facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Fortuna I Liga

Tabela
Runda I
Runda II
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 30.07.2021

Odra Opole
1:4
Miedź Legnica
30.07.2021
18:00
Korona Kielce
2:0
Skra Częstochowa
30.07.2021
20:00
GKS Tychy
1:1
ŁKS Łódź
30.07.2021
20:30
GKS Katowice
2:2
Resovia Rzeszów
31.07.2021
12:40
GKS Jastrzębie
Puszcza Niepołomice
31.07.2021
18:00
Arka Gdynia
1:1
Zagłębie Sosnowiec
31.07.2021
20:30
Widzew Łódź
Sandecja Nowy Sącz
01.08.2021
12:40
Górnik Polkowice
1:1
Podbeskidzie Bielsko Biała
01.08.2021
15:00
Stomil Olsztyn
1:2
Chrobry Głogów
01.08.2021
18:00

2. kolejka 06.08.2021

Resovia Rzeszów
1:0
GKS Tychy
06.08.2021
18:00
Podbeskidzie Bielsko Biała
0:3
Odra Opole
06.08.2021
20:30
Miedź Legnica
1:0
GKS Katowice
07.08.2021
12:40
Górnik Polkowice
Sandecja Nowy Sącz
07.08.2021
18:00
Arka Gdynia
0:2
Chrobry Głogów
07.08.2021
20:30
Zagłębie Sosnowiec
1:2
Widzew Łódź
08.08.2021
12:40
GKS Jastrzębie
1:0
Stomil Olsztyn
08.08.2021
15:00
ŁKS Łódź
3:2
Skra Częstochowa
08.08.2021
18:00
Korona Kielce
Puszcza Niepołomice
09.08.2021
18:00

3. kolejka 12.08.2021

Resovia Rzeszów
0:1
Skra Częstochowa
12.08.2021
20:00
GKS Tychy
0:3
Miedź Legnica
13.08.2021
20:30
Puszcza Niepołomice
ŁKS Łódź
13.08.2021
18:00
Korona Kielce
2:1
GKS Jastrzębie
14.08.2021
12:40
GKS Katowice
2:2
Podbeskidzie Bielsko Biała
14.08.2021
20:30
Widzew Łódź
2:0
Chrobry Głogów
15.08.2021
12:40
Górnik Polkowice
2:4
Zagłębie Sosnowiec
15.08.2021
15:00
Odra Opole
Sandecja Nowy Sącz
15.08.2021
18:00

4. kolejka 18.08.2021

Podbeskidzie Bielsko Biała
0:0
GKS Tychy
17.08.2021
20:30
Resovia Rzeszów
Puszcza Niepołomice
17.08.2021
18:00
Miedź Legnica
1:1
Skra Częstochowa
17.08.2021
18:00
ŁKS Łódź
2:2
GKS Jastrzębie
18.08.2021
18:00
Arka Gdynia
3:1
Widzew Łódź
18.08.2021
20:30
Stomil Olsztyn
0:1
Korona Kielce
18.08.2021
18:00
Odra Opole
1:0
Zagłębie Sosnowiec
19.08.2021
18:00
GKS Katowice
Sandecja Nowy Sącz
19.08.2021
20:30
Górnik Polkowice
0:0
Chrobry Głogów
19.08.2021
18:00

5. kolejka 21.08.2021

Puszcza Niepołomice
Miedź Legnica
20.08.2021
18:00
GKS Jastrzębie
1:1
Resovia Rzeszów
21.08.2021
17:30
Korona Kielce
1:0
ŁKS Łódź
21.08.2021
18:00
Widzew Łódź
2:0
Stomil Olsztyn
21.08.2021
19:10
GKS Katowice
3:2
Zagłębie Sosnowiec
22.08.2021
12:40
GKS Tychy
2:1
Sandecja Nowy Sącz
22.08.2021
18:00
Górnik Polkowice
2:1
Arka Gdynia
22.08.2021
15:00
Odra Opole
1:0
Chrobry Głogów
23.08.2021
18:00
Podbeskidzie Bielsko Biała
1:0
Skra Częstochowa
23.08.2021
20:30

6. kolejka 28.08.2021

Resovia Rzeszów
0:1
Korona Kielce
27.08.2021
18:00
Stomil Olsztyn
0:3
ŁKS Łódź
27.08.2021
20:30
Widzew Łódź
4:2
Górnik Polkowice
28.08.2021
18:00
Arka Gdynia
3:0
Odra Opole
28.08.2021
12:40
Miedź Legnica
1:1
GKS Jastrzębie
28.08.2021
20:30
Podbeskidzie Bielsko Biała
Puszcza Niepołomice
29.08.2021
15:00
Chrobry Głogów
4:0
GKS Katowice
29.08.2021
12:40
Zagłębie Sosnowiec
1:2
GKS Tychy
29.08.2021
19:45
Sandecja Nowy Sącz
0:1
Skra Częstochowa
17.11.2021
18:00

7. kolejka 04.09.2021

Korona Kielce
0:0
Miedź Legnica
03.09.2021
20:30
Zagłębie Sosnowiec
0:0
Skra Częstochowa
04.09.2021
12:40
GKS Jastrzębie
0:1
Podbeskidzie Bielsko Biała
05.09.2021
15:00
Odra Opole
0:0
Widzew Łódź
05.09.2021
18:00
ŁKS Łódź
0:3
Resovia Rzeszów
05.09.2021
12:40
Puszcza Niepołomice
Sandecja Nowy Sącz
15.09.2021
18:00
GKS Katowice
2:4
Arka Gdynia
16.09.2021
18:00
Górnik Polkowice
2:2
Stomil Olsztyn
16.09.2021
20:30
GKS Tychy
1:0
Chrobry Głogów
16.09.2021
20:30

8. kolejka 11.09.2021

Widzew Łódź
3:1
GKS Katowice
10.09.2021
20:30
Chrobry Głogów
0:1
Skra Częstochowa
10.09.2021
15:00
Podbeskidzie Bielsko Biała
2:3
Korona Kielce
11.09.2021
12:40
GKS Jastrzębie
0:3
Sandecja Nowy Sącz
11.09.2021
18:00
Miedź Legnica
0:2
ŁKS Łódź
11.09.2021
20:30
Arka Gdynia
0:1
GKS Tychy
12.09.2021
12:40
Zagłębie Sosnowiec
1:2
Puszcza Niepołomice
12.09.2021
15:00
Górnik Polkowice
1:1
Odra Opole
12.09.2021
18:00
Stomil Olsztyn
4:2
Resovia Rzeszów
13.09.2021
18:00

9. kolejka 18.09.2021

GKS Jastrzębie
1:1
Zagłębie Sosnowiec
17.09.2021
18:00
Korona Kielce
0:1
Sandecja Nowy Sącz
18.09.2021
20:30
ŁKS Łódź
1:2
Podbeskidzie Bielsko Biała
18.09.2021
12:40
Puszcza Niepołomice
2:2
Chrobry Głogów
19.09.2021
18:00
Odra Opole
2:0
Stomil Olsztyn
19.09.2021
15:00
GKS Tychy
1:1
Widzew Łódź
19.09.2021
12:40
Górnik Polkowice
1:1
GKS Katowice
20.09.2021
20:30
Skra Częstochowa
2:1
Arka Gdynia
20.09.2021
18:00
Resovia Rzeszów
0:2
Miedź Legnica
19.10.2021
18:00

10. kolejka 25.09.2021

Widzew Łódź
4:0
Skra Częstochowa
24.09.2021
18:00
Górnik Polkowice
0:1
GKS Tychy
24.09.2021
20:30
Chrobry Głogów
2:0
GKS Jastrzębie
25.09.2021
20:30
Arka Gdynia
2:0
Puszcza Niepołomice
25.09.2021
18:00
Odra Opole
4:2
GKS Katowice
25.09.2021
12:40
Sandecja Nowy Sącz
0:1
ŁKS Łódź
26.09.2021
18:00
Stomil Olsztyn
3:0
Miedź Legnica
26.09.2021
15:00
Podbeskidzie Bielsko Biała
2:0
Resovia Rzeszów
26.09.2021
12:40
Zagłębie Sosnowiec
0:0
Korona Kielce
27.09.2021
18:00

11. kolejka 02.10.2021

Miedź Legnica
4:2
Podbeskidzie Bielsko Biała
01.10.2021
18:00
ŁKS Łódź
0:1
Zagłębie Sosnowiec
01.10.2021
20:30
Resovia Rzeszów
0:1
Sandecja Nowy Sącz
02.10.2021
20:30
Puszcza Niepołomice
0:1
Widzew Łódź
02.10.2021
12:40
Korona Kielce
2:2
Chrobry Głogów
02.10.2021
18:00
GKS Katowice
2:1
Stomil Olsztyn
03.10.2021
18:00
Górnik Polkowice
0:0
Skra Częstochowa
03.10.2021
15:00
GKS Tychy
2:1
Odra Opole
03.10.2021
12:40
GKS Jastrzębie
1:5
Arka Gdynia
04.10.2021
18:00

12. kolejka 09.10.2021

Arka Gdynia
0:0
Korona Kielce
08.10.2021
17:30
GKS Katowice
2:2
GKS Tychy
09.10.2021
12:40
Widzew Łódź
3:1
GKS Jastrzębie
10.10.2021
18:00
Sandecja Nowy Sącz
1:3
Miedź Legnica
10.10.2021
15:00
Zagłębie Sosnowiec
0:1
Resovia Rzeszów
10.10.2021
12:40
Odra Opole
1:0
Skra Częstochowa
20.10.2021
20:30
Górnik Polkowice
0:1
Puszcza Niepołomice
20.10.2021
18:00
Stomil Olsztyn
2:4
Podbeskidzie Bielsko Biała
21.10.2021
18:00
Chrobry Głogów
:
ŁKS Łódź
01.12.2021
18:00

13. kolejka 16.10.2021

Puszcza Niepołomice
3:0
Odra Opole
15.10.2021
18:00
Korona Kielce
0:1
Widzew Łódź
15.10.2021
20:30
GKS Jastrzębie
3:1
Górnik Polkowice
16.10.2021
15:00
Podbeskidzie Bielsko Biała
0:1
Sandecja Nowy Sącz
16.10.2021
18:00
Skra Częstochowa
0:0
GKS Katowice
16.10.2021
20:30
Resovia Rzeszów
3:0
Chrobry Głogów
16.10.2021
12:40
Miedź Legnica
4:0
Zagłębie Sosnowiec
16.10.2021
18:00
ŁKS Łódź
1:0
Arka Gdynia
17.10.2021
12:40
GKS Tychy
1:2
Stomil Olsztyn
18.10.2021
18:00

14. kolejka 23.10.2021

Chrobry Głogów
0:0
Miedź Legnica
22.10.2021
20:30
Arka Gdynia
2:0
Resovia Rzeszów
23.10.2021
15:00
GKS Katowice
Puszcza Niepołomice
23.10.2021
18:00
Górnik Polkowice
2:2
Korona Kielce
23.10.2021
12:40
GKS Tychy
0:0
Skra Częstochowa
23.10.2021
20:30
Widzew Łódź
2:2
ŁKS Łódź
24.10.2021
18:00
Odra Opole
2:2
GKS Jastrzębie
24.10.2021
15:00
Zagłębie Sosnowiec
2:2
Podbeskidzie Bielsko Biała
24.10.2021
12:40
Stomil Olsztyn
1:2
Sandecja Nowy Sącz
25.10.2021
18:00

15. kolejka 30.10.2021

Korona Kielce
2:1
Odra Opole
29.10.2021
20:30
Stomil Olsztyn
0:1
Skra Częstochowa
29.10.2021
18:00
GKS Jastrzębie
0:0
GKS Katowice
30.10.2021
12:40
ŁKS Łódź
1:1
Górnik Polkowice
30.10.2021
20:30
Resovia Rzeszów
1:0
Widzew Łódź
30.10.2021
18:00
Miedź Legnica
1:0
Arka Gdynia
31.10.2021
12:40
Puszcza Niepołomice
2:2
GKS Tychy
31.10.2021
20:30
Sandecja Nowy Sącz
1:1
Zagłębie Sosnowiec
31.10.2021
15:00
Podbeskidzie Bielsko Biała
2:1
Chrobry Głogów
31.10.2021
18:00

16. kolejka 06.11.2021

Arka Gdynia
1:0
Podbeskidzie Bielsko Biała
05.11.2021
20:30
Odra Opole
3:0
ŁKS Łódź
05.11.2021
18:00
Puszcza Niepołomice
Skra Częstochowa
05.11.2021
18:00
Chrobry Głogów
1:0
Sandecja Nowy Sącz
06.11.2021
18:00
GKS Katowice
1:0
Korona Kielce
06.11.2021
12:40
GKS Tychy
4:1
GKS Jastrzębie
06.11.2021
20:30
Widzew Łódź
1:1
Miedź Legnica
07.11.2021
12:40
Stomil Olsztyn
3:1
Zagłębie Sosnowiec
07.11.2021
15:00
Resovia Rzeszów
0:0
Górnik Polkowice
07.11.2021
18:00

17. kolejka 13.11.2021

Puszcza Niepołomice
0:2
Stomil Olsztyn
12.11.2021
18:00
Resovia Rzeszów
3:3
Odra Opole
12.11.2021
17:30
Podbeskidzie Bielsko Biała
4:0
Widzew Łódź
13.11.2021
20:30
ŁKS Łódź
1:0
GKS Katowice
13.11.2021
18:00
Zagłębie Sosnowiec
:
Chrobry Głogów
13.11.2021
 
GKS Jastrzębie
0:1
Skra Częstochowa
14.11.2021
12:40
Sandecja Nowy Sącz
3:1
Arka Gdynia
14.11.2021
15:00
Korona Kielce
:
GKS Tychy
14.11.2021
12:40
Miedź Legnica
:
Górnik Polkowice
15.11.2021
18:00

18. kolejka 20.11.2021

Miedź Legnica
2:0
Odra Opole
19.11.2021
20:30
Puszcza Niepołomice
0:0
GKS Jastrzębie
19.11.2021
18:00
Skra Częstochowa
1:4
Korona Kielce
20.11.2021
20:30
Zagłębie Sosnowiec
1:0
Arka Gdynia
20.11.2021
12:40
Podbeskidzie Bielsko Biała
4:0
Górnik Polkowice
20.11.2021
18:00
ŁKS Łódź
2:0
GKS Tychy
21.11.2021
12:40
Chrobry Głogów
2:0
Stomil Olsztyn
21.11.2021
18:00
Sandecja Nowy Sącz
2:2
Widzew Łódź
22.11.2021
18:00
Resovia Rzeszów
:
GKS Katowice
01.12.2021
20:30

19. kolejka 27.11.2021

Odra Opole
1:1
Podbeskidzie Bielsko Biała
26.11.2021
20:30
GKS Katowice
2:3
Miedź Legnica
26.11.2021
18:00
Skra Częstochowa
0:0
ŁKS Łódź
26.11.2021
18:00
Chrobry Głogów
1:0
Arka Gdynia
27.11.2021
12:40
Puszcza Niepołomice
5:2
Korona Kielce
27.11.2021
20:30
GKS Tychy
1:0
Resovia Rzeszów
28.11.2021
12:40
Sandecja Nowy Sącz
:
Górnik Polkowice
28.11.2021
15:00
Widzew Łódź
:
Zagłębie Sosnowiec
28.11.2021
18:00
Stomil Olsztyn
:
GKS Jastrzębie
16.03.2022
18:00

20. kolejka 04.12.2021

Skra Częstochowa
:
Resovia Rzeszów
04.12.2021
00:00
Miedź Legnica
:
GKS Tychy
04.12.2021
00:00
GKS Jastrzębie
:
Korona Kielce
04.12.2021
00:00
Podbeskidzie Bielsko Biała
:
GKS Katowice
04.12.2021
00:00
Chrobry Głogów
:
Widzew Łódź
04.12.2021
00:00
Zagłębie Sosnowiec
:
Górnik Polkowice
04.12.2021
00:00
Sandecja Nowy Sącz
:
Odra Opole
04.12.2021
00:00
ŁKS Łódź
:
Puszcza Niepołomice
05.12.2021
15:00

21. kolejka

GKS Tychy
:
Podbeskidzie Bielsko Biała
 
 
Puszcza Niepołomice
:
Resovia Rzeszów
 
 
Skra Częstochowa
:
Miedź Legnica
 
 
GKS Jastrzębie
:
ŁKS Łódź
 
 
Widzew Łódź
:
Arka Gdynia
 
 
Korona Kielce
:
Stomil Olsztyn
 
 
Zagłębie Sosnowiec
:
Odra Opole
 
 
Sandecja Nowy Sącz
:
GKS Katowice
 
 
Chrobry Głogów
:
Górnik Polkowice
 
 

22. kolejka

Miedź Legnica
:
Puszcza Niepołomice
 
 
Resovia Rzeszów
:
GKS Jastrzębie
 
 
ŁKS Łódź
:
Korona Kielce
 
 
Stomil Olsztyn
:
Widzew Łódź
 
 
Zagłębie Sosnowiec
:
GKS Katowice
 
 
Sandecja Nowy Sącz
:
GKS Tychy
 
 
Arka Gdynia
:
Górnik Polkowice
 
 
Chrobry Głogów
:
Odra Opole
 
 
Skra Częstochowa
:
Podbeskidzie Bielsko Biała
 
 

23. kolejka

Korona Kielce
:
Resovia Rzeszów
 
 
ŁKS Łódź
:
Stomil Olsztyn
 
 
Górnik Polkowice
:
Widzew Łódź
 
 
Odra Opole
:
Arka Gdynia
 
 
GKS Jastrzębie
:
Miedź Legnica
 
 
Puszcza Niepołomice
:
Podbeskidzie Bielsko Biała
 
 
GKS Katowice
:
Chrobry Głogów
 
 
GKS Tychy
:
Zagłębie Sosnowiec
 
 
Skra Częstochowa
:
Sandecja Nowy Sącz
 
 

24. kolejka

Miedź Legnica
:
Korona Kielce
 
 
Skra Częstochowa
:
Zagłębie Sosnowiec
 
 
Podbeskidzie Bielsko Biała
:
GKS Jastrzębie
 
 
Widzew Łódź
:
Odra Opole
 
 
Resovia Rzeszów
:
ŁKS Łódź
 
 
Sandecja Nowy Sącz
:
Puszcza Niepołomice
 
 
Arka Gdynia
:
GKS Katowice
 
 
Stomil Olsztyn
:
Górnik Polkowice
 
 
Chrobry Głogów
:
GKS Tychy
 
 

25. kolejka

GKS Katowice
:
Widzew Łódź
 
 
Skra Częstochowa
:
Chrobry Głogów
 
 
Korona Kielce
:
Podbeskidzie Bielsko Biała
 
 
Sandecja Nowy Sącz
:
GKS Jastrzębie
 
 
ŁKS Łódź
:
Miedź Legnica
 
 
GKS Tychy
:
Arka Gdynia
 
 
Puszcza Niepołomice
:
Zagłębie Sosnowiec
 
 
Odra Opole
:
Górnik Polkowice
 
 
Resovia Rzeszów
:
Stomil Olsztyn
 
 

26. kolejka

Zagłębie Sosnowiec
:
GKS Jastrzębie
 
 
Sandecja Nowy Sącz
:
Korona Kielce
 
 
Podbeskidzie Bielsko Biała
:
ŁKS Łódź
 
 
Chrobry Głogów
:
Puszcza Niepołomice
 
 
Stomil Olsztyn
:
Odra Opole
 
 
Widzew Łódź
:
GKS Tychy
 
 
GKS Katowice
:
Górnik Polkowice
 
 
Arka Gdynia
:
Skra Częstochowa
 
 
Miedź Legnica
:
Resovia Rzeszów
 
 

27. kolejka

Skra Częstochowa
:
Widzew Łódź
 
 
GKS Tychy
:
Górnik Polkowice
 
 
GKS Jastrzębie
:
Chrobry Głogów
 
 
Puszcza Niepołomice
:
Arka Gdynia
 
 
GKS Katowice
:
Odra Opole
 
 
ŁKS Łódź
:
Sandecja Nowy Sącz
 
 
Miedź Legnica
:
Stomil Olsztyn
 
 
Resovia Rzeszów
:
Podbeskidzie Bielsko Biała
 
 
Korona Kielce
:
Zagłębie Sosnowiec
 
 

28. kolejka

Podbeskidzie Bielsko Biała
:
Miedź Legnica
 
 
Zagłębie Sosnowiec
:
ŁKS Łódź
 
 
Sandecja Nowy Sącz
:
Resovia Rzeszów
 
 
Widzew Łódź
:
Puszcza Niepołomice
 
 
Chrobry Głogów
:
Korona Kielce
 
 
Stomil Olsztyn
:
GKS Katowice
 
 
Skra Częstochowa
:
Górnik Polkowice
 
 
Odra Opole
:
GKS Tychy
 
 
Arka Gdynia
:
GKS Jastrzębie
 
 

29. kolejka

Korona Kielce
:
Arka Gdynia
 
 
GKS Tychy
:
GKS Katowice
 
 
GKS Jastrzębie
:
Widzew Łódź
 
 
Miedź Legnica
:
Sandecja Nowy Sącz
 
 
Resovia Rzeszów
:
Zagłębie Sosnowiec
 
 
Skra Częstochowa
:
Odra Opole
 
 
Puszcza Niepołomice
:
Górnik Polkowice
 
 
Podbeskidzie Bielsko Biała
:
Stomil Olsztyn
 
 
ŁKS Łódź
:
Chrobry Głogów
 
 

30. kolejka

Odra Opole
:
Puszcza Niepołomice
 
 
Widzew Łódź
:
Korona Kielce
 
 
Górnik Polkowice
:
GKS Jastrzębie
 
 
Sandecja Nowy Sącz
:
Podbeskidzie Bielsko Biała
 
 
GKS Katowice
:
Skra Częstochowa
 
 
Chrobry Głogów
:
Resovia Rzeszów
 
 
Zagłębie Sosnowiec
:
Miedź Legnica
 
 
Arka Gdynia
:
ŁKS Łódź
 
 
Stomil Olsztyn
:
GKS Tychy
 
 

31. kolejka

Miedź Legnica
:
Chrobry Głogów
 
 
Resovia Rzeszów
:
Arka Gdynia
 
 
Puszcza Niepołomice
:
GKS Katowice
 
 
Korona Kielce
:
Górnik Polkowice
 
 
Skra Częstochowa
:
GKS Tychy
 
 
ŁKS Łódź
:
Widzew Łódź
 
 
GKS Jastrzębie
:
Odra Opole
 
 
Podbeskidzie Bielsko Biała
:
Zagłębie Sosnowiec
 
 
Sandecja Nowy Sącz
:
Stomil Olsztyn
 
 

32. kolejka

Odra Opole
:
Korona Kielce
 
 
Skra Częstochowa
:
Stomil Olsztyn
 
 
GKS Katowice
:
GKS Jastrzębie
 
 
Górnik Polkowice
:
ŁKS Łódź
 
 
Widzew Łódź
:
Resovia Rzeszów
 
 
Arka Gdynia
:
Miedź Legnica
 
 
GKS Tychy
:
Puszcza Niepołomice
 
 
Zagłębie Sosnowiec
:
Sandecja Nowy Sącz
 
 
Chrobry Głogów
:
Podbeskidzie Bielsko Biała
 
 

33. kolejka

Podbeskidzie Bielsko Biała
:
Arka Gdynia
 
 
ŁKS Łódź
:
Odra Opole
 
 
Skra Częstochowa
:
Puszcza Niepołomice
 
 
Sandecja Nowy Sącz
:
Chrobry Głogów
 
 
Korona Kielce
:
GKS Katowice
 
 
GKS Jastrzębie
:
GKS Tychy
 
 
Miedź Legnica
:
Widzew Łódź
 
 
Zagłębie Sosnowiec
:
Stomil Olsztyn
 
 
Górnik Polkowice
:
Resovia Rzeszów
 
 

34. kolejka

Stomil Olsztyn
:
Puszcza Niepołomice
 
 
Odra Opole
:
Resovia Rzeszów
 
 
Widzew Łódź
:
Podbeskidzie Bielsko Biała
 
 
GKS Katowice
:
ŁKS Łódź
 
 
Chrobry Głogów
:
Zagłębie Sosnowiec
 
 
Skra Częstochowa
:
GKS Jastrzębie
 
 
Arka Gdynia
:
Sandecja Nowy Sącz
 
 
GKS Tychy
:
Korona Kielce
 
 
Górnik Polkowice
:
Miedź Legnica
 
 

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

19. kolejka 27.11.2021

26.11.2021
20:30
Odra Opole
1:1
Podbeskidzie Bielsko Biała
26.11.2021
18:00
GKS Katowice
2:3
Miedź Legnica
26.11.2021
18:00
Skra Częstochowa
0:0
ŁKS Łódź
27.11.2021
12:40
Chrobry Głogów
1:0
Arka Gdynia
27.11.2021
20:30
Puszcza Niepołomice
5:2
Korona Kielce
28.11.2021
12:40
GKS Tychy
1:0
Resovia Rzeszów
28.11.2021
15:00
Sandecja Nowy Sącz
:
Górnik Polkowice
28.11.2021
18:00
Widzew Łódź
:
Zagłębie Sosnowiec
16.03.2022
18:00
Stomil Olsztyn
:
GKS Jastrzębie

18. kolejka 20.11.2021

19.11.2021
20:30
Miedź Legnica
2:0
Odra Opole
19.11.2021
18:00
Puszcza Niepołomice
0:0
GKS Jastrzębie
20.11.2021
20:30
Skra Częstochowa
1:4
Korona Kielce
20.11.2021
12:40
Zagłębie Sosnowiec
1:0
Arka Gdynia
20.11.2021
18:00
Podbeskidzie Bielsko Biała
4:0
Górnik Polkowice
21.11.2021
12:40
ŁKS Łódź
2:0
GKS Tychy
21.11.2021
18:00
Chrobry Głogów
2:0
Stomil Olsztyn
22.11.2021
18:00
Sandecja Nowy Sącz
2:2
Widzew Łódź
01.12.2021
20:30
Resovia Rzeszów
:
GKS Katowice

20. kolejka 04.12.2021

04.12.2021
00:00
Skra Częstochowa
:
Resovia Rzeszów
04.12.2021
00:00
Miedź Legnica
:
GKS Tychy
04.12.2021
00:00
GKS Jastrzębie
:
Korona Kielce
04.12.2021
00:00
Podbeskidzie Bielsko Biała
:
GKS Katowice
04.12.2021
00:00
Chrobry Głogów
:
Widzew Łódź
04.12.2021
00:00
Zagłębie Sosnowiec
:
Górnik Polkowice
04.12.2021
00:00
Sandecja Nowy Sącz
:
Odra Opole
05.12.2021
15:00
ŁKS Łódź
:
Puszcza Niepołomice

Wiadomości ligowe


PKO Ekstraklasa

Wisła Kraków
0:1
Radomiak Radom
26.11.2021
20:30
Piast Gliwice
2:1
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
26.11.2021
18:00
Śląsk Wrocław
2:1
Stal Mielec
27.11.2021
15:00
Pogoń Szczecin
5:1
Lechia Gdańsk
27.11.2021
17:30
Górnik Łęczna
1:2
Górnik Zabrze
27.11.2021
12:30
Raków Częstochowa
:
Zagłębie Lubin
27.11.2021
20:00
Wisła Płock
:
Cracovia Kraków
28.11.2021
12:30
Legia Warszawa
:
Jagiellonia Białystok
28.11.2021
17:30
Lech Poznań
:
Warta Poznań
28.11.2021
15:00

Fortuna I Liga

Odra Opole
1:1
Podbeskidzie Bielsko Biała
26.11.2021
20:30
GKS Katowice
2:3
Miedź Legnica
26.11.2021
18:00
Skra Częstochowa
0:0
ŁKS Łódź
26.11.2021
18:00
Chrobry Głogów
1:0
Arka Gdynia
27.11.2021
12:40
Puszcza Niepołomice
5:2
Korona Kielce
27.11.2021
20:30
GKS Tychy
1:0
Resovia Rzeszów
28.11.2021
12:40
Sandecja Nowy Sącz
:
Górnik Polkowice
28.11.2021
15:00
Widzew Łódź
:
Zagłębie Sosnowiec
28.11.2021
18:00

eWinner II Liga

Ruch Chorzów
0:0
Motor Lublin
26.11.2021
18:05
Stal Rzeszów
3:1
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
27.11.2021
16:00
Znicz Pruszków
0:0
GKS Bełchatów
27.11.2021
12:00
Wigry Suwałki
3:0
KKS 1925 Kalisz
27.11.2021
12:00
Hutnik Kraków
0:3
Olimpia Elbląg
27.11.2021
13:00
Radunia Stężyca
0:2
Garbarnia Kraków
27.11.2021
13:00
Sokół Ostróda
1:4
Chojniczanka Chojnice
27.11.2021
13:00
Wisła Puławy
:
Lech II Poznań
28.11.2021
16:00
Śląsk II Wrocław
1:2
Pogoń Siedlce
28.11.2021
13:00

Centralna Liga Juniorów U-17, gr. D - jesień

Motor Lublin
1:2
Resovia Rzeszów
28.11.2021
12:00

Ekstraliga Kobiet

APLG Gdańsk
3:1
Rekord Bielsko Biała
27.11.2021
14:00

I Liga Kobiet

Stomil Olsztyn
4:0
Ząbkovia Ząbki
27.11.2021
12:00
SWD Wodzisław
:
ROW Rybnik
27.11.2021
15:00

I liga futsalu, gr. południowa

Futsal Nowiny
0:7
Sośnica Gliwice
27.11.2021
19:00
AZS UEK Kraków
6:1
GSF Gliwice
27.11.2021
19:00
Heiro Rzeszów
5:4
FC Siemianowice Śląskie
27.11.2021
16:00
Unia Tarnów
:
BSF Bochnia
28.11.2021
17:00
AZS UŚ Katowice
:
AZS UMCS Lublin
28.11.2021
16:00
Gwiazda Ruda Śląska
:
GKS Futsal Tychy
28.11.2021
14:00

Ekstraliga Futsalu Kobiet, gr. południowa

Tarnovia Tarnów
1:5
AZS UJ Kraków
27.11.2021
16:00
Respekt Myślenice
:
AZS UEK Słomniczanka Słomniki
28.11.2021
18:00

I Liga Futsalu Kobiet, gr. południowa

ISD-AJD Częstochowa
:
Unia Opole
28.11.2021
18:30
AZS UŚ Katowice
:
Plon Błotnica Strzelecka
28.11.2021
12:30
AZS UP Wanda Kraków
:
Wierzbowianka Wierzbno
28.11.2021
17:00

II Liga Futsalu Kobiet, gr. małopolska

Iskra Tarnów
4:1
Tyniec Kraków
27.11.2021
17:00
Wierzbowianka II Wierzbno
:
Wawel Kraków
28.11.2021
19:00

Halowa Liga Oldbojów (Kraków)

Cracovia Kraków
19:3
Wanda Kraków
26.11.2021
19:30
Prokocim Kraków
6:6
Clepardia Kraków
26.11.2021
19:30
Opatkowianka Opatkowice
4:11
Wisła Kraków
26.11.2021
20:30
Grębałowianka Kraków
5:7
Wieczysta Kraków
26.11.2021
20:30
Hutnik Kraków
3:4
Orzeł Piaski Wielkie
26.11.2021
21:30
Strzelcy
5:10
Dąbski
26.11.2021
21:30