facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Keeza Klasa A (Wieliczka)

Tabela
Runda I
Runda II
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 08.08.2020

Sokół Chorągwica
0:2
Piast Łapanów
08.08.2020
17:00
Rożnowa
1:2
Piłkarz Podłęże
09.08.2020
16:00
Wilga Koźmice Wielkie
4:0
Iskra Zakrzów
09.08.2020
16:00
Strażak Kokotów
Nadwiślanka Nowe Brzesko
09.08.2020
17:00
Wolni Kłaj
6:0
Gwiazda Brzegi
09.08.2020
17:00
Zieloni Niegowić
3:1
Czarni Staniątki
09.08.2020
17:00
Zryw Szarów
Contra Sułków
19.08.2020
18:00
UKS Sygneczów
3:3
Czarnochowice
11.11.2020
13:00

2. kolejka 15.08.2020

Contra Sułków
0:4
Piłkarz Podłęże
15.08.2020
17:00
Zieloni Niegowić
2:4
Zryw Szarów
15.08.2020
17:00
Czarnochowice
7:1
Strażak Kokotów
15.08.2020
17:00
Czarni Staniątki
2:1
Wolni Kłaj
15.08.2020
18:00
Iskra Zakrzów
3:1
UKS Sygneczów
15.08.2020
18:00
Nadwiślanka Nowe Brzesko
1:0
Sokół Chorągwica
16.08.2020
14:00
Gwiazda Brzegi
2:3
Wilga Koźmice Wielkie
16.08.2020
17:00
Piast Łapanów
6:1
Rożnowa
16.08.2020
18:00

3. kolejka 22.08.2020

UKS Sygneczów
3:1
Gwiazda Brzegi
22.08.2020
17:00
Contra Sułków
2:1
Zieloni Niegowić
22.08.2020
17:00
Rożnowa
3:3
Nadwiślanka Nowe Brzesko
22.08.2020
17:00
Strażak Kokotów
0:4
Iskra Zakrzów
22.08.2020
18:00
Wilga Koźmice Wielkie
2:0
Czarni Staniątki
23.08.2020
16:00
Wolni Kłaj
2:1
Zryw Szarów
23.08.2020
17:00
Sokół Chorągwica
1:5
Czarnochowice
23.08.2020
17:00
Piłkarz Podłęże
0:2
Piast Łapanów
23.08.2020
18:00

4. kolejka 26.08.2020

Zieloni Niegowić
1:4
Wolni Kłaj
26.08.2020
17:00
Czarni Staniątki
1:3
UKS Sygneczów
26.08.2020
18:00
Czarnochowice
5:1
Rożnowa
26.08.2020
18:00
Gwiazda Brzegi
Strażak Kokotów
26.08.2020
18:00
Nadwiślanka Nowe Brzesko
6:0
Piłkarz Podłęże
26.08.2020
18:00
Contra Sułków
4:3
Piast Łapanów
26.08.2020
18:00
Zryw Szarów
5:3
Wilga Koźmice Wielkie
26.08.2020
17:30
Iskra Zakrzów
1:0
Sokół Chorągwica
02.09.2020
17:30

5. kolejka 29.08.2020

Sokół Chorągwica
6:1
Gwiazda Brzegi
29.08.2020
17:00
UKS Sygneczów
Zryw Szarów
29.08.2020
17:00
Strażak Kokotów
3:2
Czarni Staniątki
29.08.2020
17:00
Rożnowa
2:5
Iskra Zakrzów
30.08.2020
16:00
Wilga Koźmice Wielkie
5:0
Zieloni Niegowić
30.08.2020
16:00
Wolni Kłaj
2:0
Contra Sułków
30.08.2020
16:00
Piłkarz Podłęże
1:3
Czarnochowice
30.08.2020
17:00
Piast Łapanów
3:4
Nadwiślanka Nowe Brzesko
30.08.2020
18:00

6. kolejka 05.09.2020

Zieloni Niegowić
2:1
UKS Sygneczów
05.09.2020
17:00
Contra Sułków
1:4
Nadwiślanka Nowe Brzesko
05.09.2020
17:00
Czarnochowice
4:1
Piast Łapanów
05.09.2020
17:00
Czarni Staniątki
3:0
Sokół Chorągwica
05.09.2020
17:30
Zryw Szarów
1:1
Strażak Kokotów
05.09.2020
16:00
Iskra Zakrzów
Piłkarz Podłęże
05.09.2020
15:00
Gwiazda Brzegi
7:3
Rożnowa
06.09.2020
16:00
Wolni Kłaj
3:2
Wilga Koźmice Wielkie
06.09.2020
16:30

7. kolejka 12.09.2020

Rożnowa
5:6
Czarni Staniątki
12.09.2020
16:00
UKS Sygneczów
1:1
Wolni Kłaj
12.09.2020
16:30
Piast Łapanów
Iskra Zakrzów
12.09.2020
17:00
Sokół Chorągwica
Zryw Szarów
12.09.2020
17:00
Nadwiślanka Nowe Brzesko
3:1
Czarnochowice
13.09.2020
14:00
Wilga Koźmice Wielkie
2:0
Contra Sułków
13.09.2020
16:00
Strażak Kokotów
4:0
Zieloni Niegowić
13.09.2020
17:00
Piłkarz Podłęże
1:5
Gwiazda Brzegi
13.09.2020
17:00

8. kolejka 19.09.2020

Contra Sułków
2:5
Czarnochowice
19.09.2020
16:00
Zieloni Niegowić
2:0
Sokół Chorągwica
19.09.2020
16:30
Iskra Zakrzów
Nadwiślanka Nowe Brzesko
19.09.2020
17:00
Zryw Szarów
2:0
Rożnowa
19.09.2020
16:00
Gwiazda Brzegi
4:4
Piast Łapanów
20.09.2020
16:00
Czarni Staniątki
8:1
Piłkarz Podłęże
20.09.2020
16:00
Wilga Koźmice Wielkie
4:0
UKS Sygneczów
20.09.2020
14:00
Wolni Kłaj
1:0
Strażak Kokotów
20.09.2020
16:30

9. kolejka 26.09.2020

UKS Sygneczów
1:2
Contra Sułków
26.09.2020
13:30
Rożnowa
4:6
Zieloni Niegowić
26.09.2020
16:00
Sokół Chorągwica
5:3
Wolni Kłaj
26.09.2020
16:30
Czarnochowice
0:1
Iskra Zakrzów
26.09.2020
17:00
Nadwiślanka Nowe Brzesko
1:1
Gwiazda Brzegi
27.09.2020
13:00
Wilga Koźmice Wielkie
1:1
Strażak Kokotów
27.09.2020
16:00
Piłkarz Podłęże
1:1
Zryw Szarów
27.09.2020
16:30
Piast Łapanów
2:0
Czarni Staniątki
27.09.2020
16:00

10. kolejka 03.10.2020

Wolni Kłaj
8:3
Rożnowa
03.10.2020
14:00
Contra Sułków
0:3
Iskra Zakrzów
03.10.2020
15:00
UKS Sygneczów
2:3
Strażak Kokotów
03.10.2020
13:00
Zieloni Niegowić
3:2
Piłkarz Podłęże
03.10.2020
16:00
Czarni Staniątki
2:2
Nadwiślanka Nowe Brzesko
03.10.2020
16:00
Zryw Szarów
1:0
Piast Łapanów
03.10.2020
16:00
Gwiazda Brzegi
0:4
Czarnochowice
04.10.2020
16:00
Wilga Koźmice Wielkie
3:3
Sokół Chorągwica
04.10.2020
16:00

11. kolejka 10.10.2020

Rożnowa
3:2
Wilga Koźmice Wielkie
10.10.2020
15:00
Sokół Chorągwica
3:1
UKS Sygneczów
10.10.2020
15:30
Nadwiślanka Nowe Brzesko
2:2
Zryw Szarów
11.10.2020
11:00
Strażak Kokotów
3:1
Contra Sułków
11.10.2020
15:00
Piast Łapanów
4:1
Zieloni Niegowić
11.10.2020
15:30
Piłkarz Podłęże
0:1
Wolni Kłaj
11.10.2020
15:30
Iskra Zakrzów
2:1
Gwiazda Brzegi
21.11.2020
12:30
Czarnochowice
:
Czarni Staniątki
31.03.2021
17:00

12. kolejka 17.10.2020

UKS Sygneczów
5:3
Rożnowa
17.10.2020
15:00
Zieloni Niegowić
1:3
Nadwiślanka Nowe Brzesko
17.10.2020
15:00
Strażak Kokotów
2:3
Sokół Chorągwica
18.10.2020
15:00
Wolni Kłaj
3:1
Piast Łapanów
18.10.2020
13:30
Wilga Koźmice Wielkie
2:2
Piłkarz Podłęże
18.10.2020
15:00
Czarni Staniątki
Iskra Zakrzów
11.11.2020
12:30
Contra Sułków
1:8
Gwiazda Brzegi
14.11.2020
13:00
Zryw Szarów
1:2
Czarnochowice
13.03.2021
17:00

13. kolejka 24.10.2020

Iskra Zakrzów
2:2
Zryw Szarów
24.10.2020
15:00
Rożnowa
1:3
Strażak Kokotów
24.10.2020
15:00
Sokół Chorągwica
5:1
Contra Sułków
24.10.2020
15:00
Czarnochowice
4:1
Zieloni Niegowić
24.10.2020
16:00
Piast Łapanów
1:1
Wilga Koźmice Wielkie
24.10.2020
15:00
Nadwiślanka Nowe Brzesko
2:1
Wolni Kłaj
25.10.2020
11:00
Piłkarz Podłęże
4:2
UKS Sygneczów
25.10.2020
14:30
Gwiazda Brzegi
3:2
Czarni Staniątki
25.10.2020
15:00

14. kolejka 31.10.2020

Strażak Kokotów
1:1
Piłkarz Podłęże
31.10.2020
13:00
Wolni Kłaj
2:1
Czarnochowice
31.10.2020
13:30
UKS Sygneczów
3:2
Piast Łapanów
31.10.2020
14:00
Contra Sułków
1:3
Czarni Staniątki
31.10.2020
14:00
Sokół Chorągwica
3:2
Rożnowa
31.10.2020
14:30
Wilga Koźmice Wielkie
0:5
Nadwiślanka Nowe Brzesko
31.10.2020
11:00
Zryw Szarów
3:2
Gwiazda Brzegi
31.10.2020
14:00
Zieloni Niegowić
0:1
Iskra Zakrzów
14.11.2020
13:30

15. kolejka 07.11.2020

Gwiazda Brzegi
3:0
Zieloni Niegowić
07.11.2020
14:00
Rożnowa
3:2
Contra Sułków
07.11.2020
14:00
Iskra Zakrzów
3:2
Wolni Kłaj
07.11.2020
14:00
Czarnochowice
3:2
Wilga Koźmice Wielkie
07.11.2020
16:00
Piast Łapanów
2:2
Strażak Kokotów
07.11.2020
13:00
Czarni Staniątki
2:3
Zryw Szarów
08.11.2020
13:00
Nadwiślanka Nowe Brzesko
3:1
UKS Sygneczów
08.11.2020
14:00
Piłkarz Podłęże
5:1
Sokół Chorągwica
08.11.2020
14:00

16. kolejka 20.03.2021

Piast Łapanów
:
Sokół Chorągwica
20.03.2021
15:30
Iskra Zakrzów
:
Wilga Koźmice Wielkie
20.03.2021
11:00
Gwiazda Brzegi
:
Wolni Kłaj
20.03.2021
16:00
Czarni Staniątki
:
Zieloni Niegowić
20.03.2021
16:00
Contra Sułków
:
Zryw Szarów
20.03.2021
15:30
Czarnochowice
:
UKS Sygneczów
20.03.2021
16:00
Piłkarz Podłęże
:
Rożnowa
21.03.2021
16:00
Nadwiślanka Nowe Brzesko
:
Strażak Kokotów
21.03.2021
11:00

17. kolejka

Piłkarz Podłęże
:
Contra Sułków
 
 
Zryw Szarów
:
Zieloni Niegowić
 
 
Strażak Kokotów
:
Czarnochowice
 
 
Wolni Kłaj
:
Czarni Staniątki
 
 
UKS Sygneczów
:
Iskra Zakrzów
 
 
Sokół Chorągwica
:
Nadwiślanka Nowe Brzesko
 
 
Wilga Koźmice Wielkie
:
Gwiazda Brzegi
 
 
Rożnowa
:
Piast Łapanów
 
 

18. kolejka

Gwiazda Brzegi
:
UKS Sygneczów
 
 
Zieloni Niegowić
:
Contra Sułków
 
 
Nadwiślanka Nowe Brzesko
:
Rożnowa
 
 
Iskra Zakrzów
:
Strażak Kokotów
 
 
Czarni Staniątki
:
Wilga Koźmice Wielkie
 
 
Zryw Szarów
:
Wolni Kłaj
 
 
Czarnochowice
:
Sokół Chorągwica
 
 
Piast Łapanów
:
Piłkarz Podłęże
 
 

19. kolejka

Wolni Kłaj
:
Zieloni Niegowić
 
 
UKS Sygneczów
:
Czarni Staniątki
 
 
Rożnowa
:
Czarnochowice
 
 
Strażak Kokotów
:
Gwiazda Brzegi
 
 
Piłkarz Podłęże
:
Nadwiślanka Nowe Brzesko
 
 
Piast Łapanów
:
Contra Sułków
 
 
Wilga Koźmice Wielkie
:
Zryw Szarów
 
 
Sokół Chorągwica
:
Iskra Zakrzów
 
 

20. kolejka

Gwiazda Brzegi
:
Sokół Chorągwica
 
 
Zryw Szarów
:
UKS Sygneczów
 
 
Czarni Staniątki
:
Strażak Kokotów
 
 
Iskra Zakrzów
:
Rożnowa
 
 
Zieloni Niegowić
:
Wilga Koźmice Wielkie
 
 
Contra Sułków
:
Wolni Kłaj
 
 
Czarnochowice
:
Piłkarz Podłęże
 
 
Nadwiślanka Nowe Brzesko
:
Piast Łapanów
 
 

21. kolejka

UKS Sygneczów
:
Zieloni Niegowić
 
 
Nadwiślanka Nowe Brzesko
:
Contra Sułków
 
 
Piast Łapanów
:
Czarnochowice
 
 
Sokół Chorągwica
:
Czarni Staniątki
 
 
Strażak Kokotów
:
Zryw Szarów
 
 
Piłkarz Podłęże
:
Iskra Zakrzów
 
 
Rożnowa
:
Gwiazda Brzegi
 
 
Wilga Koźmice Wielkie
:
Wolni Kłaj
 
 

22. kolejka

Czarni Staniątki
:
Rożnowa
 
 
Wolni Kłaj
:
UKS Sygneczów
 
 
Iskra Zakrzów
:
Piast Łapanów
 
 
Zryw Szarów
:
Sokół Chorągwica
 
 
Czarnochowice
:
Nadwiślanka Nowe Brzesko
 
 
Contra Sułków
:
Wilga Koźmice Wielkie
 
 
Zieloni Niegowić
:
Strażak Kokotów
 
 
Gwiazda Brzegi
:
Piłkarz Podłęże
 
 

23. kolejka

Czarnochowice
:
Contra Sułków
 
 
Sokół Chorągwica
:
Zieloni Niegowić
 
 
Nadwiślanka Nowe Brzesko
:
Iskra Zakrzów
 
 
Rożnowa
:
Zryw Szarów
 
 
Piast Łapanów
:
Gwiazda Brzegi
 
 
Piłkarz Podłęże
:
Czarni Staniątki
 
 
UKS Sygneczów
:
Wilga Koźmice Wielkie
 
 
Strażak Kokotów
:
Wolni Kłaj
 
 

24. kolejka

Contra Sułków
:
UKS Sygneczów
 
 
Zieloni Niegowić
:
Rożnowa
 
 
Wolni Kłaj
:
Sokół Chorągwica
 
 
Iskra Zakrzów
:
Czarnochowice
 
 
Gwiazda Brzegi
:
Nadwiślanka Nowe Brzesko
 
 
Strażak Kokotów
:
Wilga Koźmice Wielkie
 
 
Zryw Szarów
:
Piłkarz Podłęże
 
 
Czarni Staniątki
:
Piast Łapanów
 
 

25. kolejka

Rożnowa
:
Wolni Kłaj
 
 
Iskra Zakrzów
:
Contra Sułków
 
 
Strażak Kokotów
:
UKS Sygneczów
 
 
Piłkarz Podłęże
:
Zieloni Niegowić
 
 
Nadwiślanka Nowe Brzesko
:
Czarni Staniątki
 
 
Piast Łapanów
:
Zryw Szarów
 
 
Czarnochowice
:
Gwiazda Brzegi
 
 
Sokół Chorągwica
:
Wilga Koźmice Wielkie
 
 

26. kolejka

Wilga Koźmice Wielkie
:
Rożnowa
 
 
UKS Sygneczów
:
Sokół Chorągwica
 
 
Zryw Szarów
:
Nadwiślanka Nowe Brzesko
 
 
Contra Sułków
:
Strażak Kokotów
 
 
Zieloni Niegowić
:
Piast Łapanów
 
 
Wolni Kłaj
:
Piłkarz Podłęże
 
 
Gwiazda Brzegi
:
Iskra Zakrzów
 
 
Czarni Staniątki
:
Czarnochowice
 
 

27. kolejka

Rożnowa
:
UKS Sygneczów
 
 
Nadwiślanka Nowe Brzesko
:
Zieloni Niegowić
 
 
Sokół Chorągwica
:
Strażak Kokotów
 
 
Piast Łapanów
:
Wolni Kłaj
 
 
Piłkarz Podłęże
:
Wilga Koźmice Wielkie
 
 
Iskra Zakrzów
:
Czarni Staniątki
 
 
Gwiazda Brzegi
:
Contra Sułków
 
 
Czarnochowice
:
Zryw Szarów
 
 

28. kolejka

Zryw Szarów
:
Iskra Zakrzów
 
 
Strażak Kokotów
:
Rożnowa
 
 
Contra Sułków
:
Sokół Chorągwica
 
 
Zieloni Niegowić
:
Czarnochowice
 
 
Wilga Koźmice Wielkie
:
Piast Łapanów
 
 
Wolni Kłaj
:
Nadwiślanka Nowe Brzesko
 
 
UKS Sygneczów
:
Piłkarz Podłęże
 
 
Czarni Staniątki
:
Gwiazda Brzegi
 
 

29. kolejka

Piłkarz Podłęże
:
Strażak Kokotów
 
 
Czarnochowice
:
Wolni Kłaj
 
 
Piast Łapanów
:
UKS Sygneczów
 
 
Czarni Staniątki
:
Contra Sułków
 
 
Rożnowa
:
Sokół Chorągwica
 
 
Nadwiślanka Nowe Brzesko
:
Wilga Koźmice Wielkie
 
 
Gwiazda Brzegi
:
Zryw Szarów
 
 
Iskra Zakrzów
:
Zieloni Niegowić
 
 

30. kolejka

Zieloni Niegowić
:
Gwiazda Brzegi
 
 
Contra Sułków
:
Rożnowa
 
 
Wolni Kłaj
:
Iskra Zakrzów
 
 
Wilga Koźmice Wielkie
:
Czarnochowice
 
 
Strażak Kokotów
:
Piast Łapanów
 
 
Zryw Szarów
:
Czarni Staniątki
 
 
UKS Sygneczów
:
Nadwiślanka Nowe Brzesko
 
 
Sokół Chorągwica
:
Piłkarz Podłęże
 
 

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

Brak zaplanowanych spotkań.

30. kolejka

 
 
Zieloni Niegowić
:
Gwiazda Brzegi
 
 
Contra Sułków
:
Rożnowa
 
 
Wolni Kłaj
:
Iskra Zakrzów
 
 
Wilga Koźmice Wielkie
:
Czarnochowice
 
 
Strażak Kokotów
:
Piast Łapanów
 
 
Zryw Szarów
:
Czarni Staniątki
 
 
UKS Sygneczów
:
Nadwiślanka Nowe Brzesko
 
 
Sokół Chorągwica
:
Piłkarz Podłęże

30. kolejka

 
 
Zieloni Niegowić
:
Gwiazda Brzegi
 
 
Contra Sułków
:
Rożnowa
 
 
Wolni Kłaj
:
Iskra Zakrzów
 
 
Wilga Koźmice Wielkie
:
Czarnochowice
 
 
Strażak Kokotów
:
Piast Łapanów
 
 
Zryw Szarów
:
Czarni Staniątki
 
 
UKS Sygneczów
:
Nadwiślanka Nowe Brzesko
 
 
Sokół Chorągwica
:
Piłkarz Podłęże

Wiadomości ligowe


PKO Ekstraklasa

Wisła Kraków
0:1
Warta Poznań
17.04.2021
20:00
Lechia Gdańsk
2:2
Piast Gliwice
17.04.2021
15:00
Raków Częstochowa
3:1
Lech Poznań
17.04.2021
17:30
Wisła Płock
2:2
Jagiellonia Białystok
18.04.2021
15:00
Legia Warszawa
0:0
Cracovia Kraków
18.04.2021
17:30
Stal Mielec
0:2
Zagłębie Lubin
18.04.2021
12:30
Zagłębie Lubin
:
Wisła Kraków
21.04.2021
 
Śląsk Wrocław
:
Podbeskidzie Bielsko Biała
21.04.2021
 
Jagiellonia Białystok
:
Stal Mielec
21.04.2021
 
Pogoń Szczecin
:
Górnik Zabrze
21.04.2021
 
Cracovia Kraków
:
Wisła Płock
21.04.2021
 
Lech Poznań
:
Lechia Gdańsk
21.04.2021
 
Piast Gliwice
:
Legia Warszawa
21.04.2021
 
Warta Poznań
:
Raków Częstochowa
21.04.2021
 

Fortuna I liga

Sandecja Nowy Sącz
3:1
Widzew Łódź
17.04.2021
16:00
Resovia Rzeszów
1:0
Stomil Olsztyn
17.04.2021
15:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Chrobry Głogów
17.04.2021
20:00
przełożony
Górnik Łęczna
0:0
Puszcza Niepołomice
17.04.2021
12:40
Zagłębie Sosnowiec
1:1
GKS Bełchatów
18.04.2021
12:40
Odra Opole
1:0
Korona Kielce
18.04.2021
12:40
GKS Tychy
:
Radomiak Radom
20.04.2021
17:40
Arka Gdynia
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
21.04.2021
18:00

II liga

Skra Częstochowa
0:1
Hutnik Kraków
17.04.2021
16:00
Wigry Suwałki
4:1
Bytovia Bytów
17.04.2021
16:00
Olimpia Elbląg
3:1
Lech II Poznań
17.04.2021
16:00
Garbarnia Kraków
2:1
Sokół Ostróda
17.04.2021
15:00
KKS 1925 Kalisz
0:2
Chojniczanka Chojnice
18.04.2021
17:50
Olimpia Grudziądz
1:2
Pogoń Siedlce
18.04.2021
17:00
Śląsk II Wrocław
3:4
Stal Rzeszów
18.04.2021
13:00
Błękitni Stargard
:
GKS Katowice
18.04.2021
13:00
Znicz Pruszków
:
Górnik Polkowice
20.04.2021
14:15
Garbarnia Kraków
:
Motor Lublin
21.04.2021
 

III liga, gr. 4

Wólczanka Wólka Pełkińska
:
KSZO Ostrowiec Św.
17.04.2021
16:30
przełożony
Jutrzenka Giebułtów
2:4
Podlasie Biała Podlaska
17.04.2021
13:00
Podhale Nowy Targ
1:1
Stal Kraśnik
17.04.2021
17:00
Siarka Tarnobrzeg
2:1
Sokół Sieniawa
17.04.2021
16:00
Korona II Kielce
0:3
Avia Świdnik
18.04.2021
12:00
Lewart Lubartów
3:0
Orlęta Radzyń Podlaski
18.04.2021
17:00
Chełmianka Chełm
0:1
Stal Stalowa Wola
18.04.2021
15:00
Wisłoka Dębica
3:1
Cracovia II Kraków
18.04.2021
17:00
Wisła Sandomierz
1:4
Wisła Puławy
18.04.2021
16:00
KS Wiązownica
0:2
ŁKS Łagów
18.04.2021
16:30

Keeza IV liga (Kraków-Wadowice)

Sokół Kocmyrzów
:
Dalin Myślenice
17.04.2021
15:00
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
:
Słomniczanka Słomniki
17.04.2021
16:00
KS Chełmek
:
Orzeł Ryczów
17.04.2021
 
Unia Oświęcim
:
LKS Śledziejowice
17.04.2021
 
Garbarnia II Kraków
:
Pcimianka Pcim
17.04.2021
 
Clepardia Kraków
:
MKS Trzebinia
17.04.2021
 
LKS Rajsko
:
Beskid Andrychów
17.04.2021
 
Proszowianka Proszowice
:
Wiślanie Jaśkowice
17.04.2021
 
LKS Jawiszowice
:
Orzeł Piaski Wielkie
18.04.2021
16:00

Keeza Klasa C (Wieliczka)

Błyskawica Wyciąże
:
UKS Sygneczów II
17.04.2021
17:00
Contra II
:
Start II Brzezie
17.04.2021
17:00
Czarnochowice II
:
Wawrzynianka Wawrzeńczyce
18.04.2021
17:00

Makroregionalna Liga Juniorów U-19

Stal Rzeszów
:
Korona II
17.04.2021
12:00
Resovia Rzeszów
:
Motor Lublin
17.04.2021
 
Garbarnia Kraków
:
Orlęta K.
17.04.2021
 
Górnik Łęczna
:
Sandecja Nowy Sącz
17.04.2021
 

Centralna Liga Juniorów U-17, gr. D - wiosna

Korona Kielce
:
Stal Rz.
17.04.2021
12:00
Cracovia Kraków
:
Górnik Ł.
17.04.2021
 
TOP 54 Biała Podlaska
:
Hutnik Kraków
17.04.2021
 
Motor Lublin
:
Wisła Kraków
17.04.2021
 

Centralna Liga Juniorów U-15, gr. D - wiosna

Hetman Z.
:
KKP Korona
17.04.2021
13:00
BKS Lublin
:
Unia Tarnów
17.04.2021
 
TOP 54 Biała Podlaska
:
Cracovia Kraków
17.04.2021
 
Sandecja Nowy Sącz
:
Wisła Kraków
18.04.2021
12:00

I Małopolska Liga Juniorów Młodszych - wiosna

Dunajec Nowy Sącz
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
17.04.2021
 
Puszcza Niepołomice
:
Sandecja Nowy Sącz
17.04.2021
 
Garbarnia Kraków
:
Podhale Nowy Targ
17.04.2021
 
Profi Zielonki
:
Okocimski Brzesko
17.04.2021
 

II Małopolska Liga Juniorów Młodszych - wiosna

Unia Tarnów
:
AP Wisła Czarny Dunajec
17.04.2021
 
Tarnovia Tarnów
:
Glinik Gorlice
17.04.2021
 
Hutnik II Kraków
:
SMS Oświęcim
17.04.2021
 
Górnik Tarnów
:
Podgórze Kraków
17.04.2021
 

I Małopolska Liga Trampkarzy - wiosna

Okocimski Brzesko
:
Respect Szalowa
17.04.2021
 
Unia Oświęcim
:
Wisła II Kraków
17.04.2021
 
Podhale Nowy Targ
:
Dunajec Nowy Sącz
17.04.2021
 
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Garbarnia Kraków
17.04.2021
 

II Małopolska Liga Trampkarzy - wiosna

Sandecja Nowy Sącz
:
AP 21 Kraków
17.04.2021
10:00
Okocimski Brzesko
:
Tarnovia Tarnów
17.04.2021
 
MOSiR Bochnia
:
Unia II Tarnów
17.04.2021
 
Hutnik Kraków
:
Chełmek
17.04.2021
 

I Małopolska Liga Młodzików - wiosna

Wisła Kraków
:
AS Progres Kraków
17.04.2021
 
Tarnovia Tarnów
:
Dunajec Nowy Sącz
17.04.2021
 
Cracovia Kraków
:
Limanovia Limanowa
17.04.2021
 
Sandecja Nowy Sącz
:
Podhale Nowy Targ
18.04.2021
10:00

II Małopolska Liga Młodzików - wiosna

Wisła II K.
:
Kalwarianka
17.04.2021
 
Cracovia II Kraków
:
AP Wisła Czarny Dunajec
17.04.2021
 
Hutnik Kraków
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
17.04.2021
 
AP 21 Chrzanów
:
Okocimski Brzesko
17.04.2021
 

Ekstraliga Kobiet

Olimpia Szczecin
1:2
SMS Łódź
17.04.2021
12:00
Czarni Sosnowiec
1:3
Medyk Konin
17.04.2021
12:15
Rolnik Biedrzychowice
2:3
ROW Rybnik
17.04.2021
13:30
GKS Katowice
2:1
Śląsk Wrocław
17.04.2021
13:00
KKP Bydgoszcz
1:5
AZS UJ Kraków
18.04.2021
12:15
Górnik Łęczna
7:0
APLG Gdańsk
18.04.2021
14:00

I liga kobiet (południe)

UKS SMS II Łódź
2:6
Tarnovia Tarnów
17.04.2021
15:00
Piastovia Piastów
0:3 v.o.
Praga Warszawa
17.04.2021
 
Czwórka Radom
1:1
Pogoń Tczew
17.04.2021
14:00
Stomil Olsztyn
2:3
Polonia Środa Wielkopolska
18.04.2021
12:30
Rekord Bielsko Biała
5:0
UKS Staszkówka Jelna
18.04.2021
14:00
Resovia Rzeszów
4:1
SWD Wodzisław
18.04.2021
14:00

II liga kobiet (wschód)

Wanda Nowa Huta
2:4
Sparta Daleszyce
17.04.2021
12:00
Sokół Kolbuszowa Dolna
0:0
Włókniarz Białystok
17.04.2021
13:00
Respekt Myślenice
9:0
Rysy Bukowina Tatrzańska
17.04.2021
16:00
Ząbkovia Ząbki
6:1
Prądniczanka Kraków
17.04.2021
14:00
Loczki Wyszków
2:2
KSP Kielce
18.04.2021
14:00
KS Raszyn
1:3
Widok Lublin
18.04.2021
15:00

Seniorzy

Młodzież

Inne

Patronat medialny