facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

II liga kobiet (wschód)

Tabela
Runda I
Runda II
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 15.08.2020

Ząbkovia Ząbki
8:1
Włókniarz Białystok
15.08.2020
12:00
Prądniczanka Kraków
KSP Kielce
15.08.2020
14:00
Widok Lublin
3:5
Rysy Bukowina Tatrzańska
15.08.2020
16:00
AZS UW Warszawa
4:1
Sokół Kolbuszowa Dolna
16.08.2020
14:00
KS Raszyn
6:1
Wanda Nowa Huta
16.08.2020
14:00
Respekt Myślenice
2:0
Loczki Wyszków
16.08.2020
14:00

2. kolejka 22.08.2020

KSP Kielce
0:1
Ząbkovia Ząbki
22.08.2020
12:00
Sparta Daleszyce
3:1
Loczki Wyszków
22.08.2020
12:00
Rysy Bukowina Tatrzańska
1:8
Prądniczanka Kraków
22.08.2020
15:30
Włókniarz Białystok
2:2
KS Raszyn
22.08.2020
16:00
Sokół Kolbuszowa Dolna
0:3
Respekt Myślenice
23.08.2020
17:00
Wanda Nowa Huta
1:1
AZS UW Warszawa
23.08.2020
17:30

3. kolejka 29.08.2020

Ząbkovia Ząbki
7:1
Rysy Bukowina Tatrzańska
29.08.2020
12:15
Respekt Myślenice
4:0
Wanda Nowa Huta
30.08.2020
12:00
Widok Lublin
1:2
Sparta Daleszyce
30.08.2020
13:30
AZS UW Warszawa
5:1
Włókniarz Białystok
30.08.2020
14:00
KS Raszyn
3:2
KSP Kielce
30.08.2020
14:00
Loczki Wyszków
1:1
Sokół Kolbuszowa Dolna
30.08.2020
18:00

4. kolejka 05.09.2020

Widok Lublin
1:4
Prądniczanka Kraków
05.09.2020
16:00
Wanda Nowa Huta
2:3
Loczki Wyszków
05.09.2020
16:30
Rysy Bukowina Tatrzańska
1:9
KS Raszyn
05.09.2020
16:00
Sparta Daleszyce
1:1
Sokół Kolbuszowa Dolna
05.09.2020
12:00
Włókniarz Białystok
0:4
Respekt Myślenice
06.09.2020
13:30
KSP Kielce
2:1
AZS UW Warszawa
06.09.2020
16:00

5. kolejka 12.09.2020

Ząbkovia Ząbki
6:2
Widok Lublin
12.09.2020
12:00
AZS UW Warszawa
9:0
Rysy Bukowina Tatrzańska
12.09.2020
13:30
Respekt Myślenice
4:0
KSP Kielce
12.09.2020
16:00
Prądniczanka Kraków
Sparta Daleszyce
12.09.2020
12:00
Loczki Wyszków
4:1
Włókniarz Białystok
13.09.2020
16:00
Sokół Kolbuszowa Dolna
3:0
Wanda Nowa Huta
13.09.2020
16:30

6. kolejka 19.09.2020

Sparta Daleszyce
1:5
Wanda Nowa Huta
19.09.2020
12:00
KSP Kielce
1:1
Loczki Wyszków
19.09.2020
13:30
Włókniarz Białystok
1:3
Sokół Kolbuszowa Dolna
20.09.2020
16:00
Rysy Bukowina Tatrzańska
0:9
Respekt Myślenice
20.09.2020
15:30
Widok Lublin
0:4
KS Raszyn
22.09.2020
19:00
Prądniczanka Kraków
0:4
Ząbkovia Ząbki
24.10.2020
15:00

7. kolejka 26.09.2020

Wanda Nowa Huta
1:0
Włókniarz Białystok
26.09.2020
16:00
KS Raszyn
3:0
Prądniczanka Kraków
27.09.2020
13:00
Loczki Wyszków
12:0
Rysy Bukowina Tatrzańska
27.09.2020
14:00
AZS UW Warszawa
4:1
Widok Lublin
27.09.2020
15:00
Ząbkovia Ząbki
1:3
Sparta Daleszyce
27.09.2020
16:00
Sokół Kolbuszowa Dolna
4:1
KSP Kielce
27.09.2020
16:30

8. kolejka 03.10.2020

Widok Lublin
0:2
Respekt Myślenice
03.10.2020
16:00
KSP Kielce
1:0
Wanda Nowa Huta
03.10.2020
15:00
Rysy Bukowina Tatrzańska
1:4
Sokół Kolbuszowa Dolna
04.10.2020
12:00
Ząbkovia Ząbki
3:1
KS Raszyn
04.10.2020
14:00
Prądniczanka Kraków
1:1
AZS UW Warszawa
21.10.2020
19:30
Sparta Daleszyce
4:1
Włókniarz Białystok
24.10.2020
13:00

9. kolejka 10.10.2020

Wanda Nowa Huta
4:3
Rysy Bukowina Tatrzańska
10.10.2020
15:00
Włókniarz Białystok
0:5
KSP Kielce
11.10.2020
18:00
KS Raszyn
3:2
Sparta Daleszyce
11.10.2020
12:00
AZS UW Warszawa
1:6
Ząbkovia Ząbki
11.10.2020
14:00
Loczki Wyszków
5:2
Widok Lublin
11.10.2020
14:00
Prądniczanka Kraków
1:0
Respekt Myślenice
27.10.2020
19:30

10. kolejka 17.10.2020

Widok Lublin
2:4
Sokół Kolbuszowa Dolna
17.10.2020
16:00
Prądniczanka Kraków
2:2
Loczki Wyszków
17.10.2020
14:00
KS Raszyn
2:2
AZS UW Warszawa
17.10.2020
13:00
Ząbkovia Ząbki
3:1
Respekt Myślenice
17.10.2020
14:00
Sparta Daleszyce
0:0
KSP Kielce
17.10.2020
12:00
Rysy Bukowina Tatrzańska
3:6
Włókniarz Białystok
18.10.2020
13:00

11. kolejka 31.10.2020

Wanda Nowa Huta
2:1
Widok Lublin
31.10.2020
12:00
Loczki Wyszków
2:3
Ząbkovia Ząbki
31.10.2020
14:00
Respekt Myślenice
1:2
KS Raszyn
31.10.2020
14:00
Sokół Kolbuszowa Dolna
1:0
Prądniczanka Kraków
31.10.2020
14:00
Sparta Daleszyce
1:0
AZS UW Warszawa
31.10.2020
16:00
KSP Kielce
8:1
Rysy Bukowina Tatrzańska
31.10.2020
14:00

12. kolejka 07.11.2020

Widok Lublin
2:0
Włókniarz Białystok
07.11.2020
13:30
Sparta Daleszyce
7:0
Rysy Bukowina Tatrzańska
07.11.2020
12:00
Prądniczanka Kraków
2:1
Wanda Nowa Huta
08.11.2020
15:30
KS Raszyn
2:0
Loczki Wyszków
08.11.2020
13:30
Ząbkovia Ząbki
7:1
Sokół Kolbuszowa Dolna
08.11.2020
12:00
AZS UW Warszawa
0:4
Respekt Myślenice
08.11.2020
13:00

13. kolejka 14.11.2020

Respekt Myślenice
3:0 v.o.
Sparta Daleszyce
14.11.2020
 
Włókniarz Białystok
0:4
Prądniczanka Kraków
14.11.2020
16:30
Sokół Kolbuszowa Dolna
1:4
KS Raszyn
14.11.2020
12:00
KSP Kielce
1:3
Widok Lublin
14.11.2020
12:00
Wanda Nowa Huta
1:5
Ząbkovia Ząbki
15.11.2020
13:00
Loczki Wyszków
3:2
AZS UW Warszawa
15.11.2020
13:00

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

Brak zaplanowanych spotkań.

13. kolejka 14.11.2020

14.11.2020
 
Respekt Myślenice
3:0 v.o.
Sparta Daleszyce
14.11.2020
16:30
Włókniarz Białystok
0:4
Prądniczanka Kraków
14.11.2020
12:00
Sokół Kolbuszowa Dolna
1:4
KS Raszyn
14.11.2020
12:00
KSP Kielce
1:3
Widok Lublin
15.11.2020
13:00
Wanda Nowa Huta
1:5
Ząbkovia Ząbki
15.11.2020
13:00
Loczki Wyszków
3:2
AZS UW Warszawa

13. kolejka 14.11.2020

14.11.2020
 
Respekt Myślenice
3:0 v.o.
Sparta Daleszyce
14.11.2020
16:30
Włókniarz Białystok
0:4
Prądniczanka Kraków
14.11.2020
12:00
Sokół Kolbuszowa Dolna
1:4
KS Raszyn
14.11.2020
12:00
KSP Kielce
1:3
Widok Lublin
15.11.2020
13:00
Wanda Nowa Huta
1:5
Ząbkovia Ząbki
15.11.2020
13:00
Loczki Wyszków
3:2
AZS UW Warszawa

Wiadomości ligowe


I liga futsalu (południe)

Kamionka Mikołów
:
Sośnica Gliwice
30.01.2021
 
AZS UMCS Lublin
:
Unia Tarnów
30.01.2021
 
Futsal Nowiny
:
Heiro Rzeszów
30.01.2021
 
GKS Tychy
:
Gwiazda Ruda Śląska
30.01.2021
 
BSF Bochnia
:
Stal Mielec
30.01.2021
 
Profisport Wrocław
:
Górnik Polkowice
30.01.2021
 

II liga futsalu (małopolsko-świętokrzyska)

Spartak Wielkanoc
2:10
BSF Busko Zdrój
26.01.2021
20:00
BSF Busko Zdrój
:
Błyskawica Wyciąże
30.01.2021
18:00
Sparta Spytkowice
:
AZS UEK Kraków
30.01.2021
 

Halowa Liga Oldbojów (Kraków)

Clepardia Kraków
:
Cracovia Kraków
29.01.2021
 
Prokocim Kraków
:
Hutnik Kraków
29.01.2021
 
Wanda Kraków
:
Strzelcy
29.01.2021
 
Wisła Kraków
:
Orzeł Piaski Wielkie
29.01.2021
 
Dąbski
:
Grębałowianka Kraków
29.01.2021
 
Wieczysta Kraków
:
Opatkowianka Opatkowice
29.01.2021