facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Halowa Liga Oldbojów (Kraków)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 11.12.2020

Hutnik Kraków
11:4
Opatkowianka Opatkowice
11.12.2020
19:30
Cracovia Kraków
Dąbski Kraków
11.12.2020
19:30
Wisła Kraków
8:2
Wieczysta Kraków
11.12.2020
20:30
Prokocim Kraków
10:2
Wanda Kraków
11.12.2020
20:30
Strzelcy Kraków
5:9
Grębałowianka Kraków
11.12.2020
21:30
Clepardia Kraków
3:7
Orzeł Piaski Wielkie
11.12.2020
21:30

2. kolejka 18.12.2020

Strzelcy Kraków
2:7
Wieczysta Kraków
18.12.2020
19:30
Opatkowianka Opatkowice
6:9
Cracovia Kraków
18.12.2020
19:30
Prokocim Kraków
1:4
Orzeł Piaski Wielkie
18.12.2020
20:30
Wisła Kraków
3:0
Dąbski Kraków
18.12.2020
20:30
Hutnik Kraków
Wanda Kraków
18.12.2020
21:30
Clepardia Kraków
1:8
Grębałowianka Kraków
18.12.2020
21:30

3. kolejka 15.01.2021

Prokocim Kraków
5:1
Clepardia Kraków
15.01.2021
19:30
Opatkowianka Opatkowice
2:5
Wisła Kraków
15.01.2021
20:30
Cracovia Kraków
12:9
Wanda Kraków
12.03.2021
19:30
Strzelcy Kraków
3:10
Dąbski Kraków
12.03.2021
20:30
Grębałowianka Kraków
8:2
Wieczysta Kraków
12.03.2021
21:30
Hutnik Kraków
7:8
Orzeł Piaski Wielkie
12.03.2021
21:30

4. kolejka 22.01.2021

Clepardia Kraków
1:8
Opatkowianka Opatkowice
22.01.2021
19:30
Orzeł Piaski Wielkie
4:2
Wanda Kraków
22.01.2021
19:30
Wieczysta Kraków
5:12
Hutnik Kraków
22.01.2021
20:30
Wisła Kraków
8:2
Grębałowianka Kraków
22.01.2021
20:30
Cracovia Kraków
9:5
Strzelcy Kraków
22.01.2021
21:30
Dąbski Kraków
4:3
Prokocim Kraków
22.01.2021
21:30

5. kolejka 23.04.2021

Clepardia Kraków
1:8
Cracovia Kraków
23.04.2021
19:30
Prokocim Kraków
8:11
Hutnik Kraków
23.04.2021
19:30
Wanda Kraków
5:6
Strzelcy Kraków
23.04.2021
20:30
Wisła Kraków
9:3
Orzeł Piaski Wielkie
23.04.2021
20:30
Dąbski Kraków
5:4
Grębałowianka Kraków
23.04.2021
21:30
Wieczysta Kraków
5:3
Opatkowianka Opatkowice
23.04.2021
21:30

6. kolejka 30.04.2021

Opatkowianka Opatkowice
6:5
Prokocim Kraków
30.04.2021
19:30
Strzelcy Kraków
4:19
Wisła Kraków
30.04.2021
19:30
Clepardia Kraków
5:0
Wanda Kraków
30.04.2021
20:30
walkower, Wanda wycofała się z rozgrywek
Grębałowianka Kraków
3:2
Orzeł Piaski Wielkie
30.04.2021
20:30
Wieczysta Kraków
6:6
Cracovia Kraków
30.04.2021
21:30
Dąbski Kraków
1:5
Hutnik Kraków
30.04.2021
21:30

7. kolejka 07.05.2021

Wisła Kraków
15:2
Clepardia Kraków
07.05.2021
19:30
Opatkowianka Opatkowice
2:3
Dąbski Kraków
07.05.2021
19:30
Cracovia Kraków
5:9
Prokocim Kraków
07.05.2021
20:30
Hutnik Kraków
13:6
Grębałowianka Kraków
07.05.2021
20:30
Wanda Kraków
0:5
Wieczysta Kraków
07.05.2021
21:30
walkower, Wanda wycofała się z rozgrywek
Orzeł Piaski Wielkie
7:7
Strzelcy Kraków
07.05.2021
21:30

8. kolejka 14.05.2021

Hutnik Kraków
5:0
Clepardia Kraków
14.05.2021
19:30
walkower, Clepardia nie przystąpiła do meczu
Dąbski Kraków
9:5
Wieczysta Kraków
14.05.2021
19:30
Wanda Kraków
0:5
Wisła Kraków
14.05.2021
20:30
walkower, Wanda wycofała się z rozgrywek
Opatkowianka Opatkowice
4:6
Strzelcy Kraków
14.05.2021
20:30
Cracovia Kraków
9:5
Orzeł Piaski Wielkie
14.05.2021
21:30
Grębałowianka Kraków
3:9
Prokocim Kraków
14.05.2021
21:30

9. kolejka 21.05.2021

Dąbski Kraków
5:0
Wanda Kraków
21.05.2021
19:30
walkower, Wanda wycofała się z rozgrywek
Wisła Kraków
11:8
Prokocim Kraków
21.05.2021
19:30
Wieczysta Kraków
4:10
Orzeł Piaski Wielkie
21.05.2021
20:30
Opatkowianka Opatkowice
0:5
Grębałowianka Kraków
21.05.2021
20:30
walkower
Cracovia Kraków
6:10
Hutnik Kraków
21.05.2021
21:30
Strzelcy Kraków
5:6
Clepardia Kraków
21.05.2021
21:30

10. kolejka 28.05.2021

Strzelcy Kraków
6:10
Hutnik Kraków
28.05.2021
19:30
Wisła Kraków
6:4
Cracovia Kraków
28.05.2021
19:30
Grębałowianka Kraków
5:0
Wanda Kraków
28.05.2021
20:30
walkower, Wanda wycofała się z rozgrywek
Orzeł Piaski Wielkie
3:2
Opatkowianka Opatkowice
28.05.2021
20:30
Dąbski Kraków
1:9
Clepardia Kraków
28.05.2021
21:30
Wieczysta Kraków
1:6
Prokocim Kraków
28.05.2021
21:30

11. kolejka 11.06.2021

Clepardia Kraków
:
Wieczysta Kraków
11.06.2021
19:30
Cracovia Kraków
12:6
Grębałowianka Kraków
11.06.2021
19:30
Hutnik Kraków
5:5
Wisła Kraków
11.06.2021
20:30
Orzeł Piaski Wielkie
2:4
Dąbski Kraków
11.06.2021
20:30
Prokocim Kraków
:
Strzelcy Kraków
11.06.2021
21:30
Opatkowianka Opatkowice
5:0
Wanda Kraków
11.06.2021
21:30
walkower, Wanda wycofała się z rozgrywek

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

Brak zaplanowanych spotkań.

11. kolejka 11.06.2021

11.06.2021
19:30
Clepardia Kraków
:
Wieczysta Kraków
11.06.2021
19:30
Cracovia Kraków
12:6
Grębałowianka Kraków
11.06.2021
20:30
Hutnik Kraków
5:5
Wisła Kraków
11.06.2021
20:30
Orzeł Piaski Wielkie
2:4
Dąbski Kraków
11.06.2021
21:30
Prokocim Kraków
:
Strzelcy Kraków
11.06.2021
21:30
Opatkowianka Opatkowice
5:0
Wanda Kraków

11. kolejka 11.06.2021

11.06.2021
19:30
Clepardia Kraków
:
Wieczysta Kraków
11.06.2021
19:30
Cracovia Kraków
12:6
Grębałowianka Kraków
11.06.2021
20:30
Hutnik Kraków
5:5
Wisła Kraków
11.06.2021
20:30
Orzeł Piaski Wielkie
2:4
Dąbski Kraków
11.06.2021
21:30
Prokocim Kraków
:
Strzelcy Kraków
11.06.2021
21:30
Opatkowianka Opatkowice
5:0
Wanda Kraków

Wiadomości ligowe


Keeza Klasa Okręgowa (Kraków I)

Piliczanka Pilica
1:1
Zieleńczanka Zielonki
22.06.2021
17:00
Orzeł Bębło
3:5
Przemsza Klucze
22.06.2021
18:00
Błękitni Modlnica
:
Orzeł Iwanowice
22.06.2021
18:30
przerwany w 60 min. przy stanie 3:0 z powodu zalania boiska i wyładowań atmosferycznych
Bolesław Bukowno
8:1
Leśnik Gorenice
23.06.2021
16:00
Pogoń Miechów
2:3
LKS Niedźwiedź
23.06.2021
19:00
Przebój Wolbrom
:
Spójnia Osiek
24.06.2021
18:00
TS Węgrzce
:
LOT Balice
24.06.2021
18:00
Piliczanka Pilica
:
Orzeł Iwanowice
26.06.2021
17:00
Bolesław Bukowno
:
LOT Balice
26.06.2021
17:00
TS Węgrzce
:
Spójnia Osiek
26.06.2021
17:00
Pogoń Miechów
:
Zieleńczanka Zielonki
26.06.2021
17:00
Leśnik Gorenice
:
LKS Niedźwiedź
26.06.2021
17:00
Przebój Wolbrom
:
Przemsza Klucze
26.06.2021
17:00
Błękitni Modlnica
:
KS Olkusz
26.06.2021
17:00

Keeza Klasa Okręgowa (Kraków II)

Prądniczanka Kraków
0:6
Wieczysta Kraków
22.06.2021
19:00
Prądniczanka Kraków
:
Nadwiślan Kraków
26.06.2021
17:00
Kaszowianka Kaszów
:
Dąbski Kraków
26.06.2021
17:00
Wieczysta Kraków
:
Zwierzyniecki Kraków
26.06.2021
17:00
Bronowianka Kraków
:
Borek Kraków
26.06.2021
17:00
Grębałowianka Kraków
:
Kmita Zabierzów
26.06.2021
17:00
Hutnik II Kraków
:
Orlęta Rudawa
26.06.2021
17:00
Prokocim Kraków
:
Skawinka Skawina
26.06.2021
17:00

Keeza Klasa Okręgowa (Kraków III)

Pasternik Ochojno
:
Jordan Sum Zakliczyn
26.06.2021
17:00
Raba Dobczyce
:
Górnik Wieliczka
26.06.2021
17:00
Wiślanka Grabie
:
Wróblowianka Wróblowice
26.06.2021
17:00
Radziszowianka Radziszów
:
Gdovia Gdów
26.06.2021
17:00
Orzeł Myślenice
:
Błękitni Bodzanów
26.06.2021
17:00
Tempo Rzeszotary
:
Dziecanovia Dziekanowice
26.06.2021
17:00
Wiarusy Igołomia
:
Złomex Branice
26.06.2021
17:00

Keeza Klasa Okręgowa (Wadowice)

Hejnał Kęty
1:2
Halniak Maków Podhalański
22.06.2021
18:00
LKS Żarki
1:3
Zatorzanka Zator
22.06.2021
18:00
Babia Góra Sucha Beskidzka
1:0
LKS Gorzów
22.06.2021
17:00
Kalwarianka Kalwaria Z.
:
MKS Libiąż
22.06.2021
18:00
przerwany przy stanie 2:1 z powodu ulewy
Sokół Przytkowice
:
Sosnowianka Stanisław Dln
22.06.2021
18:00
przerwany z powodu ulewy
Victoria Jaworzno
2:2
Niwa Nowa Wieś
22.06.2021
18:00
Tempo Białka
:
Garbarz Zembrzyce
24.06.2021
18:30
Brzezina Osiek
:
Nadwiślanin Gromiec
24.06.2021
18:00
Babia Góra Sucha Beskidzka
:
Hejnał Kęty
26.06.2021
18:00
Brzezina Osiek
:
Zgoda Byczyna
26.06.2021
18:00
Zatorzanka Zator
:
Halniak Maków Podhalański
26.06.2021
18:00
LKS Żarki
:
Sokół Przytkowice
26.06.2021
18:00
Niwa Nowa Wieś
:
MKS Libiąż
26.06.2021
18:00
Nadwiślanin Gromiec
:
Sosnowianka Stanisław Dln
26.06.2021
18:00
LKS Gorzów
:
Garbarz Zembrzyce
26.06.2021
18:00
Tempo Białka
:
Victoria Jaworzno
26.06.2021
18:00

Keeza Klasa Okręgowa (Tarnów I)

Tuchovia Tuchów
5:1
Polan Żabno
23.06.2021
18:30
Polan Żabno
:
LUKS Skrzyszów
26.06.2021
17:00
Tuchovia Tuchów
:
Unia Niedomice
26.06.2021
17:00
Olimpia Wojnicz
:
LKS Szynwałd
26.06.2021
17:00
Wisła Szczucin
:
Zorza Zaczarnie
26.06.2021
17:00
Ciężkowianka Ciężkowice
:
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
26.06.2021
17:00
LKS Ładna
:
Dunajec Zbylitowska Góra
26.06.2021
17:00
LKS Rzuchowa
:
Dunajec Zakliczyn
26.06.2021
17:00

Keeza Klasa Okręgowa (Tarnów II)

Wola Radłowska
:
Jadowniczanka Jadowniki
26.06.2021
17:00
Sokół Borzęcin Górny
:
Orzeł Dębno
26.06.2021
17:00
Szreniawa Nowy Wiśnicz
:
Poręba Spytkowska
26.06.2021
17:00
Błyskawica Proszówki
:
Sokół Maszkienice
26.06.2021
17:00
Naprzód Sobolów
:
Raba Książnice
26.06.2021
17:00
Radłovia Radłów
:
Olimpia Kąty
26.06.2021
17:00
Olimpia B.
:
Arkadia Olszyny
26.06.2021
17:00

Keeza Klasa Okręgowa (Nowy Sącz II)

Zalesianka
:
Jarmuta
26.06.2021
18:00
Turbacz Mszana Dolna
:
Wiatr Ludźmierz
26.06.2021
18:00
Babia Góra Lipnica Wielka
:
Laskovia
26.06.2021
18:00
Czarni Czarny Dunajec
:
Krokus
26.06.2021
18:00
LKS Szaflary
:
Huragan Waksmund
26.06.2021
18:00
AKS Ujanowice
:
Jordan Jordanów
26.06.2021
18:00
Granit Czarna Góra
:
Wierchy Pasierbiec
26.06.2021
18:00

Keeza Klasa A (Kraków I)

Spartak Wielkanoc
:
Michałowianka Michałowice
26.06.2021
17:00
Ekler Baranówka
:
Płomień Kościelec
26.06.2021
17:00
Słomniczanka II Słomniki
:
Galicja Raciborowice
26.06.2021
17:00
Czarni 03 Grzegorzowice
:
Szreniawa Koszyce
26.06.2021
17:00
Strażak Goszcza
:
Prądniczanka II Kraków
26.06.2021
17:00
Bibiczanka Bibice
:
Partyzant Dojazdów
26.06.2021
17:00
Wierzbowianka Wierzbno
0:3 v.o.
Jastrzębiec Książ Wielki
26.06.2021
 

Keeza Klasa A (Kraków III)

Tramwaj Kraków
2:0
Bratniak Kraków
22.06.2021
18:30
Bratniak Kraków
:
Gajowianka Gaj
26.06.2021
11:00
Fairant Kraków
:
Cedronka Wola Radziszowska
26.06.2021
12:00

Keeza Klasa A (Wieliczka)

Wolni Kłaj
:
Zieloni Niegowić
26.06.2021
18:00
UKS Sygneczów
:
Czarni Staniątki
26.06.2021
18:00
Rożnowa
:
Czarnochowice
26.06.2021
18:00
Strażak Kokotów
:
Gwiazda Brzegi
26.06.2021
17:00
Piłkarz Podłęże
:
Nadwiślanka Nowe Brzesko
26.06.2021
18:00
Piast Łapanów
:
Contra Sułków
26.06.2021
18:00
Wilga Koźmice Wielkie
:
Zryw Szarów
26.06.2021
18:00
Sokół Chorągwica
:
Iskra Zakrzów
26.06.2021
18:00

Keeza Klasa A (Myślenice)

Sokół Borzęta
:
Zielonka Wrząsowice
22.06.2021
18:30
przerwany z powodu złych warunków atmosferycznych, dokańczany 24.06
Sęp Droginia
0:7
Gościbia Sułkowice
22.06.2021
18:30
Lubomir Wiśniowa
1:1
Iskra Brzączowice
22.06.2021
18:30
Karpaty Siepraw
1:1
Beskid Tokarnia
22.06.2021
18:00
Rokita Kornatka
2:1
Hejnał Krzyszkowice
22.06.2021
18:30
LKS Rudnik
:
Górki Myślenice
22.06.2021
18:30
przerwany w 24 minucie z powodu złych warunków atmosferycznych, dokańczany 24.06
Staw Polanka
3:2
Topór Tenczyn
22.06.2021
18:00
Skalnik Trzemeśnia
2:0
Clavia Świątniki Górne
23.06.2021
18:00
Iskra Brzączowice
:
Karpaty Siepraw
26.06.2021
17:00
Zielonka Wrząsowice
:
Skalnik Trzemeśnia
26.06.2021
17:00
Clavia Świątniki Górne
:
Sęp Droginia
26.06.2021
17:00
Hejnał Krzyszkowice
:
Lubomir Wiśniowa
26.06.2021
17:00
Górki Myślenice
:
Rokita Kornatka
26.06.2021
17:00
Beskid Tokarnia
:
Staw Polanka
26.06.2021
17:00
Topór Tenczyn
:
Sokół Borzęta
26.06.2021
17:00
Gościbia Sułkowice
:
LKS Rudnik
26.06.2021
17:00

Keeza Klasa A (Olkusz)

Przebój Wolbrom
2:0
Centuria Chechło
22.06.2021
18:00
Promień Przeginia
3:0
Olimpia Łobzów
22.06.2021
18:30
Pilica Wierbka
1:4
Spartak Charsznica
22.06.2021
18:00
Prądnik Sułoszowa
3:0
Laskowianka Laski
22.06.2021
19:30
Strażak Przybysławice
5:0
Dłubnia Trzyciąż
23.06.2021
16:00
Sokół Gołaczewy
:
Unia Jaroszowiec
24.06.2021
18:30
Trzy Korony Żarnowiec
:
Wielmożanka Wielmoża
24.06.2021
18:00
Błyskawica Kolbark
:
Błysk Zederman
24.06.2021
18:00
Sokół Gołaczewy
:
Centuria Chechło
26.06.2021
17:00
Strażak Przybysławice
:
Błysk Zederman
26.06.2021
17:00
Olimpia Łobzów
:
Spartak Charsznica
26.06.2021
17:00
Pilica Wierbka
:
Wielmożanka Wielmoża
26.06.2021
17:00
Błyskawica Kolbark
:
Legion Bydlin
26.06.2021
17:00
Prądnik Sułoszowa
:
Przebój Wolbrom
26.06.2021
17:00
Promień Przeginia
:
Laskowianka Laski
26.06.2021
17:00
Dłubnia Trzyciąż
:
Unia Jaroszowiec
26.06.2021
17:00

Keeza Klasa A (Chrzanów)

Wolanka Wola Filipowska
:
Fablok Chrzanów
26.06.2021
17:00
Zagórzanka Zagórze
:
Start Kamień
26.06.2021
17:00
UKS Dulowa
:
Błyskawica Myślachowice
26.06.2021
17:00
Wisełka Rozkochów
:
MKS Alwernia
26.06.2021
17:00
Unia Kwaczała
:
SPRiN Regulice
26.06.2021
17:00
Wisła Jankowice
:
Ciężkowianka Jaworzno
26.06.2021
17:00
Victoria Zalas
:
Promyk Bolęcin
26.06.2021
17:00

Keeza Klasa B (Kraków I)

Juvenia Prandocin
:
Olimpia Czaple Wielkie
26.06.2021
17:00
Sparta Skrzeszowice
:
LKS Niedźwiedź II
26.06.2021
17:00
Novi Narama
:
Trątnowianka Trątnowice
26.06.2021
17:00
Kosynierzy Łuczyce
:
Agricola Klimontów
26.06.2021
17:00
LKS Polanowice
:
Milenium Radziemice
26.06.2021
17:00
Polonia Wilczkowice
:
Zawisza Sulechów
26.06.2021
15:00

Keeza Klasa B (Kraków II)

Topór Aleksandrowice
:
Iskra Radwanowice
26.06.2021
17:00

Keeza Klasa B (Kraków III)

Wieczysta II
:
Grom Kraków
26.06.2021
11:00

Keeza Klasa B (Kraków IV)

Skawinka II Skawina
0:3 v.o.
Borkowianka Borek Sz.
26.06.2021
 
Nadwiślan Rusocice
:
Gwiazda Ściejowice
26.06.2021
17:00
Trzebol Wielkie Drogi
:
Tyniec Kraków
26.06.2021
17:00

Keeza Klasa B (Wieliczka)

Dąb Zabierzów Bocheński
0:0
Naprzód Ochmanów
22.06.2021
18:00
Górnik II Wieliczka
:
Naprzód Ochmanów
26.06.2021
15:00
Dąb Zabierzów Bocheński
:
Start Brzezie
26.06.2021
15:00
Gryf Wiatowice
:
Ledniczanka
26.06.2021
17:00
Wieliczanka Wieliczka
:
Węgrzcanka II Węgrzce Wlk
26.06.2021
17:00
Wilga Instalbud Golkowice
:
Tęcza Słomiróg
26.06.2021
16:00
Batory Wola Batorska
:
Wiarusy II
26.06.2021
15:00

Keeza Klasa B (Myślenice)

LKS Trzebunia
:
Jawor Jawornik
24.06.2021
18:30

Keeza Klasa B (Olkusz)

Nidzica Słaboszów
0:3 v.o.
Hetman Dłużec
26.06.2021
 
Pilica II Wierbka
:
Stare Bukowno
26.06.2021
11:00
Strumyk Zarzecze
:
Trzy Buki Wierzchowisko
26.06.2021
13:00

Makroregionalna Liga Juniorów U-19

Korona II
1:2
Stal Rzeszów
23.06.2021
17:00
Motor Lublin
0:4
Resovia Rzeszów
23.06.2021
15:00
Orlęta K.
:
Garbarnia Kraków
26.06.2021
13:00
Sandecja Nowy Sącz
:
Górnik Łęczna
26.06.2021
12:00

Małopolska Liga Juniorów

Puszcza Niepołomice
:
Pcimianka Pcim
24.06.2021
18:00
Prądniczanka Kraków
:
Dunajec Nowy Sącz
26.06.2021
14:00
Profi Zielonki
:
Unia Tarnów
26.06.2021
11:00

I Małopolska Liga Trampkarzy - wiosna

Okocimski Brzesko
2:3
Respect Szalowa
22.06.2021
18:00
Podhale Nowy Targ
2:3
Dunajec Nowy Sącz
22.06.2021
18:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
0:4
Garbarnia Kraków
22.06.2021
19:00
Unia Oświęcim
2:2
Wisła II Kraków
23.06.2021
15:00

II Małopolska Liga Trampkarzy - wiosna

Hutnik Kraków
4:0
Chełmek
22.06.2021
17:45
Sandecja Nowy Sącz
3:0
AP 21 Kraków
23.06.2021
17:00
Okocimski Brzesko
4:3
Tarnovia Tarnów
23.06.2021
16:00
MOSiR Bochnia
0:4
Unia II Tarnów
23.06.2021
10:00

I Małopolska Liga Młodzików - wiosna

Wisła Kraków
1:0
AS Progres Kraków
23.06.2021
15:00
Tarnovia Tarnów
0:0
Dunajec Nowy Sącz
23.06.2021
13:30
Cracovia Kraków
1:1
Limanovia Limanowa
23.06.2021
15:00
Sandecja Nowy Sącz
1:1
Podhale Nowy Targ
23.06.2021
10:00

II Małopolska Liga Młodzików - wiosna

Wisła II K.
3:1
Kalwarianka
22.06.2021
16:30
AP 21 Chrzanów
4:1
Okocimski Brzesko
22.06.2021
18:00
Cracovia II Kraków
0:10
AP Wisła Czarny Dunajec
23.06.2021
11:00
Hutnik Kraków
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
23.06.2021
20:00

III liga kobiet, gr.4

Iskra Brzezinka
1:3
Unia Lublin
23.06.2021
18:00

Seniorzy

Młodzież

Inne

Patronat medialny