facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Keeza Klasa A (Kraków I)

Tabela
Runda I
Runda II
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 21.08.2021

Orzeł Iwanowice
1:1
MKS Skała 2004
20.08.2021
18:00
Maszycanka Maszyce
2:9
Ekler Baranówka
21.08.2021
18:00
Płomień Kościelec
0:6
Partyzant Dojazdów
21.08.2021
17:00
Słomniczanka II Słomniki
1:3
Galicja Raciborowice
22.08.2021
14:00
Michałowianka Michałowice
0:5
Szreniawa Koszyce
22.08.2021
14:30
Błękitni II Modlnica
Czarni 03 Grzegorzowice
22.08.2021
17:00
Juvenia Prandocin
4:1
Bibiczanka Bibice
22.08.2021
17:00

2. kolejka 28.08.2021

MKS Skała 2004
Partyzant Dojazdów
28.08.2021
17:30
Bibiczanka Bibice
Błękitni II Modlnica
28.08.2021
17:00
Czarni 03 Grzegorzowice
2:1
Płomień Kościelec
29.08.2021
17:00
Ekler Baranówka
Juvenia Prandocin
29.08.2021
15:00
Galicja Raciborowice
Michałowianka Michałowice
29.08.2021
17:00
Orzeł Iwanowice
7:0
Słomniczanka II Słomniki
29.08.2021
15:00
Szreniawa Koszyce
2:3
Maszycanka Maszyce
29.08.2021
17:30

3. kolejka 04.09.2021

Błękitni II Modlnica
Ekler Baranówka
04.09.2021
17:00
Partyzant Dojazdów
8:0
Czarni 03 Grzegorzowice
04.09.2021
16:00
MKS Skała 2004
2:3
Słomniczanka II Słomniki
05.09.2021
17:00
Michałowianka Michałowice
0:6
Orzeł Iwanowice
05.09.2021
17:00
Maszycanka Maszyce
1:6
Galicja Raciborowice
05.09.2021
16:00
Płomień Kościelec
2:3
Bibiczanka Bibice
05.09.2021
17:00
Juvenia Prandocin
Szreniawa Koszyce
05.09.2021
17:00

4. kolejka 11.09.2021

Słomniczanka II Słomniki
5:3
Michałowianka Michałowice
11.09.2021
11:00
Orzeł Iwanowice
6:1
Maszycanka Maszyce
11.09.2021
16:00
Galicja Raciborowice
Juvenia Prandocin
11.09.2021
17:00
Ekler Baranówka
3:3
Płomień Kościelec
11.09.2021
16:00
Bibiczanka Bibice
0:0
Partyzant Dojazdów
12.09.2021
16:00
MKS Skała 2004
3:0 v.o.
Czarni 03 Grzegorzowice
12.09.2021
16:30
Skała 2004 – Czarni’03 Grzegorzowice 2:0 zweryfikowany 3:0 wo na korzyść drużyny Skała 2004 z powodu gry nieuprawnionego zawodnika w drużynie gości
Szreniawa Koszyce
3:3
Błękitni II Modlnica
12.09.2021
17:00

5. kolejka 18.09.2021

Partyzant Dojazdów
5:1
Ekler Baranówka
18.09.2021
15:00
Czarni 03 Grzegorzowice
6:0
Bibiczanka Bibice
18.09.2021
16:00
Maszycanka Maszyce
3:1
Słomniczanka II Słomniki
19.09.2021
16:00
Błękitni II Modlnica
Galicja Raciborowice
19.09.2021
17:00
Płomień Kościelec
0:4
Szreniawa Koszyce
19.09.2021
16:00
Michałowianka Michałowice
0:3 v.o.
MKS Skała 2004
19.09.2021
17:00
Juvenia Prandocin
0:4
Orzeł Iwanowice
19.09.2021
16:00

6. kolejka 25.09.2021

Słomniczanka II Słomniki
0:0
Juvenia Prandocin
25.09.2021
15:00
Orzeł Iwanowice
4:2
Błękitni II Modlnica
25.09.2021
16:00
Galicja Raciborowice
5:3
Płomień Kościelec
25.09.2021
16:30
MKS Skała 2004
Bibiczanka Bibice
25.09.2021
16:45
Ekler Baranówka
5:1
Czarni 03 Grzegorzowice
25.09.2021
16:00
Szreniawa Koszyce
0:3
Partyzant Dojazdów
25.09.2021
16:00
Michałowianka Michałowice
4:0
Maszycanka Maszyce
26.09.2021
16:30

7. kolejka 02.10.2021

Partyzant Dojazdów
2:3
Galicja Raciborowice
02.10.2021
15:30
Płomień Kościelec
0:4
Orzeł Iwanowice
02.10.2021
15:30
Bibiczanka Bibice
3:2
Ekler Baranówka
03.10.2021
15:00
Słomniczanka II Słomniki
0:2
Błękitni II Modlnica
03.10.2021
15:00
Maszycanka Maszyce
0:4
MKS Skała 2004
03.10.2021
16:00
Juvenia Prandocin
3:0
Michałowianka Michałowice
03.10.2021
16:00
Czarni 03 Grzegorzowice
4:0
Szreniawa Koszyce
11.11.2021
14:00

8. kolejka 09.10.2021

Szreniawa Koszyce
1:1
Bibiczanka Bibice
09.10.2021
15:30
Orzeł Iwanowice
Partyzant Dojazdów
09.10.2021
11:00
Galicja Raciborowice
1:3
Czarni 03 Grzegorzowice
09.10.2021
16:00
Słomniczanka II Słomniki
2:2
Płomień Kościelec
09.10.2021
14:00
Maszycanka Maszyce
1:9
Juvenia Prandocin
10.10.2021
16:00
Michałowianka Michałowice
Błękitni II Modlnica
10.10.2021
16:00
MKS Skała 2004
2:2
Ekler Baranówka
10.10.2021
16:00

9. kolejka 16.10.2021

Partyzant Dojazdów
2:0
Słomniczanka II Słomniki
16.10.2021
14:30
Ekler Baranówka
5:3
Szreniawa Koszyce
16.10.2021
14:30
Czarni 03 Grzegorzowice
1:2
Orzeł Iwanowice
16.10.2021
15:00
Płomień Kościelec
4:3
Michałowianka Michałowice
16.10.2021
15:30
Bibiczanka Bibice
1:3
Galicja Raciborowice
17.10.2021
15:00
Błękitni II Modlnica
Maszycanka Maszyce
17.10.2021
16:00
Juvenia Prandocin
0:1
MKS Skała 2004
17.10.2021
15:00

10. kolejka 23.10.2021

Galicja Raciborowice
1:1
Ekler Baranówka
24.10.2021
15:00
Michałowianka Michałowice
3:1
Partyzant Dojazdów
24.10.2021
14:00
Orzeł Iwanowice
Bibiczanka Bibice
24.10.2021
15:00
Słomniczanka II Słomniki
4:1
Czarni 03 Grzegorzowice
24.10.2021
11:00
MKS Skała 2004
2:1
Szreniawa Koszyce
24.10.2021
15:30
Maszycanka Maszyce
2:1
Płomień Kościelec
24.10.2021
15:30
Juvenia Prandocin
Błękitni II Modlnica
24.10.2021
14:00

11. kolejka 30.10.2021

Partyzant Dojazdów
6:0
Maszycanka Maszyce
30.10.2021
14:00
Bibiczanka Bibice
5:2
Słomniczanka II Słomniki
30.10.2021
14:30
Płomień Kościelec
1:2
Juvenia Prandocin
30.10.2021
15:00
Ekler Baranówka
2:0
Orzeł Iwanowice
30.10.2021
15:00
Szreniawa Koszyce
0:1
Galicja Raciborowice
31.10.2021
14:30
Błękitni II Modlnica
MKS Skała 2004
31.10.2021
14:30
Czarni 03 Grzegorzowice
3:0
Michałowianka Michałowice
31.10.2021
14:00

12. kolejka 06.11.2021

Orzeł Iwanowice
7:2
Szreniawa Koszyce
06.11.2021
14:00
Błękitni II Modlnica
Płomień Kościelec
07.11.2021
14:00
Michałowianka Michałowice
1:4
Bibiczanka Bibice
07.11.2021
14:00
Słomniczanka II Słomniki
0:10
Ekler Baranówka
07.11.2021
11:30
MKS Skała 2004
1:1
Galicja Raciborowice
07.11.2021
14:15
Maszycanka Maszyce
1:3
Czarni 03 Grzegorzowice
07.11.2021
14:00
Juvenia Prandocin
0:3
Partyzant Dojazdów
07.11.2021
13:00

13. kolejka 13.11.2021

Szreniawa Koszyce
1:3
Słomniczanka II Słomniki
13.11.2021
14:00
Galicja Raciborowice
2:1
Orzeł Iwanowice
13.11.2021
14:00
Partyzant Dojazdów
Błękitni II Modlnica
13.11.2021
14:00
Bibiczanka Bibice
1:1
Maszycanka Maszyce
13.11.2021
14:00
Płomień Kościelec
2:5
MKS Skała 2004
13.11.2021
14:00
Ekler Baranówka
3:3
Michałowianka Michałowice
13.11.2021
13:00
Czarni 03 Grzegorzowice
3:1
Juvenia Prandocin
14.11.2021
14:00

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

Brak zaplanowanych spotkań.

13. kolejka 13.11.2021

13.11.2021
14:00
Szreniawa Koszyce
1:3
Słomniczanka II Słomniki
13.11.2021
14:00
Galicja Raciborowice
2:1
Orzeł Iwanowice
13.11.2021
14:00
Partyzant Dojazdów
Błękitni II Modlnica
13.11.2021
14:00
Bibiczanka Bibice
1:1
Maszycanka Maszyce
13.11.2021
14:00
Płomień Kościelec
2:5
MKS Skała 2004
13.11.2021
13:00
Ekler Baranówka
3:3
Michałowianka Michałowice
14.11.2021
14:00
Czarni 03 Grzegorzowice
3:1
Juvenia Prandocin

13. kolejka 13.11.2021

13.11.2021
14:00
Szreniawa Koszyce
1:3
Słomniczanka II Słomniki
13.11.2021
14:00
Galicja Raciborowice
2:1
Orzeł Iwanowice
13.11.2021
14:00
Partyzant Dojazdów
Błękitni II Modlnica
13.11.2021
14:00
Bibiczanka Bibice
1:1
Maszycanka Maszyce
13.11.2021
14:00
Płomień Kościelec
2:5
MKS Skała 2004
13.11.2021
13:00
Ekler Baranówka
3:3
Michałowianka Michałowice
14.11.2021
14:00
Czarni 03 Grzegorzowice
3:1
Juvenia Prandocin

Wiadomości ligowe


I liga futsalu, gr. południowa

Futsal Nowiny
5:2
GKS Futsal Tychy
22.01.2022
19:30
Unia Tarnów
2:3
AZS UMCS Lublin
23.01.2022
17:00
Heiro Rzeszów
6:3
Gwiazda Ruda Śląska
23.01.2022
17:00
AZS UEK Kraków
6:2
FC Siemianowice Śląskie
23.01.2022
18:00
GSF Gliwice
3:5
BSF Bochnia
23.01.2022
15:30

Ekstraliga Futsalu Kobiet, gr. południowa

AZS UJ Kraków
1:2
AZS UEK Słomniczanka Słomniki
22.01.2022
 
Respekt Myślenice
1:1
Rekord Bielsko Biała
23.01.2022
17:00

I Liga Futsalu Kobiet, gr. południowa

AZS UP Wanda Kraków
5:1
AZS UŚ Katowice
22.01.2022
 
Unia Opole
5:3
Plon Błotnica Strzelecka
23.01.2022
17:30
ROW Rybnik
2:3
ISD-AJD Częstochowa
23.01.2022
16:00

II Liga Futsalu Kobiet, gr. małopolska

Tyniec Kraków
:
Iskra Tarnów
23.01.2022
10:00