facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Keeza IV liga (Kraków-Wadowice)

Tabela
Runda I
Runda II
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 07.08.2021

Wieczysta Kraków
Clepardia Kraków
07.08.2021
11:00
Jutrzenka Giebułtów
Wiślanka Grabie
07.08.2021
11:00
Beskid Andrychów
MKS Trzebinia
07.08.2021
17:00
Wiślanie Jaśkowice
TS Węgrzce
07.08.2021
17:00
W zespole gości zagrało równocześnie dwóch zawodników spoza UE. Na boisku 0:2
Unia Oświęcim
Słomniczanka Słomniki
07.08.2021
17:00
Dalin Myślenice
KS Chełmek
07.08.2021
17:00
Orzeł Ryczów
Tempo Białka
07.08.2021
18:00
LKS Jawiszowice
Garbarnia II Kraków
08.08.2021
17:00
Pcimianka Pcim
1:3
Sokół Kocmyrzów
08.08.2021
17:00

2. kolejka 14.08.2021

Jutrzenka Giebułtów
Wiślanie Jaśkowice
14.08.2021
11:00
MKS Trzebinia
Unia Oświęcim
14.08.2021
11:00
TS Węgrzce
1:3
Orzeł Ryczów
14.08.2021
16:00
Sokół Kocmyrzów
LKS Jawiszowice
14.08.2021
17:00
KS Chełmek
Beskid Andrychów
14.08.2021
17:00
Clepardia Kraków
Dalin Myślenice
14.08.2021
18:00
Tempo Białka
Pcimianka Pcim
15.08.2021
17:00
Wiślanka Grabie
Słomniczanka Słomniki
15.08.2021
17:00
Garbarnia II Kraków
Wieczysta Kraków
15.08.2021
17:00

3. kolejka 18.08.2021

Dalin Myślenice
Garbarnia II Kraków
18.08.2021
17:00
Wiślanie Jaśkowice
2:1
Wiślanka Grabie
18.08.2021
17:00
Beskid Andrychów
Clepardia Kraków
18.08.2021
17:30
Wieczysta Kraków
Sokół Kocmyrzów
18.08.2021
17:30
Orzeł Ryczów
Jutrzenka Giebułtów
18.08.2021
18:00
LKS Jawiszowice
3:1
Tempo Białka
18.08.2021
18:00
Unia Oświęcim
KS Chełmek
18.08.2021
18:00
Pcimianka Pcim
2:0
TS Węgrzce
18.08.2021
18:00
Słomniczanka Słomniki
MKS Trzebinia
18.08.2021
18:00

4. kolejka 21.08.2021

Wiślanie Jaśkowice
Orzeł Ryczów
21.08.2021
11:00
Jutrzenka Giebułtów
Pcimianka Pcim
21.08.2021
11:00
TS Węgrzce
1:0
LKS Jawiszowice
21.08.2021
11:00
Clepardia Kraków
Unia Oświęcim
21.08.2021
11:00
KS Chełmek
Słomniczanka Słomniki
21.08.2021
17:00
Sokół Kocmyrzów
2:1
Dalin Myślenice
21.08.2021
17:00
Garbarnia II Kraków
Beskid Andrychów
22.08.2021
17:00
Tempo Białka
Wieczysta Kraków
22.08.2021
17:00
Wiślanka Grabie
MKS Trzebinia
22.08.2021
17:00

5. kolejka 28.08.2021

Dalin Myślenice
Tempo Białka
28.08.2021
10:00
MKS Trzebinia
KS Chełmek
28.08.2021
11:00
Orzeł Ryczów
4:0
Wiślanka Grabie
28.08.2021
11:00
Beskid Andrychów
Sokół Kocmyrzów
28.08.2021
17:00
Słomniczanka Słomniki
Clepardia Kraków
28.08.2021
15:00
Unia Oświęcim
Garbarnia II Kraków
28.08.2021
17:00
LKS Jawiszowice
Jutrzenka Giebułtów
29.08.2021
17:00
Pcimianka Pcim
Wiślanie Jaśkowice
29.08.2021
11:00
Wieczysta Kraków
8:0
TS Węgrzce
13.10.2021
15:00

6. kolejka 01.09.2021

Wiślanie Jaśkowice
LKS Jawiszowice
01.09.2021
17:00
Clepardia Kraków
MKS Trzebinia
01.09.2021
17:30
Wieczysta Kraków
Jutrzenka Giebułtów
01.09.2021
17:30
Garbarnia II Kraków
Słomniczanka Słomniki
01.09.2021
17:00
Wiślanka Grabie
1:2
KS Chełmek
08.09.2021
17:00
Tempo Białka
0:0
Beskid Andrychów
29.09.2021
16:00
Orzeł Ryczów
4:4
Pcimianka Pcim
29.09.2021
16:00
Sokół Kocmyrzów
2:1
Unia Oświęcim
29.09.2021
16:30
TS Węgrzce
1:1
Dalin Myślenice
11.11.2021
11:00

7. kolejka 04.09.2021

Wieczysta Kraków
Wiślanie Jaśkowice
04.09.2021
11:00
MKS Trzebinia
Garbarnia II Kraków
04.09.2021
11:00
Dalin Myślenice
Jutrzenka Giebułtów
04.09.2021
17:00
Beskid Andrychów
TS Węgrzce
04.09.2021
17:00
KS Chełmek
8:0
Clepardia Kraków
04.09.2021
17:00
Unia Oświęcim
Tempo Białka
04.09.2021
11:00
LKS Jawiszowice
3:3
Orzeł Ryczów
04.09.2021
17:00
Słomniczanka Słomniki
Sokół Kocmyrzów
05.09.2021
14:00
Pcimianka Pcim
Wiślanka Grabie
05.09.2021
17:00

8. kolejka 11.09.2021

Jutrzenka Giebułtów
Beskid Andrychów
11.09.2021
11:00
Wiślanie Jaśkowice
Dalin Myślenice
11.09.2021
11:00
Tempo Białka
Słomniczanka Słomniki
11.09.2021
14:30
TS Węgrzce
2:2
Unia Oświęcim
11.09.2021
11:00
Orzeł Ryczów
Wieczysta Kraków
11.09.2021
16:00
Wiślanka Grabie
Clepardia Kraków
11.09.2021
17:00
Garbarnia II Kraków
2:2
KS Chełmek
11.09.2021
15:30
Sokół Kocmyrzów
MKS Trzebinia
11.09.2021
11:00
Pcimianka Pcim
1:1
LKS Jawiszowice
12.09.2021
16:30

9. kolejka 15.09.2021

Beskid Andrychów
Wiślanie Jaśkowice
15.09.2021
17:00
Dalin Myślenice
Orzeł Ryczów
15.09.2021
16:30
Wieczysta Kraków
Pcimianka Pcim
15.09.2021
16:30
MKS Trzebinia
Tempo Białka
15.09.2021
17:00
KS Chełmek
1:2
Sokół Kocmyrzów
15.09.2021
17:00
Clepardia Kraków
Garbarnia II Kraków
15.09.2021
17:00
LKS Jawiszowice
3:2
Wiślanka Grabie
15.09.2021
17:00
Słomniczanka Słomniki
TS Węgrzce
15.09.2021
17:00
Unia Oświęcim
Jutrzenka Giebułtów
15.09.2021
17:00

10. kolejka 18.09.2021

Jutrzenka Giebułtów
Słomniczanka Słomniki
18.09.2021
11:00
Wiślanie Jaśkowice
Unia Oświęcim
18.09.2021
11:00
Tempo Białka
2:4
KS Chełmek
18.09.2021
16:00
TS Węgrzce
1:0
MKS Trzebinia
18.09.2021
17:00
Orzeł Ryczów
Beskid Andrychów
18.09.2021
16:00
LKS Jawiszowice
2:4
Wieczysta Kraków
18.09.2021
17:00
Sokół Kocmyrzów
Clepardia Kraków
18.09.2021
16:00
Wiślanka Grabie
0:0
Garbarnia II Kraków
18.09.2021
16:00
Pcimianka Pcim
4:2
Dalin Myślenice
19.09.2021
16:30

11. kolejka 25.09.2021

Wieczysta Kraków
Wiślanka Grabie
25.09.2021
11:00
Clepardia Kraków
0:0
Tempo Białka
25.09.2021
11:00
Dalin Myślenice
1:0
LKS Jawiszowice
25.09.2021
11:00
Beskid Andrychów
Pcimianka Pcim
25.09.2021
16:00
KS Chełmek
3:3
TS Węgrzce
25.09.2021
16:00
Unia Oświęcim
Orzeł Ryczów
25.09.2021
11:00
Garbarnia II Kraków
2:2
Sokół Kocmyrzów
25.09.2021
12:30
MKS Trzebinia
2:0
Jutrzenka Giebułtów
26.09.2021
16:00
Słomniczanka Słomniki
Wiślanie Jaśkowice
28.09.2021
16:00

12. kolejka 02.10.2021

Wieczysta Kraków
2:0
Dalin Myślenice
02.10.2021
11:00
Jutrzenka Giebułtów
KS Chełmek
02.10.2021
11:00
Wiślanka Grabie
1:2
Sokół Kocmyrzów
02.10.2021
16:00
TS Węgrzce
2:2
Clepardia Kraków
02.10.2021
16:00
Orzeł Ryczów
2:1
Słomniczanka Słomniki
02.10.2021
16:00
Wiślanie Jaśkowice
6:0
MKS Trzebinia
02.10.2021
14:00
Tempo Białka
1:0
Garbarnia II Kraków
03.10.2021
15:00
LKS Jawiszowice
2:0
Beskid Andrychów
03.10.2021
16:00
Pcimianka Pcim
5:1
Unia Oświęcim
03.10.2021
16:00

13. kolejka 09.10.2021

MKS Trzebinia
3:0
Orzeł Ryczów
09.10.2021
11:00
Dalin Myślenice
1:1
Wiślanka Grabie
09.10.2021
15:00
KS Chełmek
0:4
Wiślanie Jaśkowice
09.10.2021
16:00
Beskid Andrychów
0:1
Wieczysta Kraków
09.10.2021
16:00
Clepardia Kraków
0:1
Jutrzenka Giebułtów
09.10.2021
11:00
Sokół Kocmyrzów
1:1
Tempo Białka
09.10.2021
16:00
Unia Oświęcim
2:3
LKS Jawiszowice
09.10.2021
11:00
Słomniczanka Słomniki
2:1
Pcimianka Pcim
10.10.2021
16:00
Garbarnia II Kraków
1:0
TS Węgrzce
10.10.2021
15:00

14. kolejka 16.10.2021

Wieczysta Kraków
2:0
Unia Oświęcim
16.10.2021
11:00
Jutrzenka Giebułtów
Garbarnia II Kraków
16.10.2021
11:00
Wiślanie Jaśkowice
4:1
Clepardia Kraków
16.10.2021
14:00
Orzeł Ryczów
5:0
KS Chełmek
16.10.2021
16:00
Dalin Myślenice
1:0
Beskid Andrychów
16.10.2021
11:00
TS Węgrzce
1:2
Sokół Kocmyrzów
16.10.2021
16:00
Wiślanka Grabie
1:1
Tempo Białka
17.10.2021
16:00
LKS Jawiszowice
1:1
Słomniczanka Słomniki
17.10.2021
16:00
Pcimianka Pcim
4:0
MKS Trzebinia
17.10.2021
16:00

15. kolejka 23.10.2021

MKS Trzebinia
1:2
LKS Jawiszowice
23.10.2021
11:00
Beskid Andrychów
2:0
Wiślanka Grabie
23.10.2021
15:00
KS Chełmek
2:1
Pcimianka Pcim
23.10.2021
15:00
Tempo Białka
1:0
TS Węgrzce
23.10.2021
15:00
Clepardia Kraków
1:5
Orzeł Ryczów
23.10.2021
15:00
Unia Oświęcim
1:1
Dalin Myślenice
23.10.2021
11:00
Sokół Kocmyrzów
Jutrzenka Giebułtów
23.10.2021
15:00
Słomniczanka Słomniki
0:6
Wieczysta Kraków
23.10.2021
14:00
Garbarnia II Kraków
1:3
Wiślanie Jaśkowice
24.10.2021
15:00

16. kolejka 30.10.2021

Wieczysta Kraków
4:0
MKS Trzebinia
30.10.2021
11:00
Jutrzenka Giebułtów
Tempo Białka
30.10.2021
11:00
Wiślanka Grabie
3:2
TS Węgrzce
30.10.2021
14:00
Orzeł Ryczów
2:1
Garbarnia II Kraków
30.10.2021
13:00
Dalin Myślenice
4:2
Słomniczanka Słomniki
30.10.2021
15:00
Wiślanie Jaśkowice
2:0
Sokół Kocmyrzów
30.10.2021
14:00
Beskid Andrychów
3:1
Unia Oświęcim
30.10.2021
15:00
Pcimianka Pcim
5:1
Clepardia Kraków
31.10.2021
14:30
LKS Jawiszowice
1:1
KS Chełmek
31.10.2021
14:00

17. kolejka 06.11.2021

MKS Trzebinia
1:3
Dalin Myślenice
06.11.2021
11:00
Tempo Białka
0:0
Wiślanie Jaśkowice
06.11.2021
11:00
TS Węgrzce
2:1
Jutrzenka Giebułtów
06.11.2021
14:00
Słomniczanka Słomniki
0:2
Beskid Andrychów
06.11.2021
11:00
Unia Oświęcim
2:0
Wiślanka Grabie
06.11.2021
11:00
Sokół Kocmyrzów
0:1
Orzeł Ryczów
06.11.2021
12:00
KS Chełmek
2:2
Wieczysta Kraków
07.11.2021
13:00
Clepardia Kraków
1:4
LKS Jawiszowice
07.11.2021
11:00
Garbarnia II Kraków
2:0
Pcimianka Pcim
07.11.2021
13:30

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

Brak zaplanowanych spotkań.

17. kolejka 06.11.2021

06.11.2021
11:00
MKS Trzebinia
1:3
Dalin Myślenice
06.11.2021
11:00
Tempo Białka
0:0
Wiślanie Jaśkowice
06.11.2021
14:00
TS Węgrzce
2:1
Jutrzenka Giebułtów
06.11.2021
11:00
Słomniczanka Słomniki
0:2
Beskid Andrychów
06.11.2021
11:00
Unia Oświęcim
2:0
Wiślanka Grabie
06.11.2021
12:00
Sokół Kocmyrzów
0:1
Orzeł Ryczów
07.11.2021
13:00
KS Chełmek
2:2
Wieczysta Kraków
07.11.2021
11:00
Clepardia Kraków
1:4
LKS Jawiszowice
07.11.2021
13:30
Garbarnia II Kraków
2:0
Pcimianka Pcim

17. kolejka 06.11.2021

06.11.2021
11:00
MKS Trzebinia
1:3
Dalin Myślenice
06.11.2021
11:00
Tempo Białka
0:0
Wiślanie Jaśkowice
06.11.2021
14:00
TS Węgrzce
2:1
Jutrzenka Giebułtów
06.11.2021
11:00
Słomniczanka Słomniki
0:2
Beskid Andrychów
06.11.2021
11:00
Unia Oświęcim
2:0
Wiślanka Grabie
06.11.2021
12:00
Sokół Kocmyrzów
0:1
Orzeł Ryczów
07.11.2021
13:00
KS Chełmek
2:2
Wieczysta Kraków
07.11.2021
11:00
Clepardia Kraków
1:4
LKS Jawiszowice
07.11.2021
13:30
Garbarnia II Kraków
2:0
Pcimianka Pcim

Wiadomości ligowe


PKO Ekstraklasa

Wisła Kraków
0:1
Radomiak Radom
26.11.2021
20:30
Piast Gliwice
2:1
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
26.11.2021
18:00
Śląsk Wrocław
2:1
Stal Mielec
27.11.2021
15:00
Pogoń Szczecin
5:1
Lechia Gdańsk
27.11.2021
17:30
Górnik Łęczna
1:2
Górnik Zabrze
27.11.2021
12:30
Raków Częstochowa
:
Zagłębie Lubin
27.11.2021
20:00
Wisła Płock
:
Cracovia Kraków
28.11.2021
12:30
Legia Warszawa
:
Jagiellonia Białystok
28.11.2021
17:30
Lech Poznań
:
Warta Poznań
28.11.2021
15:00

Fortuna I Liga

Odra Opole
1:1
Podbeskidzie Bielsko Biała
26.11.2021
20:30
GKS Katowice
2:3
Miedź Legnica
26.11.2021
18:00
Skra Częstochowa
0:0
ŁKS Łódź
26.11.2021
18:00
Chrobry Głogów
1:0
Arka Gdynia
27.11.2021
12:40
Puszcza Niepołomice
5:2
Korona Kielce
27.11.2021
20:30
GKS Tychy
1:0
Resovia Rzeszów
28.11.2021
12:40
Sandecja Nowy Sącz
:
Górnik Polkowice
28.11.2021
15:00
Widzew Łódź
:
Zagłębie Sosnowiec
28.11.2021
18:00

eWinner II Liga

Ruch Chorzów
0:0
Motor Lublin
26.11.2021
18:05
Stal Rzeszów
3:1
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
27.11.2021
16:00
Znicz Pruszków
0:0
GKS Bełchatów
27.11.2021
12:00
Wigry Suwałki
3:0
KKS 1925 Kalisz
27.11.2021
12:00
Hutnik Kraków
0:3
Olimpia Elbląg
27.11.2021
13:00
Radunia Stężyca
0:2
Garbarnia Kraków
27.11.2021
13:00
Sokół Ostróda
1:4
Chojniczanka Chojnice
27.11.2021
13:00
Wisła Puławy
:
Lech II Poznań
28.11.2021
16:00
Śląsk II Wrocław
1:2
Pogoń Siedlce
28.11.2021
13:00

Centralna Liga Juniorów U-17, gr. D - jesień

Motor Lublin
1:2
Resovia Rzeszów
28.11.2021
12:00

Ekstraliga Kobiet

APLG Gdańsk
3:1
Rekord Bielsko Biała
27.11.2021
14:00

I Liga Kobiet

Stomil Olsztyn
4:0
Ząbkovia Ząbki
27.11.2021
12:00
SWD Wodzisław
:
ROW Rybnik
27.11.2021
15:00

I liga futsalu, gr. południowa

Futsal Nowiny
0:7
Sośnica Gliwice
27.11.2021
19:00
AZS UEK Kraków
6:1
GSF Gliwice
27.11.2021
19:00
Heiro Rzeszów
5:4
FC Siemianowice Śląskie
27.11.2021
16:00
Unia Tarnów
:
BSF Bochnia
28.11.2021
17:00
AZS UŚ Katowice
:
AZS UMCS Lublin
28.11.2021
16:00
Gwiazda Ruda Śląska
:
GKS Futsal Tychy
28.11.2021
14:00

Ekstraliga Futsalu Kobiet, gr. południowa

Tarnovia Tarnów
1:5
AZS UJ Kraków
27.11.2021
16:00
Respekt Myślenice
:
AZS UEK Słomniczanka Słomniki
28.11.2021
18:00

I Liga Futsalu Kobiet, gr. południowa

ISD-AJD Częstochowa
:
Unia Opole
28.11.2021
18:30
AZS UŚ Katowice
:
Plon Błotnica Strzelecka
28.11.2021
12:30
AZS UP Wanda Kraków
:
Wierzbowianka Wierzbno
28.11.2021
17:00

II Liga Futsalu Kobiet, gr. małopolska

Iskra Tarnów
4:1
Tyniec Kraków
27.11.2021
17:00
Wierzbowianka II Wierzbno
:
Wawel Kraków
28.11.2021
19:00

Halowa Liga Oldbojów (Kraków)

Cracovia Kraków
19:3
Wanda Kraków
26.11.2021
19:30
Prokocim Kraków
6:6
Clepardia Kraków
26.11.2021
19:30
Opatkowianka Opatkowice
4:11
Wisła Kraków
26.11.2021
20:30
Grębałowianka Kraków
5:7
Wieczysta Kraków
26.11.2021
20:30
Hutnik Kraków
3:4
Orzeł Piaski Wielkie
26.11.2021
21:30
Strzelcy
5:10
Dąbski
26.11.2021
21:30