facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Keeza Klasa A (Wieliczka)

Tabela
Runda I
Runda II
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 14.08.2021

Sokół Chorągwica
2:1
Czarni Staniątki
14.08.2021
16:00
Piast Łapanów
1:6
Błękitni Bodzanów
14.08.2021
18:00
Zieloni Niegowić
1:10
Iskra Zakrzów
14.08.2021
18:00
Gwiazda Brzegi
1:2
Zryw Szarów
14.08.2021
18:00
Strażak Kokotów
0:1
Wolni Kłaj
15.08.2021
17:00
Batory Wola Batorska
1:2
Start Brzezie
15.08.2021
17:00
Wilga Koźmice Wielkie
3:3
Czarnochowice
15.08.2021
17:00

2. kolejka 21.08.2021

Czarnochowice
5:0
Piast Łapanów
21.08.2021
18:00
Start Brzezie
2:1
Wilga Koźmice Wielkie
21.08.2021
18:00
Iskra Zakrzów
5:3
Gwiazda Brzegi
21.08.2021
18:00
Batory Wola Batorska
0:6
Czarni Staniątki
21.08.2021
 
Zieloni Niegowić
0:7
Błękitni Bodzanów
22.08.2021
16:30
Strażak Kokotów
2:0
Sokół Chorągwica
22.08.2021
17:00
Wolni Kłaj
Zryw Szarów
22.08.2021
17:00

3. kolejka 28.08.2021

Sokół Chorągwica
2:5
Wolni Kłaj
28.08.2021
17:00
Piast Łapanów
3:3
Start Brzezie
28.08.2021
17:30
Zieloni Niegowić
2:7
Czarnochowice
29.08.2021
17:00
Gwiazda Brzegi
3:3
Błękitni Bodzanów
29.08.2021
18:00
Wilga Koźmice Wielkie
3:3
Czarni Staniątki
29.08.2021
13:00
Strażak Kokotów
3:2
Batory Wola Batorska
29.08.2021
17:00
Zryw Szarów
3:3
Iskra Zakrzów
29.08.2021
18:00

4. kolejka 04.09.2021

Czarnochowice
1:2
Gwiazda Brzegi
04.09.2021
17:00
Start Brzezie
3:1
Zieloni Niegowić
04.09.2021
17:00
Piast Łapanów
2:5
Czarni Staniątki
04.09.2021
17:00
Sokół Chorągwica
4:0
Batory Wola Batorska
04.09.2021
16:30
Zryw Szarów
2:1
Błękitni Bodzanów
05.09.2021
16:30
Wolni Kłaj
0:2
Iskra Zakrzów
05.09.2021
17:00
Wilga Koźmice Wielkie
1:0
Strażak Kokotów
05.09.2021
17:00

5. kolejka 11.09.2021

Batory Wola Batorska
0:1
Wolni Kłaj
11.09.2021
16:00
Iskra Zakrzów
Błękitni Bodzanów
11.09.2021
17:00
Piast Łapanów
2:0
Strażak Kokotów
11.09.2021
16:00
Zieloni Niegowić
4:4
Czarni Staniątki
11.09.2021
17:00
Gwiazda Brzegi
2:6
Start Brzezie
12.09.2021
17:00
Wilga Koźmice Wielkie
0:0
Sokół Chorągwica
12.09.2021
11:30
Zryw Szarów
3:0
Czarnochowice
12.09.2021
16:00

6. kolejka 18.09.2021

Batory Wola Batorska
0:3
Wilga Koźmice Wielkie
18.09.2021
16:00
Start Brzezie
1:2
Zryw Szarów
18.09.2021
17:00
Czarnochowice
1:3
Iskra Zakrzów
18.09.2021
17:00
Strażak Kokotów
2:0
Zieloni Niegowić
18.09.2021
16:00
Sokół Chorągwica
2:6
Piast Łapanów
19.09.2021
16:00
Gwiazda Brzegi
1:7
Czarni Staniątki
19.09.2021
16:00
Wolni Kłaj
0:0
Błękitni Bodzanów
19.09.2021
16:00

7. kolejka 25.09.2021

Błękitni Bodzanów
1:1
Czarnochowice
25.09.2021
15:30
Iskra Zakrzów
2:2
Start Brzezie
25.09.2021
11:00
Piast Łapanów
3:0
Batory Wola Batorska
25.09.2021
16:00
Zieloni Niegowić
1:5
Sokół Chorągwica
25.09.2021
16:00
Gwiazda Brzegi
1:4
Strażak Kokotów
26.09.2021
16:00
Wilga Koźmice Wielkie
0:1
Wolni Kłaj
26.09.2021
14:00
Zryw Szarów
0:0
Czarni Staniątki
26.09.2021
16:00

8. kolejka 02.10.2021

Batory Wola Batorska
2:1
Zieloni Niegowić
02.10.2021
15:00
Start Brzezie
0:5
Błękitni Bodzanów
02.10.2021
16:00
Iskra Zakrzów
3:0
Czarni Staniątki
02.10.2021
11:00
Wolni Kłaj
3:0
Czarnochowice
02.10.2021
15:30
Sokół Chorągwica
0:3
Gwiazda Brzegi
03.10.2021
16:00
Strażak Kokotów
1:4
Zryw Szarów
03.10.2021
15:30
Wilga Koźmice Wielkie
2:1
Piast Łapanów
03.10.2021
15:30

9. kolejka 09.10.2021

Iskra Zakrzów
5:0
Strażak Kokotów
09.10.2021
16:00
Piast Łapanów
8:1
Wolni Kłaj
09.10.2021
16:00
Zieloni Niegowić
2:2
Wilga Koźmice Wielkie
09.10.2021
16:00
Czarnochowice
2:0
Start Brzezie
09.10.2021
15:00
Błękitni Bodzanów
1:1
Czarni Staniątki
10.10.2021
16:00
Gwiazda Brzegi
2:7
Batory Wola Batorska
10.10.2021
16:00
Zryw Szarów
3:1
Sokół Chorągwica
10.10.2021
16:00

10. kolejka 16.10.2021

Strażak Kokotów
1:4
Błękitni Bodzanów
16.10.2021
15:00
Batory Wola Batorska
0:4
Zryw Szarów
16.10.2021
15:00
Piast Łapanów
1:1
Zieloni Niegowić
16.10.2021
15:00
Wilga Koźmice Wielkie
2:2
Gwiazda Brzegi
16.10.2021
15:00
Sokół Chorągwica
3:3
Iskra Zakrzów
17.10.2021
15:30
Czarnochowice
1:2
Czarni Staniątki
17.10.2021
15:30
Wolni Kłaj
0:0
Start Brzezie
17.10.2021
15:00

11. kolejka 23.10.2021

Iskra Zakrzów
4:0
Batory Wola Batorska
23.10.2021
15:00
Błękitni Bodzanów
4:0
Sokół Chorągwica
23.10.2021
15:00
Start Brzezie
3:2
Czarni Staniątki
23.10.2021
15:30
Czarnochowice
5:2
Strażak Kokotów
23.10.2021
15:00
Gwiazda Brzegi
5:2
Piast Łapanów
23.10.2021
15:00
Zieloni Niegowić
0:4
Wolni Kłaj
24.10.2021
15:00
Zryw Szarów
1:1
Wilga Koźmice Wielkie
24.10.2021
15:00

12. kolejka 30.10.2021

Piast Łapanów
2:1
Zryw Szarów
30.10.2021
14:00
Wilga Koźmice Wielkie
2:2
Iskra Zakrzów
30.10.2021
14:00
Wolni Kłaj
0:2
Czarni Staniątki
30.10.2021
15:00
Batory Wola Batorska
1:3
Błękitni Bodzanów
31.10.2021
12:00
Sokół Chorągwica
1:2
Czarnochowice
31.10.2021
15:00
Zieloni Niegowić
1:2
Gwiazda Brzegi
31.10.2021
15:00
Strażak Kokotów
3:3
Start Brzezie
31.10.2021
14:00

13. kolejka 06.11.2021

Iskra Zakrzów
3:1
Piast Łapanów
06.11.2021
14:00
Start Brzezie
1:1
Sokół Chorągwica
06.11.2021
14:30
Gwiazda Brzegi
4:1
Wolni Kłaj
06.11.2021
14:30
Czarnochowice
1:2
Batory Wola Batorska
06.11.2021
14:00
Zryw Szarów
3:0
Zieloni Niegowić
06.11.2021
14:30
Wilga Koźmice Wielkie
1:1
Błękitni Bodzanów
07.11.2021
13:00
Strażak Kokotów
0:0
Czarni Staniątki
07.11.2021
13:00

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

Brak zaplanowanych spotkań.

13. kolejka 06.11.2021

06.11.2021
14:00
Iskra Zakrzów
3:1
Piast Łapanów
06.11.2021
14:30
Start Brzezie
1:1
Sokół Chorągwica
06.11.2021
14:30
Gwiazda Brzegi
4:1
Wolni Kłaj
06.11.2021
14:00
Czarnochowice
1:2
Batory Wola Batorska
06.11.2021
14:30
Zryw Szarów
3:0
Zieloni Niegowić
07.11.2021
13:00
Wilga Koźmice Wielkie
1:1
Błękitni Bodzanów
07.11.2021
13:00
Strażak Kokotów
0:0
Czarni Staniątki

13. kolejka 06.11.2021

06.11.2021
14:00
Iskra Zakrzów
3:1
Piast Łapanów
06.11.2021
14:30
Start Brzezie
1:1
Sokół Chorągwica
06.11.2021
14:30
Gwiazda Brzegi
4:1
Wolni Kłaj
06.11.2021
14:00
Czarnochowice
1:2
Batory Wola Batorska
06.11.2021
14:30
Zryw Szarów
3:0
Zieloni Niegowić
07.11.2021
13:00
Wilga Koźmice Wielkie
1:1
Błękitni Bodzanów
07.11.2021
13:00
Strażak Kokotów
0:0
Czarni Staniątki

Wiadomości ligowe


PKO Ekstraklasa

Wisła Kraków
0:1
Radomiak Radom
26.11.2021
20:30
Piast Gliwice
2:1
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
26.11.2021
18:00
Śląsk Wrocław
2:1
Stal Mielec
27.11.2021
15:00
Pogoń Szczecin
5:1
Lechia Gdańsk
27.11.2021
17:30
Górnik Łęczna
1:2
Górnik Zabrze
27.11.2021
12:30
Raków Częstochowa
:
Zagłębie Lubin
27.11.2021
20:00
Wisła Płock
:
Cracovia Kraków
28.11.2021
12:30
Legia Warszawa
:
Jagiellonia Białystok
28.11.2021
17:30
Lech Poznań
:
Warta Poznań
28.11.2021
15:00

Fortuna I Liga

Odra Opole
1:1
Podbeskidzie Bielsko Biała
26.11.2021
20:30
GKS Katowice
2:3
Miedź Legnica
26.11.2021
18:00
Skra Częstochowa
0:0
ŁKS Łódź
26.11.2021
18:00
Chrobry Głogów
1:0
Arka Gdynia
27.11.2021
12:40
Puszcza Niepołomice
5:2
Korona Kielce
27.11.2021
20:30
GKS Tychy
1:0
Resovia Rzeszów
28.11.2021
12:40
Sandecja Nowy Sącz
:
Górnik Polkowice
28.11.2021
15:00
Widzew Łódź
:
Zagłębie Sosnowiec
28.11.2021
18:00

eWinner II Liga

Ruch Chorzów
0:0
Motor Lublin
26.11.2021
18:05
Stal Rzeszów
3:1
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
27.11.2021
16:00
Znicz Pruszków
0:0
GKS Bełchatów
27.11.2021
12:00
Wigry Suwałki
3:0
KKS 1925 Kalisz
27.11.2021
12:00
Hutnik Kraków
0:3
Olimpia Elbląg
27.11.2021
13:00
Radunia Stężyca
0:2
Garbarnia Kraków
27.11.2021
13:00
Sokół Ostróda
1:4
Chojniczanka Chojnice
27.11.2021
13:00
Wisła Puławy
:
Lech II Poznań
28.11.2021
16:00
Śląsk II Wrocław
1:2
Pogoń Siedlce
28.11.2021
13:00

Centralna Liga Juniorów U-17, gr. D - jesień

Motor Lublin
1:2
Resovia Rzeszów
28.11.2021
12:00

Ekstraliga Kobiet

APLG Gdańsk
3:1
Rekord Bielsko Biała
27.11.2021
14:00

I Liga Kobiet

Stomil Olsztyn
4:0
Ząbkovia Ząbki
27.11.2021
12:00
SWD Wodzisław
:
ROW Rybnik
27.11.2021
15:00

I liga futsalu, gr. południowa

Futsal Nowiny
0:7
Sośnica Gliwice
27.11.2021
19:00
AZS UEK Kraków
6:1
GSF Gliwice
27.11.2021
19:00
Heiro Rzeszów
5:4
FC Siemianowice Śląskie
27.11.2021
16:00
Unia Tarnów
2:5
BSF Bochnia
28.11.2021
17:00
AZS UŚ Katowice
5:1
AZS UMCS Lublin
28.11.2021
16:00
Gwiazda Ruda Śląska
4:1
GKS Futsal Tychy
28.11.2021
14:00

Ekstraliga Futsalu Kobiet, gr. południowa

Tarnovia Tarnów
1:5
AZS UJ Kraków
27.11.2021
16:00
Respekt Myślenice
:
AZS UEK Słomniczanka Słomniki
28.11.2021
18:00

I Liga Futsalu Kobiet, gr. południowa

ISD-AJD Częstochowa
:
Unia Opole
28.11.2021
18:30
AZS UŚ Katowice
0:4
Plon Błotnica Strzelecka
28.11.2021
12:30
AZS UP Wanda Kraków
1:7
Wierzbowianka Wierzbno
28.11.2021
17:00

II Liga Futsalu Kobiet, gr. małopolska

Iskra Tarnów
4:1
Tyniec Kraków
27.11.2021
17:00
Wierzbowianka II Wierzbno
:
Wawel Kraków
28.11.2021
19:00

Halowa Liga Oldbojów (Kraków)

Cracovia Kraków
19:3
Wanda Kraków
26.11.2021
19:30
Prokocim Kraków
6:6
Clepardia Kraków
26.11.2021
19:30
Opatkowianka Opatkowice
4:11
Wisła Kraków
26.11.2021
20:30
Grębałowianka Kraków
5:7
Wieczysta Kraków
26.11.2021
20:30
Hutnik Kraków
3:4
Orzeł Piaski Wielkie
26.11.2021
21:30
Strzelcy
5:10
Dąbski
26.11.2021
21:30