facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Keeza Klasa B (Kraków II)

Tabela
Runda I
Runda II
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 22.08.2020

Płomień Jerzmanowice
7:0
Bronowicki Kraków
22.08.2020
11:00
Maszycanka II Maszyce
1:8
Iskra Radwanowice
22.08.2020
17:30
Górzanka Nawojowa Góra
2:4
Niegoszowianka
23.08.2020
17:00
Orzeł II Bębło
1:3
Potok Więckowice
23.08.2020
17:00
Topór Aleksandrowice
1:3
Kmita II Zabierzów
11.11.2020
13:00

2. kolejka 29.08.2020

Fitball Szklary
3:7
Płomień Jerzmanowice
29.08.2020
17:00
Bronowicki Kraków
0:0
Górzanka Nawojowa Góra
29.08.2020
17:00
Potok Więckowice
Topór Aleksandrowice
29.08.2020
14:00
Kmita II Zabierzów
7:0
Maszycanka II Maszyce
30.08.2020
14:00
Niegoszowianka
0:3
Orzeł II Bębło
30.08.2020
17:00

3. kolejka 05.09.2020

Iskra Radwanowice
2:4
Kmita II Zabierzów
05.09.2020
17:00
Topór Aleksandrowice
3:3
Niegoszowianka
05.09.2020
17:00
Górzanka Nawojowa Góra
4:4
Fitball Szklary
06.09.2020
17:00
Orzeł II Bębło
5:5
Bronowicki Kraków
06.09.2020
16:00
Maszycanka II Maszyce
Potok Więckowice
06.09.2020
17:00

4. kolejka 12.09.2020

Bronowicki Kraków
3:0 v.o.
Topór Aleksandrowice
12.09.2020
16:00
Występ nieuprawionego zawodnika w zespole gości. Na boisku 0:2
Fitball Szklary
2:10
Orzeł II Bębło
12.09.2020
14:00
Potok Więckowice
2:1
Iskra Radwanowice
12.09.2020
17:00
Niegoszowianka
6:1
Maszycanka II Maszyce
12.09.2020
17:00
Płomień Jerzmanowice
3:1
Górzanka Nawojowa Góra
13.09.2020
16:30

5. kolejka 19.09.2020

Topór Aleksandrowice
2:1
Fitball Szklary
19.09.2020
17:00
Iskra Radwanowice
1:1
Niegoszowianka
20.09.2020
17:00
Kmita II Zabierzów
Potok Więckowice
20.09.2020
16:00
Orzeł II Bębło
2:1
Płomień Jerzmanowice
20.09.2020
16:00
Maszycanka II Maszyce
5:1
Bronowicki Kraków
20.09.2020
17:00

6. kolejka 26.09.2020

Bronowicki Kraków
6:2
Iskra Radwanowice
26.09.2020
16:00
Płomień Jerzmanowice
3:2
Topór Aleksandrowice
26.09.2020
16:00
Niegoszowianka
2:2
Kmita II Zabierzów
26.09.2020
16:30
Fitball Szklary
5:2
Maszycanka II Maszyce
27.09.2020
16:00
Górzanka Nawojowa Góra
0:7
Orzeł II Bębło
27.09.2020
16:00

7. kolejka 03.10.2020

Topór Aleksandrowice
7:3
Górzanka Nawojowa Góra
03.10.2020
16:30
Potok Więckowice
5:0
Niegoszowianka
03.10.2020
15:00
Kmita II Zabierzów
9:0
Bronowicki Kraków
03.10.2020
16:30
Maszycanka II Maszyce
1:9
Płomień Jerzmanowice
04.10.2020
13:00
Iskra Radwanowice
3:2
Fitball Szklary
04.10.2020
16:30

8. kolejka 10.10.2020

Fitball Szklary
2:3
Kmita II Zabierzów
10.10.2020
16:00
Płomień Jerzmanowice
3:1
Iskra Radwanowice
10.10.2020
15:30
Orzeł II Bębło
5:3
Topór Aleksandrowice
11.10.2020
15:00
Bronowicki Kraków
3:1
Potok Więckowice
11.11.2020
12:00
Górzanka Nawojowa Góra
0:5
Maszycanka II Maszyce
11.11.2020
14:00

9. kolejka 17.10.2020

Potok Więckowice
3:0 v.o.
Fitball Szklary
17.10.2020
15:00
brak gości
Kmita II Zabierzów
3:1
Płomień Jerzmanowice
17.10.2020
16:00
Maszycanka II Maszyce
0:12
Orzeł II Bębło
15.11.2020
14:00
Iskra Radwanowice
5:0
Górzanka Nawojowa Góra
15.11.2020
13:30
Niegoszowianka
2:0
Bronowicki Kraków
15.11.2020
11:00

10. kolejka 24.10.2020

Fitball Szklary
1:3
Niegoszowianka
24.10.2020
13:00
Topór Aleksandrowice
6:2
Maszycanka II Maszyce
24.10.2020
15:00
Płomień Jerzmanowice
3:3
Potok Więckowice
24.10.2020
12:00
Orzeł II Bębło
4:2
Iskra Radwanowice
25.10.2020
14:00
Górzanka Nawojowa Góra
0:6
Kmita II Zabierzów
22.11.2020
13:00

11. kolejka 07.11.2020

Bronowicki Kraków
5:2
Fitball Szklary
07.11.2020
13:00
Iskra Radwanowice
1:1
Topór Aleksandrowice
07.11.2020
14:00
Niegoszowianka
1:9
Płomień Jerzmanowice
07.11.2020
14:00
Kmita II Zabierzów
3:1
Orzeł II Bębło
08.11.2020
14:00
Potok Więckowice
8:1
Górzanka Nawojowa Góra
28.11.2020
13:00

12. kolejka 10.04.2021

Bronowicki Kraków
:
Płomień Jerzmanowice
10.04.2021
00:00
Iskra Radwanowice
:
Maszycanka II Maszyce
10.04.2021
00:00
Niegoszowianka
:
Górzanka Nawojowa Góra
10.04.2021
00:00
Potok Więckowice
:
Orzeł II Bębło
10.04.2021
00:00
Kmita II Zabierzów
:
Topór Aleksandrowice
10.04.2021
00:00

13. kolejka

Płomień Jerzmanowice
:
Fitball Szklary
 
 
Górzanka Nawojowa Góra
:
Bronowicki Kraków
 
 
Topór Aleksandrowice
:
Potok Więckowice
 
 
Maszycanka II Maszyce
:
Kmita II Zabierzów
 
 
Orzeł II Bębło
:
Niegoszowianka
 
 

14. kolejka

Kmita II Zabierzów
:
Iskra Radwanowice
 
 
Niegoszowianka
:
Topór Aleksandrowice
 
 
Fitball Szklary
:
Górzanka Nawojowa Góra
 
 
Bronowicki Kraków
:
Orzeł II Bębło
 
 
Potok Więckowice
:
Maszycanka II Maszyce
 
 

15. kolejka

Topór Aleksandrowice
:
Bronowicki Kraków
 
 
Orzeł II Bębło
:
Fitball Szklary
 
 
Iskra Radwanowice
:
Potok Więckowice
 
 
Maszycanka II Maszyce
:
Niegoszowianka
 
 
Górzanka Nawojowa Góra
:
Płomień Jerzmanowice
 
 

16. kolejka

Fitball Szklary
:
Topór Aleksandrowice
 
 
Niegoszowianka
:
Iskra Radwanowice
 
 
Potok Więckowice
:
Kmita II Zabierzów
 
 
Płomień Jerzmanowice
:
Orzeł II Bębło
 
 
Bronowicki Kraków
:
Maszycanka II Maszyce
 
 

17. kolejka

Iskra Radwanowice
:
Bronowicki Kraków
 
 
Topór Aleksandrowice
:
Płomień Jerzmanowice
 
 
Kmita II Zabierzów
:
Niegoszowianka
 
 
Maszycanka II Maszyce
:
Fitball Szklary
 
 
Orzeł II Bębło
:
Górzanka Nawojowa Góra
 
 

18. kolejka

Górzanka Nawojowa Góra
:
Topór Aleksandrowice
 
 
Niegoszowianka
:
Potok Więckowice
 
 
Bronowicki Kraków
:
Kmita II Zabierzów
 
 
Płomień Jerzmanowice
:
Maszycanka II Maszyce
 
 
Fitball Szklary
:
Iskra Radwanowice
 
 

19. kolejka

Kmita II Zabierzów
:
Fitball Szklary
 
 
Iskra Radwanowice
:
Płomień Jerzmanowice
 
 
Topór Aleksandrowice
:
Orzeł II Bębło
 
 
Potok Więckowice
:
Bronowicki Kraków
 
 
Maszycanka II Maszyce
:
Górzanka Nawojowa Góra
 
 

20. kolejka

Fitball Szklary
:
Potok Więckowice
 
 
Płomień Jerzmanowice
:
Kmita II Zabierzów
 
 
Orzeł II Bębło
:
Maszycanka II Maszyce
 
 
Górzanka Nawojowa Góra
:
Iskra Radwanowice
 
 
Bronowicki Kraków
:
Niegoszowianka
 
 

21. kolejka

Niegoszowianka
:
Fitball Szklary
 
 
Maszycanka II Maszyce
:
Topór Aleksandrowice
 
 
Potok Więckowice
:
Płomień Jerzmanowice
 
 
Iskra Radwanowice
:
Orzeł II Bębło
 
 
Kmita II Zabierzów
:
Górzanka Nawojowa Góra
 
 

22. kolejka

Fitball Szklary
:
Bronowicki Kraków
 
 
Topór Aleksandrowice
:
Iskra Radwanowice
 
 
Płomień Jerzmanowice
:
Niegoszowianka
 
 
Orzeł II Bębło
:
Kmita II Zabierzów
 
 
Górzanka Nawojowa Góra
:
Potok Więckowice
 
 

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

Brak zaplanowanych spotkań.

22. kolejka

 
 
Fitball Szklary
:
Bronowicki Kraków
 
 
Topór Aleksandrowice
:
Iskra Radwanowice
 
 
Płomień Jerzmanowice
:
Niegoszowianka
 
 
Orzeł II Bębło
:
Kmita II Zabierzów
 
 
Górzanka Nawojowa Góra
:
Potok Więckowice

22. kolejka

 
 
Fitball Szklary
:
Bronowicki Kraków
 
 
Topór Aleksandrowice
:
Iskra Radwanowice
 
 
Płomień Jerzmanowice
:
Niegoszowianka
 
 
Orzeł II Bębło
:
Kmita II Zabierzów
 
 
Górzanka Nawojowa Góra
:
Potok Więckowice

Wiadomości ligowe


PKO Ekstraklasa

Zagłębie Lubin
2:1
Podbeskidzie Bielsko Biała
11.04.2021
15:00
Lech Poznań
0:0
Legia Warszawa
11.04.2021
17:30
Piast Gliwice
:
Górnik Zabrze
12.04.2021
18:00

Fortuna I liga

Chrobry Głogów
0:0
Miedź Legnica
11.04.2021
12:40
Arka Gdynia
1:1
Odra Opole
11.04.2021
12:40
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Korona Kielce
14.04.2021
19:00

II liga

Śląsk II Wrocław
3:2
Bytovia Bytów
11.04.2021
13:00
Lech II Poznań
:
Znicz Pruszków
14.04.2021
13:00
Motor Lublin
:
Wigry Suwałki
14.04.2021
18:00
Chojniczanka Chojnice
:
Śląsk II Wrocław
14.04.2021
19:30
Hutnik Kraków
:
Błękitni Stargard
14.04.2021
16:30
Sokół Ostróda
:
Skra Częstochowa
14.04.2021
18:00
Górnik Polkowice
:
Olimpia Grudziądz
14.04.2021
13:00
GKS Katowice
:
Olimpia Elbląg
14.04.2021
17:00
Bytovia Bytów
:
KKS 1925 Kalisz
14.04.2021
17:00
Stal Rzeszów
:
Garbarnia Kraków
14.04.2021
13:00

III liga, gr. 4

Korona II Kielce
1:0
Stal Stalowa Wola
11.04.2021
12:00
Stal Stalowa Wola
:
Hetman Zamość
13.04.2021
17:00
Avia Świdnik
:
Jutrzenka Giebułtów
14.04.2021
12:00
Sokół Sieniawa
:
Lewart Lubartów
14.04.2021
17:00
Orlęta Radzyń Podlaski
:
Wisłoka Dębica
14.04.2021
17:00
Cracovia II Kraków
:
Chełmianka Chełm
14.04.2021
13:00
Wisła Puławy
:
Siarka Tarnobrzeg
14.04.2021
16:00
Podlasie Biała Podlaska
:
Wólczanka Wólka Pełkińska
14.04.2021
15:00
KSZO Ostrowiec Św.
:
Podhale Nowy Targ
14.04.2021
17:00
ŁKS Łagów
:
Wisła Sandomierz
14.04.2021
17:00
Stal Kraśnik
:
KS Wiązownica
14.04.2021
16:00

Keeza IV liga (Kraków-Wadowice)

Orzeł Piaski Wielkie
:
LKS Rajsko
11.04.2021
16:00

Keeza Klasa Okręgowa (Wadowice)

Zatorzanka Zator
:
Sosnowianka Stanisław Dln
14.04.2021
17:00

Keeza Klasa Okręgowa (Nowy Sącz I)

Sokół Stary Sącz
:
Gród Podegrodzie
14.04.2021
16:30

Keeza Klasa B (Kraków I)

Olimpia Czaple Wielkie
:
LKS Polanowice
11.04.2021
15:00
Milenium Radziemice
:
Novi Narama
11.04.2021
12:00

Keeza Klasa B (Olkusz)

Orzeł K.
:
Czapla Czaple Male
11.04.2021
13:00
Piliczanka II Pilica
:
Nidzica Słaboszów
11.04.2021
15:00

Makroregionalna Liga Juniorów U-19

Sandecja Nowy Sącz
:
Stal Rzeszów
11.04.2021
13:00

I Małopolska Liga Młodzików - wiosna

Dunajec Nowy Sącz
:
Wisła Kraków
11.04.2021
10:00
Limanovia Limanowa
:
Tarnovia Tarnów
11.04.2021
10:00

II liga kobiet (wschód)

Widok Lublin
4:2
Ząbkovia Ząbki
11.04.2021
16:00
Rysy Bukowina Tatrzańska
1:4
AZS UW Warszawa
11.04.2021
13:00
KSP Kielce
3:2
Respekt Myślenice
11.04.2021
16:30
Włókniarz Białystok
0:2
Loczki Wyszków
11.04.2021
16:00

I liga futsalu (południe)

Sośnica Gliwice
4:3
Futsal Nowiny
11.04.2021
17:00

Seniorzy

Młodzież

Inne

Patronat medialny