facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

II liga oldbojów (Kraków)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 28.08.2020

Tyniec Kraków
10:0
Victoria Kobierzyn
11.09.2020
18:00
Wanda Kraków
1:2
Borek Kraków
18.09.2020
17:30
Strzelcy Kraków
1:4
Wieczysta Kraków
23.09.2020
17:30
Krakus Swoszowice
1:3
Clepardia Kraków
25.09.2020
17:30
Zwierzyniecki Kraków
5:3
Prądniczanka Kraków
26.10.2020
18:30

2. kolejka 31.08.2020

Victoria Kobierzyn
1:4
Prądniczanka Kraków
31.08.2020
18:00
Zwierzyniecki Kraków
1:2
Krakus Swoszowice
31.08.2020
18:00
Clepardia Kraków
1:3
Wanda Kraków
31.08.2020
18:00
Tyniec Kraków
3:3
Wieczysta Kraków
31.08.2020
18:00
Borek Kraków
2:5
Strzelcy Kraków
31.08.2020
19:00

3. kolejka 07.09.2020

Wieczysta Kraków
3:1
Zwierzyniecki Kraków
07.09.2020
18:00
Krakus Swoszowice
2:1
Strzelcy Kraków
07.09.2020
18:00
Wanda Kraków
6:1
Victoria Kobierzyn
07.09.2020
18:00
Prądniczanka Kraków
2:2
Tyniec Kraków
07.09.2020
18:30
Borek Kraków
0:4
Clepardia Kraków
16.11.2020
19:00

4. kolejka 14.09.2020

Tyniec Kraków
4:2
Krakus Swoszowice
14.09.2020
18:00
Zwierzyniecki Kraków
Borek Kraków
14.09.2020
18:00
Clepardia Kraków
5:1
Victoria Kobierzyn
14.09.2020
18:00
Strzelcy Kraków
2:2
Wanda Kraków
14.09.2020
19:00
Wieczysta Kraków
1:6
Prądniczanka Kraków
09.10.2020
20:00

5. kolejka 21.09.2020

Strzelcy Kraków
0:3 v.o.
Clepardia Kraków
21.09.2020
18:00
Wanda Kraków
3:1
Zwierzyniecki Kraków
21.09.2020
17:30
Victoria Kobierzyn
0:13
Wieczysta Kraków
21.09.2020
17:30
Prądniczanka Kraków
2:2
Krakus Swoszowice
21.09.2020
18:30
Borek Kraków
2:0
Tyniec Kraków
21.09.2020
19:00

6. kolejka 28.09.2020

Zwierzyniecki Kraków
4:2
Strzelcy Kraków
28.09.2020
17:30
Wieczysta Kraków
1:4
Borek Kraków
28.09.2020
17:30
Victoria Kobierzyn
:
Krakus Swoszowice
28.09.2020
17:30
Clepardia Kraków
4:2
Tyniec Kraków
28.09.2020
17:30
Prądniczanka Kraków
2:1
Wanda Kraków
28.09.2020
18:30

7. kolejka 05.10.2020

Strzelcy Kraków
3:0
Victoria Kobierzyn
05.10.2020
17:30
Wanda Kraków
1:4
Tyniec Kraków
05.10.2020
17:00
Clepardia Kraków
1:4
Zwierzyniecki Kraków
05.10.2020
17:00
Borek Kraków
3:2
Prądniczanka Kraków
05.10.2020
19:00
Krakus Swoszowice
3:0
Wieczysta Kraków
23.10.2020
00:00

8. kolejka 12.10.2020

Tyniec Kraków
9:3
Strzelcy Kraków
12.10.2020
16:45
Wieczysta Kraków
:
Wanda Kraków
12.10.2020
16:45
Krakus Swoszowice
0:3 v.o.
Borek Kraków
12.10.2020
16:45
Victoria Kobierzyn
0:3 v.o.
Zwierzyniecki Kraków
12.10.2020
16:45
Prądniczanka Kraków
2:1
Clepardia Kraków
12.10.2020
18:30

9. kolejka 19.10.2020

Zwierzyniecki Kraków
2:5
Tyniec Kraków
19.10.2020
18:30
Wanda Kraków
1:2
Krakus Swoszowice
19.10.2020
16:30
Victoria Kobierzyn
0:3 v.o.
Borek Kraków
19.10.2020
16:30
brak gospodarzy (obecni sędziowie i goście)
Prądniczanka Kraków
5:0
Strzelcy Kraków
19.10.2020
18:30
Wieczysta Kraków
4:5
Clepardia Kraków
23.11.2020
20:00
sztuczne boisko ul.Koletek w Krakowie

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

Brak zaplanowanych spotkań.

9. kolejka 19.10.2020

19.10.2020
18:30
Zwierzyniecki Kraków
2:5
Tyniec Kraków
19.10.2020
16:30
Wanda Kraków
1:2
Krakus Swoszowice
19.10.2020
16:30
Victoria Kobierzyn
0:3 v.o.
Borek Kraków
19.10.2020
18:30
Prądniczanka Kraków
5:0
Strzelcy Kraków
23.11.2020
20:00
Wieczysta Kraków
4:5
Clepardia Kraków

9. kolejka 19.10.2020

19.10.2020
18:30
Zwierzyniecki Kraków
2:5
Tyniec Kraków
19.10.2020
16:30
Wanda Kraków
1:2
Krakus Swoszowice
19.10.2020
16:30
Victoria Kobierzyn
0:3 v.o.
Borek Kraków
19.10.2020
18:30
Prądniczanka Kraków
5:0
Strzelcy Kraków
23.11.2020
20:00
Wieczysta Kraków
4:5
Clepardia Kraków

Wiadomości ligowe


PKO Ekstraklasa

Zagłębie Lubin
2:1
Podbeskidzie Bielsko Biała
11.04.2021
15:00
Lech Poznań
0:0
Legia Warszawa
11.04.2021
17:30
Piast Gliwice
:
Górnik Zabrze
12.04.2021
18:00

Fortuna I liga

Chrobry Głogów
0:0
Miedź Legnica
11.04.2021
12:40
Arka Gdynia
1:1
Odra Opole
11.04.2021
12:40
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Korona Kielce
14.04.2021
19:00

II liga

Śląsk II Wrocław
3:2
Bytovia Bytów
11.04.2021
13:00
Lech II Poznań
:
Znicz Pruszków
14.04.2021
13:00
Motor Lublin
:
Wigry Suwałki
14.04.2021
18:00
Chojniczanka Chojnice
:
Śląsk II Wrocław
14.04.2021
19:30
Hutnik Kraków
:
Błękitni Stargard
14.04.2021
16:30
Sokół Ostróda
:
Skra Częstochowa
14.04.2021
18:00
Górnik Polkowice
:
Olimpia Grudziądz
14.04.2021
13:00
GKS Katowice
:
Olimpia Elbląg
14.04.2021
17:00
Bytovia Bytów
:
KKS 1925 Kalisz
14.04.2021
17:00
Stal Rzeszów
:
Garbarnia Kraków
14.04.2021
13:00

III liga, gr. 4

Korona II Kielce
1:0
Stal Stalowa Wola
11.04.2021
12:00
Stal Stalowa Wola
:
Hetman Zamość
13.04.2021
17:00
Avia Świdnik
:
Jutrzenka Giebułtów
14.04.2021
12:00
Sokół Sieniawa
:
Lewart Lubartów
14.04.2021
17:00
Orlęta Radzyń Podlaski
:
Wisłoka Dębica
14.04.2021
17:00
Cracovia II Kraków
:
Chełmianka Chełm
14.04.2021
13:00
Wisła Puławy
:
Siarka Tarnobrzeg
14.04.2021
16:00
Podlasie Biała Podlaska
:
Wólczanka Wólka Pełkińska
14.04.2021
15:00
KSZO Ostrowiec Św.
:
Podhale Nowy Targ
14.04.2021
17:00
ŁKS Łagów
:
Wisła Sandomierz
14.04.2021
17:00
Stal Kraśnik
:
KS Wiązownica
14.04.2021
16:00

Keeza IV liga (Kraków-Wadowice)

Orzeł Piaski Wielkie
:
LKS Rajsko
11.04.2021
16:00

Keeza Klasa Okręgowa (Wadowice)

Zatorzanka Zator
:
Sosnowianka Stanisław Dln
14.04.2021
17:00

Keeza Klasa Okręgowa (Nowy Sącz I)

Sokół Stary Sącz
:
Gród Podegrodzie
14.04.2021
16:30

Keeza Klasa B (Kraków I)

Olimpia Czaple Wielkie
:
LKS Polanowice
11.04.2021
15:00
Milenium Radziemice
:
Novi Narama
11.04.2021
12:00

Keeza Klasa B (Olkusz)

Orzeł K.
:
Czapla Czaple Male
11.04.2021
13:00
Piliczanka II Pilica
:
Nidzica Słaboszów
11.04.2021
15:00

Makroregionalna Liga Juniorów U-19

Sandecja Nowy Sącz
:
Stal Rzeszów
11.04.2021
13:00

I Małopolska Liga Młodzików - wiosna

Dunajec Nowy Sącz
:
Wisła Kraków
11.04.2021
10:00
Limanovia Limanowa
:
Tarnovia Tarnów
11.04.2021
10:00

II liga kobiet (wschód)

Widok Lublin
4:2
Ząbkovia Ząbki
11.04.2021
16:00
Rysy Bukowina Tatrzańska
1:4
AZS UW Warszawa
11.04.2021
13:00
KSP Kielce
3:2
Respekt Myślenice
11.04.2021
16:30
Włókniarz Białystok
0:2
Loczki Wyszków
11.04.2021
16:00

I liga futsalu (południe)

Sośnica Gliwice
4:3
Futsal Nowiny
11.04.2021
17:00

Seniorzy

Młodzież

Inne

Patronat medialny