facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Keeza Klasa A (Kraków I)

Tabela
Runda I
Runda II
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 08.08.2020

Bibiczanka Bibice
2:0
Prądniczanka II Kraków
08.08.2020
16:00
Słomniczanka II Słomniki
1:1
Partyzant Dojazdów
09.08.2020
11:00
Czarni 03 Grzegorzowice
6:1
Wierzbowianka Wierzbno
09.08.2020
17:30
Jastrzębiec Książ Wielki
8:2
Michałowianka Michałowice
09.08.2020
15:00
Strażak Goszcza
1:1
Płomień Kościelec
09.08.2020
18:00
Spartak Wielkanoc
Galicja Raciborowice
09.08.2020
17:30
Błękitni II Modlnica
Szreniawa Koszyce
09.08.2020
17:00

2. kolejka 12.08.2020

Prądniczanka II Kraków
1:1
Słomniczanka II Słomniki
12.08.2020
17:00
Wierzbowianka Wierzbno
Błękitni II Modlnica
12.08.2020
17:00
Partyzant Dojazdów
Spartak Wielkanoc
12.08.2020
17:30
Ekler Baranówka
Strażak Goszcza
12.08.2020
18:00
Michałowianka Michałowice
1:1
Czarni 03 Grzegorzowice
12.08.2020
18:00
Galicja Raciborowice
0:1
Jastrzębiec Książ Wielki
12.08.2020
18:00
Płomień Kościelec
3:2
Bibiczanka Bibice
12.08.2020
18:00
Szreniawa Koszyce pauzuje.

3. kolejka 15.08.2020

Spartak Wielkanoc
Prądniczanka II Kraków
15.08.2020
16:00
Czarni 03 Grzegorzowice
4:7
Galicja Raciborowice
15.08.2020
17:30
Błękitni II Modlnica
Michałowianka Michałowice
15.08.2020
17:00
Jastrzębiec Książ Wielki
2:3
Partyzant Dojazdów
16.08.2020
15:00
Słomniczanka II Słomniki
5:0
Płomień Kościelec
16.08.2020
16:00
Szreniawa Koszyce
6:1
Wierzbowianka Wierzbno
16.08.2020
17:00
Bibiczanka Bibice
2:4
Ekler Baranówka
16.08.2020
18:00

4. kolejka 22.08.2020

Partyzant Dojazdów
4:0
Czarni 03 Grzegorzowice
22.08.2020
16:00
Ekler Baranówka
0:3
Słomniczanka II Słomniki
22.08.2020
17:00
Michałowianka Michałowice
1:3
Szreniawa Koszyce
23.08.2020
17:00
Strażak Goszcza
0:7
Bibiczanka Bibice
23.08.2020
17:00
Płomień Kościelec
Spartak Wielkanoc
23.08.2020
17:00
Galicja Raciborowice
Błękitni II Modlnica
23.08.2020
17:30
Prądniczanka II Kraków
1:4
Jastrzębiec Książ Wielki
23.08.2020
18:00

5. kolejka 29.08.2020

Spartak Wielkanoc
Ekler Baranówka
29.08.2020
16:00
Słomniczanka II Słomniki
3:2
Strażak Goszcza
29.08.2020
17:00
Czarni 03 Grzegorzowice
6:3
Prądniczanka II Kraków
29.08.2020
17:00
Błękitni II Modlnica
Partyzant Dojazdów
30.08.2020
17:00
Wierzbowianka Wierzbno
2:2
Michałowianka Michałowice
30.08.2020
17:00
Jastrzębiec Książ Wielki
3:1
Płomień Kościelec
30.08.2020
15:00
Szreniawa Koszyce
0:0
Galicja Raciborowice
30.08.2020
17:00

6. kolejka 05.09.2020

Partyzant Dojazdów
Szreniawa Koszyce
05.09.2020
16:00
Płomień Kościelec
2:3
Czarni 03 Grzegorzowice
05.09.2020
16:00
Ekler Baranówka
1:3
Jastrzębiec Książ Wielki
05.09.2020
17:00
Prądniczanka II Kraków
Błękitni II Modlnica
06.09.2020
15:00
Bibiczanka Bibice
4:0
Słomniczanka II Słomniki
06.09.2020
16:00
Strażak Goszcza
0:2
Spartak Wielkanoc
06.09.2020
16:00
Galicja Raciborowice
Wierzbowianka Wierzbno
06.09.2020
17:00

7. kolejka 12.09.2020

Czarni 03 Grzegorzowice
Ekler Baranówka
12.09.2020
17:00
Michałowianka Michałowice
3:2
Galicja Raciborowice
12.09.2020
17:00
Wierzbowianka Wierzbno
Partyzant Dojazdów
13.09.2020
17:00
Błękitni II Modlnica
Płomień Kościelec
13.09.2020
16:30
Jastrzębiec Książ Wielki
8:0
Strażak Goszcza
13.09.2020
15:00
Spartak Wielkanoc
Bibiczanka Bibice
13.09.2020
16:00
Szreniawa Koszyce
4:3
Prądniczanka II Kraków
13.09.2020
15:00

8. kolejka 19.09.2020

Partyzant Dojazdów
3:1
Michałowianka Michałowice
19.09.2020
15:00
Ekler Baranówka
4:0
Błękitni II Modlnica
19.09.2020
17:00
Słomniczanka II Słomniki
Spartak Wielkanoc
19.09.2020
16:30
Prądniczanka II Kraków
1:1
Wierzbowianka Wierzbno
20.09.2020
12:30
Płomień Kościelec
0:3
Szreniawa Koszyce
20.09.2020
16:00
Strażak Goszcza
Czarni 03 Grzegorzowice
20.09.2020
16:00
Bibiczanka Bibice
2:1
Jastrzębiec Książ Wielki
20.09.2020
16:00

9. kolejka 26.09.2020

Michałowianka Michałowice
1:0
Prądniczanka II Kraków
26.09.2020
15:00
Czarni 03 Grzegorzowice
1:1
Bibiczanka Bibice
26.09.2020
16:30
Wierzbowianka Wierzbno
0:1
Płomień Kościelec
26.09.2020
13:00
Błękitni II Modlnica
Strażak Goszcza
27.09.2020
16:00
Jastrzębiec Książ Wielki
2:2
Słomniczanka II Słomniki
27.09.2020
15:00
Szreniawa Koszyce
1:1
Ekler Baranówka
27.09.2020
15:00
Galicja Raciborowice
Partyzant Dojazdów
27.09.2020
16:30

10. kolejka 03.10.2020

Ekler Baranówka
7:1
Wierzbowianka Wierzbno
03.10.2020
16:30
Bibiczanka Bibice
1:1
Błękitni II Modlnica
03.10.2020
16:00
Strażak Goszcza
0:5
Szreniawa Koszyce
03.10.2020
11:00
Prądniczanka II Kraków
1:7
Galicja Raciborowice
04.10.2020
11:30
Słomniczanka II Słomniki
6:2
Czarni 03 Grzegorzowice
04.10.2020
15:00
Płomień Kościelec
4:0
Michałowianka Michałowice
04.10.2020
15:00
Spartak Wielkanoc
2:8
Jastrzębiec Książ Wielki
04.10.2020
15:00

11. kolejka 10.10.2020

Michałowianka Michałowice
1:2
Ekler Baranówka
10.10.2020
15:00
Galicja Raciborowice
0:2
Płomień Kościelec
10.10.2020
16:00
Wierzbowianka Wierzbno
2:5
Strażak Goszcza
11.10.2020
15:00
Błękitni II Modlnica
Słomniczanka II Słomniki
11.10.2020
16:00
Czarni 03 Grzegorzowice
3:3
Spartak Wielkanoc
11.10.2020
15:00
Szreniawa Koszyce
0:1
Bibiczanka Bibice
11.10.2020
15:00
Partyzant Dojazdów
3:2
Prądniczanka II Kraków
11.11.2020
14:00

12. kolejka 17.10.2020

Spartak Wielkanoc
Błękitni II Modlnica
17.10.2020
15:00
Strażak Goszcza
3:4
Michałowianka Michałowice
18.10.2020
15:00
Płomień Kościelec
Partyzant Dojazdów
18.10.2020
15:00
Bibiczanka Bibice
3:0 v.o.
Wierzbowianka Wierzbno
18.10.2020
15:00
przerwany w 7 minucie z powodu zdekompletowania drużyny Wierzbowianki
Jastrzębiec Książ Wielki
12:1
Czarni 03 Grzegorzowice
18.10.2020
15:00
Ekler Baranówka
3:1
Galicja Raciborowice
11.11.2020
11:00
Słomniczanka II Słomniki
1:1
Szreniawa Koszyce
14.11.2020
14:00

13. kolejka 24.10.2020

Partyzant Dojazdów
Ekler Baranówka
24.10.2020
14:00
Michałowianka Michałowice
1:0
Bibiczanka Bibice
24.10.2020
15:00
Wierzbowianka Wierzbno
4:2
Słomniczanka II Słomniki
24.10.2020
15:00
Błękitni II Modlnica
Jastrzębiec Książ Wielki
25.10.2020
14:30
Prądniczanka II Kraków
1:1
Płomień Kościelec
25.10.2020
11:00
Galicja Raciborowice
Strażak Goszcza
25.10.2020
14:30
Szreniawa Koszyce
Spartak Wielkanoc
25.10.2020
15:00

14. kolejka 31.10.2020

Bibiczanka Bibice
2:1
Galicja Raciborowice
31.10.2020
12:00
Strażak Goszcza
2:2
Partyzant Dojazdów
31.10.2020
11:00
Jastrzębiec Książ Wielki
1:3
Szreniawa Koszyce
31.10.2020
14:00
Słomniczanka II Słomniki
3:7
Michałowianka Michałowice
31.10.2020
14:00
Ekler Baranówka
8:2
Prądniczanka II Kraków
31.10.2020
14:00
Spartak Wielkanoc
Wierzbowianka Wierzbno
31.10.2020
14:30
Czarni 03 Grzegorzowice
Błękitni II Modlnica
31.10.2020
14:00

15. kolejka 07.11.2020

Michałowianka Michałowice
7:2
Spartak Wielkanoc
07.11.2020
14:00
Płomień Kościelec
0:3
Ekler Baranówka
07.11.2020
14:00
Galicja Raciborowice
2:4
Słomniczanka II Słomniki
07.11.2020
14:00
Szreniawa Koszyce
3:1
Czarni 03 Grzegorzowice
07.11.2020
13:30
Prądniczanka II Kraków
4:1
Strażak Goszcza
08.11.2020
18:00
Partyzant Dojazdów
Bibiczanka Bibice
14.11.2020
13:00
Jastrzębiec Książ Wielki
9:1
Wierzbowianka Wierzbno
15.11.2020
13:30

16. kolejka 20.03.2021

Partyzant Dojazdów
:
Słomniczanka II Słomniki
20.03.2021
13:00
Michałowianka Michałowice
:
Jastrzębiec Książ Wielki
20.03.2021
15:00
Galicja Raciborowice
:
Spartak Wielkanoc
20.03.2021
15:00
Szreniawa Koszyce
:
Błękitni II Modlnica
20.03.2021
16:00
Prądniczanka II Kraków
:
Bibiczanka Bibice
21.03.2021
16:00
Wierzbowianka Wierzbno
:
Czarni 03 Grzegorzowice
21.03.2021
13:00
Płomień Kościelec
:
Strażak Goszcza
21.03.2021
15:00

17. kolejka

Słomniczanka II Słomniki
:
Prądniczanka II Kraków
 
 
Błękitni II Modlnica
:
Wierzbowianka Wierzbno
 
 
Spartak Wielkanoc
:
Partyzant Dojazdów
 
 
Strażak Goszcza
:
Ekler Baranówka
 
 
Czarni 03 Grzegorzowice
:
Michałowianka Michałowice
 
 
Jastrzębiec Książ Wielki
:
Galicja Raciborowice
 
 
Bibiczanka Bibice
:
Płomień Kościelec
 
 
Szreniawa Koszyce pauzuje.

18. kolejka

Prądniczanka II Kraków
:
Spartak Wielkanoc
 
 
Galicja Raciborowice
:
Czarni 03 Grzegorzowice
 
 
Michałowianka Michałowice
:
Błękitni II Modlnica
 
 
Partyzant Dojazdów
:
Jastrzębiec Książ Wielki
 
 
Płomień Kościelec
:
Słomniczanka II Słomniki
 
 
Wierzbowianka Wierzbno
:
Szreniawa Koszyce
 
 
Ekler Baranówka
:
Bibiczanka Bibice
 
 

19. kolejka

Czarni 03 Grzegorzowice
:
Partyzant Dojazdów
 
 
Słomniczanka II Słomniki
:
Ekler Baranówka
 
 
Szreniawa Koszyce
:
Michałowianka Michałowice
 
 
Bibiczanka Bibice
:
Strażak Goszcza
 
 
Spartak Wielkanoc
:
Płomień Kościelec
 
 
Błękitni II Modlnica
:
Galicja Raciborowice
 
 
Jastrzębiec Książ Wielki
:
Prądniczanka II Kraków
 
 

20. kolejka

Ekler Baranówka
:
Spartak Wielkanoc
 
 
Strażak Goszcza
:
Słomniczanka II Słomniki
 
 
Prądniczanka II Kraków
:
Czarni 03 Grzegorzowice
 
 
Partyzant Dojazdów
:
Błękitni II Modlnica
 
 
Michałowianka Michałowice
:
Wierzbowianka Wierzbno
 
 
Płomień Kościelec
:
Jastrzębiec Książ Wielki
 
 
Galicja Raciborowice
:
Szreniawa Koszyce
 
 

21. kolejka

Szreniawa Koszyce
:
Partyzant Dojazdów
 
 
Czarni 03 Grzegorzowice
:
Płomień Kościelec
 
 
Jastrzębiec Książ Wielki
:
Ekler Baranówka
 
 
Błękitni II Modlnica
:
Prądniczanka II Kraków
 
 
Słomniczanka II Słomniki
:
Bibiczanka Bibice
 
 
Spartak Wielkanoc
:
Strażak Goszcza
 
 
Wierzbowianka Wierzbno
:
Galicja Raciborowice
 
 

22. kolejka

Ekler Baranówka
:
Czarni 03 Grzegorzowice
 
 
Galicja Raciborowice
:
Michałowianka Michałowice
 
 
Partyzant Dojazdów
:
Wierzbowianka Wierzbno
 
 
Płomień Kościelec
:
Błękitni II Modlnica
 
 
Strażak Goszcza
:
Jastrzębiec Książ Wielki
 
 
Bibiczanka Bibice
:
Spartak Wielkanoc
 
 
Prądniczanka II Kraków
:
Szreniawa Koszyce
 
 

23. kolejka

Michałowianka Michałowice
:
Partyzant Dojazdów
 
 
Błękitni II Modlnica
:
Ekler Baranówka
 
 
Spartak Wielkanoc
:
Słomniczanka II Słomniki
 
 
Wierzbowianka Wierzbno
:
Prądniczanka II Kraków
 
 
Szreniawa Koszyce
:
Płomień Kościelec
 
 
Czarni 03 Grzegorzowice
:
Strażak Goszcza
 
 
Jastrzębiec Książ Wielki
:
Bibiczanka Bibice
 
 

24. kolejka

Prądniczanka II Kraków
:
Michałowianka Michałowice
 
 
Bibiczanka Bibice
:
Czarni 03 Grzegorzowice
 
 
Płomień Kościelec
:
Wierzbowianka Wierzbno
 
 
Strażak Goszcza
:
Błękitni II Modlnica
 
 
Słomniczanka II Słomniki
:
Jastrzębiec Książ Wielki
 
 
Ekler Baranówka
:
Szreniawa Koszyce
 
 
Partyzant Dojazdów
:
Galicja Raciborowice
 
 

25. kolejka

Wierzbowianka Wierzbno
:
Ekler Baranówka
 
 
Błękitni II Modlnica
:
Bibiczanka Bibice
 
 
Szreniawa Koszyce
:
Strażak Goszcza
 
 
Galicja Raciborowice
:
Prądniczanka II Kraków
 
 
Czarni 03 Grzegorzowice
:
Słomniczanka II Słomniki
 
 
Michałowianka Michałowice
:
Płomień Kościelec
 
 
Jastrzębiec Książ Wielki
:
Spartak Wielkanoc
 
 

26. kolejka

Ekler Baranówka
:
Michałowianka Michałowice
 
 
Płomień Kościelec
:
Galicja Raciborowice
 
 
Strażak Goszcza
:
Wierzbowianka Wierzbno
 
 
Słomniczanka II Słomniki
:
Błękitni II Modlnica
 
 
Spartak Wielkanoc
:
Czarni 03 Grzegorzowice
 
 
Bibiczanka Bibice
:
Szreniawa Koszyce
 
 
Prądniczanka II Kraków
:
Partyzant Dojazdów
 
 

27. kolejka

Błękitni II Modlnica
:
Spartak Wielkanoc
 
 
Michałowianka Michałowice
:
Strażak Goszcza
 
 
Partyzant Dojazdów
:
Płomień Kościelec
 
 
Wierzbowianka Wierzbno
:
Bibiczanka Bibice
 
 
Czarni 03 Grzegorzowice
:
Jastrzębiec Książ Wielki
 
 
Galicja Raciborowice
:
Ekler Baranówka
 
 
Szreniawa Koszyce
:
Słomniczanka II Słomniki
 
 

28. kolejka

Ekler Baranówka
:
Partyzant Dojazdów
 
 
Bibiczanka Bibice
:
Michałowianka Michałowice
 
 
Słomniczanka II Słomniki
:
Wierzbowianka Wierzbno
 
 
Jastrzębiec Książ Wielki
:
Błękitni II Modlnica
 
 
Płomień Kościelec
:
Prądniczanka II Kraków
 
 
Strażak Goszcza
:
Galicja Raciborowice
 
 
Spartak Wielkanoc
:
Szreniawa Koszyce
 
 

29. kolejka

Galicja Raciborowice
:
Bibiczanka Bibice
 
 
Partyzant Dojazdów
:
Strażak Goszcza
 
 
Szreniawa Koszyce
:
Jastrzębiec Książ Wielki
 
 
Michałowianka Michałowice
:
Słomniczanka II Słomniki
 
 
Prądniczanka II Kraków
:
Ekler Baranówka
 
 
Wierzbowianka Wierzbno
:
Spartak Wielkanoc
 
 
Błękitni II Modlnica
:
Czarni 03 Grzegorzowice
 
 

30. kolejka

Spartak Wielkanoc
:
Michałowianka Michałowice
 
 
Ekler Baranówka
:
Płomień Kościelec
 
 
Słomniczanka II Słomniki
:
Galicja Raciborowice
 
 
Czarni 03 Grzegorzowice
:
Szreniawa Koszyce
 
 
Strażak Goszcza
:
Prądniczanka II Kraków
 
 
Bibiczanka Bibice
:
Partyzant Dojazdów
 
 
Wierzbowianka Wierzbno
:
Jastrzębiec Książ Wielki
 
 

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

Brak zaplanowanych spotkań.

30. kolejka

 
 
Spartak Wielkanoc
:
Michałowianka Michałowice
 
 
Ekler Baranówka
:
Płomień Kościelec
 
 
Słomniczanka II Słomniki
:
Galicja Raciborowice
 
 
Czarni 03 Grzegorzowice
:
Szreniawa Koszyce
 
 
Strażak Goszcza
:
Prądniczanka II Kraków
 
 
Bibiczanka Bibice
:
Partyzant Dojazdów
 
 
Wierzbowianka Wierzbno
:
Jastrzębiec Książ Wielki

30. kolejka

 
 
Spartak Wielkanoc
:
Michałowianka Michałowice
 
 
Ekler Baranówka
:
Płomień Kościelec
 
 
Słomniczanka II Słomniki
:
Galicja Raciborowice
 
 
Czarni 03 Grzegorzowice
:
Szreniawa Koszyce
 
 
Strażak Goszcza
:
Prądniczanka II Kraków
 
 
Bibiczanka Bibice
:
Partyzant Dojazdów
 
 
Wierzbowianka Wierzbno
:
Jastrzębiec Książ Wielki

Wiadomości ligowe


PKO Ekstraklasa

Śląsk Wrocław
1:1
Lechia Gdańsk
10.04.2021
20:00
Jagiellonia Białystok
2:1
Cracovia Kraków
10.04.2021
18:00
Pogoń Szczecin
2:0
Wisła Płock
10.04.2021
15:00
Wisła Kraków
1:2
Raków Częstochowa
10.04.2021
20:30
Warta Poznań
0:0
Stal Mielec
10.04.2021
17:30
Zagłębie Lubin
:
Podbeskidzie Bielsko Biała
11.04.2021
15:00
Lech Poznań
:
Legia Warszawa
11.04.2021
17:30
Piast Gliwice
:
Górnik Zabrze
12.04.2021
18:00

Fortuna I liga

Chrobry Głogów
:
Miedź Legnica
10.04.2021
16:00
Sandecja Nowy Sącz
2:1
Zagłębie Sosnowiec
10.04.2021
13:00
Resovia Rzeszów
1:0
ŁKS Łódź
10.04.2021
15:00
Korona Kielce
1:0
GKS Tychy
10.04.2021
17:00
GKS Bełchatów
2:3
Stomil Olsztyn
10.04.2021
16:00
Widzew Łódź
0:0
Puszcza Niepołomice
10.04.2021
 
GKS Jastrzębie
1:1
Górnik Łęczna
10.04.2021
16:00
Arka Gdynia
:
Odra Opole
11.04.2021
16:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Korona Kielce
14.04.2021
19:00

II liga

Hutnik Kraków
0:0
Olimpia Elbląg
10.04.2021
16:00
Garbarnia Kraków
2:1
Chojniczanka Chojnice
10.04.2021
15:00
Błękitni Stargard
3:1
Sokół Ostróda
10.04.2021
13:00
Pogoń Siedlce
1:2
Górnik Polkowice
10.04.2021
16:00
Olimpia Grudziądz
1:3
Lech II Poznań
10.04.2021
20:15
Skra Częstochowa
3:4
Stal Rzeszów
10.04.2021
13:00
KKS 1925 Kalisz
1:1
Motor Lublin
10.04.2021
18:00
Śląsk II Wrocław
:
Bytovia Bytów
11.04.2021
13:00
Lech II Poznań
:
Znicz Pruszków
14.04.2021
 
Motor Lublin
:
Wigry Suwałki
14.04.2021
 
Chojniczanka Chojnice
:
Śląsk II Wrocław
14.04.2021
19:30
Hutnik Kraków
:
Błękitni Stargard
14.04.2021
17:00
Sokół Ostróda
:
Skra Częstochowa
14.04.2021
18:00
Górnik Polkowice
:
Olimpia Grudziądz
14.04.2021
 
GKS Katowice
:
Olimpia Elbląg
14.04.2021
17:00
Bytovia Bytów
:
KKS 1925 Kalisz
14.04.2021
17:00
Stal Rzeszów
:
Garbarnia Kraków
14.04.2021
13:00

III liga, gr. 4

KSZO Ostrowiec Św.
2:0
Podlasie Biała Podlaska
10.04.2021
16:00
Wólczanka Wólka Pełkińska
0:0
Avia Świdnik
10.04.2021
16:00
Hetman Zamość
0:1
Cracovia II Kraków
10.04.2021
13:00
Chełmianka Chełm
1:0
Orlęta Radzyń Podlaski
10.04.2021
16:00
Lewart Lubartów
0:2
Wisła Puławy
10.04.2021
16:00
Podhale Nowy Targ
3:1
KS Wiązownica
10.04.2021
16:00
Wisła Sandomierz
1:0
Stal Kraśnik
10.04.2021
15:00
Wisłoka Dębica
2:1
Sokół Sieniawa
10.04.2021
16:00
Siarka Tarnobrzeg
1:1
ŁKS Łagów
10.04.2021
16:00
Korona II Kielce
:
Stal Stalowa Wola
11.04.2021
12:00
Stal Stalowa Wola
:
Hetman Zamość
13.04.2021
17:00
Avia Świdnik
:
Jutrzenka Giebułtów
14.04.2021
12:00
Sokół Sieniawa
:
Lewart Lubartów
14.04.2021
16:00
Orlęta Radzyń Podlaski
:
Wisłoka Dębica
14.04.2021
17:00
Cracovia II Kraków
:
Chełmianka Chełm
14.04.2021
 
Wisła Puławy
:
Siarka Tarnobrzeg
14.04.2021
16:00
Podlasie Biała Podlaska
:
Wólczanka Wólka Pełkińska
14.04.2021
15:00
KSZO Ostrowiec Św.
:
Podhale Nowy Targ
14.04.2021
17:00
ŁKS Łagów
:
Wisła Sandomierz
14.04.2021
17:00
Stal Kraśnik
:
KS Wiązownica
14.04.2021
16:00

Keeza IV liga (Kraków-Wadowice)

Dalin Myślenice
:
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
10.04.2021
16:00
LKS Śledziejowice
:
Puszcza II
10.04.2021
17:00
Wiślanie Jaśkowice
:
Garbarnia II Kraków
10.04.2021
 
Beskid Andrychów
:
Clepardia Kraków
10.04.2021
 
MKS Trzebinia
:
Unia Oświęcim
10.04.2021
 
Słomniczanka Słomniki
:
LKS Jawiszowice
10.04.2021
 
Orzeł Ryczów
:
Sokół Kocmyrzów
10.04.2021
 
Pcimianka Pcim
:
KS Chełmek
10.04.2021
 
Orzeł Piaski Wielkie
:
LKS Rajsko
11.04.2021
16:00

Keeza IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

Glinik Gorlice
:
Sokół Słopnice
10.04.2021
16:00
Poprad Muszyna
:
Skalnik Kamionka Wielka
10.04.2021
16:00
Okocimski Brzesko
:
Rylovia Rylowa
10.04.2021
16:00
BKS Bochnia
:
Wolania Wola Rzędzińska
10.04.2021
16:00
Metal Tarnów
:
Lubań Maniowy
10.04.2021
16:00
Bruk-Bet Termalica II Nieciecza
:
Watra Białka Tatrzańska
10.04.2021
16:00
GKS Drwinia
:
Tarnovia Tarnów
10.04.2021
16:00
Barciczanka Barcice
:
Wierchy Rabka Zdrój
10.04.2021
16:00
Limanovia Limanowa
:
Unia Tarnów
10.04.2021
16:00

Keeza Klasa Okręgowa (Wadowice)

Zatorzanka Zator
:
Sosnowianka Stanisław Dln
14.04.2021
17:00

Keeza Klasa Okręgowa (Nowy Sącz I)

Sokół Stary Sącz
:
Gród Podegrodzie
14.04.2021
16:30

Keeza Klasa B (Kraków I)

LKS Niedźwiedź II
:
Agricola Klimontów
10.04.2021
 
Zawisza Sulechów
:
Sparta Skrzeszowice
10.04.2021
 
Trątnowianka Trątnowice
:
Polonia Wilczkowice
10.04.2021
 
Kosynierzy Łuczyce
:
Juvenia Prandocin
10.04.2021
 
Olimpia Czaple Wielkie
:
LKS Polanowice
11.04.2021
15:00
Milenium Radziemice
:
Novi Narama
11.04.2021
12:00

Keeza Klasa B (Kraków II)

Bronowicki Kraków
:
Płomień Jerzmanowice
10.04.2021
 
Iskra Radwanowice
:
Maszycanka II Maszyce
10.04.2021
 
Niegoszowianka
:
Górzanka Nawojowa Góra
10.04.2021
 
Potok Więckowice
:
Orzeł II Bębło
10.04.2021
 
Kmita II Zabierzów
:
Topór Aleksandrowice
10.04.2021
 

Keeza Klasa B (Kraków III)

Kaszowianka II Kaszów
:
Wieczysta II
10.04.2021
 
Albertus Kraków
:
Victoria Kraków
10.04.2021
 
Universum Kraków
:
Dragoons Kraków
10.04.2021
 
Grom Kraków
:
Rybitwy Kraków
10.04.2021
 
Wawel Kraków
:
Pychowianka Kraków
10.04.2021
 

Keeza Klasa B (Kraków IV)

Gwiazda Ściejowice
:
Sankowia Sanka
10.04.2021
16:00
Tyniec Kraków
:
Nadwiślan Rusocice
10.04.2021
 
Lotnik II Kryspinów
:
Sparta Przeginia Duchowna
10.04.2021
 
Radziszowianka II
:
Skawinka II Skawina
10.04.2021
 
Borkowianka Borek Sz.
:
Trzebol Wielkie Drogi
10.04.2021
 

Keeza Klasa B (Olkusz)

Pilica II Wierbka
:
Strumyk Zarzecze
10.04.2021
 
Trzy Buki Wierzchowisko
:
Northstar Miechów
10.04.2021
 
Stare Bukowno
:
Victoria Smroków
10.04.2021
 
Hetman Dłużec
:
Cobra Wężerów
10.04.2021
 
Orzeł K.
:
Czapla Czaple Male
11.04.2021
13:00
Piliczanka II Pilica
:
Nidzica Słaboszów
11.04.2021
15:00

Makroregionalna Liga Juniorów U-19

Orlęta K.
:
Górnik Łęczna
10.04.2021
 
Korona II
:
Resovia Rzeszów
10.04.2021
 
Motor Lublin
:
Garbarnia Kraków
10.04.2021
 
Sandecja Nowy Sącz
:
Stal Rzeszów
11.04.2021
13:00

Centralna Liga Juniorów U-17, gr. D - wiosna

Stal Rz.
:
Cracovia Kraków
10.04.2021
12:00
Hutnik Kraków
:
Motor Lublin
10.04.2021
12:00
Wisła Kraków
:
Korona Kielce
10.04.2021
12:05
Górnik Ł.
:
TOP 54 Biała Podlaska
10.04.2021
 

Centralna Liga Juniorów U-15, gr. D - wiosna

KKP Korona
:
TOP 54 Biała Podlaska
10.04.2021
12:00
Unia Tarnów
:
Sandecja Nowy Sącz
10.04.2021
 
Wisła Kraków
:
Hetman Z.
10.04.2021
 
Cracovia Kraków
:
BKS Lublin
10.04.2021
 

I Małopolska Liga Juniorów Młodszych - wiosna

Sandecja Nowy Sącz
:
Dunajec Nowy Sącz
10.04.2021
10:00
Okocimski Brzesko
:
Puszcza Niepołomice
10.04.2021
 
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Garbarnia Kraków
10.04.2021
 
Podhale Nowy Targ
:
Profi Zielonki
10.04.2021
 

II Małopolska Liga Juniorów Młodszych - wiosna

AP Wisła Czarny Dunajec
:
Hutnik II Kraków
10.04.2021
13:00
Podgórze Kraków
:
Tarnovia Tarnów
10.04.2021
 
Glinik Gorlice
:
Unia Tarnów
10.04.2021
 
SMS Oświęcim
:
Górnik Tarnów
10.04.2021
 

I Małopolska Liga Trampkarzy - wiosna

Dunajec Nowy Sącz
:
Okocimski Brzesko
10.04.2021
10:00
Wisła II Kraków
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
10.04.2021
 
Garbarnia Kraków
:
Podhale Nowy Targ
10.04.2021
 
Respect Szalowa
:
Unia Oświęcim
10.04.2021
 

II Małopolska Liga Trampkarzy - wiosna

Unia II Tarnów
:
Hutnik Kraków
10.04.2021
 
Tarnovia Tarnów
:
MOSiR Bochnia
10.04.2021
 
Chełmek
:
Sandecja Nowy Sącz
10.04.2021
 
AP 21 Kraków
:
Okocimski Brzesko
10.04.2021
 

I Małopolska Liga Młodzików - wiosna

Podhale Nowy Targ
:
Cracovia Kraków
10.04.2021
 
AS Progres Kraków
:
Sandecja Nowy Sącz
10.04.2021
 
Dunajec Nowy Sącz
:
Wisła Kraków
11.04.2021
10:00
Limanovia Limanowa
:
Tarnovia Tarnów
11.04.2021
10:00

II Małopolska Liga Młodzików - wiosna

AP Wisła Czarny Dunajec
:
Hutnik Kraków
10.04.2021
13:00
Kalwarianka
:
Cracovia II Kraków
10.04.2021
 
Okocimski Brzesko
:
Wisła II K.
10.04.2021
 
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
AP 21 Chrzanów
10.04.2021
 

II liga kobiet (wschód)

Sparta Daleszyce
:
Prądniczanka Kraków
10.04.2021
12:00
Wanda Nowa Huta
:
Sokół Kolbuszowa Dolna
10.04.2021
16:30
Widok Lublin
:
Ząbkovia Ząbki
11.04.2021
16:00
Rysy Bukowina Tatrzańska
:
AZS UW Warszawa
11.04.2021
13:00
KSP Kielce
:
Respekt Myślenice
11.04.2021
16:30
Włókniarz Białystok
:
Loczki Wyszków
11.04.2021
16:00

I liga futsalu (południe)

Unia Tarnów
:
Profisport Wrocław
10.04.2021
 
Stal Mielec
:
Górnik Polkowice
10.04.2021
 
Kamionka Mikołów
:
AZS UMCS Lublin
10.04.2021
 
Gwiazda Ruda Śląska
:
BSF Bochnia
10.04.2021
 
GKS Tychy
:
Heiro Rzeszów
10.04.2021
 
Sośnica Gliwice
:
Futsal Nowiny
11.04.2021
17:00

Seniorzy

Młodzież

Inne

Patronat medialny