facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Keeza Klasa A (Chrzanów)

Tabela
Runda I
Runda II
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 08.08.2020

Wisła Jankowice
1:1
Fablok Chrzanów
08.08.2020
11:00
Wisełka Rozkochów
0:5
Ciężkowianka Jaworzno
08.08.2020
17:00
Tęcza Tenczynek
1:3
Błyskawica Myślachowice
08.08.2020
17:00
Wolanka Wola Filipowska
0:2
Start Kamień
08.08.2020
18:00
Victoria Zalas
1:4
MKS Alwernia
09.08.2020
14:30
UKS Dulowa
1:2
SPRiN Regulice
09.08.2020
17:00
Unia Kwaczała
4:2
Promyk Bolęcin
09.08.2020
17:00

2. kolejka 15.08.2020

Start Kamień
Wisła Jankowice
15.08.2020
16:00
MKS Alwernia
2:4
Unia Kwaczała
15.08.2020
17:00
Fablok Chrzanów
6:1
Wisełka Rozkochów
16.08.2020
11:00
Zagórzanka Zagórze
6:0
Wolanka Wola Filipowska
16.08.2020
17:00
Ciężkowianka Jaworzno
6:0
Victoria Zalas
16.08.2020
17:00
SPRiN Regulice
0:1
Tęcza Tenczynek
16.08.2020
17:00
Promyk Bolęcin
0:1
UKS Dulowa
16.08.2020
17:00

3. kolejka 22.08.2020

Wisełka Rozkochów
0:5
Start Kamień
22.08.2020
16:00
UKS Dulowa
1:5
MKS Alwernia
22.08.2020
17:00
Wisła Jankowice
3:0
Zagórzanka Zagórze
22.08.2020
17:00
Tęcza Tenczynek
5:2
Promyk Bolęcin
22.08.2020
17:00
Błyskawica Myślachowice
7:1
SPRiN Regulice
23.08.2020
16:00
Victoria Zalas
0:9
Fablok Chrzanów
23.08.2020
11:00
Unia Kwaczała
2:1
Ciężkowianka Jaworzno
23.08.2020
17:00

4. kolejka 29.08.2020

Zagórzanka Zagórze
4:1
Wisełka Rozkochów
29.08.2020
17:00
Wolanka Wola Filipowska
2:1
Wisła Jankowice
29.08.2020
17:00
Ciężkowianka Jaworzno
6:1
UKS Dulowa
29.08.2020
17:00
Fablok Chrzanów
1:1
Unia Kwaczała
29.08.2020
17:00
MKS Alwernia
1:2
Tęcza Tenczynek
30.08.2020
17:00
Promyk Bolęcin
0:8
Błyskawica Myślachowice
30.08.2020
17:00
Start Kamień
Victoria Zalas
09.09.2020
17:00

5. kolejka 05.09.2020

Tęcza Tenczynek
1:4
Ciężkowianka Jaworzno
05.09.2020
16:00
Wisełka Rozkochów
0:5
Wolanka Wola Filipowska
05.09.2020
16:00
Victoria Zalas
1:4
Zagórzanka Zagórze
06.09.2020
11:00
SPRiN Regulice
4:2
Promyk Bolęcin
06.09.2020
16:00
Fablok Chrzanów
7:1
UKS Dulowa
06.09.2020
16:00
Błyskawica Myślachowice
6:2
MKS Alwernia
06.09.2020
16:00
Unia Kwaczała
1:3
Start Kamień
06.09.2020
16:00

6. kolejka 12.09.2020

Fablok Chrzanów
Tęcza Tenczynek
12.09.2020
11:00
MKS Alwernia
2:4
SPRiN Regulice
12.09.2020
15:00
Ciężkowianka Jaworzno
1:3
Błyskawica Myślachowice
12.09.2020
16:00
Start Kamień
UKS Dulowa
12.09.2020
16:00
Zagórzanka Zagórze
1:2
Unia Kwaczała
12.09.2020
16:30
Wisła Jankowice
4:1
Wisełka Rozkochów
12.09.2020
17:00
Wolanka Wola Filipowska
7:1
Victoria Zalas
13.09.2020
17:00

7. kolejka 19.09.2020

UKS Dulowa
2:3
Zagórzanka Zagórze
19.09.2020
16:00
Błyskawica Myślachowice
4:6
Fablok Chrzanów
19.09.2020
16:00
Victoria Zalas
1:6
Wisła Jankowice
20.09.2020
11:00
Tęcza Tenczynek
0:2
Start Kamień
20.09.2020
16:00
Unia Kwaczała
2:1
Wolanka Wola Filipowska
20.09.2020
16:00
SPRiN Regulice
1:2
Ciężkowianka Jaworzno
20.09.2020
16:00
Promyk Bolęcin
5:4
MKS Alwernia
20.09.2020
16:30

8. kolejka 26.09.2020

Ciężkowianka Jaworzno
8:1
Promyk Bolęcin
26.09.2020
16:00
Wolanka Wola Filipowska
6:3
UKS Dulowa
26.09.2020
16:00
Wisła Jankowice
1:2
Unia Kwaczała
27.09.2020
16:00
Zagórzanka Zagórze
0:2
Tęcza Tenczynek
27.09.2020
16:00
Start Kamień
Błyskawica Myślachowice
07.11.2020
13:00
Fablok Chrzanów
10:0
SPRiN Regulice
14.11.2020
13:00
Wisełka Rozkochów
2:1
Victoria Zalas
14.11.2020
13:00

9. kolejka 03.10.2020

Wisła Jankowice
6:0
UKS Dulowa
03.10.2020
15:00
Błyskawica Myślachowice
2:2
Zagórzanka Zagórze
03.10.2020
15:00
MKS Alwernia
2:6
Ciężkowianka Jaworzno
03.10.2020
15:00
Tęcza Tenczynek
0:0
Wolanka Wola Filipowska
04.10.2020
15:00
Unia Kwaczała
6:0
Wisełka Rozkochów
04.10.2020
15:00
SPRiN Regulice
0:1
Start Kamień
04.10.2020
15:00
Promyk Bolęcin
2:3
Fablok Chrzanów
04.10.2020
15:30

10. kolejka 10.10.2020

Wisełka Rozkochów
0:3
UKS Dulowa
10.10.2020
15:00
Fablok Chrzanów
7:0
MKS Alwernia
10.10.2020
15:00
Zagórzanka Zagórze
2:3
SPRiN Regulice
10.10.2020
15:30
Wisła Jankowice
0:3
Tęcza Tenczynek
10.10.2020
15:30
Start Kamień
Promyk Bolęcin
10.10.2020
15:30
Victoria Zalas
0:8
Unia Kwaczała
11.10.2020
11:00
Wolanka Wola Filipowska
2:8
Błyskawica Myślachowice
11.10.2020
15:00

11. kolejka 17.10.2020

Tęcza Tenczynek
1:2
Wisełka Rozkochów
17.10.2020
15:00
Start Kamień
3:0
MKS Alwernia
17.10.2020
15:00
Ciężkowianka Jaworzno
4:0
Fablok Chrzanów
17.10.2020
11:00
Promyk Bolęcin
3:5
Zagórzanka Zagórze
18.10.2020
15:00
Błyskawica Myślachowice
2:0
Wisła Jankowice
14.11.2020
13:30
Victoria Zalas
1:9
UKS Dulowa
21.11.2020
13:00
SPRiN Regulice
1:7
Wolanka Wola Filipowska
22.11.2020
13:00

12. kolejka 24.10.2020

Wisełka Rozkochów
0:9
Błyskawica Myślachowice
24.10.2020
14:00
Wisła Jankowice
1:0
SPRiN Regulice
24.10.2020
14:30
Zagórzanka Zagórze
4:3
MKS Alwernia
24.10.2020
15:00
Unia Kwaczała
2:1
UKS Dulowa
24.10.2020
15:00
Wolanka Wola Filipowska
3:1
Promyk Bolęcin
24.10.2020
15:00
Start Kamień
Ciężkowianka Jaworzno
24.10.2020
15:00
Victoria Zalas
2:12
Tęcza Tenczynek
25.10.2020
11:00

13. kolejka 31.10.2020

SPRiN Regulice
2:1
Wisełka Rozkochów
27.09.2020
16:00
Ciężkowianka Jaworzno
4:1
Zagórzanka Zagórze
31.10.2020
14:00
Fablok Chrzanów
1:3
Start Kamień
31.10.2020
11:00
Tęcza Tenczynek
2:3
Unia Kwaczała
31.10.2020
14:00
MKS Alwernia
3:7
Wolanka Wola Filipowska
31.10.2020
14:00
Błyskawica Myślachowice
5:0
Victoria Zalas
31.10.2020
14:00
Promyk Bolęcin
0:3
Wisła Jankowice
31.10.2020
14:00

14. kolejka 07.11.2020

Unia Kwaczała
1:2
Błyskawica Myślachowice
17.10.2020
15:00
UKS Dulowa
1:6
Tęcza Tenczynek
07.11.2020
13:00
Zagórzanka Zagórze
0:4
Fablok Chrzanów
07.11.2020
13:15
Wisła Jankowice
8:0
MKS Alwernia
07.11.2020
13:00
Wisełka Rozkochów
1:5
Promyk Bolęcin
07.11.2020
13:00
Wolanka Wola Filipowska
3:3
Ciężkowianka Jaworzno
07.11.2020
13:30
Victoria Zalas
1:4
SPRiN Regulice
08.11.2020
11:00

15. kolejka 11.11.2020

Fablok Chrzanów
8:1
Wolanka Wola Filipowska
11.11.2020
11:00
Start Kamień
Zagórzanka Zagórze
11.11.2020
13:00
Błyskawica Myślachowice
4:1
UKS Dulowa
11.11.2020
13:30
MKS Alwernia
1:2
Wisełka Rozkochów
11.11.2020
13:00
SPRiN Regulice
1:1
Unia Kwaczała
11.11.2020
13:00
Ciężkowianka Jaworzno
3:3
Wisła Jankowice
11.11.2020
13:00
Promyk Bolęcin
6:1
Victoria Zalas
11.11.2020
13:30

16. kolejka 20.03.2021

Fablok Chrzanów
:
Wisła Jankowice
20.03.2021
15:30
Błyskawica Myślachowice
:
Tęcza Tenczynek
20.03.2021
15:30
Start Kamień
:
Wolanka Wola Filipowska
20.03.2021
15:30
MKS Alwernia
:
Victoria Zalas
20.03.2021
15:30
Ciężkowianka Jaworzno
:
Wisełka Rozkochów
21.03.2021
11:00
SPRiN Regulice
:
UKS Dulowa
21.03.2021
15:30
Promyk Bolęcin
:
Unia Kwaczała
21.03.2021
15:30

17. kolejka

Wisła Jankowice
:
Start Kamień
 
 
Unia Kwaczała
:
MKS Alwernia
 
 
Wisełka Rozkochów
:
Fablok Chrzanów
 
 
Wolanka Wola Filipowska
:
Zagórzanka Zagórze
 
 
Victoria Zalas
:
Ciężkowianka Jaworzno
 
 
Tęcza Tenczynek
:
SPRiN Regulice
 
 
UKS Dulowa
:
Promyk Bolęcin
 
 

18. kolejka

Start Kamień
:
Wisełka Rozkochów
 
 
MKS Alwernia
:
UKS Dulowa
 
 
Zagórzanka Zagórze
:
Wisła Jankowice
 
 
Promyk Bolęcin
:
Tęcza Tenczynek
 
 
SPRiN Regulice
:
Błyskawica Myślachowice
 
 
Fablok Chrzanów
:
Victoria Zalas
 
 
Ciężkowianka Jaworzno
:
Unia Kwaczała
 
 

19. kolejka

Wisełka Rozkochów
:
Zagórzanka Zagórze
 
 
Wisła Jankowice
:
Wolanka Wola Filipowska
 
 
UKS Dulowa
:
Ciężkowianka Jaworzno
 
 
Unia Kwaczała
:
Fablok Chrzanów
 
 
Tęcza Tenczynek
:
MKS Alwernia
 
 
Błyskawica Myślachowice
:
Promyk Bolęcin
 
 
Victoria Zalas
:
Start Kamień
 
 

20. kolejka

Ciężkowianka Jaworzno
:
Tęcza Tenczynek
 
 
Wolanka Wola Filipowska
:
Wisełka Rozkochów
 
 
Zagórzanka Zagórze
:
Victoria Zalas
 
 
Promyk Bolęcin
:
SPRiN Regulice
 
 
UKS Dulowa
:
Fablok Chrzanów
 
 
MKS Alwernia
:
Błyskawica Myślachowice
 
 
Start Kamień
:
Unia Kwaczała
 
 

21. kolejka

Tęcza Tenczynek
:
Fablok Chrzanów
 
 
SPRiN Regulice
:
MKS Alwernia
 
 
Błyskawica Myślachowice
:
Ciężkowianka Jaworzno
 
 
UKS Dulowa
:
Start Kamień
 
 
Unia Kwaczała
:
Zagórzanka Zagórze
 
 
Wisełka Rozkochów
:
Wisła Jankowice
 
 
Victoria Zalas
:
Wolanka Wola Filipowska
 
 

22. kolejka

Zagórzanka Zagórze
:
UKS Dulowa
 
 
Fablok Chrzanów
:
Błyskawica Myślachowice
 
 
Wisła Jankowice
:
Victoria Zalas
 
 
Start Kamień
:
Tęcza Tenczynek
 
 
Wolanka Wola Filipowska
:
Unia Kwaczała
 
 
Ciężkowianka Jaworzno
:
SPRiN Regulice
 
 
MKS Alwernia
:
Promyk Bolęcin
 
 

23. kolejka

Promyk Bolęcin
:
Ciężkowianka Jaworzno
 
 
UKS Dulowa
:
Wolanka Wola Filipowska
 
 
Unia Kwaczała
:
Wisła Jankowice
 
 
Tęcza Tenczynek
:
Zagórzanka Zagórze
 
 
Błyskawica Myślachowice
:
Start Kamień
 
 
SPRiN Regulice
:
Fablok Chrzanów
 
 
Victoria Zalas
:
Wisełka Rozkochów
 
 

24. kolejka

UKS Dulowa
:
Wisła Jankowice
 
 
Zagórzanka Zagórze
:
Błyskawica Myślachowice
 
 
Ciężkowianka Jaworzno
:
MKS Alwernia
 
 
Wolanka Wola Filipowska
:
Tęcza Tenczynek
 
 
Wisełka Rozkochów
:
Unia Kwaczała
 
 
Start Kamień
:
SPRiN Regulice
 
 
Fablok Chrzanów
:
Promyk Bolęcin
 
 

25. kolejka

UKS Dulowa
:
Wisełka Rozkochów
 
 
MKS Alwernia
:
Fablok Chrzanów
 
 
SPRiN Regulice
:
Zagórzanka Zagórze
 
 
Tęcza Tenczynek
:
Wisła Jankowice
 
 
Promyk Bolęcin
:
Start Kamień
 
 
Unia Kwaczała
:
Victoria Zalas
 
 
Błyskawica Myślachowice
:
Wolanka Wola Filipowska
 
 

26. kolejka

Wisełka Rozkochów
:
Tęcza Tenczynek
 
 
MKS Alwernia
:
Start Kamień
 
 
Fablok Chrzanów
:
Ciężkowianka Jaworzno
 
 
Zagórzanka Zagórze
:
Promyk Bolęcin
 
 
Wisła Jankowice
:
Błyskawica Myślachowice
 
 
UKS Dulowa
:
Victoria Zalas
 
 
Wolanka Wola Filipowska
:
SPRiN Regulice
 
 

27. kolejka

Błyskawica Myślachowice
:
Wisełka Rozkochów
 
 
SPRiN Regulice
:
Wisła Jankowice
 
 
MKS Alwernia
:
Zagórzanka Zagórze
 
 
UKS Dulowa
:
Unia Kwaczała
 
 
Promyk Bolęcin
:
Wolanka Wola Filipowska
 
 
Ciężkowianka Jaworzno
:
Start Kamień
 
 
Tęcza Tenczynek
:
Victoria Zalas
 
 

28. kolejka

Wisełka Rozkochów
:
SPRiN Regulice
 
 
Zagórzanka Zagórze
:
Ciężkowianka Jaworzno
 
 
Start Kamień
:
Fablok Chrzanów
 
 
Unia Kwaczała
:
Tęcza Tenczynek
 
 
Wolanka Wola Filipowska
:
MKS Alwernia
 
 
Victoria Zalas
:
Błyskawica Myślachowice
 
 
Wisła Jankowice
:
Promyk Bolęcin
 
 

29. kolejka

Błyskawica Myślachowice
:
Unia Kwaczała
 
 
Tęcza Tenczynek
:
UKS Dulowa
 
 
Fablok Chrzanów
:
Zagórzanka Zagórze
 
 
MKS Alwernia
:
Wisła Jankowice
 
 
Promyk Bolęcin
:
Wisełka Rozkochów
 
 
Ciężkowianka Jaworzno
:
Wolanka Wola Filipowska
 
 
SPRiN Regulice
:
Victoria Zalas
 
 

30. kolejka

Wolanka Wola Filipowska
:
Fablok Chrzanów
 
 
Zagórzanka Zagórze
:
Start Kamień
 
 
UKS Dulowa
:
Błyskawica Myślachowice
 
 
Wisełka Rozkochów
:
MKS Alwernia
 
 
Unia Kwaczała
:
SPRiN Regulice
 
 
Wisła Jankowice
:
Ciężkowianka Jaworzno
 
 
Victoria Zalas
:
Promyk Bolęcin
 
 

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

Brak zaplanowanych spotkań.

30. kolejka

 
 
Wolanka Wola Filipowska
:
Fablok Chrzanów
 
 
Zagórzanka Zagórze
:
Start Kamień
 
 
UKS Dulowa
:
Błyskawica Myślachowice
 
 
Wisełka Rozkochów
:
MKS Alwernia
 
 
Unia Kwaczała
:
SPRiN Regulice
 
 
Wisła Jankowice
:
Ciężkowianka Jaworzno
 
 
Victoria Zalas
:
Promyk Bolęcin

30. kolejka

 
 
Wolanka Wola Filipowska
:
Fablok Chrzanów
 
 
Zagórzanka Zagórze
:
Start Kamień
 
 
UKS Dulowa
:
Błyskawica Myślachowice
 
 
Wisełka Rozkochów
:
MKS Alwernia
 
 
Unia Kwaczała
:
SPRiN Regulice
 
 
Wisła Jankowice
:
Ciężkowianka Jaworzno
 
 
Victoria Zalas
:
Promyk Bolęcin

Wiadomości ligowe


PKO Ekstraklasa

Śląsk Wrocław
1:1
Lechia Gdańsk
10.04.2021
20:00
Jagiellonia Białystok
2:1
Cracovia Kraków
10.04.2021
18:00
Pogoń Szczecin
2:0
Wisła Płock
10.04.2021
15:00
Wisła Kraków
1:2
Raków Częstochowa
10.04.2021
20:30
Warta Poznań
0:0
Stal Mielec
10.04.2021
17:30
Zagłębie Lubin
:
Podbeskidzie Bielsko Biała
11.04.2021
15:00
Lech Poznań
:
Legia Warszawa
11.04.2021
17:30
Piast Gliwice
:
Górnik Zabrze
12.04.2021
18:00

Fortuna I liga

Chrobry Głogów
:
Miedź Legnica
10.04.2021
16:00
Sandecja Nowy Sącz
2:1
Zagłębie Sosnowiec
10.04.2021
13:00
Resovia Rzeszów
1:0
ŁKS Łódź
10.04.2021
15:00
Korona Kielce
1:0
GKS Tychy
10.04.2021
17:00
GKS Bełchatów
2:3
Stomil Olsztyn
10.04.2021
16:00
Widzew Łódź
0:0
Puszcza Niepołomice
10.04.2021
 
GKS Jastrzębie
1:1
Górnik Łęczna
10.04.2021
16:00
Arka Gdynia
:
Odra Opole
11.04.2021
16:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Korona Kielce
14.04.2021
19:00

II liga

Hutnik Kraków
0:0
Olimpia Elbląg
10.04.2021
16:00
Garbarnia Kraków
2:1
Chojniczanka Chojnice
10.04.2021
15:00
Błękitni Stargard
3:1
Sokół Ostróda
10.04.2021
13:00
Pogoń Siedlce
1:2
Górnik Polkowice
10.04.2021
16:00
Olimpia Grudziądz
1:3
Lech II Poznań
10.04.2021
20:15
Skra Częstochowa
3:4
Stal Rzeszów
10.04.2021
13:00
KKS 1925 Kalisz
1:1
Motor Lublin
10.04.2021
18:00
Śląsk II Wrocław
:
Bytovia Bytów
11.04.2021
13:00
Lech II Poznań
:
Znicz Pruszków
14.04.2021
 
Motor Lublin
:
Wigry Suwałki
14.04.2021
 
Chojniczanka Chojnice
:
Śląsk II Wrocław
14.04.2021
19:30
Hutnik Kraków
:
Błękitni Stargard
14.04.2021
17:00
Sokół Ostróda
:
Skra Częstochowa
14.04.2021
18:00
Górnik Polkowice
:
Olimpia Grudziądz
14.04.2021
 
GKS Katowice
:
Olimpia Elbląg
14.04.2021
17:00
Bytovia Bytów
:
KKS 1925 Kalisz
14.04.2021
17:00
Stal Rzeszów
:
Garbarnia Kraków
14.04.2021
13:00

III liga, gr. 4

KSZO Ostrowiec Św.
2:0
Podlasie Biała Podlaska
10.04.2021
16:00
Wólczanka Wólka Pełkińska
0:0
Avia Świdnik
10.04.2021
16:00
Hetman Zamość
0:1
Cracovia II Kraków
10.04.2021
13:00
Chełmianka Chełm
1:0
Orlęta Radzyń Podlaski
10.04.2021
16:00
Lewart Lubartów
0:2
Wisła Puławy
10.04.2021
16:00
Podhale Nowy Targ
3:1
KS Wiązownica
10.04.2021
16:00
Wisła Sandomierz
1:0
Stal Kraśnik
10.04.2021
15:00
Wisłoka Dębica
2:1
Sokół Sieniawa
10.04.2021
16:00
Siarka Tarnobrzeg
1:1
ŁKS Łagów
10.04.2021
16:00
Korona II Kielce
:
Stal Stalowa Wola
11.04.2021
12:00
Stal Stalowa Wola
:
Hetman Zamość
13.04.2021
17:00
Avia Świdnik
:
Jutrzenka Giebułtów
14.04.2021
12:00
Sokół Sieniawa
:
Lewart Lubartów
14.04.2021
16:00
Orlęta Radzyń Podlaski
:
Wisłoka Dębica
14.04.2021
17:00
Cracovia II Kraków
:
Chełmianka Chełm
14.04.2021
 
Wisła Puławy
:
Siarka Tarnobrzeg
14.04.2021
16:00
Podlasie Biała Podlaska
:
Wólczanka Wólka Pełkińska
14.04.2021
15:00
KSZO Ostrowiec Św.
:
Podhale Nowy Targ
14.04.2021
17:00
ŁKS Łagów
:
Wisła Sandomierz
14.04.2021
17:00
Stal Kraśnik
:
KS Wiązownica
14.04.2021
16:00

Keeza IV liga (Kraków-Wadowice)

Dalin Myślenice
:
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
10.04.2021
16:00
LKS Śledziejowice
:
Puszcza II
10.04.2021
17:00
Wiślanie Jaśkowice
:
Garbarnia II Kraków
10.04.2021
 
Beskid Andrychów
:
Clepardia Kraków
10.04.2021
 
MKS Trzebinia
:
Unia Oświęcim
10.04.2021
 
Słomniczanka Słomniki
:
LKS Jawiszowice
10.04.2021
 
Orzeł Ryczów
:
Sokół Kocmyrzów
10.04.2021
 
Pcimianka Pcim
:
KS Chełmek
10.04.2021
 
Orzeł Piaski Wielkie
:
LKS Rajsko
11.04.2021
16:00

Keeza IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

Glinik Gorlice
:
Sokół Słopnice
10.04.2021
16:00
Poprad Muszyna
:
Skalnik Kamionka Wielka
10.04.2021
16:00
Okocimski Brzesko
:
Rylovia Rylowa
10.04.2021
16:00
BKS Bochnia
:
Wolania Wola Rzędzińska
10.04.2021
16:00
Metal Tarnów
:
Lubań Maniowy
10.04.2021
16:00
Bruk-Bet Termalica II Nieciecza
:
Watra Białka Tatrzańska
10.04.2021
16:00
GKS Drwinia
:
Tarnovia Tarnów
10.04.2021
16:00
Barciczanka Barcice
:
Wierchy Rabka Zdrój
10.04.2021
16:00
Limanovia Limanowa
:
Unia Tarnów
10.04.2021
16:00

Keeza Klasa Okręgowa (Wadowice)

Zatorzanka Zator
:
Sosnowianka Stanisław Dln
14.04.2021
17:00

Keeza Klasa Okręgowa (Nowy Sącz I)

Sokół Stary Sącz
:
Gród Podegrodzie
14.04.2021
16:30

Keeza Klasa B (Kraków I)

LKS Niedźwiedź II
:
Agricola Klimontów
10.04.2021
 
Zawisza Sulechów
:
Sparta Skrzeszowice
10.04.2021
 
Trątnowianka Trątnowice
:
Polonia Wilczkowice
10.04.2021
 
Kosynierzy Łuczyce
:
Juvenia Prandocin
10.04.2021
 
Olimpia Czaple Wielkie
:
LKS Polanowice
11.04.2021
15:00
Milenium Radziemice
:
Novi Narama
11.04.2021
12:00

Keeza Klasa B (Kraków II)

Bronowicki Kraków
:
Płomień Jerzmanowice
10.04.2021
 
Iskra Radwanowice
:
Maszycanka II Maszyce
10.04.2021
 
Niegoszowianka
:
Górzanka Nawojowa Góra
10.04.2021
 
Potok Więckowice
:
Orzeł II Bębło
10.04.2021
 
Kmita II Zabierzów
:
Topór Aleksandrowice
10.04.2021
 

Keeza Klasa B (Kraków III)

Kaszowianka II Kaszów
:
Wieczysta II
10.04.2021
 
Albertus Kraków
:
Victoria Kraków
10.04.2021
 
Universum Kraków
:
Dragoons Kraków
10.04.2021
 
Grom Kraków
:
Rybitwy Kraków
10.04.2021
 
Wawel Kraków
:
Pychowianka Kraków
10.04.2021
 

Keeza Klasa B (Kraków IV)

Gwiazda Ściejowice
:
Sankowia Sanka
10.04.2021
16:00
Tyniec Kraków
:
Nadwiślan Rusocice
10.04.2021
 
Lotnik II Kryspinów
:
Sparta Przeginia Duchowna
10.04.2021
 
Radziszowianka II
:
Skawinka II Skawina
10.04.2021
 
Borkowianka Borek Sz.
:
Trzebol Wielkie Drogi
10.04.2021
 

Keeza Klasa B (Olkusz)

Pilica II Wierbka
:
Strumyk Zarzecze
10.04.2021
 
Trzy Buki Wierzchowisko
:
Northstar Miechów
10.04.2021
 
Stare Bukowno
:
Victoria Smroków
10.04.2021
 
Hetman Dłużec
:
Cobra Wężerów
10.04.2021
 
Orzeł K.
:
Czapla Czaple Male
11.04.2021
13:00
Piliczanka II Pilica
:
Nidzica Słaboszów
11.04.2021
15:00

Makroregionalna Liga Juniorów U-19

Orlęta K.
:
Górnik Łęczna
10.04.2021
 
Korona II
:
Resovia Rzeszów
10.04.2021
 
Motor Lublin
:
Garbarnia Kraków
10.04.2021
 
Sandecja Nowy Sącz
:
Stal Rzeszów
11.04.2021
13:00

Centralna Liga Juniorów U-17, gr. D - wiosna

Stal Rz.
:
Cracovia Kraków
10.04.2021
12:00
Hutnik Kraków
:
Motor Lublin
10.04.2021
12:00
Wisła Kraków
:
Korona Kielce
10.04.2021
12:05
Górnik Ł.
:
TOP 54 Biała Podlaska
10.04.2021
 

Centralna Liga Juniorów U-15, gr. D - wiosna

KKP Korona
:
TOP 54 Biała Podlaska
10.04.2021
12:00
Unia Tarnów
:
Sandecja Nowy Sącz
10.04.2021
 
Wisła Kraków
:
Hetman Z.
10.04.2021
 
Cracovia Kraków
:
BKS Lublin
10.04.2021
 

I Małopolska Liga Juniorów Młodszych - wiosna

Sandecja Nowy Sącz
:
Dunajec Nowy Sącz
10.04.2021
10:00
Okocimski Brzesko
:
Puszcza Niepołomice
10.04.2021
 
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Garbarnia Kraków
10.04.2021
 
Podhale Nowy Targ
:
Profi Zielonki
10.04.2021
 

II Małopolska Liga Juniorów Młodszych - wiosna

AP Wisła Czarny Dunajec
:
Hutnik II Kraków
10.04.2021
13:00
Podgórze Kraków
:
Tarnovia Tarnów
10.04.2021
 
Glinik Gorlice
:
Unia Tarnów
10.04.2021
 
SMS Oświęcim
:
Górnik Tarnów
10.04.2021
 

I Małopolska Liga Trampkarzy - wiosna

Dunajec Nowy Sącz
:
Okocimski Brzesko
10.04.2021
10:00
Wisła II Kraków
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
10.04.2021
 
Garbarnia Kraków
:
Podhale Nowy Targ
10.04.2021
 
Respect Szalowa
:
Unia Oświęcim
10.04.2021
 

II Małopolska Liga Trampkarzy - wiosna

Unia II Tarnów
:
Hutnik Kraków
10.04.2021
 
Tarnovia Tarnów
:
MOSiR Bochnia
10.04.2021
 
Chełmek
:
Sandecja Nowy Sącz
10.04.2021
 
AP 21 Kraków
:
Okocimski Brzesko
10.04.2021
 

I Małopolska Liga Młodzików - wiosna

Podhale Nowy Targ
:
Cracovia Kraków
10.04.2021
 
AS Progres Kraków
:
Sandecja Nowy Sącz
10.04.2021
 
Dunajec Nowy Sącz
:
Wisła Kraków
11.04.2021
10:00
Limanovia Limanowa
:
Tarnovia Tarnów
11.04.2021
10:00

II Małopolska Liga Młodzików - wiosna

AP Wisła Czarny Dunajec
:
Hutnik Kraków
10.04.2021
13:00
Kalwarianka
:
Cracovia II Kraków
10.04.2021
 
Okocimski Brzesko
:
Wisła II K.
10.04.2021
 
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
AP 21 Chrzanów
10.04.2021
 

II liga kobiet (wschód)

Sparta Daleszyce
:
Prądniczanka Kraków
10.04.2021
12:00
Wanda Nowa Huta
:
Sokół Kolbuszowa Dolna
10.04.2021
16:30
Widok Lublin
:
Ząbkovia Ząbki
11.04.2021
16:00
Rysy Bukowina Tatrzańska
:
AZS UW Warszawa
11.04.2021
13:00
KSP Kielce
:
Respekt Myślenice
11.04.2021
16:30
Włókniarz Białystok
:
Loczki Wyszków
11.04.2021
16:00

I liga futsalu (południe)

Unia Tarnów
:
Profisport Wrocław
10.04.2021
 
Stal Mielec
:
Górnik Polkowice
10.04.2021
 
Kamionka Mikołów
:
AZS UMCS Lublin
10.04.2021
 
Gwiazda Ruda Śląska
:
BSF Bochnia
10.04.2021
 
GKS Tychy
:
Heiro Rzeszów
10.04.2021
 
Sośnica Gliwice
:
Futsal Nowiny
11.04.2021
17:00

Seniorzy

Młodzież

Inne

Patronat medialny