facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Keeza Klasa B (Olkusz)

Tabela
Runda I
Runda II
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 08.08.2020

Strumyk Zarzecze
3:1
Pilica II Wierbka
08.08.2020
17:00
Northstar Miechów
7:5
Trzy Buki Wierzchowisko
08.08.2020
17:00
Czapla Czaple Male
1:4
Orzeł Kwaśniów
08.08.2020
17:00
Victoria Smroków
0:2
Stare Bukowno
09.08.2020
11:00
Cobra Wężerów
0:3
Hetman Dłużec
09.08.2020
14:00
Nidzica Słaboszów
0:3 v.o.
Piliczanka II Pilica
09.08.2020
17:00
Nie odbył się.

2. kolejka 15.08.2020

Hetman Dłużec
6:1
Nidzica Słaboszów
15.08.2020
16:00
Stare Bukowno
1:0
Pilica II Wierbka
15.08.2020
17:00
Trzy Buki Wierzchowisko
1:9
Strumyk Zarzecze
15.08.2020
16:00
Victoria Smroków
4:1
Cobra Wężerów
16.08.2020
11:00
Orzeł Kwaśniów
6:1
Northstar Miechów
16.08.2020
13:00
Piliczanka II Pilica
4:0
Czapla Czaple Male
16.08.2020
17:00

3. kolejka 22.08.2020

Strumyk Zarzecze
2:1
Orzeł Kwaśniów
22.08.2020
15:00
Northstar Miechów
3:3
Piliczanka II Pilica
22.08.2020
17:00
Pilica II Wierbka
1:0
Trzy Buki Wierzchowisko
23.08.2020
11:00
Czapla Czaple Male
2:3
Hetman Dłużec
23.08.2020
11:00
Cobra Wężerów
1:4
Stare Bukowno
23.08.2020
14:00
Nidzica Słaboszów
2:5
Victoria Smroków
23.08.2020
17:00

4. kolejka 29.08.2020

Piliczanka II Pilica
0:0
Strumyk Zarzecze
29.08.2020
17:00
Stare Bukowno
8:2
Trzy Buki Wierzchowisko
29.08.2020
17:00
Victoria Smroków
2:4
Czapla Czaple Male
29.08.2020
17:00
Orzeł Kwaśniów
4:1
Pilica II Wierbka
30.08.2020
13:00
Cobra Wężerów
5:1
Nidzica Słaboszów
30.08.2020
14:00
Hetman Dłużec
10:1
Northstar Miechów
25.10.2020
12:00

5. kolejka 05.09.2020

Strumyk Zarzecze
2:0
Hetman Dłużec
05.09.2020
17:00
Northstar Miechów
1:2
Victoria Smroków
05.09.2020
17:00
Trzy Buki Wierzchowisko
1:9
Orzeł Kwaśniów
06.09.2020
11:00
Pilica II Wierbka
0:3
Piliczanka II Pilica
06.09.2020
11:00
Czapla Czaple Male
6:1
Cobra Wężerów
06.09.2020
11:00
Nidzica Słaboszów
3:6
Stare Bukowno
06.09.2020
17:00

6. kolejka 12.09.2020

Stare Bukowno
1:1
Orzeł Kwaśniów
12.09.2020
16:30
Victoria Smroków
0:5
Strumyk Zarzecze
13.09.2020
11:00
Hetman Dłużec
5:0
Pilica II Wierbka
13.09.2020
12:00
Cobra Wężerów
2:3
Northstar Miechów
13.09.2020
14:00
Nidzica Słaboszów
2:4
Czapla Czaple Male
13.09.2020
16:00
Piliczanka II Pilica
8:0
Trzy Buki Wierzchowisko
13.09.2020
16:00

7. kolejka 19.09.2020

Northstar Miechów
7:1
Nidzica Słaboszów
19.09.2020
16:30
Strumyk Zarzecze
4:1
Cobra Wężerów
20.09.2020
15:00
Trzy Buki Wierzchowisko
1:5
Hetman Dłużec
20.09.2020
11:00
Pilica II Wierbka
5:4
Victoria Smroków
20.09.2020
11:00
Czapla Czaple Male
2:2
Stare Bukowno
20.09.2020
11:00
Orzeł Kwaśniów
4:3
Piliczanka II Pilica
20.09.2020
13:00
pauzuje.

8. kolejka 26.09.2020

Stare Bukowno
2:1
Piliczanka II Pilica
26.09.2020
16:00
Victoria Smroków
2:6
Trzy Buki Wierzchowisko
27.09.2020
11:00
Czapla Czaple Male
0:3
Northstar Miechów
27.09.2020
11:00
Hetman Dłużec
2:1
Orzeł Kwaśniów
27.09.2020
12:00
Cobra Wężerów
0:3
Pilica II Wierbka
27.09.2020
14:00
Nidzica Słaboszów
0:12
Strumyk Zarzecze
27.09.2020
16:00

9. kolejka 03.10.2020

Northstar Miechów
7:1
Stare Bukowno
03.10.2020
15:30
Strumyk Zarzecze
7:1
Czapla Czaple Male
04.10.2020
15:30
Trzy Buki Wierzchowisko
1:2
Cobra Wężerów
04.10.2020
11:00
Pilica II Wierbka
3:0
Nidzica Słaboszów
04.10.2020
11:00
Orzeł Kwaśniów
8:2
Victoria Smroków
04.10.2020
13:00
Piliczanka II Pilica
7:1
Hetman Dłużec
04.10.2020
15:00

10. kolejka 10.10.2020

Northstar Miechów
2:5
Strumyk Zarzecze
10.10.2020
15:00
Stare Bukowno
1:1
Hetman Dłużec
10.10.2020
15:00
Victoria Smroków
1:5
Piliczanka II Pilica
11.10.2020
11:00
Czapla Czaple Male
3:2
Pilica II Wierbka
11.10.2020
11:00
Cobra Wężerów
1:5
Orzeł Kwaśniów
11.10.2020
14:00
Nidzica Słaboszów
6:5
Trzy Buki Wierzchowisko
11.10.2020
15:00

11. kolejka 17.10.2020

Strumyk Zarzecze
7:2
Stare Bukowno
17.10.2020
15:00
Trzy Buki Wierzchowisko
4:6
Czapla Czaple Male
18.10.2020
11:00
Pilica II Wierbka
1:3
Northstar Miechów
18.10.2020
11:00
Hetman Dłużec
2:0
Victoria Smroków
18.10.2020
12:00
Orzeł Kwaśniów
10:0
Nidzica Słaboszów
18.10.2020
13:00
Piliczanka II Pilica
6:1
Cobra Wężerów
18.10.2020
15:00

12. kolejka 10.04.2021

Pilica II Wierbka
:
Strumyk Zarzecze
10.04.2021
00:00
Trzy Buki Wierzchowisko
:
Northstar Miechów
10.04.2021
00:00
Stare Bukowno
:
Victoria Smroków
10.04.2021
00:00
Hetman Dłużec
:
Cobra Wężerów
10.04.2021
 
Orzeł Kwaśniów
:
Czapla Czaple Male
11.04.2021
13:00
Piliczanka II Pilica
:
Nidzica Słaboszów
11.04.2021
15:00

13. kolejka

Nidzica Słaboszów
:
Hetman Dłużec
 
 
Pilica II Wierbka
:
Stare Bukowno
 
 
Strumyk Zarzecze
:
Trzy Buki Wierzchowisko
 
 
Cobra Wężerów
:
Victoria Smroków
 
 
Northstar Miechów
:
Orzeł Kwaśniów
 
 
Czapla Czaple Male
:
Piliczanka II Pilica
 
 

14. kolejka

Orzeł Kwaśniów
:
Strumyk Zarzecze
 
 
Piliczanka II Pilica
:
Northstar Miechów
 
 
Trzy Buki Wierzchowisko
:
Pilica II Wierbka
 
 
Hetman Dłużec
:
Czapla Czaple Male
 
 
Stare Bukowno
:
Cobra Wężerów
 
 
Victoria Smroków
:
Nidzica Słaboszów
 
 

15. kolejka

Strumyk Zarzecze
:
Piliczanka II Pilica
 
 
Trzy Buki Wierzchowisko
:
Stare Bukowno
 
 
Czapla Czaple Male
:
Victoria Smroków
 
 
Pilica II Wierbka
:
Orzeł Kwaśniów
 
 
Nidzica Słaboszów
:
Cobra Wężerów
 
 
Northstar Miechów
:
Hetman Dłużec
 
 

16. kolejka

Hetman Dłużec
:
Strumyk Zarzecze
 
 
Victoria Smroków
:
Northstar Miechów
 
 
Orzeł Kwaśniów
:
Trzy Buki Wierzchowisko
 
 
Piliczanka II Pilica
:
Pilica II Wierbka
 
 
Cobra Wężerów
:
Czapla Czaple Male
 
 
Stare Bukowno
:
Nidzica Słaboszów
 
 

17. kolejka

Orzeł Kwaśniów
:
Stare Bukowno
 
 
Strumyk Zarzecze
:
Victoria Smroków
 
 
Pilica II Wierbka
:
Hetman Dłużec
 
 
Northstar Miechów
:
Cobra Wężerów
 
 
Czapla Czaple Male
:
Nidzica Słaboszów
 
 
Trzy Buki Wierzchowisko
:
Piliczanka II Pilica
 
 

18. kolejka

Nidzica Słaboszów
:
Northstar Miechów
 
 
Cobra Wężerów
:
Strumyk Zarzecze
 
 
Hetman Dłużec
:
Trzy Buki Wierzchowisko
 
 
Victoria Smroków
:
Pilica II Wierbka
 
 
Stare Bukowno
:
Czapla Czaple Male
 
 
Piliczanka II Pilica
:
Orzeł Kwaśniów
 
 
pauzuje.

19. kolejka

Piliczanka II Pilica
:
Stare Bukowno
 
 
Trzy Buki Wierzchowisko
:
Victoria Smroków
 
 
Northstar Miechów
:
Czapla Czaple Male
 
 
Orzeł Kwaśniów
:
Hetman Dłużec
 
 
Pilica II Wierbka
:
Cobra Wężerów
 
 
Strumyk Zarzecze
:
Nidzica Słaboszów
 
 

20. kolejka

Stare Bukowno
:
Northstar Miechów
 
 
Czapla Czaple Male
:
Strumyk Zarzecze
 
 
Cobra Wężerów
:
Trzy Buki Wierzchowisko
 
 
Nidzica Słaboszów
:
Pilica II Wierbka
 
 
Victoria Smroków
:
Orzeł Kwaśniów
 
 
Hetman Dłużec
:
Piliczanka II Pilica
 
 

21. kolejka

Strumyk Zarzecze
:
Northstar Miechów
 
 
Hetman Dłużec
:
Stare Bukowno
 
 
Piliczanka II Pilica
:
Victoria Smroków
 
 
Pilica II Wierbka
:
Czapla Czaple Male
 
 
Orzeł Kwaśniów
:
Cobra Wężerów
 
 
Trzy Buki Wierzchowisko
:
Nidzica Słaboszów
 
 

22. kolejka

Stare Bukowno
:
Strumyk Zarzecze
 
 
Czapla Czaple Male
:
Trzy Buki Wierzchowisko
 
 
Northstar Miechów
:
Pilica II Wierbka
 
 
Victoria Smroków
:
Hetman Dłużec
 
 
Nidzica Słaboszów
:
Orzeł Kwaśniów
 
 
Cobra Wężerów
:
Piliczanka II Pilica
 
 

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

Brak zaplanowanych spotkań.

22. kolejka

 
 
Stare Bukowno
:
Strumyk Zarzecze
 
 
Czapla Czaple Male
:
Trzy Buki Wierzchowisko
 
 
Northstar Miechów
:
Pilica II Wierbka
 
 
Victoria Smroków
:
Hetman Dłużec
 
 
Nidzica Słaboszów
:
Orzeł Kwaśniów
 
 
Cobra Wężerów
:
Piliczanka II Pilica

22. kolejka

 
 
Stare Bukowno
:
Strumyk Zarzecze
 
 
Czapla Czaple Male
:
Trzy Buki Wierzchowisko
 
 
Northstar Miechów
:
Pilica II Wierbka
 
 
Victoria Smroków
:
Hetman Dłużec
 
 
Nidzica Słaboszów
:
Orzeł Kwaśniów
 
 
Cobra Wężerów
:
Piliczanka II Pilica

Wiadomości ligowe


PKO Ekstraklasa

Wisła Kraków
0:1
Warta Poznań
17.04.2021
20:00
Lechia Gdańsk
2:2
Piast Gliwice
17.04.2021
15:00
Raków Częstochowa
3:1
Lech Poznań
17.04.2021
17:30
Wisła Płock
2:2
Jagiellonia Białystok
18.04.2021
15:00
Legia Warszawa
0:0
Cracovia Kraków
18.04.2021
17:30
Stal Mielec
0:2
Zagłębie Lubin
18.04.2021
12:30
Zagłębie Lubin
:
Wisła Kraków
21.04.2021
 
Śląsk Wrocław
:
Podbeskidzie Bielsko Biała
21.04.2021
 
Jagiellonia Białystok
:
Stal Mielec
21.04.2021
 
Pogoń Szczecin
:
Górnik Zabrze
21.04.2021
 
Cracovia Kraków
:
Wisła Płock
21.04.2021
 
Lech Poznań
:
Lechia Gdańsk
21.04.2021
 
Piast Gliwice
:
Legia Warszawa
21.04.2021
 
Warta Poznań
:
Raków Częstochowa
21.04.2021
 

Fortuna I liga

Sandecja Nowy Sącz
3:1
Widzew Łódź
17.04.2021
16:00
Resovia Rzeszów
1:0
Stomil Olsztyn
17.04.2021
15:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Chrobry Głogów
17.04.2021
20:00
przełożony
Górnik Łęczna
0:0
Puszcza Niepołomice
17.04.2021
12:40
Zagłębie Sosnowiec
1:1
GKS Bełchatów
18.04.2021
12:40
Odra Opole
1:0
Korona Kielce
18.04.2021
12:40
GKS Tychy
:
Radomiak Radom
20.04.2021
17:40
Arka Gdynia
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
21.04.2021
18:00

II liga

Skra Częstochowa
0:1
Hutnik Kraków
17.04.2021
16:00
Wigry Suwałki
4:1
Bytovia Bytów
17.04.2021
16:00
Olimpia Elbląg
3:1
Lech II Poznań
17.04.2021
16:00
Garbarnia Kraków
2:1
Sokół Ostróda
17.04.2021
15:00
KKS 1925 Kalisz
0:2
Chojniczanka Chojnice
18.04.2021
17:50
Olimpia Grudziądz
1:2
Pogoń Siedlce
18.04.2021
17:00
Śląsk II Wrocław
3:4
Stal Rzeszów
18.04.2021
13:00
Błękitni Stargard
:
GKS Katowice
18.04.2021
13:00
Znicz Pruszków
:
Górnik Polkowice
20.04.2021
14:15
Garbarnia Kraków
:
Motor Lublin
21.04.2021
 

III liga, gr. 4

Wólczanka Wólka Pełkińska
:
KSZO Ostrowiec Św.
17.04.2021
16:30
przełożony
Jutrzenka Giebułtów
2:4
Podlasie Biała Podlaska
17.04.2021
13:00
Podhale Nowy Targ
1:1
Stal Kraśnik
17.04.2021
17:00
Siarka Tarnobrzeg
2:1
Sokół Sieniawa
17.04.2021
16:00
Korona II Kielce
0:3
Avia Świdnik
18.04.2021
12:00
Lewart Lubartów
3:0
Orlęta Radzyń Podlaski
18.04.2021
17:00
Chełmianka Chełm
0:1
Stal Stalowa Wola
18.04.2021
15:00
Wisłoka Dębica
3:1
Cracovia II Kraków
18.04.2021
17:00
Wisła Sandomierz
1:4
Wisła Puławy
18.04.2021
16:00
KS Wiązownica
0:2
ŁKS Łagów
18.04.2021
16:30

Keeza IV liga (Kraków-Wadowice)

Sokół Kocmyrzów
:
Dalin Myślenice
17.04.2021
15:00
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
:
Słomniczanka Słomniki
17.04.2021
16:00
KS Chełmek
:
Orzeł Ryczów
17.04.2021
 
Unia Oświęcim
:
LKS Śledziejowice
17.04.2021
 
Garbarnia II Kraków
:
Pcimianka Pcim
17.04.2021
 
Clepardia Kraków
:
MKS Trzebinia
17.04.2021
 
LKS Rajsko
:
Beskid Andrychów
17.04.2021
 
Proszowianka Proszowice
:
Wiślanie Jaśkowice
17.04.2021
 
LKS Jawiszowice
:
Orzeł Piaski Wielkie
18.04.2021
16:00

Keeza Klasa C (Wieliczka)

Błyskawica Wyciąże
:
UKS Sygneczów II
17.04.2021
17:00
Contra II
:
Start II Brzezie
17.04.2021
17:00
Czarnochowice II
:
Wawrzynianka Wawrzeńczyce
18.04.2021
17:00

Makroregionalna Liga Juniorów U-19

Stal Rzeszów
:
Korona II
17.04.2021
12:00
Resovia Rzeszów
:
Motor Lublin
17.04.2021
 
Garbarnia Kraków
:
Orlęta K.
17.04.2021
 
Górnik Łęczna
:
Sandecja Nowy Sącz
17.04.2021
 

Centralna Liga Juniorów U-17, gr. D - wiosna

Korona Kielce
:
Stal Rz.
17.04.2021
12:00
Cracovia Kraków
:
Górnik Ł.
17.04.2021
 
TOP 54 Biała Podlaska
:
Hutnik Kraków
17.04.2021
 
Motor Lublin
:
Wisła Kraków
17.04.2021
 

Centralna Liga Juniorów U-15, gr. D - wiosna

Hetman Z.
:
KKP Korona
17.04.2021
13:00
BKS Lublin
:
Unia Tarnów
17.04.2021
 
TOP 54 Biała Podlaska
:
Cracovia Kraków
17.04.2021
 
Sandecja Nowy Sącz
:
Wisła Kraków
18.04.2021
12:00

I Małopolska Liga Juniorów Młodszych - wiosna

Dunajec Nowy Sącz
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
17.04.2021
 
Puszcza Niepołomice
:
Sandecja Nowy Sącz
17.04.2021
 
Garbarnia Kraków
:
Podhale Nowy Targ
17.04.2021
 
Profi Zielonki
:
Okocimski Brzesko
17.04.2021
 

II Małopolska Liga Juniorów Młodszych - wiosna

Unia Tarnów
:
AP Wisła Czarny Dunajec
17.04.2021
 
Tarnovia Tarnów
:
Glinik Gorlice
17.04.2021
 
Hutnik II Kraków
:
SMS Oświęcim
17.04.2021
 
Górnik Tarnów
:
Podgórze Kraków
17.04.2021
 

I Małopolska Liga Trampkarzy - wiosna

Okocimski Brzesko
:
Respect Szalowa
17.04.2021
 
Unia Oświęcim
:
Wisła II Kraków
17.04.2021
 
Podhale Nowy Targ
:
Dunajec Nowy Sącz
17.04.2021
 
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Garbarnia Kraków
17.04.2021
 

II Małopolska Liga Trampkarzy - wiosna

Sandecja Nowy Sącz
:
AP 21 Kraków
17.04.2021
10:00
Okocimski Brzesko
:
Tarnovia Tarnów
17.04.2021
 
MOSiR Bochnia
:
Unia II Tarnów
17.04.2021
 
Hutnik Kraków
:
Chełmek
17.04.2021
 

I Małopolska Liga Młodzików - wiosna

Wisła Kraków
:
AS Progres Kraków
17.04.2021
 
Tarnovia Tarnów
:
Dunajec Nowy Sącz
17.04.2021
 
Cracovia Kraków
:
Limanovia Limanowa
17.04.2021
 
Sandecja Nowy Sącz
:
Podhale Nowy Targ
18.04.2021
10:00

II Małopolska Liga Młodzików - wiosna

Wisła II K.
:
Kalwarianka
17.04.2021
 
Cracovia II Kraków
:
AP Wisła Czarny Dunajec
17.04.2021
 
Hutnik Kraków
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
17.04.2021
 
AP 21 Chrzanów
:
Okocimski Brzesko
17.04.2021
 

Ekstraliga Kobiet

Olimpia Szczecin
1:2
SMS Łódź
17.04.2021
12:00
Czarni Sosnowiec
1:3
Medyk Konin
17.04.2021
12:15
Rolnik Biedrzychowice
2:3
ROW Rybnik
17.04.2021
13:30
GKS Katowice
2:1
Śląsk Wrocław
17.04.2021
13:00
KKP Bydgoszcz
1:5
AZS UJ Kraków
18.04.2021
12:15
Górnik Łęczna
7:0
APLG Gdańsk
18.04.2021
14:00

I liga kobiet (południe)

UKS SMS II Łódź
2:6
Tarnovia Tarnów
17.04.2021
15:00
Piastovia Piastów
0:3 v.o.
Praga Warszawa
17.04.2021
 
Czwórka Radom
1:1
Pogoń Tczew
17.04.2021
14:00
Stomil Olsztyn
2:3
Polonia Środa Wielkopolska
18.04.2021
12:30
Rekord Bielsko Biała
5:0
UKS Staszkówka Jelna
18.04.2021
14:00
Resovia Rzeszów
4:1
SWD Wodzisław
18.04.2021
14:00

II liga kobiet (wschód)

Wanda Nowa Huta
2:4
Sparta Daleszyce
17.04.2021
12:00
Sokół Kolbuszowa Dolna
0:0
Włókniarz Białystok
17.04.2021
13:00
Respekt Myślenice
9:0
Rysy Bukowina Tatrzańska
17.04.2021
16:00
Ząbkovia Ząbki
6:1
Prądniczanka Kraków
17.04.2021
14:00
Loczki Wyszków
2:2
KSP Kielce
18.04.2021
14:00
KS Raszyn
1:3
Widok Lublin
18.04.2021
15:00

Seniorzy

Młodzież

Inne

Patronat medialny