facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Keeza Klasa Okręgowa (Nowy Sącz II)

Tabela
Runda I
Runda II
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 01.08.2020

Zalesianka
2:1
Wiatr Ludźmierz
01.08.2020
17:00
Turbacz Mszana Dolna
1:4
Huragan Waksmund
01.08.2020
17:30
LKS Szaflary
4:1
Laskovia Laskowa
01.08.2020
17:30
Jarmuta Szczawnica
3:3
Wierchy Pasierbiec
01.08.2020
17:30
Czarni Czarny Dunajec
4:3
Granit Czarna Góra
02.08.2020
14:30
Babia Góra Lipnica Wielka
4:1
Jordan Jordanów
02.08.2020
14:30
AKS Ujanowice
3:1
Krokus
02.08.2020
16:00

2. kolejka 08.08.2020

Jarmuta Szczawnica
4:1
Zalesianka
08.08.2020
17:00
Wiatr Ludźmierz
5:0
Turbacz Mszana Dolna
08.08.2020
17:30
Laskovia Laskowa
1:4
Babia Góra Lipnica Wielka
08.08.2020
17:30
Krokus
0:1
Czarni Czarny Dunajec
09.08.2020
15:00
Huragan Waksmund
2:3
LKS Szaflary
09.08.2020
17:30
Jordan Jordanów
1:1
AKS Ujanowice
09.08.2020
17:30
Wierchy Pasierbiec
5:1
Granit Czarna Góra
09.08.2020
17:30

3. kolejka 15.08.2020

Zalesianka
4:1
Wierchy Pasierbiec
15.08.2020
16:00
Czarni Czarny Dunajec
1:2
Jordan Jordanów
15.08.2020
17:30
Turbacz Mszana Dolna
1:3
Jarmuta Szczawnica
15.08.2020
17:30
LKS Szaflary
4:3
Wiatr Ludźmierz
15.08.2020
17:30
Granit Czarna Góra
2:1
Krokus
16.08.2020
14:30
Babia Góra Lipnica Wielka
3:2
Huragan Waksmund
16.08.2020
14:30
AKS Ujanowice
3:0
Laskovia Laskowa
16.08.2020
17:30

4. kolejka 22.08.2020

Zalesianka
2:0
Turbacz Mszana Dolna
22.08.2020
15:30
Jarmuta Szczawnica
3:2
LKS Szaflary
22.08.2020
17:00
Laskovia Laskowa
0:1
Czarni Czarny Dunajec
22.08.2020
17:00
Wiatr Ludźmierz
1:1
Babia Góra Lipnica Wielka
22.08.2020
17:00
Wierchy Pasierbiec
3:1
Krokus
23.08.2020
17:00
Jordan Jordanów
1:2
Granit Czarna Góra
23.08.2020
17:00
Huragan Waksmund
3:2
AKS Ujanowice
23.08.2020
17:00

5. kolejka 29.08.2020

AKS Ujanowice
1:4
Wiatr Ludźmierz
29.08.2020
17:00
Turbacz Mszana Dolna
3:2
Wierchy Pasierbiec
29.08.2020
13:30
Czarni Czarny Dunajec
1:1
Huragan Waksmund
29.08.2020
17:00
Krokus
4:3
Jordan Jordanów
29.08.2020
17:00
LKS Szaflary
1:1
Zalesianka
30.08.2020
16:00
Granit Czarna Góra
6:1
Laskovia Laskowa
30.08.2020
14:00
Babia Góra Lipnica Wielka
2:8
Jarmuta Szczawnica
30.08.2020
14:00

6. kolejka 05.09.2020

Zalesianka
5:1
Babia Góra Lipnica Wielka
05.09.2020
15:30
LKS Szaflary
1:0
Turbacz Mszana Dolna
05.09.2020
17:00
Laskovia Laskowa
2:4
Krokus
05.09.2020
17:00
Wiatr Ludźmierz
3:1
Czarni Czarny Dunajec
05.09.2020
16:30
Huragan Waksmund
5:2
Granit Czarna Góra
06.09.2020
17:00
Jordan Jordanów
0:3
Wierchy Pasierbiec
06.09.2020
17:00
Jarmuta Szczawnica
3:3
AKS Ujanowice
06.09.2020
17:00

7. kolejka 12.09.2020

LKS Szaflary
5:0
Wierchy Pasierbiec
12.09.2020
16:30
Krokus
Huragan Waksmund
12.09.2020
16:30
AKS Ujanowice
2:1
Zalesianka
12.09.2020
16:30
Babia Góra Lipnica Wielka
3:3
Turbacz Mszana Dolna
13.09.2020
14:30
Jordan Jordanów
3:0
Laskovia Laskowa
13.09.2020
16:30
Granit Czarna Góra
1:4
Wiatr Ludźmierz
13.09.2020
16:30
Czarni Czarny Dunajec
0:2
Jarmuta Szczawnica
13.09.2020
16:30

8. kolejka 19.09.2020

Zalesianka
1:0
Czarni Czarny Dunajec
19.09.2020
15:00
Jarmuta Szczawnica
8:2
Granit Czarna Góra
19.09.2020
16:00
AKS Ujanowice
2:0
Turbacz Mszana Dolna
19.09.2020
16:00
Wiatr Ludźmierz
5:2
Krokus
19.09.2020
16:00
LKS Szaflary
7:2
Babia Góra Lipnica Wielka
19.09.2020
16:00
Huragan Waksmund
5:1
Jordan Jordanów
19.09.2020
16:00
Wierchy Pasierbiec
4:2
Laskovia Laskowa
20.09.2020
16:00

9. kolejka 26.09.2020

Krokus
1:7
Jarmuta Szczawnica
26.09.2020
16:00
Laskovia Laskowa
0:2
Huragan Waksmund
26.09.2020
16:00
Babia Góra Lipnica Wielka
1:3
Wierchy Pasierbiec
27.09.2020
14:30
Czarni Czarny Dunajec
1:0
Turbacz Mszana Dolna
27.09.2020
16:00
AKS Ujanowice
2:3
LKS Szaflary
27.09.2020
16:00
Jordan Jordanów
2:4
Wiatr Ludźmierz
27.09.2020
16:00
Granit Czarna Góra
2:1
Zalesianka
27.09.2020
16:00

10. kolejka 03.10.2020

Zalesianka
9:0
Krokus
03.10.2020
14:00
Jarmuta Szczawnica
8:0
Jordan Jordanów
03.10.2020
15:30
Turbacz Mszana Dolna
8:0
Granit Czarna Góra
03.10.2020
15:30
Wiatr Ludźmierz
5:1
Laskovia Laskowa
03.10.2020
15:30
LKS Szaflary
6:1
Czarni Czarny Dunajec
03.10.2020
15:30
Babia Góra Lipnica Wielka
3:0
AKS Ujanowice
04.10.2020
14:30
Huragan Waksmund
3:2
Wierchy Pasierbiec
04.10.2020
15:30

11. kolejka 10.10.2020

Laskovia Laskowa
1:10
Jarmuta Szczawnica
10.10.2020
15:00
Krokus
3:1
Turbacz Mszana Dolna
10.10.2020
15:00
Huragan Waksmund
1:2
Wiatr Ludźmierz
10.10.2020
15:30
Jordan Jordanów
4:2
Zalesianka
11.10.2020
15:00
Czarni Czarny Dunajec
1:2
Babia Góra Lipnica Wielka
11.10.2020
15:00
AKS Ujanowice
7:3
Wierchy Pasierbiec
11.10.2020
15:00
Granit Czarna Góra
1:0
LKS Szaflary
11.10.2020
15:00

12. kolejka 17.10.2020

Zalesianka
3:1
Laskovia Laskowa
17.10.2020
14:00
Turbacz Mszana Dolna
0:0
Jordan Jordanów
17.10.2020
15:00
Jarmuta Szczawnica
4:1
Huragan Waksmund
17.10.2020
15:00
LKS Szaflary
5:2
Krokus
18.10.2020
15:00
Babia Góra Lipnica Wielka
3:0
Granit Czarna Góra
18.10.2020
14:30
AKS Ujanowice
3:8
Czarni Czarny Dunajec
18.10.2020
15:00
Wierchy Pasierbiec
3:1
Wiatr Ludźmierz
18.10.2020
15:00

13. kolejka 24.10.2020

Krokus
1:1
Babia Góra Lipnica Wielka
24.10.2020
15:00
Laskovia Laskowa
1:6
Turbacz Mszana Dolna
24.10.2020
15:00
Wiatr Ludźmierz
5:5
Jarmuta Szczawnica
24.10.2020
15:00
Huragan Waksmund
4:3
Zalesianka
25.10.2020
14:00
Czarni Czarny Dunajec
2:0
Wierchy Pasierbiec
25.10.2020
14:00
Granit Czarna Góra
2:2
AKS Ujanowice
25.10.2020
14:00
Jordan Jordanów
0:2
LKS Szaflary
25.10.2020
14:00

14. kolejka 27.03.2021

Wiatr Ludźmierz
:
Zalesianka
27.03.2021
15:30
Laskovia Laskowa
:
LKS Szaflary
27.03.2021
15:30
Krokus
:
AKS Ujanowice
27.03.2021
15:30
Huragan Waksmund
:
Turbacz Mszana Dolna
28.03.2021
16:30
Wierchy Pasierbiec
:
Jarmuta Szczawnica
28.03.2021
16:30
Granit Czarna Góra
:
Czarni Czarny Dunajec
28.03.2021
16:30
Jordan Jordanów
:
Babia Góra Lipnica Wielka
28.03.2021
16:30

15. kolejka

Zalesianka
:
Jarmuta Szczawnica
 
 
Turbacz Mszana Dolna
:
Wiatr Ludźmierz
 
 
Babia Góra Lipnica Wielka
:
Laskovia Laskowa
 
 
Czarni Czarny Dunajec
:
Krokus
 
 
LKS Szaflary
:
Huragan Waksmund
 
 
AKS Ujanowice
:
Jordan Jordanów
 
 
Granit Czarna Góra
:
Wierchy Pasierbiec
 
 

16. kolejka

Wierchy Pasierbiec
:
Zalesianka
 
 
Jordan Jordanów
:
Czarni Czarny Dunajec
 
 
Jarmuta Szczawnica
:
Turbacz Mszana Dolna
 
 
Wiatr Ludźmierz
:
LKS Szaflary
 
 
Krokus
:
Granit Czarna Góra
 
 
Huragan Waksmund
:
Babia Góra Lipnica Wielka
 
 
Laskovia Laskowa
:
AKS Ujanowice
 
 

17. kolejka

Turbacz Mszana Dolna
:
Zalesianka
 
 
LKS Szaflary
:
Jarmuta Szczawnica
 
 
Czarni Czarny Dunajec
:
Laskovia Laskowa
 
 
Babia Góra Lipnica Wielka
:
Wiatr Ludźmierz
 
 
Krokus
:
Wierchy Pasierbiec
 
 
Granit Czarna Góra
:
Jordan Jordanów
 
 
AKS Ujanowice
:
Huragan Waksmund
 
 

18. kolejka

Wiatr Ludźmierz
:
AKS Ujanowice
 
 
Wierchy Pasierbiec
:
Turbacz Mszana Dolna
 
 
Huragan Waksmund
:
Czarni Czarny Dunajec
 
 
Jordan Jordanów
:
Krokus
 
 
Zalesianka
:
LKS Szaflary
 
 
Laskovia Laskowa
:
Granit Czarna Góra
 
 
Jarmuta Szczawnica
:
Babia Góra Lipnica Wielka
 
 

19. kolejka

Babia Góra Lipnica Wielka
:
Zalesianka
 
 
Turbacz Mszana Dolna
:
LKS Szaflary
 
 
Krokus
:
Laskovia Laskowa
 
 
Czarni Czarny Dunajec
:
Wiatr Ludźmierz
 
 
Granit Czarna Góra
:
Huragan Waksmund
 
 
Wierchy Pasierbiec
:
Jordan Jordanów
 
 
AKS Ujanowice
:
Jarmuta Szczawnica
 
 

20. kolejka

Wierchy Pasierbiec
:
LKS Szaflary
 
 
Huragan Waksmund
:
Krokus
 
 
Zalesianka
:
AKS Ujanowice
 
 
Turbacz Mszana Dolna
:
Babia Góra Lipnica Wielka
 
 
Laskovia Laskowa
:
Jordan Jordanów
 
 
Wiatr Ludźmierz
:
Granit Czarna Góra
 
 
Jarmuta Szczawnica
:
Czarni Czarny Dunajec
 
 

21. kolejka

Czarni Czarny Dunajec
:
Zalesianka
 
 
Granit Czarna Góra
:
Jarmuta Szczawnica
 
 
Turbacz Mszana Dolna
:
AKS Ujanowice
 
 
Krokus
:
Wiatr Ludźmierz
 
 
Babia Góra Lipnica Wielka
:
LKS Szaflary
 
 
Jordan Jordanów
:
Huragan Waksmund
 
 
Laskovia Laskowa
:
Wierchy Pasierbiec
 
 

22. kolejka

Jarmuta Szczawnica
:
Krokus
 
 
Huragan Waksmund
:
Laskovia Laskowa
 
 
Wierchy Pasierbiec
:
Babia Góra Lipnica Wielka
 
 
Turbacz Mszana Dolna
:
Czarni Czarny Dunajec
 
 
LKS Szaflary
:
AKS Ujanowice
 
 
Wiatr Ludźmierz
:
Jordan Jordanów
 
 
Zalesianka
:
Granit Czarna Góra
 
 

23. kolejka

Krokus
:
Zalesianka
 
 
Jordan Jordanów
:
Jarmuta Szczawnica
 
 
Granit Czarna Góra
:
Turbacz Mszana Dolna
 
 
Laskovia Laskowa
:
Wiatr Ludźmierz
 
 
Czarni Czarny Dunajec
:
LKS Szaflary
 
 
AKS Ujanowice
:
Babia Góra Lipnica Wielka
 
 
Wierchy Pasierbiec
:
Huragan Waksmund
 
 

24. kolejka

Jarmuta Szczawnica
:
Laskovia Laskowa
 
 
Turbacz Mszana Dolna
:
Krokus
 
 
Wiatr Ludźmierz
:
Huragan Waksmund
 
 
Zalesianka
:
Jordan Jordanów
 
 
Babia Góra Lipnica Wielka
:
Czarni Czarny Dunajec
 
 
Wierchy Pasierbiec
:
AKS Ujanowice
 
 
LKS Szaflary
:
Granit Czarna Góra
 
 

25. kolejka

Laskovia Laskowa
:
Zalesianka
 
 
Jordan Jordanów
:
Turbacz Mszana Dolna
 
 
Huragan Waksmund
:
Jarmuta Szczawnica
 
 
Krokus
:
LKS Szaflary
 
 
Granit Czarna Góra
:
Babia Góra Lipnica Wielka
 
 
Czarni Czarny Dunajec
:
AKS Ujanowice
 
 
Wiatr Ludźmierz
:
Wierchy Pasierbiec
 
 

26. kolejka

Babia Góra Lipnica Wielka
:
Krokus
 
 
Turbacz Mszana Dolna
:
Laskovia Laskowa
 
 
Jarmuta Szczawnica
:
Wiatr Ludźmierz
 
 
Zalesianka
:
Huragan Waksmund
 
 
Wierchy Pasierbiec
:
Czarni Czarny Dunajec
 
 
AKS Ujanowice
:
Granit Czarna Góra
 
 
LKS Szaflary
:
Jordan Jordanów
 
 

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

Brak zaplanowanych spotkań.

26. kolejka

 
 
Babia Góra Lipnica Wielka
:
Krokus
 
 
Turbacz Mszana Dolna
:
Laskovia Laskowa
 
 
Jarmuta Szczawnica
:
Wiatr Ludźmierz
 
 
Zalesianka
:
Huragan Waksmund
 
 
Wierchy Pasierbiec
:
Czarni Czarny Dunajec
 
 
AKS Ujanowice
:
Granit Czarna Góra
 
 
LKS Szaflary
:
Jordan Jordanów

26. kolejka

 
 
Babia Góra Lipnica Wielka
:
Krokus
 
 
Turbacz Mszana Dolna
:
Laskovia Laskowa
 
 
Jarmuta Szczawnica
:
Wiatr Ludźmierz
 
 
Zalesianka
:
Huragan Waksmund
 
 
Wierchy Pasierbiec
:
Czarni Czarny Dunajec
 
 
AKS Ujanowice
:
Granit Czarna Góra
 
 
LKS Szaflary
:
Jordan Jordanów

Wiadomości ligowe


PKO Ekstraklasa

Górnik Zabrze
:
Śląsk Wrocław
16.04.2021
20:30
Podbeskidzie Bielsko Biała
:
Pogoń Szczecin
16.04.2021
18:00
Wisła Kraków
:
Warta Poznań
17.04.2021
20:00
Lechia Gdańsk
:
Piast Gliwice
17.04.2021
15:00
Raków Częstochowa
:
Lech Poznań
17.04.2021
17:30
Wisła Płock
:
Jagiellonia Białystok
18.04.2021
15:00
Legia Warszawa
:
Cracovia Kraków
18.04.2021
17:30
Stal Mielec
:
Zagłębie Lubin
18.04.2021
12:30

Fortuna I liga

Puszcza Niepołomice
0:4
Radomiak Radom
14.04.2021
13:00
GKS Jastrzębie
:
Miedź Legnica
16.04.2021
17:40
ŁKS Łódź
:
Arka Gdynia
16.04.2021
17:40
Sandecja Nowy Sącz
:
Widzew Łódź
17.04.2021
16:00
Resovia Rzeszów
:
Stomil Olsztyn
17.04.2021
15:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Chrobry Głogów
17.04.2021
20:00
Górnik Łęczna
:
Puszcza Niepołomice
17.04.2021
12:40
Zagłębie Sosnowiec
:
GKS Bełchatów
18.04.2021
12:40
Odra Opole
:
Korona Kielce
18.04.2021
12:40

II liga

Lech II Poznań
2:5
Znicz Pruszków
14.04.2021
13:00
Motor Lublin
0:1
Wigry Suwałki
14.04.2021
18:00
Chojniczanka Chojnice
6:0
Śląsk II Wrocław
14.04.2021
19:30
Hutnik Kraków
4:1
Błękitni Stargard
14.04.2021
16:30
Sokół Ostróda
2:1
Skra Częstochowa
14.04.2021
18:00
Górnik Polkowice
:
Olimpia Grudziądz
14.04.2021
 
Przełożone
GKS Katowice
:
Olimpia Elbląg
14.04.2021
 
Przełożone
Bytovia Bytów
2:3
KKS 1925 Kalisz
14.04.2021
17:00
Stal Rzeszów
:
Garbarnia Kraków
14.04.2021
 
Przełożone
Skra Częstochowa
:
Hutnik Kraków
17.04.2021
16:00
Wigry Suwałki
:
Bytovia Bytów
17.04.2021
16:00
Olimpia Elbląg
:
Lech II Poznań
17.04.2021
16:00
Garbarnia Kraków
:
Sokół Ostróda
17.04.2021
15:00
KKS 1925 Kalisz
:
Chojniczanka Chojnice
18.04.2021
17:50
Olimpia Grudziądz
:
Pogoń Siedlce
18.04.2021
17:00
Śląsk II Wrocław
:
Stal Rzeszów
18.04.2021
13:00
Błękitni Stargard
:
GKS Katowice
18.04.2021
13:00

III liga, gr. 4

Avia Świdnik
:
Jutrzenka Giebułtów
14.04.2021
12:00
Przełożone
Sokół Sieniawa
:
Lewart Lubartów
14.04.2021
17:00
Przełożone
Orlęta Radzyń Podlaski
2:6
Wisłoka Dębica
14.04.2021
17:00
Cracovia II Kraków
1:2
Chełmianka Chełm
14.04.2021
13:00
Wisła Puławy
:
Siarka Tarnobrzeg
14.04.2021
16:00
Przełożone
Podlasie Biała Podlaska
1:0
Wólczanka Wólka Pełkińska
14.04.2021
15:00
KSZO Ostrowiec Św.
0:1
Podhale Nowy Targ
14.04.2021
17:00
ŁKS Łagów
2:1
Wisła Sandomierz
14.04.2021
17:00
Stal Kraśnik
:
KS Wiązownica
14.04.2021
16:00
Przełożone
Wólczanka Wólka Pełkińska
:
KSZO Ostrowiec Św.
17.04.2021
16:30
Jutrzenka Giebułtów
:
Podlasie Biała Podlaska
17.04.2021
13:00
Podhale Nowy Targ
:
Stal Kraśnik
17.04.2021
17:00
Siarka Tarnobrzeg
:
Sokół Sieniawa
17.04.2021
16:00
Korona II Kielce
:
Avia Świdnik
18.04.2021
12:00
Lewart Lubartów
:
Orlęta Radzyń Podlaski
18.04.2021
17:00
Chełmianka Chełm
:
Stal Stalowa Wola
18.04.2021
15:00
Wisłoka Dębica
:
Cracovia II Kraków
18.04.2021
17:00
Wisła Sandomierz
:
Wisła Puławy
18.04.2021
16:00
KS Wiązownica
:
ŁKS Łagów
18.04.2021
16:30

Keeza IV liga (Kraków-Wadowice)

Sokół Kocmyrzów
:
Dalin Myślenice
17.04.2021
15:00
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
:
Słomniczanka Słomniki
17.04.2021
16:00
KS Chełmek
:
Orzeł Ryczów
17.04.2021
 
Unia Oświęcim
:
LKS Śledziejowice
17.04.2021
 
Garbarnia II Kraków
:
Pcimianka Pcim
17.04.2021
 
Clepardia Kraków
:
MKS Trzebinia
17.04.2021
 
LKS Rajsko
:
Beskid Andrychów
17.04.2021
 
Proszowianka Proszowice
:
Wiślanie Jaśkowice
17.04.2021
 
LKS Jawiszowice
:
Orzeł Piaski Wielkie
18.04.2021
16:00

Keeza Klasa Okręgowa (Wadowice)

Zatorzanka Zator
:
Sosnowianka Stanisław Dln
14.04.2021
17:00

Keeza Klasa Okręgowa (Nowy Sącz I)

Sokół Stary Sącz
:
Gród Podegrodzie
14.04.2021
16:30

Keeza Klasa C (Wieliczka)

Błyskawica Wyciąże
:
UKS Sygneczów II
17.04.2021
17:00
Contra II
:
Start II Brzezie
17.04.2021
17:00
Czarnochowice II
:
Wawrzynianka Wawrzeńczyce
18.04.2021
17:00

Makroregionalna Liga Juniorów U-19

Stal Rzeszów
:
Korona II
17.04.2021
12:00
Resovia Rzeszów
:
Motor Lublin
17.04.2021
 
Garbarnia Kraków
:
Orlęta K.
17.04.2021
 
Górnik Łęczna
:
Sandecja Nowy Sącz
17.04.2021
 

Centralna Liga Juniorów U-17, gr. D - wiosna

Korona Kielce
:
Stal Rz.
17.04.2021
12:00
Cracovia Kraków
:
Górnik Ł.
17.04.2021
 
TOP 54 Biała Podlaska
:
Hutnik Kraków
17.04.2021
 
Motor Lublin
:
Wisła Kraków
17.04.2021
 

Centralna Liga Juniorów U-15, gr. D - wiosna

Hetman Z.
:
KKP Korona
17.04.2021
13:00
BKS Lublin
:
Unia Tarnów
17.04.2021
 
TOP 54 Biała Podlaska
:
Cracovia Kraków
17.04.2021
 
Sandecja Nowy Sącz
:
Wisła Kraków
18.04.2021
12:00

I Małopolska Liga Juniorów Młodszych - wiosna

Dunajec Nowy Sącz
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
17.04.2021
 
Puszcza Niepołomice
:
Sandecja Nowy Sącz
17.04.2021
 
Garbarnia Kraków
:
Podhale Nowy Targ
17.04.2021
 
Profi Zielonki
:
Okocimski Brzesko
17.04.2021
 

II Małopolska Liga Juniorów Młodszych - wiosna

Unia Tarnów
:
AP Wisła Czarny Dunajec
17.04.2021
 
Tarnovia Tarnów
:
Glinik Gorlice
17.04.2021
 
Hutnik II Kraków
:
SMS Oświęcim
17.04.2021
 
Górnik Tarnów
:
Podgórze Kraków
17.04.2021
 

I Małopolska Liga Trampkarzy - wiosna

Okocimski Brzesko
:
Respect Szalowa
17.04.2021
 
Unia Oświęcim
:
Wisła II Kraków
17.04.2021
 
Podhale Nowy Targ
:
Dunajec Nowy Sącz
17.04.2021
 
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Garbarnia Kraków
17.04.2021
 

II Małopolska Liga Trampkarzy - wiosna

Sandecja Nowy Sącz
:
AP 21 Kraków
17.04.2021
10:00
Okocimski Brzesko
:
Tarnovia Tarnów
17.04.2021
 
MOSiR Bochnia
:
Unia II Tarnów
17.04.2021
 
Hutnik Kraków
:
Chełmek
17.04.2021
 

I Małopolska Liga Młodzików - wiosna

Wisła Kraków
:
AS Progres Kraków
17.04.2021
 
Tarnovia Tarnów
:
Dunajec Nowy Sącz
17.04.2021
 
Cracovia Kraków
:
Limanovia Limanowa
17.04.2021
 
Sandecja Nowy Sącz
:
Podhale Nowy Targ
18.04.2021
10:00

II Małopolska Liga Młodzików - wiosna

Wisła II K.
:
Kalwarianka
17.04.2021
 
Cracovia II Kraków
:
AP Wisła Czarny Dunajec
17.04.2021
 
Hutnik Kraków
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
17.04.2021
 
AP 21 Chrzanów
:
Okocimski Brzesko
17.04.2021
 

Ekstraliga Kobiet

Olimpia Szczecin
:
SMS Łódź
17.04.2021
12:00
Czarni Sosnowiec
:
Medyk Konin
17.04.2021
12:15
Rolnik Biedrzychowice
:
ROW Rybnik
17.04.2021
13:30
GKS Katowice
:
Śląsk Wrocław
17.04.2021
13:00
KKP Bydgoszcz
:
AZS UJ Kraków
18.04.2021
12:15
Górnik Łęczna
:
APLG Gdańsk
18.04.2021
14:00

I liga kobiet (południe)

UKS SMS II Łódź
:
Tarnovia Tarnów
17.04.2021
15:00
Piastovia Piastów
:
Praga Warszawa
17.04.2021
 
Czwórka Radom
:
Pogoń Tczew
17.04.2021
14:00
Stomil Olsztyn
:
Polonia Środa Wielkopolska
18.04.2021
12:30
Rekord Bielsko Biała
:
UKS Staszkówka Jelna
18.04.2021
14:00

II liga kobiet (wschód)

Wanda Nowa Huta
:
Sparta Daleszyce
17.04.2021
12:00
Sokół Kolbuszowa Dolna
:
Włókniarz Białystok
17.04.2021
13:00
Respekt Myślenice
:
Rysy Bukowina Tatrzańska
17.04.2021
16:00
Ząbkovia Ząbki
:
Prądniczanka Kraków
17.04.2021
14:00
Loczki Wyszków
:
KSP Kielce
18.04.2021
14:00
KS Raszyn
:
Widok Lublin
18.04.2021
15:00

Seniorzy

Młodzież

Inne

Patronat medialny