facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

III liga kobiet, gr.4

Tabela
Runda I
Runda II
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 22.08.2020

Unia Lublin
3:2
Starówka Nowy Sącz
22.08.2020
14:00
Podgórze Kraków
5:1
Puszcza Niepołomice
22.08.2020
11:00
Izolator Boguchwała
3:3
Tarnovia II Tarnów
22.08.2020
 
DAP Dębica
2:1
Iskra Brzezinka
23.08.2020
17:30
Hetman Włoszczowa
1:1
Dąb Zabierzów Bocheński
31.10.2020
 
Iskra Krzemień
1:5
Naprzód Sobolów
07.11.2020
13:00

2. kolejka 29.08.2020

Starówka Nowy Sącz
1:1
Tarnovia II Tarnów
29.08.2020
16:30
Puszcza Niepołomice
3:1
Izolator Boguchwała
29.08.2020
15:00
Naprzód Sobolów
0:2
Podgórze Kraków
29.08.2020
 
Iskra Brzezinka
6:1
Iskra Krzemień
29.08.2020
 
Unia Lublin
10:0
Hetman Włoszczowa
29.08.2020
13:30
Dąb Zabierzów Bocheński
3:0
DAP Dębica
30.08.2020
11:00

3. kolejka 05.09.2020

Iskra Krzemień
1:3
Dąb Zabierzów Bocheński
05.09.2020
17:00
Podgórze Kraków
3:0
Iskra Brzezinka
05.09.2020
14:00
Tarnovia II Tarnów
1:3
Puszcza Niepołomice
05.09.2020
13:00
Hetman Włoszczowa
0:1
Starówka Nowy Sącz
06.09.2020
15:00
DAP Dębica
3:2
Unia Lublin
06.09.2020
17:00
Izolator Boguchwała
0:2
Naprzód Sobolów
06.09.2020
11:00

4. kolejka 12.09.2020

Starówka Nowy Sącz
0:0
Puszcza Niepołomice
12.09.2020
16:00
Naprzód Sobolów
5:2
Tarnovia II Tarnów
12.09.2020
12:00
Unia Lublin
7:0
Iskra Krzemień
12.09.2020
11:00
Iskra Brzezinka
1:3
Izolator Boguchwała
13.09.2020
11:00
Dąb Zabierzów Bocheński
2:3
Podgórze Kraków
13.09.2020
11:00
Hetman Włoszczowa
3:1
DAP Dębica
13.09.2020
12:00

5. kolejka 19.09.2020

Iskra Krzemień
2:2
Hetman Włoszczowa
19.09.2020
16:30
Podgórze Kraków
2:2
Unia Lublin
19.09.2020
14:00
Tarnovia II Tarnów
8:0
Iskra Brzezinka
19.09.2020
 
DAP Dębica
2:0
Starówka Nowy Sącz
20.09.2020
16:00
Izolator Boguchwała
2:0
Dąb Zabierzów Bocheński
20.09.2020
11:00
Puszcza Niepołomice
2:4
Naprzód Sobolów
20.09.2020
17:00

6. kolejka 26.09.2020

Starówka Nowy Sącz
0:2
Naprzód Sobolów
26.09.2020
15:00
Iskra Brzezinka
3:3
Puszcza Niepołomice
26.09.2020
 
Hetman Włoszczowa
0:2
Podgórze Kraków
26.09.2020
 
DAP Dębica
4:3
Iskra Krzemień
26.09.2020
 
Dąb Zabierzów Bocheński
5:0
Tarnovia II Tarnów
27.09.2020
11:00
Unia Lublin
5:0
Izolator Boguchwała
27.09.2020
13:30

7. kolejka 03.10.2020

Podgórze Kraków
4:0
DAP Dębica
03.10.2020
11:00
Izolator Boguchwała
7:0
Hetman Włoszczowa
03.10.2020
11:00
Tarnovia II Tarnów
0:1
Unia Lublin
03.10.2020
12:00
Naprzód Sobolów
0:3
Iskra Brzezinka
03.10.2020
 
Iskra Krzemień
1:1
Starówka Nowy Sącz
04.10.2020
13:30
Puszcza Niepołomice
2:0
Dąb Zabierzów Bocheński
04.10.2020
16:00

8. kolejka 10.10.2020

Starówka Nowy Sącz
1:1
Iskra Brzezinka
10.10.2020
14:30
Unia Lublin
5:0
Puszcza Niepołomice
10.10.2020
16:00
Dąb Zabierzów Bocheński
5:4
Naprzód Sobolów
11.10.2020
11:00
Hetman Włoszczowa
2:5
Tarnovia II Tarnów
11.10.2020
11:00
DAP Dębica
0:2
Izolator Boguchwała
11.10.2020
14:30
Iskra Krzemień
2:4
Podgórze Kraków
11.10.2020
15:00

9. kolejka 17.10.2020

Podgórze Kraków
2:0
Starówka Nowy Sącz
17.10.2020
11:00
Izolator Boguchwała
1:0
Iskra Krzemień
18.10.2020
11:00
Puszcza Niepołomice
1:1
Hetman Włoszczowa
18.10.2020
16:00
Iskra Brzezinka
1:2
Dąb Zabierzów Bocheński
18.10.2020
 
DAP Dębica
0:3
Tarnovia II Tarnów
20.10.2020
15:45
Naprzód Sobolów
0:2
Unia Lublin
14.11.2020
13:00

10. kolejka 24.10.2020

Starówka Nowy Sącz
2:3
Dąb Zabierzów Bocheński
24.10.2020
14:00
Unia Lublin
0:1
Iskra Brzezinka
24.10.2020
16:00
Hetman Włoszczowa
0:0
Naprzód Sobolów
24.10.2020
 
DAP Dębica
1:0
Puszcza Niepołomice
24.10.2020
 
Podgórze Kraków
3:1
Izolator Boguchwała
24.10.2020
14:00
Iskra Krzemień
1:4
Tarnovia II Tarnów
25.10.2020
13:00

11. kolejka 31.10.2020

Izolator Boguchwała
2:1
Starówka Nowy Sącz
31.10.2020
11:00
Tarnovia II Tarnów
1:5
Podgórze Kraków
31.10.2020
13:30
Naprzód Sobolów
3:1
DAP Dębica
31.10.2020
12:00
Iskra Brzezinka
5:0
Hetman Włoszczowa
08.11.2020
11:00
Puszcza Niepołomice
0:1
Iskra Krzemień
14.11.2020
11:00
Dąb Zabierzów Bocheński
0:2
Unia Lublin
19.05.2021
18:00

12. kolejka 26.05.2021

Starówka Nowy Sącz
0:0
Unia Lublin
26.05.2021
17:00
Puszcza Niepołomice
1:2
Podgórze Kraków
26.05.2021
 
Tarnovia II Tarnów
0:0
Izolator Boguchwała
26.05.2021
 
Iskra Brzezinka
2:1
DAP Dębica
26.05.2021
 
Dąb Zabierzów Bocheński
6:0
Hetman Włoszczowa
26.05.2021
18:00
Naprzód Sobolów
4:0
Iskra Krzemień
26.05.2021
17:00

13. kolejka 13.06.2021

Tarnovia II Tarnów
1:4
Starówka Nowy Sącz
13.06.2021
13:00
Izolator Boguchwała
6:0
Puszcza Niepołomice
13.06.2021
13:00
Podgórze Kraków
6:0
Naprzód Sobolów
13.06.2021
13:00
Iskra Krzemień
1:1
Iskra Brzezinka
13.06.2021
13:00
Hetman Włoszczowa
0:5
Unia Lublin
13.06.2021
13:00
DAP Dębica
2:4
Dąb Zabierzów Bocheński
13.06.2021
13:00

14. kolejka 24.04.2021

Starówka Nowy Sącz
4:2
Hetman Włoszczowa
24.04.2021
14:00
Unia Lublin
4:0
DAP Dębica
24.04.2021
14:30
Naprzód Sobolów
0:3
Izolator Boguchwała
24.04.2021
12:00
Dąb Zabierzów Bocheński
9:0
Iskra Krzemień
25.04.2021
12:00
Iskra Brzezinka
0:1
Podgórze Kraków
25.04.2021
11:00
Puszcza Niepołomice
2:1
Tarnovia II Tarnów
25.04.2021
16:00

15. kolejka 01.05.2021

Puszcza Niepołomice
4:2
Starówka Nowy Sącz
01.05.2021
11:00
Iskra Krzemień
1:8
Unia Lublin
01.05.2021
16:00
Izolator Boguchwała
2:0
Iskra Brzezinka
01.05.2021
11:00
Podgórze Kraków
1:1
Dąb Zabierzów Bocheński
01.05.2021
11:00
Tarnovia II Tarnów
3:0
Naprzód Sobolów
02.05.2021
15:00
DAP Dębica
5:0
Hetman Włoszczowa
03.05.2021
14:45

16. kolejka 08.05.2021

Starówka Nowy Sącz
1:1
DAP Dębica
08.05.2021
11:00
Dąb Zabierzów Bocheński
0:4
Izolator Boguchwała
08.05.2021
16:00
Naprzód Sobolów
2:0
Puszcza Niepołomice
08.05.2021
13:00
Hetman Włoszczowa
0:2
Iskra Krzemień
09.05.2021
12:00
Unia Lublin
0:1
Podgórze Kraków
09.05.2021
13:30
Iskra Brzezinka
2:3
Tarnovia II Tarnów
09.05.2021
11:00

17. kolejka 15.05.2021

Naprzód Sobolów
3:1
Starówka Nowy Sącz
15.05.2021
12:00
Iskra Krzemień
2:2
DAP Dębica
15.05.2021
10:00
Puszcza Niepołomice
4:2
Iskra Brzezinka
16.05.2021
17:00
Podgórze Kraków
3:0 v.o.
Hetman Włoszczowa
16.05.2021
16:00
Tarnovia II Tarnów
1:3
Dąb Zabierzów Bocheński
16.05.2021
17:00
Izolator Boguchwała
4:1
Unia Lublin
16.05.2021
15:00

18. kolejka 22.05.2021

DAP Dębica
0:2
Podgórze Kraków
22.05.2021
11:00
Unia Lublin
4:1
Tarnovia II Tarnów
22.05.2021
16:00
Starówka Nowy Sącz
2:1
Iskra Krzemień
22.05.2021
11:00
Hetman Włoszczowa
0:6
Izolator Boguchwała
23.05.2021
12:00
Iskra Brzezinka
6:1
Naprzód Sobolów
23.05.2021
11:00
Dąb Zabierzów Bocheński
2:0
Puszcza Niepołomice
23.05.2021
15:00

19. kolejka 29.05.2021

Puszcza Niepołomice
0:3
Unia Lublin
29.05.2021
15:00
Tarnovia II Tarnów
7:0
Hetman Włoszczowa
29.05.2021
16:00
Podgórze Kraków
5:0
Iskra Krzemień
29.05.2021
14:30
Iskra Brzezinka
1:0
Starówka Nowy Sącz
30.05.2021
11:00
Naprzód Sobolów
4:0
Dąb Zabierzów Bocheński
30.05.2021
13:00
Izolator Boguchwała
5:1
DAP Dębica
30.05.2021
15:00

20. kolejka 05.06.2021

Starówka Nowy Sącz
0:3
Podgórze Kraków
05.06.2021
11:00
Unia Lublin
4:2
Naprzód Sobolów
05.06.2021
15:30
Iskra Krzemień
0:3
Izolator Boguchwała
06.06.2021
14:30
Hetman Włoszczowa
1:4
Puszcza Niepołomice
06.06.2021
15:00
Dąb Zabierzów Bocheński
1:4
Iskra Brzezinka
06.06.2021
11:00
Tarnovia II Tarnów
2:1
DAP Dębica
15.06.2021
18:00

21. kolejka 19.06.2021

Dąb Zabierzów Bocheński
5:1
Starówka Nowy Sącz
19.06.2021
11:00
Naprzód Sobolów
1:0
Hetman Włoszczowa
19.06.2021
12:00
Puszcza Niepołomice
3:3
DAP Dębica
19.06.2021
17:00
Izolator Boguchwała
1:1
Podgórze Kraków
19.06.2021
11:00
Tarnovia II Tarnów
3:2
Iskra Krzemień
19.06.2021
13:30
Iskra Brzezinka
1:3
Unia Lublin
23.06.2021
18:00

22. kolejka 26.06.2021

Starówka Nowy Sącz
:
Izolator Boguchwała
 
 
Podgórze Kraków
:
Tarnovia II Tarnów
 
 
DAP Dębica
:
Naprzód Sobolów
 
 
Hetman Włoszczowa
:
Iskra Brzezinka
 
 
Iskra Krzemień
:
Puszcza Niepołomice
 
 
Unia Lublin
:
Dąb Zabierzów Bocheński
 
 

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

22. kolejka 26.06.2021

 
 
Starówka Nowy Sącz
:
Izolator Boguchwała
 
 
Podgórze Kraków
:
Tarnovia II Tarnów
 
 
DAP Dębica
:
Naprzód Sobolów
 
 
Hetman Włoszczowa
:
Iskra Brzezinka
 
 
Iskra Krzemień
:
Puszcza Niepołomice
 
 
Unia Lublin
:
Dąb Zabierzów Bocheński

21. kolejka 19.06.2021

19.06.2021
11:00
Dąb Zabierzów Bocheński
5:1
Starówka Nowy Sącz
19.06.2021
12:00
Naprzód Sobolów
1:0
Hetman Włoszczowa
19.06.2021
17:00
Puszcza Niepołomice
3:3
DAP Dębica
19.06.2021
11:00
Izolator Boguchwała
1:1
Podgórze Kraków
19.06.2021
13:30
Tarnovia II Tarnów
3:2
Iskra Krzemień
23.06.2021
18:00
Iskra Brzezinka
1:3
Unia Lublin
Brak zaplanowanych spotkań.

Wiadomości ligowe


Keeza Klasa Okręgowa (Kraków I)

Piliczanka Pilica
1:1
Zieleńczanka Zielonki
22.06.2021
17:00
Orzeł Bębło
3:5
Przemsza Klucze
22.06.2021
18:00
Błękitni Modlnica
:
Orzeł Iwanowice
22.06.2021
18:30
przerwany w 60 min. przy stanie 3:0 z powodu zalania boiska i wyładowań atmosferycznych
Bolesław Bukowno
8:1
Leśnik Gorenice
23.06.2021
16:00
Pogoń Miechów
2:3
LKS Niedźwiedź
23.06.2021
19:00
Przebój Wolbrom
:
Spójnia Osiek
24.06.2021
18:00
TS Węgrzce
:
LOT Balice
24.06.2021
18:00
Piliczanka Pilica
:
Orzeł Iwanowice
26.06.2021
17:00
Bolesław Bukowno
:
LOT Balice
26.06.2021
17:00
TS Węgrzce
:
Spójnia Osiek
26.06.2021
17:00
Pogoń Miechów
:
Zieleńczanka Zielonki
26.06.2021
17:00
Leśnik Gorenice
:
LKS Niedźwiedź
26.06.2021
17:00
Przebój Wolbrom
:
Przemsza Klucze
26.06.2021
17:00
Błękitni Modlnica
:
KS Olkusz
26.06.2021
17:00

Keeza Klasa Okręgowa (Kraków II)

Prądniczanka Kraków
0:6
Wieczysta Kraków
22.06.2021
19:00
Prądniczanka Kraków
:
Nadwiślan Kraków
26.06.2021
17:00
Kaszowianka Kaszów
:
Dąbski Kraków
26.06.2021
17:00
Wieczysta Kraków
:
Zwierzyniecki Kraków
26.06.2021
17:00
Bronowianka Kraków
:
Borek Kraków
26.06.2021
17:00
Grębałowianka Kraków
:
Kmita Zabierzów
26.06.2021
17:00
Hutnik II Kraków
:
Orlęta Rudawa
26.06.2021
17:00
Prokocim Kraków
:
Skawinka Skawina
26.06.2021
17:00

Keeza Klasa Okręgowa (Kraków III)

Pasternik Ochojno
:
Jordan Sum Zakliczyn
26.06.2021
17:00
Raba Dobczyce
:
Górnik Wieliczka
26.06.2021
17:00
Wiślanka Grabie
:
Wróblowianka Wróblowice
26.06.2021
17:00
Radziszowianka Radziszów
:
Gdovia Gdów
26.06.2021
17:00
Orzeł Myślenice
:
Błękitni Bodzanów
26.06.2021
17:00
Tempo Rzeszotary
:
Dziecanovia Dziekanowice
26.06.2021
17:00
Wiarusy Igołomia
:
Złomex Branice
26.06.2021
17:00

Keeza Klasa Okręgowa (Wadowice)

Hejnał Kęty
1:2
Halniak Maków Podhalański
22.06.2021
18:00
LKS Żarki
1:3
Zatorzanka Zator
22.06.2021
18:00
Babia Góra Sucha Beskidzka
1:0
LKS Gorzów
22.06.2021
17:00
Kalwarianka Kalwaria Z.
:
MKS Libiąż
22.06.2021
18:00
przerwany przy stanie 2:1 z powodu ulewy
Sokół Przytkowice
:
Sosnowianka Stanisław Dln
22.06.2021
18:00
przerwany z powodu ulewy
Victoria Jaworzno
2:2
Niwa Nowa Wieś
22.06.2021
18:00
Tempo Białka
:
Garbarz Zembrzyce
24.06.2021
18:30
Brzezina Osiek
:
Nadwiślanin Gromiec
24.06.2021
18:00
Babia Góra Sucha Beskidzka
:
Hejnał Kęty
26.06.2021
18:00
Brzezina Osiek
:
Zgoda Byczyna
26.06.2021
18:00
Zatorzanka Zator
:
Halniak Maków Podhalański
26.06.2021
18:00
LKS Żarki
:
Sokół Przytkowice
26.06.2021
18:00
Niwa Nowa Wieś
:
MKS Libiąż
26.06.2021
18:00
Nadwiślanin Gromiec
:
Sosnowianka Stanisław Dln
26.06.2021
18:00
LKS Gorzów
:
Garbarz Zembrzyce
26.06.2021
18:00
Tempo Białka
:
Victoria Jaworzno
26.06.2021
18:00

Keeza Klasa Okręgowa (Tarnów I)

Tuchovia Tuchów
5:1
Polan Żabno
23.06.2021
18:30
Polan Żabno
:
LUKS Skrzyszów
26.06.2021
17:00
Tuchovia Tuchów
:
Unia Niedomice
26.06.2021
17:00
Olimpia Wojnicz
:
LKS Szynwałd
26.06.2021
17:00
Wisła Szczucin
:
Zorza Zaczarnie
26.06.2021
17:00
Ciężkowianka Ciężkowice
:
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
26.06.2021
17:00
LKS Ładna
:
Dunajec Zbylitowska Góra
26.06.2021
17:00
LKS Rzuchowa
:
Dunajec Zakliczyn
26.06.2021
17:00

Keeza Klasa Okręgowa (Tarnów II)

Wola Radłowska
:
Jadowniczanka Jadowniki
26.06.2021
17:00
Sokół Borzęcin Górny
:
Orzeł Dębno
26.06.2021
17:00
Szreniawa Nowy Wiśnicz
:
Poręba Spytkowska
26.06.2021
17:00
Błyskawica Proszówki
:
Sokół Maszkienice
26.06.2021
17:00
Naprzód Sobolów
:
Raba Książnice
26.06.2021
17:00
Radłovia Radłów
:
Olimpia Kąty
26.06.2021
17:00
Olimpia B.
:
Arkadia Olszyny
26.06.2021
17:00

Keeza Klasa Okręgowa (Nowy Sącz II)

Zalesianka
:
Jarmuta
26.06.2021
18:00
Turbacz Mszana Dolna
:
Wiatr Ludźmierz
26.06.2021
18:00
Babia Góra Lipnica Wielka
:
Laskovia
26.06.2021
18:00
Czarni Czarny Dunajec
:
Krokus
26.06.2021
18:00
LKS Szaflary
:
Huragan Waksmund
26.06.2021
18:00
AKS Ujanowice
:
Jordan Jordanów
26.06.2021
18:00
Granit Czarna Góra
:
Wierchy Pasierbiec
26.06.2021
18:00

Keeza Klasa A (Kraków I)

Spartak Wielkanoc
:
Michałowianka Michałowice
26.06.2021
17:00
Ekler Baranówka
:
Płomień Kościelec
26.06.2021
17:00
Słomniczanka II Słomniki
:
Galicja Raciborowice
26.06.2021
17:00
Czarni 03 Grzegorzowice
:
Szreniawa Koszyce
26.06.2021
17:00
Strażak Goszcza
:
Prądniczanka II Kraków
26.06.2021
17:00
Bibiczanka Bibice
:
Partyzant Dojazdów
26.06.2021
17:00
Wierzbowianka Wierzbno
0:3 v.o.
Jastrzębiec Książ Wielki
26.06.2021
 

Keeza Klasa A (Kraków III)

Tramwaj Kraków
2:0
Bratniak Kraków
22.06.2021
18:30
Bratniak Kraków
:
Gajowianka Gaj
26.06.2021
11:00
Fairant Kraków
:
Cedronka Wola Radziszowska
26.06.2021
12:00

Keeza Klasa A (Wieliczka)

Wolni Kłaj
:
Zieloni Niegowić
26.06.2021
18:00
UKS Sygneczów
:
Czarni Staniątki
26.06.2021
18:00
Rożnowa
:
Czarnochowice
26.06.2021
18:00
Strażak Kokotów
:
Gwiazda Brzegi
26.06.2021
17:00
Piłkarz Podłęże
:
Nadwiślanka Nowe Brzesko
26.06.2021
18:00
Piast Łapanów
:
Contra Sułków
26.06.2021
18:00
Wilga Koźmice Wielkie
:
Zryw Szarów
26.06.2021
18:00
Sokół Chorągwica
:
Iskra Zakrzów
26.06.2021
18:00

Keeza Klasa A (Myślenice)

Sokół Borzęta
:
Zielonka Wrząsowice
22.06.2021
18:30
przerwany z powodu złych warunków atmosferycznych, dokańczany 24.06
Sęp Droginia
0:7
Gościbia Sułkowice
22.06.2021
18:30
Lubomir Wiśniowa
1:1
Iskra Brzączowice
22.06.2021
18:30
Karpaty Siepraw
1:1
Beskid Tokarnia
22.06.2021
18:00
Rokita Kornatka
2:1
Hejnał Krzyszkowice
22.06.2021
18:30
LKS Rudnik
:
Górki Myślenice
22.06.2021
18:30
przerwany w 24 minucie z powodu złych warunków atmosferycznych, dokańczany 24.06
Staw Polanka
3:2
Topór Tenczyn
22.06.2021
18:00
Skalnik Trzemeśnia
2:0
Clavia Świątniki Górne
23.06.2021
18:00
Iskra Brzączowice
:
Karpaty Siepraw
26.06.2021
17:00
Zielonka Wrząsowice
:
Skalnik Trzemeśnia
26.06.2021
17:00
Clavia Świątniki Górne
:
Sęp Droginia
26.06.2021
17:00
Hejnał Krzyszkowice
:
Lubomir Wiśniowa
26.06.2021
17:00
Górki Myślenice
:
Rokita Kornatka
26.06.2021
17:00
Beskid Tokarnia
:
Staw Polanka
26.06.2021
17:00
Topór Tenczyn
:
Sokół Borzęta
26.06.2021
17:00
Gościbia Sułkowice
:
LKS Rudnik
26.06.2021
17:00

Keeza Klasa A (Olkusz)

Przebój Wolbrom
2:0
Centuria Chechło
22.06.2021
18:00
Promień Przeginia
3:0
Olimpia Łobzów
22.06.2021
18:30
Pilica Wierbka
1:4
Spartak Charsznica
22.06.2021
18:00
Prądnik Sułoszowa
3:0
Laskowianka Laski
22.06.2021
19:30
Strażak Przybysławice
5:0
Dłubnia Trzyciąż
23.06.2021
16:00
Sokół Gołaczewy
:
Unia Jaroszowiec
24.06.2021
18:30
Trzy Korony Żarnowiec
:
Wielmożanka Wielmoża
24.06.2021
18:00
Błyskawica Kolbark
:
Błysk Zederman
24.06.2021
18:00
Sokół Gołaczewy
:
Centuria Chechło
26.06.2021
17:00
Strażak Przybysławice
:
Błysk Zederman
26.06.2021
17:00
Olimpia Łobzów
:
Spartak Charsznica
26.06.2021
17:00
Pilica Wierbka
:
Wielmożanka Wielmoża
26.06.2021
17:00
Błyskawica Kolbark
:
Legion Bydlin
26.06.2021
17:00
Prądnik Sułoszowa
:
Przebój Wolbrom
26.06.2021
17:00
Promień Przeginia
:
Laskowianka Laski
26.06.2021
17:00
Dłubnia Trzyciąż
:
Unia Jaroszowiec
26.06.2021
17:00

Keeza Klasa A (Chrzanów)

Wolanka Wola Filipowska
:
Fablok Chrzanów
26.06.2021
17:00
Zagórzanka Zagórze
:
Start Kamień
26.06.2021
17:00
UKS Dulowa
:
Błyskawica Myślachowice
26.06.2021
17:00
Wisełka Rozkochów
:
MKS Alwernia
26.06.2021
17:00
Unia Kwaczała
:
SPRiN Regulice
26.06.2021
17:00
Wisła Jankowice
:
Ciężkowianka Jaworzno
26.06.2021
17:00
Victoria Zalas
:
Promyk Bolęcin
26.06.2021
17:00

Keeza Klasa B (Kraków I)

Juvenia Prandocin
:
Olimpia Czaple Wielkie
26.06.2021
17:00
Sparta Skrzeszowice
:
LKS Niedźwiedź II
26.06.2021
17:00
Novi Narama
:
Trątnowianka Trątnowice
26.06.2021
17:00
Kosynierzy Łuczyce
:
Agricola Klimontów
26.06.2021
17:00
LKS Polanowice
:
Milenium Radziemice
26.06.2021
17:00
Polonia Wilczkowice
:
Zawisza Sulechów
26.06.2021
15:00

Keeza Klasa B (Kraków II)

Topór Aleksandrowice
:
Iskra Radwanowice
26.06.2021
17:00

Keeza Klasa B (Kraków III)

Wieczysta II
:
Grom Kraków
26.06.2021
11:00

Keeza Klasa B (Kraków IV)

Skawinka II Skawina
0:3 v.o.
Borkowianka Borek Sz.
26.06.2021
 
Nadwiślan Rusocice
:
Gwiazda Ściejowice
26.06.2021
17:00
Trzebol Wielkie Drogi
:
Tyniec Kraków
26.06.2021
17:00

Keeza Klasa B (Wieliczka)

Dąb Zabierzów Bocheński
0:0
Naprzód Ochmanów
22.06.2021
18:00
Górnik II Wieliczka
:
Naprzód Ochmanów
26.06.2021
15:00
Dąb Zabierzów Bocheński
:
Start Brzezie
26.06.2021
15:00
Gryf Wiatowice
:
Ledniczanka
26.06.2021
17:00
Wieliczanka Wieliczka
:
Węgrzcanka II Węgrzce Wlk
26.06.2021
17:00
Wilga Instalbud Golkowice
:
Tęcza Słomiróg
26.06.2021
16:00
Batory Wola Batorska
:
Wiarusy II
26.06.2021
15:00

Keeza Klasa B (Myślenice)

LKS Trzebunia
:
Jawor Jawornik
24.06.2021
18:30

Keeza Klasa B (Olkusz)

Nidzica Słaboszów
0:3 v.o.
Hetman Dłużec
26.06.2021
 
Pilica II Wierbka
:
Stare Bukowno
26.06.2021
11:00
Strumyk Zarzecze
:
Trzy Buki Wierzchowisko
26.06.2021
13:00

Makroregionalna Liga Juniorów U-19

Korona II
1:2
Stal Rzeszów
23.06.2021
17:00
Motor Lublin
0:4
Resovia Rzeszów
23.06.2021
15:00
Orlęta K.
:
Garbarnia Kraków
26.06.2021
13:00
Sandecja Nowy Sącz
:
Górnik Łęczna
26.06.2021
12:00

Małopolska Liga Juniorów

Puszcza Niepołomice
:
Pcimianka Pcim
24.06.2021
18:00
Prądniczanka Kraków
:
Dunajec Nowy Sącz
26.06.2021
14:00
Profi Zielonki
:
Unia Tarnów
26.06.2021
11:00

I Małopolska Liga Trampkarzy - wiosna

Okocimski Brzesko
2:3
Respect Szalowa
22.06.2021
18:00
Podhale Nowy Targ
2:3
Dunajec Nowy Sącz
22.06.2021
18:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
0:4
Garbarnia Kraków
22.06.2021
19:00
Unia Oświęcim
2:2
Wisła II Kraków
23.06.2021
15:00

II Małopolska Liga Trampkarzy - wiosna

Hutnik Kraków
4:0
Chełmek
22.06.2021
17:45
Sandecja Nowy Sącz
3:0
AP 21 Kraków
23.06.2021
17:00
Okocimski Brzesko
4:3
Tarnovia Tarnów
23.06.2021
16:00
MOSiR Bochnia
0:4
Unia II Tarnów
23.06.2021
10:00

I Małopolska Liga Młodzików - wiosna

Wisła Kraków
1:0
AS Progres Kraków
23.06.2021
15:00
Tarnovia Tarnów
0:0
Dunajec Nowy Sącz
23.06.2021
13:30
Cracovia Kraków
1:1
Limanovia Limanowa
23.06.2021
15:00
Sandecja Nowy Sącz
1:1
Podhale Nowy Targ
23.06.2021
10:00

II Małopolska Liga Młodzików - wiosna

Wisła II K.
3:1
Kalwarianka
22.06.2021
16:30
AP 21 Chrzanów
4:1
Okocimski Brzesko
22.06.2021
18:00
Cracovia II Kraków
0:10
AP Wisła Czarny Dunajec
23.06.2021
11:00
Hutnik Kraków
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
23.06.2021
20:00

III liga kobiet, gr.4

Iskra Brzezinka
1:3
Unia Lublin
23.06.2021
18:00

Seniorzy

Młodzież

Inne

Patronat medialny