facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Klasa A (Chrzanów)

Tabela
Runda I
Runda II
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 08.08.2020

Wisła Jankowice
1:1
Fablok Chrzanów
08.08.2020
11:00
Wisełka Rozkochów
0:5
Ciężkowianka Jaworzno
08.08.2020
17:00
Tęcza Tenczynek
1:3
Błyskawica Myślachowice
08.08.2020
17:00
Wolanka Wola Filipowska
0:2
Start Kamień
08.08.2020
18:00
Victoria Zalas
1:4
MKS Alwernia
09.08.2020
14:30
UKS Dulowa
1:2
SPRiN Regulice
09.08.2020
17:00
Unia Kwaczała
4:2
Promyk Bolęcin
09.08.2020
17:00

2. kolejka 15.08.2020

Start Kamień
Wisła Jankowice
15.08.2020
16:00
MKS Alwernia
2:4
Unia Kwaczała
15.08.2020
17:00
Fablok Chrzanów
6:1
Wisełka Rozkochów
16.08.2020
11:00
Zagórzanka Zagórze
6:0
Wolanka Wola Filipowska
16.08.2020
17:00
Ciężkowianka Jaworzno
6:0
Victoria Zalas
16.08.2020
17:00
SPRiN Regulice
0:1
Tęcza Tenczynek
16.08.2020
17:00
Promyk Bolęcin
0:1
UKS Dulowa
16.08.2020
17:00

3. kolejka 22.08.2020

Wisełka Rozkochów
0:5
Start Kamień
22.08.2020
16:00
UKS Dulowa
1:5
MKS Alwernia
22.08.2020
17:00
Wisła Jankowice
3:0
Zagórzanka Zagórze
22.08.2020
17:00
Tęcza Tenczynek
5:2
Promyk Bolęcin
22.08.2020
17:00
Błyskawica Myślachowice
7:1
SPRiN Regulice
23.08.2020
16:00
Victoria Zalas
0:9
Fablok Chrzanów
23.08.2020
11:00
Unia Kwaczała
2:1
Ciężkowianka Jaworzno
23.08.2020
17:00

4. kolejka 29.08.2020

Zagórzanka Zagórze
4:1
Wisełka Rozkochów
29.08.2020
17:00
Wolanka Wola Filipowska
2:1
Wisła Jankowice
29.08.2020
17:00
Ciężkowianka Jaworzno
6:1
UKS Dulowa
29.08.2020
17:00
Fablok Chrzanów
1:1
Unia Kwaczała
29.08.2020
17:00
MKS Alwernia
1:2
Tęcza Tenczynek
30.08.2020
17:00
Promyk Bolęcin
0:8
Błyskawica Myślachowice
30.08.2020
17:00
Start Kamień
Victoria Zalas
09.09.2020
17:00

5. kolejka 05.09.2020

Tęcza Tenczynek
1:4
Ciężkowianka Jaworzno
05.09.2020
16:00
Wisełka Rozkochów
0:5
Wolanka Wola Filipowska
05.09.2020
16:00
Victoria Zalas
1:4
Zagórzanka Zagórze
06.09.2020
11:00
SPRiN Regulice
4:2
Promyk Bolęcin
06.09.2020
16:00
Fablok Chrzanów
7:1
UKS Dulowa
06.09.2020
16:00
Błyskawica Myślachowice
6:2
MKS Alwernia
06.09.2020
16:00
Unia Kwaczała
1:3
Start Kamień
06.09.2020
16:00

6. kolejka 12.09.2020

Fablok Chrzanów
Tęcza Tenczynek
12.09.2020
11:00
MKS Alwernia
2:4
SPRiN Regulice
12.09.2020
15:00
Ciężkowianka Jaworzno
1:3
Błyskawica Myślachowice
12.09.2020
16:00
Start Kamień
UKS Dulowa
12.09.2020
16:00
Zagórzanka Zagórze
1:2
Unia Kwaczała
12.09.2020
16:30
Wisła Jankowice
4:1
Wisełka Rozkochów
12.09.2020
17:00
Wolanka Wola Filipowska
7:1
Victoria Zalas
13.09.2020
17:00

7. kolejka 19.09.2020

UKS Dulowa
2:3
Zagórzanka Zagórze
19.09.2020
16:00
Błyskawica Myślachowice
4:6
Fablok Chrzanów
19.09.2020
16:00
Victoria Zalas
1:6
Wisła Jankowice
20.09.2020
11:00
Tęcza Tenczynek
0:2
Start Kamień
20.09.2020
16:00
Unia Kwaczała
2:1
Wolanka Wola Filipowska
20.09.2020
16:00
SPRiN Regulice
1:2
Ciężkowianka Jaworzno
20.09.2020
16:00
Promyk Bolęcin
5:4
MKS Alwernia
20.09.2020
16:30

8. kolejka 26.09.2020

Ciężkowianka Jaworzno
8:1
Promyk Bolęcin
26.09.2020
16:00
Wolanka Wola Filipowska
6:3
UKS Dulowa
26.09.2020
16:00
Wisła Jankowice
1:2
Unia Kwaczała
27.09.2020
16:00
Zagórzanka Zagórze
0:2
Tęcza Tenczynek
27.09.2020
16:00
Start Kamień
Błyskawica Myślachowice
07.11.2020
13:00
Fablok Chrzanów
10:0
SPRiN Regulice
14.11.2020
13:00
Wisełka Rozkochów
2:1
Victoria Zalas
14.11.2020
13:00

9. kolejka 03.10.2020

Wisła Jankowice
6:0
UKS Dulowa
03.10.2020
15:00
Błyskawica Myślachowice
2:2
Zagórzanka Zagórze
03.10.2020
15:00
MKS Alwernia
2:6
Ciężkowianka Jaworzno
03.10.2020
15:00
Tęcza Tenczynek
0:0
Wolanka Wola Filipowska
04.10.2020
15:00
Unia Kwaczała
6:0
Wisełka Rozkochów
04.10.2020
15:00
SPRiN Regulice
0:1
Start Kamień
04.10.2020
15:00
Promyk Bolęcin
2:3
Fablok Chrzanów
04.10.2020
15:30

10. kolejka 10.10.2020

Wisełka Rozkochów
0:3
UKS Dulowa
10.10.2020
15:00
Fablok Chrzanów
7:0
MKS Alwernia
10.10.2020
15:00
Zagórzanka Zagórze
2:3
SPRiN Regulice
10.10.2020
15:30
Wisła Jankowice
0:3
Tęcza Tenczynek
10.10.2020
15:30
Start Kamień
Promyk Bolęcin
10.10.2020
15:30
Victoria Zalas
0:8
Unia Kwaczała
11.10.2020
11:00
Wolanka Wola Filipowska
2:8
Błyskawica Myślachowice
11.10.2020
15:00

11. kolejka 17.10.2020

Tęcza Tenczynek
1:2
Wisełka Rozkochów
17.10.2020
15:00
Start Kamień
3:0
MKS Alwernia
17.10.2020
15:00
Ciężkowianka Jaworzno
4:0
Fablok Chrzanów
17.10.2020
11:00
Promyk Bolęcin
3:5
Zagórzanka Zagórze
18.10.2020
15:00
Błyskawica Myślachowice
2:0
Wisła Jankowice
14.11.2020
13:30
Victoria Zalas
1:9
UKS Dulowa
21.11.2020
13:00
SPRiN Regulice
1:7
Wolanka Wola Filipowska
22.11.2020
13:00

12. kolejka 24.10.2020

Wisełka Rozkochów
0:9
Błyskawica Myślachowice
24.10.2020
14:00
Wisła Jankowice
1:0
SPRiN Regulice
24.10.2020
14:30
Zagórzanka Zagórze
4:3
MKS Alwernia
24.10.2020
15:00
Unia Kwaczała
2:1
UKS Dulowa
24.10.2020
15:00
Wolanka Wola Filipowska
3:1
Promyk Bolęcin
24.10.2020
15:00
Start Kamień
Ciężkowianka Jaworzno
24.10.2020
15:00
Victoria Zalas
2:12
Tęcza Tenczynek
25.10.2020
11:00

13. kolejka 31.10.2020

SPRiN Regulice
2:1
Wisełka Rozkochów
27.09.2020
16:00
Ciężkowianka Jaworzno
4:1
Zagórzanka Zagórze
31.10.2020
14:00
Fablok Chrzanów
1:3
Start Kamień
31.10.2020
11:00
Tęcza Tenczynek
2:3
Unia Kwaczała
31.10.2020
14:00
MKS Alwernia
3:7
Wolanka Wola Filipowska
31.10.2020
14:00
Błyskawica Myślachowice
5:0
Victoria Zalas
31.10.2020
14:00
Promyk Bolęcin
0:3
Wisła Jankowice
31.10.2020
14:00

14. kolejka 07.11.2020

Unia Kwaczała
1:2
Błyskawica Myślachowice
17.10.2020
15:00
UKS Dulowa
1:6
Tęcza Tenczynek
07.11.2020
13:00
Zagórzanka Zagórze
0:4
Fablok Chrzanów
07.11.2020
13:15
Wisła Jankowice
8:0
MKS Alwernia
07.11.2020
13:00
Wisełka Rozkochów
1:5
Promyk Bolęcin
07.11.2020
13:00
Wolanka Wola Filipowska
3:3
Ciężkowianka Jaworzno
07.11.2020
13:30
Victoria Zalas
1:4
SPRiN Regulice
08.11.2020
11:00

15. kolejka 11.11.2020

Fablok Chrzanów
8:1
Wolanka Wola Filipowska
11.11.2020
11:00
Start Kamień
Zagórzanka Zagórze
11.11.2020
13:00
Błyskawica Myślachowice
4:1
UKS Dulowa
11.11.2020
13:30
MKS Alwernia
1:2
Wisełka Rozkochów
11.11.2020
13:00
SPRiN Regulice
1:1
Unia Kwaczała
11.11.2020
13:00
Ciężkowianka Jaworzno
3:3
Wisła Jankowice
11.11.2020
13:00
Promyk Bolęcin
6:1
Victoria Zalas
11.11.2020
13:30

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

Brak zaplanowanych spotkań.

15. kolejka 11.11.2020

11.11.2020
11:00
Fablok Chrzanów
8:1
Wolanka Wola Filipowska
11.11.2020
13:00
Start Kamień
Zagórzanka Zagórze
11.11.2020
13:30
Błyskawica Myślachowice
4:1
UKS Dulowa
11.11.2020
13:00
MKS Alwernia
1:2
Wisełka Rozkochów
11.11.2020
13:00
SPRiN Regulice
1:1
Unia Kwaczała
11.11.2020
13:00
Ciężkowianka Jaworzno
3:3
Wisła Jankowice
11.11.2020
13:30
Promyk Bolęcin
6:1
Victoria Zalas

15. kolejka 11.11.2020

11.11.2020
11:00
Fablok Chrzanów
8:1
Wolanka Wola Filipowska
11.11.2020
13:00
Start Kamień
Zagórzanka Zagórze
11.11.2020
13:30
Błyskawica Myślachowice
4:1
UKS Dulowa
11.11.2020
13:00
MKS Alwernia
1:2
Wisełka Rozkochów
11.11.2020
13:00
SPRiN Regulice
1:1
Unia Kwaczała
11.11.2020
13:00
Ciężkowianka Jaworzno
3:3
Wisła Jankowice
11.11.2020
13:30
Promyk Bolęcin
6:1
Victoria Zalas

Wiadomości ligowe


I liga futsalu (południe)

Kamionka Mikołów
:
Sośnica Gliwice
30.01.2021
 
AZS UMCS Lublin
:
Unia Tarnów
30.01.2021
 
Futsal Nowiny
:
Heiro Rzeszów
30.01.2021
 
GKS Tychy
:
Gwiazda Ruda Śląska
30.01.2021
 
BSF Bochnia
:
Stal Mielec
30.01.2021
 
Profisport Wrocław
:
Górnik Polkowice
30.01.2021
 

II liga futsalu (małopolsko-świętokrzyska)

Spartak Wielkanoc
2:10
BSF Busko Zdrój
26.01.2021
20:00
BSF Busko Zdrój
:
Błyskawica Wyciąże
30.01.2021
18:00
Sparta Spytkowice
:
AZS UEK Kraków
30.01.2021
 

Halowa Liga Oldbojów (Kraków)

Clepardia Kraków
:
Cracovia Kraków
29.01.2021
 
Prokocim Kraków
:
Hutnik Kraków
29.01.2021
 
Wanda Kraków
:
Strzelcy
29.01.2021
 
Wisła Kraków
:
Orzeł Piaski Wielkie
29.01.2021
 
Dąbski
:
Grębałowianka Kraków
29.01.2021
 
Wieczysta Kraków
:
Opatkowianka Opatkowice
29.01.2021