facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

III liga, gr. 4

Tabela
Runda I
Runda II
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 07.08.2021

Tomasovia Tomaszów Lubelski
Cracovia II Kraków
07.08.2021
15:00
Czarni Połaniec
0:2
ŁKS Łagów
07.08.2021
17:00
KSZO Ostrowiec Św.
1:1
Chełmianka Chełm
07.08.2021
17:00
Wólczanka Wólka Pełkińska
1:2
Podhale Nowy Targ
07.08.2021
17:00
Unia Tarnów
Podlasie Biała Podlaska
07.08.2021
17:00
Avia Świdnik
0:1
Stal Stalowa Wola
07.08.2021
17:00
Siarka Tarnobrzeg
3:0
Wisłoka Dębica
08.08.2021
17:00
Sokół Sieniawa
0:4
Orlęta Radzyń Podlaski
08.08.2021
17:00
Korona Rzeszów
5:0
Wisła Sandomierz
08.08.2021
11:00

2. kolejka 14.08.2021

Wisłoka Dębica
5:2
Stal Stalowa Wola
14.08.2021
17:00
Podlasie Biała Podlaska
0:2
Korona Rzeszów
14.08.2021
17:00
Podhale Nowy Targ
Unia Tarnów
14.08.2021
17:30
Chełmianka Chełm
3:1
Wólczanka Wólka Pełkińska
14.08.2021
17:00
Siarka Tarnobrzeg
5:1
Sokół Sieniawa
14.08.2021
17:00
Wisła Sandomierz
0:2
Avia Świdnik
15.08.2021
17:00
ŁKS Łagów
2:1
KSZO Ostrowiec Św.
15.08.2021
17:00
Cracovia II Kraków
1:1
Czarni Połaniec
15.08.2021
13:00
Orlęta Radzyń Podlaski
1:0
Tomasovia Tomaszów Lubelski
15.08.2021
18:00

3. kolejka 18.08.2021

Sokół Sieniawa
2:2
Wisłoka Dębica
18.08.2021
17:00
Tomasovia Tomaszów Lubelski
2:3
Siarka Tarnobrzeg
18.08.2021
17:00
Czarni Połaniec
1:1
Orlęta Radzyń Podlaski
18.08.2021
17:00
KSZO Ostrowiec Św.
Cracovia II Kraków
18.08.2021
17:00
Unia Tarnów
Chełmianka Chełm
18.08.2021
17:00
Korona Rzeszów
Podhale Nowy Targ
18.08.2021
17:30
Avia Świdnik
1:1
Podlasie Biała Podlaska
18.08.2021
17:00
Wólczanka Wólka Pełkińska
0:4
ŁKS Łagów
18.08.2021
17:00
Stal Stalowa Wola
2:1
Wisła Sandomierz
18.08.2021
19:40

4. kolejka 21.08.2021

Chełmianka Chełm
0:2
Korona Rzeszów
21.08.2021
12:00
Wisłoka Dębica
6:2
Wisła Sandomierz
21.08.2021
17:00
Podlasie Biała Podlaska
1:1
Stal Stalowa Wola
21.08.2021
17:00
Siarka Tarnobrzeg
3:1
Czarni Połaniec
21.08.2021
17:00
Podhale Nowy Targ
Avia Świdnik
21.08.2021
17:30
Cracovia II Kraków
Wólczanka Wólka Pełkińska
22.08.2021
12:30
ŁKS Łagów
Unia Tarnów
22.08.2021
17:00
Orlęta Radzyń Podlaski
0:0
KSZO Ostrowiec Św.
22.08.2021
17:00
Sokół Sieniawa
0:4
Tomasovia Tomaszów Lubelski
22.08.2021
17:00

5. kolejka 28.08.2021

Czarni Połaniec
3:2
Sokół Sieniawa
27.08.2021
17:00
Korona Rzeszów
0:3
ŁKS Łagów
28.08.2021
12:00
Wólczanka Wólka Pełkińska
0:3
Orlęta Radzyń Podlaski
28.08.2021
17:00
Unia Tarnów
Cracovia II Kraków
28.08.2021
17:00
Siarka Tarnobrzeg
1:0
KSZO Ostrowiec Św.
28.08.2021
17:00
Avia Świdnik
2:0
Chełmianka Chełm
28.08.2021
17:00
Stal Stalowa Wola
Podhale Nowy Targ
28.08.2021
19:40
Tomasovia Tomaszów Lubelski
2:2
Wisłoka Dębica
29.08.2021
17:00
Wisła Sandomierz
2:0
Podlasie Biała Podlaska
29.08.2021
17:00

6. kolejka 04.09.2021

Cracovia II Kraków
Korona Rzeszów
04.09.2021
13:00
Chełmianka Chełm
2:0
Stal Stalowa Wola
04.09.2021
16:00
ŁKS Łagów
2:0
Avia Świdnik
04.09.2021
16:00
Siarka Tarnobrzeg
3:0
Wólczanka Wólka Pełkińska
04.09.2021
16:00
Wisłoka Dębica
1:1
Podlasie Biała Podlaska
04.09.2021
16:30
Podhale Nowy Targ
5:2
Wisła Sandomierz
04.09.2021
17:00
Orlęta Radzyń Podlaski
Unia Tarnów
04.09.2021
16:00
Sokół Sieniawa
0:3
KSZO Ostrowiec Św.
05.09.2021
16:00
Tomasovia Tomaszów Lubelski
1:2
Czarni Połaniec
05.09.2021
16:00

7. kolejka 08.09.2021

Czarni Połaniec
0:1
Wisłoka Dębica
08.09.2021
16:00
KSZO Ostrowiec Św.
2:0
Tomasovia Tomaszów Lubelski
08.09.2021
17:00
Wólczanka Wólka Pełkińska
0:1
Sokół Sieniawa
08.09.2021
12:00
Unia Tarnów
Siarka Tarnobrzeg
08.09.2021
17:00
Korona Rzeszów
1:1
Orlęta Radzyń Podlaski
08.09.2021
16:30
Avia Świdnik
1:0
Cracovia II Kraków
08.09.2021
16:00
Stal Stalowa Wola
2:0
ŁKS Łagów
08.09.2021
17:00
Wisła Sandomierz
0:2
Chełmianka Chełm
08.09.2021
17:00
Podlasie Biała Podlaska
1:1
Podhale Nowy Targ
08.09.2021
17:00

8. kolejka 11.09.2021

Wisłoka Dębica
Podhale Nowy Targ
11.09.2021
15:00
Siarka Tarnobrzeg
2:2
Korona Rzeszów
11.09.2021
16:00
Czarni Połaniec
2:2
KSZO Ostrowiec Św.
11.09.2021
16:00
Chełmianka Chełm
2:2
Podlasie Biała Podlaska
12.09.2021
16:00
ŁKS Łagów
2:1
Wisła Sandomierz
12.09.2021
16:00
Cracovia II Kraków
4:0
Stal Stalowa Wola
12.09.2021
13:00
Orlęta Radzyń Podlaski
3:2
Avia Świdnik
12.09.2021
16:00
Sokół Sieniawa
Unia Tarnów
12.09.2021
16:00
Tomasovia Tomaszów Lubelski
2:2
Wólczanka Wólka Pełkińska
12.09.2021
16:00

9. kolejka 18.09.2021

KSZO Ostrowiec Św.
1:0
Wisłoka Dębica
18.09.2021
15:00
Unia Tarnów
Tomasovia Tomaszów Lubelski
18.09.2021
16:00
Korona Rzeszów
:
Sokół Sieniawa
18.09.2021
 
Odwołany.
Avia Świdnik
2:2
Siarka Tarnobrzeg
18.09.2021
16:00
Stal Stalowa Wola
2:2
Orlęta Radzyń Podlaski
18.09.2021
17:00
Podhale Nowy Targ
1:5
Chełmianka Chełm
18.09.2021
16:30
Wisła Sandomierz
1:3
Cracovia II Kraków
19.09.2021
16:00
Podlasie Biała Podlaska
1:0
ŁKS Łagów
19.09.2021
16:00
Wólczanka Wólka Pełkińska
:
Czarni Połaniec
21.09.2021
16:00

10. kolejka 25.09.2021

Wisłoka Dębica
:
Chełmianka Chełm
25.09.2021
16:00
Cracovia II Kraków
:
Podlasie Biała Podlaska
25.09.2021
16:00
Siarka Tarnobrzeg
:
Stal Stalowa Wola
25.09.2021
16:00
Tomasovia Tomaszów Lubelski
:
Korona Rzeszów
25.09.2021
15:00
Czarni Połaniec
:
Unia Tarnów
25.09.2021
13:00
KSZO Ostrowiec Św.
:
Wólczanka Wólka Pełkińska
25.09.2021
16:00
ŁKS Łagów
:
Podhale Nowy Targ
26.09.2021
16:00
Orlęta Radzyń Podlaski
:
Wisła Sandomierz
26.09.2021
16:00
Sokół Sieniawa
:
Avia Świdnik
26.09.2021
15:00

11. kolejka 02.10.2021

Wólczanka Wólka Pełkińska
:
Wisłoka Dębica
02.10.2021
15:00
Unia Tarnów
:
KSZO Ostrowiec Św.
02.10.2021
15:00
Korona Rzeszów
:
Czarni Połaniec
02.10.2021
16:00
Avia Świdnik
:
Tomasovia Tomaszów Lubelski
02.10.2021
14:00
Stal Stalowa Wola
:
Sokół Sieniawa
02.10.2021
15:00
Podlasie Biała Podlaska
:
Orlęta Radzyń Podlaski
02.10.2021
15:00
Podhale Nowy Targ
:
Cracovia II Kraków
02.10.2021
16:00
Chełmianka Chełm
:
ŁKS Łagów
02.10.2021
15:00
Wisła Sandomierz
:
Siarka Tarnobrzeg
03.10.2021
16:00

12. kolejka 09.10.2021

Cracovia II Kraków
:
Chełmianka Chełm
 
 
Wisłoka Dębica
:
ŁKS Łagów
09.10.2021
15:30
Siarka Tarnobrzeg
:
Podlasie Biała Podlaska
09.10.2021
14:00
Czarni Połaniec
:
Avia Świdnik
09.10.2021
15:00
Wólczanka Wólka Pełkińska
:
Unia Tarnów
09.10.2021
15:00
Orlęta Radzyń Podlaski
:
Podhale Nowy Targ
10.10.2021
15:00
Sokół Sieniawa
:
Wisła Sandomierz
10.10.2021
14:00
Tomasovia Tomaszów Lubelski
:
Stal Stalowa Wola
10.10.2021
13:00
KSZO Ostrowiec Św.
:
Korona Rzeszów
10.10.2021
15:00

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

10. kolejka 25.09.2021

25.09.2021
16:00
Wisłoka Dębica
:
Chełmianka Chełm
25.09.2021
16:00
Cracovia II Kraków
:
Podlasie Biała Podlaska
25.09.2021
16:00
Siarka Tarnobrzeg
:
Stal Stalowa Wola
25.09.2021
15:00
Tomasovia Tomaszów Lubelski
:
Korona Rzeszów
25.09.2021
13:00
Czarni Połaniec
:
Unia Tarnów
25.09.2021
16:00
KSZO Ostrowiec Św.
:
Wólczanka Wólka Pełkińska
26.09.2021
16:00
ŁKS Łagów
:
Podhale Nowy Targ
26.09.2021
16:00
Orlęta Radzyń Podlaski
:
Wisła Sandomierz
26.09.2021
15:00
Sokół Sieniawa
:
Avia Świdnik

9. kolejka 18.09.2021

18.09.2021
15:00
KSZO Ostrowiec Św.
1:0
Wisłoka Dębica
18.09.2021
16:00
Unia Tarnów
Tomasovia Tomaszów Lubelski
18.09.2021
 
Korona Rzeszów
:
Sokół Sieniawa
18.09.2021
16:00
Avia Świdnik
2:2
Siarka Tarnobrzeg
18.09.2021
17:00
Stal Stalowa Wola
2:2
Orlęta Radzyń Podlaski
18.09.2021
16:30
Podhale Nowy Targ
1:5
Chełmianka Chełm
19.09.2021
16:00
Wisła Sandomierz
1:3
Cracovia II Kraków
19.09.2021
16:00
Podlasie Biała Podlaska
1:0
ŁKS Łagów
21.09.2021
16:00
Wólczanka Wólka Pełkińska
:
Czarni Połaniec

11. kolejka 02.10.2021

02.10.2021
15:00
Wólczanka Wólka Pełkińska
:
Wisłoka Dębica
02.10.2021
15:00
Unia Tarnów
:
KSZO Ostrowiec Św.
02.10.2021
16:00
Korona Rzeszów
:
Czarni Połaniec
02.10.2021
14:00
Avia Świdnik
:
Tomasovia Tomaszów Lubelski
02.10.2021
15:00
Stal Stalowa Wola
:
Sokół Sieniawa
02.10.2021
15:00
Podlasie Biała Podlaska
:
Orlęta Radzyń Podlaski
02.10.2021
16:00
Podhale Nowy Targ
:
Cracovia II Kraków
02.10.2021
15:00
Chełmianka Chełm
:
ŁKS Łagów
03.10.2021
16:00
Wisła Sandomierz
:
Siarka Tarnobrzeg

Wiadomości ligowe


PKO Ekstraklasa

Legia Warszawa
3:1
Górnik Łęczna
19.09.2021
17:30
Stal Mielec
0:3
Raków Częstochowa
19.09.2021
12:30
Górnik Zabrze
1:0
Warta Poznań
19.09.2021
15:00

Fortuna I Liga

Puszcza Niepołomice
2:2
Chrobry Głogów
19.09.2021
18:00
Odra Opole
2:0
Stomil Olsztyn
19.09.2021
15:00
GKS Tychy
1:1
Widzew Łódź
19.09.2021
12:40
Górnik Polkowice
:
GKS Katowice
20.09.2021
20:30
Skra Częstochowa
:
Arka Gdynia
20.09.2021
18:00

eWinner II Liga

Pogoń Siedlce
1:2
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
19.09.2021
14:00
Hutnik Kraków
1:0
Chojniczanka Chojnice
19.09.2021
16:00
Radunia Stężyca
3:0
Olimpia Elbląg
19.09.2021
15:00

III liga, gr. 4

Wisła Sandomierz
1:3
Cracovia II Kraków
19.09.2021
16:00
Podlasie Biała Podlaska
1:0
ŁKS Łagów
19.09.2021
16:00
Wólczanka Wólka Pełkińska
:
Czarni Połaniec
21.09.2021
16:00

Keeza IV liga (Kraków-Wadowice)

Pcimianka Pcim
4:2
Dalin Myślenice
19.09.2021
16:30

Keeza IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

Dunajec Zakliczyn
1:3
Kolejarz Stróże
19.09.2021
17:00
Wierchy Rabka Zdrój
1:3
Bruk-Bet Termalica II Nieciecza
19.09.2021
16:30

Keeza Klasa Okręgowa (Kraków I)

Jastrzębiec Książ Wielki
0:5
Bolesław Bukowno
19.09.2021
16:00
Orzeł Bębło
2:1
Zieleńczanka Zielonki
19.09.2021
16:30

Keeza Klasa Okręgowa (Kraków II)

Pogoń Skotniki
0:4
Orlęta Rudawa
19.09.2021
16:30
Bronowianka Kraków
3:5
Świt Krzeszowice
19.09.2021
17:00
Grębałowianka Kraków
2:1
Skawinka Skawina
19.09.2021
16:30

Keeza Klasa Okręgowa (Kraków III)

Nadwiślanka Nowe Brzesko
3:1
Orzeł Myślenice
19.09.2021
16:00
Wiarusy Igołomia
1:4
Puszcza II
19.09.2021
15:30

Keeza Klasa Okręgowa (Tarnów I)

Orzeł Dębno
:
Korona N.
19.09.2021
15:00
Olimpia B.
:
Raba Książnice
19.09.2021
 
Odwołany.
Sokół Maszkienice
2:1
Sokół Borzęcin Górny
19.09.2021
16:00
Rylovia Rylowa
7:3
Strażak Mokrzyska
19.09.2021
16:00

Keeza Klasa Okręgowa (Tarnów II)

Unia II Tarnów
10:0
LUKS Zalipie
19.09.2021
11:00
Dunajec Zbylitowska Góra
0:5
GLKS Gromnik
19.09.2021
13:00
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
1:5
Tuchovia Tuchów
19.09.2021
16:00
Wisła Szczucin
:
Unia II Tarnów
22.09.2021
16:00
Polan Żabno
:
Dunajec Zbylitowska Góra
22.09.2021
16:00
LKS Szynwałd
:
Olimpia Wojnicz
22.09.2021
16:00
LKS Ładna
:
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
22.09.2021
16:00
GLKS Gromnik
:
Zorza Zaczarnie
22.09.2021
16:00
LKS Rzuchowa
:
Pogórze
22.09.2021
16:00
LUKS Zalipie
:
Rzepiennik Strzyżewski
22.09.2021
16:00
Tuchovia Tuchów
:
LUKS Skrzyszów
22.09.2021
 

Keeza Klasa Okręgowa (Nowy Sącz I)

Łosoś Łososina Dolna
1:3
Poprad Rytro
19.09.2021
13:00
LKS Zagórzany
2:0
LKS Kobylanka
19.09.2021
16:00
Zyndram
1:5
Barciczanka Barcice
19.09.2021
16:00
Hart Tęgoborze
0:1
Dunajec Nowy Sącz
19.09.2021
16:30

Keeza Klasa Okręgowa (Nowy Sącz II)

Zawrat Bukowina Tatrzańska
3:0
Babia Góra Lipnica Wielka
19.09.2021
16:00
Wierchy Pasierbiec
0:2
Wiatr Ludźmierz
19.09.2021
13:30
Granit Czarna Góra
2:2
Krokus
19.09.2021
14:00
Wiatr Ludźmierz
:
Turbacz Mszana Dolna
22.09.2021
17:00

Keeza Klasa A (Kraków I)

Maszycanka Maszyce
3:1
Słomniczanka II Słomniki
19.09.2021
16:00
Błękitni II Modlnica
3:2
Galicja Raciborowice
19.09.2021
17:00
Płomień Kościelec
0:4
Szreniawa Koszyce
19.09.2021
16:00
Michałowianka Michałowice
0:3 v.o.
MKS Skała 2004
19.09.2021
17:00
Juvenia Prandocin
0:4
Orzeł Iwanowice
19.09.2021
16:00

Keeza Klasa A (Kraków II)

Strażak Rączna
:
Cedronka Wola Radziszowska
19.09.2021
16:30
Lotnik Kryspinów
:
Tęcza Piekary
21.09.2021
16:30

Keeza Klasa A (Kraków III)

Bratniak Kraków
1:1
Podgórze Kraków
19.09.2021
18:00
Krakus Swoszowice
1:1
Bieżanowianka Kraków
19.09.2021
11:00
Kabel Kraków
8:2
Wanda Nowa Huta
19.09.2021
16:30

Keeza Klasa A (Wieliczka)

Sokół Chorągwica
2:6
Piast Łapanów
19.09.2021
16:00
Gwiazda Brzegi
1:7
Czarni Staniątki
19.09.2021
16:00
Wolni Kłaj
0:0
Błękitni Bodzanów
19.09.2021
16:00

Keeza Klasa A (Myślenice)

Pasternik Ochojno
3:0
Iskra Głogoczów
19.09.2021
10:30
Iskra Brzączowice
2:5
Topór Tenczyn
19.09.2021
16:30

Keeza Klasa A (Olkusz)

Przebój II Wolbrom
2:0
Olimpia Łobzów
19.09.2021
16:00
Wielmożanka Wielmoża
2:1
Spartak Charsznica
19.09.2021
11:00
Centuria Chechło
2:5
Legion Bydlin
19.09.2021
11:00
Prądnik Sułoszowa
2:1
Pogoń Miechów
19.09.2021
16:00
Strażak Przybysławice
2:2
Piliczanka II Pilica
19.09.2021
16:30

Keeza Klasa A (Chrzanów)

SPRiN Regulice
1:4
Promyk Bolęcin
19.09.2021
16:00
Ciężkowianka Jaworzno
4:1
Unia Kwaczała
19.09.2021
11:00
Górnik Siercza
:
Victoria Zalas
19.09.2021
17:00

Keeza Klasa B (Kraków I)

Sparta Skrzeszowice
1:4
Zawisza Sulechów
19.09.2021
16:00
LKS Niedźwiedź II
6:5
Victoria Smroków
19.09.2021
14:00
LKS Polanowice
2:2
Polonia Wilczkowice
19.09.2021
15:00
Olimpia Czaple Wielkie
1:1
Trątnowianka Trątnowice
19.09.2021
15:00

Keeza Klasa B (Kraków II)

Niegoszowianka
5:2
Orzeł II Bębło
19.09.2021
16:00
Górzanka Nawojowa Góra
2:0
Fitball Szklary
19.09.2021
16:00

Keeza Klasa B (Kraków III)

Victoria Kraków
4:0
Universum Kraków
19.09.2021
14:00

Keeza Klasa B (Kraków IV)

Kaszowianka II Kaszów
0:6
Borkowianka Borek Sz.
19.09.2021
14:00

Keeza Klasa B (Wieliczka)

Wilga Instalbud Golkowice
4:3
Węgrzcanka II Węgrzce Wlk
19.09.2021
15:00
Złomex II Branice
8:2
Contra Sułków
19.09.2021
15:00

Keeza Klasa B (Myślenice)

Jordan Sum II Zakliczyn
1:10
Cisy Harbutowice
19.09.2021
14:00
Górki II Myślenice
2:2
Grodzisko Raciechowice
19.09.2021
16:00
Cyrhla Krzczonów
2:3
Szczebel Lubień
19.09.2021
17:00

Keeza Klasa B (Olkusz)

KS PKM II Olkusz
:
Hetman Dłużec
19.09.2021
16:00
Trzy Buki Wierzchowisko
3:3
Czapla Czaple Male
19.09.2021
11:00
Pilica Wierbka
2:2
Spartak Wielkanoc
19.09.2021
11:00
Orzeł K.
4:1
Dłubnia Trzyciąż
19.09.2021
13:00
Stare Bukowno
1:1
Słowik Olkusz
19.09.2021
16:00

Keeza Klasa C (Wieliczka)

Batory II Wola Batorska
0:1
Ledniczanka
19.09.2021
16:00
Start II Brzezie
2:0
Błyskawica II Wyciąże
19.09.2021
17:00

Centralna Liga Juniorów U-18

Śląsk Wrocław
2:0
Arka G.
19.09.2021
12:00
Stal Rzeszów
1:3
Polonia Warszawa
19.09.2021
12:00
Górnik Zabrze
4:1
SMS Łódź
19.09.2021
13:00

Małopolska Liga Juniorów

Górnik Wieliczka
0:1
Pcimianka Pcim
19.09.2021
10:00
Podhale Nowy Targ
2:1
Hutnik Kraków
19.09.2021
10:00
Unia Tarnów
:
Orzeł Myślenice
21.09.2021
17:00

I Małopolska Liga Juniorów Młodszych - jesień

Unia Tarnów
2:1
Dunajec Nowy Sącz
19.09.2021
16:00
Tarnovia Tarnów
1:0
Podhale Nowy Targ
19.09.2021
10:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Sandecja Nowy Sącz
21.09.2021
16:00
Dunajec Nowy Sącz
:
Garbarnia Kraków
22.09.2021
15:00

I Małopolska Liga Trampkarzy - jesień

Hutnik Kraków
4:1
Unia Tarnów
19.09.2021
12:00
Podhale Nowy Targ
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
22.09.2021
17:00

II Małopolska Liga Trampkarzy - jesień

Unia II Tarnów
1:5
AS Progres Kraków
19.09.2021
13:30
Limanovia
3:2
Unia Oświęcim
19.09.2021
16:30
Górnik Tarnów
:
Kalwarianka
21.09.2021
16:00

I Małopolska Liga Młodzików

AS Progres Kraków
:
Podhale Nowy Targ
20.09.2021
16:50
Tarnovia Tarnów
:
Cracovia Kraków
21.09.2021
15:30
Dunajec Nowy Sącz
:
Limanovia Limanowa
21.09.2021
17:00
Hutnik
:
AS Progres Kraków
22.09.2021
18:00

II Małopolska Liga Młodzików

TS Wisła I Kraków
:
Cracovia Kraków
21.09.2021
14:00
Cracovia Kraków
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
22.09.2021
18:30

Keeza III Liga Kobiet, gr. IV

Dąb Zabierzów Bocheński
:
Naprzód Sobolów
19.09.2021
 
przełożony
Puszcza Niepołomice
1:1
Tarnovia II
19.09.2021
16:30
Iskra Brzezinka
2:1
Starówka Nowy Sącz
19.09.2021
11:00

I Liga Oldbojów (Kraków)

Hutnik Kraków
:
Cracovia Kraków
20.09.2021
17:00
Prokocim Kraków
0:2
Opatkowianka Opatkowice
20.09.2021
17:00
Armatura Kraków
3:8
Dąbski
20.09.2021
17:00
Garbarnia Kraków
5:3
Grębałowianka Kraków
20.09.2021
20:30
Wisła Kraków
:
Orzeł Piaski Wielkie
20.09.2021
17:00

II Liga Oldbojów (Kraków)

Victoria Kobierzyn
6:3
Clepardia Kraków
20.09.2021
17:00
Prądniczanka Kraków
1:4
Wieczysta Kraków
20.09.2021
18:30
Wanda Kraków
3:6
Strzelcy
20.09.2021
17:00
Krakus Swoszowice
0:4
Tyniec Kraków
20.09.2021
17:00
Borek Kraków
3:2
Zwierzyniecki Kraków
20.09.2021
19:00