facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Centralna Liga Juniorów U-17, gr. D - jesień

Tabela
Runda I
Runda II
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 14.08.2020

Korona Kielce
2:4
Wisła Kraków
14.08.2020
16:00
Motor Lublin
1:0
TOP 54 Biała Podlaska
15.08.2020
13:30
Cracovia Kraków
3:0
Stal Mielec
15.08.2020
15:00
Hutnik Kraków
3:1
Karpaty Krosno
16.08.2020
11:00

2. kolejka 22.08.2020

Stal Mielec
1:3
Korona Kielce
22.08.2020
12:00
TOP 54 Biała Podlaska
1:0
Wisła Kraków
22.08.2020
12:00
Karpaty Krosno
0:2
Cracovia Kraków
23.08.2020
12:00
Motor Lublin
4:1
Hutnik Kraków
23.08.2020
16:00

3. kolejka 29.08.2020

Korona Kielce
1:3
Karpaty Krosno
29.08.2020
12:00
Hutnik Kraków
2:2
TOP 54 Biała Podlaska
29.08.2020
12:00
Wisła Kraków
5:0
Stal Mielec
29.08.2020
13:00
Cracovia Kraków
5:0
Motor Lublin
29.08.2020
15:00

4. kolejka 05.09.2020

TOP 54 Biała Podlaska
2:2
Stal Mielec
05.09.2020
12:00
Hutnik Kraków
1:2
Cracovia Kraków
05.09.2020
15:00
Karpaty Krosno
0:3
Wisła Kraków
06.09.2020
12:00
Motor Lublin
0:2
Korona Kielce
06.09.2020
12:00

5. kolejka 12.09.2020

Stal Mielec
3:1
Karpaty Krosno
12.09.2020
12:00
Korona Kielce
3:1
Hutnik Kraków
12.09.2020
12:00
Cracovia Kraków
0:1
TOP 54 Biała Podlaska
12.09.2020
12:30
Wisła Kraków
8:1
Motor Lublin
12.09.2020
14:30

6. kolejka 19.09.2020

Motor Lublin
2:2
Stal Mielec
19.09.2020
13:30
Cracovia Kraków
2:3
Korona Kielce
19.09.2020
14:30
Hutnik Kraków
0:5
Wisła Kraków
19.09.2020
15:00
TOP 54 Biała Podlaska
0:3
Karpaty Krosno
19.09.2020
11:00

7. kolejka 26.09.2020

Stal Mielec
2:1
Hutnik Kraków
26.09.2020
12:00
Korona Kielce
3:0
TOP 54 Biała Podlaska
26.09.2020
12:00
Karpaty Krosno
2:5
Motor Lublin
26.09.2020
12:30
Wisła Kraków
1:0
Cracovia Kraków
26.09.2020
11:00

8. kolejka 03.10.2020

Stal Mielec
0:3
Cracovia Kraków
03.10.2020
13:30
Karpaty Krosno
1:2
Hutnik Kraków
03.10.2020
12:00
TOP 54 Biała Podlaska
2:0
Motor Lublin
03.10.2020
11:00
Wisła Kraków
2:1
Korona Kielce
21.10.2020
12:00

9. kolejka 10.10.2020

Hutnik Kraków
4:1
Motor Lublin
10.10.2020
12:00
Wisła Kraków
2:2
TOP 54 Biała Podlaska
10.10.2020
11:00
Korona Kielce
4:1
Stal Mielec
28.10.2020
13:00
Cracovia Kraków
4:1
Karpaty Krosno
28.10.2020
13:00

10. kolejka 17.10.2020

Stal Mielec
1:8
Wisła Kraków
17.10.2020
13:30
TOP 54 Biała Podlaska
3:3
Hutnik Kraków
17.10.2020
11:00
Karpaty Krosno
2:2
Korona Kielce
18.10.2020
12:00
Motor Lublin
1:0
Cracovia Kraków
18.10.2020
13:30

11. kolejka 24.10.2020

Stal Mielec
2:4
TOP 54 Biała Podlaska
24.10.2020
12:00
Cracovia Kraków
2:3
Hutnik Kraków
24.10.2020
15:00
Korona Kielce
1:2
Motor Lublin
24.10.2020
15:00
Wisła Kraków
6:0
Karpaty Krosno
04.11.2020
13:00

12. kolejka 31.10.2020

Hutnik Kraków
2:1
Korona Kielce
31.10.2020
13:30
Karpaty Krosno
2:3
Stal Mielec
31.10.2020
12:00
TOP 54 Biała Podlaska
0:1
Cracovia Kraków
31.10.2020
11:00
Motor Lublin
2:3
Wisła Kraków
11.11.2020
15:00

13. kolejka 07.11.2020

Stal Mielec
2:3
Motor Lublin
07.11.2020
12:00
Korona Kielce
2:5
Cracovia Kraków
07.11.2020
12:00
Karpaty Krosno
0:2
TOP 54 Biała Podlaska
07.11.2020
11:00
Wisła Kraków
4:0
Hutnik Kraków
07.11.2020
14:00

14. kolejka 14.11.2020

TOP 54 Biała Podlaska
3:0
Korona Kielce
11.11.2020
13:30
Hutnik Kraków
0:6
Stal Mielec
14.11.2020
12:00
Motor Lublin
2:1
Karpaty Krosno
14.11.2020
13:30
Cracovia Kraków
2:3
Wisła Kraków
14.11.2020
13:15

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

Brak zaplanowanych spotkań.

14. kolejka 14.11.2020

11.11.2020
13:30
TOP 54 Biała Podlaska
3:0
Korona Kielce
14.11.2020
12:00
Hutnik Kraków
0:6
Stal Mielec
14.11.2020
13:30
Motor Lublin
2:1
Karpaty Krosno
14.11.2020
13:15
Cracovia Kraków
2:3
Wisła Kraków

14. kolejka 14.11.2020

11.11.2020
13:30
TOP 54 Biała Podlaska
3:0
Korona Kielce
14.11.2020
12:00
Hutnik Kraków
0:6
Stal Mielec
14.11.2020
13:30
Motor Lublin
2:1
Karpaty Krosno
14.11.2020
13:15
Cracovia Kraków
2:3
Wisła Kraków

Wiadomości ligowe


PKO Ekstraklasa

Zagłębie Lubin
2:1
Podbeskidzie Bielsko Biała
11.04.2021
15:00
Lech Poznań
0:0
Legia Warszawa
11.04.2021
17:30
Piast Gliwice
:
Górnik Zabrze
12.04.2021
18:00

Fortuna I liga

Chrobry Głogów
0:0
Miedź Legnica
11.04.2021
12:40
Arka Gdynia
1:1
Odra Opole
11.04.2021
12:40
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Korona Kielce
14.04.2021
19:00

II liga

Śląsk II Wrocław
3:2
Bytovia Bytów
11.04.2021
13:00
Lech II Poznań
:
Znicz Pruszków
14.04.2021
13:00
Motor Lublin
:
Wigry Suwałki
14.04.2021
18:00
Chojniczanka Chojnice
:
Śląsk II Wrocław
14.04.2021
19:30
Hutnik Kraków
:
Błękitni Stargard
14.04.2021
16:30
Sokół Ostróda
:
Skra Częstochowa
14.04.2021
18:00
Górnik Polkowice
:
Olimpia Grudziądz
14.04.2021
13:00
GKS Katowice
:
Olimpia Elbląg
14.04.2021
17:00
Bytovia Bytów
:
KKS 1925 Kalisz
14.04.2021
17:00
Stal Rzeszów
:
Garbarnia Kraków
14.04.2021
13:00

III liga, gr. 4

Korona II Kielce
1:0
Stal Stalowa Wola
11.04.2021
12:00
Stal Stalowa Wola
:
Hetman Zamość
13.04.2021
17:00
Avia Świdnik
:
Jutrzenka Giebułtów
14.04.2021
12:00
Sokół Sieniawa
:
Lewart Lubartów
14.04.2021
17:00
Orlęta Radzyń Podlaski
:
Wisłoka Dębica
14.04.2021
17:00
Cracovia II Kraków
:
Chełmianka Chełm
14.04.2021
13:00
Wisła Puławy
:
Siarka Tarnobrzeg
14.04.2021
16:00
Podlasie Biała Podlaska
:
Wólczanka Wólka Pełkińska
14.04.2021
15:00
KSZO Ostrowiec Św.
:
Podhale Nowy Targ
14.04.2021
17:00
ŁKS Łagów
:
Wisła Sandomierz
14.04.2021
17:00
Stal Kraśnik
:
KS Wiązownica
14.04.2021
16:00

Keeza IV liga (Kraków-Wadowice)

Orzeł Piaski Wielkie
:
LKS Rajsko
11.04.2021
16:00

Keeza Klasa Okręgowa (Wadowice)

Zatorzanka Zator
:
Sosnowianka Stanisław Dln
14.04.2021
17:00

Keeza Klasa Okręgowa (Nowy Sącz I)

Sokół Stary Sącz
:
Gród Podegrodzie
14.04.2021
16:30

Keeza Klasa B (Kraków I)

Olimpia Czaple Wielkie
:
LKS Polanowice
11.04.2021
15:00
Milenium Radziemice
:
Novi Narama
11.04.2021
12:00

Keeza Klasa B (Olkusz)

Orzeł K.
:
Czapla Czaple Male
11.04.2021
13:00
Piliczanka II Pilica
:
Nidzica Słaboszów
11.04.2021
15:00

Makroregionalna Liga Juniorów U-19

Sandecja Nowy Sącz
:
Stal Rzeszów
11.04.2021
13:00

I Małopolska Liga Młodzików - wiosna

Dunajec Nowy Sącz
:
Wisła Kraków
11.04.2021
10:00
Limanovia Limanowa
:
Tarnovia Tarnów
11.04.2021
10:00

II liga kobiet (wschód)

Widok Lublin
4:2
Ząbkovia Ząbki
11.04.2021
16:00
Rysy Bukowina Tatrzańska
1:4
AZS UW Warszawa
11.04.2021
13:00
KSP Kielce
3:2
Respekt Myślenice
11.04.2021
16:30
Włókniarz Białystok
0:2
Loczki Wyszków
11.04.2021
16:00

I liga futsalu (południe)

Sośnica Gliwice
4:3
Futsal Nowiny
11.04.2021
17:00

Seniorzy

Młodzież

Inne

Patronat medialny