facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

I liga futsalu (południe)

Tabela
Runda I
Runda II
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 20.09.2020

Unia Tarnów
2:2
Futsal Nowiny
17.09.2020
20:30
Stal Mielec
9:7
Profisport Wrocław
19.09.2020
20:00
Heiro Rzeszów
5:7
Górnik Polkowice
20.09.2020
14:00
Gwiazda Ruda Śląska
6:5
AZS UMCS Lublin
20.09.2020
16:00
Sośnica Gliwice
5:1
BSF Bochnia
20.09.2020
17:00
Kamionka Mikołów
2:5
GKS Tychy
20.09.2020
17:00

2. kolejka 26.09.2020

Futsal Nowiny
6:4
Stal Mielec
26.09.2020
19:00
AZS UMCS Lublin
1:0
Sośnica Gliwice
27.09.2020
14:00
GKS Tychy
2:4
Górnik Polkowice
27.09.2020
16:00
Profisport Wrocław
3:6
Heiro Rzeszów
27.09.2020
17:00
Kamionka Mikołów
4:5
Gwiazda Ruda Śląska
27.09.2020
17:00
BSF Bochnia
Unia Tarnów
27.09.2020
17:00

3. kolejka 03.10.2020

Sośnica Gliwice
2:4
Kamionka Mikołów
03.10.2020
19:00
Stal Mielec
4:7
BSF Bochnia
03.10.2020
19:30
Górnik Polkowice
4:1
Profisport Wrocław
04.10.2020
16:00
Gwiazda Ruda Śląska
3:7
GKS Tychy
04.10.2020
16:00
Heiro Rzeszów
7:4
Futsal Nowiny
04.10.2020
17:00
Unia Tarnów
4:2
AZS UMCS Lublin
04.10.2020
19:00

4. kolejka 10.10.2020

Futsal Nowiny
3:6
Górnik Polkowice
10.10.2020
19:00
AZS UMCS Lublin
8:3
Stal Mielec
11.10.2020
18:00
GKS Tychy
7:3
Profisport Wrocław
11.10.2020
18:00
Gwiazda Ruda Śląska
3:12
Sośnica Gliwice
11.10.2020
16:00
Kamionka Mikołów
5:5
Unia Tarnów
11.10.2020
18:00
BSF Bochnia
Heiro Rzeszów
11.10.2020
17:00

5. kolejka 17.10.2020

Stal Mielec
5:6
Kamionka Mikołów
17.10.2020
19:30
Unia Tarnów
6:4
Gwiazda Ruda Śląska
17.10.2020
20:00
Profisport Wrocław
0:9
Futsal Nowiny
18.10.2020
13:00
Górnik Polkowice
6:2
BSF Bochnia
18.10.2020
16:00
Heiro Rzeszów
5:5
AZS UMCS Lublin
18.10.2020
17:00
Sośnica Gliwice
6:2
GKS Tychy
18.10.2020
17:00

6. kolejka 24.10.2020

AZS UMCS Lublin
3:5
Górnik Polkowice
24.10.2020
20:00
GKS Tychy
2:4
Futsal Nowiny
24.10.2020
18:00
Gwiazda Ruda Śląska
17:6
Stal Mielec
25.10.2020
16:00
Kamionka Mikołów
3:4
Heiro Rzeszów
25.10.2020
17:00
BSF Bochnia
Profisport Wrocław
25.10.2020
17:00
Sośnica Gliwice
3:3
Unia Tarnów
25.10.2020
17:00

7. kolejka 07.11.2020

Futsal Nowiny
4:4
BSF Bochnia
06.11.2020
20:00
Unia Tarnów
8:5
GKS Tychy
07.11.2020
19:00
Stal Mielec
5:9
Sośnica Gliwice
07.11.2020
19:30
AZS UMCS Lublin
5:3
Profisport Wrocław
08.11.2020
14:00
Górnik Polkowice
5:3
Kamionka Mikołów
08.11.2020
16:00
Heiro Rzeszów
4:2
Gwiazda Ruda Śląska
08.11.2020
19:00

8. kolejka 14.11.2020

Unia Tarnów
7:2
Stal Mielec
14.11.2020
19:00
Gwiazda Ruda Śląska
3:4
Górnik Polkowice
14.11.2020
18:00
AZS UMCS Lublin
1:1
Futsal Nowiny
15.11.2020
15:00
GKS Tychy
5:2
BSF Bochnia
15.11.2020
18:00
Kamionka Mikołów
5:1
Profisport Wrocław
15.11.2020
17:00
Sośnica Gliwice
6:2
Heiro Rzeszów
15.11.2020
17:00

9. kolejka 21.11.2020

BSF Bochnia
AZS UMCS Lublin
21.11.2020
17:00
Stal Mielec
8:3
GKS Tychy
21.11.2020
19:30
Futsal Nowiny
0:0
Kamionka Mikołów
22.11.2020
15:30
Górnik Polkowice
4:4
Sośnica Gliwice
22.11.2020
17:00
Unia Tarnów
5:7
Heiro Rzeszów
22.11.2020
17:00
Profisport Wrocław
1:3
Gwiazda Ruda Śląska
22.11.2020
18:00

10. kolejka 28.11.2020

Unia Tarnów
1:4
Górnik Polkowice
28.11.2020
19:00
Stal Mielec
3:10
Heiro Rzeszów
28.11.2020
19:30
GKS Tychy
3:4
AZS UMCS Lublin
28.11.2020
18:00
Gwiazda Ruda Śląska
2:4
Futsal Nowiny
29.11.2020
16:00
Kamionka Mikołów
4:6
BSF Bochnia
29.11.2020
17:00
Sośnica Gliwice
11:2
Profisport Wrocław
29.11.2020
17:00

11. kolejka 05.12.2020

BSF Bochnia
4:4
Gwiazda Ruda Śląska
05.12.2020
19:00
AZS UMCS Lublin
3:2
Kamionka Mikołów
05.12.2020
13:30
Heiro Rzeszów
2:2
GKS Tychy
05.12.2020
18:45
Futsal Nowiny
4:1
Sośnica Gliwice
06.12.2020
17:00
Profisport Wrocław
2:4
Unia Tarnów
06.12.2020
16:00
Górnik Polkowice
9:0
Stal Mielec
06.12.2020
16:00

12. kolejka 12.12.2020

Futsal Nowiny
6:3
Unia Tarnów
12.12.2020
20:00
Profisport Wrocław
8:3
Stal Mielec
12.12.2020
18:00
Górnik Polkowice
5:7
Heiro Rzeszów
12.12.2020
17:00
AZS UMCS Lublin
3:1
Gwiazda Ruda Śląska
13.12.2020
17:00
GKS Tychy
2:2
Kamionka Mikołów
13.12.2020
18:00
BSF Bochnia
Sośnica Gliwice
13.12.2020
17:00

13. kolejka 03.04.2021

Unia Tarnów
BSF Bochnia
24.03.2021
20:00
Na boisku 5:4. Walkower dla BSF Bochnia
Gwiazda Ruda Śląska
3:5
Kamionka Mikołów
31.03.2021
19:40
Górnik Polkowice
11:2
GKS Tychy
03.04.2021
16:00
Stal Mielec
5:10
Futsal Nowiny
03.04.2021
19:30
Heiro Rzeszów
3:1
Profisport Wrocław
03.04.2021
13:00
Sośnica Gliwice
4:1
AZS UMCS Lublin
03.04.2021
20:00

14. kolejka 30.01.2021

AZS UMCS Lublin
7:4
Unia Tarnów
30.01.2021
15:30
Futsal Nowiny
3:1
Heiro Rzeszów
30.01.2021
20:30
GKS Tychy
5:2
Gwiazda Ruda Śląska
31.01.2021
18:00
BSF Bochnia
Stal Mielec
31.01.2021
14:00
Profisport Wrocław
2:5
Górnik Polkowice
31.01.2021
12:00
Kamionka Mikołów
0:7
Sośnica Gliwice
28.02.2021
17:00

15. kolejka 06.02.2021

Górnik Polkowice
7:2
Futsal Nowiny
06.02.2021
17:00
Stal Mielec
3:6
AZS UMCS Lublin
06.02.2021
19:30
Profisport Wrocław
3:9
GKS Tychy
06.02.2021
19:00
Unia Tarnów
4:3
Kamionka Mikołów
07.02.2021
17:00
Heiro Rzeszów
1:4
BSF Bochnia
07.02.2021
17:00
Sośnica Gliwice
9:4
Gwiazda Ruda Śląska
07.02.2021
17:00

16. kolejka 13.02.2021

Futsal Nowiny
4:2
Profisport Wrocław
13.02.2021
18:00
BSF Bochnia
Górnik Polkowice
13.02.2021
17:00
Kamionka Mikołów
2:4
Stal Mielec
14.02.2021
17:00
Gwiazda Ruda Śląska
6:3
Unia Tarnów
14.02.2021
16:00
AZS UMCS Lublin
4:2
Heiro Rzeszów
14.02.2021
16:00
GKS Tychy
3:5
Sośnica Gliwice
14.02.2021
18:30

17. kolejka 20.02.2021

Górnik Polkowice
4:5
AZS UMCS Lublin
20.02.2021
19:00
Stal Mielec
5:9
Gwiazda Ruda Śląska
20.02.2021
19:30
Futsal Nowiny
6:2
GKS Tychy
20.02.2021
20:00
Profisport Wrocław
2:4
BSF Bochnia
20.02.2021
19:00
Unia Tarnów
3:3
Sośnica Gliwice
21.02.2021
17:00
Heiro Rzeszów
5:3
Kamionka Mikołów
21.02.2021
17:30

18. kolejka 06.03.2021

Kamionka Mikołów
3:5
Górnik Polkowice
07.03.2021
17:00
Gwiazda Ruda Śląska
7:8
Heiro Rzeszów
07.03.2021
16:00
GKS Tychy
6:5
Unia Tarnów
07.03.2021
18:00
BSF Bochnia
7:3
Futsal Nowiny
07.03.2021
19:00
Profisport Wrocław
0:1
AZS UMCS Lublin
07.03.2021
16:00
Sośnica Gliwice
10:2
Stal Mielec
07.03.2021
19:00

19. kolejka 13.03.2021

Stal Mielec
2:11
Unia Tarnów
13.03.2021
19:30
Futsal Nowiny
4:1
AZS UMCS Lublin
13.03.2021
18:00
Profisport Wrocław
3:3
Kamionka Mikołów
13.03.2021
18:00
Górnik Polkowice
8:3
Gwiazda Ruda Śląska
14.03.2021
14:00
Heiro Rzeszów
1:5
Sośnica Gliwice
14.03.2021
17:00
BSF Bochnia
3:2
GKS Tychy
14.03.2021
16:00

20. kolejka 20.03.2021

Heiro Rzeszów
3:3
Unia Tarnów
21.03.2021
18:00
Kamionka Mikołów
4:4
Futsal Nowiny
21.03.2021
17:00
Gwiazda Ruda Śląska
1:5
Profisport Wrocław
21.03.2021
16:00
GKS Tychy
4:0
Stal Mielec
21.03.2021
15:00
Sośnica Gliwice
3:1
Górnik Polkowice
21.03.2021
18:00
AZS UMCS Lublin
BSF Bochnia
31.03.2021
20:00

21. kolejka 27.03.2021

AZS UMCS Lublin
4:4
GKS Tychy
27.03.2021
18:00
Futsal Nowiny
6:4
Gwiazda Ruda Śląska
27.03.2021
19:00
Profisport Wrocław
1:3
Sośnica Gliwice
27.03.2021
18:00
Górnik Polkowice
4:6
Unia Tarnów
28.03.2021
14:00
Heiro Rzeszów
4:4
Stal Mielec
28.03.2021
18:00
BSF Bochnia
5:4
Kamionka Mikołów
28.03.2021
17:00

22. kolejka 10.04.2021

Unia Tarnów
:
Profisport Wrocław
10.04.2021
 
Stal Mielec
:
Górnik Polkowice
10.04.2021
 
Kamionka Mikołów
:
AZS UMCS Lublin
10.04.2021
 
Gwiazda Ruda Śląska
:
BSF Bochnia
10.04.2021
 
GKS Tychy
:
Heiro Rzeszów
10.04.2021
 
Sośnica Gliwice
:
Futsal Nowiny
11.04.2021
17:00

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

22. kolejka 10.04.2021

10.04.2021
 
Unia Tarnów
:
Profisport Wrocław
10.04.2021
 
Stal Mielec
:
Górnik Polkowice
10.04.2021
 
Kamionka Mikołów
:
AZS UMCS Lublin
10.04.2021
 
Gwiazda Ruda Śląska
:
BSF Bochnia
10.04.2021
 
GKS Tychy
:
Heiro Rzeszów
11.04.2021
17:00
Sośnica Gliwice
:
Futsal Nowiny

21. kolejka 27.03.2021

27.03.2021
18:00
AZS UMCS Lublin
4:4
GKS Tychy
27.03.2021
19:00
Futsal Nowiny
6:4
Gwiazda Ruda Śląska
27.03.2021
18:00
Profisport Wrocław
1:3
Sośnica Gliwice
28.03.2021
14:00
Górnik Polkowice
4:6
Unia Tarnów
28.03.2021
18:00
Heiro Rzeszów
4:4
Stal Mielec
28.03.2021
17:00
BSF Bochnia
5:4
Kamionka Mikołów
Brak zaplanowanych spotkań.

Wiadomości ligowe


PKO Ekstraklasa

Śląsk Wrocław
1:1
Lechia Gdańsk
10.04.2021
20:00
Jagiellonia Białystok
2:1
Cracovia Kraków
10.04.2021
18:00
Pogoń Szczecin
2:0
Wisła Płock
10.04.2021
15:00
Wisła Kraków
1:2
Raków Częstochowa
10.04.2021
20:30
Warta Poznań
0:0
Stal Mielec
10.04.2021
17:30
Zagłębie Lubin
:
Podbeskidzie Bielsko Biała
11.04.2021
15:00
Lech Poznań
:
Legia Warszawa
11.04.2021
17:30
Piast Gliwice
:
Górnik Zabrze
12.04.2021
18:00

Fortuna I liga

Chrobry Głogów
:
Miedź Legnica
10.04.2021
16:00
Sandecja Nowy Sącz
2:1
Zagłębie Sosnowiec
10.04.2021
13:00
Resovia Rzeszów
1:0
ŁKS Łódź
10.04.2021
15:00
Korona Kielce
1:0
GKS Tychy
10.04.2021
17:00
GKS Bełchatów
2:3
Stomil Olsztyn
10.04.2021
16:00
Widzew Łódź
0:0
Puszcza Niepołomice
10.04.2021
 
GKS Jastrzębie
1:1
Górnik Łęczna
10.04.2021
16:00
Arka Gdynia
:
Odra Opole
11.04.2021
16:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Korona Kielce
14.04.2021
19:00

II liga

Hutnik Kraków
0:0
Olimpia Elbląg
10.04.2021
16:00
Garbarnia Kraków
2:1
Chojniczanka Chojnice
10.04.2021
15:00
Błękitni Stargard
3:1
Sokół Ostróda
10.04.2021
13:00
Pogoń Siedlce
1:2
Górnik Polkowice
10.04.2021
16:00
Olimpia Grudziądz
1:3
Lech II Poznań
10.04.2021
20:15
Skra Częstochowa
3:4
Stal Rzeszów
10.04.2021
13:00
KKS 1925 Kalisz
1:1
Motor Lublin
10.04.2021
18:00
Śląsk II Wrocław
:
Bytovia Bytów
11.04.2021
13:00
Lech II Poznań
:
Znicz Pruszków
14.04.2021
 
Motor Lublin
:
Wigry Suwałki
14.04.2021
 
Chojniczanka Chojnice
:
Śląsk II Wrocław
14.04.2021
19:30
Hutnik Kraków
:
Błękitni Stargard
14.04.2021
17:00
Sokół Ostróda
:
Skra Częstochowa
14.04.2021
18:00
Górnik Polkowice
:
Olimpia Grudziądz
14.04.2021
 
GKS Katowice
:
Olimpia Elbląg
14.04.2021
17:00
Bytovia Bytów
:
KKS 1925 Kalisz
14.04.2021
17:00
Stal Rzeszów
:
Garbarnia Kraków
14.04.2021
13:00

III liga, gr. 4

KSZO Ostrowiec Św.
2:0
Podlasie Biała Podlaska
10.04.2021
16:00
Wólczanka Wólka Pełkińska
0:0
Avia Świdnik
10.04.2021
16:00
Hetman Zamość
0:1
Cracovia II Kraków
10.04.2021
13:00
Chełmianka Chełm
1:0
Orlęta Radzyń Podlaski
10.04.2021
16:00
Lewart Lubartów
0:2
Wisła Puławy
10.04.2021
16:00
Podhale Nowy Targ
3:1
KS Wiązownica
10.04.2021
16:00
Wisła Sandomierz
1:0
Stal Kraśnik
10.04.2021
15:00
Wisłoka Dębica
2:1
Sokół Sieniawa
10.04.2021
16:00
Siarka Tarnobrzeg
1:1
ŁKS Łagów
10.04.2021
16:00
Korona II Kielce
:
Stal Stalowa Wola
11.04.2021
12:00
Stal Stalowa Wola
:
Hetman Zamość
13.04.2021
17:00
Avia Świdnik
:
Jutrzenka Giebułtów
14.04.2021
12:00
Sokół Sieniawa
:
Lewart Lubartów
14.04.2021
16:00
Orlęta Radzyń Podlaski
:
Wisłoka Dębica
14.04.2021
17:00
Cracovia II Kraków
:
Chełmianka Chełm
14.04.2021
 
Wisła Puławy
:
Siarka Tarnobrzeg
14.04.2021
16:00
Podlasie Biała Podlaska
:
Wólczanka Wólka Pełkińska
14.04.2021
15:00
KSZO Ostrowiec Św.
:
Podhale Nowy Targ
14.04.2021
17:00
ŁKS Łagów
:
Wisła Sandomierz
14.04.2021
17:00
Stal Kraśnik
:
KS Wiązownica
14.04.2021
16:00

Keeza IV liga (Kraków-Wadowice)

Dalin Myślenice
:
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
10.04.2021
16:00
LKS Śledziejowice
:
Puszcza II
10.04.2021
17:00
Wiślanie Jaśkowice
:
Garbarnia II Kraków
10.04.2021
 
Beskid Andrychów
:
Clepardia Kraków
10.04.2021
 
MKS Trzebinia
:
Unia Oświęcim
10.04.2021
 
Słomniczanka Słomniki
:
LKS Jawiszowice
10.04.2021
 
Orzeł Ryczów
:
Sokół Kocmyrzów
10.04.2021
 
Pcimianka Pcim
:
KS Chełmek
10.04.2021
 
Orzeł Piaski Wielkie
:
LKS Rajsko
11.04.2021
16:00

Keeza IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

Glinik Gorlice
:
Sokół Słopnice
10.04.2021
16:00
Poprad Muszyna
:
Skalnik Kamionka Wielka
10.04.2021
16:00
Okocimski Brzesko
:
Rylovia Rylowa
10.04.2021
16:00
BKS Bochnia
:
Wolania Wola Rzędzińska
10.04.2021
16:00
Metal Tarnów
:
Lubań Maniowy
10.04.2021
16:00
Bruk-Bet Termalica II Nieciecza
:
Watra Białka Tatrzańska
10.04.2021
16:00
GKS Drwinia
:
Tarnovia Tarnów
10.04.2021
16:00
Barciczanka Barcice
:
Wierchy Rabka Zdrój
10.04.2021
16:00
Limanovia Limanowa
:
Unia Tarnów
10.04.2021
16:00

Keeza Klasa Okręgowa (Wadowice)

Zatorzanka Zator
:
Sosnowianka Stanisław Dln
14.04.2021
17:00

Keeza Klasa Okręgowa (Nowy Sącz I)

Sokół Stary Sącz
:
Gród Podegrodzie
14.04.2021
16:30

Keeza Klasa B (Kraków I)

LKS Niedźwiedź II
:
Agricola Klimontów
10.04.2021
 
Zawisza Sulechów
:
Sparta Skrzeszowice
10.04.2021
 
Trątnowianka Trątnowice
:
Polonia Wilczkowice
10.04.2021
 
Kosynierzy Łuczyce
:
Juvenia Prandocin
10.04.2021
 
Olimpia Czaple Wielkie
:
LKS Polanowice
11.04.2021
15:00
Milenium Radziemice
:
Novi Narama
11.04.2021
12:00

Keeza Klasa B (Kraków II)

Bronowicki Kraków
:
Płomień Jerzmanowice
10.04.2021
 
Iskra Radwanowice
:
Maszycanka II Maszyce
10.04.2021
 
Niegoszowianka
:
Górzanka Nawojowa Góra
10.04.2021
 
Potok Więckowice
:
Orzeł II Bębło
10.04.2021
 
Kmita II Zabierzów
:
Topór Aleksandrowice
10.04.2021
 

Keeza Klasa B (Kraków III)

Kaszowianka II Kaszów
:
Wieczysta II
10.04.2021
 
Albertus Kraków
:
Victoria Kraków
10.04.2021
 
Universum Kraków
:
Dragoons Kraków
10.04.2021
 
Grom Kraków
:
Rybitwy Kraków
10.04.2021
 
Wawel Kraków
:
Pychowianka Kraków
10.04.2021
 

Keeza Klasa B (Kraków IV)

Gwiazda Ściejowice
:
Sankowia Sanka
10.04.2021
16:00
Tyniec Kraków
:
Nadwiślan Rusocice
10.04.2021
 
Lotnik II Kryspinów
:
Sparta Przeginia Duchowna
10.04.2021
 
Radziszowianka II
:
Skawinka II Skawina
10.04.2021
 
Borkowianka Borek Sz.
:
Trzebol Wielkie Drogi
10.04.2021
 

Keeza Klasa B (Olkusz)

Pilica II Wierbka
:
Strumyk Zarzecze
10.04.2021
 
Trzy Buki Wierzchowisko
:
Northstar Miechów
10.04.2021
 
Stare Bukowno
:
Victoria Smroków
10.04.2021
 
Hetman Dłużec
:
Cobra Wężerów
10.04.2021
 
Orzeł K.
:
Czapla Czaple Male
11.04.2021
13:00
Piliczanka II Pilica
:
Nidzica Słaboszów
11.04.2021
15:00

Makroregionalna Liga Juniorów U-19

Orlęta K.
:
Górnik Łęczna
10.04.2021
 
Korona II
:
Resovia Rzeszów
10.04.2021
 
Motor Lublin
:
Garbarnia Kraków
10.04.2021
 
Sandecja Nowy Sącz
:
Stal Rzeszów
11.04.2021
13:00

Centralna Liga Juniorów U-17, gr. D - wiosna

Stal Rz.
:
Cracovia Kraków
10.04.2021
12:00
Hutnik Kraków
:
Motor Lublin
10.04.2021
12:00
Wisła Kraków
:
Korona Kielce
10.04.2021
12:05
Górnik Ł.
:
TOP 54 Biała Podlaska
10.04.2021
 

Centralna Liga Juniorów U-15, gr. D - wiosna

KKP Korona
:
TOP 54 Biała Podlaska
10.04.2021
12:00
Unia Tarnów
:
Sandecja Nowy Sącz
10.04.2021
 
Wisła Kraków
:
Hetman Z.
10.04.2021
 
Cracovia Kraków
:
BKS Lublin
10.04.2021
 

I Małopolska Liga Juniorów Młodszych - wiosna

Sandecja Nowy Sącz
:
Dunajec Nowy Sącz
10.04.2021
10:00
Okocimski Brzesko
:
Puszcza Niepołomice
10.04.2021
 
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Garbarnia Kraków
10.04.2021
 
Podhale Nowy Targ
:
Profi Zielonki
10.04.2021
 

II Małopolska Liga Juniorów Młodszych - wiosna

AP Wisła Czarny Dunajec
:
Hutnik II Kraków
10.04.2021
13:00
Podgórze Kraków
:
Tarnovia Tarnów
10.04.2021
 
Glinik Gorlice
:
Unia Tarnów
10.04.2021
 
SMS Oświęcim
:
Górnik Tarnów
10.04.2021
 

I Małopolska Liga Trampkarzy - wiosna

Dunajec Nowy Sącz
:
Okocimski Brzesko
10.04.2021
10:00
Wisła II Kraków
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
10.04.2021
 
Garbarnia Kraków
:
Podhale Nowy Targ
10.04.2021
 
Respect Szalowa
:
Unia Oświęcim
10.04.2021
 

II Małopolska Liga Trampkarzy - wiosna

Unia II Tarnów
:
Hutnik Kraków
10.04.2021
 
Tarnovia Tarnów
:
MOSiR Bochnia
10.04.2021
 
Chełmek
:
Sandecja Nowy Sącz
10.04.2021
 
AP 21 Kraków
:
Okocimski Brzesko
10.04.2021
 

I Małopolska Liga Młodzików - wiosna

Podhale Nowy Targ
:
Cracovia Kraków
10.04.2021
 
AS Progres Kraków
:
Sandecja Nowy Sącz
10.04.2021
 
Dunajec Nowy Sącz
:
Wisła Kraków
11.04.2021
10:00
Limanovia Limanowa
:
Tarnovia Tarnów
11.04.2021
10:00

II Małopolska Liga Młodzików - wiosna

AP Wisła Czarny Dunajec
:
Hutnik Kraków
10.04.2021
13:00
Kalwarianka
:
Cracovia II Kraków
10.04.2021
 
Okocimski Brzesko
:
Wisła II K.
10.04.2021
 
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
AP 21 Chrzanów
10.04.2021
 

II liga kobiet (wschód)

Sparta Daleszyce
:
Prądniczanka Kraków
10.04.2021
12:00
Wanda Nowa Huta
:
Sokół Kolbuszowa Dolna
10.04.2021
16:30
Widok Lublin
:
Ząbkovia Ząbki
11.04.2021
16:00
Rysy Bukowina Tatrzańska
:
AZS UW Warszawa
11.04.2021
13:00
KSP Kielce
:
Respekt Myślenice
11.04.2021
16:30
Włókniarz Białystok
:
Loczki Wyszków
11.04.2021
16:00

I liga futsalu (południe)

Unia Tarnów
:
Profisport Wrocław
10.04.2021
 
Stal Mielec
:
Górnik Polkowice
10.04.2021
 
Kamionka Mikołów
:
AZS UMCS Lublin
10.04.2021
 
Gwiazda Ruda Śląska
:
BSF Bochnia
10.04.2021
 
GKS Tychy
:
Heiro Rzeszów
10.04.2021
 
Sośnica Gliwice
:
Futsal Nowiny
11.04.2021
17:00

Seniorzy

Młodzież

Inne

Patronat medialny