facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Keeza Klasa Okręgowa (Nowy Sącz II)

Tabela
Runda I
Runda II
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 07.08.2021

Zawrat Bukowina Tatrzańska
0:4
AKS Ujanowice
07.08.2021
17:00
Płomień Limanowa
1:1
LKS Szaflary
07.08.2021
17:00
Orkan Szczyrzyc
1:1
Czarni Czarny Dunajec
07.08.2021
17:00
Zalesianka
2:1
Huragan Waksmund
07.08.2021
17:00
Babia Góra Lipnica Wielka
3:1
Krokus
08.08.2021
15:00
Wierchy Pasierbiec
2:1
Granit Czarna Góra
08.08.2021
16:00
Wiatr Ludźmierz
1:1
Turbacz Mszana Dolna
22.09.2021
17:00

2. kolejka 14.08.2021

Krokus
2:3
Zalesianka
14.08.2021
14:00
Turbacz Mszana Dolna
3:0 v.o.
Granit Czarna Góra
14.08.2021
16:00
Goście nie przyjechali
Czarni Czarny Dunajec
2:3
Zawrat Bukowina Tatrzańska
14.08.2021
17:00
LKS Szaflary
1:5
Orkan Szczyrzyc
14.08.2021
17:00
AKS Ujanowice
0:1
Wierchy Pasierbiec
14.08.2021
17:30
Huragan Waksmund
0:3
Płomień Limanowa
15.08.2021
17:00
Wiatr Ludźmierz
1:2
Babia Góra Lipnica Wielka
15.08.2021
17:30

3. kolejka 21.08.2021

Zalesianka
4:1
Wiatr Ludźmierz
21.08.2021
17:00
Orkan Szczyrzyc
4:0
Huragan Waksmund
21.08.2021
17:00
Zawrat Bukowina Tatrzańska
2:2
LKS Szaflary
21.08.2021
17:30
Płomień Limanowa
2:0
Krokus
22.08.2021
13:00
Wierchy Pasierbiec
4:3
Czarni Czarny Dunajec
22.08.2021
12:30
Granit Czarna Góra
2:1
AKS Ujanowice
22.08.2021
14:00
Babia Góra Lipnica Wielka
2:2
Turbacz Mszana Dolna
22.08.2021
15:00

4. kolejka 28.08.2021

Turbacz Mszana Dolna
4:0
AKS Ujanowice
28.08.2021
16:00
Krokus
1:4
Orkan Szczyrzyc
28.08.2021
17:00
LKS Szaflary
4:1
Wierchy Pasierbiec
28.08.2021
17:00
Czarni Czarny Dunajec
5:2
Granit Czarna Góra
28.08.2021
17:00
Wiatr Ludźmierz
1:2
Płomień Limanowa
28.08.2021
17:30
Babia Góra Lipnica Wielka
3:0
Zalesianka
29.08.2021
15:00
Huragan Waksmund
3:1
Zawrat Bukowina Tatrzańska
15.09.2021
17:00

5. kolejka 04.09.2021

Zalesianka
4:1
Turbacz Mszana Dolna
04.09.2021
16:00
Płomień Limanowa
2:4
Babia Góra Lipnica Wielka
04.09.2021
17:30
Zawrat Bukowina Tatrzańska
0:4
Krokus
04.09.2021
17:00
AKS Ujanowice
1:4
Czarni Czarny Dunajec
04.09.2021
17:00
Orkan Szczyrzyc
2:3
Wiatr Ludźmierz
04.09.2021
17:00
Granit Czarna Góra
0:2
LKS Szaflary
05.09.2021
14:00
Wierchy Pasierbiec
0:4
Huragan Waksmund
05.09.2021
15:00

6. kolejka 11.09.2021

Zalesianka
1:2
Płomień Limanowa
11.09.2021
10:30
Turbacz Mszana Dolna
2:1
Czarni Czarny Dunajec
11.09.2021
16:00
Krokus
0:2
Wierchy Pasierbiec
11.09.2021
17:00
Wiatr Ludźmierz
6:2
Zawrat Bukowina Tatrzańska
11.09.2021
17:00
Babia Góra Lipnica Wielka
2:0
Orkan Szczyrzyc
12.09.2021
15:00
LKS Szaflary
4:0
AKS Ujanowice
12.09.2021
16:30
Huragan Waksmund
8:1
Granit Czarna Góra
12.09.2021
17:00

7. kolejka 18.09.2021

AKS Ujanowice
4:3
Huragan Waksmund
18.09.2021
16:00
Orkan Szczyrzyc
3:1
Zalesianka
18.09.2021
11:00
Czarni Czarny Dunajec
3:0
LKS Szaflary
18.09.2021
16:00
Płomień Limanowa
0:1
Turbacz Mszana Dolna
18.09.2021
13:00
Zawrat Bukowina Tatrzańska
3:0
Babia Góra Lipnica Wielka
19.09.2021
16:00
Wierchy Pasierbiec
0:2
Wiatr Ludźmierz
19.09.2021
13:30
Granit Czarna Góra
2:2
Krokus
19.09.2021
14:00

8. kolejka 25.09.2021

Turbacz Mszana Dolna
2:1
LKS Szaflary
25.09.2021
16:45
Wiatr Ludźmierz
5:2
Granit Czarna Góra
25.09.2021
16:00
Zalesianka
2:2
Zawrat Bukowina Tatrzańska
25.09.2021
16:00
Płomień Limanowa
1:0
Orkan Szczyrzyc
25.09.2021
16:00
Krokus
0:3
AKS Ujanowice
25.09.2021
16:00
Babia Góra Lipnica Wielka
4:1
Wierchy Pasierbiec
26.09.2021
15:00
Huragan Waksmund
4:0
Czarni Czarny Dunajec
26.09.2021
16:00

9. kolejka 02.10.2021

Zawrat Bukowina Tatrzańska
1:4
Płomień Limanowa
02.10.2021
16:00
Orkan Szczyrzyc
3:0
Turbacz Mszana Dolna
02.10.2021
16:00
Wierchy Pasierbiec
2:3
Zalesianka
03.10.2021
14:30
Granit Czarna Góra
1:2
Babia Góra Lipnica Wielka
03.10.2021
14:00
AKS Ujanowice
3:4
Wiatr Ludźmierz
03.10.2021
15:30
LKS Szaflary
1:2
Huragan Waksmund
03.10.2021
15:30
Czarni Czarny Dunajec
0:3
Krokus
03.10.2021
16:00

10. kolejka 09.10.2021

Zalesianka
9:0
Granit Czarna Góra
09.10.2021
15:00
Płomień Limanowa
1:0
Wierchy Pasierbiec
09.10.2021
15:00
Turbacz Mszana Dolna
0:2
Huragan Waksmund
09.10.2021
15:00
Wiatr Ludźmierz
0:0
Czarni Czarny Dunajec
09.10.2021
15:30
Orkan Szczyrzyc
2:0
Zawrat Bukowina Tatrzańska
09.10.2021
15:30
Krokus
3:0
LKS Szaflary
10.10.2021
11:30
Babia Góra Lipnica Wielka
3:1
AKS Ujanowice
10.10.2021
15:00

11. kolejka 16.10.2021

LKS Szaflary
1:2
Wiatr Ludźmierz
16.10.2021
15:30
Zawrat Bukowina Tatrzańska
3:2
Turbacz Mszana Dolna
16.10.2021
15:30
AKS Ujanowice
1:2
Zalesianka
16.10.2021
15:30
Huragan Waksmund
2:3
Krokus
17.10.2021
15:30
Wierchy Pasierbiec
0:4
Orkan Szczyrzyc
17.10.2021
14:00
Granit Czarna Góra
0:4
Płomień Limanowa
17.10.2021
14:00
Czarni Czarny Dunajec
3:2
Babia Góra Lipnica Wielka
17.10.2021
15:30

12. kolejka 23.10.2021

Zawrat Bukowina Tatrzańska
1:1
Wierchy Pasierbiec
23.10.2021
15:00
Orkan Szczyrzyc
6:2
Granit Czarna Góra
23.10.2021
15:00
Zalesianka
3:2
Czarni Czarny Dunajec
23.10.2021
15:00
Płomień Limanowa
1:1
AKS Ujanowice
23.10.2021
11:00
Turbacz Mszana Dolna
3:1
Krokus
23.10.2021
15:00
Wiatr Ludźmierz
0:3
Huragan Waksmund
23.10.2021
15:00
Babia Góra Lipnica Wielka
9:1
LKS Szaflary
24.10.2021
15:00

13. kolejka 30.10.2021

Krokus
1:0
Wiatr Ludźmierz
30.10.2021
15:00
LKS Szaflary
1:3
Zalesianka
31.10.2021
14:30
Huragan Waksmund
1:0
Babia Góra Lipnica Wielka
31.10.2021
14:00
Wierchy Pasierbiec
1:1
Turbacz Mszana Dolna
31.10.2021
14:00
AKS Ujanowice
1:2
Orkan Szczyrzyc
31.10.2021
14:00
Granit Czarna Góra
5:0
Zawrat Bukowina Tatrzańska
31.10.2021
14:00
Czarni Czarny Dunajec
3:0
Płomień Limanowa
31.10.2021
14:00

14. kolejka 06.11.2021

Huragan Waksmund
1:0
Zalesianka
06.11.2021
13:00
Krokus
1:0
Babia Góra Lipnica Wielka
06.11.2021
11:30
Turbacz Mszana Dolna
4:3
Wiatr Ludźmierz
06.11.2021
11:00
AKS Ujanowice
3:0
Zawrat Bukowina Tatrzańska
07.11.2021
14:00
Czarni Czarny Dunajec
2:5
Orkan Szczyrzyc
07.11.2021
14:00
Granit Czarna Góra
0:4
Wierchy Pasierbiec
07.11.2021
13:00
LKS Szaflary
:
Płomień Limanowa
20.03.2022
15:00

15. kolejka 26.03.2022

Granit Czarna Góra
:
Turbacz Mszana Dolna
 
 
Zalesianka
:
Krokus
27.03.2022
00:00
Zawrat Bukowina Tatrzańska
:
Czarni Czarny Dunajec
27.03.2022
00:00
Orkan Szczyrzyc
:
LKS Szaflary
27.03.2022
00:00
Wierchy Pasierbiec
:
AKS Ujanowice
27.03.2022
00:00
Płomień Limanowa
:
Huragan Waksmund
27.03.2022
00:00
Babia Góra Lipnica Wielka
:
Wiatr Ludźmierz
27.03.2022
00:00

16. kolejka

Wiatr Ludźmierz
:
Zalesianka
 
 
Huragan Waksmund
:
Orkan Szczyrzyc
 
 
LKS Szaflary
:
Zawrat Bukowina Tatrzańska
 
 
Krokus
:
Płomień Limanowa
 
 
Czarni Czarny Dunajec
:
Wierchy Pasierbiec
 
 
AKS Ujanowice
:
Granit Czarna Góra
 
 
Turbacz Mszana Dolna
:
Babia Góra Lipnica Wielka
 
 

17. kolejka

AKS Ujanowice
:
Turbacz Mszana Dolna
 
 
Orkan Szczyrzyc
:
Krokus
 
 
Wierchy Pasierbiec
:
LKS Szaflary
 
 
Granit Czarna Góra
:
Czarni Czarny Dunajec
 
 
Płomień Limanowa
:
Wiatr Ludźmierz
 
 
Zalesianka
:
Babia Góra Lipnica Wielka
 
 
Zawrat Bukowina Tatrzańska
:
Huragan Waksmund
 
 

18. kolejka

Turbacz Mszana Dolna
:
Zalesianka
 
 
Babia Góra Lipnica Wielka
:
Płomień Limanowa
 
 
Krokus
:
Zawrat Bukowina Tatrzańska
 
 
Czarni Czarny Dunajec
:
AKS Ujanowice
 
 
Wiatr Ludźmierz
:
Orkan Szczyrzyc
 
 
Huragan Waksmund
:
Wierchy Pasierbiec
 
 
LKS Szaflary pauzuje.

19. kolejka

Płomień Limanowa
:
Zalesianka
 
 
Czarni Czarny Dunajec
:
Turbacz Mszana Dolna
 
 
Wierchy Pasierbiec
:
Krokus
 
 
Zawrat Bukowina Tatrzańska
:
Wiatr Ludźmierz
 
 
Orkan Szczyrzyc
:
Babia Góra Lipnica Wielka
 
 
AKS Ujanowice
:
LKS Szaflary
 
 
Granit Czarna Góra
:
Huragan Waksmund
 
 

20. kolejka

Huragan Waksmund
:
AKS Ujanowice
 
 
Zalesianka
:
Orkan Szczyrzyc
 
 
LKS Szaflary
:
Czarni Czarny Dunajec
 
 
Turbacz Mszana Dolna
:
Płomień Limanowa
 
 
Babia Góra Lipnica Wielka
:
Zawrat Bukowina Tatrzańska
 
 
Wiatr Ludźmierz
:
Wierchy Pasierbiec
 
 
Krokus
:
Granit Czarna Góra
 
 

21. kolejka

LKS Szaflary
:
Turbacz Mszana Dolna
 
 
Granit Czarna Góra
:
Wiatr Ludźmierz
 
 
Zawrat Bukowina Tatrzańska
:
Zalesianka
 
 
Orkan Szczyrzyc
:
Płomień Limanowa
 
 
AKS Ujanowice
:
Krokus
 
 
Wierchy Pasierbiec
:
Babia Góra Lipnica Wielka
 
 
Czarni Czarny Dunajec
:
Huragan Waksmund
 
 

22. kolejka

Płomień Limanowa
:
Zawrat Bukowina Tatrzańska
 
 
Turbacz Mszana Dolna
:
Orkan Szczyrzyc
 
 
Zalesianka
:
Wierchy Pasierbiec
 
 
Babia Góra Lipnica Wielka
:
Granit Czarna Góra
 
 
Wiatr Ludźmierz
:
AKS Ujanowice
 
 
Huragan Waksmund
:
LKS Szaflary
 
 
Krokus
:
Czarni Czarny Dunajec
 
 

23. kolejka

Granit Czarna Góra
:
Zalesianka
 
 
Wierchy Pasierbiec
:
Płomień Limanowa
 
 
Huragan Waksmund
:
Turbacz Mszana Dolna
 
 
Czarni Czarny Dunajec
:
Wiatr Ludźmierz
 
 
Zawrat Bukowina Tatrzańska
:
Orkan Szczyrzyc
 
 
LKS Szaflary
:
Krokus
 
 
AKS Ujanowice
:
Babia Góra Lipnica Wielka
 
 

24. kolejka

Wiatr Ludźmierz
:
LKS Szaflary
 
 
Turbacz Mszana Dolna
:
Zawrat Bukowina Tatrzańska
 
 
Zalesianka
:
AKS Ujanowice
 
 
Krokus
:
Huragan Waksmund
 
 
Orkan Szczyrzyc
:
Wierchy Pasierbiec
 
 
Płomień Limanowa
:
Granit Czarna Góra
 
 
Babia Góra Lipnica Wielka
:
Czarni Czarny Dunajec
 
 

25. kolejka

Wierchy Pasierbiec
:
Zawrat Bukowina Tatrzańska
 
 
Granit Czarna Góra
:
Orkan Szczyrzyc
 
 
Czarni Czarny Dunajec
:
Zalesianka
 
 
AKS Ujanowice
:
Płomień Limanowa
 
 
Krokus
:
Turbacz Mszana Dolna
 
 
Huragan Waksmund
:
Wiatr Ludźmierz
 
 
LKS Szaflary
:
Babia Góra Lipnica Wielka
 
 

26. kolejka

Wiatr Ludźmierz
:
Krokus
 
 
Zalesianka
:
LKS Szaflary
 
 
Babia Góra Lipnica Wielka
:
Huragan Waksmund
 
 
Turbacz Mszana Dolna
:
Wierchy Pasierbiec
 
 
Orkan Szczyrzyc
:
AKS Ujanowice
 
 
Zawrat Bukowina Tatrzańska
:
Granit Czarna Góra
 
 
Płomień Limanowa
:
Czarni Czarny Dunajec
 
 

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

15. kolejka 26.03.2022

 
 
Granit Czarna Góra
:
Turbacz Mszana Dolna
27.03.2022
00:00
Zalesianka
:
Krokus
27.03.2022
00:00
Zawrat Bukowina Tatrzańska
:
Czarni Czarny Dunajec
27.03.2022
00:00
Orkan Szczyrzyc
:
LKS Szaflary
27.03.2022
00:00
Wierchy Pasierbiec
:
AKS Ujanowice
27.03.2022
00:00
Płomień Limanowa
:
Huragan Waksmund
27.03.2022
00:00
Babia Góra Lipnica Wielka
:
Wiatr Ludźmierz

14. kolejka 06.11.2021

06.11.2021
13:00
Huragan Waksmund
1:0
Zalesianka
06.11.2021
11:30
Krokus
1:0
Babia Góra Lipnica Wielka
06.11.2021
11:00
Turbacz Mszana Dolna
4:3
Wiatr Ludźmierz
07.11.2021
14:00
AKS Ujanowice
3:0
Zawrat Bukowina Tatrzańska
07.11.2021
14:00
Czarni Czarny Dunajec
2:5
Orkan Szczyrzyc
07.11.2021
13:00
Granit Czarna Góra
0:4
Wierchy Pasierbiec
20.03.2022
15:00
LKS Szaflary
:
Płomień Limanowa

16. kolejka

 
 
Wiatr Ludźmierz
:
Zalesianka
 
 
Huragan Waksmund
:
Orkan Szczyrzyc
 
 
LKS Szaflary
:
Zawrat Bukowina Tatrzańska
 
 
Krokus
:
Płomień Limanowa
 
 
Czarni Czarny Dunajec
:
Wierchy Pasierbiec
 
 
AKS Ujanowice
:
Granit Czarna Góra
 
 
Turbacz Mszana Dolna
:
Babia Góra Lipnica Wielka

Wiadomości ligowe


I liga futsalu, gr. południowa

Futsal Nowiny
5:2
GKS Futsal Tychy
22.01.2022
19:30
Unia Tarnów
2:3
AZS UMCS Lublin
23.01.2022
17:00
Heiro Rzeszów
6:3
Gwiazda Ruda Śląska
23.01.2022
17:00
AZS UEK Kraków
6:2
FC Siemianowice Śląskie
23.01.2022
18:00
GSF Gliwice
3:5
BSF Bochnia
23.01.2022
15:30

Ekstraliga Futsalu Kobiet, gr. południowa

AZS UJ Kraków
1:2
AZS UEK Słomniczanka Słomniki
22.01.2022
 
Respekt Myślenice
1:1
Rekord Bielsko Biała
23.01.2022
17:00

I Liga Futsalu Kobiet, gr. południowa

AZS UP Wanda Kraków
5:1
AZS UŚ Katowice
22.01.2022
 
Unia Opole
5:3
Plon Błotnica Strzelecka
23.01.2022
17:30
ROW Rybnik
2:3
ISD-AJD Częstochowa
23.01.2022
16:00

II Liga Futsalu Kobiet, gr. małopolska

Tyniec Kraków
:
Iskra Tarnów
23.01.2022
10:00