facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Klasa B (Myślenice)

Tabela
Runda I
Runda II
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 08.08.2020

Raba II Dobczyce
4:1
Górki II Myślenice
08.08.2020
15:00
Radwan Skomielna Czarna
2:2
Dukla Bysina
08.08.2020
17:00
Orzeł Nowa Wieś
3:0
Grodzisko Raciechowice
08.08.2020
18:00
Karpaty II Siepraw
0:1
Jawor Jawornik
09.08.2020
17:00
Szczebel Lubień
1:3
Cyrhla Krzczonów
09.08.2020
17:00
LKS Trzebunia
2:0
Iskra Głogoczów
09.08.2020
18:00
Wicher Stróża
5:2
Cisy Harbutowice
19.08.2020
18:00

2. kolejka 15.08.2020

Cyrhla Krzczonów
2:1
Radwan Skomielna Czarna
12.08.2020
18:00
Dukla Bysina
1:12
Raba II Dobczyce
15.08.2020
16:00
Wicher Stróża
2:4
Szczebel Lubień
15.08.2020
17:00
Iskra Głogoczów
5:0
Karpaty II Siepraw
16.08.2020
15:30
Cisy Harbutowice
5:2
Jawor Jawornik
16.08.2020
16:00
Górki II Myślenice
0:12
Orzeł Nowa Wieś
16.08.2020
16:00
Grodzisko Raciechowice
3:6
LKS Trzebunia
16.08.2020
17:30

3. kolejka 22.08.2020

Karpaty II Siepraw
2:1
Grodzisko Raciechowice
22.08.2020
16:00
Szczebel Lubień
4:1
Cisy Harbutowice
22.08.2020
17:00
Radwan Skomielna Czarna
1:5
Wicher Stróża
23.08.2020
14:00
Jawor Jawornik
0:4
Iskra Głogoczów
23.08.2020
15:00
Orzeł Nowa Wieś
Dukla Bysina
23.08.2020
16:00
Raba II Dobczyce
2:2
Cyrhla Krzczonów
23.08.2020
16:00
LKS Trzebunia
2:0
Górki II Myślenice
23.08.2020
15:00

4. kolejka 29.08.2020

Szczebel Lubień
4:2
Radwan Skomielna Czarna
29.08.2020
16:30
Wicher Stróża
2:2
Raba II Dobczyce
29.08.2020
17:00
Górki II Myślenice
2:5
Karpaty II Siepraw
30.08.2020
16:00
Cisy Harbutowice
1:3
Iskra Głogoczów
30.08.2020
16:00
Dukla Bysina
1:3
LKS Trzebunia
30.08.2020
17:00
Cyrhla Krzczonów
1:2
Orzeł Nowa Wieś
30.08.2020
17:00
Grodzisko Raciechowice
5:6
Jawor Jawornik
30.08.2020
17:30

5. kolejka 05.09.2020

Orzeł Nowa Wieś
2:1
Wicher Stróża
05.09.2020
15:00
Radwan Skomielna Czarna
2:5
Cisy Harbutowice
06.09.2020
17:00
Jawor Jawornik
3:0
Górki II Myślenice
06.09.2020
15:00
Iskra Głogoczów
3:2
Grodzisko Raciechowice
06.09.2020
15:30
Raba II Dobczyce
3:1
Szczebel Lubień
06.09.2020
16:00
Karpaty II Siepraw
6:4
Dukla Bysina
06.09.2020
17:00
LKS Trzebunia
5:0
Cyrhla Krzczonów
06.09.2020
17:00

6. kolejka 12.09.2020

Szczebel Lubień
0:4
Orzeł Nowa Wieś
12.09.2020
16:00
Cyrhla Krzczonów
7:0
Karpaty II Siepraw
12.09.2020
16:00
Dukla Bysina
1:5
Jawor Jawornik
12.09.2020
17:00
Wicher Stróża
1:0
LKS Trzebunia
12.09.2020
17:00
Radwan Skomielna Czarna
7:5
Raba II Dobczyce
13.09.2020
14:00
Górki II Myślenice
1:5
Iskra Głogoczów
13.09.2020
16:00
Cisy Harbutowice
0:0
Grodzisko Raciechowice
13.09.2020
16:00

7. kolejka 19.09.2020

Karpaty II Siepraw
2:5
Wicher Stróża
19.09.2020
16:00
Orzeł Nowa Wieś
Radwan Skomielna Czarna
20.09.2020
15:00
Jawor Jawornik
0:3
Cyrhla Krzczonów
20.09.2020
15:00
Iskra Głogoczów
8:0
Dukla Bysina
20.09.2020
15:30
Raba II Dobczyce
0:1
Cisy Harbutowice
20.09.2020
16:00
LKS Trzebunia
2:1
Szczebel Lubień
20.09.2020
17:00
Grodzisko Raciechowice
5:1
Górki II Myślenice
20.09.2020
17:00

8. kolejka 26.09.2020

Radwan Skomielna Czarna
1:6
LKS Trzebunia
26.09.2020
16:00
Cyrhla Krzczonów
1:4
Iskra Głogoczów
26.09.2020
16:00
Raba II Dobczyce
0:3 v.o.
Orzeł Nowa Wieś
26.09.2020
16:00
Nie odbył się.
Wicher Stróża
2:2
Jawor Jawornik
26.09.2020
17:00
Szczebel Lubień
0:0
Karpaty II Siepraw
27.09.2020
16:00
Cisy Harbutowice
1:0
Górki II Myślenice
27.09.2020
17:00
Dukla Bysina
1:10
Grodzisko Raciechowice
27.09.2020
17:00

9. kolejka 03.10.2020

LKS Trzebunia
7:1
Raba II Dobczyce
03.10.2020
15:00
Jawor Jawornik
3:1
Szczebel Lubień
04.10.2020
15:00
Orzeł Nowa Wieś
3:0
Cisy Harbutowice
04.10.2020
15:00
Górki II Myślenice
0:1
Dukla Bysina
04.10.2020
15:00
Iskra Głogoczów
2:0
Wicher Stróża
04.10.2020
15:30
Karpaty II Siepraw
4:2
Radwan Skomielna Czarna
04.10.2020
16:00
Grodzisko Raciechowice
4:0
Cyrhla Krzczonów
04.10.2020
16:00

10. kolejka 10.10.2020

Szczebel Lubień
5:3
Iskra Głogoczów
10.10.2020
15:00
Wicher Stróża
1:1
Grodzisko Raciechowice
10.10.2020
16:00
Raba II Dobczyce
1:3
Karpaty II Siepraw
10.10.2020
16:00
Radwan Skomielna Czarna
1:1
Jawor Jawornik
10.10.2020
16:00
Orzeł Nowa Wieś
2:1
LKS Trzebunia
11.10.2020
15:00
Cisy Harbutowice
5:0
Dukla Bysina
11.10.2020
16:00
Cyrhla Krzczonów
2:0
Górki II Myślenice
07.11.2020
14:00

11. kolejka 17.10.2020

LKS Trzebunia
3:2
Cisy Harbutowice
17.10.2020
16:00
Jawor Jawornik
4:4
Raba II Dobczyce
18.10.2020
15:00
Dukla Bysina
0:7
Cyrhla Krzczonów
18.10.2020
15:00
Górki II Myślenice
1:4
Wicher Stróża
18.10.2020
15:00
Iskra Głogoczów
10:1
Radwan Skomielna Czarna
18.10.2020
15:30
Karpaty II Siepraw
1:3
Orzeł Nowa Wieś
18.10.2020
13:00
Grodzisko Raciechowice
3:2
Szczebel Lubień
07.11.2020
14:00
w pierwotnym terminie (17 października, 16:00) odwołany

12. kolejka 24.10.2020

Szczebel Lubień
Górki II Myślenice
24.10.2020
15:00
Raba II Dobczyce
0:3 v.o.
Iskra Głogoczów
24.10.2020
15:00
występ nieuprawnionego do gry zawodnika w Rabie II, na boisku 2:1
Radwan Skomielna Czarna
8:2
Grodzisko Raciechowice
24.10.2020
16:00
Wicher Stróża
2:2
Dukla Bysina
24.10.2020
16:00
Orzeł Nowa Wieś
4:1
Jawor Jawornik
25.10.2020
15:00
LKS Trzebunia
6:1
Karpaty II Siepraw
25.10.2020
14:00
Cisy Harbutowice
3:4
Cyrhla Krzczonów
25.10.2020
15:00

13. kolejka 31.10.2020

Grodzisko Raciechowice
3:2
Raba II Dobczyce
31.10.2020
11:00
Górki II Myślenice
0:3
Radwan Skomielna Czarna
31.10.2020
11:00
Karpaty II Siepraw
2:2
Cisy Harbutowice
31.10.2020
11:00
Dukla Bysina
3:2
Szczebel Lubień
31.10.2020
14:00
Cyrhla Krzczonów
4:2
Wicher Stróża
31.10.2020
14:00
Iskra Głogoczów
1:1
Orzeł Nowa Wieś
06.11.2020
20:00
Jawor Jawornik
1:0
LKS Trzebunia
07.11.2020
14:00

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

Brak zaplanowanych spotkań.

13. kolejka 31.10.2020

31.10.2020
11:00
Grodzisko Raciechowice
3:2
Raba II Dobczyce
31.10.2020
11:00
Górki II Myślenice
0:3
Radwan Skomielna Czarna
31.10.2020
11:00
Karpaty II Siepraw
2:2
Cisy Harbutowice
31.10.2020
14:00
Dukla Bysina
3:2
Szczebel Lubień
31.10.2020
14:00
Cyrhla Krzczonów
4:2
Wicher Stróża
06.11.2020
20:00
Iskra Głogoczów
1:1
Orzeł Nowa Wieś
07.11.2020
14:00
Jawor Jawornik
1:0
LKS Trzebunia

13. kolejka 31.10.2020

31.10.2020
11:00
Grodzisko Raciechowice
3:2
Raba II Dobczyce
31.10.2020
11:00
Górki II Myślenice
0:3
Radwan Skomielna Czarna
31.10.2020
11:00
Karpaty II Siepraw
2:2
Cisy Harbutowice
31.10.2020
14:00
Dukla Bysina
3:2
Szczebel Lubień
31.10.2020
14:00
Cyrhla Krzczonów
4:2
Wicher Stróża
06.11.2020
20:00
Iskra Głogoczów
1:1
Orzeł Nowa Wieś
07.11.2020
14:00
Jawor Jawornik
1:0
LKS Trzebunia

Wiadomości ligowe


I liga futsalu (południe)

Górnik Polkowice
:
GKS Tychy
16.01.2021
 
Unia Tarnów
:
BSF Bochnia
16.01.2021
 
Stal Mielec
:
Futsal Nowiny
16.01.2021
 
Gwiazda Ruda Śląska
:
Kamionka Mikołów
16.01.2021
 
Heiro Rzeszów
:
Profisport Wrocław
17.01.2021
17:00
Sośnica Gliwice
:
AZS UMCS Lublin
17.01.2021
17:00

Ekstraliga Futsalu Kobiet, gr.południowa

AZS UEK Słomniczanka Słomniki
:
Wierzbowianka Wierzbno
16.01.2021
 
Rekord Bielsko Biała
:
Rolnik Głogówek
16.01.2021
 
AZS UJ Kraków
:
AZS UP Wanda Kraków
16.01.2021
 

Halowa Liga Oldbojów (Kraków)

Prokocim Kraków
:
Clepardia Kraków
15.01.2021
19:30
Cracovia Kraków
:
Wanda Kraków
15.01.2021
19:30
Strzelcy
:
Dąbski
15.01.2021
20:30
Opatkowianka Opatkowice
:
Wisła Kraków
15.01.2021
20:30
Grębałowianka Kraków
:
Wieczysta Kraków
15.01.2021
21:30
Hutnik Kraków
:
Orzeł Piaski Wielkie
15.01.2021
21:30