facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Centralna Liga Juniorów U-18

Tabela
Runda I
Runda II
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 15.08.2020

UKS SMS Łódź
0:0
Zagłębie Lubin
15.08.2020
10:00
Escola Varsovia Warszawa
3:1
Hutnik Kraków
15.08.2020
11:00
Pogoń Szczecin
Wisła Kraków
15.08.2020
11:00
Jagiellonia Białystok
5:0
Arka Gdynia
15.08.2020
12:00
Legia Warszawa
4:1
Górnik Zabrze
15.08.2020
12:00
Cracovia Kraków
Lech Poznań
15.08.2020
12:30
Gwarek Zabrze
0:6
Śląsk Wrocław
16.08.2020
12:00
Lechia Gdańsk
2:1
Korona Kielce
16.08.2020
12:00

2. kolejka 22.08.2020

Legia Warszawa
3:0
Escola Varsovia Warszawa
22.08.2020
12:00
Korona Kielce
4:3
Cracovia Kraków
22.08.2020
12:00
Wisła Kraków
3:1
UKS SMS Łódź
22.08.2020
15:00
Lech Poznań
2:2
Jagiellonia Białystok
23.08.2020
11:00
Arka Gdynia
1:2
Gwarek Zabrze
23.08.2020
11:00
Hutnik Kraków
2:1
Pogoń Szczecin
23.08.2020
13:00
Górnik Zabrze
0:1
Śląsk Wrocław
23.08.2020
12:15
Zagłębie Lubin
1:0
Lechia Gdańsk
02.09.2020
11:00

3. kolejka 29.08.2020

Escola Varsovia Warszawa
1:3
Górnik Zabrze
29.08.2020
12:00
Śląsk Wrocław
3:0
Arka Gdynia
29.08.2020
12:00
Jagiellonia Białystok
2:4
Korona Kielce
29.08.2020
12:15
UKS SMS Łódź
7:0
Hutnik Kraków
29.08.2020
16:00
Gwarek Zabrze
1:2
Lech Poznań
30.08.2020
12:00
Lechia Gdańsk
0:3
Wisła Kraków
30.08.2020
12:00
Pogoń Szczecin
2:1
Legia Warszawa
09.09.2020
12:00
Cracovia Kraków
3:0
Zagłębie Lubin
09.09.2020
10:00

4. kolejka 05.09.2020

Wisła Kraków
0:1
Cracovia Kraków
05.09.2020
11:15
Legia Warszawa
1:2
UKS SMS Łódź
05.09.2020
12:00
Korona Kielce
2:2
Gwarek Zabrze
05.09.2020
12:00
Hutnik Kraków
1:0
Lechia Gdańsk
05.09.2020
12:00
Górnik Zabrze
1:0
Arka Gdynia
05.09.2020
12:00
Escola Varsovia Warszawa
2:2
Pogoń Szczecin
06.09.2020
12:00
Lech Poznań
0:1
Śląsk Wrocław
06.09.2020
12:00
Zagłębie Lubin
3:2
Jagiellonia Białystok
23.09.2020
10:00

5. kolejka 12.09.2020

Pogoń Szczecin
3:2
Górnik Zabrze
12.09.2020
11:00
UKS SMS Łódź
1:0
Escola Varsovia Warszawa
12.09.2020
12:00
Cracovia Kraków
Hutnik Kraków
12.09.2020
15:00
Śląsk Wrocław
2:1
Korona Kielce
12.09.2020
12:00
Lechia Gdańsk
1:2
Legia Warszawa
13.09.2020
16:15
Gwarek Zabrze
1:2
Zagłębie Lubin
13.09.2020
12:00
Arka Gdynia
5:0
Lech Poznań
23.09.2020
10:30
Jagiellonia Białystok
4:2
Wisła Kraków
30.09.2020
11:00

6. kolejka 19.09.2020

Wisła Kraków
Gwarek Zabrze
19.09.2020
15:00
Legia Warszawa
4:1
Cracovia Kraków
19.09.2020
11:00
Korona Kielce
1:2
Arka Gdynia
19.09.2020
12:00
Pogoń Szczecin
4:2
UKS SMS Łódź
19.09.2020
11:00
Hutnik Kraków
Jagiellonia Białystok
20.09.2020
12:00
Escola Varsovia Warszawa
2:1
Lechia Gdańsk
20.09.2020
12:15
Zagłębie Lubin
3:0
Śląsk Wrocław
20.09.2020
12:15
Górnik Zabrze
2:0
Lech Poznań
20.09.2020
12:00

7. kolejka 26.09.2020

Arka Gdynia
1:5
Zagłębie Lubin
26.09.2020
12:00
UKS SMS Łódź
0:3
Górnik Zabrze
26.09.2020
11:15
Śląsk Wrocław
2:3
Wisła Kraków
26.09.2020
12:00
Jagiellonia Białystok
1:4
Legia Warszawa
27.09.2020
13:00
Lech Poznań
3:2
Korona Kielce
27.09.2020
12:00
Cracovia Kraków
3:0
Escola Varsovia Warszawa
27.09.2020
12:00
Gwarek Zabrze
2:1
Hutnik Kraków
27.09.2020
12:00
Lechia Gdańsk
3:1
Pogoń Szczecin
14.10.2020
12:00

8. kolejka 03.10.2020

Legia Warszawa
0:0
Gwarek Zabrze
03.10.2020
11:00
UKS SMS Łódź
2:1
Lechia Gdańsk
03.10.2020
12:00
Hutnik Kraków
Śląsk Wrocław
03.10.2020
12:00
Wisła Kraków
5:2
Arka Gdynia
03.10.2020
11:15
Zagłębie Lubin
2:2
Lech Poznań
04.10.2020
12:00
Escola Varsovia Warszawa
1:1
Jagiellonia Białystok
04.10.2020
12:15
Pogoń Szczecin
2:0
Cracovia Kraków
21.10.2020
12:00
Górnik Zabrze
1:0
Korona Kielce
27.10.2020
14:00

9. kolejka 10.10.2020

Arka Gdynia
7:1
Hutnik Kraków
10.10.2020
11:00
Jagiellonia Białystok
0:1
Pogoń Szczecin
11.10.2020
10:30
Cracovia Kraków
3:1
UKS SMS Łódź
11.10.2020
11:00
Lech Poznań
1:0
Wisła Kraków
11.10.2020
12:15
Gwarek Zabrze
0:0
Escola Varsovia Warszawa
11.10.2020
12:00
Lechia Gdańsk
1:2
Górnik Zabrze
21.10.2020
11:00
Korona Kielce
2:0
Zagłębie Lubin
21.10.2020
11:00
Śląsk Wrocław
5:1
Legia Warszawa
21.10.2020
11:00
przełożony

10. kolejka 17.10.2020

Pogoń Szczecin
1:0
Gwarek Zabrze
17.10.2020
11:00
Wisła Kraków
2:1
Korona Kielce
17.10.2020
12:00
Escola Varsovia Warszawa
1:2
Śląsk Wrocław
17.10.2020
18:00
Górnik Zabrze
1:2
Zagłębie Lubin
18.10.2020
15:00
Lechia Gdańsk
3:3
Cracovia Kraków
18.10.2020
12:00
Legia Warszawa
2:2
Arka Gdynia
04.11.2020
14:00
UKS SMS Łódź
1:1
Jagiellonia Białystok
04.11.2020
12:00
Hutnik Kraków
0:1
Lech Poznań
04.11.2020
12:00

11. kolejka 24.10.2020

Jagiellonia Białystok
4:5
Lechia Gdańsk
24.10.2020
12:00
Cracovia Kraków
1:1
Górnik Zabrze
24.10.2020
12:30
Śląsk Wrocław
0:5
Pogoń Szczecin
24.10.2020
12:00
Korona Kielce
1:1
Hutnik Kraków
25.10.2020
12:00
Gwarek Zabrze
2:1
UKS SMS Łódź
25.10.2020
12:00
Zagłębie Lubin
2:0
Wisła Kraków
04.11.2020
12:15
Arka Gdynia
3:1
Escola Varsovia Warszawa
18.11.2020
14:00
Lech Poznań
1:0
Legia Warszawa
18.11.2020
11:15

12. kolejka 31.10.2020

UKS SMS Łódź
2:4
Śląsk Wrocław
28.10.2020
13:15
Lechia Gdańsk
8:2
Gwarek Zabrze
29.10.2020
11:00
Legia Warszawa
4:0
Korona Kielce
31.10.2020
12:00
Cracovia Kraków
1:0
Jagiellonia Białystok
31.10.2020
12:30
Górnik Zabrze
2:3
Wisła Kraków
31.10.2020
11:00
Pogoń Szczecin
3:4
Arka Gdynia
31.10.2020
11:00
Hutnik Kraków
0:3
Zagłębie Lubin
31.10.2020
11:00
Escola Varsovia Warszawa
2:1
Lech Poznań
11.11.2020
12:00

13. kolejka 07.11.2020

Arka Gdynia
1:3
UKS SMS Łódź
07.11.2020
13:00
Wisła Kraków
1:0
Hutnik Kraków
07.11.2020
11:00
Śląsk Wrocław
2:1
Lechia Gdańsk
07.11.2020
12:00
Jagiellonia Białystok
2:3
Górnik Zabrze
08.11.2020
15:00
Korona Kielce
1:2
Escola Varsovia Warszawa
08.11.2020
12:00
Lech Poznań
7:0
Pogoń Szczecin
08.11.2020
12:15
Zagłębie Lubin
1:1
Legia Warszawa
08.11.2020
11:00
Gwarek Zabrze
3:2
Cracovia Kraków
18.11.2020
12:00

14. kolejka 14.11.2020

UKS SMS Łódź
2:1
Lech Poznań
14.11.2020
11:30
Legia Warszawa
2:2
Wisła Kraków
14.11.2020
11:00
Escola Varsovia Warszawa
5:0
Zagłębie Lubin
14.11.2020
18:00
Pogoń Szczecin
10:1
Korona Kielce
14.11.2020
11:00
Jagiellonia Białystok
3:0
Gwarek Zabrze
15.11.2020
11:00
Górnik Zabrze
4:0
Hutnik Kraków
15.11.2020
12:00
Śląsk Wrocław
0:0
Cracovia Kraków
15.11.2020
11:15
Lechia Gdańsk
0:2
Arka Gdynia
15.11.2020
11:00

15. kolejka 21.11.2020

Gwarek Zabrze
2:2
Górnik Zabrze
21.11.2020
12:00
Hutnik Kraków
1:3
Legia Warszawa
21.11.2020
12:00
Wisła Kraków
2:0
Escola Varsovia Warszawa
21.11.2020
12:15
Arka Gdynia
1:3
Cracovia Kraków
22.11.2020
11:00
Korona Kielce
2:1
UKS SMS Łódź
22.11.2020
12:00
Lech Poznań
1:1
Lechia Gdańsk
22.11.2020
12:00
Zagłębie Lubin
0:0
Pogoń Szczecin
22.11.2020
12:15
Śląsk Wrocław
3:4
Jagiellonia Białystok
12.12.2020
12:30

16. kolejka 28.11.2020

Górnik Zabrze
4:2
Legia Warszawa
 
 
Zagłębie Lubin
3:2
UKS SMS Łódź
28.11.2020
13:00
Hutnik Kraków
2:8
Escola Varsovia Warszawa
28.11.2020
12:00
Wisła Kraków
0:2
Pogoń Szczecin
29.11.2020
12:00
Lech Poznań
3:1
Cracovia Kraków
29.11.2020
12:00
Śląsk Wrocław
1:1
Gwarek Zabrze
29.11.2020
12:15
Korona Kielce
2:2
Lechia Gdańsk
29.11.2020
12:00
Arka Gdynia
2:1
Jagiellonia Białystok
10.03.2021
12:00

17. kolejka 05.12.2020

Escola Varsovia Warszawa
0:2
Legia Warszawa
05.12.2020
12:15
Cracovia Kraków
2:0
Korona Kielce
05.12.2020
12:00
Gwarek Zabrze
2:5
Arka Gdynia
05.12.2020
11:00
Pogoń Szczecin
5:1
Hutnik Kraków
05.12.2020
15:00
Śląsk Wrocław
0:3
Górnik Zabrze
05.12.2020
12:00
Lechia Gdańsk
1:1
Zagłębie Lubin
05.12.2020
12:00
UKS SMS Łódź
0:3
Wisła Kraków
06.12.2020
12:00
Jagiellonia Białystok
1:0
Lech Poznań
06.12.2020
11:00

18. kolejka 06.03.2021

Arka Gdynia
2:1
Śląsk Wrocław
05.03.2021
12:00
Hutnik Kraków
UKS SMS Łódź
06.03.2021
13:00
Wisła Kraków
Lechia Gdańsk
06.03.2021
12:00
Legia Warszawa
1:3
Pogoń Szczecin
06.03.2021
11:15
Górnik Zabrze
0:2
Escola Varsovia Warszawa
07.03.2021
11:00
Korona Kielce
0:1
Jagiellonia Białystok
07.03.2021
12:00
Lech Poznań
0:1
Gwarek Zabrze
07.03.2021
12:00
Zagłębie Lubin
3:0
Cracovia Kraków
07.03.2021
15:30

19. kolejka 13.03.2021

Cracovia Kraków
Wisła Kraków
13.03.2021
11:15
UKS SMS Łódź
1:2
Legia Warszawa
13.03.2021
15:00
Pogoń Szczecin
2:4
Escola Varsovia Warszawa
13.03.2021
11:00
Śląsk Wrocław
4:0
Lech Poznań
13.03.2021
12:00
Gwarek Zabrze
1:0
Korona Kielce
14.03.2021
12:00
Lechia Gdańsk
3:2
Hutnik Kraków
14.03.2021
11:00
Arka Gdynia
0:0
Górnik Zabrze
14.03.2021
11:00
Jagiellonia Białystok
0:3
Zagłębie Lubin
14.03.2021
12:00

20. kolejka 20.03.2021

Escola Varsovia Warszawa
2:1
UKS SMS Łódź
20.03.2021
12:30
Hutnik Kraków
Cracovia Kraków
20.03.2021
12:00
Legia Warszawa
2:2
Lechia Gdańsk
20.03.2021
12:00
Zagłębie Lubin
4:1
Gwarek Zabrze
20.03.2021
15:30
Lech Poznań
1:3
Arka Gdynia
20.03.2021
15:00
Wisła Kraków
Jagiellonia Białystok
20.03.2021
12:00
Górnik Zabrze
1:3
Pogoń Szczecin
21.03.2021
12:00
Korona Kielce
0:0
Śląsk Wrocław
21.03.2021
12:00

21. kolejka

Gwarek Zabrze
:
Wisła Kraków
 
 
Cracovia Kraków
:
Legia Warszawa
 
 
Arka Gdynia
:
Korona Kielce
 
 
UKS SMS Łódź
:
Pogoń Szczecin
 
 
Jagiellonia Białystok
:
Hutnik Kraków
 
 
Lechia Gdańsk
:
Escola Varsovia Warszawa
 
 
Śląsk Wrocław
:
Zagłębie Lubin
 
 
Lech Poznań
:
Górnik Zabrze
 
 

22. kolejka

Zagłębie Lubin
:
Arka Gdynia
 
 
Górnik Zabrze
:
UKS SMS Łódź
 
 
Wisła Kraków
:
Śląsk Wrocław
 
 
Legia Warszawa
:
Jagiellonia Białystok
 
 
Korona Kielce
:
Lech Poznań
 
 
Escola Varsovia Warszawa
:
Cracovia Kraków
 
 
Hutnik Kraków
:
Gwarek Zabrze
 
 
Pogoń Szczecin
:
Lechia Gdańsk
 
 

23. kolejka

Gwarek Zabrze
:
Legia Warszawa
 
 
Lechia Gdańsk
:
UKS SMS Łódź
 
 
Śląsk Wrocław
:
Hutnik Kraków
 
 
Arka Gdynia
:
Wisła Kraków
 
 
Lech Poznań
:
Zagłębie Lubin
 
 
Jagiellonia Białystok
:
Escola Varsovia Warszawa
 
 
Cracovia Kraków
:
Pogoń Szczecin
 
 
Korona Kielce
:
Górnik Zabrze
 
 

24. kolejka

Hutnik Kraków
:
Arka Gdynia
 
 
Pogoń Szczecin
:
Jagiellonia Białystok
 
 
UKS SMS Łódź
:
Cracovia Kraków
 
 
Wisła Kraków
:
Lech Poznań
 
 
Escola Varsovia Warszawa
:
Gwarek Zabrze
 
 
Górnik Zabrze
:
Lechia Gdańsk
 
 
Zagłębie Lubin
:
Korona Kielce
 
 
Legia Warszawa
:
Śląsk Wrocław
 
 

25. kolejka

Gwarek Zabrze
:
Pogoń Szczecin
 
 
Korona Kielce
:
Wisła Kraków
 
 
Śląsk Wrocław
:
Escola Varsovia Warszawa
 
 
Zagłębie Lubin
:
Górnik Zabrze
 
 
Cracovia Kraków
:
Lechia Gdańsk
 
 
Arka Gdynia
:
Legia Warszawa
 
 
Jagiellonia Białystok
:
UKS SMS Łódź
 
 
Lech Poznań
:
Hutnik Kraków
 
 

26. kolejka

Lechia Gdańsk
:
Jagiellonia Białystok
 
 
Górnik Zabrze
:
Cracovia Kraków
 
 
Pogoń Szczecin
:
Śląsk Wrocław
 
 
Hutnik Kraków
:
Korona Kielce
 
 
UKS SMS Łódź
:
Gwarek Zabrze
 
 
Wisła Kraków
:
Zagłębie Lubin
 
 
Escola Varsovia Warszawa
:
Arka Gdynia
 
 
Legia Warszawa
:
Lech Poznań
 
 

27. kolejka

Śląsk Wrocław
:
UKS SMS Łódź
 
 
Gwarek Zabrze
:
Lechia Gdańsk
 
 
Korona Kielce
:
Legia Warszawa
 
 
Jagiellonia Białystok
:
Cracovia Kraków
 
 
Wisła Kraków
:
Górnik Zabrze
 
 
Arka Gdynia
:
Pogoń Szczecin
 
 
Zagłębie Lubin
:
Hutnik Kraków
 
 
Lech Poznań
:
Escola Varsovia Warszawa
 
 

28. kolejka

UKS SMS Łódź
:
Arka Gdynia
 
 
Hutnik Kraków
:
Wisła Kraków
 
 
Lechia Gdańsk
:
Śląsk Wrocław
 
 
Górnik Zabrze
:
Jagiellonia Białystok
 
 
Escola Varsovia Warszawa
:
Korona Kielce
 
 
Pogoń Szczecin
:
Lech Poznań
 
 
Legia Warszawa
:
Zagłębie Lubin
 
 
Cracovia Kraków
:
Gwarek Zabrze
 
 

29. kolejka

Lech Poznań
:
UKS SMS Łódź
 
 
Wisła Kraków
:
Legia Warszawa
 
 
Zagłębie Lubin
:
Escola Varsovia Warszawa
 
 
Korona Kielce
:
Pogoń Szczecin
 
 
Gwarek Zabrze
:
Jagiellonia Białystok
 
 
Hutnik Kraków
:
Górnik Zabrze
 
 
Cracovia Kraków
:
Śląsk Wrocław
 
 
Arka Gdynia
:
Lechia Gdańsk
 
 

30. kolejka

Górnik Zabrze
:
Gwarek Zabrze
 
 
Legia Warszawa
:
Hutnik Kraków
 
 
Escola Varsovia Warszawa
:
Wisła Kraków
 
 
Cracovia Kraków
:
Arka Gdynia
 
 
UKS SMS Łódź
:
Korona Kielce
 
 
Lechia Gdańsk
:
Lech Poznań
 
 
Pogoń Szczecin
:
Zagłębie Lubin
 
 
Jagiellonia Białystok
:
Śląsk Wrocław
 
 

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

Brak zaplanowanych spotkań.

30. kolejka

 
 
Górnik Zabrze
:
Gwarek Zabrze
 
 
Legia Warszawa
:
Hutnik Kraków
 
 
Escola Varsovia Warszawa
:
Wisła Kraków
 
 
Cracovia Kraków
:
Arka Gdynia
 
 
UKS SMS Łódź
:
Korona Kielce
 
 
Lechia Gdańsk
:
Lech Poznań
 
 
Pogoń Szczecin
:
Zagłębie Lubin
 
 
Jagiellonia Białystok
:
Śląsk Wrocław

30. kolejka

 
 
Górnik Zabrze
:
Gwarek Zabrze
 
 
Legia Warszawa
:
Hutnik Kraków
 
 
Escola Varsovia Warszawa
:
Wisła Kraków
 
 
Cracovia Kraków
:
Arka Gdynia
 
 
UKS SMS Łódź
:
Korona Kielce
 
 
Lechia Gdańsk
:
Lech Poznań
 
 
Pogoń Szczecin
:
Zagłębie Lubin
 
 
Jagiellonia Białystok
:
Śląsk Wrocław

Wiadomości ligowe


PKO Ekstraklasa

Wisła Kraków
0:1
Warta Poznań
17.04.2021
20:00
Lechia Gdańsk
2:2
Piast Gliwice
17.04.2021
15:00
Raków Częstochowa
3:1
Lech Poznań
17.04.2021
17:30
Wisła Płock
2:2
Jagiellonia Białystok
18.04.2021
15:00
Legia Warszawa
0:0
Cracovia Kraków
18.04.2021
17:30
Stal Mielec
0:2
Zagłębie Lubin
18.04.2021
12:30
Zagłębie Lubin
:
Wisła Kraków
21.04.2021
 
Śląsk Wrocław
:
Podbeskidzie Bielsko Biała
21.04.2021
 
Jagiellonia Białystok
:
Stal Mielec
21.04.2021
 
Pogoń Szczecin
:
Górnik Zabrze
21.04.2021
 
Cracovia Kraków
:
Wisła Płock
21.04.2021
 
Lech Poznań
:
Lechia Gdańsk
21.04.2021
 
Piast Gliwice
:
Legia Warszawa
21.04.2021
 
Warta Poznań
:
Raków Częstochowa
21.04.2021
 

Fortuna I liga

Sandecja Nowy Sącz
3:1
Widzew Łódź
17.04.2021
16:00
Resovia Rzeszów
1:0
Stomil Olsztyn
17.04.2021
15:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Chrobry Głogów
17.04.2021
20:00
przełożony
Górnik Łęczna
0:0
Puszcza Niepołomice
17.04.2021
12:40
Zagłębie Sosnowiec
1:1
GKS Bełchatów
18.04.2021
12:40
Odra Opole
1:0
Korona Kielce
18.04.2021
12:40
GKS Tychy
:
Radomiak Radom
20.04.2021
17:40
Arka Gdynia
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
21.04.2021
18:00

II liga

Skra Częstochowa
0:1
Hutnik Kraków
17.04.2021
16:00
Wigry Suwałki
4:1
Bytovia Bytów
17.04.2021
16:00
Olimpia Elbląg
3:1
Lech II Poznań
17.04.2021
16:00
Garbarnia Kraków
2:1
Sokół Ostróda
17.04.2021
15:00
KKS 1925 Kalisz
0:2
Chojniczanka Chojnice
18.04.2021
17:50
Olimpia Grudziądz
1:2
Pogoń Siedlce
18.04.2021
17:00
Śląsk II Wrocław
3:4
Stal Rzeszów
18.04.2021
13:00
Błękitni Stargard
:
GKS Katowice
18.04.2021
13:00
Znicz Pruszków
:
Górnik Polkowice
20.04.2021
14:15
Garbarnia Kraków
:
Motor Lublin
21.04.2021
 

III liga, gr. 4

Wólczanka Wólka Pełkińska
:
KSZO Ostrowiec Św.
17.04.2021
16:30
przełożony
Jutrzenka Giebułtów
2:4
Podlasie Biała Podlaska
17.04.2021
13:00
Podhale Nowy Targ
1:1
Stal Kraśnik
17.04.2021
17:00
Siarka Tarnobrzeg
2:1
Sokół Sieniawa
17.04.2021
16:00
Korona II Kielce
0:3
Avia Świdnik
18.04.2021
12:00
Lewart Lubartów
3:0
Orlęta Radzyń Podlaski
18.04.2021
17:00
Chełmianka Chełm
0:1
Stal Stalowa Wola
18.04.2021
15:00
Wisłoka Dębica
3:1
Cracovia II Kraków
18.04.2021
17:00
Wisła Sandomierz
1:4
Wisła Puławy
18.04.2021
16:00
KS Wiązownica
0:2
ŁKS Łagów
18.04.2021
16:30

Keeza IV liga (Kraków-Wadowice)

Sokół Kocmyrzów
:
Dalin Myślenice
17.04.2021
15:00
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
:
Słomniczanka Słomniki
17.04.2021
16:00
KS Chełmek
:
Orzeł Ryczów
17.04.2021
 
Unia Oświęcim
:
LKS Śledziejowice
17.04.2021
 
Garbarnia II Kraków
:
Pcimianka Pcim
17.04.2021
 
Clepardia Kraków
:
MKS Trzebinia
17.04.2021
 
LKS Rajsko
:
Beskid Andrychów
17.04.2021
 
Proszowianka Proszowice
:
Wiślanie Jaśkowice
17.04.2021
 
LKS Jawiszowice
:
Orzeł Piaski Wielkie
18.04.2021
16:00

Keeza Klasa C (Wieliczka)

Błyskawica Wyciąże
:
UKS Sygneczów II
17.04.2021
17:00
Contra II
:
Start II Brzezie
17.04.2021
17:00
Czarnochowice II
:
Wawrzynianka Wawrzeńczyce
18.04.2021
17:00

Makroregionalna Liga Juniorów U-19

Stal Rzeszów
:
Korona II
17.04.2021
12:00
Resovia Rzeszów
:
Motor Lublin
17.04.2021
 
Garbarnia Kraków
:
Orlęta K.
17.04.2021
 
Górnik Łęczna
:
Sandecja Nowy Sącz
17.04.2021
 

Centralna Liga Juniorów U-17, gr. D - wiosna

Korona Kielce
:
Stal Rz.
17.04.2021
12:00
Cracovia Kraków
:
Górnik Ł.
17.04.2021
 
TOP 54 Biała Podlaska
:
Hutnik Kraków
17.04.2021
 
Motor Lublin
:
Wisła Kraków
17.04.2021
 

Centralna Liga Juniorów U-15, gr. D - wiosna

Hetman Z.
:
KKP Korona
17.04.2021
13:00
BKS Lublin
:
Unia Tarnów
17.04.2021
 
TOP 54 Biała Podlaska
:
Cracovia Kraków
17.04.2021
 
Sandecja Nowy Sącz
:
Wisła Kraków
18.04.2021
12:00

I Małopolska Liga Juniorów Młodszych - wiosna

Dunajec Nowy Sącz
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
17.04.2021
 
Puszcza Niepołomice
:
Sandecja Nowy Sącz
17.04.2021
 
Garbarnia Kraków
:
Podhale Nowy Targ
17.04.2021
 
Profi Zielonki
:
Okocimski Brzesko
17.04.2021
 

II Małopolska Liga Juniorów Młodszych - wiosna

Unia Tarnów
:
AP Wisła Czarny Dunajec
17.04.2021
 
Tarnovia Tarnów
:
Glinik Gorlice
17.04.2021
 
Hutnik II Kraków
:
SMS Oświęcim
17.04.2021
 
Górnik Tarnów
:
Podgórze Kraków
17.04.2021
 

I Małopolska Liga Trampkarzy - wiosna

Okocimski Brzesko
:
Respect Szalowa
17.04.2021
 
Unia Oświęcim
:
Wisła II Kraków
17.04.2021
 
Podhale Nowy Targ
:
Dunajec Nowy Sącz
17.04.2021
 
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Garbarnia Kraków
17.04.2021
 

II Małopolska Liga Trampkarzy - wiosna

Sandecja Nowy Sącz
:
AP 21 Kraków
17.04.2021
10:00
Okocimski Brzesko
:
Tarnovia Tarnów
17.04.2021
 
MOSiR Bochnia
:
Unia II Tarnów
17.04.2021
 
Hutnik Kraków
:
Chełmek
17.04.2021
 

I Małopolska Liga Młodzików - wiosna

Wisła Kraków
:
AS Progres Kraków
17.04.2021
 
Tarnovia Tarnów
:
Dunajec Nowy Sącz
17.04.2021
 
Cracovia Kraków
:
Limanovia Limanowa
17.04.2021
 
Sandecja Nowy Sącz
:
Podhale Nowy Targ
18.04.2021
10:00

II Małopolska Liga Młodzików - wiosna

Wisła II K.
:
Kalwarianka
17.04.2021
 
Cracovia II Kraków
:
AP Wisła Czarny Dunajec
17.04.2021
 
Hutnik Kraków
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
17.04.2021
 
AP 21 Chrzanów
:
Okocimski Brzesko
17.04.2021
 

Ekstraliga Kobiet

Olimpia Szczecin
1:2
SMS Łódź
17.04.2021
12:00
Czarni Sosnowiec
1:3
Medyk Konin
17.04.2021
12:15
Rolnik Biedrzychowice
2:3
ROW Rybnik
17.04.2021
13:30
GKS Katowice
2:1
Śląsk Wrocław
17.04.2021
13:00
KKP Bydgoszcz
1:5
AZS UJ Kraków
18.04.2021
12:15
Górnik Łęczna
7:0
APLG Gdańsk
18.04.2021
14:00

I liga kobiet (południe)

UKS SMS II Łódź
2:6
Tarnovia Tarnów
17.04.2021
15:00
Piastovia Piastów
0:3 v.o.
Praga Warszawa
17.04.2021
 
Czwórka Radom
1:1
Pogoń Tczew
17.04.2021
14:00
Stomil Olsztyn
2:3
Polonia Środa Wielkopolska
18.04.2021
12:30
Rekord Bielsko Biała
5:0
UKS Staszkówka Jelna
18.04.2021
14:00
Resovia Rzeszów
4:1
SWD Wodzisław
18.04.2021
14:00

II liga kobiet (wschód)

Wanda Nowa Huta
2:4
Sparta Daleszyce
17.04.2021
12:00
Sokół Kolbuszowa Dolna
0:0
Włókniarz Białystok
17.04.2021
13:00
Respekt Myślenice
9:0
Rysy Bukowina Tatrzańska
17.04.2021
16:00
Ząbkovia Ząbki
6:1
Prądniczanka Kraków
17.04.2021
14:00
Loczki Wyszków
2:2
KSP Kielce
18.04.2021
14:00
KS Raszyn
1:3
Widok Lublin
18.04.2021
15:00

Seniorzy

Młodzież

Inne

Patronat medialny