facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Keeza Klasa Okręgowa (Kraków II)

Tabela
Runda I
Runda II
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 14.08.2021

Borek Kraków
Świt Krzeszowice
14.08.2021
17:00
Kmita Zabierzów
2:1
Bronowianka Kraków
14.08.2021
17:00
Prądniczanka Kraków
2:3
Radziszowianka Radziszów
14.08.2021
11:00
Prokocim Kraków
Grębałowianka Kraków
14.08.2021
17:00
Kaszowianka Kaszów
Orlęta Rudawa
15.08.2021
14:00
Hutnik II Kraków
Skawinka Skawina
15.08.2021
17:00
Orzeł Piaski Wielkie
Pogoń Skotniki
15.08.2021
17:30

2. kolejka 21.08.2021

Radziszowianka Radziszów
1:0
Kmita Zabierzów
21.08.2021
17:00
Skawinka Skawina
2:1
Borek Kraków
21.08.2021
17:00
Orlęta Rudawa
2:1
Hutnik II Kraków
21.08.2021
15:00
Bronowianka Kraków
2:5
Prokocim Kraków
21.08.2021
11:00
Pogoń Skotniki
1:0
Świt Krzeszowice
22.08.2021
17:00
Orzeł Piaski Wielkie
1:2
Prądniczanka Kraków
22.08.2021
17:00
Grębałowianka Kraków
0:4
Kaszowianka Kaszów
22.08.2021
17:30

3. kolejka 28.08.2021

Kmita Zabierzów
Orzeł Piaski Wielkie
28.08.2021
17:00
Borek Kraków
Orlęta Rudawa
28.08.2021
17:00
Prądniczanka Kraków
Pogoń Skotniki
28.08.2021
10:00
Świt Krzeszowice
3:1
Skawinka Skawina
28.08.2021
16:30
Prokocim Kraków
Radziszowianka Radziszów
28.08.2021
17:00
Kaszowianka Kaszów
3:2
Bronowianka Kraków
29.08.2021
14:00
Hutnik II Kraków
Grębałowianka Kraków
29.08.2021
17:00

4. kolejka 04.09.2021

Radziszowianka Radziszów
6:0
Kaszowianka Kaszów
04.09.2021
17:00
Prądniczanka Kraków
Kmita Zabierzów
04.09.2021
10:00
Bronowianka Kraków
0:4
Hutnik II Kraków
04.09.2021
11:00
Grębałowianka Kraków
Borek Kraków
04.09.2021
17:00
Pogoń Skotniki
1:1
Skawinka Skawina
05.09.2021
15:00
Orlęta Rudawa
2:0
Świt Krzeszowice
05.09.2021
12:00
Orzeł Piaski Wielkie
2:0
Prokocim Kraków
11.11.2021
12:00

5. kolejka 11.09.2021

Borek Kraków
Bronowianka Kraków
11.09.2021
17:00
Świt Krzeszowice
Grębałowianka Kraków
11.09.2021
16:30
Prokocim Kraków
2:2
Prądniczanka Kraków
11.09.2021
11:00
Kmita Zabierzów
Pogoń Skotniki
12.09.2021
13:30
Kaszowianka Kaszów
0:4
Orzeł Piaski Wielkie
12.09.2021
14:00
Hutnik II Kraków
Radziszowianka Radziszów
12.09.2021
17:00
Skawinka Skawina
1:4
Orlęta Rudawa
12.09.2021
17:00

6. kolejka 18.09.2021

Kmita Zabierzów
1:2
Prokocim Kraków
18.09.2021
16:30
Orzeł Piaski Wielkie
0:3 v.o.
Hutnik II Kraków
18.09.2021
16:30
walkower, na boisku 3:2
Radziszowianka Radziszów
8:0
Borek Kraków
18.09.2021
17:00
Prądniczanka Kraków
1:3
Kaszowianka Kaszów
18.09.2021
18:00
Pogoń Skotniki
0:4
Orlęta Rudawa
19.09.2021
16:30
Bronowianka Kraków
3:5
Świt Krzeszowice
19.09.2021
17:00
Grębałowianka Kraków
2:1
Skawinka Skawina
19.09.2021
16:30

7. kolejka 25.09.2021

Borek Kraków
1:5
Orzeł Piaski Wielkie
25.09.2021
15:00
Skawinka Skawina
1:3
Bronowianka Kraków
25.09.2021
16:30
Świt Krzeszowice
0:4
Radziszowianka Radziszów
25.09.2021
15:30
Prokocim Kraków
4:0
Pogoń Skotniki
25.09.2021
16:30
Kaszowianka Kaszów
Kmita Zabierzów
26.09.2021
14:00
Hutnik II Kraków
5:4
Prądniczanka Kraków
26.09.2021
15:00
Orlęta Rudawa
2:1
Grębałowianka Kraków
26.09.2021
16:30

8. kolejka 02.10.2021

Orzeł Piaski Wielkie
2:0
Świt Krzeszowice
02.10.2021
16:00
Kmita Zabierzów
Hutnik II Kraków
02.10.2021
16:00
Bronowianka Kraków
0:2
Orlęta Rudawa
02.10.2021
11:00
Prokocim Kraków
1:0
Kaszowianka Kaszów
02.10.2021
16:00
Prądniczanka Kraków
5:1
Borek Kraków
02.10.2021
15:00
Radziszowianka Radziszów
3:0
Skawinka Skawina
03.10.2021
16:00
Pogoń Skotniki
3:2
Grębałowianka Kraków
03.10.2021
16:00

9. kolejka 09.10.2021

Skawinka Skawina
0:2
Orzeł Piaski Wielkie
09.10.2021
16:00
Orlęta Rudawa
1:4
Radziszowianka Radziszów
09.10.2021
16:00
Kaszowianka Kaszów
3:0
Pogoń Skotniki
09.10.2021
16:00
Świt Krzeszowice
1:2
Prądniczanka Kraków
09.10.2021
15:30
Borek Kraków
Kmita Zabierzów
10.10.2021
11:00
Hutnik II Kraków
2:6
Prokocim Kraków
10.10.2021
17:00
Grębałowianka Kraków
1:0
Bronowianka Kraków
10.10.2021
15:30

10. kolejka 16.10.2021

Orzeł Piaski Wielkie
1:1
Orlęta Rudawa
16.10.2021
15:00
Radziszowianka Radziszów
4:0
Grębałowianka Kraków
16.10.2021
15:00
Kmita Zabierzów
0:4
Świt Krzeszowice
16.10.2021
15:30
Kaszowianka Kaszów
1:1
Hutnik II Kraków
16.10.2021
15:30
Prądniczanka Kraków
8:0
Skawinka Skawina
16.10.2021
10:00
Prokocim Kraków
6:0
Borek Kraków
16.10.2021
15:30
Pogoń Skotniki
1:3
Bronowianka Kraków
17.10.2021
15:00

11. kolejka 23.10.2021

Bronowianka Kraków
0:6
Radziszowianka Radziszów
23.10.2021
14:00
Orlęta Rudawa
1:2
Prądniczanka Kraków
23.10.2021
15:00
Świt Krzeszowice
0:3
Prokocim Kraków
23.10.2021
15:30
Grębałowianka Kraków
0:0
Orzeł Piaski Wielkie
23.10.2021
11:00
Skawinka Skawina
0:3
Kmita Zabierzów
23.10.2021
15:00
Borek Kraków
4:3
Kaszowianka Kaszów
24.10.2021
11:00
Hutnik II Kraków
3:0
Pogoń Skotniki
24.10.2021
17:00

12. kolejka 30.10.2021

Orzeł Piaski Wielkie
0:0
Bronowianka Kraków
30.10.2021
11:00
Kmita Zabierzów
Orlęta Rudawa
30.10.2021
15:00
Prokocim Kraków
1:0
Skawinka Skawina
30.10.2021
15:00
Prądniczanka Kraków
5:1
Grębałowianka Kraków
30.10.2021
10:00
Pogoń Skotniki
0:2
Radziszowianka Radziszów
30.10.2021
15:00
Kaszowianka Kaszów
3:3
Świt Krzeszowice
31.10.2021
11:00
Hutnik II Kraków
11:2
Borek Kraków
31.10.2021
17:00

13. kolejka 06.11.2021

Radziszowianka Radziszów
5:1
Orzeł Piaski Wielkie
06.11.2021
13:00
Bronowianka Kraków
1:1
Prądniczanka Kraków
06.11.2021
14:00
Świt Krzeszowice
4:3
Hutnik II Kraków
06.11.2021
14:00
Orlęta Rudawa
0:4
Prokocim Kraków
06.11.2021
13:00
Grębałowianka Kraków
1:4
Kmita Zabierzów
06.11.2021
11:00
Skawinka Skawina
4:0
Kaszowianka Kaszów
06.11.2021
14:00
Borek Kraków
1:2
Pogoń Skotniki
07.11.2021
11:00

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

Brak zaplanowanych spotkań.

13. kolejka 06.11.2021

06.11.2021
13:00
Radziszowianka Radziszów
5:1
Orzeł Piaski Wielkie
06.11.2021
14:00
Bronowianka Kraków
1:1
Prądniczanka Kraków
06.11.2021
14:00
Świt Krzeszowice
4:3
Hutnik II Kraków
06.11.2021
13:00
Orlęta Rudawa
0:4
Prokocim Kraków
06.11.2021
11:00
Grębałowianka Kraków
1:4
Kmita Zabierzów
06.11.2021
14:00
Skawinka Skawina
4:0
Kaszowianka Kaszów
07.11.2021
11:00
Borek Kraków
1:2
Pogoń Skotniki

13. kolejka 06.11.2021

06.11.2021
13:00
Radziszowianka Radziszów
5:1
Orzeł Piaski Wielkie
06.11.2021
14:00
Bronowianka Kraków
1:1
Prądniczanka Kraków
06.11.2021
14:00
Świt Krzeszowice
4:3
Hutnik II Kraków
06.11.2021
13:00
Orlęta Rudawa
0:4
Prokocim Kraków
06.11.2021
11:00
Grębałowianka Kraków
1:4
Kmita Zabierzów
06.11.2021
14:00
Skawinka Skawina
4:0
Kaszowianka Kaszów
07.11.2021
11:00
Borek Kraków
1:2
Pogoń Skotniki

Wiadomości ligowe


I liga futsalu, gr. południowa

Futsal Nowiny
5:2
GKS Futsal Tychy
22.01.2022
19:30
Unia Tarnów
2:3
AZS UMCS Lublin
23.01.2022
17:00
Heiro Rzeszów
6:3
Gwiazda Ruda Śląska
23.01.2022
17:00
AZS UEK Kraków
6:2
FC Siemianowice Śląskie
23.01.2022
18:00
GSF Gliwice
3:5
BSF Bochnia
23.01.2022
15:30

Ekstraliga Futsalu Kobiet, gr. południowa

AZS UJ Kraków
1:2
AZS UEK Słomniczanka Słomniki
22.01.2022
 
Respekt Myślenice
1:1
Rekord Bielsko Biała
23.01.2022
17:00

I Liga Futsalu Kobiet, gr. południowa

AZS UP Wanda Kraków
5:1
AZS UŚ Katowice
22.01.2022
 
Unia Opole
5:3
Plon Błotnica Strzelecka
23.01.2022
17:30
ROW Rybnik
2:3
ISD-AJD Częstochowa
23.01.2022
16:00

II Liga Futsalu Kobiet, gr. małopolska

Tyniec Kraków
:
Iskra Tarnów
23.01.2022
10:00