facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Keeza Klasa Okręgowa (Kraków I)

Tabela
Runda I
Runda II
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 14.08.2021

Promień Przeginia
KS PKM Olkusz
14.08.2021
17:00
Błękitni Modlnica
Proszowianka Proszowice
14.08.2021
17:00
Przebój Wolbrom
Przemsza Klucze
14.08.2021
11:00
Bolesław Bukowno
2:1
LOT Balice
14.08.2021
16:00
Piliczanka Pilica
LKS Niedźwiedź
15.08.2021
17:00
Spójnia Osiek
4:3
Zieleńczanka Zielonki
15.08.2021
16:00
Jastrzębiec Książ Wielki
Orzeł Bębło
15.08.2021
17:00

2. kolejka 21.08.2021

LOT Balice
4:0
Promień Przeginia
21.08.2021
17:30
Zieleńczanka Zielonki
1:1
Bolesław Bukowno
21.08.2021
11:00
Przemsza Klucze
1:3
Spójnia Osiek
21.08.2021
15:00
LKS Niedźwiedź
Błękitni Modlnica
21.08.2021
17:00
Przebój Wolbrom
0:1
Proszowianka Proszowice
21.08.2021
17:00
Orzeł Bębło
KS PKM Olkusz
22.08.2021
18:00
Jastrzębiec Książ Wielki
Piliczanka Pilica
22.08.2021
17:00

3. kolejka 28.08.2021

Promień Przeginia
Zieleńczanka Zielonki
28.08.2021
11:00
Błękitni Modlnica
Jastrzębiec Książ Wielki
28.08.2021
11:00
Przebój Wolbrom
3:2
LKS Niedźwiedź
28.08.2021
11:00
Przemsza Klucze
Bolesław Bukowno
28.08.2021
11:00
KS PKM Olkusz
LOT Balice
28.08.2021
11:00
Piliczanka Pilica
Orzeł Bębło
29.08.2021
17:00
Spójnia Osiek
3:1
Proszowianka Proszowice
29.08.2021
17:00

4. kolejka 04.09.2021

Bolesław Bukowno
0:0
Proszowianka Proszowice
04.09.2021
16:00
Przemsza Klucze
1:0
Promień Przeginia
04.09.2021
17:00
KS PKM Olkusz
Zieleńczanka Zielonki
04.09.2021
17:00
Orzeł Bębło
LOT Balice
04.09.2021
17:00
LKS Niedźwiedź
Spójnia Osiek
05.09.2021
15:00
Jastrzębiec Książ Wielki
Przebój Wolbrom
05.09.2021
14:00
Piliczanka Pilica
Błękitni Modlnica
05.09.2021
17:00

5. kolejka 11.09.2021

Błękitni Modlnica
Orzeł Bębło
11.09.2021
11:00
Spójnia Osiek
2:0
Jastrzębiec Książ Wielki
11.09.2021
16:30
Bolesław Bukowno
6:1
LKS Niedźwiedź
11.09.2021
16:00
Przebój Wolbrom
1:1
Piliczanka Pilica
11.09.2021
16:00
KS PKM Olkusz
Przemsza Klucze
12.09.2021
16:00
LOT Balice
Zieleńczanka Zielonki
12.09.2021
16:00
Promień Przeginia
Proszowianka Proszowice
12.09.2021
11:00

6. kolejka 18.09.2021

Przemsza Klucze
3:0
LOT Balice
18.09.2021
11:00
LKS Niedźwiedź
1:3
Promień Przeginia
18.09.2021
16:30
Błękitni Modlnica
Przebój Wolbrom
18.09.2021
17:00
Piliczanka Pilica
2:2
Spójnia Osiek
18.09.2021
16:00
Przemsza Klucze
3:0
LOT Balice
18.09.2021
11:00
Proszowianka Proszowice
1:3
KS PKM Olkusz
18.09.2021
17:00
Jastrzębiec Książ Wielki
0:5
Bolesław Bukowno
19.09.2021
16:00
Orzeł Bębło
2:1
Zieleńczanka Zielonki
19.09.2021
16:30

7. kolejka 25.09.2021

Promień Przeginia
:
Jastrzębiec Książ Wielki
25.09.2021
16:00
Zieleńczanka Zielonki
:
Przemsza Klucze
25.09.2021
16:00
Spójnia Osiek
:
Błękitni Modlnica
25.09.2021
14:00
Bolesław Bukowno
:
Piliczanka Pilica
25.09.2021
16:00
Przebój Wolbrom
:
Orzeł Bębło
25.09.2021
16:00
KS PKM Olkusz
:
LKS Niedźwiedź
25.09.2021
11:00
LOT Balice
:
Proszowianka Proszowice
26.09.2021
16:00

8. kolejka 02.10.2021

LKS Niedźwiedź
:
LOT Balice
02.10.2021
16:00
Jastrzębiec Książ Wielki
:
KS PKM Olkusz
02.10.2021
14:00
Błękitni Modlnica
:
Bolesław Bukowno
02.10.2021
 
Piliczanka Pilica
:
Promień Przeginia
02.10.2021
16:00
Proszowianka Proszowice
:
Zieleńczanka Zielonki
02.10.2021
 
Przebój Wolbrom
:
Spójnia Osiek
02.10.2021
16:00
Orzeł Bębło
:
Przemsza Klucze
03.10.2021
15:30

9. kolejka 09.10.2021

Promień Przeginia
:
Błękitni Modlnica
09.10.2021
15:30
Przemsza Klucze
:
Proszowianka Proszowice
09.10.2021
 
Zieleńczanka Zielonki
:
LKS Niedźwiedź
09.10.2021
 
Przemsza Klucze
:
Proszowianka Proszowice
09.10.2021
 
Spójnia Osiek
:
Orzeł Bębło
09.10.2021
 
KS PKM Olkusz
:
Piliczanka Pilica
09.10.2021
 
Bolesław Bukowno
:
Przebój Wolbrom
09.10.2021
 
LOT Balice
:
Jastrzębiec Książ Wielki
09.10.2021
 

10. kolejka 16.10.2021

LKS Niedźwiedź
:
Przemsza Klucze
16.10.2021
 
Jastrzębiec Książ Wielki
:
Zieleńczanka Zielonki
16.10.2021
 
Orzeł Bębło
:
Proszowianka Proszowice
16.10.2021
 
Błękitni Modlnica
:
KS PKM Olkusz
16.10.2021
 
Piliczanka Pilica
:
LOT Balice
16.10.2021
 
Spójnia Osiek
:
Bolesław Bukowno
16.10.2021
 
Przebój Wolbrom
:
Promień Przeginia
16.10.2021
 

11. kolejka 23.10.2021

Promień Przeginia
:
Spójnia Osiek
23.10.2021
15:00
Przemsza Klucze
:
Jastrzębiec Książ Wielki
23.10.2021
 
Zieleńczanka Zielonki
:
Piliczanka Pilica
23.10.2021
 
Przemsza Klucze
:
Jastrzębiec Książ Wielki
23.10.2021
 
KS PKM Olkusz
:
Przebój Wolbrom
23.10.2021
 
LOT Balice
:
Błękitni Modlnica
23.10.2021
 
Bolesław Bukowno
:
Orzeł Bębło
23.10.2021
 
Proszowianka Proszowice
:
LKS Niedźwiedź
23.10.2021
 

12. kolejka 30.10.2021

Bolesław Bukowno
:
Promień Przeginia
30.10.2021
 
Jastrzębiec Książ Wielki
:
Proszowianka Proszowice
30.10.2021
 
Orzeł Bębło
:
LKS Niedźwiedź
30.10.2021
 
Błękitni Modlnica
:
Zieleńczanka Zielonki
30.10.2021
 
Piliczanka Pilica
:
Przemsza Klucze
30.10.2021
 
Spójnia Osiek
:
KS PKM Olkusz
30.10.2021
 
Przebój Wolbrom
:
LOT Balice
30.10.2021
 

13. kolejka 06.11.2021

Promień Przeginia
:
Orzeł Bębło
06.11.2021
14:00
LKS Niedźwiedź
:
Jastrzębiec Książ Wielki
06.11.2021
 
Zieleńczanka Zielonki
:
Przebój Wolbrom
06.11.2021
 
Przemsza Klucze
:
Błękitni Modlnica
06.11.2021
 
KS PKM Olkusz
:
Bolesław Bukowno
06.11.2021
 
LOT Balice
:
Spójnia Osiek
06.11.2021
 
Przemsza Klucze
:
Błękitni Modlnica
06.11.2021
 
Proszowianka Proszowice
:
Piliczanka Pilica
06.11.2021
 

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

7. kolejka 25.09.2021

25.09.2021
16:00
Promień Przeginia
:
Jastrzębiec Książ Wielki
25.09.2021
16:00
Zieleńczanka Zielonki
:
Przemsza Klucze
25.09.2021
14:00
Spójnia Osiek
:
Błękitni Modlnica
25.09.2021
16:00
Bolesław Bukowno
:
Piliczanka Pilica
25.09.2021
16:00
Przebój Wolbrom
:
Orzeł Bębło
25.09.2021
11:00
KS PKM Olkusz
:
LKS Niedźwiedź
26.09.2021
16:00
LOT Balice
:
Proszowianka Proszowice

6. kolejka 18.09.2021

18.09.2021
11:00
Przemsza Klucze
3:0
LOT Balice
18.09.2021
16:30
LKS Niedźwiedź
1:3
Promień Przeginia
18.09.2021
17:00
Błękitni Modlnica
Przebój Wolbrom
18.09.2021
16:00
Piliczanka Pilica
2:2
Spójnia Osiek
18.09.2021
11:00
Przemsza Klucze
3:0
LOT Balice
18.09.2021
17:00
Proszowianka Proszowice
1:3
KS PKM Olkusz
19.09.2021
16:00
Jastrzębiec Książ Wielki
0:5
Bolesław Bukowno
19.09.2021
16:30
Orzeł Bębło
2:1
Zieleńczanka Zielonki

8. kolejka 02.10.2021

02.10.2021
16:00
LKS Niedźwiedź
:
LOT Balice
02.10.2021
14:00
Jastrzębiec Książ Wielki
:
KS PKM Olkusz
02.10.2021
 
Błękitni Modlnica
:
Bolesław Bukowno
02.10.2021
16:00
Piliczanka Pilica
:
Promień Przeginia
02.10.2021
 
Proszowianka Proszowice
:
Zieleńczanka Zielonki
02.10.2021
16:00
Przebój Wolbrom
:
Spójnia Osiek
03.10.2021
15:30
Orzeł Bębło
:
Przemsza Klucze

Wiadomości ligowe


PKO Ekstraklasa

Legia Warszawa
3:1
Górnik Łęczna
19.09.2021
17:30
Stal Mielec
0:3
Raków Częstochowa
19.09.2021
12:30
Górnik Zabrze
1:0
Warta Poznań
19.09.2021
15:00

Fortuna I Liga

Puszcza Niepołomice
2:2
Chrobry Głogów
19.09.2021
18:00
Odra Opole
2:0
Stomil Olsztyn
19.09.2021
15:00
GKS Tychy
1:1
Widzew Łódź
19.09.2021
12:40
Górnik Polkowice
:
GKS Katowice
20.09.2021
20:30
Skra Częstochowa
:
Arka Gdynia
20.09.2021
18:00

eWinner II Liga

Pogoń Siedlce
1:2
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
19.09.2021
14:00
Hutnik Kraków
1:0
Chojniczanka Chojnice
19.09.2021
16:00
Radunia Stężyca
3:0
Olimpia Elbląg
19.09.2021
15:00

III liga, gr. 4

Wisła Sandomierz
1:3
Cracovia II Kraków
19.09.2021
16:00
Podlasie Biała Podlaska
1:0
ŁKS Łagów
19.09.2021
16:00
Wólczanka Wólka Pełkińska
:
Czarni Połaniec
21.09.2021
16:00

Keeza IV liga (Kraków-Wadowice)

Pcimianka Pcim
4:2
Dalin Myślenice
19.09.2021
16:30

Keeza IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

Dunajec Zakliczyn
1:3
Kolejarz Stróże
19.09.2021
17:00
Wierchy Rabka Zdrój
1:3
Bruk-Bet Termalica II Nieciecza
19.09.2021
16:30

Keeza Klasa Okręgowa (Kraków I)

Jastrzębiec Książ Wielki
0:5
Bolesław Bukowno
19.09.2021
16:00
Orzeł Bębło
2:1
Zieleńczanka Zielonki
19.09.2021
16:30

Keeza Klasa Okręgowa (Kraków II)

Pogoń Skotniki
0:4
Orlęta Rudawa
19.09.2021
16:30
Bronowianka Kraków
3:5
Świt Krzeszowice
19.09.2021
17:00
Grębałowianka Kraków
2:1
Skawinka Skawina
19.09.2021
16:30

Keeza Klasa Okręgowa (Kraków III)

Nadwiślanka Nowe Brzesko
3:1
Orzeł Myślenice
19.09.2021
16:00
Wiarusy Igołomia
1:4
Puszcza II
19.09.2021
15:30

Keeza Klasa Okręgowa (Tarnów I)

Orzeł Dębno
:
Korona N.
19.09.2021
15:00
Olimpia B.
:
Raba Książnice
19.09.2021
 
Odwołany.
Sokół Maszkienice
2:1
Sokół Borzęcin Górny
19.09.2021
16:00
Rylovia Rylowa
7:3
Strażak Mokrzyska
19.09.2021
16:00

Keeza Klasa Okręgowa (Tarnów II)

Unia II Tarnów
10:0
LUKS Zalipie
19.09.2021
11:00
Dunajec Zbylitowska Góra
0:5
GLKS Gromnik
19.09.2021
13:00
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
1:5
Tuchovia Tuchów
19.09.2021
16:00
Wisła Szczucin
:
Unia II Tarnów
22.09.2021
16:00
Polan Żabno
:
Dunajec Zbylitowska Góra
22.09.2021
16:00
LKS Szynwałd
:
Olimpia Wojnicz
22.09.2021
16:00
LKS Ładna
:
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
22.09.2021
16:00
GLKS Gromnik
:
Zorza Zaczarnie
22.09.2021
16:00
LKS Rzuchowa
:
Pogórze
22.09.2021
16:00
LUKS Zalipie
:
Rzepiennik Strzyżewski
22.09.2021
16:00
Tuchovia Tuchów
:
LUKS Skrzyszów
22.09.2021
 

Keeza Klasa Okręgowa (Nowy Sącz I)

Łosoś Łososina Dolna
1:3
Poprad Rytro
19.09.2021
13:00
LKS Zagórzany
2:0
LKS Kobylanka
19.09.2021
16:00
Zyndram
1:5
Barciczanka Barcice
19.09.2021
16:00
Hart Tęgoborze
0:1
Dunajec Nowy Sącz
19.09.2021
16:30

Keeza Klasa Okręgowa (Nowy Sącz II)

Zawrat Bukowina Tatrzańska
3:0
Babia Góra Lipnica Wielka
19.09.2021
16:00
Wierchy Pasierbiec
0:2
Wiatr Ludźmierz
19.09.2021
13:30
Granit Czarna Góra
2:2
Krokus
19.09.2021
14:00
Wiatr Ludźmierz
:
Turbacz Mszana Dolna
22.09.2021
17:00

Keeza Klasa A (Kraków I)

Maszycanka Maszyce
3:1
Słomniczanka II Słomniki
19.09.2021
16:00
Błękitni II Modlnica
3:2
Galicja Raciborowice
19.09.2021
17:00
Płomień Kościelec
0:4
Szreniawa Koszyce
19.09.2021
16:00
Michałowianka Michałowice
0:3 v.o.
MKS Skała 2004
19.09.2021
17:00
Juvenia Prandocin
0:4
Orzeł Iwanowice
19.09.2021
16:00

Keeza Klasa A (Kraków II)

Strażak Rączna
:
Cedronka Wola Radziszowska
19.09.2021
16:30
Lotnik Kryspinów
:
Tęcza Piekary
21.09.2021
16:30

Keeza Klasa A (Kraków III)

Bratniak Kraków
1:1
Podgórze Kraków
19.09.2021
18:00
Krakus Swoszowice
1:1
Bieżanowianka Kraków
19.09.2021
11:00
Kabel Kraków
8:2
Wanda Nowa Huta
19.09.2021
16:30

Keeza Klasa A (Wieliczka)

Sokół Chorągwica
2:6
Piast Łapanów
19.09.2021
16:00
Gwiazda Brzegi
1:7
Czarni Staniątki
19.09.2021
16:00
Wolni Kłaj
0:0
Błękitni Bodzanów
19.09.2021
16:00

Keeza Klasa A (Myślenice)

Pasternik Ochojno
3:0
Iskra Głogoczów
19.09.2021
10:30
Iskra Brzączowice
2:5
Topór Tenczyn
19.09.2021
16:30

Keeza Klasa A (Olkusz)

Przebój II Wolbrom
2:0
Olimpia Łobzów
19.09.2021
16:00
Wielmożanka Wielmoża
2:1
Spartak Charsznica
19.09.2021
11:00
Centuria Chechło
2:5
Legion Bydlin
19.09.2021
11:00
Prądnik Sułoszowa
2:1
Pogoń Miechów
19.09.2021
16:00
Strażak Przybysławice
2:2
Piliczanka II Pilica
19.09.2021
16:30

Keeza Klasa A (Chrzanów)

SPRiN Regulice
1:4
Promyk Bolęcin
19.09.2021
16:00
Ciężkowianka Jaworzno
4:1
Unia Kwaczała
19.09.2021
11:00
Górnik Siercza
:
Victoria Zalas
19.09.2021
17:00

Keeza Klasa B (Kraków I)

Sparta Skrzeszowice
1:4
Zawisza Sulechów
19.09.2021
16:00
LKS Niedźwiedź II
6:5
Victoria Smroków
19.09.2021
14:00
LKS Polanowice
2:2
Polonia Wilczkowice
19.09.2021
15:00
Olimpia Czaple Wielkie
1:1
Trątnowianka Trątnowice
19.09.2021
15:00

Keeza Klasa B (Kraków II)

Niegoszowianka
5:2
Orzeł II Bębło
19.09.2021
16:00
Górzanka Nawojowa Góra
2:0
Fitball Szklary
19.09.2021
16:00

Keeza Klasa B (Kraków III)

Victoria Kraków
4:0
Universum Kraków
19.09.2021
14:00

Keeza Klasa B (Kraków IV)

Kaszowianka II Kaszów
0:6
Borkowianka Borek Sz.
19.09.2021
14:00

Keeza Klasa B (Wieliczka)

Wilga Instalbud Golkowice
4:3
Węgrzcanka II Węgrzce Wlk
19.09.2021
15:00
Złomex II Branice
8:2
Contra Sułków
19.09.2021
15:00

Keeza Klasa B (Myślenice)

Jordan Sum II Zakliczyn
1:10
Cisy Harbutowice
19.09.2021
14:00
Górki II Myślenice
2:2
Grodzisko Raciechowice
19.09.2021
16:00
Cyrhla Krzczonów
2:3
Szczebel Lubień
19.09.2021
17:00

Keeza Klasa B (Olkusz)

KS PKM II Olkusz
:
Hetman Dłużec
19.09.2021
16:00
Trzy Buki Wierzchowisko
3:3
Czapla Czaple Male
19.09.2021
11:00
Pilica Wierbka
2:2
Spartak Wielkanoc
19.09.2021
11:00
Orzeł K.
4:1
Dłubnia Trzyciąż
19.09.2021
13:00
Stare Bukowno
1:1
Słowik Olkusz
19.09.2021
16:00

Keeza Klasa C (Wieliczka)

Batory II Wola Batorska
0:1
Ledniczanka
19.09.2021
16:00
Start II Brzezie
2:0
Błyskawica II Wyciąże
19.09.2021
17:00

Centralna Liga Juniorów U-18

Śląsk Wrocław
2:0
Arka G.
19.09.2021
12:00
Stal Rzeszów
1:3
Polonia Warszawa
19.09.2021
12:00
Górnik Zabrze
4:1
SMS Łódź
19.09.2021
13:00

Małopolska Liga Juniorów

Górnik Wieliczka
0:1
Pcimianka Pcim
19.09.2021
10:00
Podhale Nowy Targ
2:1
Hutnik Kraków
19.09.2021
10:00
Unia Tarnów
:
Orzeł Myślenice
21.09.2021
17:00

I Małopolska Liga Juniorów Młodszych - jesień

Unia Tarnów
2:1
Dunajec Nowy Sącz
19.09.2021
16:00
Tarnovia Tarnów
1:0
Podhale Nowy Targ
19.09.2021
10:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Sandecja Nowy Sącz
21.09.2021
16:00
Dunajec Nowy Sącz
:
Garbarnia Kraków
22.09.2021
15:00

I Małopolska Liga Trampkarzy - jesień

Hutnik Kraków
4:1
Unia Tarnów
19.09.2021
12:00
Podhale Nowy Targ
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
22.09.2021
17:00

II Małopolska Liga Trampkarzy - jesień

Unia II Tarnów
1:5
AS Progres Kraków
19.09.2021
13:30
Limanovia
3:2
Unia Oświęcim
19.09.2021
16:30
Górnik Tarnów
:
Kalwarianka
21.09.2021
16:00

I Małopolska Liga Młodzików

AS Progres Kraków
:
Podhale Nowy Targ
20.09.2021
16:50
Tarnovia Tarnów
:
Cracovia Kraków
21.09.2021
15:30
Dunajec Nowy Sącz
:
Limanovia Limanowa
21.09.2021
17:00
Hutnik
:
AS Progres Kraków
22.09.2021
18:00

II Małopolska Liga Młodzików

TS Wisła I Kraków
:
Cracovia Kraków
21.09.2021
14:00
Cracovia Kraków
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
22.09.2021
18:30

Keeza III Liga Kobiet, gr. IV

Dąb Zabierzów Bocheński
:
Naprzód Sobolów
19.09.2021
 
przełożony
Puszcza Niepołomice
1:1
Tarnovia II
19.09.2021
16:30
Iskra Brzezinka
2:1
Starówka Nowy Sącz
19.09.2021
11:00

I Liga Oldbojów (Kraków)

Hutnik Kraków
:
Cracovia Kraków
20.09.2021
17:00
Prokocim Kraków
0:2
Opatkowianka Opatkowice
20.09.2021
17:00
Armatura Kraków
3:8
Dąbski
20.09.2021
17:00
Garbarnia Kraków
5:3
Grębałowianka Kraków
20.09.2021
20:30
Wisła Kraków
:
Orzeł Piaski Wielkie
20.09.2021
17:00

II Liga Oldbojów (Kraków)

Victoria Kobierzyn
6:3
Clepardia Kraków
20.09.2021
17:00
Prądniczanka Kraków
1:4
Wieczysta Kraków
20.09.2021
18:30
Wanda Kraków
3:6
Strzelcy
20.09.2021
17:00
Krakus Swoszowice
0:4
Tyniec Kraków
20.09.2021
17:00
Borek Kraków
3:2
Zwierzyniecki Kraków
20.09.2021
19:00