facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Keeza Klasa A (Olkusz)

Tabela
Runda I
Runda II
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 14.08.2021

Centuria Chechło
2:2
Strażak Przybysławice
14.08.2021
17:00
Pogoń Miechów
0:1
Pilica Wierbka
14.08.2021
17:00
Legion Bydlin
2:1
Wielmożanka Wielmoża
14.08.2021
17:00
Błysk Zederman
1:1
Laskowianka Laski
14.08.2021
17:00
Piliczanka II Pilica
2:0
Spartak Charsznica
14.08.2021
17:00
Trzy Korony Żarnowiec
1:3
Przebój II Wolbrom
14.08.2021
17:30
Prądnik Sułoszowa
3:0
Unia Jaroszowiec
15.08.2021
17:00
Strumyk Zarzecze
2:0
Olimpia Łobzów
15.08.2021
15:00

2. kolejka 21.08.2021

Strażak Przybysławice
1:3
Prądnik Sułoszowa
21.08.2021
17:00
Pilica Wierbka
1:2
Legion Bydlin
21.08.2021
17:00
Spartak Charsznica
5:1
Błysk Zederman
21.08.2021
17:00
Przebój II Wolbrom
1:0
Laskowianka Laski
22.08.2021
17:00
Wielmożanka Wielmoża
0:0
Strumyk Zarzecze
22.08.2021
11:00
Unia Jaroszowiec
0:6
Pogoń Miechów
22.08.2021
17:00
Olimpia Łobzów
1:5
Piliczanka II Pilica
22.08.2021
17:00
Trzy Korony Żarnowiec
4:4
Centuria Chechło
22.08.2021
17:30

3. kolejka 28.08.2021

Piliczanka II Pilica
2:3
Wielmożanka Wielmoża
28.08.2021
17:00
Laskowianka Laski
3:2
Spartak Charsznica
29.08.2021
16:00
Pogoń Miechów
Strażak Przybysławice
29.08.2021
17:00
Legion Bydlin
3:0
Unia Jaroszowiec
29.08.2021
17:00
Centuria Chechło
1:0
Przebój II Wolbrom
29.08.2021
17:30
Prądnik Sułoszowa
3:1
Trzy Korony Żarnowiec
29.08.2021
17:00
Strumyk Zarzecze
3:1
Pilica Wierbka
29.08.2021
11:00
Błysk Zederman
5:1
Olimpia Łobzów
29.08.2021
17:00

4. kolejka 04.09.2021

Olimpia Łobzów
3:4
Laskowianka Laski
04.09.2021
17:00
Przebój II Wolbrom
4:0
Spartak Charsznica
04.09.2021
17:00
Pilica Wierbka
4:1
Piliczanka II Pilica
04.09.2021
15:00
Centuria Chechło
1:2
Prądnik Sułoszowa
04.09.2021
11:00
Unia Jaroszowiec
2:2
Strumyk Zarzecze
05.09.2021
16:00
Wielmożanka Wielmoża
2:1
Błysk Zederman
05.09.2021
11:00
Strażak Przybysławice
0:4
Legion Bydlin
05.09.2021
17:00
Trzy Korony Żarnowiec
Pogoń Miechów
05.09.2021
17:00

5. kolejka 11.09.2021

Laskowianka Laski
4:1
Wielmożanka Wielmoża
11.09.2021
15:00
Błysk Zederman
1:3
Pilica Wierbka
11.09.2021
16:30
Pogoń Miechów
Centuria Chechło
11.09.2021
17:00
Strumyk Zarzecze
0:0
Strażak Przybysławice
12.09.2021
11:00
Prądnik Sułoszowa
1:2
Przebój II Wolbrom
12.09.2021
17:00
Piliczanka II Pilica
4:2
Unia Jaroszowiec
12.09.2021
16:00
Legion Bydlin
6:1
Trzy Korony Żarnowiec
12.09.2021
17:00
Spartak Charsznica
:
Olimpia Łobzów
11.11.2021
11:00

6. kolejka 18.09.2021

Trzy Korony Żarnowiec
1:1
Strumyk Zarzecze
18.09.2021
16:30
Pilica Wierbka
8:0
Laskowianka Laski
18.09.2021
12:00
Unia Jaroszowiec
2:5
Błysk Zederman
18.09.2021
16:30
Przebój II Wolbrom
2:0
Olimpia Łobzów
19.09.2021
16:00
Wielmożanka Wielmoża
2:1
Spartak Charsznica
19.09.2021
11:00
Centuria Chechło
2:5
Legion Bydlin
19.09.2021
11:00
Prądnik Sułoszowa
2:1
Pogoń Miechów
19.09.2021
16:00
Strażak Przybysławice
2:2
Piliczanka II Pilica
19.09.2021
16:30

7. kolejka 25.09.2021

Olimpia Łobzów
:
Wielmożanka Wielmoża
25.09.2021
16:00
Piliczanka II Pilica
:
Trzy Korony Żarnowiec
25.09.2021
16:00
Laskowianka Laski
:
Unia Jaroszowiec
25.09.2021
16:00
Błysk Zederman
:
Strażak Przybysławice
25.09.2021
16:00
Pogoń Miechów
:
Przebój II Wolbrom
25.09.2021
16:30
Strumyk Zarzecze
:
Centuria Chechło
25.09.2021
00:00
Legion Bydlin
:
Prądnik Sułoszowa
25.09.2021
00:00
Spartak Charsznica
:
Pilica Wierbka
25.09.2021
00:00

8. kolejka 02.10.2021

Pogoń Miechów
:
Legion Bydlin
02.10.2021
16:00
Przebój II Wolbrom
:
Wielmożanka Wielmoża
02.10.2021
00:00
Unia Jaroszowiec
:
Spartak Charsznica
02.10.2021
00:00
Pilica Wierbka
:
Olimpia Łobzów
02.10.2021
00:00
Centuria Chechło
:
Piliczanka II Pilica
02.10.2021
00:00
Prądnik Sułoszowa
:
Strumyk Zarzecze
02.10.2021
00:00
Strażak Przybysławice
:
Laskowianka Laski
03.10.2021
16:00
Trzy Korony Żarnowiec
:
Błysk Zederman
03.10.2021
16:00

9. kolejka 09.10.2021

Olimpia Łobzów
:
Unia Jaroszowiec
09.10.2021
15:30
Laskowianka Laski
:
Trzy Korony Żarnowiec
09.10.2021
15:30
Spartak Charsznica
:
Strażak Przybysławice
09.10.2021
00:00
Strumyk Zarzecze
:
Pogoń Miechów
09.10.2021
00:00
Wielmożanka Wielmoża
:
Pilica Wierbka
09.10.2021
00:00
Legion Bydlin
:
Przebój II Wolbrom
09.10.2021
00:00
Piliczanka II Pilica
:
Prądnik Sułoszowa
10.10.2021
15:00
Błysk Zederman
:
Centuria Chechło
10.10.2021
15:30

10. kolejka 16.10.2021

Pogoń Miechów
:
Piliczanka II Pilica
16.10.2021
15:30
Przebój II Wolbrom
:
Pilica Wierbka
16.10.2021
00:00
Unia Jaroszowiec
:
Wielmożanka Wielmoża
16.10.2021
00:00
Legion Bydlin
:
Strumyk Zarzecze
16.10.2021
00:00
Centuria Chechło
:
Laskowianka Laski
16.10.2021
00:00
Prądnik Sułoszowa
:
Błysk Zederman
16.10.2021
00:00
Strażak Przybysławice
:
Olimpia Łobzów
17.10.2021
15:00
Trzy Korony Żarnowiec
:
Spartak Charsznica
17.10.2021
15:00

11. kolejka 23.10.2021

Piliczanka II Pilica
:
Legion Bydlin
23.10.2021
15:00
Laskowianka Laski
:
Prądnik Sułoszowa
23.10.2021
15:00
Olimpia Łobzów
:
Trzy Korony Żarnowiec
23.10.2021
15:00
Strumyk Zarzecze
:
Przebój II Wolbrom
23.10.2021
00:00
Wielmożanka Wielmoża
:
Strażak Przybysławice
23.10.2021
00:00
Pilica Wierbka
:
Unia Jaroszowiec
23.10.2021
00:00
Spartak Charsznica
:
Centuria Chechło
23.10.2021
00:00
Błysk Zederman
:
Pogoń Miechów
24.10.2021
15:00

12. kolejka 30.10.2021

Pogoń Miechów
:
Laskowianka Laski
30.10.2021
15:00
Legion Bydlin
:
Błysk Zederman
30.10.2021
00:00
Przebój II Wolbrom
:
Unia Jaroszowiec
30.10.2021
00:00
Prądnik Sułoszowa
:
Spartak Charsznica
30.10.2021
00:00
Strumyk Zarzecze
:
Piliczanka II Pilica
30.10.2021
00:00
Centuria Chechło
:
Olimpia Łobzów
30.10.2021
00:00
Strażak Przybysławice
:
Pilica Wierbka
31.10.2021
14:00
Trzy Korony Żarnowiec
:
Wielmożanka Wielmoża
31.10.2021
14:00

13. kolejka 06.11.2021

Piliczanka II Pilica
:
Przebój II Wolbrom
06.11.2021
13:00
Olimpia Łobzów
:
Prądnik Sułoszowa
06.11.2021
14:00
Błysk Zederman
:
Strumyk Zarzecze
06.11.2021
14:00
Unia Jaroszowiec
:
Strażak Przybysławice
06.11.2021
00:00
Pilica Wierbka
:
Trzy Korony Żarnowiec
06.11.2021
00:00
Spartak Charsznica
:
Pogoń Miechów
06.11.2021
00:00
Wielmożanka Wielmoża
:
Centuria Chechło
06.11.2021
00:00
Laskowianka Laski
:
Legion Bydlin
07.11.2021
13:00

14. kolejka 13.11.2021

Piliczanka II Pilica
:
Błysk Zederman
13.11.2021
13:00
Pogoń Miechów
:
Olimpia Łobzów
13.11.2021
13:30
Przebój II Wolbrom
:
Strażak Przybysławice
13.11.2021
00:00
Legion Bydlin
:
Spartak Charsznica
13.11.2021
00:00
Strumyk Zarzecze
:
Laskowianka Laski
13.11.2021
00:00
Centuria Chechło
:
Pilica Wierbka
13.11.2021
00:00
Prądnik Sułoszowa
:
Wielmożanka Wielmoża
13.11.2021
00:00
Trzy Korony Żarnowiec
:
Unia Jaroszowiec
14.11.2021
13:30

15. kolejka 20.11.2021

Olimpia Łobzów
:
Legion Bydlin
20.11.2021
13:00
Błysk Zederman
:
Przebój II Wolbrom
20.11.2021
13:00
Wielmożanka Wielmoża
:
Pogoń Miechów
20.11.2021
00:00
Pilica Wierbka
:
Prądnik Sułoszowa
20.11.2021
00:00
Spartak Charsznica
:
Strumyk Zarzecze
20.11.2021
00:00
Unia Jaroszowiec
:
Centuria Chechło
20.11.2021
00:00
Strażak Przybysławice
:
Trzy Korony Żarnowiec
21.11.2021
13:00
Laskowianka Laski
:
Piliczanka II Pilica
21.11.2021
13:00

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

7. kolejka 25.09.2021

25.09.2021
16:00
Olimpia Łobzów
:
Wielmożanka Wielmoża
25.09.2021
16:00
Piliczanka II Pilica
:
Trzy Korony Żarnowiec
25.09.2021
16:00
Laskowianka Laski
:
Unia Jaroszowiec
25.09.2021
16:00
Błysk Zederman
:
Strażak Przybysławice
25.09.2021
16:30
Pogoń Miechów
:
Przebój II Wolbrom
25.09.2021
00:00
Strumyk Zarzecze
:
Centuria Chechło
25.09.2021
00:00
Legion Bydlin
:
Prądnik Sułoszowa
25.09.2021
00:00
Spartak Charsznica
:
Pilica Wierbka

6. kolejka 18.09.2021

18.09.2021
16:30
Trzy Korony Żarnowiec
1:1
Strumyk Zarzecze
18.09.2021
12:00
Pilica Wierbka
8:0
Laskowianka Laski
18.09.2021
16:30
Unia Jaroszowiec
2:5
Błysk Zederman
19.09.2021
16:00
Przebój II Wolbrom
2:0
Olimpia Łobzów
19.09.2021
11:00
Wielmożanka Wielmoża
2:1
Spartak Charsznica
19.09.2021
11:00
Centuria Chechło
2:5
Legion Bydlin
19.09.2021
16:00
Prądnik Sułoszowa
2:1
Pogoń Miechów
19.09.2021
16:30
Strażak Przybysławice
2:2
Piliczanka II Pilica

8. kolejka 02.10.2021

02.10.2021
16:00
Pogoń Miechów
:
Legion Bydlin
02.10.2021
00:00
Przebój II Wolbrom
:
Wielmożanka Wielmoża
02.10.2021
00:00
Unia Jaroszowiec
:
Spartak Charsznica
02.10.2021
00:00
Pilica Wierbka
:
Olimpia Łobzów
02.10.2021
00:00
Centuria Chechło
:
Piliczanka II Pilica
02.10.2021
00:00
Prądnik Sułoszowa
:
Strumyk Zarzecze
03.10.2021
16:00
Strażak Przybysławice
:
Laskowianka Laski
03.10.2021
16:00
Trzy Korony Żarnowiec
:
Błysk Zederman

Wiadomości ligowe


PKO Ekstraklasa

Legia Warszawa
3:1
Górnik Łęczna
19.09.2021
17:30
Stal Mielec
0:3
Raków Częstochowa
19.09.2021
12:30
Górnik Zabrze
1:0
Warta Poznań
19.09.2021
15:00

Fortuna I Liga

Puszcza Niepołomice
2:2
Chrobry Głogów
19.09.2021
18:00
Odra Opole
2:0
Stomil Olsztyn
19.09.2021
15:00
GKS Tychy
1:1
Widzew Łódź
19.09.2021
12:40
Górnik Polkowice
:
GKS Katowice
20.09.2021
20:30
Skra Częstochowa
:
Arka Gdynia
20.09.2021
18:00

eWinner II Liga

Pogoń Siedlce
1:2
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
19.09.2021
14:00
Hutnik Kraków
1:0
Chojniczanka Chojnice
19.09.2021
16:00
Radunia Stężyca
3:0
Olimpia Elbląg
19.09.2021
15:00

III liga, gr. 4

Wisła Sandomierz
1:3
Cracovia II Kraków
19.09.2021
16:00
Podlasie Biała Podlaska
1:0
ŁKS Łagów
19.09.2021
16:00
Wólczanka Wólka Pełkińska
:
Czarni Połaniec
21.09.2021
16:00

Keeza IV liga (Kraków-Wadowice)

Pcimianka Pcim
4:2
Dalin Myślenice
19.09.2021
16:30

Keeza IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

Dunajec Zakliczyn
1:3
Kolejarz Stróże
19.09.2021
17:00
Wierchy Rabka Zdrój
1:3
Bruk-Bet Termalica II Nieciecza
19.09.2021
16:30

Keeza Klasa Okręgowa (Kraków I)

Jastrzębiec Książ Wielki
0:5
Bolesław Bukowno
19.09.2021
16:00
Orzeł Bębło
2:1
Zieleńczanka Zielonki
19.09.2021
16:30

Keeza Klasa Okręgowa (Kraków II)

Pogoń Skotniki
0:4
Orlęta Rudawa
19.09.2021
16:30
Bronowianka Kraków
3:5
Świt Krzeszowice
19.09.2021
17:00
Grębałowianka Kraków
2:1
Skawinka Skawina
19.09.2021
16:30

Keeza Klasa Okręgowa (Kraków III)

Nadwiślanka Nowe Brzesko
3:1
Orzeł Myślenice
19.09.2021
16:00
Wiarusy Igołomia
1:4
Puszcza II
19.09.2021
15:30

Keeza Klasa Okręgowa (Tarnów I)

Orzeł Dębno
:
Korona N.
19.09.2021
15:00
Olimpia B.
:
Raba Książnice
19.09.2021
 
Odwołany.
Sokół Maszkienice
2:1
Sokół Borzęcin Górny
19.09.2021
16:00
Rylovia Rylowa
7:3
Strażak Mokrzyska
19.09.2021
16:00

Keeza Klasa Okręgowa (Tarnów II)

Unia II Tarnów
10:0
LUKS Zalipie
19.09.2021
11:00
Dunajec Zbylitowska Góra
0:5
GLKS Gromnik
19.09.2021
13:00
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
1:5
Tuchovia Tuchów
19.09.2021
16:00
Wisła Szczucin
:
Unia II Tarnów
22.09.2021
16:00
Polan Żabno
:
Dunajec Zbylitowska Góra
22.09.2021
16:00
LKS Szynwałd
:
Olimpia Wojnicz
22.09.2021
16:00
LKS Ładna
:
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
22.09.2021
16:00
GLKS Gromnik
:
Zorza Zaczarnie
22.09.2021
16:00
LKS Rzuchowa
:
Pogórze
22.09.2021
16:00
LUKS Zalipie
:
Rzepiennik Strzyżewski
22.09.2021
16:00
Tuchovia Tuchów
:
LUKS Skrzyszów
22.09.2021
 

Keeza Klasa Okręgowa (Nowy Sącz I)

Łosoś Łososina Dolna
1:3
Poprad Rytro
19.09.2021
13:00
LKS Zagórzany
2:0
LKS Kobylanka
19.09.2021
16:00
Zyndram
1:5
Barciczanka Barcice
19.09.2021
16:00
Hart Tęgoborze
0:1
Dunajec Nowy Sącz
19.09.2021
16:30

Keeza Klasa Okręgowa (Nowy Sącz II)

Zawrat Bukowina Tatrzańska
3:0
Babia Góra Lipnica Wielka
19.09.2021
16:00
Wierchy Pasierbiec
0:2
Wiatr Ludźmierz
19.09.2021
13:30
Granit Czarna Góra
2:2
Krokus
19.09.2021
14:00
Wiatr Ludźmierz
:
Turbacz Mszana Dolna
22.09.2021
17:00

Keeza Klasa A (Kraków I)

Maszycanka Maszyce
3:1
Słomniczanka II Słomniki
19.09.2021
16:00
Błękitni II Modlnica
3:2
Galicja Raciborowice
19.09.2021
17:00
Płomień Kościelec
0:4
Szreniawa Koszyce
19.09.2021
16:00
Michałowianka Michałowice
0:3 v.o.
MKS Skała 2004
19.09.2021
17:00
Juvenia Prandocin
0:4
Orzeł Iwanowice
19.09.2021
16:00

Keeza Klasa A (Kraków II)

Strażak Rączna
:
Cedronka Wola Radziszowska
19.09.2021
16:30
Lotnik Kryspinów
:
Tęcza Piekary
21.09.2021
16:30

Keeza Klasa A (Kraków III)

Bratniak Kraków
1:1
Podgórze Kraków
19.09.2021
18:00
Krakus Swoszowice
1:1
Bieżanowianka Kraków
19.09.2021
11:00
Kabel Kraków
8:2
Wanda Nowa Huta
19.09.2021
16:30

Keeza Klasa A (Wieliczka)

Sokół Chorągwica
2:6
Piast Łapanów
19.09.2021
16:00
Gwiazda Brzegi
1:7
Czarni Staniątki
19.09.2021
16:00
Wolni Kłaj
0:0
Błękitni Bodzanów
19.09.2021
16:00

Keeza Klasa A (Myślenice)

Pasternik Ochojno
3:0
Iskra Głogoczów
19.09.2021
10:30
Iskra Brzączowice
2:5
Topór Tenczyn
19.09.2021
16:30

Keeza Klasa A (Olkusz)

Przebój II Wolbrom
2:0
Olimpia Łobzów
19.09.2021
16:00
Wielmożanka Wielmoża
2:1
Spartak Charsznica
19.09.2021
11:00
Centuria Chechło
2:5
Legion Bydlin
19.09.2021
11:00
Prądnik Sułoszowa
2:1
Pogoń Miechów
19.09.2021
16:00
Strażak Przybysławice
2:2
Piliczanka II Pilica
19.09.2021
16:30

Keeza Klasa A (Chrzanów)

SPRiN Regulice
1:4
Promyk Bolęcin
19.09.2021
16:00
Ciężkowianka Jaworzno
4:1
Unia Kwaczała
19.09.2021
11:00
Górnik Siercza
:
Victoria Zalas
19.09.2021
17:00

Keeza Klasa B (Kraków I)

Sparta Skrzeszowice
1:4
Zawisza Sulechów
19.09.2021
16:00
LKS Niedźwiedź II
6:5
Victoria Smroków
19.09.2021
14:00
LKS Polanowice
2:2
Polonia Wilczkowice
19.09.2021
15:00
Olimpia Czaple Wielkie
1:1
Trątnowianka Trątnowice
19.09.2021
15:00

Keeza Klasa B (Kraków II)

Niegoszowianka
5:2
Orzeł II Bębło
19.09.2021
16:00
Górzanka Nawojowa Góra
2:0
Fitball Szklary
19.09.2021
16:00

Keeza Klasa B (Kraków III)

Victoria Kraków
4:0
Universum Kraków
19.09.2021
14:00

Keeza Klasa B (Kraków IV)

Kaszowianka II Kaszów
0:6
Borkowianka Borek Sz.
19.09.2021
14:00

Keeza Klasa B (Wieliczka)

Wilga Instalbud Golkowice
4:3
Węgrzcanka II Węgrzce Wlk
19.09.2021
15:00
Złomex II Branice
8:2
Contra Sułków
19.09.2021
15:00

Keeza Klasa B (Myślenice)

Jordan Sum II Zakliczyn
1:10
Cisy Harbutowice
19.09.2021
14:00
Górki II Myślenice
2:2
Grodzisko Raciechowice
19.09.2021
16:00
Cyrhla Krzczonów
2:3
Szczebel Lubień
19.09.2021
17:00

Keeza Klasa B (Olkusz)

KS PKM II Olkusz
:
Hetman Dłużec
19.09.2021
16:00
Trzy Buki Wierzchowisko
3:3
Czapla Czaple Male
19.09.2021
11:00
Pilica Wierbka
2:2
Spartak Wielkanoc
19.09.2021
11:00
Orzeł K.
4:1
Dłubnia Trzyciąż
19.09.2021
13:00
Stare Bukowno
1:1
Słowik Olkusz
19.09.2021
16:00

Keeza Klasa C (Wieliczka)

Batory II Wola Batorska
0:1
Ledniczanka
19.09.2021
16:00
Start II Brzezie
2:0
Błyskawica II Wyciąże
19.09.2021
17:00

Centralna Liga Juniorów U-18

Śląsk Wrocław
2:0
Arka G.
19.09.2021
12:00
Stal Rzeszów
1:3
Polonia Warszawa
19.09.2021
12:00
Górnik Zabrze
4:1
SMS Łódź
19.09.2021
13:00

Małopolska Liga Juniorów

Górnik Wieliczka
0:1
Pcimianka Pcim
19.09.2021
10:00
Podhale Nowy Targ
2:1
Hutnik Kraków
19.09.2021
10:00
Unia Tarnów
:
Orzeł Myślenice
21.09.2021
17:00

I Małopolska Liga Juniorów Młodszych - jesień

Unia Tarnów
2:1
Dunajec Nowy Sącz
19.09.2021
16:00
Tarnovia Tarnów
1:0
Podhale Nowy Targ
19.09.2021
10:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Sandecja Nowy Sącz
21.09.2021
16:00
Dunajec Nowy Sącz
:
Garbarnia Kraków
22.09.2021
15:00

I Małopolska Liga Trampkarzy - jesień

Hutnik Kraków
4:1
Unia Tarnów
19.09.2021
12:00
Podhale Nowy Targ
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
22.09.2021
17:00

II Małopolska Liga Trampkarzy - jesień

Unia II Tarnów
1:5
AS Progres Kraków
19.09.2021
13:30
Limanovia
3:2
Unia Oświęcim
19.09.2021
16:30
Górnik Tarnów
:
Kalwarianka
21.09.2021
16:00

I Małopolska Liga Młodzików

AS Progres Kraków
:
Podhale Nowy Targ
20.09.2021
16:50
Tarnovia Tarnów
:
Cracovia Kraków
21.09.2021
15:30
Dunajec Nowy Sącz
:
Limanovia Limanowa
21.09.2021
17:00
Hutnik
:
AS Progres Kraków
22.09.2021
18:00

II Małopolska Liga Młodzików

TS Wisła I Kraków
:
Cracovia Kraków
21.09.2021
14:00
Cracovia Kraków
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
22.09.2021
18:30

Keeza III Liga Kobiet, gr. IV

Dąb Zabierzów Bocheński
:
Naprzód Sobolów
19.09.2021
 
przełożony
Puszcza Niepołomice
1:1
Tarnovia II
19.09.2021
16:30
Iskra Brzezinka
2:1
Starówka Nowy Sącz
19.09.2021
11:00

I Liga Oldbojów (Kraków)

Hutnik Kraków
:
Cracovia Kraków
20.09.2021
17:00
Prokocim Kraków
0:2
Opatkowianka Opatkowice
20.09.2021
17:00
Armatura Kraków
3:8
Dąbski
20.09.2021
17:00
Garbarnia Kraków
5:3
Grębałowianka Kraków
20.09.2021
20:30
Wisła Kraków
:
Orzeł Piaski Wielkie
20.09.2021
17:00

II Liga Oldbojów (Kraków)

Victoria Kobierzyn
6:3
Clepardia Kraków
20.09.2021
17:00
Prądniczanka Kraków
1:4
Wieczysta Kraków
20.09.2021
18:30
Wanda Kraków
3:6
Strzelcy
20.09.2021
17:00
Krakus Swoszowice
0:4
Tyniec Kraków
20.09.2021
17:00
Borek Kraków
3:2
Zwierzyniecki Kraków
20.09.2021
19:00