facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Keeza Klasa A (Wieliczka)

Tabela
Runda I
Runda II
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 08.08.2020

Sokół Chorągwica
0:2
Piast Łapanów
08.08.2020
17:00
Rożnowa
1:2
Piłkarz Podłęże
09.08.2020
16:00
Wilga Koźmice Wielkie
4:0
Iskra Zakrzów
09.08.2020
16:00
Strażak Kokotów
Nadwiślanka Nowe Brzesko
09.08.2020
17:00
Wolni Kłaj
6:0
Gwiazda Brzegi
09.08.2020
17:00
Zieloni Niegowić
3:1
Czarni Staniątki
09.08.2020
17:00
Zryw Szarów
Contra Sułków
19.08.2020
18:00
UKS Sygneczów
3:3
Czarnochowice
11.11.2020
13:00

2. kolejka 15.08.2020

Contra Sułków
0:4
Piłkarz Podłęże
15.08.2020
17:00
Zieloni Niegowić
2:4
Zryw Szarów
15.08.2020
17:00
Czarnochowice
7:1
Strażak Kokotów
15.08.2020
17:00
Czarni Staniątki
2:1
Wolni Kłaj
15.08.2020
18:00
Iskra Zakrzów
3:1
UKS Sygneczów
15.08.2020
18:00
Nadwiślanka Nowe Brzesko
1:0
Sokół Chorągwica
16.08.2020
14:00
Gwiazda Brzegi
2:3
Wilga Koźmice Wielkie
16.08.2020
17:00
Piast Łapanów
6:1
Rożnowa
16.08.2020
18:00

3. kolejka 22.08.2020

UKS Sygneczów
3:1
Gwiazda Brzegi
22.08.2020
17:00
Contra Sułków
2:1
Zieloni Niegowić
22.08.2020
17:00
Rożnowa
3:3
Nadwiślanka Nowe Brzesko
22.08.2020
17:00
Strażak Kokotów
0:4
Iskra Zakrzów
22.08.2020
18:00
Wilga Koźmice Wielkie
2:0
Czarni Staniątki
23.08.2020
16:00
Wolni Kłaj
2:1
Zryw Szarów
23.08.2020
17:00
Sokół Chorągwica
1:5
Czarnochowice
23.08.2020
17:00
Piłkarz Podłęże
0:2
Piast Łapanów
23.08.2020
18:00

4. kolejka 26.08.2020

Zieloni Niegowić
1:4
Wolni Kłaj
26.08.2020
17:00
Czarni Staniątki
1:3
UKS Sygneczów
26.08.2020
18:00
Czarnochowice
5:1
Rożnowa
26.08.2020
18:00
Gwiazda Brzegi
Strażak Kokotów
26.08.2020
18:00
Nadwiślanka Nowe Brzesko
6:0
Piłkarz Podłęże
26.08.2020
18:00
Contra Sułków
4:3
Piast Łapanów
26.08.2020
18:00
Zryw Szarów
5:3
Wilga Koźmice Wielkie
26.08.2020
17:30
Iskra Zakrzów
1:0
Sokół Chorągwica
02.09.2020
17:30

5. kolejka 29.08.2020

Sokół Chorągwica
6:1
Gwiazda Brzegi
29.08.2020
17:00
UKS Sygneczów
Zryw Szarów
29.08.2020
17:00
Strażak Kokotów
3:2
Czarni Staniątki
29.08.2020
17:00
Rożnowa
2:5
Iskra Zakrzów
30.08.2020
16:00
Wilga Koźmice Wielkie
5:0
Zieloni Niegowić
30.08.2020
16:00
Wolni Kłaj
2:0
Contra Sułków
30.08.2020
16:00
Piłkarz Podłęże
1:3
Czarnochowice
30.08.2020
17:00
Piast Łapanów
3:4
Nadwiślanka Nowe Brzesko
30.08.2020
18:00

6. kolejka 05.09.2020

Zieloni Niegowić
2:1
UKS Sygneczów
05.09.2020
17:00
Contra Sułków
1:4
Nadwiślanka Nowe Brzesko
05.09.2020
17:00
Czarnochowice
4:1
Piast Łapanów
05.09.2020
17:00
Czarni Staniątki
3:0
Sokół Chorągwica
05.09.2020
17:30
Zryw Szarów
1:1
Strażak Kokotów
05.09.2020
16:00
Iskra Zakrzów
Piłkarz Podłęże
05.09.2020
15:00
Gwiazda Brzegi
7:3
Rożnowa
06.09.2020
16:00
Wolni Kłaj
3:2
Wilga Koźmice Wielkie
06.09.2020
16:30

7. kolejka 12.09.2020

Rożnowa
5:6
Czarni Staniątki
12.09.2020
16:00
UKS Sygneczów
1:1
Wolni Kłaj
12.09.2020
16:30
Piast Łapanów
Iskra Zakrzów
12.09.2020
17:00
Sokół Chorągwica
Zryw Szarów
12.09.2020
17:00
Nadwiślanka Nowe Brzesko
3:1
Czarnochowice
13.09.2020
14:00
Wilga Koźmice Wielkie
2:0
Contra Sułków
13.09.2020
16:00
Strażak Kokotów
4:0
Zieloni Niegowić
13.09.2020
17:00
Piłkarz Podłęże
1:5
Gwiazda Brzegi
13.09.2020
17:00

8. kolejka 19.09.2020

Contra Sułków
2:5
Czarnochowice
19.09.2020
16:00
Zieloni Niegowić
2:0
Sokół Chorągwica
19.09.2020
16:30
Iskra Zakrzów
Nadwiślanka Nowe Brzesko
19.09.2020
17:00
Zryw Szarów
2:0
Rożnowa
19.09.2020
16:00
Gwiazda Brzegi
4:4
Piast Łapanów
20.09.2020
16:00
Czarni Staniątki
8:1
Piłkarz Podłęże
20.09.2020
16:00
Wilga Koźmice Wielkie
4:0
UKS Sygneczów
20.09.2020
14:00
Wolni Kłaj
1:0
Strażak Kokotów
20.09.2020
16:30

9. kolejka 26.09.2020

UKS Sygneczów
1:2
Contra Sułków
26.09.2020
13:30
Rożnowa
4:6
Zieloni Niegowić
26.09.2020
16:00
Sokół Chorągwica
5:3
Wolni Kłaj
26.09.2020
16:30
Czarnochowice
0:1
Iskra Zakrzów
26.09.2020
17:00
Nadwiślanka Nowe Brzesko
1:1
Gwiazda Brzegi
27.09.2020
13:00
Wilga Koźmice Wielkie
1:1
Strażak Kokotów
27.09.2020
16:00
Piłkarz Podłęże
1:1
Zryw Szarów
27.09.2020
16:30
Piast Łapanów
2:0
Czarni Staniątki
27.09.2020
16:00

10. kolejka 03.10.2020

Wolni Kłaj
8:3
Rożnowa
03.10.2020
14:00
Contra Sułków
0:3
Iskra Zakrzów
03.10.2020
15:00
UKS Sygneczów
2:3
Strażak Kokotów
03.10.2020
13:00
Zieloni Niegowić
3:2
Piłkarz Podłęże
03.10.2020
16:00
Czarni Staniątki
2:2
Nadwiślanka Nowe Brzesko
03.10.2020
16:00
Zryw Szarów
1:0
Piast Łapanów
03.10.2020
16:00
Gwiazda Brzegi
0:4
Czarnochowice
04.10.2020
16:00
Wilga Koźmice Wielkie
3:3
Sokół Chorągwica
04.10.2020
16:00

11. kolejka 10.10.2020

Rożnowa
3:2
Wilga Koźmice Wielkie
10.10.2020
15:00
Sokół Chorągwica
3:1
UKS Sygneczów
10.10.2020
15:30
Nadwiślanka Nowe Brzesko
2:2
Zryw Szarów
11.10.2020
11:00
Strażak Kokotów
3:1
Contra Sułków
11.10.2020
15:00
Piast Łapanów
4:1
Zieloni Niegowić
11.10.2020
15:30
Piłkarz Podłęże
0:1
Wolni Kłaj
11.10.2020
15:30
Iskra Zakrzów
2:1
Gwiazda Brzegi
21.11.2020
12:30
Czarnochowice
3:1
Czarni Staniątki
05.05.2021
17:00

12. kolejka 17.10.2020

UKS Sygneczów
5:3
Rożnowa
17.10.2020
15:00
Zieloni Niegowić
1:3
Nadwiślanka Nowe Brzesko
17.10.2020
15:00
Strażak Kokotów
2:3
Sokół Chorągwica
18.10.2020
15:00
Wolni Kłaj
3:1
Piast Łapanów
18.10.2020
13:30
Wilga Koźmice Wielkie
2:2
Piłkarz Podłęże
18.10.2020
15:00
Czarni Staniątki
Iskra Zakrzów
11.11.2020
12:30
Contra Sułków
1:8
Gwiazda Brzegi
14.11.2020
13:00
Zryw Szarów
1:2
Czarnochowice
13.03.2021
17:00

13. kolejka 24.10.2020

Iskra Zakrzów
2:2
Zryw Szarów
24.10.2020
15:00
Rożnowa
1:3
Strażak Kokotów
24.10.2020
15:00
Sokół Chorągwica
5:1
Contra Sułków
24.10.2020
15:00
Czarnochowice
4:1
Zieloni Niegowić
24.10.2020
16:00
Piast Łapanów
1:1
Wilga Koźmice Wielkie
24.10.2020
15:00
Nadwiślanka Nowe Brzesko
2:1
Wolni Kłaj
25.10.2020
11:00
Piłkarz Podłęże
4:2
UKS Sygneczów
25.10.2020
14:30
Gwiazda Brzegi
3:2
Czarni Staniątki
25.10.2020
15:00

14. kolejka 31.10.2020

Strażak Kokotów
1:1
Piłkarz Podłęże
31.10.2020
13:00
Wolni Kłaj
2:1
Czarnochowice
31.10.2020
13:30
UKS Sygneczów
3:2
Piast Łapanów
31.10.2020
14:00
Contra Sułków
1:3
Czarni Staniątki
31.10.2020
14:00
Sokół Chorągwica
3:2
Rożnowa
31.10.2020
14:30
Wilga Koźmice Wielkie
0:5
Nadwiślanka Nowe Brzesko
31.10.2020
11:00
Zryw Szarów
3:2
Gwiazda Brzegi
31.10.2020
14:00
Zieloni Niegowić
0:1
Iskra Zakrzów
14.11.2020
13:30

15. kolejka 07.11.2020

Gwiazda Brzegi
3:0
Zieloni Niegowić
07.11.2020
14:00
Rożnowa
3:2
Contra Sułków
07.11.2020
14:00
Iskra Zakrzów
3:2
Wolni Kłaj
07.11.2020
14:00
Czarnochowice
3:2
Wilga Koźmice Wielkie
07.11.2020
16:00
Piast Łapanów
2:2
Strażak Kokotów
07.11.2020
13:00
Czarni Staniątki
2:3
Zryw Szarów
08.11.2020
13:00
Nadwiślanka Nowe Brzesko
3:1
UKS Sygneczów
08.11.2020
14:00
Piłkarz Podłęże
5:1
Sokół Chorągwica
08.11.2020
14:00

16. kolejka 12.05.2021

Piast Łapanów
4:1
Sokół Chorągwica
12.05.2021
18:00
Piłkarz Podłęże
3:2
Rożnowa
12.05.2021
18:00
Iskra Zakrzów
0:0
Wilga Koźmice Wielkie
12.05.2021
18:00
Nadwiślanka Nowe Brzesko
2:0
Strażak Kokotów
12.05.2021
18:00
Gwiazda Brzegi
2:1
Wolni Kłaj
12.05.2021
18:00
Czarni Staniątki
1:1
Zieloni Niegowić
12.05.2021
18:00
Contra Sułków
0:3
Zryw Szarów
12.05.2021
18:00
Czarnochowice
3:2
UKS Sygneczów
12.05.2021
18:00

17. kolejka 26.05.2021

Piłkarz Podłęże
2:1
Contra Sułków
26.05.2021
18:00
Zryw Szarów
2:0
Zieloni Niegowić
26.05.2021
18:00
Strażak Kokotów
1:5
Czarnochowice
26.05.2021
18:00
Wolni Kłaj
4:0
Czarni Staniątki
26.05.2021
18:00
Sokół Chorągwica
2:7
Nadwiślanka Nowe Brzesko
26.05.2021
18:00
Wilga Koźmice Wielkie
1:3
Gwiazda Brzegi
26.05.2021
18:00
Rożnowa
1:7
Piast Łapanów
26.05.2021
18:00
UKS Sygneczów
1:4
Iskra Zakrzów
09.06.2021
18:00

18. kolejka 16.06.2021

Gwiazda Brzegi
3:2
UKS Sygneczów
16.06.2021
18:00
Zieloni Niegowić
4:1
Contra Sułków
16.06.2021
18:00
Nadwiślanka Nowe Brzesko
7:2
Rożnowa
16.06.2021
18:00
Iskra Zakrzów
1:2
Strażak Kokotów
16.06.2021
18:00
Czarni Staniątki
2:0
Wilga Koźmice Wielkie
16.06.2021
18:00
Zryw Szarów
1:3
Wolni Kłaj
16.06.2021
18:00
Czarnochowice
2:1
Sokół Chorągwica
16.06.2021
18:00
Piast Łapanów
4:2
Piłkarz Podłęże
16.06.2021
18:00

19. kolejka 26.06.2021

Wolni Kłaj
2:1
Zieloni Niegowić
26.06.2021
18:00
UKS Sygneczów
2:6
Czarni Staniątki
26.06.2021
15:00
Rożnowa
3:2
Czarnochowice
26.06.2021
18:00
Strażak Kokotów
1:0
Gwiazda Brzegi
26.06.2021
17:00
Piłkarz Podłęże
1:3
Nadwiślanka Nowe Brzesko
26.06.2021
18:00
Piast Łapanów
3:0 v.o.
Contra Sułków
26.06.2021
11:00
Sokół Chorągwica
3:0 v.o.
Iskra Zakrzów
26.06.2021
18:00
Wilga Koźmice Wielkie
:
Zryw Szarów
27.06.2021
18:00

20. kolejka 30.06.2021

Iskra Zakrzów
3:1
Rożnowa
23.06.2021
18:00
Gwiazda Brzegi
4:3
Sokół Chorągwica
30.06.2021
18:00
Zryw Szarów
7:1
UKS Sygneczów
30.06.2021
18:00
Czarni Staniątki
5:2
Strażak Kokotów
30.06.2021
18:00
Zieloni Niegowić
1:5
Wilga Koźmice Wielkie
30.06.2021
18:00
Contra Sułków
0:3
Wolni Kłaj
30.06.2021
18:00
Czarnochowice
5:2
Piłkarz Podłęże
30.06.2021
18:00
Nadwiślanka Nowe Brzesko
3:0
Piast Łapanów
30.06.2021
18:00

21. kolejka 24.04.2021

Piast Łapanów
2:2
Czarnochowice
24.04.2021
17:30
Strażak Kokotów
2:2
Zryw Szarów
24.04.2021
17:00
Rożnowa
1:11
Gwiazda Brzegi
24.04.2021
17:30
Wilga Koźmice Wielkie
3:2
Wolni Kłaj
24.04.2021
18:00
UKS Sygneczów
2:2
Zieloni Niegowić
25.04.2021
12:30
Nadwiślanka Nowe Brzesko
7:0
Contra Sułków
25.04.2021
14:00
Sokół Chorągwica
1:1
Czarni Staniątki
25.04.2021
15:30
Piłkarz Podłęże
0:1
Iskra Zakrzów
25.04.2021
17:30

22. kolejka 01.05.2021

Czarni Staniątki
2:2
Rożnowa
01.05.2021
17:30
Wolni Kłaj
4:0
UKS Sygneczów
01.05.2021
11:00
Iskra Zakrzów
0:3
Piast Łapanów
01.05.2021
17:30
Czarnochowice
3:3
Nadwiślanka Nowe Brzesko
01.05.2021
17:30
Contra Sułków
0:1
Wilga Koźmice Wielkie
01.05.2021
17:00
Zieloni Niegowić
4:0
Strażak Kokotów
01.05.2021
17:30
Zryw Szarów
Sokół Chorągwica
02.05.2021
17:30
Gwiazda Brzegi
3:2
Piłkarz Podłęże
02.05.2021
17:00

23. kolejka 08.05.2021

Czarnochowice
7:1
Contra Sułków
08.05.2021
18:00
Rożnowa
2:2
Zryw Szarów
08.05.2021
15:00
Piast Łapanów
4:3
Gwiazda Brzegi
08.05.2021
18:00
UKS Sygneczów
1:3
Wilga Koźmice Wielkie
08.05.2021
18:00
Sokół Chorągwica
Zieloni Niegowić
09.05.2021
16:00
Nadwiślanka Nowe Brzesko
Iskra Zakrzów
09.05.2021
14:00
Piłkarz Podłęże
1:1
Czarni Staniątki
09.05.2021
18:00
Strażak Kokotów
1:3
Wolni Kłaj
09.05.2021
17:00

24. kolejka 15.05.2021

Contra Sułków
2:7
UKS Sygneczów
15.05.2021
15:00
Zieloni Niegowić
3:0
Rożnowa
15.05.2021
18:00
Iskra Zakrzów
Czarnochowice
15.05.2021
18:00
Czarni Staniątki
1:2
Piast Łapanów
15.05.2021
17:30
Wolni Kłaj
3:0
Sokół Chorągwica
16.05.2021
17:00
Gwiazda Brzegi
1:4
Nadwiślanka Nowe Brzesko
16.05.2021
17:00
Strażak Kokotów
0:3
Wilga Koźmice Wielkie
16.05.2021
17:00
Zryw Szarów
3:1
Piłkarz Podłęże
16.05.2021
18:00

25. kolejka 22.05.2021

Rożnowa
1:3
Wolni Kłaj
22.05.2021
18:00
Iskra Zakrzów
6:1
Contra Sułków
22.05.2021
14:00
Strażak Kokotów
0:1
UKS Sygneczów
22.05.2021
18:00
Piast Łapanów
1:1
Zryw Szarów
22.05.2021
18:00
Czarnochowice
8:1
Gwiazda Brzegi
22.05.2021
18:00
Piłkarz Podłęże
2:2
Zieloni Niegowić
23.05.2021
18:00
Nadwiślanka Nowe Brzesko
6:0
Czarni Staniątki
23.05.2021
14:00
Sokół Chorągwica
2:8
Wilga Koźmice Wielkie
23.05.2021
13:00

26. kolejka 29.05.2021

Contra Sułków
1:1
Strażak Kokotów
29.05.2021
17:00
Zieloni Niegowić
2:3
Piast Łapanów
29.05.2021
18:00
Czarni Staniątki
1:4
Czarnochowice
29.05.2021
18:00
Wilga Koźmice Wielkie
4:1
Rożnowa
30.05.2021
17:00
UKS Sygneczów
0:6
Sokół Chorągwica
30.05.2021
17:00
Zryw Szarów
1:2
Nadwiślanka Nowe Brzesko
30.05.2021
18:00
Wolni Kłaj
2:1
Piłkarz Podłęże
30.05.2021
17:30
Gwiazda Brzegi
5:2
Iskra Zakrzów
30.05.2021
17:00

27. kolejka 02.06.2021

Rożnowa
2:2
UKS Sygneczów
02.06.2021
18:00
Nadwiślanka Nowe Brzesko
6:1
Zieloni Niegowić
02.06.2021
18:00
Sokół Chorągwica
4:1
Strażak Kokotów
02.06.2021
18:00
Piast Łapanów
3:2
Wolni Kłaj
02.06.2021
18:00
Piłkarz Podłęże
1:3
Wilga Koźmice Wielkie
02.06.2021
18:00
Gwiazda Brzegi
8:2
Contra Sułków
02.06.2021
18:00
Czarnochowice
2:0
Zryw Szarów
02.06.2021
18:00
Iskra Zakrzów
3:0
Czarni Staniątki
03.06.2021
18:00

28. kolejka 05.06.2021

Contra Sułków
4:1
Sokół Chorągwica
05.06.2021
17:00
Zieloni Niegowić
0:1
Czarnochowice
05.06.2021
18:00
Czarni Staniątki
:
Gwiazda Brzegi
05.06.2021
18:00
Odwołany ze względu na zły stan boiska.
Zryw Szarów
1:1
Iskra Zakrzów
06.06.2021
18:00
Strażak Kokotów
6:0
Rożnowa
06.06.2021
17:00
Wilga Koźmice Wielkie
0:0
Piast Łapanów
06.06.2021
18:00
Wolni Kłaj
2:2
Nadwiślanka Nowe Brzesko
06.06.2021
17:00
UKS Sygneczów
1:1
Piłkarz Podłęże
06.06.2021
17:00

29. kolejka 12.06.2021

Czarnochowice
3:0
Wolni Kłaj
12.06.2021
18:00
Rożnowa
1:2
Sokół Chorągwica
12.06.2021
18:00
Iskra Zakrzów
2:1
Zieloni Niegowić
12.06.2021
18:00
Piłkarz Podłęże
2:2
Strażak Kokotów
13.06.2021
18:00
Piast Łapanów
9:0
UKS Sygneczów
13.06.2021
18:00
Czarni Staniątki
8:2
Contra Sułków
13.06.2021
18:30
Nadwiślanka Nowe Brzesko
1:0
Wilga Koźmice Wielkie
13.06.2021
14:00
Gwiazda Brzegi
2:4
Zryw Szarów
13.06.2021
17:00

30. kolejka 19.06.2021

Zieloni Niegowić
0:6
Gwiazda Brzegi
19.06.2021
17:00
Contra Sułków
3:6
Rożnowa
19.06.2021
17:00
Wilga Koźmice Wielkie
1:2
Czarnochowice
19.06.2021
17:00
Strażak Kokotów
2:0
Piast Łapanów
19.06.2021
17:00
Zryw Szarów
2:3
Czarni Staniątki
19.06.2021
17:00
UKS Sygneczów
1:4
Nadwiślanka Nowe Brzesko
19.06.2021
17:00
Wolni Kłaj
2:2
Iskra Zakrzów
20.06.2021
17:00
Sokół Chorągwica
3:0
Piłkarz Podłęże
20.06.2021
17:00

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

Brak zaplanowanych spotkań.

30. kolejka 19.06.2021

19.06.2021
17:00
Zieloni Niegowić
0:6
Gwiazda Brzegi
19.06.2021
17:00
Contra Sułków
3:6
Rożnowa
19.06.2021
17:00
Wilga Koźmice Wielkie
1:2
Czarnochowice
19.06.2021
17:00
Strażak Kokotów
2:0
Piast Łapanów
19.06.2021
17:00
Zryw Szarów
2:3
Czarni Staniątki
19.06.2021
17:00
UKS Sygneczów
1:4
Nadwiślanka Nowe Brzesko
20.06.2021
17:00
Wolni Kłaj
2:2
Iskra Zakrzów
20.06.2021
17:00
Sokół Chorągwica
3:0
Piłkarz Podłęże

30. kolejka 19.06.2021

19.06.2021
17:00
Zieloni Niegowić
0:6
Gwiazda Brzegi
19.06.2021
17:00
Contra Sułków
3:6
Rożnowa
19.06.2021
17:00
Wilga Koźmice Wielkie
1:2
Czarnochowice
19.06.2021
17:00
Strażak Kokotów
2:0
Piast Łapanów
19.06.2021
17:00
Zryw Szarów
2:3
Czarni Staniątki
19.06.2021
17:00
UKS Sygneczów
1:4
Nadwiślanka Nowe Brzesko
20.06.2021
17:00
Wolni Kłaj
2:2
Iskra Zakrzów
20.06.2021
17:00
Sokół Chorągwica
3:0
Piłkarz Podłęże

Wiadomości ligowe


PKO Ekstraklasa

Zagłębie Lubin
:
Górnik Łęczna
30.07.2021
18:00
Górnik Zabrze
:
Lech Poznań
30.07.2021
20:30
Stal Mielec
:
Piast Gliwice
31.07.2021
15:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Wisła Kraków
31.07.2021
17:30
Radomiak Radom
:
Legia Warszawa
31.07.2021
20:00
Warta Poznań
:
Pogoń Szczecin
01.08.2021
15:00
Cracovia Kraków
:
Śląsk Wrocław
01.08.2021
17:30
Jagiellonia Białystok
:
Raków Częstochowa
01.08.2021
20:00

Fortuna I Liga

Odra Opole
:
Miedź Legnica
30.07.2021
18:00
Korona Kielce
:
Skra Częstochowa
30.07.2021
20:00
GKS Tychy
:
ŁKS Łódź
30.07.2021
20:30
GKS Katowice
:
Resovia Rzeszów
31.07.2021
12:40
GKS Jastrzębie
:
Puszcza Niepołomice
31.07.2021
18:00
Arka Gdynia
:
Zagłębie Sosnowiec
31.07.2021
20:30
Widzew Łódź
:
Sandecja Nowy Sącz
01.08.2021
12:40
Górnik Polkowice
:
Podbeskidzie Bielsko Biała
01.08.2021
15:00
Stomil Olsztyn
:
Chrobry Głogów
01.08.2021
18:00

eWinner II Liga

Ruch Chorzów
:
Pogoń Siedlce
30.07.2021
19:20
Radunia Stężyca
:
Lech II Poznań
31.07.2021
17:00
Znicz Pruszków
:
Motor Lublin
31.07.2021
17:00
Wisła Puławy
:
GKS Bełchatów
31.07.2021
18:00
KKS 1925 Kalisz
:
Olimpia Elbląg
31.07.2021
18:00
Sokół Ostróda
:
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
31.07.2021
18:00
Stal Rzeszów
:
Garbarnia Kraków
31.07.2021
19:00
Śląsk II Wrocław
:
Hutnik Kraków
01.08.2021
12:00