facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Ekstraliga Futsalu Kobiet, gr.południowa

Tabela
Runda I
Runda II
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 07.11.2020

Wierzbowianka Wierzbno
2:2
AZS UEK Słomniczanka Słomniki
07.11.2020
13:00
Rolnik Głogówek
3:7
Rekord Bielsko Biała
19.12.2020
17:00
AZS UP Wanda Kraków
1:4
AZS UJ Kraków
20.12.2020
16:00

2. kolejka 14.11.2020

Wierzbowianka Wierzbno
3:4
AZS UP Wanda Kraków
14.11.2020
13:00
AZS UEK Słomniczanka Słomniki
2:8
Rekord Bielsko Biała
15.11.2020
18:00
AZS UJ Kraków
Rolnik Głogówek
15.11.2020
18:00

3. kolejka 21.11.2020

Rekord Bielsko Biała
7:2
AZS UJ Kraków
21.11.2020
18:00
AZS UP Wanda Kraków
2:1
AZS UEK Słomniczanka Słomniki
22.11.2020
14:00
Rolnik Głogówek
8:5
Wierzbowianka Wierzbno
08.12.2020
16:30

4. kolejka 28.11.2020

Wierzbowianka Wierzbno
2:8
Rekord Bielsko Biała
28.11.2020
15:00
AZS UEK Słomniczanka Słomniki
AZS UJ Kraków
28.11.2020
18:00
AZS UP Wanda Kraków
2:4
Rolnik Głogówek
29.11.2020
16:00

5. kolejka 12.12.2020

Rolnik Głogówek
2:2
AZS UEK Słomniczanka Słomniki
12.12.2020
15:00
AZS UJ Kraków
Wierzbowianka Wierzbno
13.12.2020
19:30
Rekord Bielsko Biała
15:1
AZS UP Wanda Kraków
13.12.2020
17:00

6. kolejka 16.01.2021

Rekord Bielsko Biała
10:1
Rolnik Głogówek
20.01.2021
19:30
AZS UEK Słomniczanka Słomniki
Wierzbowianka Wierzbno
17.02.2021
19:00
AZS UJ Kraków
AZS UP Wanda Kraków
17.02.2021
20:30

7. kolejka 23.01.2021

AZS UP Wanda Kraków
Wierzbowianka Wierzbno
24.01.2021
16:00
Rekord Bielsko Biała
3:1
AZS UEK Słomniczanka Słomniki
24.01.2021
18:00
Rolnik Głogówek
4:8
AZS UJ Kraków
24.01.2021
16:30

8. kolejka 06.02.2021

AZS UJ Kraków
Rekord Bielsko Biała
06.02.2021
19:00
AZS UEK Słomniczanka Słomniki
AZS UP Wanda Kraków
07.02.2021
18:00
Wierzbowianka Wierzbno
2:4
Rolnik Głogówek
10.02.2021
18:30

9. kolejka 13.02.2021

Rekord Bielsko Biała
7:3
Wierzbowianka Wierzbno
13.02.2021
17:00
AZS UJ Kraków
AZS UEK Słomniczanka Słomniki
14.02.2021
16:30
Rolnik Głogówek
3:0
AZS UP Wanda Kraków
14.02.2021
16:30

10. kolejka 20.02.2021

Wierzbowianka Wierzbno
3:4
AZS UJ Kraków
21.02.2021
17:00
AZS UP Wanda Kraków
1:15
Rekord Bielsko Biała
21.02.2021
16:00
AZS UEK Słomniczanka Słomniki
Rolnik Głogówek
21.02.2021
14:00

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

Brak zaplanowanych spotkań.

10. kolejka 20.02.2021

21.02.2021
17:00
Wierzbowianka Wierzbno
3:4
AZS UJ Kraków
21.02.2021
16:00
AZS UP Wanda Kraków
1:15
Rekord Bielsko Biała
21.02.2021
14:00
AZS UEK Słomniczanka Słomniki
Rolnik Głogówek

10. kolejka 20.02.2021

21.02.2021
17:00
Wierzbowianka Wierzbno
3:4
AZS UJ Kraków
21.02.2021
16:00
AZS UP Wanda Kraków
1:15
Rekord Bielsko Biała
21.02.2021
14:00
AZS UEK Słomniczanka Słomniki
Rolnik Głogówek

Wiadomości ligowe


PKO Ekstraklasa

Stal Mielec
2:2
Wisła Płock
04.03.2021
18:00
Wisła Kraków
0:0
Górnik Zabrze
05.03.2021
20:30
Zagłębie Lubin
:
Jagiellonia Białystok
06.03.2021
17:30
Podbeskidzie Bielsko Biała
:
Lechia Gdańsk
06.03.2021
15:00
Raków Częstochowa
:
Cracovia Kraków
06.03.2021
20:00
Śląsk Wrocław
:
Legia Warszawa
07.03.2021
17:30
Pogoń Szczecin
:
Lech Poznań
07.03.2021
15:00
Piast Gliwice
:
Stal Mielec
07.03.2021
12:30
Warta Poznań
:
Wisła Płock
08.03.2021
18:00

Fortuna I liga

Miedź Legnica
3:0
GKS Bełchatów
05.03.2021
17:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
2:2
Sandecja Nowy Sącz
05.03.2021
17:40
Odra Opole
1:2
Stomil Olsztyn
05.03.2021
14:00
GKS Jastrzębie
:
Korona Kielce
06.03.2021
14:30
Resovia Rzeszów
:
Górnik Łęczna
06.03.2021
14:00
ŁKS Łódź
:
Widzew Łódź
06.03.2021
12:40
Radomiak Radom
:
Chrobry Głogów
06.03.2021
17:00
Puszcza Niepołomice
:
Arka Gdynia
07.03.2021
14:30
GKS Tychy
:
Zagłębie Sosnowiec
07.03.2021
12:40

II liga

Lech II Poznań
:
Sokół Ostróda
06.03.2021
13:00
Olimpia Elbląg
:
Wigry Suwałki
06.03.2021
14:00
Górnik Polkowice
:
Stal Rzeszów
06.03.2021
13:00
Błękitni Stargard
:
KKS 1925 Kalisz
06.03.2021
13:00
Olimpia Grudziądz
:
Bytovia Bytów
06.03.2021
14:00
Znicz Pruszków
:
Motor Lublin
06.03.2021
12:00
GKS Katowice
:
Hutnik Kraków
06.03.2021
17:00
Pogoń Siedlce
:
Chojniczanka Chojnice
07.03.2021
20:15
Skra Częstochowa
:
Śląsk II Wrocław
07.03.2021
13:00

III liga, gr. 4

Orlęta Radzyń Podlaski
2:1
KSZO Ostrowiec Św.
05.03.2021
13:00
Wisła Puławy
:
Jutrzenka Giebułtów
06.03.2021
15:00
ŁKS Łagów
:
Korona II Kielce
06.03.2021
15:00
Stal Kraśnik
:
Hetman Zamość
06.03.2021
14:00
Siarka Tarnobrzeg
:
Lewart Lubartów
06.03.2021
14:00
Wisła Sandomierz
:
Wisłoka Dębica
06.03.2021
14:00
Stal Stalowa Wola
:
Avia Świdnik
06.03.2021
13:00
KS Wiązownica
:
Chełmianka Chełm
07.03.2021
14:00
Cracovia II Kraków
:
Podlasie Biała Podlaska
07.03.2021
13:00
Sokół Sieniawa
:
Wólczanka Wólka Pełkińska
07.03.2021
13:00

Keeza Klasa Okręgowa (Wadowice)

Babia Góra Sucha Beskidzka
:
Victoria Jaworzno
06.03.2021
13:00

Keeza Klasa A (Wieliczka)

Czarnochowice
:
Czarni Staniątki
06.03.2021
14:00

Makroregionalna Liga Juniorów U-19

Motor Lublin
:
Stal Rzeszów
06.03.2021
12:00
Garbarnia Kraków
:
Resovia Rzeszów
06.03.2021
14:00
Sandecja Nowy Sącz
:
Orlęta K.
07.03.2021
13:00
Korona II
:
Górnik Łęczna
07.03.2021
14:10

Centralna Liga Juniorów U-18

Arka G.
2:1
Śląsk Wrocław
05.03.2021
12:00
Hutnik Kraków
:
SMS Łódź
06.03.2021
13:00
Wisła Kraków
:
Lechia
06.03.2021
12:00
Legia Warszawa
:
Pogoń Szczecin
06.03.2021
11:15
Górnik Zabrze
:
Escola Varsovia Warszawa
07.03.2021
11:00
Korona
:
Jagiellonia
07.03.2021
12:00
Lech Poznań
:
Gwarek Zabrze
07.03.2021
12:00
Zagłębie Lubin
:
Cracovia Kraków
07.03.2021
15:30

Centralna Liga Juniorów U-17, gr. D - wiosna

TOP 54 Biała Podlaska
:
Cracovia Kraków
06.03.2021
12:00
Górnik Ł.
:
Korona Kielce
06.03.2021
14:00
Stal Rz.
:
Motor Lublin
07.03.2021
12:00
Wisła Kraków
:
Hutnik Kraków
07.03.2021
18:00

Centralna Liga Juniorów U-15, gr. D - wiosna

Unia Tarnów
:
TOP 54 Biała Podlaska
06.03.2021
10:15
BKS Lublin
:
Wisła Kraków
06.03.2021
14:30
Cracovia Kraków
:
KKP Korona
06.03.2021
15:00
Hetman Z.
:
Sandecja Nowy Sącz
07.03.2021
14:30

I liga futsalu (południe)

Kamionka Mikołów
:
Górnik Polkowice
07.03.2021
17:00
Gwiazda Ruda Śląska
:
Heiro Rzeszów
07.03.2021
16:00
GKS Tychy
:
Unia Tarnów
07.03.2021
18:00
BSF Bochnia
:
Futsal Nowiny
07.03.2021
19:00
Profisport Wrocław
:
AZS UMCS Lublin
07.03.2021
16:00
Sośnica Gliwice
:
Stal Mielec
07.03.2021
19:00

Halowa Liga Oldbojów (Kraków)

Strzelcy
:
Hutnik Kraków
05.03.2021
19:30
Wisła Kraków
:
Cracovia Kraków
05.03.2021
19:30
Grębałowianka Kraków
:
Wanda Kraków
05.03.2021
20:30
Orzeł Piaski Wielkie
:
Opatkowianka Opatkowice
05.03.2021
20:30
Dąbski
:
Clepardia Kraków
05.03.2021
21:30
Wieczysta Kraków
:
Prokocim Kraków
05.03.2021
21:30

Seniorzy

Młodzież

Inne

Patronat medialny