facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Klasa C (Wieliczka)

Tabela
Runda I
Runda II
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 05.09.2020

Wawrzynianka Wawrzeńczyce
12:0
LKS II Czarnochowice
05.09.2020
18:00
UKS Sygneczów II
6:4
Błyskawica Wyciąże
06.09.2020
11:00
Start II Brzezie
3:3
Contra II Sułków
06.09.2020
17:00

2. kolejka 12.09.2020

Błyskawica Wyciąże
3:1
Start II Brzezie
13.09.2020
16:00
Contra II Sułków
2:4
Wawrzynianka Wawrzeńczyce
13.09.2020
16:00
Złomex II Branice
3:2
UKS Sygneczów II
13.09.2020
17:00

3. kolejka 19.09.2020

Wawrzynianka Wawrzeńczyce
4:3
Błyskawica Wyciąże
19.09.2020
17:00
Start II Brzezie
0:3
Złomex II Branice
20.09.2020
16:00
LKS II Czarnochowice
1:4
Contra II Sułków
20.09.2020
17:00

4. kolejka 26.09.2020

Błyskawica Wyciąże
7:1
LKS II Czarnochowice
26.09.2020
 
Złomex II Branice
1:1
Wawrzynianka Wawrzeńczyce
26.09.2020
16:00
UKS Sygneczów II
3:0 v.o.
Start II Brzezie
27.09.2020
16:00
brak gości

5. kolejka 03.10.2020

Wawrzynianka Wawrzeńczyce
7:1
UKS Sygneczów II
03.10.2020
16:00
Contra II Sułków
3:7
Błyskawica Wyciąże
04.10.2020
15:00
LKS II Czarnochowice
0:9
Złomex II Branice
04.10.2020
17:00

6. kolejka 10.10.2020

Złomex II Branice
8:2
Contra II Sułków
10.10.2020
16:00
Start II Brzezie
4:3
Wawrzynianka Wawrzeńczyce
11.10.2020
16:00
UKS Sygneczów II
6:1
LKS II Czarnochowice
11.10.2020
16:00

7. kolejka 17.10.2020

Błyskawica Wyciąże
4:1
Złomex II Branice
17.10.2020
15:30
Contra II Sułków
4:1
UKS Sygneczów II
18.10.2020
14:00
LKS II Czarnochowice
0:3 v.o.
Start II Brzezie
18.10.2020
15:00
Nie odbył się.

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

Brak zaplanowanych spotkań.

7. kolejka 17.10.2020

17.10.2020
15:30
Błyskawica Wyciąże
4:1
Złomex II Branice
18.10.2020
14:00
Contra II Sułków
4:1
UKS Sygneczów II
18.10.2020
15:00
LKS II Czarnochowice
0:3 v.o.
Start II Brzezie

7. kolejka 17.10.2020

17.10.2020
15:30
Błyskawica Wyciąże
4:1
Złomex II Branice
18.10.2020
14:00
Contra II Sułków
4:1
UKS Sygneczów II
18.10.2020
15:00
LKS II Czarnochowice
0:3 v.o.
Start II Brzezie

Wiadomości ligowe


II liga futsalu (małopolsko-świętokrzyska)

Spartak Wielkanoc
:
Błyskawica Wyciąże
23.01.2021
 
AZS UEK Kraków
:
Patroni Nowy Targ
23.01.2021
 
Sparta Spytkowice
:
BSF Busko Zdrój
23.01.2021
 

Ekstraliga Futsalu Kobiet, gr.południowa

AZS UP Wanda Kraków
:
Wierzbowianka Wierzbno
23.01.2021
 
Rekord Bielsko Biała
:
AZS UEK Słomniczanka Słomniki
23.01.2021
 
Rolnik Głogówek
:
AZS UJ Kraków
23.01.2021
 

Halowa Liga Oldbojów (Kraków)

Clepardia Kraków
:
Opatkowianka Opatkowice
22.01.2021
19:30
Orzeł Piaski Wielkie
:
Wanda Kraków
22.01.2021
19:30
Wieczysta Kraków
:
Hutnik Kraków
22.01.2021
20:30
Wisła Kraków
:
Grębałowianka Kraków
22.01.2021
20:30
Cracovia Kraków
:
Strzelcy
22.01.2021
21:30
Dąbski
:
Prokocim Kraków
22.01.2021
21:30