facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Centralna Liga Juniorek U-17

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 05.09.2020

UKS Staszkówka Jelna
1:2
Resovia Rzeszów
05.09.2020
12:00
Unia Opole
1:3
Ślęza Wrocław
05.09.2020
17:30
ROW Rybnik
0:7
UKS SMS Łódź
06.09.2020
12:00
SWD Wodzisław
2:2
Górnik Łęczna
06.09.2020
16:00
Bronowianka Kraków
9:1
KKS Zabrze
06.09.2020
16:00

2. kolejka 12.09.2020

Bronowianka Kraków
0:4
SWD Wodzisław
12.09.2020
16:00
Ślęza Wrocław
3:1
UKS Staszkówka Jelna
12.09.2020
17:00
UKS SMS Łódź
31:0
Unia Opole
13.09.2020
12:30
KKS Zabrze
2:4
Resovia Rzeszów
13.09.2020
13:00
Górnik Łęczna
7:0
ROW Rybnik
16.09.2020
12:00

3. kolejka 26.09.2020

SWD Wodzisław
14:0
KKS Zabrze
26.09.2020
12:00
Unia Opole
0:5
Górnik Łęczna
26.09.2020
14:00
ROW Rybnik
0:7
Bronowianka Kraków
27.09.2020
15:00
Resovia Rzeszów
2:0
Ślęza Wrocław
07.10.2020
14:00
UKS Staszkówka Jelna
1:11
UKS SMS Łódź
14.10.2020
15:00

4. kolejka 03.10.2020

UKS SMS Łódź
8:0
Resovia Rzeszów
30.09.2020
16:00
Bronowianka Kraków
6:1
Unia Opole
03.10.2020
11:00
KKS Zabrze
0:6
Ślęza Wrocław
03.10.2020
12:00
SWD Wodzisław
5:1
ROW Rybnik
03.10.2020
18:00
Górnik Łęczna
8:1
UKS Staszkówka Jelna
04.10.2020
15:00

5. kolejka 17.10.2020

Unia Opole
1:6
SWD Wodzisław
17.10.2020
13:00
ROW Rybnik
4:0
KKS Zabrze
18.10.2020
15:00
Ślęza Wrocław
1:0
UKS SMS Łódź
28.10.2020
17:30
Resovia Rzeszów
1:3
Górnik Łęczna
10.11.2020
14:30
UKS Staszkówka Jelna
9:2
Bronowianka Kraków
12.11.2020
12:00

6. kolejka 24.10.2020

KKS Zabrze
0:10
UKS SMS Łódź
24.10.2020
12:00
Górnik Łęczna
1:0
Ślęza Wrocław
24.10.2020
11:00
SWD Wodzisław
2:0
UKS Staszkówka Jelna
25.10.2020
14:00
Bronowianka Kraków
6:2
Resovia Rzeszów
25.10.2020
14:00
ROW Rybnik
1:1
Unia Opole
25.10.2020
12:00

7. kolejka 31.10.2020

Resovia Rzeszów
2:2
SWD Wodzisław
28.10.2020
14:00
UKS SMS Łódź
1:2
Górnik Łęczna
31.10.2020
12:00
Ślęza Wrocław
2:3
Bronowianka Kraków
31.10.2020
17:30
Unia Opole
4:3
KKS Zabrze
31.10.2020
15:00
UKS Staszkówka Jelna
6:1
ROW Rybnik
31.10.2020
12:00

8. kolejka 07.11.2020

Unia Opole
1:3
UKS Staszkówka Jelna
07.11.2020
13:00
Bronowianka Kraków
1:2
UKS SMS Łódź
08.11.2020
13:30
KKS Zabrze
1:12
Górnik Łęczna
08.11.2020
11:00
ROW Rybnik
0:4
Resovia Rzeszów
08.11.2020
12:00
SWD Wodzisław
4:0
Ślęza Wrocław
22.11.2020
14:00

9. kolejka 14.11.2020

UKS SMS Łódź
2:1
SWD Wodzisław
14.11.2020
13:30
Ślęza Wrocław
3:0
ROW Rybnik
14.11.2020
17:00
Resovia Rzeszów
5:2
Unia Opole
14.11.2020
13:00
Górnik Łęczna
4:3
Bronowianka Kraków
15.11.2020
09:00
UKS Staszkówka Jelna
11:1
KKS Zabrze
15.11.2020
12:00

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

Brak zaplanowanych spotkań.

9. kolejka 14.11.2020

14.11.2020
13:30
UKS SMS Łódź
2:1
SWD Wodzisław
14.11.2020
17:00
Ślęza Wrocław
3:0
ROW Rybnik
14.11.2020
13:00
Resovia Rzeszów
5:2
Unia Opole
15.11.2020
09:00
Górnik Łęczna
4:3
Bronowianka Kraków
15.11.2020
12:00
UKS Staszkówka Jelna
11:1
KKS Zabrze

9. kolejka 14.11.2020

14.11.2020
13:30
UKS SMS Łódź
2:1
SWD Wodzisław
14.11.2020
17:00
Ślęza Wrocław
3:0
ROW Rybnik
14.11.2020
13:00
Resovia Rzeszów
5:2
Unia Opole
15.11.2020
09:00
Górnik Łęczna
4:3
Bronowianka Kraków
15.11.2020
12:00
UKS Staszkówka Jelna
11:1
KKS Zabrze

Wiadomości ligowe


PKO Ekstraklasa

Stal Mielec
2:2
Wisła Płock
04.03.2021
18:00
Wisła Kraków
0:0
Górnik Zabrze
05.03.2021
20:30
Zagłębie Lubin
:
Jagiellonia Białystok
06.03.2021
17:30
Podbeskidzie Bielsko Biała
:
Lechia Gdańsk
06.03.2021
15:00
Raków Częstochowa
:
Cracovia Kraków
06.03.2021
20:00
Śląsk Wrocław
:
Legia Warszawa
07.03.2021
17:30
Pogoń Szczecin
:
Lech Poznań
07.03.2021
15:00
Piast Gliwice
:
Stal Mielec
07.03.2021
12:30
Warta Poznań
:
Wisła Płock
08.03.2021
18:00

Fortuna I liga

Miedź Legnica
3:0
GKS Bełchatów
05.03.2021
17:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
2:2
Sandecja Nowy Sącz
05.03.2021
17:40
Odra Opole
1:2
Stomil Olsztyn
05.03.2021
14:00
GKS Jastrzębie
:
Korona Kielce
06.03.2021
14:30
Resovia Rzeszów
:
Górnik Łęczna
06.03.2021
14:00
ŁKS Łódź
:
Widzew Łódź
06.03.2021
12:40
Radomiak Radom
:
Chrobry Głogów
06.03.2021
17:00
Puszcza Niepołomice
:
Arka Gdynia
07.03.2021
14:30
GKS Tychy
:
Zagłębie Sosnowiec
07.03.2021
12:40

II liga

Lech II Poznań
:
Sokół Ostróda
06.03.2021
13:00
Olimpia Elbląg
:
Wigry Suwałki
06.03.2021
14:00
Górnik Polkowice
:
Stal Rzeszów
06.03.2021
13:00
Błękitni Stargard
:
KKS 1925 Kalisz
06.03.2021
13:00
Olimpia Grudziądz
:
Bytovia Bytów
06.03.2021
14:00
Znicz Pruszków
:
Motor Lublin
06.03.2021
12:00
GKS Katowice
:
Hutnik Kraków
06.03.2021
17:00
Pogoń Siedlce
:
Chojniczanka Chojnice
07.03.2021
20:15
Skra Częstochowa
:
Śląsk II Wrocław
07.03.2021
13:00

III liga, gr. 4

Orlęta Radzyń Podlaski
2:1
KSZO Ostrowiec Św.
05.03.2021
13:00
Wisła Puławy
:
Jutrzenka Giebułtów
06.03.2021
15:00
ŁKS Łagów
:
Korona II Kielce
06.03.2021
15:00
Stal Kraśnik
:
Hetman Zamość
06.03.2021
14:00
Siarka Tarnobrzeg
:
Lewart Lubartów
06.03.2021
14:00
Wisła Sandomierz
:
Wisłoka Dębica
06.03.2021
14:00
Stal Stalowa Wola
:
Avia Świdnik
06.03.2021
13:00
KS Wiązownica
:
Chełmianka Chełm
07.03.2021
14:00
Cracovia II Kraków
:
Podlasie Biała Podlaska
07.03.2021
13:00
Sokół Sieniawa
:
Wólczanka Wólka Pełkińska
07.03.2021
13:00

Keeza Klasa Okręgowa (Wadowice)

Babia Góra Sucha Beskidzka
:
Victoria Jaworzno
06.03.2021
13:00

Keeza Klasa A (Wieliczka)

Czarnochowice
:
Czarni Staniątki
06.03.2021
14:00

Makroregionalna Liga Juniorów U-19

Motor Lublin
:
Stal Rzeszów
06.03.2021
12:00
Garbarnia Kraków
:
Resovia Rzeszów
06.03.2021
14:00
Sandecja Nowy Sącz
:
Orlęta K.
07.03.2021
13:00
Korona II
:
Górnik Łęczna
07.03.2021
14:10

Centralna Liga Juniorów U-18

Arka G.
2:1
Śląsk Wrocław
05.03.2021
12:00
Hutnik Kraków
:
SMS Łódź
06.03.2021
13:00
Wisła Kraków
:
Lechia
06.03.2021
12:00
Legia Warszawa
:
Pogoń Szczecin
06.03.2021
11:15
Górnik Zabrze
:
Escola Varsovia Warszawa
07.03.2021
11:00
Korona
:
Jagiellonia
07.03.2021
12:00
Lech Poznań
:
Gwarek Zabrze
07.03.2021
12:00
Zagłębie Lubin
:
Cracovia Kraków
07.03.2021
15:30

Centralna Liga Juniorów U-17, gr. D - wiosna

TOP 54 Biała Podlaska
:
Cracovia Kraków
06.03.2021
12:00
Górnik Ł.
:
Korona Kielce
06.03.2021
14:00
Stal Rz.
:
Motor Lublin
07.03.2021
12:00
Wisła Kraków
:
Hutnik Kraków
07.03.2021
18:00

Centralna Liga Juniorów U-15, gr. D - wiosna

Unia Tarnów
:
TOP 54 Biała Podlaska
06.03.2021
10:15
BKS Lublin
:
Wisła Kraków
06.03.2021
14:30
Cracovia Kraków
:
KKP Korona
06.03.2021
15:00
Hetman Z.
:
Sandecja Nowy Sącz
07.03.2021
14:30

I liga futsalu (południe)

Kamionka Mikołów
:
Górnik Polkowice
07.03.2021
17:00
Gwiazda Ruda Śląska
:
Heiro Rzeszów
07.03.2021
16:00
GKS Tychy
:
Unia Tarnów
07.03.2021
18:00
BSF Bochnia
:
Futsal Nowiny
07.03.2021
19:00
Profisport Wrocław
:
AZS UMCS Lublin
07.03.2021
16:00
Sośnica Gliwice
:
Stal Mielec
07.03.2021
19:00

Halowa Liga Oldbojów (Kraków)

Strzelcy
:
Hutnik Kraków
05.03.2021
19:30
Wisła Kraków
:
Cracovia Kraków
05.03.2021
19:30
Grębałowianka Kraków
:
Wanda Kraków
05.03.2021
20:30
Orzeł Piaski Wielkie
:
Opatkowianka Opatkowice
05.03.2021
20:30
Dąbski
:
Clepardia Kraków
05.03.2021
21:30
Wieczysta Kraków
:
Prokocim Kraków
05.03.2021
21:30

Seniorzy

Młodzież

Inne

Patronat medialny