facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Keeza Klasa A (Myślenice)

Tabela
Runda I
Runda II
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 07.08.2021

Staw Polanka
3:0 v.o.
Pasternik Ochojno
07.08.2021
16:00
walkower, występ nieuprawnionego do gry zawodnika w drużynie Pasternika, na boisku 1:1
Orzeł Nowa Wieś
2:2
Gościbia Sułkowice
07.08.2021
18:00
Skalnik Trzemeśnia
2:0
Iskra Brzączowice
07.08.2021
18:00
Dziecanovia Dziekanowice
4:4
Clavia Świątniki Górne
07.08.2021
18:00
Topór Tenczyn
5:2
Hejnał Krzyszkowice
07.08.2021
18:00
Beskid Tokarnia
2:0
Iskra Głogoczów
08.08.2021
14:00
Górki Myślenice
Zielonka Wrząsowice
08.08.2021
17:00
LKS Rudnik
1:2
Sokół Borzęta
08.08.2021
17:00

2. kolejka 14.08.2021

Clavia Świątniki Górne
5:2
Górki Myślenice
14.08.2021
17:30
Zielonka Wrząsowice
2:1
Orzeł Nowa Wieś
14.08.2021
17:00
Topór Tenczyn
3:3
Iskra Głogoczów
14.08.2021
18:00
Gościbia Sułkowice
1:3
Beskid Tokarnia
14.08.2021
18:00
Sokół Borzęta
2:3
Staw Polanka
14.08.2021
18:00
Skalnik Trzemeśnia
1:3
Hejnał Krzyszkowice
14.08.2021
18:00
Iskra Brzączowice
2:4
LKS Rudnik
15.08.2021
17:30
Pasternik Ochojno
2:0
Dziecanovia Dziekanowice
15.08.2021
18:00

3. kolejka 21.08.2021

Pasternik Ochojno
4:0
Górki Myślenice
21.08.2021
11:00
Hejnał Krzyszkowice
0:1
Iskra Głogoczów
21.08.2021
17:00
LKS Rudnik
4:5
Skalnik Trzemeśnia
21.08.2021
17:30
Topór Tenczyn
1:4
Gościbia Sułkowice
21.08.2021
18:00
Dziecanovia Dziekanowice
4:1
Sokół Borzęta
21.08.2021
18:00
Beskid Tokarnia
1:1
Zielonka Wrząsowice
22.08.2021
14:00
Staw Polanka
3:2
Iskra Brzączowice
22.08.2021
16:00
Orzeł Nowa Wieś
1:2
Clavia Świątniki Górne
22.08.2021
17:00

4. kolejka 25.08.2021

Gościbia Sułkowice
5:1
Hejnał Krzyszkowice
24.08.2021
18:00
Sokół Borzęta
Górki Myślenice
25.08.2021
18:00
Pasternik Ochojno
5:1
Orzeł Nowa Wieś
25.08.2021
18:00
Skalnik Trzemeśnia
0:0
Iskra Głogoczów
25.08.2021
18:00
Zielonka Wrząsowice
3:1
Topór Tenczyn
25.08.2021
18:00
LKS Rudnik
3:1
Staw Polanka
25.08.2021
18:00
Iskra Brzączowice
2:2
Dziecanovia Dziekanowice
25.08.2021
18:00
Clavia Świątniki Górne
5:3
Beskid Tokarnia
26.08.2021
18:00

5. kolejka 28.08.2021

Staw Polanka
4:2
Skalnik Trzemeśnia
28.08.2021
11:00
Górki Myślenice
1:1
Iskra Brzączowice
28.08.2021
17:00
Gościbia Sułkowice
7:0
Iskra Głogoczów
28.08.2021
11:00
Dziecanovia Dziekanowice
7:0
LKS Rudnik
29.08.2021
17:00
Hejnał Krzyszkowice
1:0
Zielonka Wrząsowice
29.08.2021
11:00
Beskid Tokarnia
1:7
Pasternik Ochojno
29.08.2021
14:00
Orzeł Nowa Wieś
3:0
Sokół Borzęta
29.08.2021
17:00
Topór Tenczyn
Clavia Świątniki Górne
29.08.2021
17:00

6. kolejka 04.09.2021

Clavia Świątniki Górne
3:0
Hejnał Krzyszkowice
04.09.2021
11:00
Staw Polanka
0:2
Dziecanovia Dziekanowice
04.09.2021
16:00
Sokół Borzęta
2:6
Beskid Tokarnia
04.09.2021
17:00
Skalnik Trzemeśnia
1:3
Gościbia Sułkowice
04.09.2021
17:00
Pasternik Ochojno
2:3
Topór Tenczyn
04.09.2021
17:00
LKS Rudnik
1:0
Górki Myślenice
04.09.2021
17:00
Zielonka Wrząsowice
4:0
Iskra Głogoczów
05.09.2021
17:00
Iskra Brzączowice
0:4
Orzeł Nowa Wieś
05.09.2021
17:00

7. kolejka 11.09.2021

Topór Tenczyn
0:4
Sokół Borzęta
11.09.2021
17:00
Orzeł Nowa Wieś
3:0
LKS Rudnik
11.09.2021
17:00
Dziecanovia Dziekanowice
2:1
Skalnik Trzemeśnia
11.09.2021
12:00
Górki Myślenice
2:5
Staw Polanka
11.09.2021
17:00
Gościbia Sułkowice
1:1
Zielonka Wrząsowice
11.09.2021
17:00
Clavia Świątniki Górne
5:2
Iskra Głogoczów
12.09.2021
15:00
Hejnał Krzyszkowice
1:4
Pasternik Ochojno
12.09.2021
11:00
Beskid Tokarnia
1:2
Iskra Brzączowice
12.09.2021
14:00

8. kolejka 18.09.2021

Staw Polanka
1:3
Orzeł Nowa Wieś
18.09.2021
16:00
Sokół Borzęta
1:2
Hejnał Krzyszkowice
18.09.2021
16:30
LKS Rudnik
1:1
Beskid Tokarnia
18.09.2021
16:30
Dziecanovia Dziekanowice
2:3
Górki Myślenice
18.09.2021
17:30
Skalnik Trzemeśnia
1:2
Zielonka Wrząsowice
18.09.2021
17:00
Clavia Świątniki Górne
2:2
Gościbia Sułkowice
18.09.2021
17:00
Pasternik Ochojno
3:0
Iskra Głogoczów
19.09.2021
10:30
Iskra Brzączowice
2:5
Topór Tenczyn
19.09.2021
16:30

9. kolejka 25.09.2021

Zielonka Wrząsowice
1:1
Clavia Świątniki Górne
25.09.2021
16:00
Górki Myślenice
0:2
Skalnik Trzemeśnia
25.09.2021
16:00
Topór Tenczyn
2:3
LKS Rudnik
25.09.2021
17:00
Gościbia Sułkowice
1:2
Pasternik Ochojno
26.09.2021
16:00
Hejnał Krzyszkowice
3:0
Iskra Brzączowice
26.09.2021
11:00
Beskid Tokarnia
1:0
Staw Polanka
26.09.2021
14:00
Iskra Głogoczów
1:3
Sokół Borzęta
26.09.2021
15:00
Orzeł Nowa Wieś
3:1
Dziecanovia Dziekanowice
26.09.2021
16:00

10. kolejka 02.10.2021

Pasternik Ochojno
1:2
Zielonka Wrząsowice
02.10.2021
11:00
Skalnik Trzemeśnia
2:4
Clavia Świątniki Górne
02.10.2021
16:00
Górki Myślenice
0:2
Orzeł Nowa Wieś
02.10.2021
16:00
Staw Polanka
2:3
Topór Tenczyn
02.10.2021
16:00
LKS Rudnik
2:2
Hejnał Krzyszkowice
02.10.2021
16:00
Dziecanovia Dziekanowice
7:0
Beskid Tokarnia
02.10.2021
16:00
Sokół Borzęta
0:1
Gościbia Sułkowice
02.10.2021
16:00
Iskra Brzączowice
2:2
Iskra Głogoczów
03.10.2021
16:00

11. kolejka 09.10.2021

Gościbia Sułkowice
3:0
Iskra Brzączowice
09.10.2021
14:00
Zielonka Wrząsowice
3:1
Sokół Borzęta
09.10.2021
16:00
Topór Tenczyn
3:0
Dziecanovia Dziekanowice
09.10.2021
16:30
Hejnał Krzyszkowice
0:1
Staw Polanka
10.10.2021
11:00
Beskid Tokarnia
1:0
Górki Myślenice
10.10.2021
13:00
Iskra Głogoczów
0:3
LKS Rudnik
10.10.2021
15:00
Clavia Świątniki Górne
0:0
Pasternik Ochojno
10.10.2021
11:00
Orzeł Nowa Wieś
3:2
Skalnik Trzemeśnia
10.10.2021
16:00

12. kolejka 16.10.2021

Górki Myślenice
0:3
Topór Tenczyn
16.10.2021
15:00
Dziecanovia Dziekanowice
2:2
Hejnał Krzyszkowice
16.10.2021
15:00
Staw Polanka
3:2
Iskra Głogoczów
16.10.2021
15:00
Sokół Borzęta
1:2
Clavia Świątniki Górne
16.10.2021
15:30
LKS Rudnik
0:1
Gościbia Sułkowice
16.10.2021
15:00
Skalnik Trzemeśnia
1:1
Pasternik Ochojno
16.10.2021
16:00
Orzeł Nowa Wieś
1:0
Beskid Tokarnia
17.10.2021
15:00
Iskra Brzączowice
2:2
Zielonka Wrząsowice
17.10.2021
15:30

13. kolejka 23.10.2021

Gościbia Sułkowice
1:1
Staw Polanka
23.10.2021
14:00
Pasternik Ochojno
2:1
Sokół Borzęta
23.10.2021
15:00
Zielonka Wrząsowice
1:0
LKS Rudnik
23.10.2021
15:30
Hejnał Krzyszkowice
4:0
Górki Myślenice
24.10.2021
11:00
Beskid Tokarnia
2:4
Skalnik Trzemeśnia
24.10.2021
13:00
Topór Tenczyn
1:3
Orzeł Nowa Wieś
24.10.2021
14:00
Iskra Głogoczów
1:4
Dziecanovia Dziekanowice
24.10.2021
15:00
Clavia Świątniki Górne
8:2
Iskra Brzączowice
24.10.2021
13:00

14. kolejka 30.10.2021

Staw Polanka
0:1
Zielonka Wrząsowice
30.10.2021
15:00
LKS Rudnik
3:4
Clavia Świątniki Górne
30.10.2021
15:00
Skalnik Trzemeśnia
4:2
Sokół Borzęta
30.10.2021
15:00
Górki Myślenice
1:1
Iskra Głogoczów
30.10.2021
15:00
Dziecanovia Dziekanowice
2:3
Gościbia Sułkowice
31.10.2021
14:00
Beskid Tokarnia
2:1
Topór Tenczyn
31.10.2021
13:00
Iskra Brzączowice
2:2
Pasternik Ochojno
31.10.2021
14:00
Orzeł Nowa Wieś
2:4
Hejnał Krzyszkowice
31.10.2021
14:00

15. kolejka 06.11.2021

Pasternik Ochojno
2:0
LKS Rudnik
06.11.2021
11:00
Gościbia Sułkowice
3:2
Górki Myślenice
06.11.2021
14:00
Zielonka Wrząsowice
0:0
Dziecanovia Dziekanowice
06.11.2021
14:00
Sokół Borzęta
2:2
Iskra Brzączowice
06.11.2021
14:00
Iskra Głogoczów
1:1
Orzeł Nowa Wieś
06.11.2021
14:00
Beskid Tokarnia
1:4
Hejnał Krzyszkowice
07.11.2021
13:00
Clavia Świątniki Górne
3:0
Staw Polanka
07.11.2021
13:00
Topór Tenczyn
2:1
Skalnik Trzemeśnia
07.11.2021
14:00

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

Brak zaplanowanych spotkań.

15. kolejka 06.11.2021

06.11.2021
11:00
Pasternik Ochojno
2:0
LKS Rudnik
06.11.2021
14:00
Gościbia Sułkowice
3:2
Górki Myślenice
06.11.2021
14:00
Zielonka Wrząsowice
0:0
Dziecanovia Dziekanowice
06.11.2021
14:00
Sokół Borzęta
2:2
Iskra Brzączowice
06.11.2021
14:00
Iskra Głogoczów
1:1
Orzeł Nowa Wieś
07.11.2021
13:00
Beskid Tokarnia
1:4
Hejnał Krzyszkowice
07.11.2021
13:00
Clavia Świątniki Górne
3:0
Staw Polanka
07.11.2021
14:00
Topór Tenczyn
2:1
Skalnik Trzemeśnia

15. kolejka 06.11.2021

06.11.2021
11:00
Pasternik Ochojno
2:0
LKS Rudnik
06.11.2021
14:00
Gościbia Sułkowice
3:2
Górki Myślenice
06.11.2021
14:00
Zielonka Wrząsowice
0:0
Dziecanovia Dziekanowice
06.11.2021
14:00
Sokół Borzęta
2:2
Iskra Brzączowice
06.11.2021
14:00
Iskra Głogoczów
1:1
Orzeł Nowa Wieś
07.11.2021
13:00
Beskid Tokarnia
1:4
Hejnał Krzyszkowice
07.11.2021
13:00
Clavia Świątniki Górne
3:0
Staw Polanka
07.11.2021
14:00
Topór Tenczyn
2:1
Skalnik Trzemeśnia

Wiadomości ligowe


PKO Ekstraklasa

Wisła Kraków
0:1
Radomiak Radom
26.11.2021
20:30
Piast Gliwice
2:1
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
26.11.2021
18:00
Śląsk Wrocław
2:1
Stal Mielec
27.11.2021
15:00
Pogoń Szczecin
5:1
Lechia Gdańsk
27.11.2021
17:30
Górnik Łęczna
1:2
Górnik Zabrze
27.11.2021
12:30
Raków Częstochowa
:
Zagłębie Lubin
27.11.2021
20:00
Wisła Płock
:
Cracovia Kraków
28.11.2021
12:30
Legia Warszawa
:
Jagiellonia Białystok
28.11.2021
17:30
Lech Poznań
:
Warta Poznań
28.11.2021
15:00

Fortuna I Liga

Odra Opole
1:1
Podbeskidzie Bielsko Biała
26.11.2021
20:30
GKS Katowice
2:3
Miedź Legnica
26.11.2021
18:00
Skra Częstochowa
0:0
ŁKS Łódź
26.11.2021
18:00
Chrobry Głogów
1:0
Arka Gdynia
27.11.2021
12:40
Puszcza Niepołomice
5:2
Korona Kielce
27.11.2021
20:30
GKS Tychy
1:0
Resovia Rzeszów
28.11.2021
12:40
Sandecja Nowy Sącz
:
Górnik Polkowice
28.11.2021
15:00
Widzew Łódź
:
Zagłębie Sosnowiec
28.11.2021
18:00

eWinner II Liga

Ruch Chorzów
0:0
Motor Lublin
26.11.2021
18:05
Stal Rzeszów
3:1
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
27.11.2021
16:00
Znicz Pruszków
0:0
GKS Bełchatów
27.11.2021
12:00
Wigry Suwałki
3:0
KKS 1925 Kalisz
27.11.2021
12:00
Hutnik Kraków
0:3
Olimpia Elbląg
27.11.2021
13:00
Radunia Stężyca
0:2
Garbarnia Kraków
27.11.2021
13:00
Sokół Ostróda
1:4
Chojniczanka Chojnice
27.11.2021
13:00
Wisła Puławy
:
Lech II Poznań
28.11.2021
16:00
Śląsk II Wrocław
1:2
Pogoń Siedlce
28.11.2021
13:00

Centralna Liga Juniorów U-17, gr. D - jesień

Motor Lublin
1:2
Resovia Rzeszów
28.11.2021
12:00

Ekstraliga Kobiet

APLG Gdańsk
3:1
Rekord Bielsko Biała
27.11.2021
14:00

I Liga Kobiet

Stomil Olsztyn
4:0
Ząbkovia Ząbki
27.11.2021
12:00
SWD Wodzisław
:
ROW Rybnik
27.11.2021
15:00

I liga futsalu, gr. południowa

Futsal Nowiny
0:7
Sośnica Gliwice
27.11.2021
19:00
AZS UEK Kraków
6:1
GSF Gliwice
27.11.2021
19:00
Heiro Rzeszów
5:4
FC Siemianowice Śląskie
27.11.2021
16:00
Unia Tarnów
:
BSF Bochnia
28.11.2021
17:00
AZS UŚ Katowice
:
AZS UMCS Lublin
28.11.2021
16:00
Gwiazda Ruda Śląska
:
GKS Futsal Tychy
28.11.2021
14:00

Ekstraliga Futsalu Kobiet, gr. południowa

Tarnovia Tarnów
1:5
AZS UJ Kraków
27.11.2021
16:00
Respekt Myślenice
:
AZS UEK Słomniczanka Słomniki
28.11.2021
18:00

I Liga Futsalu Kobiet, gr. południowa

ISD-AJD Częstochowa
:
Unia Opole
28.11.2021
18:30
AZS UŚ Katowice
:
Plon Błotnica Strzelecka
28.11.2021
12:30
AZS UP Wanda Kraków
:
Wierzbowianka Wierzbno
28.11.2021
17:00

II Liga Futsalu Kobiet, gr. małopolska

Iskra Tarnów
4:1
Tyniec Kraków
27.11.2021
17:00
Wierzbowianka II Wierzbno
:
Wawel Kraków
28.11.2021
19:00

Halowa Liga Oldbojów (Kraków)

Cracovia Kraków
19:3
Wanda Kraków
26.11.2021
19:30
Prokocim Kraków
6:6
Clepardia Kraków
26.11.2021
19:30
Opatkowianka Opatkowice
4:11
Wisła Kraków
26.11.2021
20:30
Grębałowianka Kraków
5:7
Wieczysta Kraków
26.11.2021
20:30
Hutnik Kraków
3:4
Orzeł Piaski Wielkie
26.11.2021
21:30
Strzelcy
5:10
Dąbski
26.11.2021
21:30