facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Keeza Klasa B (Kraków II)

Tabela
Runda I
Runda II
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 21.08.2021

Topór Aleksandrowice
1:13
Wisła Rząska
21.08.2021
17:30
Fitball Szklary
0:3
Orzeł II Bębło
22.08.2021
11:00
Novi Narama
0:3 v.o.
Kmita II Zabierzów
22.08.2021
17:00
walkower, na boisku 4:3
Górzanka Nawojowa Góra
4:2
Orlęta II Rudawa
22.08.2021
14:00
Płomień Jerzmanowice
3:0
Iskra Radwanowice
22.08.2021
18:00
Niegoszowianka pauzuje.

2. kolejka 28.08.2021

Orzeł II Bębło
3:2
Iskra Radwanowice
28.08.2021
17:30
Orlęta II Rudawa
0:9
Płomień Jerzmanowice
28.08.2021
17:00
Kmita II Zabierzów
2:0
Niegoszowianka
28.08.2021
17:00
Fitball Szklary
4:3
Novi Narama
29.08.2021
15:00
Wisła Rząska
1:1
Górzanka Nawojowa Góra
06.11.2021
14:00
Topór Aleksandrowice pauzuje.

3. kolejka 04.09.2021

Niegoszowianka
5:1
Fitball Szklary
04.09.2021
17:00
Novi Narama
9:4
Orzeł II Bębło
05.09.2021
14:00
Topór Aleksandrowice
0:4
Kmita II Zabierzów
05.09.2021
17:00
Płomień Jerzmanowice
3:3
Wisła Rząska
05.09.2021
17:00
Iskra Radwanowice
4:3
Orlęta II Rudawa
05.09.2021
12:00
Górzanka Nawojowa Góra pauzuje.

4. kolejka 11.09.2021

Wisła Rząska
2:1
Iskra Radwanowice
11.09.2021
17:00
Novi Narama
1:2
Niegoszowianka
12.09.2021
17:00
Orzeł II Bębło
3:0 v.o.
Orlęta II Rudawa
12.09.2021
17:00
zweryfikowany 3:0 wo na korzyść drużyny Orzeł II Bębło z powodu niestawienia się do zawodów drużyny gości
Fitball Szklary
7:0
Topór Aleksandrowice
12.09.2021
13:30
Kmita II Zabierzów
8:2
Górzanka Nawojowa Góra
12.09.2021
17:00
Płomień Jerzmanowice pauzuje.

5. kolejka 18.09.2021

Topór Aleksandrowice
1:8
Novi Narama
18.09.2021
17:00
Orlęta II Rudawa
0:3
Wisła Rząska
18.09.2021
17:00
Płomień Jerzmanowice
1:1
Kmita II Zabierzów
18.09.2021
16:30
Niegoszowianka
5:2
Orzeł II Bębło
19.09.2021
16:00
Górzanka Nawojowa Góra
2:0
Fitball Szklary
19.09.2021
16:00
Iskra Radwanowice pauzuje.

6. kolejka 25.09.2021

Kmita II Zabierzów
5:0
Iskra Radwanowice
25.09.2021
16:00
Niegoszowianka
5:0
Topór Aleksandrowice
25.09.2021
16:00
Novi Narama
3:2
Górzanka Nawojowa Góra
26.09.2021
13:30
Orzeł II Bębło
1:3
Wisła Rząska
26.09.2021
16:00
Fitball Szklary
0:1
Płomień Jerzmanowice
26.09.2021
15:00
Orlęta II Rudawa pauzuje.

7. kolejka 02.10.2021

Płomień Jerzmanowice
3:0
Novi Narama
02.10.2021
16:00
Iskra Radwanowice
12:3
Fitball Szklary
02.10.2021
13:00
Topór Aleksandrowice
0:8
Orzeł II Bębło
03.10.2021
16:30
Orlęta II Rudawa
1:2
Kmita II Zabierzów
03.10.2021
14:00
Górzanka Nawojowa Góra
0:2
Niegoszowianka
03.10.2021
15:00
Wisła Rząska pauzuje.

8. kolejka 09.10.2021

Niegoszowianka
0:7
Płomień Jerzmanowice
09.10.2021
14:00
Novi Narama
3:5
Iskra Radwanowice
10.10.2021
16:00
Topór Aleksandrowice
1:1
Górzanka Nawojowa Góra
10.10.2021
12:00
Fitball Szklary
1:2
Orlęta II Rudawa
10.10.2021
15:00
Kmita II Zabierzów
0:0
Wisła Rząska
10.10.2021
16:00
Orzeł II Bębło pauzuje.

9. kolejka 16.10.2021

Orlęta II Rudawa
8:2
Novi Narama
17.10.2021
16:00
Wisła Rząska
Fitball Szklary
17.10.2021
13:00
Iskra Radwanowice
1:1
Niegoszowianka
17.10.2021
13:00
Górzanka Nawojowa Góra
0:1
Orzeł II Bębło
17.10.2021
15:00
Płomień Jerzmanowice
9:0
Topór Aleksandrowice
06.11.2021
14:00
przerwany po I połowie z powodu zdekompletowania drużyny gości
Kmita II Zabierzów pauzuje.

10. kolejka 23.10.2021

Novi Narama
2:2
Wisła Rząska
23.10.2021
15:00
Topór Aleksandrowice
2:6
Iskra Radwanowice
24.10.2021
15:00
Niegoszowianka
1:1
Orlęta II Rudawa
24.10.2021
14:00
Orzeł II Bębło
0:6
Kmita II Zabierzów
24.10.2021
15:00
Górzanka Nawojowa Góra
1:3
Płomień Jerzmanowice
24.10.2021
14:00
Fitball Szklary pauzuje.

11. kolejka 30.10.2021

Wisła Rząska
5:1
Niegoszowianka
30.10.2021
14:00
Orlęta II Rudawa
8:1
Topór Aleksandrowice
31.10.2021
11:00
Płomień Jerzmanowice
7:0
Orzeł II Bębło
31.10.2021
14:00
Iskra Radwanowice
0:0
Górzanka Nawojowa Góra
31.10.2021
13:00
Kmita II Zabierzów
3:1
Fitball Szklary
31.10.2021
14:00
Novi Narama pauzuje.

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

Brak zaplanowanych spotkań.

11. kolejka 30.10.2021

30.10.2021
14:00
Wisła Rząska
5:1
Niegoszowianka
31.10.2021
11:00
Orlęta II Rudawa
8:1
Topór Aleksandrowice
31.10.2021
14:00
Płomień Jerzmanowice
7:0
Orzeł II Bębło
31.10.2021
13:00
Iskra Radwanowice
0:0
Górzanka Nawojowa Góra
31.10.2021
14:00
Kmita II Zabierzów
3:1
Fitball Szklary
Novi Narama pauzuje.

11. kolejka 30.10.2021

30.10.2021
14:00
Wisła Rząska
5:1
Niegoszowianka
31.10.2021
11:00
Orlęta II Rudawa
8:1
Topór Aleksandrowice
31.10.2021
14:00
Płomień Jerzmanowice
7:0
Orzeł II Bębło
31.10.2021
13:00
Iskra Radwanowice
0:0
Górzanka Nawojowa Góra
31.10.2021
14:00
Kmita II Zabierzów
3:1
Fitball Szklary
Novi Narama pauzuje.

Wiadomości ligowe


I liga futsalu, gr. południowa

Futsal Nowiny
5:2
GKS Futsal Tychy
22.01.2022
19:30
Unia Tarnów
2:3
AZS UMCS Lublin
23.01.2022
17:00
Heiro Rzeszów
6:3
Gwiazda Ruda Śląska
23.01.2022
17:00
AZS UEK Kraków
6:2
FC Siemianowice Śląskie
23.01.2022
18:00
GSF Gliwice
3:5
BSF Bochnia
23.01.2022
15:30

Ekstraliga Futsalu Kobiet, gr. południowa

AZS UJ Kraków
1:2
AZS UEK Słomniczanka Słomniki
22.01.2022
 
Respekt Myślenice
1:1
Rekord Bielsko Biała
23.01.2022
17:00

I Liga Futsalu Kobiet, gr. południowa

AZS UP Wanda Kraków
5:1
AZS UŚ Katowice
22.01.2022
 
Unia Opole
5:3
Plon Błotnica Strzelecka
23.01.2022
17:30
ROW Rybnik
2:3
ISD-AJD Częstochowa
23.01.2022
16:00

II Liga Futsalu Kobiet, gr. małopolska

Tyniec Kraków
:
Iskra Tarnów
23.01.2022
10:00