facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Keeza Klasa B (Kraków III)

Tabela
Runda I
Runda II
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
Przed rozpoczęciem rozgrywek, drużyna SMS Kraków wycofała się rozgrywek.
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 22.08.2020

Wieczysta II Kraków
7:1
Kaszowianka II Kaszów
22.08.2020
15:00
Victoria Kraków
5:1
Albertus Kraków
22.08.2020
17:00
Dragoons Kraków
6:0
Universum Kraków
23.08.2020
13:00
Rybitwy Kraków
6:2
Grom Kraków
23.08.2020
17:00
Pychowianka Kraków
5:0
Wawel Kraków
23.08.2020
17:30
Opatkowianka Opatkowice pauzuje.

2. kolejka 29.08.2020

Wawel Kraków
1:7
Dragoons Kraków
29.08.2020
11:00
Opatkowianka Opatkowice
3:3
Grom Kraków
29.08.2020
13:00
Universum Kraków
1:5
Victoria Kraków
30.08.2020
17:00
Albertus Kraków
0:19
Wieczysta II Kraków
30.08.2020
10:00
Kaszowianka II Kaszów
0:2
Rybitwy Kraków
30.08.2020
17:00
Pychowianka Kraków pauzuje.

3. kolejka 05.09.2020

Wieczysta II Kraków
20:0
Universum Kraków
05.09.2020
15:00
Pychowianka Kraków
3:0 v.o.
Opatkowianka Opatkowice
05.09.2020
17:00
zweryfikowany na korzyść drużyny Pychowianka Kraków z powodu gry nieuprawnionego zawodnika w drużynie gości. Na boisku 0:2.
Victoria Kraków
5:3
Wawel Kraków
06.09.2020
11:00
Grom Kraków
3:3
Kaszowianka II Kaszów
06.09.2020
16:00
Rybitwy Kraków
3:0
Albertus Kraków
06.09.2020
17:00
Dragoons Kraków pauzuje.

4. kolejka 12.09.2020

Opatkowianka Opatkowice
2:0
Kaszowianka II Kaszów
12.09.2020
11:00
Wawel Kraków
0:6
Wieczysta II Kraków
12.09.2020
11:00
Pychowianka Kraków
1:2
Dragoons Kraków
13.09.2020
16:00
Universum Kraków
2:5
Rybitwy Kraków
13.09.2020
16:00
Albertus Kraków
4:2
Grom Kraków
13.09.2020
16:00
Victoria Kraków pauzuje.

5. kolejka 19.09.2020

Victoria Kraków
0:1
Pychowianka Kraków
19.09.2020
17:00
Grom Kraków
6:0
Universum Kraków
20.09.2020
14:00
Dragoons Kraków
0:2
Opatkowianka Opatkowice
20.09.2020
14:00
Kaszowianka II Kaszów
2:1
Albertus Kraków
20.09.2020
16:00
Rybitwy Kraków
1:1
Wawel Kraków
20.09.2020
16:00
Wieczysta II Kraków pauzuje.

6. kolejka 26.09.2020

Opatkowianka Opatkowice
2:0
Albertus Kraków
26.09.2020
11:00
Wawel Kraków
0:3
Grom Kraków
26.09.2020
11:00
Pychowianka Kraków
0:14
Wieczysta II Kraków
27.09.2020
16:00
Universum Kraków
4:6
Kaszowianka II Kaszów
27.09.2020
16:00
Dragoons Kraków
2:4
Victoria Kraków
27.09.2020
14:00
Rybitwy Kraków pauzuje.

7. kolejka 03.10.2020

Wieczysta II Kraków
17:1
Dragoons Kraków
03.10.2020
17:00
Victoria Kraków
2:4
Opatkowianka Opatkowice
03.10.2020
16:00
Kaszowianka II Kaszów
4:2
Wawel Kraków
04.10.2020
11:00
Albertus Kraków
2:1
Universum Kraków
04.10.2020
15:00
Rybitwy Kraków
2:2
Pychowianka Kraków
04.10.2020
16:00
Grom Kraków pauzuje.

8. kolejka 10.10.2020

Opatkowianka Opatkowice
3:1
Universum Kraków
10.10.2020
15:00
Wawel Kraków
0:4
Albertus Kraków
10.10.2020
11:00
Victoria Kraków
1:7
Wieczysta II Kraków
10.10.2020
13:00
Pychowianka Kraków
6:1
Grom Kraków
11.10.2020
15:00
Dragoons Kraków
6:0
Rybitwy Kraków
11.10.2020
13:00
Kaszowianka II Kaszów pauzuje.

9. kolejka 17.10.2020

Wieczysta II Kraków
20:1
Opatkowianka Opatkowice
18.10.2020
18:00
Universum Kraków
3:6
Wawel Kraków
18.10.2020
15:00
Kaszowianka II Kaszów
5:3
Pychowianka Kraków
18.10.2020
11:00
Rybitwy Kraków
1:2
Victoria Kraków
18.10.2020
15:00
Grom Kraków
1:6
Dragoons Kraków
14.11.2020
14:00
Albertus Kraków pauzuje.

10. kolejka 24.10.2020

Wieczysta II Kraków
11:0
Rybitwy Kraków
24.10.2020
20:00
Opatkowianka Opatkowice
2:1
Wawel Kraków
24.10.2020
13:00
Pychowianka Kraków
5:3
Albertus Kraków
25.10.2020
14:30
Victoria Kraków
3:1
Grom Kraków
25.10.2020
11:00
Dragoons Kraków
2:2
Kaszowianka II Kaszów
25.10.2020
14:00
Universum Kraków pauzuje.

11. kolejka 07.11.2020

Albertus Kraków
2:3
Dragoons Kraków
07.11.2020
14:15
Universum Kraków
1:3
Pychowianka Kraków
08.11.2020
13:00
Kaszowianka II Kaszów
1:2
Victoria Kraków
08.11.2020
13:00
Grom Kraków
0:14
Wieczysta II Kraków
08.11.2020
13:00
Rybitwy Kraków
1:1
Opatkowianka Opatkowice
08.11.2020
14:00
Wawel Kraków pauzuje.

12. kolejka 02.06.2021

Kaszowianka II Kaszów
Wieczysta II Kraków
01.06.2021
18:00
Albertus Kraków
5:1
Victoria Kraków
01.06.2021
21:00
Universum Kraków
4:3
Dragoons Kraków
02.06.2021
18:30
Grom Kraków
1:1
Rybitwy Kraków
02.06.2021
17:00
Wawel Kraków
6:2
Pychowianka Kraków
02.06.2021
18:00
Opatkowianka Opatkowice pauzuje.

13. kolejka 19.06.2021

Dragoons Kraków
2:0
Wawel Kraków
19.06.2021
11:00
Wieczysta II Kraków
27:1
Albertus Kraków
19.06.2021
15:00
Rybitwy Kraków
3:2
Kaszowianka II Kaszów
19.06.2021
16:00
Grom Kraków
2:1
Opatkowianka Opatkowice
20.06.2021
17:00
Victoria Kraków
1:0
Universum Kraków
20.06.2021
17:00
Pychowianka Kraków pauzuje.

14. kolejka 24.04.2021

Wawel Kraków
1:5
Victoria Kraków
24.04.2021
11:00
Albertus Kraków
1:2
Rybitwy Kraków
24.04.2021
14:00
Universum Kraków
0:11
Wieczysta II Kraków
25.04.2021
17:00
Opatkowianka Opatkowice
1:2
Pychowianka Kraków
25.04.2021
15:30
Kaszowianka II Kaszów
8:1
Grom Kraków
25.04.2021
14:00
Dragoons Kraków pauzuje.

15. kolejka 01.05.2021

Wieczysta II Kraków
27:2
Wawel Kraków
01.05.2021
15:00
Dragoons Kraków
2:0
Pychowianka Kraków
01.05.2021
14:00
Rybitwy Kraków
4:2
Universum Kraków
01.05.2021
16:00
Grom Kraków
4:7
Albertus Kraków
01.05.2021
16:00
Kaszowianka II Kaszów
1:2
Opatkowianka Opatkowice
02.05.2021
14:00
Victoria Kraków pauzuje.

16. kolejka 08.05.2021

Opatkowianka Opatkowice
3:0 v.o.
Dragoons Kraków
08.05.2021
16:30
występ nieuprawnionego do gry zawodnika w drużynie Dragoons, na boisku 1:7
Wawel Kraków
0:4
Rybitwy Kraków
08.05.2021
11:00
Pychowianka Kraków
3:0 v.o.
Victoria Kraków
09.05.2021
17:00
występ nieuprawnionego do gry zawodnika w drużynie Victorii, na boisku 4:2
Universum Kraków
9:0
Grom Kraków
09.05.2021
17:00
Albertus Kraków
6:1
Kaszowianka II Kaszów
09.05.2021
14:00
Wieczysta II Kraków pauzuje.

17. kolejka 15.05.2021

Albertus Kraków
1:4
Opatkowianka Opatkowice
15.05.2021
14:00
Wieczysta II Kraków
9:0
Pychowianka Kraków
15.05.2021
15:00
Kaszowianka II Kaszów
5:3
Universum Kraków
15.05.2021
17:00
Victoria Kraków
2:4
Dragoons Kraków
15.05.2021
18:00
Grom Kraków
1:1
Wawel Kraków
16.05.2021
17:00
Rybitwy Kraków pauzuje.

18. kolejka 22.05.2021

Opatkowianka Opatkowice
2:3
Victoria Kraków
22.05.2021
11:00
Wawel Kraków
1:4
Kaszowianka II Kaszów
22.05.2021
11:00
Dragoons Kraków
1:7
Wieczysta II Kraków
23.05.2021
14:00
Universum Kraków
4:1
Albertus Kraków
23.05.2021
17:00
Pychowianka Kraków
3:2
Rybitwy Kraków
23.05.2021
17:00
Grom Kraków pauzuje.

19. kolejka 29.05.2021

Albertus Kraków
Wawel Kraków
29.05.2021
16:00
Rybitwy Kraków
4:2
Dragoons Kraków
29.05.2021
16:00
Universum Kraków
6:1
Opatkowianka Opatkowice
30.05.2021
17:00
Grom Kraków
1:7
Pychowianka Kraków
30.05.2021
17:00
Wieczysta II Kraków
3:0 v.o.
Victoria Kraków
09.06.2021
18:30
Goście zrezygnowali z przyjazdu na meczu.
Kaszowianka II Kaszów pauzuje.

20. kolejka 05.06.2021

Opatkowianka Opatkowice
0:5
Wieczysta II Kraków
05.06.2021
11:00
Wawel Kraków
1:1
Universum Kraków
05.06.2021
11:00
Victoria Kraków
1:3
Rybitwy Kraków
05.06.2021
18:00
Pychowianka Kraków
2:1
Kaszowianka II Kaszów
06.06.2021
17:00
Dragoons Kraków
8:0
Grom Kraków
06.06.2021
14:00
Albertus Kraków pauzuje.

21. kolejka 12.06.2021

Rybitwy Kraków
2:5
Wieczysta II Kraków
12.06.2021
16:00
Wawel Kraków
4:3
Opatkowianka Opatkowice
12.06.2021
11:00
Albertus Kraków
3:7
Pychowianka Kraków
12.06.2021
13:30
Grom Kraków
0:0
Victoria Kraków
13.06.2021
17:00
Kaszowianka II Kaszów
4:5
Dragoons Kraków
13.06.2021
13:00
Universum Kraków pauzuje.

22. kolejka 26.06.2021

Wieczysta II Kraków
15:1
Grom Kraków
26.06.2021
11:00
Dragoons Kraków
3:3
Albertus Kraków
27.06.2021
17:00
Pychowianka Kraków
4:0
Universum Kraków
27.06.2021
17:00
Victoria Kraków
4:2
Kaszowianka II Kaszów
27.06.2021
17:00
Opatkowianka Opatkowice
0:4
Rybitwy Kraków
27.06.2021
17:00
Wawel Kraków pauzuje.

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

Brak zaplanowanych spotkań.

22. kolejka 26.06.2021

26.06.2021
11:00
Wieczysta II Kraków
15:1
Grom Kraków
27.06.2021
17:00
Dragoons Kraków
3:3
Albertus Kraków
27.06.2021
17:00
Pychowianka Kraków
4:0
Universum Kraków
27.06.2021
17:00
Victoria Kraków
4:2
Kaszowianka II Kaszów
27.06.2021
17:00
Opatkowianka Opatkowice
0:4
Rybitwy Kraków
Wawel Kraków pauzuje.

22. kolejka 26.06.2021

26.06.2021
11:00
Wieczysta II Kraków
15:1
Grom Kraków
27.06.2021
17:00
Dragoons Kraków
3:3
Albertus Kraków
27.06.2021
17:00
Pychowianka Kraków
4:0
Universum Kraków
27.06.2021
17:00
Victoria Kraków
4:2
Kaszowianka II Kaszów
27.06.2021
17:00
Opatkowianka Opatkowice
0:4
Rybitwy Kraków
Wawel Kraków pauzuje.

Wiadomości ligowe


PKO Ekstraklasa

Zagłębie Lubin
:
Górnik Łęczna
30.07.2021
18:00
Górnik Zabrze
:
Lech Poznań
30.07.2021
20:30
Stal Mielec
:
Piast Gliwice
31.07.2021
15:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Wisła Kraków
31.07.2021
17:30
Radomiak Radom
:
Legia Warszawa
31.07.2021
20:00
Warta Poznań
:
Pogoń Szczecin
01.08.2021
15:00
Cracovia Kraków
:
Śląsk Wrocław
01.08.2021
17:30
Jagiellonia Białystok
:
Raków Częstochowa
01.08.2021
20:00

Fortuna I Liga

Odra Opole
:
Miedź Legnica
30.07.2021
18:00
Korona Kielce
:
Skra Częstochowa
30.07.2021
20:00
GKS Tychy
:
ŁKS Łódź
30.07.2021
20:30
GKS Katowice
:
Resovia Rzeszów
31.07.2021
12:40
GKS Jastrzębie
:
Puszcza Niepołomice
31.07.2021
18:00
Arka Gdynia
:
Zagłębie Sosnowiec
31.07.2021
20:30
Widzew Łódź
:
Sandecja Nowy Sącz
01.08.2021
12:40
Górnik Polkowice
:
Podbeskidzie Bielsko Biała
01.08.2021
15:00
Stomil Olsztyn
:
Chrobry Głogów
01.08.2021
18:00

eWinner II Liga

Ruch Chorzów
:
Pogoń Siedlce
30.07.2021
19:20
Radunia Stężyca
:
Lech II Poznań
31.07.2021
17:00
Znicz Pruszków
:
Motor Lublin
31.07.2021
17:00
Wisła Puławy
:
GKS Bełchatów
31.07.2021
18:00
KKS 1925 Kalisz
:
Olimpia Elbląg
31.07.2021
18:00
Sokół Ostróda
:
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
31.07.2021
18:00
Stal Rzeszów
:
Garbarnia Kraków
31.07.2021
19:00
Śląsk II Wrocław
:
Hutnik Kraków
01.08.2021
12:00