facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Keeza Klasa B (Kraków IV)

Tabela
Runda I
Runda II
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
Przed rozpoczęciem sezonu, z rozgrywek wycofał się Piast Skawina.
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 22.08.2020

Sankowia Sanka
3:1
Gwiazda Ściejowice
22.08.2020
17:00
Nadwiślan Rusocice
5:1
Tyniec Kraków
23.08.2020
17:00
Sparta Przeginia Duchowna
2:1
Lotnik II Kryspinów
23.08.2020
11:00
Skawinka II Skawina
0:3
Radziszowianka II
23.08.2020
11:00
Trzebol Wielkie Drogi
1:2
Borkowianka Borek Sz.
23.08.2020
17:00
Błękitni Czułówek pauzuje.

2. kolejka 29.08.2020

Tyniec Kraków
1:2
Sankowia Sanka
29.08.2020
11:00
Lotnik II Kryspinów
3:0 v.o.
Skawinka II Skawina
29.08.2020
17:00
Na boisku 3:4. Występ nieuprawionego zawodnika w zespole Skawinki
Błękitni Czułówek
0:2
Gwiazda Ściejowice
29.08.2020
17:00
Radziszowianka II
3:0
Trzebol Wielkie Drogi
30.08.2020
16:00
Borkowianka Borek Sz.
1:5
Nadwiślan Rusocice
30.08.2020
17:00
Sparta Przeginia Duchowna pauzuje.

3. kolejka 05.09.2020

Gwiazda Ściejowice
5:1
Tyniec Kraków
05.09.2020
17:00
Sankowia Sanka
4:1
Borkowianka Borek Sz.
05.09.2020
17:00
Nadwiślan Rusocice
1:1
Radziszowianka II
05.09.2020
17:00
Sparta Przeginia Duchowna
3:1
Błękitni Czułówek
06.09.2020
11:00
Trzebol Wielkie Drogi
6:1
Lotnik II Kryspinów
06.09.2020
17:00
Skawinka II Skawina pauzuje.

4. kolejka 12.09.2020

Sparta Przeginia Duchowna
3:4
Skawinka II Skawina
13.09.2020
11:00
Błękitni Czułówek
1:3
Tyniec Kraków
13.09.2020
16:30
Lotnik II Kryspinów
0:2
Nadwiślan Rusocice
13.09.2020
12:00
Borkowianka Borek Sz.
1:2
Gwiazda Ściejowice
13.09.2020
16:00
Radziszowianka II
3:0
Sankowia Sanka
13.09.2020
16:00
Trzebol Wielkie Drogi pauzuje.

5. kolejka 19.09.2020

Tyniec Kraków
4:2
Borkowianka Borek Sz.
19.09.2020
11:00
Gwiazda Ściejowice
0:0
Radziszowianka II
19.09.2020
16:00
Sankowia Sanka
7:0
Lotnik II Kryspinów
19.09.2020
16:00
Skawinka II Skawina
5:2
Błękitni Czułówek
20.09.2020
11:00
Trzebol Wielkie Drogi
4:0
Sparta Przeginia Duchowna
20.09.2020
16:00
Nadwiślan Rusocice pauzuje.

6. kolejka 26.09.2020

Radziszowianka II
1:1
Tyniec Kraków
26.09.2020
16:00
Lotnik II Kryspinów
1:5
Gwiazda Ściejowice
26.09.2020
16:30
Sparta Przeginia Duchowna
1:6
Nadwiślan Rusocice
27.09.2020
14:00
Błękitni Czułówek
5:4
Borkowianka Borek Sz.
27.09.2020
16:30
Skawinka II Skawina
2:3
Trzebol Wielkie Drogi
27.09.2020
16:30
Sankowia Sanka pauzuje.

7. kolejka 03.10.2020

Tyniec Kraków
10:1
Lotnik II Kryspinów
03.10.2020
11:00
Borkowianka Borek Sz.
1:5
Radziszowianka II
03.10.2020
15:30
Sankowia Sanka
4:0
Sparta Przeginia Duchowna
03.10.2020
16:00
Trzebol Wielkie Drogi
4:2
Błękitni Czułówek
04.10.2020
16:00
Nadwiślan Rusocice
3:2
Skawinka II Skawina
04.10.2020
16:00
Gwiazda Ściejowice pauzuje.

8. kolejka 10.10.2020

Skawinka II Skawina
0:1
Sankowia Sanka
10.10.2020
16:00
Błękitni Czułówek
0:3
Radziszowianka II
10.10.2020
16:00
Sparta Przeginia Duchowna
0:7
Gwiazda Ściejowice
11.10.2020
11:00
Trzebol Wielkie Drogi
1:2
Nadwiślan Rusocice
11.10.2020
15:00
Lotnik II Kryspinów
1:4
Borkowianka Borek Sz.
11.10.2020
12:00
Tyniec Kraków pauzuje.

9. kolejka 17.10.2020

Tyniec Kraków
10:1
Sparta Przeginia Duchowna
17.10.2020
11:00
Gwiazda Ściejowice
2:1
Skawinka II Skawina
17.10.2020
15:00
Trzebol Wielkie Drogi
0:1
Sankowia Sanka
17.10.2020
15:30
Nadwiślan Rusocice
3:0
Błękitni Czułówek
18.10.2020
15:30
Radziszowianka II
7:0
Lotnik II Kryspinów
11.11.2020
11:00
Borkowianka Borek Sz. pauzuje.

10. kolejka 24.10.2020

Sparta Przeginia Duchowna
2:3
Borkowianka Borek Sz.
25.10.2020
11:00
Błękitni Czułówek
3:4
Lotnik II Kryspinów
25.10.2020
14:30
Trzebol Wielkie Drogi
2:3
Gwiazda Ściejowice
25.10.2020
11:00
Nadwiślan Rusocice
1:1
Sankowia Sanka
25.10.2020
14:00
Skawinka II Skawina
2:4
Tyniec Kraków
25.10.2020
11:00
Radziszowianka II pauzuje.

11. kolejka 07.11.2020

Borkowianka Borek Sz.
2:5
Skawinka II Skawina
31.10.2020
11:00
Gwiazda Ściejowice
3:0
Nadwiślan Rusocice
31.10.2020
14:00
Sankowia Sanka
8:6
Błękitni Czułówek
31.10.2020
13:30
Radziszowianka II
3:0
Sparta Przeginia Duchowna
07.11.2020
13:00
Tyniec Kraków
5:1
Trzebol Wielkie Drogi
07.11.2020
11:30
Lotnik II Kryspinów pauzuje.

12. kolejka 10.04.2021

Gwiazda Ściejowice
:
Sankowia Sanka
10.04.2021
16:00
Tyniec Kraków
:
Nadwiślan Rusocice
10.04.2021
00:00
Lotnik II Kryspinów
:
Sparta Przeginia Duchowna
10.04.2021
00:00
Radziszowianka II
:
Skawinka II Skawina
10.04.2021
00:00
Borkowianka Borek Sz.
:
Trzebol Wielkie Drogi
10.04.2021
00:00
Błękitni Czułówek pauzuje.

13. kolejka

Sankowia Sanka
:
Tyniec Kraków
 
 
Skawinka II Skawina
:
Lotnik II Kryspinów
 
 
Gwiazda Ściejowice
:
Błękitni Czułówek
 
 
Trzebol Wielkie Drogi
:
Radziszowianka II
 
 
Nadwiślan Rusocice
:
Borkowianka Borek Sz.
 
 
Sparta Przeginia Duchowna pauzuje.

14. kolejka

Tyniec Kraków
:
Gwiazda Ściejowice
 
 
Borkowianka Borek Sz.
:
Sankowia Sanka
 
 
Radziszowianka II
:
Nadwiślan Rusocice
 
 
Błękitni Czułówek
:
Sparta Przeginia Duchowna
 
 
Lotnik II Kryspinów
:
Trzebol Wielkie Drogi
 
 
Skawinka II Skawina pauzuje.

15. kolejka

Skawinka II Skawina
:
Sparta Przeginia Duchowna
 
 
Tyniec Kraków
:
Błękitni Czułówek
 
 
Nadwiślan Rusocice
:
Lotnik II Kryspinów
 
 
Gwiazda Ściejowice
:
Borkowianka Borek Sz.
 
 
Sankowia Sanka
:
Radziszowianka II
 
 
Trzebol Wielkie Drogi pauzuje.

16. kolejka

Borkowianka Borek Sz.
:
Tyniec Kraków
 
 
Radziszowianka II
:
Gwiazda Ściejowice
 
 
Lotnik II Kryspinów
:
Sankowia Sanka
 
 
Błękitni Czułówek
:
Skawinka II Skawina
 
 
Sparta Przeginia Duchowna
:
Trzebol Wielkie Drogi
 
 
Nadwiślan Rusocice pauzuje.

17. kolejka

Tyniec Kraków
:
Radziszowianka II
 
 
Gwiazda Ściejowice
:
Lotnik II Kryspinów
 
 
Nadwiślan Rusocice
:
Sparta Przeginia Duchowna
 
 
Borkowianka Borek Sz.
:
Błękitni Czułówek
 
 
Trzebol Wielkie Drogi
:
Skawinka II Skawina
 
 
Sankowia Sanka pauzuje.

18. kolejka

Lotnik II Kryspinów
:
Tyniec Kraków
 
 
Radziszowianka II
:
Borkowianka Borek Sz.
 
 
Sparta Przeginia Duchowna
:
Sankowia Sanka
 
 
Błękitni Czułówek
:
Trzebol Wielkie Drogi
 
 
Skawinka II Skawina
:
Nadwiślan Rusocice
 
 
Gwiazda Ściejowice pauzuje.

19. kolejka

Sankowia Sanka
:
Skawinka II Skawina
 
 
Radziszowianka II
:
Błękitni Czułówek
 
 
Gwiazda Ściejowice
:
Sparta Przeginia Duchowna
 
 
Nadwiślan Rusocice
:
Trzebol Wielkie Drogi
 
 
Borkowianka Borek Sz.
:
Lotnik II Kryspinów
 
 
Tyniec Kraków pauzuje.

20. kolejka

Sparta Przeginia Duchowna
:
Tyniec Kraków
 
 
Skawinka II Skawina
:
Gwiazda Ściejowice
 
 
Sankowia Sanka
:
Trzebol Wielkie Drogi
 
 
Błękitni Czułówek
:
Nadwiślan Rusocice
 
 
Lotnik II Kryspinów
:
Radziszowianka II
 
 
Borkowianka Borek Sz. pauzuje.

21. kolejka

Borkowianka Borek Sz.
:
Sparta Przeginia Duchowna
 
 
Lotnik II Kryspinów
:
Błękitni Czułówek
 
 
Gwiazda Ściejowice
:
Trzebol Wielkie Drogi
 
 
Sankowia Sanka
:
Nadwiślan Rusocice
 
 
Tyniec Kraków
:
Skawinka II Skawina
 
 
Radziszowianka II pauzuje.

22. kolejka

Skawinka II Skawina
:
Borkowianka Borek Sz.
 
 
Nadwiślan Rusocice
:
Gwiazda Ściejowice
 
 
Błękitni Czułówek
:
Sankowia Sanka
 
 
Sparta Przeginia Duchowna
:
Radziszowianka II
 
 
Trzebol Wielkie Drogi
:
Tyniec Kraków
 
 
Lotnik II Kryspinów pauzuje.

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

Brak zaplanowanych spotkań.

22. kolejka

 
 
Skawinka II Skawina
:
Borkowianka Borek Sz.
 
 
Nadwiślan Rusocice
:
Gwiazda Ściejowice
 
 
Błękitni Czułówek
:
Sankowia Sanka
 
 
Sparta Przeginia Duchowna
:
Radziszowianka II
 
 
Trzebol Wielkie Drogi
:
Tyniec Kraków
Lotnik II Kryspinów pauzuje.

22. kolejka

 
 
Skawinka II Skawina
:
Borkowianka Borek Sz.
 
 
Nadwiślan Rusocice
:
Gwiazda Ściejowice
 
 
Błękitni Czułówek
:
Sankowia Sanka
 
 
Sparta Przeginia Duchowna
:
Radziszowianka II
 
 
Trzebol Wielkie Drogi
:
Tyniec Kraków
Lotnik II Kryspinów pauzuje.

Wiadomości ligowe


PKO Ekstraklasa

Wisła Kraków
0:1
Warta Poznań
17.04.2021
20:00
Lechia Gdańsk
2:2
Piast Gliwice
17.04.2021
15:00
Raków Częstochowa
3:1
Lech Poznań
17.04.2021
17:30
Wisła Płock
2:2
Jagiellonia Białystok
18.04.2021
15:00
Legia Warszawa
0:0
Cracovia Kraków
18.04.2021
17:30
Stal Mielec
0:2
Zagłębie Lubin
18.04.2021
12:30
Zagłębie Lubin
:
Wisła Kraków
21.04.2021
 
Śląsk Wrocław
:
Podbeskidzie Bielsko Biała
21.04.2021
 
Jagiellonia Białystok
:
Stal Mielec
21.04.2021
 
Pogoń Szczecin
:
Górnik Zabrze
21.04.2021
 
Cracovia Kraków
:
Wisła Płock
21.04.2021
 
Lech Poznań
:
Lechia Gdańsk
21.04.2021
 
Piast Gliwice
:
Legia Warszawa
21.04.2021
 
Warta Poznań
:
Raków Częstochowa
21.04.2021
 

Fortuna I liga

Sandecja Nowy Sącz
3:1
Widzew Łódź
17.04.2021
16:00
Resovia Rzeszów
1:0
Stomil Olsztyn
17.04.2021
15:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Chrobry Głogów
17.04.2021
20:00
przełożony
Górnik Łęczna
0:0
Puszcza Niepołomice
17.04.2021
12:40
Zagłębie Sosnowiec
1:1
GKS Bełchatów
18.04.2021
12:40
Odra Opole
1:0
Korona Kielce
18.04.2021
12:40
GKS Tychy
:
Radomiak Radom
20.04.2021
17:40
Arka Gdynia
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
21.04.2021
18:00

II liga

Skra Częstochowa
0:1
Hutnik Kraków
17.04.2021
16:00
Wigry Suwałki
4:1
Bytovia Bytów
17.04.2021
16:00
Olimpia Elbląg
3:1
Lech II Poznań
17.04.2021
16:00
Garbarnia Kraków
2:1
Sokół Ostróda
17.04.2021
15:00
KKS 1925 Kalisz
0:2
Chojniczanka Chojnice
18.04.2021
17:50
Olimpia Grudziądz
1:2
Pogoń Siedlce
18.04.2021
17:00
Śląsk II Wrocław
3:4
Stal Rzeszów
18.04.2021
13:00
Błękitni Stargard
:
GKS Katowice
18.04.2021
13:00
Znicz Pruszków
:
Górnik Polkowice
20.04.2021
14:15
Garbarnia Kraków
:
Motor Lublin
21.04.2021
 

III liga, gr. 4

Wólczanka Wólka Pełkińska
:
KSZO Ostrowiec Św.
17.04.2021
16:30
przełożony
Jutrzenka Giebułtów
2:4
Podlasie Biała Podlaska
17.04.2021
13:00
Podhale Nowy Targ
1:1
Stal Kraśnik
17.04.2021
17:00
Siarka Tarnobrzeg
2:1
Sokół Sieniawa
17.04.2021
16:00
Korona II Kielce
0:3
Avia Świdnik
18.04.2021
12:00
Lewart Lubartów
3:0
Orlęta Radzyń Podlaski
18.04.2021
17:00
Chełmianka Chełm
0:1
Stal Stalowa Wola
18.04.2021
15:00
Wisłoka Dębica
3:1
Cracovia II Kraków
18.04.2021
17:00
Wisła Sandomierz
1:4
Wisła Puławy
18.04.2021
16:00
KS Wiązownica
0:2
ŁKS Łagów
18.04.2021
16:30

Keeza IV liga (Kraków-Wadowice)

Sokół Kocmyrzów
:
Dalin Myślenice
17.04.2021
15:00
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
:
Słomniczanka Słomniki
17.04.2021
16:00
KS Chełmek
:
Orzeł Ryczów
17.04.2021
 
Unia Oświęcim
:
LKS Śledziejowice
17.04.2021
 
Garbarnia II Kraków
:
Pcimianka Pcim
17.04.2021
 
Clepardia Kraków
:
MKS Trzebinia
17.04.2021
 
LKS Rajsko
:
Beskid Andrychów
17.04.2021
 
Proszowianka Proszowice
:
Wiślanie Jaśkowice
17.04.2021
 
LKS Jawiszowice
:
Orzeł Piaski Wielkie
18.04.2021
16:00

Keeza Klasa C (Wieliczka)

Błyskawica Wyciąże
:
UKS Sygneczów II
17.04.2021
17:00
Contra II
:
Start II Brzezie
17.04.2021
17:00
Czarnochowice II
:
Wawrzynianka Wawrzeńczyce
18.04.2021
17:00

Makroregionalna Liga Juniorów U-19

Stal Rzeszów
:
Korona II
17.04.2021
12:00
Resovia Rzeszów
:
Motor Lublin
17.04.2021
 
Garbarnia Kraków
:
Orlęta K.
17.04.2021
 
Górnik Łęczna
:
Sandecja Nowy Sącz
17.04.2021
 

Centralna Liga Juniorów U-17, gr. D - wiosna

Korona Kielce
:
Stal Rz.
17.04.2021
12:00
Cracovia Kraków
:
Górnik Ł.
17.04.2021
 
TOP 54 Biała Podlaska
:
Hutnik Kraków
17.04.2021
 
Motor Lublin
:
Wisła Kraków
17.04.2021
 

Centralna Liga Juniorów U-15, gr. D - wiosna

Hetman Z.
:
KKP Korona
17.04.2021
13:00
BKS Lublin
:
Unia Tarnów
17.04.2021
 
TOP 54 Biała Podlaska
:
Cracovia Kraków
17.04.2021
 
Sandecja Nowy Sącz
:
Wisła Kraków
18.04.2021
12:00

I Małopolska Liga Juniorów Młodszych - wiosna

Dunajec Nowy Sącz
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
17.04.2021
 
Puszcza Niepołomice
:
Sandecja Nowy Sącz
17.04.2021
 
Garbarnia Kraków
:
Podhale Nowy Targ
17.04.2021
 
Profi Zielonki
:
Okocimski Brzesko
17.04.2021
 

II Małopolska Liga Juniorów Młodszych - wiosna

Unia Tarnów
:
AP Wisła Czarny Dunajec
17.04.2021
 
Tarnovia Tarnów
:
Glinik Gorlice
17.04.2021
 
Hutnik II Kraków
:
SMS Oświęcim
17.04.2021
 
Górnik Tarnów
:
Podgórze Kraków
17.04.2021
 

I Małopolska Liga Trampkarzy - wiosna

Okocimski Brzesko
:
Respect Szalowa
17.04.2021
 
Unia Oświęcim
:
Wisła II Kraków
17.04.2021
 
Podhale Nowy Targ
:
Dunajec Nowy Sącz
17.04.2021
 
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Garbarnia Kraków
17.04.2021
 

II Małopolska Liga Trampkarzy - wiosna

Sandecja Nowy Sącz
:
AP 21 Kraków
17.04.2021
10:00
Okocimski Brzesko
:
Tarnovia Tarnów
17.04.2021
 
MOSiR Bochnia
:
Unia II Tarnów
17.04.2021
 
Hutnik Kraków
:
Chełmek
17.04.2021
 

I Małopolska Liga Młodzików - wiosna

Wisła Kraków
:
AS Progres Kraków
17.04.2021
 
Tarnovia Tarnów
:
Dunajec Nowy Sącz
17.04.2021
 
Cracovia Kraków
:
Limanovia Limanowa
17.04.2021
 
Sandecja Nowy Sącz
:
Podhale Nowy Targ
18.04.2021
10:00

II Małopolska Liga Młodzików - wiosna

Wisła II K.
:
Kalwarianka
17.04.2021
 
Cracovia II Kraków
:
AP Wisła Czarny Dunajec
17.04.2021
 
Hutnik Kraków
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
17.04.2021
 
AP 21 Chrzanów
:
Okocimski Brzesko
17.04.2021
 

Ekstraliga Kobiet

Olimpia Szczecin
1:2
SMS Łódź
17.04.2021
12:00
Czarni Sosnowiec
1:3
Medyk Konin
17.04.2021
12:15
Rolnik Biedrzychowice
2:3
ROW Rybnik
17.04.2021
13:30
GKS Katowice
2:1
Śląsk Wrocław
17.04.2021
13:00
KKP Bydgoszcz
1:5
AZS UJ Kraków
18.04.2021
12:15
Górnik Łęczna
7:0
APLG Gdańsk
18.04.2021
14:00

I liga kobiet (południe)

UKS SMS II Łódź
2:6
Tarnovia Tarnów
17.04.2021
15:00
Piastovia Piastów
0:3 v.o.
Praga Warszawa
17.04.2021
 
Czwórka Radom
1:1
Pogoń Tczew
17.04.2021
14:00
Stomil Olsztyn
2:3
Polonia Środa Wielkopolska
18.04.2021
12:30
Rekord Bielsko Biała
5:0
UKS Staszkówka Jelna
18.04.2021
14:00
Resovia Rzeszów
4:1
SWD Wodzisław
18.04.2021
14:00

II liga kobiet (wschód)

Wanda Nowa Huta
2:4
Sparta Daleszyce
17.04.2021
12:00
Sokół Kolbuszowa Dolna
0:0
Włókniarz Białystok
17.04.2021
13:00
Respekt Myślenice
9:0
Rysy Bukowina Tatrzańska
17.04.2021
16:00
Ząbkovia Ząbki
6:1
Prądniczanka Kraków
17.04.2021
14:00
Loczki Wyszków
2:2
KSP Kielce
18.04.2021
14:00
KS Raszyn
1:3
Widok Lublin
18.04.2021
15:00

Seniorzy

Młodzież

Inne

Patronat medialny