facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Keeza Klasa A (Kraków II)

Tabela
Runda I
Runda II
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 08.08.2020

Lotnik Kryspinów
4:0
Wisła Rząska
08.08.2020
11:00
JKS Zelków
4:3
Wisła Jeziorzany
08.08.2020
11:00
Świt Krzeszowice
3:1
Sokół Rybna
08.08.2020
17:30
MKS Skała 2004
3:1
Dragon Szczyglice
08.08.2020
17:30
Iskra Czułów
Liszczanka Liszki
08.08.2020
18:00
Maszycanka Maszyce
2:1
Sportowiec Modlniczka
08.08.2020
18:00
Wisła Czernichów
1:2
Strażak Rączna
09.08.2020
18:00

2. kolejka 12.08.2020

Tęcza Piekary
6:2
JKS Zelków
12.08.2020
17:00
Liszczanka Liszki
0:1
Lotnik Kryspinów
12.08.2020
17:30
Świt Krzeszowice
6:0
Strażak Rączna
12.08.2020
17:30
Dragon Szczyglice
2:3
Iskra Czułów
12.08.2020
18:00
Wisła Jeziorzany
1:2
MKS Skała 2004
12.08.2020
18:00
Sokół Rybna
2:5
Sportowiec Modlniczka
12.08.2020
18:00
Wisła Rząska
Wisła Czernichów
26.08.2020
17:30
Maszycanka Maszyce pauzuje.

3. kolejka 15.08.2020

Lotnik Kryspinów
4:1
Dragon Szczyglice
15.08.2020
16:00
Maszycanka Maszyce
9:0
Sokół Rybna
15.08.2020
17:30
MKS Skała 2004
1:1
Tęcza Piekary
15.08.2020
18:00
Iskra Czułów
0:1
Wisła Jeziorzany
15.08.2020
18:00
Wisła Czernichów
2:2
Liszczanka Liszki
16.08.2020
17:00
Świt Krzeszowice
12:1
Wisła Rząska
16.08.2020
17:30
Sportowiec Modlniczka
2:1
Strażak Rączna
16.08.2020
18:00

4. kolejka 22.08.2020

Dragon Szczyglice
5:1
Wisła Czernichów
22.08.2020
15:00
JKS Zelków
2:0
MKS Skała 2004
22.08.2020
17:00
Wisła Rząska
2:1
Sportowiec Modlniczka
22.08.2020
18:00
Tęcza Piekary
0:3
Iskra Czułów
23.08.2020
16:00
Strażak Rączna
0:6
Maszycanka Maszyce
23.08.2020
17:00
Wisła Jeziorzany
1:1
Lotnik Kryspinów
23.08.2020
17:00
Liszczanka Liszki
2:5
Świt Krzeszowice
09.09.2020
17:00

5. kolejka 29.08.2020

Świt Krzeszowice
6:1
Dragon Szczyglice
29.08.2020
16:30
Sokół Rybna
3:2
Strażak Rączna
29.08.2020
17:00
Iskra Czułów
0:4
JKS Zelków
29.08.2020
17:30
Lotnik Kryspinów
2:0
Tęcza Piekary
30.08.2020
16:00
Wisła Czernichów
0:6
Wisła Jeziorzany
30.08.2020
16:30
Maszycanka Maszyce
4:0
Wisła Rząska
30.08.2020
16:30
Sportowiec Modlniczka
2:2
Liszczanka Liszki
30.08.2020
17:00

6. kolejka 05.09.2020

Wisła Jeziorzany
3:3
Świt Krzeszowice
05.09.2020
16:00
Liszczanka Liszki
1:1
Maszycanka Maszyce
05.09.2020
16:00
Wisła Rząska
2:1
Sokół Rybna
05.09.2020
17:00
Dragon Szczyglice
2:0
Sportowiec Modlniczka
05.09.2020
15:00
MKS Skała 2004
2:2
Iskra Czułów
05.09.2020
17:30
Tęcza Piekary
7:0
Wisła Czernichów
06.09.2020
16:00
JKS Zelków
Lotnik Kryspinów
06.09.2020
17:00

7. kolejka 12.09.2020

Lotnik Kryspinów
0:1
MKS Skała 2004
12.09.2020
16:00
Świt Krzeszowice
2:2
Tęcza Piekary
12.09.2020
16:00
Maszycanka Maszyce
5:2
Dragon Szczyglice
12.09.2020
17:00
Sokół Rybna
1:5
Liszczanka Liszki
12.09.2020
17:00
Wisła Czernichów
2:3
JKS Zelków
13.09.2020
16:00
Strażak Rączna
3:0
Wisła Rząska
13.09.2020
16:00
Sportowiec Modlniczka
Wisła Jeziorzany
13.09.2020
17:00

8. kolejka 19.09.2020

Dragon Szczyglice
5:2
Sokół Rybna
19.09.2020
15:00
Wisła Jeziorzany
3:0
Maszycanka Maszyce
19.09.2020
16:00
Iskra Czułów
3:1
Lotnik Kryspinów
19.09.2020
16:00
Liszczanka Liszki
4:0
Strażak Rączna
19.09.2020
16:00
Tęcza Piekary
3:1
Sportowiec Modlniczka
19.09.2020
16:00
MKS Skała 2004
4:1
Wisła Czernichów
20.09.2020
16:00
JKS Zelków
Świt Krzeszowice
20.09.2020
16:00

9. kolejka 26.09.2020

Świt Krzeszowice
5:1
MKS Skała 2004
26.09.2020
15:30
Sokół Rybna
1:3
Wisła Jeziorzany
26.09.2020
16:00
Wisła Rząska
0:1
Liszczanka Liszki
26.09.2020
16:30
Strażak Rączna
1:1
Dragon Szczyglice
26.09.2020
16:00
Wisła Czernichów
1:2
Iskra Czułów
27.09.2020
15:00
Maszycanka Maszyce
4:0
Tęcza Piekary
27.09.2020
16:00
Sportowiec Modlniczka
2:2
JKS Zelków
27.09.2020
16:00

10. kolejka 03.10.2020

Lotnik Kryspinów
5:0
Wisła Czernichów
03.10.2020
15:00
Dragon Szczyglice
3:2
Wisła Rząska
03.10.2020
15:00
Wisła Jeziorzany
7:1
Strażak Rączna
03.10.2020
16:00
Iskra Czułów
0:1
Świt Krzeszowice
03.10.2020
16:00
Tęcza Piekary
5:0
Sokół Rybna
04.10.2020
15:00
MKS Skała 2004
2:1
Sportowiec Modlniczka
04.10.2020
16:30
JKS Zelków
Maszycanka Maszyce
04.10.2020
16:00

11. kolejka 10.10.2020

Wisła Rząska
0:2
Wisła Jeziorzany
10.10.2020
15:30
Sokół Rybna
2:3
JKS Zelków
10.10.2020
16:00
Liszczanka Liszki
5:2
Dragon Szczyglice
10.10.2020
16:00
Strażak Rączna
2:5
Tęcza Piekary
11.10.2020
15:00
MKS Skała 2004
Maszycanka Maszyce
11.10.2020
16:00
Sportowiec Modlniczka
6:2
Iskra Czułów
11.10.2020
16:00
Świt Krzeszowice
2:1
Lotnik Kryspinów
11.11.2020
13:00

12. kolejka 17.10.2020

JKS Zelków
10:3
Strażak Rączna
17.10.2020
15:00
Wisła Jeziorzany
1:0
Liszczanka Liszki
18.10.2020
12:00
Wisła Czernichów
3:9
Świt Krzeszowice
18.10.2020
14:00
Tęcza Piekary
7:1
Wisła Rząska
18.10.2020
15:00
Lotnik Kryspinów
1:2
Sportowiec Modlniczka
14.11.2020
13:00
MKS Skała 2004
2:0
Sokół Rybna
14.11.2020
14:00
Iskra Czułów
1:1
Maszycanka Maszyce
15.11.2020
14:00

13. kolejka 24.10.2020

Dragon Szczyglice
2:3
Wisła Jeziorzany
24.10.2020
14:00
Maszycanka Maszyce
3:2
Lotnik Kryspinów
24.10.2020
15:00
Wisła Rząska
1:5
JKS Zelków
24.10.2020
15:00
Sokół Rybna
0:4
Iskra Czułów
24.10.2020
15:00
Liszczanka Liszki
2:0
Tęcza Piekary
24.10.2020
11:00
Strażak Rączna
1:5
MKS Skała 2004
25.10.2020
14:00
Sportowiec Modlniczka
6:1
Wisła Czernichów
25.10.2020
14:30

14. kolejka 31.10.2020

Wisła Czernichów
1:2
Maszycanka Maszyce
31.10.2020
14:00
MKS Skała 2004
5:1
Wisła Rząska
31.10.2020
14:00
Lotnik Kryspinów
5:1
Sokół Rybna
31.10.2020
14:00
Tęcza Piekary
4:1
Dragon Szczyglice
31.10.2020
14:00
Świt Krzeszowice
5:0
Sportowiec Modlniczka
31.10.2020
14:30
Iskra Czułów
3:0 v.o.
Strażak Rączna
31.10.2020
11:00
Brak gości
JKS Zelków
1:1
Liszczanka Liszki
11.11.2020
11:00

15. kolejka 07.11.2020

Wisła Rząska
1:2
Iskra Czułów
07.11.2020
14:00
Sokół Rybna
2:0
Wisła Czernichów
07.11.2020
14:00
Dragon Szczyglice
0:2
JKS Zelków
07.11.2020
14:00
Maszycanka Maszyce
2:9
Świt Krzeszowice
07.11.2020
14:00
Wisła Jeziorzany
4:2
Tęcza Piekary
07.11.2020
14:00
Liszczanka Liszki
1:1
MKS Skała 2004
08.11.2020
12:00
Strażak Rączna
0:4
Lotnik Kryspinów
08.11.2020
13:00

16. kolejka 04.05.2021

Dragon Szczyglice
1:2
MKS Skała 2004
04.05.2021
18:00
Wisła Rząska
7:3
Lotnik Kryspinów
05.05.2021
18:00
Wisła Jeziorzany
2:1
JKS Zelków
05.05.2021
17:00
Sokół Rybna
0:10
Świt Krzeszowice
05.05.2021
18:00
Liszczanka Liszki
3:0
Iskra Czułów
05.05.2021
17:30
Sportowiec Modlniczka
1:2
Maszycanka Maszyce
05.05.2021
18:15
Strażak Rączna
5:4
Wisła Czernichów
06.05.2021
20:30

17. kolejka 19.06.2021

JKS Zelków
5:0
Tęcza Piekary
19.06.2021
11:00
MKS Skała 2004
1:4
Wisła Jeziorzany
19.06.2021
17:00
Lotnik Kryspinów
3:4
Liszczanka Liszki
20.06.2021
18:00
Strażak Rączna
0:12
Świt Krzeszowice
20.06.2021
18:00
Iskra Czułów
0:6
Dragon Szczyglice
20.06.2021
17:00
Sportowiec Modlniczka
3:1
Sokół Rybna
20.06.2021
18:00
Wisła Czernichów
1:1
Wisła Rząska
20.06.2021
16:00
Maszycanka Maszyce pauzuje.

18. kolejka 08.06.2021

Dragon Szczyglice
1:2
Lotnik Kryspinów
09.06.2021
18:30
Sokół Rybna
2:4
Maszycanka Maszyce
09.06.2021
18:00
Tęcza Piekary
3:2
MKS Skała 2004
09.06.2021
18:30
Wisła Jeziorzany
:
Iskra Czułów
09.06.2021
18:00
Liszczanka Liszki
3:4
Wisła Czernichów
09.06.2021
17:30
Wisła Rząska
1:7
Świt Krzeszowice
09.06.2021
18:00
Strażak Rączna
6:5
Sportowiec Modlniczka
10.06.2021
20:30

19. kolejka 19.05.2021

Maszycanka Maszyce
4:2
Strażak Rączna
18.05.2021
18:00
Wisła Czernichów
5:1
Dragon Szczyglice
19.05.2021
18:00
Iskra Czułów
1:0
Tęcza Piekary
19.05.2021
18:00
Świt Krzeszowice
3:0 v.o.
Liszczanka Liszki
19.05.2021
17:30
przerwany w 17 min. przy stanie 2:0 zweryfikowany 3:0 wo na korzyść drużyny Świt Krzeszowice z powodu dekompletacji drużyny gości
MKS Skała 2004
3:1
JKS Zelków
20.05.2021
18:00
Sportowiec Modlniczka
4:1
Wisła Rząska
20.05.2021
18:00
Lotnik Kryspinów
3:2
Wisła Jeziorzany
20.05.2021
16:30

20. kolejka 12.05.2021

JKS Zelków
3:0 v.o.
Iskra Czułów
11.05.2021
18:00
Dragon Szczyglice
2:4
Świt Krzeszowice
12.05.2021
18:00
Wisła Jeziorzany
10:0
Wisła Czernichów
12.05.2021
18:00
Wisła Rząska
0:2
Maszycanka Maszyce
12.05.2021
18:00
Liszczanka Liszki
0:0
Sportowiec Modlniczka
12.05.2021
18:15
Strażak Rączna
3:2
Sokół Rybna
13.05.2021
20:30
Tęcza Piekary
0:5
Lotnik Kryspinów
13.05.2021
17:00

21. kolejka 24.04.2021

Świt Krzeszowice
6:0
Wisła Jeziorzany
24.04.2021
16:00
Sokół Rybna
0:0
Wisła Rząska
24.04.2021
17:00
Iskra Czułów
2:1
MKS Skała 2004
24.04.2021
17:00
Wisła Czernichów
1:3
Tęcza Piekary
24.04.2021
17:00
Lotnik Kryspinów
1:1
JKS Zelków
24.04.2021
16:00
Maszycanka Maszyce
2:3
Liszczanka Liszki
16.06.2021
18:30
Sportowiec Modlniczka
4:2
Dragon Szczyglice
16.06.2021
18:30

22. kolejka 01.05.2021

MKS Skała 2004
0:3
Lotnik Kryspinów
01.05.2021
17:00
Tęcza Piekary
1:8
Świt Krzeszowice
01.05.2021
15:00
Dragon Szczyglice
3:2
Maszycanka Maszyce
01.05.2021
11:00
Liszczanka Liszki
Sokół Rybna
01.05.2021
11:00
JKS Zelków
1:1
Wisła Czernichów
01.05.2021
11:00
Wisła Rząska
2:4
Strażak Rączna
01.05.2021
17:00
Wisła Jeziorzany
4:0
Sportowiec Modlniczka
01.05.2021
17:00

23. kolejka 08.05.2021

Sokół Rybna
0:2
Dragon Szczyglice
08.05.2021
17:00
Maszycanka Maszyce
2:3
Wisła Jeziorzany
08.05.2021
17:00
Lotnik Kryspinów
6:0
Iskra Czułów
08.05.2021
15:00
Sportowiec Modlniczka
2:3
Tęcza Piekary
08.05.2021
17:00
Wisła Czernichów
5:0
MKS Skała 2004
08.05.2021
17:00
Świt Krzeszowice
JKS Zelków
08.05.2021
16:30
Strażak Rączna
2:1
Liszczanka Liszki
09.05.2021
18:00

24. kolejka 15.05.2021

Wisła Jeziorzany
3:0
Sokół Rybna
15.05.2021
17:00
Liszczanka Liszki
0:5
Wisła Rząska
15.05.2021
16:00
Dragon Szczyglice
1:0
Strażak Rączna
15.05.2021
11:00
Iskra Czułów
0:5
Wisła Czernichów
15.05.2021
17:30
Tęcza Piekary
3:3
Maszycanka Maszyce
15.05.2021
16:30
JKS Zelków
0:1
Sportowiec Modlniczka
15.05.2021
11:00
MKS Skała 2004
0:7
Świt Krzeszowice
16.05.2021
18:00

25. kolejka 22.05.2021

Wisła Czernichów
1:2
Lotnik Kryspinów
22.05.2021
17:00
Wisła Rząska
2:2
Dragon Szczyglice
22.05.2021
17:00
Świt Krzeszowice
9:0
Iskra Czułów
22.05.2021
16:30
Sokół Rybna
1:2
Tęcza Piekary
22.05.2021
17:00
Maszycanka Maszyce
1:1
JKS Zelków
22.05.2021
16:30
Strażak Rączna
0:6
Wisła Jeziorzany
23.05.2021
18:00
Sportowiec Modlniczka
1:4
MKS Skała 2004
23.05.2021
17:30

26. kolejka 29.05.2021

Wisła Jeziorzany
5:0
Wisła Rząska
29.05.2021
17:00
JKS Zelków
2:0
Sokół Rybna
29.05.2021
11:00
Dragon Szczyglice
1:2
Liszczanka Liszki
29.05.2021
11:00
Tęcza Piekary
6:2
Strażak Rączna
29.05.2021
17:00
Maszycanka Maszyce
1:6
MKS Skała 2004
29.05.2021
17:30
Iskra Czułów
4:1
Sportowiec Modlniczka
29.05.2021
17:30
Lotnik Kryspinów
5:1
Świt Krzeszowice
29.05.2021
16:30

27. kolejka 02.06.2021

Liszczanka Liszki
0:2
Wisła Jeziorzany
02.06.2021
18:00
Świt Krzeszowice
6:0
Wisła Czernichów
02.06.2021
17:00
Wisła Rząska
2:0
Tęcza Piekary
02.06.2021
18:00
Sportowiec Modlniczka
0:6
Lotnik Kryspinów
02.06.2021
18:00
Sokół Rybna
2:2
MKS Skała 2004
02.06.2021
18:30
Maszycanka Maszyce
0:1
Iskra Czułów
02.06.2021
18:00
Strażak Rączna
2:2
JKS Zelków
03.06.2021
20:30

28. kolejka 05.06.2021

Lotnik Kryspinów
2:1
Maszycanka Maszyce
05.06.2021
11:00
Iskra Czułów
0:3
Sokół Rybna
05.06.2021
18:00
MKS Skała 2004
3:0
Strażak Rączna
05.06.2021
17:00
Wisła Czernichów
3:1
Sportowiec Modlniczka
05.06.2021
17:00
Wisła Jeziorzany
3:4
Dragon Szczyglice
06.06.2021
17:00
JKS Zelków
2:1
Wisła Rząska
06.06.2021
17:00
Tęcza Piekary
1:4
Liszczanka Liszki
06.06.2021
16:00

29. kolejka 12.06.2021

Maszycanka Maszyce
1:1
Wisła Czernichów
12.06.2021
11:00
Wisła Rząska
3:3
MKS Skała 2004
12.06.2021
17:00
Sokół Rybna
0:1
Lotnik Kryspinów
12.06.2021
18:00
Dragon Szczyglice
4:4
Tęcza Piekary
12.06.2021
11:00
Sportowiec Modlniczka
:
Świt Krzeszowice
12.06.2021
18:00
Liszczanka Liszki
4:0
JKS Zelków
12.06.2021
16:30
Strażak Rączna
8:1
Iskra Czułów
13.06.2021
18:00

30. kolejka 26.06.2021

Iskra Czułów
:
Wisła Rząska
 
 
Wisła Czernichów
:
Sokół Rybna
 
 
JKS Zelków
:
Dragon Szczyglice
 
 
Świt Krzeszowice
:
Maszycanka Maszyce
 
 
Tęcza Piekary
:
Wisła Jeziorzany
 
 
MKS Skała 2004
:
Liszczanka Liszki
 
 
Lotnik Kryspinów
:
Strażak Rączna
 
 

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

30. kolejka 26.06.2021

 
 
Iskra Czułów
:
Wisła Rząska
 
 
Wisła Czernichów
:
Sokół Rybna
 
 
JKS Zelków
:
Dragon Szczyglice
 
 
Świt Krzeszowice
:
Maszycanka Maszyce
 
 
Tęcza Piekary
:
Wisła Jeziorzany
 
 
MKS Skała 2004
:
Liszczanka Liszki
 
 
Lotnik Kryspinów
:
Strażak Rączna

29. kolejka 12.06.2021

12.06.2021
11:00
Maszycanka Maszyce
1:1
Wisła Czernichów
12.06.2021
17:00
Wisła Rząska
3:3
MKS Skała 2004
12.06.2021
18:00
Sokół Rybna
0:1
Lotnik Kryspinów
12.06.2021
11:00
Dragon Szczyglice
4:4
Tęcza Piekary
12.06.2021
18:00
Sportowiec Modlniczka
:
Świt Krzeszowice
12.06.2021
16:30
Liszczanka Liszki
4:0
JKS Zelków
13.06.2021
18:00
Strażak Rączna
8:1
Iskra Czułów
Brak zaplanowanych spotkań.

Wiadomości ligowe


Keeza Klasa Okręgowa (Kraków I)

Piliczanka Pilica
1:1
Zieleńczanka Zielonki
22.06.2021
17:00
Orzeł Bębło
3:5
Przemsza Klucze
22.06.2021
18:00
Błękitni Modlnica
:
Orzeł Iwanowice
22.06.2021
18:30
przerwany w 60 min. przy stanie 3:0 z powodu zalania boiska i wyładowań atmosferycznych
Bolesław Bukowno
8:1
Leśnik Gorenice
23.06.2021
16:00
Pogoń Miechów
2:3
LKS Niedźwiedź
23.06.2021
19:00
Przebój Wolbrom
:
Spójnia Osiek
24.06.2021
18:00
TS Węgrzce
:
LOT Balice
24.06.2021
18:00
Piliczanka Pilica
:
Orzeł Iwanowice
26.06.2021
17:00
Bolesław Bukowno
:
LOT Balice
26.06.2021
17:00
TS Węgrzce
:
Spójnia Osiek
26.06.2021
17:00
Pogoń Miechów
:
Zieleńczanka Zielonki
26.06.2021
17:00
Leśnik Gorenice
:
LKS Niedźwiedź
26.06.2021
17:00
Przebój Wolbrom
:
Przemsza Klucze
26.06.2021
17:00
Błękitni Modlnica
:
KS Olkusz
26.06.2021
17:00

Keeza Klasa Okręgowa (Kraków II)

Prądniczanka Kraków
0:6
Wieczysta Kraków
22.06.2021
19:00
Prądniczanka Kraków
:
Nadwiślan Kraków
26.06.2021
17:00
Kaszowianka Kaszów
:
Dąbski Kraków
26.06.2021
17:00
Wieczysta Kraków
:
Zwierzyniecki Kraków
26.06.2021
17:00
Bronowianka Kraków
:
Borek Kraków
26.06.2021
17:00
Grębałowianka Kraków
:
Kmita Zabierzów
26.06.2021
17:00
Hutnik II Kraków
:
Orlęta Rudawa
26.06.2021
17:00
Prokocim Kraków
:
Skawinka Skawina
26.06.2021
17:00

Keeza Klasa Okręgowa (Kraków III)

Pasternik Ochojno
:
Jordan Sum Zakliczyn
26.06.2021
17:00
Raba Dobczyce
:
Górnik Wieliczka
26.06.2021
17:00
Wiślanka Grabie
:
Wróblowianka Wróblowice
26.06.2021
17:00
Radziszowianka Radziszów
:
Gdovia Gdów
26.06.2021
17:00
Orzeł Myślenice
:
Błękitni Bodzanów
26.06.2021
17:00
Tempo Rzeszotary
:
Dziecanovia Dziekanowice
26.06.2021
17:00
Wiarusy Igołomia
:
Złomex Branice
26.06.2021
17:00

Keeza Klasa Okręgowa (Wadowice)

Hejnał Kęty
1:2
Halniak Maków Podhalański
22.06.2021
18:00
LKS Żarki
1:3
Zatorzanka Zator
22.06.2021
18:00
Babia Góra Sucha Beskidzka
1:0
LKS Gorzów
22.06.2021
17:00
Kalwarianka Kalwaria Z.
:
MKS Libiąż
22.06.2021
18:00
przerwany przy stanie 2:1 z powodu ulewy
Sokół Przytkowice
:
Sosnowianka Stanisław Dln
22.06.2021
18:00
przerwany z powodu ulewy
Victoria Jaworzno
2:2
Niwa Nowa Wieś
22.06.2021
18:00
Tempo Białka
:
Garbarz Zembrzyce
24.06.2021
18:30
Brzezina Osiek
:
Nadwiślanin Gromiec
24.06.2021
18:00
Babia Góra Sucha Beskidzka
:
Hejnał Kęty
26.06.2021
18:00
Brzezina Osiek
:
Zgoda Byczyna
26.06.2021
18:00
Zatorzanka Zator
:
Halniak Maków Podhalański
26.06.2021
18:00
LKS Żarki
:
Sokół Przytkowice
26.06.2021
18:00
Niwa Nowa Wieś
:
MKS Libiąż
26.06.2021
18:00
Nadwiślanin Gromiec
:
Sosnowianka Stanisław Dln
26.06.2021
18:00
LKS Gorzów
:
Garbarz Zembrzyce
26.06.2021
18:00
Tempo Białka
:
Victoria Jaworzno
26.06.2021
18:00

Keeza Klasa Okręgowa (Tarnów I)

Tuchovia Tuchów
5:1
Polan Żabno
23.06.2021
18:30
Polan Żabno
:
LUKS Skrzyszów
26.06.2021
17:00
Tuchovia Tuchów
:
Unia Niedomice
26.06.2021
17:00
Olimpia Wojnicz
:
LKS Szynwałd
26.06.2021
17:00
Wisła Szczucin
:
Zorza Zaczarnie
26.06.2021
17:00
Ciężkowianka Ciężkowice
:
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
26.06.2021
17:00
LKS Ładna
:
Dunajec Zbylitowska Góra
26.06.2021
17:00
LKS Rzuchowa
:
Dunajec Zakliczyn
26.06.2021
17:00

Keeza Klasa Okręgowa (Tarnów II)

Wola Radłowska
:
Jadowniczanka Jadowniki
26.06.2021
17:00
Sokół Borzęcin Górny
:
Orzeł Dębno
26.06.2021
17:00
Szreniawa Nowy Wiśnicz
:
Poręba Spytkowska
26.06.2021
17:00
Błyskawica Proszówki
:
Sokół Maszkienice
26.06.2021
17:00
Naprzód Sobolów
:
Raba Książnice
26.06.2021
17:00
Radłovia Radłów
:
Olimpia Kąty
26.06.2021
17:00
Olimpia B.
:
Arkadia Olszyny
26.06.2021
17:00

Keeza Klasa Okręgowa (Nowy Sącz II)

Zalesianka
:
Jarmuta
26.06.2021
18:00
Turbacz Mszana Dolna
:
Wiatr Ludźmierz
26.06.2021
18:00
Babia Góra Lipnica Wielka
:
Laskovia
26.06.2021
18:00
Czarni Czarny Dunajec
:
Krokus
26.06.2021
18:00
LKS Szaflary
:
Huragan Waksmund
26.06.2021
18:00
AKS Ujanowice
:
Jordan Jordanów
26.06.2021
18:00
Granit Czarna Góra
:
Wierchy Pasierbiec
26.06.2021
18:00

Keeza Klasa A (Kraków I)

Spartak Wielkanoc
:
Michałowianka Michałowice
26.06.2021
17:00
Ekler Baranówka
:
Płomień Kościelec
26.06.2021
17:00
Słomniczanka II Słomniki
:
Galicja Raciborowice
26.06.2021
17:00
Czarni 03 Grzegorzowice
:
Szreniawa Koszyce
26.06.2021
17:00
Strażak Goszcza
:
Prądniczanka II Kraków
26.06.2021
17:00
Bibiczanka Bibice
:
Partyzant Dojazdów
26.06.2021
17:00
Wierzbowianka Wierzbno
0:3 v.o.
Jastrzębiec Książ Wielki
26.06.2021
 

Keeza Klasa A (Kraków III)

Tramwaj Kraków
2:0
Bratniak Kraków
22.06.2021
18:30
Bratniak Kraków
:
Gajowianka Gaj
26.06.2021
11:00
Fairant Kraków
:
Cedronka Wola Radziszowska
26.06.2021
12:00

Keeza Klasa A (Wieliczka)

Wolni Kłaj
:
Zieloni Niegowić
26.06.2021
18:00
UKS Sygneczów
:
Czarni Staniątki
26.06.2021
18:00
Rożnowa
:
Czarnochowice
26.06.2021
18:00
Strażak Kokotów
:
Gwiazda Brzegi
26.06.2021
17:00
Piłkarz Podłęże
:
Nadwiślanka Nowe Brzesko
26.06.2021
18:00
Piast Łapanów
:
Contra Sułków
26.06.2021
18:00
Wilga Koźmice Wielkie
:
Zryw Szarów
26.06.2021
18:00
Sokół Chorągwica
:
Iskra Zakrzów
26.06.2021
18:00

Keeza Klasa A (Myślenice)

Sokół Borzęta
:
Zielonka Wrząsowice
22.06.2021
18:30
przerwany z powodu złych warunków atmosferycznych, dokańczany 24.06
Sęp Droginia
0:7
Gościbia Sułkowice
22.06.2021
18:30
Lubomir Wiśniowa
1:1
Iskra Brzączowice
22.06.2021
18:30
Karpaty Siepraw
1:1
Beskid Tokarnia
22.06.2021
18:00
Rokita Kornatka
2:1
Hejnał Krzyszkowice
22.06.2021
18:30
LKS Rudnik
:
Górki Myślenice
22.06.2021
18:30
przerwany w 24 minucie z powodu złych warunków atmosferycznych, dokańczany 24.06
Staw Polanka
3:2
Topór Tenczyn
22.06.2021
18:00
Skalnik Trzemeśnia
2:0
Clavia Świątniki Górne
23.06.2021
18:00
Iskra Brzączowice
:
Karpaty Siepraw
26.06.2021
17:00
Zielonka Wrząsowice
:
Skalnik Trzemeśnia
26.06.2021
17:00
Clavia Świątniki Górne
:
Sęp Droginia
26.06.2021
17:00
Hejnał Krzyszkowice
:
Lubomir Wiśniowa
26.06.2021
17:00
Górki Myślenice
:
Rokita Kornatka
26.06.2021
17:00
Beskid Tokarnia
:
Staw Polanka
26.06.2021
17:00
Topór Tenczyn
:
Sokół Borzęta
26.06.2021
17:00
Gościbia Sułkowice
:
LKS Rudnik
26.06.2021
17:00

Keeza Klasa A (Olkusz)

Przebój Wolbrom
2:0
Centuria Chechło
22.06.2021
18:00
Promień Przeginia
3:0
Olimpia Łobzów
22.06.2021
18:30
Pilica Wierbka
1:4
Spartak Charsznica
22.06.2021
18:00
Prądnik Sułoszowa
3:0
Laskowianka Laski
22.06.2021
19:30
Strażak Przybysławice
5:0
Dłubnia Trzyciąż
23.06.2021
16:00
Sokół Gołaczewy
:
Unia Jaroszowiec
24.06.2021
18:30
Trzy Korony Żarnowiec
:
Wielmożanka Wielmoża
24.06.2021
18:00
Błyskawica Kolbark
:
Błysk Zederman
24.06.2021
18:00
Sokół Gołaczewy
:
Centuria Chechło
26.06.2021
17:00
Strażak Przybysławice
:
Błysk Zederman
26.06.2021
17:00
Olimpia Łobzów
:
Spartak Charsznica
26.06.2021
17:00
Pilica Wierbka
:
Wielmożanka Wielmoża
26.06.2021
17:00
Błyskawica Kolbark
:
Legion Bydlin
26.06.2021
17:00
Prądnik Sułoszowa
:
Przebój Wolbrom
26.06.2021
17:00
Promień Przeginia
:
Laskowianka Laski
26.06.2021
17:00
Dłubnia Trzyciąż
:
Unia Jaroszowiec
26.06.2021
17:00

Keeza Klasa A (Chrzanów)

Wolanka Wola Filipowska
:
Fablok Chrzanów
26.06.2021
17:00
Zagórzanka Zagórze
:
Start Kamień
26.06.2021
17:00
UKS Dulowa
:
Błyskawica Myślachowice
26.06.2021
17:00
Wisełka Rozkochów
:
MKS Alwernia
26.06.2021
17:00
Unia Kwaczała
:
SPRiN Regulice
26.06.2021
17:00
Wisła Jankowice
:
Ciężkowianka Jaworzno
26.06.2021
17:00
Victoria Zalas
:
Promyk Bolęcin
26.06.2021
17:00

Keeza Klasa B (Kraków I)

Juvenia Prandocin
:
Olimpia Czaple Wielkie
26.06.2021
17:00
Sparta Skrzeszowice
:
LKS Niedźwiedź II
26.06.2021
17:00
Novi Narama
:
Trątnowianka Trątnowice
26.06.2021
17:00
Kosynierzy Łuczyce
:
Agricola Klimontów
26.06.2021
17:00
LKS Polanowice
:
Milenium Radziemice
26.06.2021
17:00
Polonia Wilczkowice
:
Zawisza Sulechów
26.06.2021
15:00

Keeza Klasa B (Kraków II)

Topór Aleksandrowice
:
Iskra Radwanowice
26.06.2021
17:00

Keeza Klasa B (Kraków III)

Wieczysta II
:
Grom Kraków
26.06.2021
11:00

Keeza Klasa B (Kraków IV)

Skawinka II Skawina
0:3 v.o.
Borkowianka Borek Sz.
26.06.2021
 
Nadwiślan Rusocice
:
Gwiazda Ściejowice
26.06.2021
17:00
Trzebol Wielkie Drogi
:
Tyniec Kraków
26.06.2021
17:00

Keeza Klasa B (Wieliczka)

Dąb Zabierzów Bocheński
0:0
Naprzód Ochmanów
22.06.2021
18:00
Górnik II Wieliczka
:
Naprzód Ochmanów
26.06.2021
15:00
Dąb Zabierzów Bocheński
:
Start Brzezie
26.06.2021
15:00
Gryf Wiatowice
:
Ledniczanka
26.06.2021
17:00
Wieliczanka Wieliczka
:
Węgrzcanka II Węgrzce Wlk
26.06.2021
17:00
Wilga Instalbud Golkowice
:
Tęcza Słomiróg
26.06.2021
16:00
Batory Wola Batorska
:
Wiarusy II
26.06.2021
15:00

Keeza Klasa B (Myślenice)

LKS Trzebunia
:
Jawor Jawornik
24.06.2021
18:30

Keeza Klasa B (Olkusz)

Nidzica Słaboszów
0:3 v.o.
Hetman Dłużec
26.06.2021
 
Pilica II Wierbka
:
Stare Bukowno
26.06.2021
11:00
Strumyk Zarzecze
:
Trzy Buki Wierzchowisko
26.06.2021
13:00

Makroregionalna Liga Juniorów U-19

Korona II
1:2
Stal Rzeszów
23.06.2021
17:00
Motor Lublin
0:4
Resovia Rzeszów
23.06.2021
15:00
Orlęta K.
:
Garbarnia Kraków
26.06.2021
13:00
Sandecja Nowy Sącz
:
Górnik Łęczna
26.06.2021
12:00

Małopolska Liga Juniorów

Puszcza Niepołomice
:
Pcimianka Pcim
24.06.2021
18:00
Prądniczanka Kraków
:
Dunajec Nowy Sącz
26.06.2021
14:00
Profi Zielonki
:
Unia Tarnów
26.06.2021
11:00

I Małopolska Liga Trampkarzy - wiosna

Okocimski Brzesko
2:3
Respect Szalowa
22.06.2021
18:00
Podhale Nowy Targ
2:3
Dunajec Nowy Sącz
22.06.2021
18:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
0:4
Garbarnia Kraków
22.06.2021
19:00
Unia Oświęcim
2:2
Wisła II Kraków
23.06.2021
15:00

II Małopolska Liga Trampkarzy - wiosna

Hutnik Kraków
4:0
Chełmek
22.06.2021
17:45
Sandecja Nowy Sącz
3:0
AP 21 Kraków
23.06.2021
17:00
Okocimski Brzesko
4:3
Tarnovia Tarnów
23.06.2021
16:00
MOSiR Bochnia
0:4
Unia II Tarnów
23.06.2021
10:00

I Małopolska Liga Młodzików - wiosna

Wisła Kraków
1:0
AS Progres Kraków
23.06.2021
15:00
Tarnovia Tarnów
0:0
Dunajec Nowy Sącz
23.06.2021
13:30
Cracovia Kraków
1:1
Limanovia Limanowa
23.06.2021
15:00
Sandecja Nowy Sącz
1:1
Podhale Nowy Targ
23.06.2021
10:00

II Małopolska Liga Młodzików - wiosna

Wisła II K.
3:1
Kalwarianka
22.06.2021
16:30
AP 21 Chrzanów
4:1
Okocimski Brzesko
22.06.2021
18:00
Cracovia II Kraków
0:10
AP Wisła Czarny Dunajec
23.06.2021
11:00
Hutnik Kraków
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
23.06.2021
20:00

III liga kobiet, gr.4

Iskra Brzezinka
1:3
Unia Lublin
23.06.2021
18:00

Seniorzy

Młodzież

Inne

Patronat medialny