facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Klasa B (Kraków IV)

Tabela
Runda I
Runda II
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
Przed rozpoczęciem sezonu, z rozgrywek wycofał się Piast Skawina.
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 22.08.2020

Sankowia Sanka
3:1
Gwiazda Ściejowice
22.08.2020
17:00
Nadwiślan Rusocice
5:1
Tyniec Kraków
23.08.2020
17:00
Sparta Przeginia Duchowna
2:1
Lotnik II Kryspinów
23.08.2020
11:00
Skawinka II Skawina
0:3
Radziszowianka II
23.08.2020
11:00
Trzebol Wielkie Drogi
1:2
Borkowianka Borek Sz.
23.08.2020
17:00
Błękitni Czułówek pauzuje.

2. kolejka 29.08.2020

Tyniec Kraków
1:2
Sankowia Sanka
29.08.2020
11:00
Lotnik II Kryspinów
3:0 v.o.
Skawinka II Skawina
29.08.2020
17:00
Na boisku 3:4. Występ nieuprawionego zawodnika w zespole Skawinki
Błękitni Czułówek
0:2
Gwiazda Ściejowice
29.08.2020
17:00
Radziszowianka II
3:0
Trzebol Wielkie Drogi
30.08.2020
16:00
Borkowianka Borek Sz.
1:5
Nadwiślan Rusocice
30.08.2020
17:00
Sparta Przeginia Duchowna pauzuje.

3. kolejka 05.09.2020

Gwiazda Ściejowice
5:1
Tyniec Kraków
05.09.2020
17:00
Sankowia Sanka
4:1
Borkowianka Borek Sz.
05.09.2020
17:00
Nadwiślan Rusocice
1:1
Radziszowianka II
05.09.2020
17:00
Sparta Przeginia Duchowna
3:1
Błękitni Czułówek
06.09.2020
11:00
Trzebol Wielkie Drogi
6:1
Lotnik II Kryspinów
06.09.2020
17:00
Skawinka II Skawina pauzuje.

4. kolejka 12.09.2020

Sparta Przeginia Duchowna
3:4
Skawinka II Skawina
13.09.2020
11:00
Błękitni Czułówek
1:3
Tyniec Kraków
13.09.2020
16:30
Lotnik II Kryspinów
0:2
Nadwiślan Rusocice
13.09.2020
12:00
Borkowianka Borek Sz.
1:2
Gwiazda Ściejowice
13.09.2020
16:00
Radziszowianka II
3:0
Sankowia Sanka
13.09.2020
16:00
Trzebol Wielkie Drogi pauzuje.

5. kolejka 19.09.2020

Tyniec Kraków
4:2
Borkowianka Borek Sz.
19.09.2020
11:00
Gwiazda Ściejowice
0:0
Radziszowianka II
19.09.2020
16:00
Sankowia Sanka
7:0
Lotnik II Kryspinów
19.09.2020
16:00
Skawinka II Skawina
5:2
Błękitni Czułówek
20.09.2020
11:00
Trzebol Wielkie Drogi
4:0
Sparta Przeginia Duchowna
20.09.2020
16:00
Nadwiślan Rusocice pauzuje.

6. kolejka 26.09.2020

Radziszowianka II
1:1
Tyniec Kraków
26.09.2020
16:00
Lotnik II Kryspinów
1:5
Gwiazda Ściejowice
26.09.2020
16:30
Sparta Przeginia Duchowna
1:6
Nadwiślan Rusocice
27.09.2020
14:00
Błękitni Czułówek
5:4
Borkowianka Borek Sz.
27.09.2020
16:30
Skawinka II Skawina
2:3
Trzebol Wielkie Drogi
27.09.2020
16:30
Sankowia Sanka pauzuje.

7. kolejka 03.10.2020

Tyniec Kraków
10:1
Lotnik II Kryspinów
03.10.2020
11:00
Borkowianka Borek Sz.
1:5
Radziszowianka II
03.10.2020
15:30
Sankowia Sanka
4:0
Sparta Przeginia Duchowna
03.10.2020
16:00
Trzebol Wielkie Drogi
4:2
Błękitni Czułówek
04.10.2020
16:00
Nadwiślan Rusocice
3:2
Skawinka II Skawina
04.10.2020
16:00
Gwiazda Ściejowice pauzuje.

8. kolejka 10.10.2020

Skawinka II Skawina
0:1
Sankowia Sanka
10.10.2020
16:00
Błękitni Czułówek
0:3
Radziszowianka II
10.10.2020
16:00
Sparta Przeginia Duchowna
0:7
Gwiazda Ściejowice
11.10.2020
11:00
Trzebol Wielkie Drogi
1:2
Nadwiślan Rusocice
11.10.2020
15:00
Lotnik II Kryspinów
1:4
Borkowianka Borek Sz.
11.10.2020
12:00
Tyniec Kraków pauzuje.

9. kolejka 17.10.2020

Tyniec Kraków
10:1
Sparta Przeginia Duchowna
17.10.2020
11:00
Gwiazda Ściejowice
2:1
Skawinka II Skawina
17.10.2020
15:00
Trzebol Wielkie Drogi
0:1
Sankowia Sanka
17.10.2020
15:30
Nadwiślan Rusocice
3:0
Błękitni Czułówek
18.10.2020
15:30
Radziszowianka II
7:0
Lotnik II Kryspinów
11.11.2020
11:00
Borkowianka Borek Sz. pauzuje.

10. kolejka 24.10.2020

Sparta Przeginia Duchowna
2:3
Borkowianka Borek Sz.
25.10.2020
11:00
Błękitni Czułówek
3:4
Lotnik II Kryspinów
25.10.2020
14:30
Trzebol Wielkie Drogi
2:3
Gwiazda Ściejowice
25.10.2020
11:00
Nadwiślan Rusocice
1:1
Sankowia Sanka
25.10.2020
14:00
Skawinka II Skawina
2:4
Tyniec Kraków
25.10.2020
11:00
Radziszowianka II pauzuje.

11. kolejka 07.11.2020

Borkowianka Borek Sz.
2:5
Skawinka II Skawina
31.10.2020
11:00
Gwiazda Ściejowice
3:0
Nadwiślan Rusocice
31.10.2020
14:00
Sankowia Sanka
8:6
Błękitni Czułówek
31.10.2020
13:30
Radziszowianka II
3:0
Sparta Przeginia Duchowna
07.11.2020
13:00
Tyniec Kraków
5:1
Trzebol Wielkie Drogi
07.11.2020
11:30
Lotnik II Kryspinów pauzuje.

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

Brak zaplanowanych spotkań.

11. kolejka 07.11.2020

31.10.2020
11:00
Borkowianka Borek Sz.
2:5
Skawinka II Skawina
31.10.2020
14:00
Gwiazda Ściejowice
3:0
Nadwiślan Rusocice
31.10.2020
13:30
Sankowia Sanka
8:6
Błękitni Czułówek
07.11.2020
13:00
Radziszowianka II
3:0
Sparta Przeginia Duchowna
07.11.2020
11:30
Tyniec Kraków
5:1
Trzebol Wielkie Drogi
Lotnik II Kryspinów pauzuje.

11. kolejka 07.11.2020

31.10.2020
11:00
Borkowianka Borek Sz.
2:5
Skawinka II Skawina
31.10.2020
14:00
Gwiazda Ściejowice
3:0
Nadwiślan Rusocice
31.10.2020
13:30
Sankowia Sanka
8:6
Błękitni Czułówek
07.11.2020
13:00
Radziszowianka II
3:0
Sparta Przeginia Duchowna
07.11.2020
11:30
Tyniec Kraków
5:1
Trzebol Wielkie Drogi
Lotnik II Kryspinów pauzuje.

Wiadomości ligowe


I liga futsalu (południe)

Kamionka Mikołów
:
Sośnica Gliwice
30.01.2021
 
AZS UMCS Lublin
:
Unia Tarnów
30.01.2021
 
Futsal Nowiny
:
Heiro Rzeszów
30.01.2021
 
GKS Tychy
:
Gwiazda Ruda Śląska
30.01.2021
 
BSF Bochnia
:
Stal Mielec
30.01.2021
 
Profisport Wrocław
:
Górnik Polkowice
30.01.2021
 

II liga futsalu (małopolsko-świętokrzyska)

Spartak Wielkanoc
2:10
BSF Busko Zdrój
26.01.2021
20:00
BSF Busko Zdrój
:
Błyskawica Wyciąże
30.01.2021
18:00
Sparta Spytkowice
:
AZS UEK Kraków
30.01.2021
 

Halowa Liga Oldbojów (Kraków)

Clepardia Kraków
:
Cracovia Kraków
29.01.2021
 
Prokocim Kraków
:
Hutnik Kraków
29.01.2021
 
Wanda Kraków
:
Strzelcy
29.01.2021
 
Wisła Kraków
:
Orzeł Piaski Wielkie
29.01.2021
 
Dąbski
:
Grębałowianka Kraków
29.01.2021
 
Wieczysta Kraków
:
Opatkowianka Opatkowice
29.01.2021