.2021
17:30
Kolejarz Stróże
4:1
Kobylanka
13.05.2021
17:30
ULKS Korzenna
0:3
Sokół Stary Sącz
13.05.2021
17:30
LKS Zagórzany
1:3
Gród Podegrodzie
13.05.2021
17:30

19. kolejka 03.07.2021

Gród Podegrodzie
:
Helena Nowy Sącz
03.07.2021
17:00
Zawisza Rożnów
:
LKS Łużna
03.07.2021
17:00
Sokół Stary Sącz
:
LKS Zagórzany
03.07.2021
17:00
Kobylanka
:
ULKS Korzenna
03.07.2021
17:00
Hart Tęgoborze
:
Kolejarz Stróże
03.07.2021
17:00
Łosoś Łososina Dolna
:
LKS Uście Gorlickie
03.07.2021
17:00
Dunajec Nowy Sącz
:
Zyndram Łącko
03.07.2021
17:00
Podhalanin Biecz
:
Grybovia Grybów
03.07.2021
17:00

20. kolejka 16.06.2021

Grybovia Grybów
0:3
LKS Łużna
16.06.2021
18:00
Zyndram Łącko
1:1
Podhalanin Biecz
16.06.2021
18:00
LKS Uście Gorlickie
0:2
Dunajec Nowy Sącz
16.06.2021
18:00
Kolejarz Stróże
4:0
Łosoś Łososina Dolna
16.06.2021
18:00
ULKS Korzenna
4:3
Hart Tęgoborze
16.06.2021
18:00
LKS Zagórzany
3:2
Kobylanka
16.06.2021
18:00
Gród Podegrodzie
1:2
Sokół Stary Sącz
16.06.2021
18:00
Helena Nowy Sącz
2:0
Zawisza Rożnów
16.06.2021
18:00

21. kolejka 24.04.2021

Helena Nowy Sącz
1:1
Sokół Stary Sącz
24.04.2021
16:00
Kobylanka
1:3
Gród Podegrodzie
24.04.2021
16:30
Dunajec Nowy Sącz
0:0
Kolejarz Stróże
24.04.2021
16:00
Podhalanin Biecz
2:2
LKS Uście Gorlickie
24.04.2021
17:00
Zyndram Łącko
2:1
LKS Łużna
25.04.2021
17:00
Hart Tęgoborze
2:0
LKS Zagórzany
25.04.2021
17:00
Łosoś Łososina Dolna
2:1
ULKS Korzenna
25.04.2021
14:00
Zawisza Rożnów
3:0
Grybovia Grybów
25.04.2021
16:00

22. kolejka 01.05.2021

LKS Uście Gorlickie
4:1
LKS Łużna
01.05.2021
17:00
Sokół Stary Sącz
3:2
Kobylanka
01.05.2021
16:00
Zyndram Łącko
3:0
Zawisza Rożnów
01.05.2021
16:00
Kolejarz Stróże
4:3
Podhalanin Biecz
01.05.2021
16:00
ULKS Korzenna
0:2
Dunajec Nowy Sącz
01.05.2021
17:00
LKS Zagórzany
4:2
Łosoś Łososina Dolna
01.05.2021
17:30
Gród Podegrodzie
2:1
Hart Tęgoborze
01.05.2021
16:30
Grybovia Grybów
2:1
Helena Nowy Sącz
01.05.2021
16:00

23. kolejka 03.05.2021

Kobylanka
1:2
Helena Nowy Sącz
03.05.2021
16:00
Kolejarz Stróże
6:3
LKS Łużna
03.05.2021
16:00
Hart Tęgoborze
1:1
Sokół Stary Sącz
03.05.2021
17:00
Łosoś Łososina Dolna
1:1
Gród Podegrodzie
03.05.2021
15:00
Dunajec Nowy Sącz
1:0
LKS Zagórzany
03.05.2021
16:00
Podhalanin Biecz
3:0
ULKS Korzenna
03.05.2021
16:30
Zawisza Rożnów
0:2
LKS Uście Gorlickie
03.05.2021
16:00
Grybovia Grybów
0:1
Zyndram Łącko
03.05.2021
16:00

24. kolejka 08.05.2021

Sokół Stary Sącz
0:2
Łosoś Łososina Dolna
08.05.2021
17:00
Kobylanka
3:3
Hart Tęgoborze
08.05.2021
17:00
Gród Podegrodzie
0:2
Dunajec Nowy Sącz
08.05.2021
16:30
Helena Nowy Sącz
1:2
Zyndram Łącko
08.05.2021
16:00
LKS Uście Gorlickie
3:1
Grybovia Grybów
08.05.2021
10:00
ULKS Korzenna
3:2
LKS Łużna
09.05.2021
17:00
Kolejarz Stróże
3:1
Zawisza Rożnów
09.05.2021
14:00
LKS Zagórzany
2:0
Podhalanin Biecz
09.05.2021
17:30

25. kolejka 15.05.2021

Helena Nowy Sącz
2:2
Hart Tęgoborze
15.05.2021
16:00
Dunajec Nowy Sącz
1:1
Sokół Stary Sącz
15.05.2021
17:00
Podhalanin Biecz
1:1
Gród Podegrodzie
15.05.2021
17:00
LKS Zagórzany
3:0
LKS Łużna
16.05.2021
17:30
Łosoś Łososina Dolna
5:1
Kobylanka
16.05.2021
15:00
Zawisza Rożnów
0:0
ULKS Korzenna
16.05.2021
16:00
Grybovia Grybów
1:3
Kolejarz Stróże
16.05.2021
11:00
Zyndram Łącko
0:2
LKS Uście Gorlickie
16.05.2021
17:00

26. kolejka 22.05.2021

Gród Podegrodzie
1:2
LKS Łużna
22.05.2021
17:00
Kobylanka
3:0
Dunajec Nowy Sącz
22.05.2021
16:00
LKS Uście Gorlickie
0:1
Helena Nowy Sącz
22.05.2021
17:00
Sokół Stary Sącz
2:1
Podhalanin Biecz
23.05.2021
11:00
Hart Tęgoborze
1:1
Łosoś Łososina Dolna
23.05.2021
15:00
Kolejarz Stróże
6:0
Zyndram Łącko
23.05.2021
16:00
ULKS Korzenna
3:3
Grybovia Grybów
23.05.2021
11:00
LKS Zagórzany
3:0
Zawisza Rożnów
23.05.2021
17:00

27. kolejka 29.05.2021

Dunajec Nowy Sącz
1:1
Hart Tęgoborze
29.05.2021
17:00
Podhalanin Biecz
0:0
Kobylanka
29.05.2021
16:30
Zawisza Rożnów
2:4
Gród Podegrodzie
29.05.2021
16:00
LKS Uście Gorlickie
0:3
Kolejarz Stróże
29.05.2021
10:00
Łosoś Łososina Dolna
4:0
Helena Nowy Sącz
30.05.2021
15:00
Grybovia Grybów
0:2
LKS Zagórzany
30.05.2021
11:00
Zyndram Łącko
2:2
ULKS Korzenna
30.05.2021
17:30
LKS Łużna
1:7
Sokół Stary Sącz
30.05.2021
11:00

28. kolejka 03.06.2021

LKS Łużna
0:2
Kobylanka
02.06.2021
18:00
Helena Nowy Sącz
1:7
Kolejarz Stróże
02.06.2021
18:00
Sokół Stary Sącz
2:0
Zawisza Rożnów
03.06.2021
11:00
Hart Tęgoborze
0:1
Podhalanin Biecz
03.06.2021
16:00
Łosoś Łososina Dolna
0:1
Dunajec Nowy Sącz
03.06.2021
15:00
ULKS Korzenna
3:0
LKS Uście Gorlickie
03.06.2021
18:00
LKS Zagórzany
1:2
Zyndram Łącko
03.06.2021
17:00
Gród Podegrodzie
2:0
Grybovia Grybów
03.06.2021
14:00

29. kolejka 05.06.2021

Helena Nowy Sącz
0:2
Dunajec Nowy Sącz
05.06.2021
16:00
Podhalanin Biecz
2:3
Łosoś Łososina Dolna
05.06.2021
17:00
Zawisza Rożnów
3:3
Kobylanka
05.06.2021
16:00
LKS Uście Gorlickie
0:2
LKS Zagórzany
05.06.2021
11:00
Grybovia Grybów
0:5
Sokół Stary Sącz
06.06.2021
11:00
Zyndram Łącko
0:1
Gród Podegrodzie
06.06.2021
18:00
Kolejarz Stróże
4:0
ULKS Korzenna
06.06.2021
14:00
LKS Łużna
1:1
Hart Tęgoborze
06.06.2021
14:00

30. kolejka 12.06.2021

Kobylanka
1:0
Grybovia Grybów
12.06.2021
17:00
Dunajec Nowy Sącz
1:0
Podhalanin Biecz
12.06.2021
17:00
Sokół Stary Sącz
0:1
Zyndram Łącko
13.06.2021
14:30
Hart Tęgoborze
1:2
Zawisza Rożnów
13.06.2021
16:00
LKS Zagórzany
1:1
Kolejarz Stróże
13.06.2021
17:30
Gród Podegrodzie
1:0
LKS Uście Gorlickie
13.06.2021
16:00
LKS Łużna
2:6
Łosoś Łososina Dolna
13.06.2021
14:00
ULKS Korzenna
2:4
Helena Nowy Sącz
13.06.2021
11:00

31. kolejka 19.06.2021

LKS Uście Gorlickie
0:0
Sokół Stary Sącz
19.06.2021
17:00
Podhalanin Biecz
2:1
Helena Nowy Sącz
20.06.2021
16:00
Zawisza Rożnów
1:2
Łosoś Łososina Dolna
20.06.2021
16:00
Grybovia Grybów
2:2
Hart Tęgoborze
20.06.2021
11:00
Zyndram Łącko
3:2
Kobylanka
20.06.2021
17:00
LKS Łużna
1:2
Dunajec Nowy Sącz
20.06.2021
16:00
Kolejarz Stróże
3:1
Gród Podegrodzie
20.06.2021
16:00
ULKS Korzenna
0:1
LKS Zagórzany
20.06.2021
17:00

32. kolejka 26.06.2021

Sokół Stary Sącz
:
Kolejarz Stróże
 
 
Kobylanka
:
LKS Uście Gorlickie
 
 
Hart Tęgoborze
:
Zyndram Łącko
 
 
Łosoś Łososina Dolna
:
Grybovia Grybów
 
 
Dunajec Nowy Sącz
:
Zawisza Rożnów
 
 
LKS Łużna
:
Podhalanin Biecz
 
 
Gród Podegrodzie
:
ULKS Korzenna
 
 
Helena Nowy Sącz
:
LKS Zagórzany
 
 

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

32. kolejka 26.06.2021

 
 
Sokół Stary Sącz
:
Kolejarz Stróże
 
 
Kobylanka
:
LKS Uście Gorlickie
 
 
Hart Tęgoborze
:
Zyndram Łącko
 
 
Łosoś Łososina Dolna
:
Grybovia Grybów
 
 
Dunajec Nowy Sącz
:
Zawisza Rożnów
 
 
LKS Łużna
:
Podhalanin Biecz
 
 
Gród Podegrodzie
:
ULKS Korzenna
 
 
Helena Nowy Sącz
:
LKS Zagórzany

31. kolejka 19.06.2021

19.06.2021
17:00
LKS Uście Gorlickie
0:0
Sokół Stary Sącz
20.06.2021
16:00
Podhalanin Biecz
2:1
Helena Nowy Sącz
20.06.2021
16:00
Zawisza Rożnów
1:2
Łosoś Łososina Dolna
20.06.2021
11:00
Grybovia Grybów
2:2
Hart Tęgoborze
20.06.2021
17:00
Zyndram Łącko
3:2
Kobylanka
20.06.2021
16:00
LKS Łużna
1:2
Dunajec Nowy Sącz
20.06.2021
16:00
Kolejarz Stróże
3:1
Gród Podegrodzie
20.06.2021
17:00
ULKS Korzenna
0:1
LKS Zagórzany
Brak zaplanowanych spotkań.

Wiadomości ligowe


Keeza Klasa Okręgowa (Kraków I)

Piliczanka Pilica
1:1
Zieleńczanka Zielonki
22.06.2021
17:00
Orzeł Bębło
3:5
Przemsza Klucze
22.06.2021
18:00
Błękitni Modlnica
:
Orzeł Iwanowice
22.06.2021
18:30
przerwany w 60 min. przy stanie 3:0 z powodu zalania boiska i wyładowań atmosferycznych
Bolesław Bukowno
8:1
Leśnik Gorenice
23.06.2021
16:00
Pogoń Miechów
2:3
LKS Niedźwiedź
23.06.2021
19:00
Przebój Wolbrom
:
Spójnia Osiek
24.06.2021
18:00
TS Węgrzce
:
LOT Balice
24.06.2021
18:00
Piliczanka Pilica
:
Orzeł Iwanowice
26.06.2021
17:00
Bolesław Bukowno
:
LOT Balice
26.06.2021
17:00
TS Węgrzce
:
Spójnia Osiek
26.06.2021
17:00
Pogoń Miechów
:
Zieleńczanka Zielonki
26.06.2021
17:00
Leśnik Gorenice
:
LKS Niedźwiedź
26.06.2021
17:00
Przebój Wolbrom
:
Przemsza Klucze
26.06.2021
17:00
Błękitni Modlnica
:
KS Olkusz
26.06.2021
17:00

Keeza Klasa Okręgowa (Kraków II)

Prądniczanka Kraków
0:6
Wieczysta Kraków
22.06.2021
19:00
Prądniczanka Kraków
:
Nadwiślan Kraków
26.06.2021
17:00
Kaszowianka Kaszów
:
Dąbski Kraków
26.06.2021
17:00
Wieczysta Kraków
:
Zwierzyniecki Kraków
26.06.2021
17:00
Bronowianka Kraków
:
Borek Kraków
26.06.2021
17:00
Grębałowianka Kraków
:
Kmita Zabierzów
26.06.2021
17:00
Hutnik II Kraków
:
Orlęta Rudawa
26.06.2021
17:00
Prokocim Kraków
:
Skawinka Skawina
26.06.2021
17:00

Keeza Klasa Okręgowa (Kraków III)

Pasternik Ochojno
:
Jordan Sum Zakliczyn
26.06.2021
17:00
Raba Dobczyce
:
Górnik Wieliczka
26.06.2021
17:00
Wiślanka Grabie
:
Wróblowianka Wróblowice
26.06.2021
17:00
Radziszowianka Radziszów
:
Gdovia Gdów
26.06.2021
17:00
Orzeł Myślenice
:
Błękitni Bodzanów
26.06.2021
17:00
Tempo Rzeszotary
:
Dziecanovia Dziekanowice
26.06.2021
17:00
Wiarusy Igołomia
:
Złomex Branice
26.06.2021
17:00

Keeza Klasa Okręgowa (Wadowice)

Hejnał Kęty
1:2
Halniak Maków Podhalański
22.06.2021
18:00
LKS Żarki
1:3
Zatorzanka Zator
22.06.2021
18:00
Babia Góra Sucha Beskidzka
1:0
LKS Gorzów
22.06.2021
17:00
Kalwarianka Kalwaria Z.
:
MKS Libiąż
22.06.2021
18:00
przerwany przy stanie 2:1 z powodu ulewy
Sokół Przytkowice
:
Sosnowianka Stanisław Dln
22.06.2021
18:00
przerwany z powodu ulewy
Victoria Jaworzno
2:2
Niwa Nowa Wieś
22.06.2021
18:00
Tempo Białka
:
Garbarz Zembrzyce
24.06.2021
18:30
Brzezina Osiek
:
Nadwiślanin Gromiec
24.06.2021
18:00
Babia Góra Sucha Beskidzka
:
Hejnał Kęty
26.06.2021
18:00
Brzezina Osiek
:
Zgoda Byczyna
26.06.2021
18:00
Zatorzanka Zator
:
Halniak Maków Podhalański
26.06.2021
18:00
LKS Żarki
:
Sokół Przytkowice
26.06.2021
18:00
Niwa Nowa Wieś
:
MKS Libiąż
26.06.2021
18:00
Nadwiślanin Gromiec
:
Sosnowianka Stanisław Dln
26.06.2021
18:00
LKS Gorzów
:
Garbarz Zembrzyce
26.06.2021
18:00
Tempo Białka
:
Victoria Jaworzno
26.06.2021
18:00

Keeza Klasa Okręgowa (Tarnów I)

Tuchovia Tuchów
5:1
Polan Żabno
23.06.2021
18:30
Polan Żabno
:
LUKS Skrzyszów
26.06.2021
17:00
Tuchovia Tuchów
:
Unia Niedomice
26.06.2021
17:00
Olimpia Wojnicz
:
LKS Szynwałd
26.06.2021
17:00
Wisła Szczucin
:
Zorza Zaczarnie
26.06.2021
17:00
Ciężkowianka Ciężkowice
:
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
26.06.2021
17:00
LKS Ładna
:
Dunajec Zbylitowska Góra
26.06.2021
17:00
LKS Rzuchowa
:
Dunajec Zakliczyn
26.06.2021
17:00

Keeza Klasa Okręgowa (Tarnów II)

Wola Radłowska
:
Jadowniczanka Jadowniki
26.06.2021
17:00
Sokół Borzęcin Górny
:
Orzeł Dębno
26.06.2021
17:00
Szreniawa Nowy Wiśnicz
:
Poręba Spytkowska
26.06.2021
17:00
Błyskawica Proszówki
:
Sokół Maszkienice
26.06.2021
17:00
Naprzód Sobolów
:
Raba Książnice
26.06.2021
17:00
Radłovia Radłów
:
Olimpia Kąty
26.06.2021
17:00
Olimpia B.
:
Arkadia Olszyny
26.06.2021
17:00

Keeza Klasa Okręgowa (Nowy Sącz II)

Zalesianka
:
Jarmuta
26.06.2021
18:00
Turbacz Mszana Dolna
:
Wiatr Ludźmierz
26.06.2021
18:00
Babia Góra Lipnica Wielka
:
Laskovia
26.06.2021
18:00
Czarni Czarny Dunajec
:
Krokus
26.06.2021
18:00
LKS Szaflary
:
Huragan Waksmund
26.06.2021
18:00
AKS Ujanowice
:
Jordan Jordanów
26.06.2021
18:00
Granit Czarna Góra
:
Wierchy Pasierbiec
26.06.2021
18:00

Keeza Klasa A (Kraków I)

Spartak Wielkanoc
:
Michałowianka Michałowice
26.06.2021
17:00
Ekler Baranówka
:
Płomień Kościelec
26.06.2021
17:00
Słomniczanka II Słomniki
:
Galicja Raciborowice
26.06.2021
17:00
Czarni 03 Grzegorzowice
:
Szreniawa Koszyce
26.06.2021
17:00
Strażak Goszcza
:
Prądniczanka II Kraków
26.06.2021
17:00
Bibiczanka Bibice
:
Partyzant Dojazdów
26.06.2021
17:00
Wierzbowianka Wierzbno
0:3 v.o.
Jastrzębiec Książ Wielki
26.06.2021
 

Keeza Klasa A (Kraków III)

Tramwaj Kraków
2:0
Bratniak Kraków
22.06.2021
18:30
Bratniak Kraków
:
Gajowianka Gaj
26.06.2021
11:00
Fairant Kraków
:
Cedronka Wola Radziszowska
26.06.2021
12:00

Keeza Klasa A (Wieliczka)

Wolni Kłaj
:
Zieloni Niegowić
26.06.2021
18:00
UKS Sygneczów
:
Czarni Staniątki
26.06.2021
18:00
Rożnowa
:
Czarnochowice
26.06.2021
18:00
Strażak Kokotów
:
Gwiazda Brzegi
26.06.2021
17:00
Piłkarz Podłęże
:
Nadwiślanka Nowe Brzesko
26.06.2021
18:00
Piast Łapanów
:
Contra Sułków
26.06.2021
18:00
Wilga Koźmice Wielkie
:
Zryw Szarów
26.06.2021
18:00
Sokół Chorągwica
:
Iskra Zakrzów
26.06.2021
18:00

Keeza Klasa A (Myślenice)

Sokół Borzęta
:
Zielonka Wrząsowice
22.06.2021
18:30
przerwany z powodu złych warunków atmosferycznych, dokańczany 24.06
Sęp Droginia
0:7
Gościbia Sułkowice
22.06.2021
18:30
Lubomir Wiśniowa
1:1
Iskra Brzączowice
22.06.2021
18:30
Karpaty Siepraw
1:1
Beskid Tokarnia
22.06.2021
18:00
Rokita Kornatka
2:1
Hejnał Krzyszkowice
22.06.2021
18:30
LKS Rudnik
:
Górki Myślenice
22.06.2021
18:30
przerwany w 24 minucie z powodu złych warunków atmosferycznych, dokańczany 24.06
Staw Polanka
3:2
Topór Tenczyn
22.06.2021
18:00
Skalnik Trzemeśnia
2:0
Clavia Świątniki Górne
23.06.2021
18:00
Iskra Brzączowice
:
Karpaty Siepraw
26.06.2021
17:00
Zielonka Wrząsowice
:
Skalnik Trzemeśnia
26.06.2021
17:00
Clavia Świątniki Górne
:
Sęp Droginia
26.06.2021
17:00
Hejnał Krzyszkowice
:
Lubomir Wiśniowa
26.06.2021
17:00
Górki Myślenice
:
Rokita Kornatka
26.06.2021
17:00
Beskid Tokarnia
:
Staw Polanka
26.06.2021
17:00
Topór Tenczyn
:
Sokół Borzęta
26.06.2021
17:00
Gościbia Sułkowice
:
LKS Rudnik
26.06.2021
17:00

Keeza Klasa A (Olkusz)

Przebój Wolbrom
2:0
Centuria Chechło
22.06.2021
18:00
Promień Przeginia
3:0
Olimpia Łobzów
22.06.2021
18:30
Pilica Wierbka
1:4
Spartak Charsznica
22.06.2021
18:00
Prądnik Sułoszowa
3:0
Laskowianka Laski
22.06.2021
19:30
Strażak Przybysławice
5:0
Dłubnia Trzyciąż
23.06.2021
16:00
Sokół Gołaczewy
:
Unia Jaroszowiec
24.06.2021
18:30
Trzy Korony Żarnowiec
:
Wielmożanka Wielmoża
24.06.2021
18:00
Błyskawica Kolbark
:
Błysk Zederman
24.06.2021
18:00
Sokół Gołaczewy
:
Centuria Chechło
26.06.2021
17:00
Strażak Przybysławice
:
Błysk Zederman
26.06.2021
17:00
Olimpia Łobzów
:
Spartak Charsznica
26.06.2021
17:00
Pilica Wierbka
:
Wielmożanka Wielmoża
26.06.2021
17:00
Błyskawica Kolbark
:
Legion Bydlin
26.06.2021
17:00
Prądnik Sułoszowa
:
Przebój Wolbrom
26.06.2021
17:00
Promień Przeginia
:
Laskowianka Laski
26.06.2021
17:00
Dłubnia Trzyciąż
:
Unia Jaroszowiec
26.06.2021
17:00

Keeza Klasa A (Chrzanów)

Wolanka Wola Filipowska
:
Fablok Chrzanów
26.06.2021
17:00
Zagórzanka Zagórze
:
Start Kamień
26.06.2021
17:00
UKS Dulowa
:
Błyskawica Myślachowice
26.06.2021
17:00
Wisełka Rozkochów
:
MKS Alwernia
26.06.2021
17:00
Unia Kwaczała
:
SPRiN Regulice
26.06.2021
17:00
Wisła Jankowice
:
Ciężkowianka Jaworzno
26.06.2021
17:00
Victoria Zalas
:
Promyk Bolęcin
26.06.2021
17:00

Keeza Klasa B (Kraków I)

Juvenia Prandocin
:
Olimpia Czaple Wielkie
26.06.2021
17:00
Sparta Skrzeszowice
:
LKS Niedźwiedź II
26.06.2021
17:00
Novi Narama
:
Trątnowianka Trątnowice
26.06.2021
17:00
Kosynierzy Łuczyce
:
Agricola Klimontów
26.06.2021
17:00
LKS Polanowice
:
Milenium Radziemice
26.06.2021
17:00
Polonia Wilczkowice
:
Zawisza Sulechów
26.06.2021
15:00

Keeza Klasa B (Kraków II)

Topór Aleksandrowice
:
Iskra Radwanowice
26.06.2021
17:00

Keeza Klasa B (Kraków III)

Wieczysta II
:
Grom Kraków
26.06.2021
11:00

Keeza Klasa B (Kraków IV)

Skawinka II Skawina
0:3 v.o.
Borkowianka Borek Sz.
26.06.2021
 
Nadwiślan Rusocice
:
Gwiazda Ściejowice
26.06.2021
17:00
Trzebol Wielkie Drogi
:
Tyniec Kraków
26.06.2021
17:00

Keeza Klasa B (Wieliczka)

Dąb Zabierzów Bocheński
0:0
Naprzód Ochmanów
22.06.2021
18:00
Górnik II Wieliczka
:
Naprzód Ochmanów
26.06.2021
15:00
Dąb Zabierzów Bocheński
:
Start Brzezie
26.06.2021
15:00
Gryf Wiatowice
:
Ledniczanka
26.06.2021
17:00
Wieliczanka Wieliczka
:
Węgrzcanka II Węgrzce Wlk
26.06.2021
17:00
Wilga Instalbud Golkowice
:
Tęcza Słomiróg
26.06.2021
16:00
Batory Wola Batorska
:
Wiarusy II
26.06.2021
15:00

Keeza Klasa B (Myślenice)

LKS Trzebunia
:
Jawor Jawornik
24.06.2021
18:30

Keeza Klasa B (Olkusz)

Nidzica Słaboszów
0:3 v.o.
Hetman Dłużec
26.06.2021
 
Pilica II Wierbka
:
Stare Bukowno
26.06.2021
11:00
Strumyk Zarzecze
:
Trzy Buki Wierzchowisko
26.06.2021
13:00

Makroregionalna Liga Juniorów U-19

Korona II
1:2
Stal Rzeszów
23.06.2021
17:00
Motor Lublin
0:4
Resovia Rzeszów
23.06.2021
15:00
Orlęta K.
:
Garbarnia Kraków
26.06.2021
13:00
Sandecja Nowy Sącz
:
Górnik Łęczna
26.06.2021
12:00

Małopolska Liga Juniorów

Puszcza Niepołomice
:
Pcimianka Pcim
24.06.2021
18:00
Prądniczanka Kraków
:
Dunajec Nowy Sącz
26.06.2021
14:00
Profi Zielonki
:
Unia Tarnów
26.06.2021
11:00

I Małopolska Liga Trampkarzy - wiosna

Okocimski Brzesko
2:3
Respect Szalowa
22.06.2021
18:00
Podhale Nowy Targ
2:3
Dunajec Nowy Sącz
22.06.2021
18:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
0:4
Garbarnia Kraków
22.06.2021
19:00
Unia Oświęcim
2:2
Wisła II Kraków
23.06.2021
15:00

II Małopolska Liga Trampkarzy - wiosna

Hutnik Kraków
4:0
Chełmek
22.06.2021
17:45
Sandecja Nowy Sącz
3:0
AP 21 Kraków
23.06.2021
17:00
Okocimski Brzesko
4:3
Tarnovia Tarnów
23.06.2021
16:00
MOSiR Bochnia
0:4
Unia II Tarnów
23.06.2021
10:00

I Małopolska Liga Młodzików - wiosna

Wisła Kraków
1:0
AS Progres Kraków
23.06.2021
15:00
Tarnovia Tarnów
0:0
Dunajec Nowy Sącz
23.06.2021
13:30
Cracovia Kraków
1:1
Limanovia Limanowa
23.06.2021
15:00
Sandecja Nowy Sącz
1:1
Podhale Nowy Targ
23.06.2021
10:00

II Małopolska Liga Młodzików - wiosna

Wisła II K.
3:1
Kalwarianka
22.06.2021
16:30
AP 21 Chrzanów
4:1
Okocimski Brzesko
22.06.2021
18:00
Cracovia II Kraków
0:10
AP Wisła Czarny Dunajec
23.06.2021
11:00
Hutnik Kraków
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
23.06.2021
20:00

III liga kobiet, gr.4

Iskra Brzezinka
1:3
Unia Lublin
23.06.2021
18:00

Seniorzy

Młodzież

Inne

Patronat medialny