facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

IV liga małopolska kobiet

Tabela
Runda I
Runda II
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
iParts.pl
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 29.08.2020

FSA Kraków
8:5
Uran Łukowica
29.08.2020
 
Górnik Wieliczka
2:0
Tempo Białka
29.08.2020
 
Pogorzanka Pogorzyce
1:5
Bronowianka Kraków
29.08.2020
 
Burza Roczyny
0:1
Olimpia Osieczany
29.08.2020
 
Victoria Zalas
2:6
Prądniczanka II Kraków
31.08.2020
17:00

2. kolejka 05.09.2020

Victoria Zalas
2:9
Pogorzanka Pogorzyce
05.09.2020
 
Tempo Białka
3:4
Prądniczanka II Kraków
05.09.2020
 
FSA Kraków
3:0
Górnik Wieliczka
05.09.2020
 
Bronowianka Kraków
3:0 v.o.
Burza Roczyny
06.09.2020
13:30
brak gości
Uran Łukowica
1:5
Olimpia Osieczany
31.10.2020
11:00

3. kolejka 12.09.2020

Prądniczanka II Kraków
5:1
FSA Kraków
12.09.2020
15:00
Burza Roczyny
1:3
Victoria Zalas
12.09.2020
16:00
Górnik Wieliczka
3:2
Uran Łukowica
13.09.2020
15:30
Pogorzanka Pogorzyce
1:0
Tempo Białka
13.09.2020
11:00
Olimpia Osieczany
3:1
Bronowianka Kraków
13.09.2020
16:00

4. kolejka 19.09.2020

Victoria Zalas
1:2
Olimpia Osieczany
19.09.2020
16:00
FSA Kraków
4:1
Pogorzanka Pogorzyce
19.09.2020
11:00
Górnik Wieliczka
0:3
Prądniczanka II Kraków
19.09.2020
13:00
Uran Łukowica
3:4
Bronowianka Kraków
20.09.2020
16:00
Tempo Białka
0:0
Burza Roczyny
20.09.2020
16:00

5. kolejka 26.09.2020

Prądniczanka II Kraków
9:1
Uran Łukowica
26.09.2020
 
Pogorzanka Pogorzyce
2:1
Górnik Wieliczka
26.09.2020
 
Burza Roczyny
1:4
FSA Kraków
26.09.2020
 
Olimpia Osieczany
2:0
Tempo Białka
26.09.2020
 
Victoria Zalas
0:11
Bronowianka Kraków
26.09.2020
 

6. kolejka 03.10.2020

FSA Kraków
3:3
Olimpia Osieczany
03.10.2020
 
Górnik Wieliczka
6:1
Burza Roczyny
03.10.2020
 
Tempo Białka
2:7
Bronowianka Kraków
04.10.2020
17:00
Uran Łukowica
5:1
Victoria Zalas
08.11.2020
11:00
Prądniczanka II Kraków
2:1
Pogorzanka Pogorzyce
15.11.2020
15:00

7. kolejka 10.10.2020

Victoria Zalas
2:6
Tempo Białka
10.10.2020
15:30
Pogorzanka Pogorzyce
3:0 v.o.
Uran Łukowica
11.10.2020
13:00
brak gości
Olimpia Osieczany
2:2
Górnik Wieliczka
11.10.2020
15:00
Bronowianka Kraków
1:4
FSA Kraków
11.10.2020
16:00
Burza Roczyny
0:5
Prądniczanka II Kraków
07.11.2020
13:00

8. kolejka 17.10.2020

FSA Kraków
10:1
Victoria Zalas
17.10.2020
 
Górnik Wieliczka
2:6
Bronowianka Kraków
17.10.2020
 
Prądniczanka II Kraków
3:3
Olimpia Osieczany
17.10.2020
 
Pogorzanka Pogorzyce
2:0
Burza Roczyny
31.10.2020
11:00
Uran Łukowica
1:1
Tempo Białka
15.11.2020
13:30

9. kolejka 24.10.2020

Burza Roczyny
1:5
Uran Łukowica
24.10.2020
 
Olimpia Osieczany
0:2
Pogorzanka Pogorzyce
24.10.2020
 
Bronowianka Kraków
3:0 v.o.
Prądniczanka II Kraków
24.10.2020
 
Victoria Zalas
2:5
Górnik Wieliczka
24.10.2020
 
Tempo Białka
0:5
FSA Kraków
24.10.2020
 

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

Brak zaplanowanych spotkań.

9. kolejka 24.10.2020

24.10.2020
 
Burza Roczyny
1:5
Uran Łukowica
24.10.2020
 
Olimpia Osieczany
0:2
Pogorzanka Pogorzyce
24.10.2020
 
Bronowianka Kraków
3:0 v.o.
Prądniczanka II Kraków
24.10.2020
 
Victoria Zalas
2:5
Górnik Wieliczka
24.10.2020
 
Tempo Białka
0:5
FSA Kraków

9. kolejka 24.10.2020

24.10.2020
 
Burza Roczyny
1:5
Uran Łukowica
24.10.2020
 
Olimpia Osieczany
0:2
Pogorzanka Pogorzyce
24.10.2020
 
Bronowianka Kraków
3:0 v.o.
Prądniczanka II Kraków
24.10.2020
 
Victoria Zalas
2:5
Górnik Wieliczka
24.10.2020
 
Tempo Białka
0:5
FSA Kraków

Wiadomości ligowe


PKO Ekstraklasa

Wisła Płock
:
Cracovia Kraków
27.11.2020
18:00
Górnik Zabrze
:
Pogoń Szczecin
27.11.2020
20:30
Wisła Kraków
:
Zagłębie Lubin
28.11.2020
20:00
Stal Mielec
:
Jagiellonia Białystok
28.11.2020
15:00
Podbeskidzie Bielsko Biała
:
Śląsk Wrocław
28.11.2020
17:30
Legia Warszawa
:
Piast Gliwice
29.11.2020
17:30
Raków Częstochowa
:
Warta Poznań
29.11.2020
15:00

Fortuna I liga

Puszcza Niepołomice
0:0
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
25.11.2020
12:30
Górnik Łęczna
:
ŁKS Łódź
27.11.2020
17:40
Miedź Legnica
:
Odra Opole
27.11.2020
17:40
Puszcza Niepołomice
:
Stomil Olsztyn
28.11.2020
12:30
Korona Kielce
:
Resovia Rzeszów
28.11.2020
18:00
Radomiak Radom
:
GKS Bełchatów
28.11.2020
19:10
Chrobry Głogów
:
Sandecja Nowy Sącz
28.11.2020
15:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
GKS Tychy
28.11.2020
12:40
GKS Jastrzębie
:
Zagłębie Sosnowiec
28.11.2020
12:30
Widzew Łódź
:
Arka Gdynia
29.11.2020
12:40

II liga

Znicz Pruszków
:
Skra Częstochowa
27.11.2020
17:00
Hutnik Kraków
:
Bytovia Bytów
28.11.2020
13:00
Olimpia Grudziądz
:
Garbarnia Kraków
28.11.2020
16:00
Sokół Ostróda
:
Chojniczanka Chojnice
28.11.2020
18:00
Olimpia Elbląg
:
Błękitni Stargard
28.11.2020
12:00
Lech II Poznań
:
Wigry Suwałki
28.11.2020
13:00
Górnik Polkowice
:
KKS 1925 Kalisz
28.11.2020
14:15
Pogoń Siedlce
:
Śląsk II Wrocław
28.11.2020
13:00
GKS Katowice
:
Motor Lublin
29.11.2020
12:45

III liga, gr. 4

Hetman Zamość
2:7
Chełmianka Chełm
25.11.2020
13:00
Cracovia II Kraków
1:2
Sokół Sieniawa
25.11.2020
13:00
KSZO Ostrowiec Św.
1:0
Stal Kraśnik
25.11.2020
13:00
Chełmianka Chełm
:
Korona II Kielce
28.11.2020
12:30
ŁKS Łagów
:
Stal Stalowa Wola
29.11.2020
12:30
Stal Kraśnik
:
Podlasie Biała Podlaska
29.11.2020
12:30

Klasa Okręgowa (Kraków I)

Zieleńczanka Zielonki
:
Leśnik Gorenice
28.11.2020
11:00
Piliczanka Pilica
:
KS Olkusz
29.11.2020
11:00

Klasa Okręgowa (Wadowice)

Victoria Jaworzno
:
Hejnał Kęty
28.11.2020
11:00

Klasa Okręgowa (Tarnów II)

Błyskawica Proszówki
2:1
Strażak Mokrzyska
25.11.2020
19:30
Arkadia Olszyny
:
Sokół Borzęcin Górny
28.11.2020
13:00
Błyskawica Proszówki
:
Olimpia Kąty
28.11.2020
13:00

Klasa A (Olkusz)

Centuria Chechło
:
Promień Przeginia
28.11.2020
11:00

Klasa B (Kraków II)

Potok Więckowice
:
Górzanka Nawojowa Góra
29.11.2020
13:00

I liga futsalu (południe)

Unia Tarnów
:
Górnik Polkowice
28.11.2020
19:00
Stal Mielec
:
Heiro Rzeszów
28.11.2020
19:30
GKS Tychy
:
AZS UMCS Lublin
28.11.2020
18:00
Gwiazda Ruda Śląska
:
Futsal Nowiny
29.11.2020
16:00
Kamionka Mikołów
:
BSF Bochnia
29.11.2020
17:00
Sośnica Gliwice
:
Profisport Wrocław
29.11.2020
17:00

II liga futsalu (małopolsko-świętokrzyska)

Błyskawica Wyciąże
:
BSF Busko Zdrój
28.11.2020
17:00
Patroni Nowy Targ
:
Spartak Wielkanoc
29.11.2020
13:00
AZS UEK Kraków
:
Sparta Spytkowice
29.11.2020
16:00

Ekstraliga Futsalu Kobiet, gr.południowa

Wierzbowianka Wierzbno
:
Rekord Bielsko Biała
28.11.2020
15:00
AZS UEK Słomniczanka Słomniki
:
AZS UJ Kraków
28.11.2020
18:00
AZS UP Wanda Kraków
:
Rolnik Głogówek
29.11.2020
16:00