facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Centralna Liga Juniorów U-18

Tabela
Runda I
Runda II
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
iParts.pl
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 15.08.2020

UKS SMS Łódź
0:0
Zagłębie Lubin
15.08.2020
10:00
Escola Varsovia Warszawa
3:1
Hutnik Kraków
15.08.2020
11:00
Pogoń Szczecin
Wisła Kraków
15.08.2020
11:00
Jagiellonia Białystok
5:0
Arka Gdynia
15.08.2020
12:00
Legia Warszawa
4:1
Górnik Zabrze
15.08.2020
12:00
Cracovia Kraków
Lech Poznań
15.08.2020
12:30
Gwarek Zabrze
0:6
Śląsk Wrocław
16.08.2020
12:00
Lechia Gdańsk
2:1
Korona Kielce
16.08.2020
12:00

2. kolejka 22.08.2020

Legia Warszawa
3:0
Escola Varsovia Warszawa
22.08.2020
12:00
Korona Kielce
4:3
Cracovia Kraków
22.08.2020
12:00
Wisła Kraków
3:1
UKS SMS Łódź
22.08.2020
15:00
Lech Poznań
2:2
Jagiellonia Białystok
23.08.2020
11:00
Arka Gdynia
1:2
Gwarek Zabrze
23.08.2020
11:00
Hutnik Kraków
2:1
Pogoń Szczecin
23.08.2020
13:00
Górnik Zabrze
0:1
Śląsk Wrocław
23.08.2020
12:15
Zagłębie Lubin
1:0
Lechia Gdańsk
02.09.2020
11:00

3. kolejka 29.08.2020

Escola Varsovia Warszawa
1:3
Górnik Zabrze
29.08.2020
12:00
Śląsk Wrocław
3:0
Arka Gdynia
29.08.2020
12:00
Jagiellonia Białystok
2:4
Korona Kielce
29.08.2020
12:15
UKS SMS Łódź
7:0
Hutnik Kraków
29.08.2020
16:00
Gwarek Zabrze
1:2
Lech Poznań
30.08.2020
12:00
Lechia Gdańsk
0:3
Wisła Kraków
30.08.2020
12:00
Pogoń Szczecin
2:1
Legia Warszawa
09.09.2020
12:00
Cracovia Kraków
3:0
Zagłębie Lubin
09.09.2020
10:00

4. kolejka 05.09.2020

Wisła Kraków
0:1
Cracovia Kraków
05.09.2020
11:15
Legia Warszawa
1:2
UKS SMS Łódź
05.09.2020
12:00
Korona Kielce
2:2
Gwarek Zabrze
05.09.2020
12:00
Hutnik Kraków
1:0
Lechia Gdańsk
05.09.2020
12:00
Górnik Zabrze
1:0
Arka Gdynia
05.09.2020
12:00
Escola Varsovia Warszawa
2:2
Pogoń Szczecin
06.09.2020
12:00
Lech Poznań
0:1
Śląsk Wrocław
06.09.2020
12:00
Zagłębie Lubin
3:2
Jagiellonia Białystok
23.09.2020
10:00

5. kolejka 12.09.2020

Pogoń Szczecin
3:2
Górnik Zabrze
12.09.2020
11:00
UKS SMS Łódź
1:0
Escola Varsovia Warszawa
12.09.2020
12:00
Cracovia Kraków
Hutnik Kraków
12.09.2020
15:00
Śląsk Wrocław
2:1
Korona Kielce
12.09.2020
12:00
Lechia Gdańsk
1:2
Legia Warszawa
13.09.2020
16:15
Gwarek Zabrze
1:2
Zagłębie Lubin
13.09.2020
12:00
Arka Gdynia
5:0
Lech Poznań
23.09.2020
10:30
Jagiellonia Białystok
4:2
Wisła Kraków
30.09.2020
11:00

6. kolejka 19.09.2020

Wisła Kraków
Gwarek Zabrze
19.09.2020
15:00
Legia Warszawa
4:1
Cracovia Kraków
19.09.2020
11:00
Korona Kielce
1:2
Arka Gdynia
19.09.2020
12:00
Pogoń Szczecin
4:2
UKS SMS Łódź
19.09.2020
11:00
Hutnik Kraków
Jagiellonia Białystok
20.09.2020
12:00
Escola Varsovia Warszawa
2:1
Lechia Gdańsk
20.09.2020
12:15
Zagłębie Lubin
3:0
Śląsk Wrocław
20.09.2020
12:15
Górnik Zabrze
2:0
Lech Poznań
20.09.2020
12:00

7. kolejka 26.09.2020

Lechia Gdańsk
3:1
Pogoń Szczecin
14.09.2020
12:00
w pierwotnym terminie (27 września, 12:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Arka Gdynia
1:5
Zagłębie Lubin
26.09.2020
12:00
UKS SMS Łódź
0:3
Górnik Zabrze
26.09.2020
11:15
Śląsk Wrocław
2:3
Wisła Kraków
26.09.2020
12:00
Jagiellonia Białystok
1:4
Legia Warszawa
27.09.2020
13:00
Lech Poznań
3:2
Korona Kielce
27.09.2020
12:00
Cracovia Kraków
3:0
Escola Varsovia Warszawa
27.09.2020
12:00
Gwarek Zabrze
2:1
Hutnik Kraków
27.09.2020
12:00

8. kolejka 03.10.2020

Legia Warszawa
0:0
Gwarek Zabrze
03.10.2020
11:00
UKS SMS Łódź
2:1
Lechia Gdańsk
03.10.2020
12:00
Hutnik Kraków
Śląsk Wrocław
03.10.2020
12:00
Wisła Kraków
5:2
Arka Gdynia
03.10.2020
11:15
Zagłębie Lubin
2:2
Lech Poznań
04.10.2020
12:00
Escola Varsovia Warszawa
1:1
Jagiellonia Białystok
04.10.2020
12:15
Pogoń Szczecin
2:0
Cracovia Kraków
21.10.2020
12:00
w pierwotnym terminie (3 października, 12:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Górnik Zabrze
:
Korona Kielce
27.10.2020
14:00
w pierwotnym terminie (4 października, 15:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego

9. kolejka 10.10.2020

Arka Gdynia
7:1
Hutnik Kraków
10.10.2020
11:00
Jagiellonia Białystok
0:1
Pogoń Szczecin
11.10.2020
10:30
Cracovia Kraków
3:1
UKS SMS Łódź
11.10.2020
11:00
Lech Poznań
1:0
Wisła Kraków
11.10.2020
12:15
Gwarek Zabrze
0:0
Escola Varsovia Warszawa
11.10.2020
12:00
Lechia Gdańsk
1:2
Górnik Zabrze
21.10.2020
11:00
Korona Kielce
2:0
Zagłębie Lubin
21.10.2020
11:00
Śląsk Wrocław
5:1
Legia Warszawa
21.10.2020
11:00
przełożony

10. kolejka 17.10.2020

Pogoń Szczecin
1:0
Gwarek Zabrze
17.10.2020
11:00
UKS SMS Łódź
:
Jagiellonia Białystok
17.10.2020
12:00
przełożony z powodu zagrożenia epidemicznego
Wisła Kraków
2:1
Korona Kielce
17.10.2020
12:00
Escola Varsovia Warszawa
1:2
Śląsk Wrocław
17.10.2020
18:00
Hutnik Kraków
:
Lech Poznań
17.10.2020
12:00
przełożony z powodu zagrożenia epidemicznego
Górnik Zabrze
1:2
Zagłębie Lubin
18.10.2020
15:00
Lechia Gdańsk
3:3
Cracovia Kraków
18.10.2020
12:00
Legia Warszawa
:
Arka Gdynia
04.11.2020
12:00
przełożony z powodu zagrożenia epidemicznego

11. kolejka 24.10.2020

Arka Gdynia
:
Escola Varsovia Warszawa
24.10.2020
 
przełożony
Jagiellonia Białystok
4:5
Lechia Gdańsk
24.10.2020
12:00
Cracovia Kraków
1:1
Górnik Zabrze
24.10.2020
12:30
Śląsk Wrocław
0:5
Pogoń Szczecin
24.10.2020
12:00
Lech Poznań
:
Legia Warszawa
24.10.2020
 
przełożony z powodu zagrożenia epidemicznego
Korona Kielce
1:1
Hutnik Kraków
25.10.2020
12:00
Gwarek Zabrze
2:1
UKS SMS Łódź
25.10.2020
12:00
Zagłębie Lubin
:
Wisła Kraków
04.11.2020
12:00

12. kolejka 31.10.2020

Legia Warszawa
:
Korona Kielce
31.10.2020
12:00
Lechia Gdańsk
:
Gwarek Zabrze
31.10.2020
12:00
Cracovia Kraków
:
Jagiellonia Białystok
31.10.2020
12:30
Górnik Zabrze
:
Wisła Kraków
31.10.2020
00:00
Pogoń Szczecin
:
Arka Gdynia
31.10.2020
00:00
Hutnik Kraków
:
Zagłębie Lubin
31.10.2020
00:00
UKS SMS Łódź
:
Śląsk Wrocław
31.10.2020
00:00
Escola Varsovia Warszawa
:
Lech Poznań
31.10.2020
00:00

13. kolejka 07.11.2020

Jagiellonia Białystok
:
Górnik Zabrze
07.11.2020
12:00
Arka Gdynia
:
UKS SMS Łódź
07.11.2020
13:00
Korona Kielce
:
Escola Varsovia Warszawa
07.11.2020
13:00
Gwarek Zabrze
:
Cracovia Kraków
07.11.2020
13:30
Wisła Kraków
:
Hutnik Kraków
07.11.2020
00:00
Lech Poznań
:
Pogoń Szczecin
07.11.2020
00:00
Śląsk Wrocław
:
Lechia Gdańsk
07.11.2020
00:00
Zagłębie Lubin
:
Legia Warszawa
07.11.2020
00:00

14. kolejka 14.11.2020

Jagiellonia Białystok
:
Gwarek Zabrze
14.11.2020
12:00
UKS SMS Łódź
:
Lech Poznań
14.11.2020
12:00
Legia Warszawa
:
Wisła Kraków
14.11.2020
12:00
Escola Varsovia Warszawa
:
Zagłębie Lubin
14.11.2020
00:00
Górnik Zabrze
:
Hutnik Kraków
14.11.2020
00:00
Pogoń Szczecin
:
Korona Kielce
14.11.2020
00:00
Cracovia Kraków
:
Śląsk Wrocław
14.11.2020
00:00
Lechia Gdańsk
:
Arka Gdynia
15.11.2020
12:00

15. kolejka 21.11.2020

Arka Gdynia
:
Cracovia Kraków
21.11.2020
11:00
Korona Kielce
:
UKS SMS Łódź
21.11.2020
12:00
Gwarek Zabrze
:
Górnik Zabrze
21.11.2020
12:00
Lech Poznań
:
Lechia Gdańsk
21.11.2020
00:00
Zagłębie Lubin
:
Pogoń Szczecin
21.11.2020
00:00
Hutnik Kraków
:
Legia Warszawa
21.11.2020
00:00
Śląsk Wrocław
:
Jagiellonia Białystok
21.11.2020
00:00
Wisła Kraków
:
Escola Varsovia Warszawa
21.11.2020
00:00

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

11. kolejka 24.10.2020

24.10.2020
 
Arka Gdynia
:
Escola Varsovia Warszawa
24.10.2020
12:00
Jagiellonia Białystok
4:5
Lechia Gdańsk
24.10.2020
12:30
Cracovia Kraków
1:1
Górnik Zabrze
24.10.2020
12:00
Śląsk Wrocław
0:5
Pogoń Szczecin
24.10.2020
 
Lech Poznań
:
Legia Warszawa
25.10.2020
12:00
Korona Kielce
1:1
Hutnik Kraków
25.10.2020
12:00
Gwarek Zabrze
2:1
UKS SMS Łódź
04.11.2020
12:00
Zagłębie Lubin
:
Wisła Kraków

10. kolejka 17.10.2020

17.10.2020
11:00
Pogoń Szczecin
1:0
Gwarek Zabrze
17.10.2020
12:00
UKS SMS Łódź
:
Jagiellonia Białystok
17.10.2020
12:00
Wisła Kraków
2:1
Korona Kielce
17.10.2020
18:00
Escola Varsovia Warszawa
1:2
Śląsk Wrocław
17.10.2020
12:00
Hutnik Kraków
:
Lech Poznań
18.10.2020
15:00
Górnik Zabrze
1:2
Zagłębie Lubin
18.10.2020
12:00
Lechia Gdańsk
3:3
Cracovia Kraków
04.11.2020
12:00
Legia Warszawa
:
Arka Gdynia

12. kolejka 31.10.2020

31.10.2020
12:00
Legia Warszawa
:
Korona Kielce
31.10.2020
12:00
Lechia Gdańsk
:
Gwarek Zabrze
31.10.2020
12:30
Cracovia Kraków
:
Jagiellonia Białystok
31.10.2020
00:00
Górnik Zabrze
:
Wisła Kraków
31.10.2020
00:00
Pogoń Szczecin
:
Arka Gdynia
31.10.2020
00:00
Hutnik Kraków
:
Zagłębie Lubin
31.10.2020
00:00
UKS SMS Łódź
:
Śląsk Wrocław
31.10.2020
00:00
Escola Varsovia Warszawa
:
Lech Poznań

Wiadomości ligowe


PKO Ekstraklasa

Śląsk Wrocław
1:0
Jagiellonia Białystok
24.10.2020
17:30
Pogoń Szczecin
0:0
Legia Warszawa
24.10.2020
20:00
Wisła Kraków
3:0
Podbeskidzie Bielsko Biała
24.10.2020
15:00
Raków Częstochowa
2:1
Stal Mielec
24.10.2020
15:00
Lech Poznań
1:1
Cracovia Kraków
25.10.2020
17:30
Warta Poznań
:
Górnik Zabrze
26.10.2020
18:00
Wisła Kraków
:
Lechia Gdańsk
28.10.2020
18:00
przełożony z powodu zagrożenia epidemicznego

Fortuna I liga

Puszcza Niepołomice
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
25.10.2020
 
Odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego. W pierwotnym terminie 25 października.
Górnik Łęczna
1:0
Miedź Legnica
25.10.2020
15:00

II liga

Błękitni Stargard
:
Lech II Poznań
24.10.2020
15:00
Skra Częstochowa
1:0
GKS Katowice
24.10.2020
14:15
Motor Lublin
:
Bytovia Bytów
24.10.2020
 
Odwołony ze względu na zagrożenie epidemiczne. Pierowtny termin 24 października.
Znicz Pruszków
1:2
Pogoń Siedlce
24.10.2020
18:00
Olimpia Elbląg
0:3
Górnik Polkowice
24.10.2020
13:00
KKS 1925 Kalisz
0:2
Stal Rzeszów
24.10.2020
18:00
Garbarnia Kraków
2:1
Hutnik Kraków
24.10.2020
13:00
Śląsk II Wrocław
0:2
Sokół Ostróda
25.10.2020
12:00
Wigry Suwałki
:
Chojniczanka Chojnice
25.10.2020
19:30

III liga, gr. 4

Lewart Lubartów
2:0
Wólczanka Wólka Pełkińska
24.10.2020
14:00
Siarka Tarnobrzeg
2:2
KSZO Ostrowiec Św.
24.10.2020
14:00
Chełmianka Chełm
:
Korona II Kielce
24.10.2020
15:00
przełożony z powodu zagrożenia epidemicznego
Podhale Nowy Targ
1:2
Hetman Zamość
24.10.2020
15:00
Wisłoka Dębica
3:1
Jutrzenka Giebułtów
24.10.2020
15:00
Wisła Puławy
4:1
Cracovia II Kraków
24.10.2020
18:00
KS Wiązownica
1:1
Avia Świdnik
25.10.2020
14:00
ŁKS Łagów
:
Stal Stalowa Wola
25.10.2020
14:00
przełożony z powodu zagrożenia epidemicznego
Wisła Sandomierz
:
Podlasie Biała Podlaska
25.10.2020
14:00
w pierwotnym terminie (25 października, 14:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Sokół Sieniawa
:
Orlęta Radzyń Podlaski
25.10.2020
14:00
przełożony z powodu zagrożenia epidemicznego

IV liga (Kraków-Wadowice)

Orzeł Ryczów
2:0
MKS Trzebinia
24.10.2020
15:00
Wiślanie Jaśkowice
3:0
Clepardia Kraków
24.10.2020
11:00
LKS Śledziejowice
1:6
KS Chełmek
24.10.2020
15:00
Dalin Myślenice
1:2
Beskid Andrychów
24.10.2020
12:00
Puszcza II
0:4
LKS Jawiszowice
24.10.2020
16:00
Proszowianka Proszowice
1:2
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
24.10.2020
11:00
Garbarnia II Kraków
1:2
Sokół Kocmyrzów
25.10.2020
11:00
Pcimianka Pcim
0:0
Unia Oświęcim
25.10.2020
14:00

IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

Poprad Muszyna
3:2
Barciczanka Barcice
24.10.2020
12:00
Orkan Szczyrzyc
0:2
Wierchy Rabka Zdrój
24.10.2020
14:00
Metal Tarnów
0:0
BKS Bochnia
24.10.2020
14:00
Glinik Gorlice
2:3
Bruk-Bet Termalica II Nieciecza
24.10.2020
14:00
Unia Tarnów
3:2
Tarnovia Tarnów
24.10.2020
14:00
Limanovia Limanowa
0:0
Wolania Wola Rzędzińska
24.10.2020
14:00
GKS Drwinia
0:2
Okocimski Brzesko
25.10.2020
13:00
Lubań Maniowy
6:3
Sokół Słopnice
25.10.2020
14:00
Poprad Rytro
3:1
Watra Białka Tatrzańska
25.10.2020
14:00

Klasa Okręgowa (Kraków I)

TS Węgrzce
:
KS Olkusz
24.10.2020
 
przełożony z powodu zagrożenia epidemicznego
Leśnik Gorenice
0:3
Spójnia Osiek
24.10.2020
15:00
Pogoń Miechów
0:1
Przemsza Klucze
24.10.2020
15:00
LKS Niedźwiedź
0:4
Zieleńczanka Zielonki
24.10.2020
15:00
Przebój Wolbrom
1:2
Błękitni Modlnica
24.10.2020
15:00
Bolesław Bukowno
:
Orzeł Iwanowice
24.10.2020
 
odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Piliczanka Pilica
1:2
Orzeł Bębło
25.10.2020
11:00

Klasa Okręgowa (Kraków II)

Dąbski Kraków
0:5
Prokocim Kraków
24.10.2020
15:30
Borek Kraków
1:8
Prądniczanka Kraków
24.10.2020
11:00
Kmita Zabierzów
3:1
Kaszowianka Kaszów
24.10.2020
15:30
Nadwiślan Kraków
1:1
Hutnik II Kraków
24.10.2020
13:00
Orlęta Rudawa
2:2
Zwierzyniecki Kraków
25.10.2020
14:00
Piast Wołowice
2:2
Bronowianka Kraków
25.10.2020
14:00
Skawinka Skawina
1:12
Wieczysta Kraków
25.10.2020
12:00

Klasa Okręgowa (Kraków III)

Tempo Rzeszotary
0:0
Pasternik Ochojno
24.10.2020
15:00
Wróblowianka Wróblowice
6:1
Górnik Wieliczka
24.10.2020
11:00
Błękitni Bodzanów
2:2
Dziecanovia Dziekanowice
24.10.2020
15:00
Wiślanka Grabie
3:1
Jordan Sum Zakliczyn
24.10.2020
15:00
Złomex Branice
3:2
Gdovia Gdów
25.10.2020
14:00
Wiarusy Igołomia
1:4
Orzeł Myślenice
25.10.2020
14:00

Klasa Okręgowa (Wadowice)

Halniak Maków Podhalański
1:3
Niwa Nowa Wieś
24.10.2020
14:00
Garbarz Zembrzyce
2:2
MKS Libiąż
24.10.2020
11:00
Sokół Przytkowice
2:1
Nadwiślanin Gromiec
24.10.2020
12:00
Hejnał Kęty
3:3
Brzezina Osiek
24.10.2020
14:00
Kalwarianka Kalwaria Z.
1:1
Babia Góra Sucha Beskidzka
24.10.2020
11:00
Tempo Białka
2:0
LKS Żarki
24.10.2020
15:00
Sosnowianka Stanisław Dln
2:3
LKS Gorzów
25.10.2020
14:00

Klasa Okręgowa (Tarnów I)

LKS Szynwałd
4:3
Dunajec Zbylitowska Góra
24.10.2020
11:00
Ikar Odporyszów
1:3
Tuchovia Tuchów
24.10.2020
14:00
Wisła Szczucin
3:2
LKS Ładna
24.10.2020
15:00
Zorza Zaczarnie
2:2
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
24.10.2020
15:00
LUKS Skrzyszów
2:3
Dunajec Zakliczyn
24.10.2020
15:00
Olimpia Wojnicz
1:4
LKS Rzuchowa
25.10.2020
14:00
Unia Niedomice
3:0
Ciężkowianka Ciężkowice
25.10.2020
14:00
Polan Żabno
2:6
Pogórze
25.10.2020
15:00

Klasa Okręgowa (Tarnów II)

Wola Radłowska
1:2
Orzeł Dębno
24.10.2020
15:00
Szreniawa Nowy Wiśnicz
:
Sokół Maszkienice
24.10.2020
15:00
przełożony
Naprzód Sobolów
4:1
Sokół Borzęcin Górny
25.10.2020
13:00
Olimpia B.
:
Jadowniczanka Jadowniki
25.10.2020
13:00
Arkadia Olszyny
0:2
Strażak Mokrzyska
25.10.2020
13:30
Radłovia Radłów
2:0
Poręba Spytkowska
25.10.2020
14:00
Błyskawica Proszówki
:
Olimpia Kąty
25.10.2020
14:00

Klasa Okręgowa (Nowy Sącz I)

LKSKobylankaKobylanka
2:0
Sokół Stary Sącz
24.10.2020
15:00
Helena Nowy Sącz
4:1
LKS Uście Gorlickie
24.10.2020
14:00
Dunajec Nowy Sącz
1:0
ULKS Korzenna
24.10.2020
15:00
Podhalanin Biecz
0:3
Kolejarz Stróże
24.10.2020
15:30
LKS Łużna
4:2
Grybovia Grybów
25.10.2020
12:00
Hart Tęgoborze
:
Gród Podegrodzie
25.10.2020
14:00
Łosoś Łososina Dolna
1:0
LKS Zagórzany
25.10.2020
14:30
Zawisza R.
1:3
Zyndram
25.10.2020
15:30

Klasa Okręgowa (Nowy Sącz II)

Krokus
1:1
Babia Góra Lipnica Wielka
24.10.2020
15:00
Laskovia
1:6
Turbacz Mszana Dolna
24.10.2020
15:00
Wiatr Ludźmierz
5:5
Jarmuta
24.10.2020
15:00
Huragan Waksmund
4:3
Zalesianka
25.10.2020
14:00
Czarni Czarny Dunajec
2:0
Wierchy Pasierbiec
25.10.2020
14:00
Granit Czarna Góra
2:2
AKS Ujanowice
25.10.2020
14:00
Jordan Jordanów
0:2
LKS Szaflary
25.10.2020
14:00

Klasa A (Kraków I)

Partyzant Dojazdów
2:4
Ekler Baranówka
24.10.2020
14:00
Michałowianka Michałowice
1:0
Bibiczanka Bibice
24.10.2020
15:00
Wierzbowianka Wierzbno
4:2
Słomniczanka II Słomniki
24.10.2020
15:00
Błękitni II Modlnica
5:2
Jastrzębiec Książ Wielki
25.10.2020
14:30
Prądniczanka II Kraków
1:1
Płomień Kościelec
25.10.2020
11:00
Galicja Raciborowice
7:2
Strażak Goszcza
25.10.2020
14:30
Szreniawa Koszyce
2:1
Spartak Wielkanoc
25.10.2020
15:00

Klasa A (Kraków II)

Dragon Szczyglice
2:3
Wisła Jeziorzany
24.10.2020
14:00
Maszycanka Maszyce
3:2
Lotnik Kryspinów
24.10.2020
15:00
Wisła Rząska
1:5
JKS Zelków
24.10.2020
15:00
Sokół Rybna
0:4
Iskra Czułów
24.10.2020
15:00
Liszczanka Liszki
2:0
Tęcza Piekary
24.10.2020
11:00
Strażak Rączna
1:5
MKS Skała 2004
25.10.2020
14:00
Sportowiec Modlniczka
6:1
Wisła Czernichów
25.10.2020
14:30

Klasa A (Kraków III)

Podgórze Kraków
0:4
Krakus Swoszowice
24.10.2020
11:00
Tramwaj Kraków
1:3
Bieżanowianka Kraków
24.10.2020
11:00
Iskra Krzęcin
1:3
Bratniak Kraków
24.10.2020
15:00
Gajowianka Gaj
4:0
Płomień Kostrze
24.10.2020
15:00
Rzozovia Rzozów
1:1
Fairant Kraków
24.10.2020
15:00
Cedronka Wola Radziszowska
7:1
Strzelcy Kraków
24.10.2020
15:00
Kabel Kraków
6:1
Wanda Nowa Huta
25.10.2020
11:00

Klasa A (Wieliczka)

Iskra Zakrzów
2:2
Zryw Szarów
24.10.2020
15:00
Rożnowa
1:3
Strażak Kokotów
24.10.2020
15:00
Sokół Chorągwica
5:1
Contra Sułków
24.10.2020
15:00
Czarnochowice
4:1
Zieloni Niegowić
24.10.2020
16:00
Piast Łapanów
1:1
Wilga Koźmice Wielkie
24.10.2020
15:00
Nadwiślanka Nowe Brzesko
2:1
Wolni Kłaj
25.10.2020
11:00
Piłkarz Podłęże
4:2
UKS Sygneczów
25.10.2020
14:30
Gwiazda Brzegi
3:2
Czarni Staniątki
25.10.2020
15:00

Klasa A (Myślenice)

Skalnik Trzemeśnia
1:0
Karpaty Siepraw
24.10.2020
15:00
Zielonka Wrząsowice
2:4
Gościbia Sułkowice
24.10.2020
15:00
Staw Polanka
1:3
Hejnał Krzyszkowice
24.10.2020
15:00
LKS Rudnik
0:1
Rokita Kornatka
24.10.2020
15:30
Sęp Droginia
0:1
Lubomir Wiśniowa
25.10.2020
14:00
Beskid Tokarnia
1:7
Clavia Świątniki Górne
25.10.2020
14:00
Sokół Borzęta
1:2
Iskra Brzączowice
25.10.2020
15:00
Topór Tenczyn
4:1
Górki Myślenice
25.10.2020
15:00

Klasa A (Olkusz)

Pilica Wierbka
1:2
Przebój Wolbrom
24.10.2020
14:30
Olimpia Łobzów
13:1
Laskowianka Laski
24.10.2020
14:30
Błyskawica Kolbark
0:1
Prądnik Sułoszowa
24.10.2020
14:30
Spartak Charsznica
2:1
Błysk Zederman
25.10.2020
11:00
Sokół Gołaczewy
1:2
Trzy Korony Żarnowiec
25.10.2020
14:00
Strażak Przybysławice
5:0
Centuria Chechło
25.10.2020
14:30
Promień Przeginia
:
Legion Bydlin
25.10.2020
14:30
przełożony z powodu zagrożenia epidemicznego
Dłubnia Trzyciąż
1:4
Wielmożanka Wielmoża
25.10.2020
14:30

Klasa A (Chrzanów)

Wisełka Rozkochów
0:9
Błyskawica Myślachowice
24.10.2020
14:00
Wisła Jankowice
1:0
SPRiN Regulice
24.10.2020
14:30
Zagórzanka Zagórze
4:3
MKS Alwernia
24.10.2020
15:00
Unia Kwaczała
2:1
UKS Dulowa
24.10.2020
15:00
Wolanka Wola Filipowska
3:1
Promyk Bolęcin
24.10.2020
15:00
Start Kamień
2:1
Ciężkowianka Jaworzno
24.10.2020
15:00
Victoria Zalas
2:12
Tęcza Tenczynek
25.10.2020
11:00

Klasa B (Kraków I)

Kosynierzy Łuczyce
3:2
Olimpia Czaple Wielkie
24.10.2020
15:00
Novi Narama
3:4
Zawisza Sulechów
24.10.2020
14:30
Juvenia Prandocin
1:0
Milenium Radziemice
25.10.2020
13:00
Sparta Skrzeszowice
4:3
Agricola Klimontów
25.10.2020
14:00
Polonia Wilczkowice
1:2
LKS Niedźwiedź II
25.10.2020
14:30

Klasa B (Kraków II)

Fitball Szklary
1:3
Niegoszowianka
24.10.2020
13:00
Topór Aleksandrowice
6:2
Maszycanka II Maszyce
24.10.2020
15:00
Płomień Jerzmanowice
3:3
Potok Więckowice
24.10.2020
12:00
Orzeł II Bębło
4:2
Iskra Radwanowice
25.10.2020
14:00

Klasa B (Kraków III)

Wieczysta II
11:0
Rybitwy Kraków
24.10.2020
20:00
Opatkowianka Opatkowice
2:1
Wawel Kraków
24.10.2020
13:00
Pychowianka Kraków
5:3
Albertus Kraków
25.10.2020
14:30
Victoria Kraków
3:1
Grom Kraków
25.10.2020
11:00
Dragoons Kraków
2:2
Kaszowianka II Kaszów
25.10.2020
14:00

Klasa B (Kraków IV)

Sparta Przeginia Duchowna
2:3
Borkowianka Borek Sz.
25.10.2020
11:00
Błękitni Czułówek
1:4
Lotnik II Kryspinów
25.10.2020
14:30
Trzebol Wielkie Drogi
2:3
Gwiazda Ściejowice
25.10.2020
11:00
Nadwiślan Rusocice
1:1
Sankowia Sanka
25.10.2020
14:00
Skawinka II Skawina
:
Tyniec Kraków
25.10.2020
11:00

Klasa B (Wieliczka)

Batory Wola Batorska
3:1
Dąb Zabierzów Bocheński
24.10.2020
13:00
Start Brzezie
9:2
Promień Zakrzowiec
24.10.2020
15:00
Wiarusy II
3:1
Gryf Wiatowice
24.10.2020
15:00
Wieliczanka Wieliczka
1:2
Górnik II Wieliczka
24.10.2020
15:00
Wilga Instalbud Golkowice
1:4
Gdovia II Gdów
24.10.2020
15:00
Tęcza Słomiróg
1:5
Naprzód Ochmanów
25.10.2020
14:00
Węgrzcanka II Węgrzce Wlk
2:4
Ledniczanka
25.10.2020
14:00

Klasa B (Myślenice)

Szczebel Lubień
1:1
Górki II Myślenice
24.10.2020
15:00
Raba II Dobczyce
2:1
Iskra Głogoczów
24.10.2020
15:00
Radwan Skomielna Czarna
8:2
Grodzisko Raciechowice
24.10.2020
16:00
Wicher Stróża
2:2
Dukla Bysina
24.10.2020
16:00
Orzeł Nowa Wieś
4:1
Jawor Jawornik
25.10.2020
15:00
LKS Trzebunia
6:1
Karpaty II Siepraw
25.10.2020
14:00
Cisy Harbutowice
3:4
Cyrhla Krzczonów
25.10.2020
15:00

Klasa B (Olkusz)

Hetman Dłużec
:
Northstar Miechów
25.10.2020
12:00

Centralna Liga Juniorów U-18

Arka G.
:
Escola Varsovia Warszawa
24.10.2020
 
przełożony
Jagiellonia
4:5
Lechia
24.10.2020
12:00
Cracovia Kraków
1:1
Górnik Zabrze
24.10.2020
12:30
Śląsk Wrocław
0:5
Pogoń Szczecin
24.10.2020
12:00
Lech Poznań
:
Legia Warszawa
24.10.2020
 
przełożony z powodu zagrożenia epidemicznego
Korona
1:1
Hutnik Kraków
25.10.2020
12:00
Gwarek Zabrze
2:1
SMS Łódź
25.10.2020
12:00
Górnik Zabrze
:
Korona
27.10.2020
14:00
w pierwotnym terminie (4 października, 15:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego

Centralna Liga Juniorów U-17, gr. D

Stal Mielec
2:4
TOP 54 Biała Podlaska
24.10.2020
12:00
Cracovia Kraków
2:3
Hutnik Kraków
24.10.2020
15:00
Korona Kielce
1:2
Motor Lublin
24.10.2020
15:00

Centralna Liga Juniorów U-15, gr. D

Motor Lublin
0:3
Cracovia Kraków
24.10.2020
14:30
BKS Lublin
3:1
Sandecja Nowy Sącz
24.10.2020
12:00
KKP Korona
2:0
Górnik Ł.
25.10.2020
14:00

Małopolska Liga Juniorów

Dunajec Nowy Sącz
0:1
Puszcza Niepołomice
24.10.2020
10:00
Okocimski Brzesko
6:3
Prądniczanka Kraków
24.10.2020
10:00
Limanovia Limanowa
2:2
Tarnovia Tarnów
24.10.2020
10:00
Pcimianka Pcim
5:2
Sokół Stary Sącz
24.10.2020
15:45
Orkan Raba Wyżna
1:5
Garbarnia Kraków
24.10.2020
14:00
Podhale Nowy Targ
6:5
Profi Zielonki
25.10.2020
11:30
BKS Bochnia
0:1
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
25.10.2020
10:00
Beskid Andrychów
0:2
Sandecja Nowy Sącz
25.10.2020
11:00
Górnik Wieliczka
0:4
Unia Tarnów
25.10.2020
11:00
Orkan Raba Wyżna
:
Profi Zielonki
27.10.2020
14:00
Sandecja Nowy Sącz
:
Dunajec Nowy Sącz
27.10.2020
14:30

I Małopolska Liga Juniorów Młodszych

Sandecja Nowy Sącz
6:1
Garbarnia Kraków
24.10.2020
10:00
Profi Zielonki
1:3
Podgórze Kraków
24.10.2020
10:00
Puszcza Niepołomice
4:1
Glinik Gorlice
24.10.2020
11:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
4:1
Dunajec Nowy Sącz
24.10.2020
13:30

II Małopolska Liga Juniorów Młodszych

Unia Tarnów
2:0
Podhale Nowy Targ
24.10.2020
15:00
Tarnovia Tarnów
2:2
Pcimianka
25.10.2020
09:30
Okocimski Brzesko
4:0
Górnik Wieliczka
25.10.2020
10:00

I Małopolska Liga Trampkarzy

Unia Oświęcim
0:2
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
24.10.2020
12:00
Unia Tarnów
2:1
Garbarnia Kraków
25.10.2020
11:00
AP 21 Kraków
2:3
Podhale Nowy Targ
25.10.2020
13:30
Okocimski Brzesko
:
Dunajec Nowy Sącz
25.10.2020
10:00

II Małopolska Liga Trampkarzy

Tarnovia Tarnów
:
Raba Dobczyce
24.10.2020
12:30
Respect Szalowa
0:0
Sandecja Nowy Sącz
24.10.2020
10:00
Wisła Kraków
2:0
MOSiR Bochnia
25.10.2020
12:30
Raba Dobczyce
:
Wisła Kraków
28.10.2020
17:00

I Małopolska Liga Młodzików

Okocimski Brzesko
0:1
Cracovia Kraków
24.10.2020
10:00
AS Progres Kraków
2:2
Sandecja
24.10.2020
10:30
Kalwarianka
:
Tarnovia Tarnów
25.10.2020
16:00

II Małopolska Liga Młodzików

Limanovia Limanowa
2:1
AS Progress Andrychów
24.10.2020
 
Wisła Kraków
0:6
Cracovia II
25.10.2020
10:00
Podhale Nowy Targ
3:0
Fablok Chrzanów
25.10.2020
15:00
Limanovia Limanowa
:
Podhale Nowy Targ
28.10.2020
15:00

II liga kobiet (wschód)

Prądniczanka Kraków
:
Ząbkovia Ząbki
24.10.2020
15:00
Sparta Daleszyce
:
Włókniarz Białystok
24.10.2020
11:00

III liga kobiet, gr.4

Starówka Nowy Sącz
2:3
Dąb Zabierzów Bocheński
24.10.2020
14:00
Unia Lublin
0:1
Iskra Brzezinka
24.10.2020
16:00
Hetman Włoszczowa
0:0
Naprzód Sobolów
24.10.2020
 
DAP Dębica
1:0
Puszcza Niepołomice
24.10.2020
 
Podgórze Kraków
3:1
Izolator Boguchwała
24.10.2020
14:00
Iskra Krzemień
1:4
Tarnovia II
25.10.2020
13:00

IV liga małopolska kobiet

Burza Roczyny
1:5
Uran Łukowica
24.10.2020
 
Olimpia Osieczany
0:2
Pogorzanka Pogorzyce
24.10.2020
 
Bronowianka Kraków
3:0 v.o.
Prądniczanka II Kraków
24.10.2020
 
Victoria Zalas
2:5
Górnik Wieliczka
24.10.2020
 
Tempo Białka
0:5
FSA Kraków
24.10.2020
 

Centralna Liga Juniorek U-17

Zabrze
0:10
SMS Łódź
24.10.2020
12:00
Górnik Ł.
1:0
Ślęza Wrocław
24.10.2020
11:00
SWD Wodzisław
2:0
UKS Staszkówka Jelna
25.10.2020
14:00
Bronowianka Kraków
6:2
Resovia Rzeszów
25.10.2020
14:00
ROW Rybnik
1:1
Unia Opole
25.10.2020
12:00

I liga oldbojów (Kraków)

Hutnik Kraków
:
Grębałowianka Kraków
26.10.2020
21:00

I liga futsalu (południe)

AZS UMCS Lublin
3:5
Górnik Polkowice
24.10.2020
20:00
GKS Tychy
2:4
Futsal Nowiny
24.10.2020
18:00
Gwiazda Ruda Śląska
17:6
Stal Mielec
25.10.2020
16:00
Kamionka Mikołów
3:4
Heiro Rzeszów
25.10.2020
17:00
BSF Bochnia
7:1
Profisport Wrocław
25.10.2020
17:00
Sośnica Gliwice
3:3
Unia Tarnów
25.10.2020
17:00