facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

eWinner II Liga

Tabela
Runda I
Runda II
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
GKS Bełchatów został ukarany odjęciem czterech punktów za zaległości finansowe
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 30.07.2021

Ruch Chorzów
1:1
Pogoń Siedlce
30.07.2021
19:20
Radunia Stężyca
1:0
Lech II Poznań
31.07.2021
17:00
Znicz Pruszków
1:4
Motor Lublin
31.07.2021
17:00
Wisła Puławy
2:1
GKS Bełchatów
31.07.2021
18:00
KKS 1925 Kalisz
2:2
Olimpia Elbląg
31.07.2021
18:00
Sokół Ostróda
0:2
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
31.07.2021
18:00
Stal Rzeszów
Garbarnia Kraków
31.07.2021
19:00
Śląsk II Wrocław
Hutnik Kraków
01.08.2021
12:00
Wigry Suwałki
0:4
Chojniczanka Chojnice
02.08.2021
18:00

2. kolejka 07.08.2021

Pogoń Grodzisk Mazowiecki
1:3
Stal Rzeszów
07.08.2021
17:00
GKS Bełchatów
3:2
Znicz Pruszków
07.08.2021
17:00
Lech II Poznań
4:1
Wisła Puławy
07.08.2021
17:00
KKS 1925 Kalisz
1:0
Wigry Suwałki
07.08.2021
18:00
Olimpia Elbląg
Hutnik Kraków
07.08.2021
19:45
Garbarnia Kraków
Radunia Stężyca
07.08.2021
15:00
Pogoń Siedlce
0:3
Śląsk II Wrocław
08.08.2021
17:00
Chojniczanka Chojnice
4:0
Sokół Ostróda
08.08.2021
19:30
Motor Lublin
1:2
Ruch Chorzów
08.08.2021
20:00

3. kolejka 13.08.2021

Wigry Suwałki
1:0
Olimpia Elbląg
13.08.2021
19:47
Znicz Pruszków
0:1
Lech II Poznań
13.08.2021
19:00
Ruch Chorzów
4:0
GKS Bełchatów
14.08.2021
13:20
Hutnik Kraków
Pogoń Siedlce
14.08.2021
17:00
Sokół Ostróda
0:2
KKS 1925 Kalisz
14.08.2021
17:00
Wisła Puławy
2:2
Garbarnia Kraków
14.08.2021
18:00
Stal Rzeszów
2:0
Chojniczanka Chojnice
14.08.2021
19:00
Śląsk II Wrocław
2:2
Motor Lublin
15.08.2021
12:00
Radunia Stężyca
2:1
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
15.08.2021
15:00

4. kolejka 18.08.2021

Pogoń Grodzisk Mazowiecki
0:2
Wisła Puławy
18.08.2021
17:00
Wigry Suwałki
1:0
Sokół Ostróda
18.08.2021
18:00
Olimpia Elbląg
2:1
Pogoń Siedlce
18.08.2021
17:30
Chojniczanka Chojnice
5:1
Radunia Stężyca
18.08.2021
19:30
Motor Lublin
Hutnik Kraków
18.08.2021
17:15
Garbarnia Kraków
Znicz Pruszków
18.08.2021
17:00
KKS 1925 Kalisz
0:2
Stal Rzeszów
18.08.2021
18:00
GKS Bełchatów
1:1
Śląsk II Wrocław
18.08.2021
17:00
Lech II Poznań
0:1
Ruch Chorzów
18.08.2021
16:00

5. kolejka 21.08.2021

Sokół Ostróda
0:1
Olimpia Elbląg
21.08.2021
17:00
Hutnik Kraków
GKS Bełchatów
21.08.2021
17:00
Ruch Chorzów
0:0
Garbarnia Kraków
21.08.2021
18:00
Wisła Puławy
1:2
Chojniczanka Chojnice
21.08.2021
17:15
Znicz Pruszków
1:1
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
22.08.2021
12:00
Radunia Stężyca
1:0
KKS 1925 Kalisz
22.08.2021
15:00
Śląsk II Wrocław
2:0
Lech II Poznań
22.08.2021
12:00
Pogoń Siedlce
4:2
Motor Lublin
22.08.2021
17:00
Stal Rzeszów
2:1
Wigry Suwałki
22.08.2021
19:00

6. kolejka 27.08.2021

Wigry Suwałki
3:2
Radunia Stężyca
27.08.2021
19:47
Sokół Ostróda
0:3
Stal Rzeszów
28.08.2021
16:00
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
1:1
Ruch Chorzów
28.08.2021
17:15
Garbarnia Kraków
Śląsk II Wrocław
28.08.2021
17:00
KKS 1925 Kalisz
3:1
Wisła Puławy
28.08.2021
18:00
GKS Bełchatów
2:0
Pogoń Siedlce
28.08.2021
16:00
Chojniczanka Chojnice
1:2
Znicz Pruszków
28.08.2021
17:00
Lech II Poznań
Hutnik Kraków
29.08.2021
16:00
Olimpia Elbląg
0:0
Motor Lublin
30.08.2021
18:15

7. kolejka 04.09.2021

Ruch Chorzów
2:1
Chojniczanka Chojnice
03.09.2021
20:00
Pogoń Siedlce
2:0
Lech II Poznań
04.09.2021
 
Wisła Puławy
0:0
Wigry Suwałki
04.09.2021
17:00
Stal Rzeszów
0:0
Olimpia Elbląg
04.09.2021
19:00
Znicz Pruszków
0:1
KKS 1925 Kalisz
04.09.2021
16:00
Śląsk II Wrocław
2:2
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
04.09.2021
12:00
Motor Lublin
4:0
GKS Bełchatów
04.09.2021
17:00
Radunia Stężyca
2:0
Sokół Ostróda
05.09.2021
15:00
Hutnik Kraków
Garbarnia Kraków
15.09.2021
16:00

8. kolejka 11.09.2021

Garbarnia Kraków
Pogoń Siedlce
10.09.2021
16:00
Wigry Suwałki
1:1
Znicz Pruszków
11.09.2021
16:00
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Hutnik Kraków
11.09.2021
16:30
Chojniczanka Chojnice
2:1
Śląsk II Wrocław
11.09.2021
17:00
Lech II Poznań
0:3
Motor Lublin
11.09.2021
13:00
Sokół Ostróda
0:4
Wisła Puławy
11.09.2021
16:00
Olimpia Elbląg
2:1
GKS Bełchatów
11.09.2021
19:00
KKS 1925 Kalisz
1:2
Ruch Chorzów
11.09.2021
18:00
Stal Rzeszów
1:0
Radunia Stężyca
12.09.2021
12:20

9. kolejka 18.09.2021

Śląsk II Wrocław
2:0
KKS 1925 Kalisz
17.09.2021
14:30
Wisła Puławy
3:1
Stal Rzeszów
18.09.2021
16:00
Znicz Pruszków
3:2
Sokół Ostróda
18.09.2021
16:00
GKS Bełchatów
0:1
Lech II Poznań
18.09.2021
12:30
Motor Lublin
3:0
Garbarnia Kraków
18.09.2021
17:00
Ruch Chorzów
1:0
Wigry Suwałki
18.09.2021
18:00
Pogoń Siedlce
1:2
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
19.09.2021
14:00
Hutnik Kraków
1:0
Chojniczanka Chojnice
19.09.2021
16:00
Radunia Stężyca
3:0
Olimpia Elbląg
19.09.2021
15:00

10. kolejka 25.09.2021

Garbarnia Kraków
:
GKS Bełchatów
24.09.2021
15:00
Wigry Suwałki
:
Śląsk II Wrocław
25.09.2021
15:00
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
:
Motor Lublin
25.09.2021
13:00
Sokół Ostróda
:
Ruch Chorzów
25.09.2021
16:00
Olimpia Elbląg
:
Lech II Poznań
25.09.2021
16:00
KKS 1925 Kalisz
:
Hutnik Kraków
25.09.2021
18:00
Stal Rzeszów
:
Znicz Pruszków
26.09.2021
19:00
Chojniczanka Chojnice
:
Pogoń Siedlce
26.09.2021
16:00
Radunia Stężyca
:
Wisła Puławy
26.09.2021
15:00

11. kolejka 02.10.2021

Pogoń Siedlce
:
KKS 1925 Kalisz
02.10.2021
15:00
Hutnik Kraków
:
Wigry Suwałki
02.10.2021
15:00
Wisła Puławy
:
Olimpia Elbląg
02.10.2021
16:00
Znicz Pruszków
:
Radunia Stężyca
02.10.2021
 
Motor Lublin
:
Chojniczanka Chojnice
02.10.2021
17:00
GKS Bełchatów
:
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
02.10.2021
 
Śląsk II Wrocław
:
Sokół Ostróda
03.10.2021
12:00
Lech II Poznań
:
Garbarnia Kraków
03.10.2021
13:00
Ruch Chorzów
:
Stal Rzeszów
03.10.2021
14:45

12. kolejka 09.10.2021

Pogoń Grodzisk Mazowiecki
:
Lech II Poznań
09.10.2021
15:00
Wigry Suwałki
:
Pogoń Siedlce
09.10.2021
15:00
Wisła Puławy
:
Znicz Pruszków
09.10.2021
16:00
Stal Rzeszów
:
Śląsk II Wrocław
09.10.2021
19:00
Chojniczanka Chojnice
:
GKS Bełchatów
09.10.2021
16:00
Sokół Ostróda
:
Hutnik Kraków
09.10.2021
15:00
Olimpia Elbląg
:
Garbarnia Kraków
09.10.2021
15:00
KKS 1925 Kalisz
:
Motor Lublin
09.10.2021
18:00
Radunia Stężyca
:
Ruch Chorzów
10.10.2021
15:00

13. kolejka 16.10.2021

Pogoń Siedlce
:
Sokół Ostróda
16.10.2021
15:00
Hutnik Kraków
:
Stal Rzeszów
16.10.2021
16:00
GKS Bełchatów
:
KKS 1925 Kalisz
16.10.2021
00:00
Znicz Pruszków
:
Olimpia Elbląg
16.10.2021
00:00
Garbarnia Kraków
:
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
16.10.2021
00:00
Lech II Poznań
:
Chojniczanka Chojnice
16.10.2021
00:00
Motor Lublin
:
Wigry Suwałki
16.10.2021
00:00
Ruch Chorzów
:
Wisła Puławy
16.10.2021
00:00
Śląsk II Wrocław
:
Radunia Stężyca
16.10.2021
00:00

14. kolejka 23.10.2021

Wigry Suwałki
:
GKS Bełchatów
23.10.2021
14:00
Wisła Puławy
:
Śląsk II Wrocław
23.10.2021
15:00
Stal Rzeszów
:
Pogoń Siedlce
23.10.2021
19:00
Chojniczanka Chojnice
:
Garbarnia Kraków
23.10.2021
00:00
Sokół Ostróda
:
Motor Lublin
23.10.2021
00:00
Olimpia Elbląg
:
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
23.10.2021
00:00
KKS 1925 Kalisz
:
Lech II Poznań
23.10.2021
00:00
Znicz Pruszków
:
Ruch Chorzów
23.10.2021
00:00
Radunia Stężyca
:
Hutnik Kraków
23.10.2021
00:00

15. kolejka 30.10.2021

Pogoń Grodzisk Mazowiecki
:
Chojniczanka Chojnice
30.10.2021
13:00
Pogoń Siedlce
:
Radunia Stężyca
30.10.2021
14:00
Hutnik Kraków
:
Wisła Puławy
30.10.2021
15:30
Śląsk II Wrocław
:
Znicz Pruszków
30.10.2021
00:00
Motor Lublin
:
Stal Rzeszów
30.10.2021
00:00
Ruch Chorzów
:
Olimpia Elbląg
30.10.2021
00:00
Lech II Poznań
:
Wigry Suwałki
30.10.2021
00:00
Garbarnia Kraków
:
KKS 1925 Kalisz
30.10.2021
00:00
GKS Bełchatów
:
Sokół Ostróda
30.10.2021
00:00

16. kolejka 06.11.2021

Wigry Suwałki
:
Garbarnia Kraków
06.11.2021
13:00
Wisła Puławy
:
Pogoń Siedlce
06.11.2021
13:00
Stal Rzeszów
:
GKS Bełchatów
06.11.2021
19:00
Ruch Chorzów
:
Śląsk II Wrocław
06.11.2021
00:00
Sokół Ostróda
:
Lech II Poznań
06.11.2021
00:00
Olimpia Elbląg
:
Chojniczanka Chojnice
06.11.2021
00:00
KKS 1925 Kalisz
:
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
06.11.2021
00:00
Znicz Pruszków
:
Hutnik Kraków
06.11.2021
00:00
Radunia Stężyca
:
Motor Lublin
06.11.2021
00:00

17. kolejka 13.11.2021

Pogoń Grodzisk Mazowiecki
:
Wigry Suwałki
13.11.2021
13:00
Pogoń Siedlce
:
Znicz Pruszków
13.11.2021
13:00
Hutnik Kraków
:
Ruch Chorzów
13.11.2021
15:00
Śląsk II Wrocław
:
Olimpia Elbląg
13.11.2021
00:00
Chojniczanka Chojnice
:
KKS 1925 Kalisz
13.11.2021
00:00
Motor Lublin
:
Wisła Puławy
13.11.2021
00:00
Lech II Poznań
:
Stal Rzeszów
13.11.2021
00:00
Garbarnia Kraków
:
Sokół Ostróda
13.11.2021
00:00
GKS Bełchatów
:
Radunia Stężyca
13.11.2021
00:00

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

10. kolejka 25.09.2021

24.09.2021
15:00
Garbarnia Kraków
:
GKS Bełchatów
25.09.2021
15:00
Wigry Suwałki
:
Śląsk II Wrocław
25.09.2021
13:00
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
:
Motor Lublin
25.09.2021
16:00
Sokół Ostróda
:
Ruch Chorzów
25.09.2021
16:00
Olimpia Elbląg
:
Lech II Poznań
25.09.2021
18:00
KKS 1925 Kalisz
:
Hutnik Kraków
26.09.2021
19:00
Stal Rzeszów
:
Znicz Pruszków
26.09.2021
16:00
Chojniczanka Chojnice
:
Pogoń Siedlce
26.09.2021
15:00
Radunia Stężyca
:
Wisła Puławy

9. kolejka 18.09.2021

17.09.2021
14:30
Śląsk II Wrocław
2:0
KKS 1925 Kalisz
18.09.2021
16:00
Wisła Puławy
3:1
Stal Rzeszów
18.09.2021
16:00
Znicz Pruszków
3:2
Sokół Ostróda
18.09.2021
12:30
GKS Bełchatów
0:1
Lech II Poznań
18.09.2021
17:00
Motor Lublin
3:0
Garbarnia Kraków
18.09.2021
18:00
Ruch Chorzów
1:0
Wigry Suwałki
19.09.2021
14:00
Pogoń Siedlce
1:2
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
19.09.2021
16:00
Hutnik Kraków
1:0
Chojniczanka Chojnice
19.09.2021
15:00
Radunia Stężyca
3:0
Olimpia Elbląg

11. kolejka 02.10.2021

02.10.2021
15:00
Pogoń Siedlce
:
KKS 1925 Kalisz
02.10.2021
15:00
Hutnik Kraków
:
Wigry Suwałki
02.10.2021
16:00
Wisła Puławy
:
Olimpia Elbląg
02.10.2021
 
Znicz Pruszków
:
Radunia Stężyca
02.10.2021
17:00
Motor Lublin
:
Chojniczanka Chojnice
02.10.2021
 
GKS Bełchatów
:
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
03.10.2021
12:00
Śląsk II Wrocław
:
Sokół Ostróda
03.10.2021
13:00
Lech II Poznań
:
Garbarnia Kraków
03.10.2021
14:45
Ruch Chorzów
:
Stal Rzeszów

Wiadomości ligowe


PKO Ekstraklasa

Legia Warszawa
3:1
Górnik Łęczna
19.09.2021
17:30
Stal Mielec
0:3
Raków Częstochowa
19.09.2021
12:30
Górnik Zabrze
1:0
Warta Poznań
19.09.2021
15:00

Fortuna I Liga

Puszcza Niepołomice
2:2
Chrobry Głogów
19.09.2021
18:00
Odra Opole
2:0
Stomil Olsztyn
19.09.2021
15:00
GKS Tychy
1:1
Widzew Łódź
19.09.2021
12:40
Górnik Polkowice
:
GKS Katowice
20.09.2021
20:30
Skra Częstochowa
:
Arka Gdynia
20.09.2021
18:00

eWinner II Liga

Pogoń Siedlce
1:2
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
19.09.2021
14:00
Hutnik Kraków
1:0
Chojniczanka Chojnice
19.09.2021
16:00
Radunia Stężyca
3:0
Olimpia Elbląg
19.09.2021
15:00

III liga, gr. 4

Wisła Sandomierz
1:3
Cracovia II Kraków
19.09.2021
16:00
Podlasie Biała Podlaska
1:0
ŁKS Łagów
19.09.2021
16:00
Wólczanka Wólka Pełkińska
:
Czarni Połaniec
21.09.2021
16:00

Keeza IV liga (Kraków-Wadowice)

Pcimianka Pcim
4:2
Dalin Myślenice
19.09.2021
16:30

Keeza IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

Dunajec Zakliczyn
1:3
Kolejarz Stróże
19.09.2021
17:00
Wierchy Rabka Zdrój
1:3
Bruk-Bet Termalica II Nieciecza
19.09.2021
16:30

Keeza Klasa Okręgowa (Kraków I)

Jastrzębiec Książ Wielki
0:5
Bolesław Bukowno
19.09.2021
16:00
Orzeł Bębło
2:1
Zieleńczanka Zielonki
19.09.2021
16:30

Keeza Klasa Okręgowa (Kraków II)

Pogoń Skotniki
0:4
Orlęta Rudawa
19.09.2021
16:30
Bronowianka Kraków
3:5
Świt Krzeszowice
19.09.2021
17:00
Grębałowianka Kraków
2:1
Skawinka Skawina
19.09.2021
16:30

Keeza Klasa Okręgowa (Kraków III)

Nadwiślanka Nowe Brzesko
3:1
Orzeł Myślenice
19.09.2021
16:00
Wiarusy Igołomia
1:4
Puszcza II
19.09.2021
15:30

Keeza Klasa Okręgowa (Tarnów I)

Orzeł Dębno
:
Korona N.
19.09.2021
15:00
Olimpia B.
:
Raba Książnice
19.09.2021
 
Odwołany.
Sokół Maszkienice
2:1
Sokół Borzęcin Górny
19.09.2021
16:00
Rylovia Rylowa
7:3
Strażak Mokrzyska
19.09.2021
16:00

Keeza Klasa Okręgowa (Tarnów II)

Unia II Tarnów
10:0
LUKS Zalipie
19.09.2021
11:00
Dunajec Zbylitowska Góra
0:5
GLKS Gromnik
19.09.2021
13:00
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
1:5
Tuchovia Tuchów
19.09.2021
16:00
Wisła Szczucin
:
Unia II Tarnów
22.09.2021
16:00
Polan Żabno
:
Dunajec Zbylitowska Góra
22.09.2021
16:00
LKS Szynwałd
:
Olimpia Wojnicz
22.09.2021
16:00
LKS Ładna
:
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
22.09.2021
16:00
GLKS Gromnik
:
Zorza Zaczarnie
22.09.2021
16:00
LKS Rzuchowa
:
Pogórze
22.09.2021
16:00
LUKS Zalipie
:
Rzepiennik Strzyżewski
22.09.2021
16:00
Tuchovia Tuchów
:
LUKS Skrzyszów
22.09.2021
 

Keeza Klasa Okręgowa (Nowy Sącz I)

Łosoś Łososina Dolna
1:3
Poprad Rytro
19.09.2021
13:00
LKS Zagórzany
2:0
LKS Kobylanka
19.09.2021
16:00
Zyndram
1:5
Barciczanka Barcice
19.09.2021
16:00
Hart Tęgoborze
0:1
Dunajec Nowy Sącz
19.09.2021
16:30

Keeza Klasa Okręgowa (Nowy Sącz II)

Zawrat Bukowina Tatrzańska
3:0
Babia Góra Lipnica Wielka
19.09.2021
16:00
Wierchy Pasierbiec
0:2
Wiatr Ludźmierz
19.09.2021
13:30
Granit Czarna Góra
2:2
Krokus
19.09.2021
14:00
Wiatr Ludźmierz
:
Turbacz Mszana Dolna
22.09.2021
17:00

Keeza Klasa A (Kraków I)

Maszycanka Maszyce
3:1
Słomniczanka II Słomniki
19.09.2021
16:00
Błękitni II Modlnica
3:2
Galicja Raciborowice
19.09.2021
17:00
Płomień Kościelec
0:4
Szreniawa Koszyce
19.09.2021
16:00
Michałowianka Michałowice
0:3 v.o.
MKS Skała 2004
19.09.2021
17:00
Juvenia Prandocin
0:4
Orzeł Iwanowice
19.09.2021
16:00

Keeza Klasa A (Kraków II)

Strażak Rączna
:
Cedronka Wola Radziszowska
19.09.2021
16:30
Lotnik Kryspinów
:
Tęcza Piekary
21.09.2021
16:30

Keeza Klasa A (Kraków III)

Bratniak Kraków
1:1
Podgórze Kraków
19.09.2021
18:00
Krakus Swoszowice
1:1
Bieżanowianka Kraków
19.09.2021
11:00
Kabel Kraków
8:2
Wanda Nowa Huta
19.09.2021
16:30

Keeza Klasa A (Wieliczka)

Sokół Chorągwica
2:6
Piast Łapanów
19.09.2021
16:00
Gwiazda Brzegi
1:7
Czarni Staniątki
19.09.2021
16:00
Wolni Kłaj
0:0
Błękitni Bodzanów
19.09.2021
16:00

Keeza Klasa A (Myślenice)

Pasternik Ochojno
3:0
Iskra Głogoczów
19.09.2021
10:30
Iskra Brzączowice
2:5
Topór Tenczyn
19.09.2021
16:30

Keeza Klasa A (Olkusz)

Przebój II Wolbrom
2:0
Olimpia Łobzów
19.09.2021
16:00
Wielmożanka Wielmoża
2:1
Spartak Charsznica
19.09.2021
11:00
Centuria Chechło
2:5
Legion Bydlin
19.09.2021
11:00
Prądnik Sułoszowa
2:1
Pogoń Miechów
19.09.2021
16:00
Strażak Przybysławice
2:2
Piliczanka II Pilica
19.09.2021
16:30

Keeza Klasa A (Chrzanów)

SPRiN Regulice
1:4
Promyk Bolęcin
19.09.2021
16:00
Ciężkowianka Jaworzno
4:1
Unia Kwaczała
19.09.2021
11:00
Górnik Siercza
:
Victoria Zalas
19.09.2021
17:00

Keeza Klasa B (Kraków I)

Sparta Skrzeszowice
1:4
Zawisza Sulechów
19.09.2021
16:00
LKS Niedźwiedź II
6:5
Victoria Smroków
19.09.2021
14:00
LKS Polanowice
2:2
Polonia Wilczkowice
19.09.2021
15:00
Olimpia Czaple Wielkie
1:1
Trątnowianka Trątnowice
19.09.2021
15:00

Keeza Klasa B (Kraków II)

Niegoszowianka
5:2
Orzeł II Bębło
19.09.2021
16:00
Górzanka Nawojowa Góra
2:0
Fitball Szklary
19.09.2021
16:00

Keeza Klasa B (Kraków III)

Victoria Kraków
4:0
Universum Kraków
19.09.2021
14:00

Keeza Klasa B (Kraków IV)

Kaszowianka II Kaszów
0:6
Borkowianka Borek Sz.
19.09.2021
14:00

Keeza Klasa B (Wieliczka)

Wilga Instalbud Golkowice
4:3
Węgrzcanka II Węgrzce Wlk
19.09.2021
15:00
Złomex II Branice
8:2
Contra Sułków
19.09.2021
15:00

Keeza Klasa B (Myślenice)

Jordan Sum II Zakliczyn
1:10
Cisy Harbutowice
19.09.2021
14:00
Górki II Myślenice
2:2
Grodzisko Raciechowice
19.09.2021
16:00
Cyrhla Krzczonów
2:3
Szczebel Lubień
19.09.2021
17:00

Keeza Klasa B (Olkusz)

KS PKM II Olkusz
:
Hetman Dłużec
19.09.2021
16:00
Trzy Buki Wierzchowisko
3:3
Czapla Czaple Male
19.09.2021
11:00
Pilica Wierbka
2:2
Spartak Wielkanoc
19.09.2021
11:00
Orzeł K.
4:1
Dłubnia Trzyciąż
19.09.2021
13:00
Stare Bukowno
1:1
Słowik Olkusz
19.09.2021
16:00

Keeza Klasa C (Wieliczka)

Batory II Wola Batorska
0:1
Ledniczanka
19.09.2021
16:00
Start II Brzezie
2:0
Błyskawica II Wyciąże
19.09.2021
17:00

Centralna Liga Juniorów U-18

Śląsk Wrocław
2:0
Arka G.
19.09.2021
12:00
Stal Rzeszów
1:3
Polonia Warszawa
19.09.2021
12:00
Górnik Zabrze
4:1
SMS Łódź
19.09.2021
13:00

Małopolska Liga Juniorów

Górnik Wieliczka
0:1
Pcimianka Pcim
19.09.2021
10:00
Podhale Nowy Targ
2:1
Hutnik Kraków
19.09.2021
10:00
Unia Tarnów
:
Orzeł Myślenice
21.09.2021
17:00

I Małopolska Liga Juniorów Młodszych - jesień

Unia Tarnów
2:1
Dunajec Nowy Sącz
19.09.2021
16:00
Tarnovia Tarnów
1:0
Podhale Nowy Targ
19.09.2021
10:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Sandecja Nowy Sącz
21.09.2021
16:00
Dunajec Nowy Sącz
:
Garbarnia Kraków
22.09.2021
15:00

I Małopolska Liga Trampkarzy - jesień

Hutnik Kraków
4:1
Unia Tarnów
19.09.2021
12:00
Podhale Nowy Targ
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
22.09.2021
17:00

II Małopolska Liga Trampkarzy - jesień

Unia II Tarnów
1:5
AS Progres Kraków
19.09.2021
13:30
Limanovia
3:2
Unia Oświęcim
19.09.2021
16:30
Górnik Tarnów
:
Kalwarianka
21.09.2021
16:00

I Małopolska Liga Młodzików

AS Progres Kraków
:
Podhale Nowy Targ
20.09.2021
16:50
Tarnovia Tarnów
:
Cracovia Kraków
21.09.2021
15:30
Dunajec Nowy Sącz
:
Limanovia Limanowa
21.09.2021
17:00
Hutnik
:
AS Progres Kraków
22.09.2021
18:00

II Małopolska Liga Młodzików

TS Wisła I Kraków
:
Cracovia Kraków
21.09.2021
14:00
Cracovia Kraków
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
22.09.2021
18:30

Keeza III Liga Kobiet, gr. IV

Dąb Zabierzów Bocheński
:
Naprzód Sobolów
19.09.2021
 
przełożony
Puszcza Niepołomice
1:1
Tarnovia II
19.09.2021
16:30
Iskra Brzezinka
2:1
Starówka Nowy Sącz
19.09.2021
11:00

I Liga Oldbojów (Kraków)

Hutnik Kraków
:
Cracovia Kraków
20.09.2021
17:00
Prokocim Kraków
0:2
Opatkowianka Opatkowice
20.09.2021
17:00
Armatura Kraków
3:8
Dąbski
20.09.2021
17:00
Garbarnia Kraków
5:3
Grębałowianka Kraków
20.09.2021
20:30
Wisła Kraków
:
Orzeł Piaski Wielkie
20.09.2021
17:00

II Liga Oldbojów (Kraków)

Victoria Kobierzyn
6:3
Clepardia Kraków
20.09.2021
17:00
Prądniczanka Kraków
1:4
Wieczysta Kraków
20.09.2021
18:30
Wanda Kraków
3:6
Strzelcy
20.09.2021
17:00
Krakus Swoszowice
0:4
Tyniec Kraków
20.09.2021
17:00
Borek Kraków
3:2
Zwierzyniecki Kraków
20.09.2021
19:00