facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Keeza Klasa B (Wieliczka)

Tabela
Runda I
Runda II
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 14.08.2021

Wawrzynianka Wawrzeńczyce
3:2
Górnik II Wieliczka
14.08.2021
17:00
Wieliczanka Wieliczka
0:2
Wiarusy II Igołomia
14.08.2021
17:00
Naprzód Ochmanów
4:4
Gdovia II Gdów
14.08.2021
17:00
Wilga Instalbud Golkowice
1:2
Złomex II Branice
15.08.2021
15:00
Węgrzcanka II Węgrzce Wlk
3:5
Rożnowa
15.08.2021
16:00
Piłkarz Podłęże
5:1
Contra Sułków
15.08.2021
16:30
Dąb Zabierzów Bocheński
2:3
UKS Sygneczów
15.08.2021
17:00

2. kolejka 21.08.2021

Wiarusy II Igołomia
3:1
Contra Sułków
21.08.2021
14:30
Rożnowa
2:1
Wawrzynianka Wawrzeńczyce
21.08.2021
17:00
Wieliczanka Wieliczka
3:0
Naprzód Ochmanów
21.08.2021
17:00
Gdovia II Gdów
1:4
Wilga Instalbud Golkowice
21.08.2021
17:00
Górnik II Wieliczka
1:1
Dąb Zabierzów Bocheński
22.08.2021
16:00
UKS Sygneczów
2:2
Piłkarz Podłęże
22.08.2021
17:00
Złomex II Branice
2:3
Węgrzcanka II Węgrzce Wlk
22.08.2021
17:00

3. kolejka 28.08.2021

Dąb Zabierzów Bocheński
2:1
Rożnowa
28.08.2021
17:00
Contra Sułków
1:0
UKS Sygneczów
28.08.2021
17:00
Naprzód Ochmanów
1:2
Wiarusy II Igołomia
28.08.2021
17:00
Wilga Instalbud Golkowice
2:2
Wieliczanka Wieliczka
28.08.2021
18:00
Wawrzynianka Wawrzeńczyce
1:3
Złomex II Branice
28.08.2021
17:00
Węgrzcanka II Węgrzce Wlk
9:0
Gdovia II Gdów
28.08.2021
17:00
Piłkarz Podłęże
4:2
Górnik II Wieliczka
29.08.2021
17:00

4. kolejka 04.09.2021

Rożnowa
1:2
Piłkarz Podłęże
04.09.2021
16:30
Złomex II Branice
4:3
Dąb Zabierzów Bocheński
04.09.2021
14:00
Naprzód Ochmanów
4:3
Wilga Instalbud Golkowice
04.09.2021
16:00
Gdovia II Gdów
3:1
Wawrzynianka Wawrzeńczyce
04.09.2021
14:00
Górnik II Wieliczka
2:3
Contra Sułków
05.09.2021
14:00
Wieliczanka Wieliczka
3:1
Węgrzcanka II Węgrzce Wlk
05.09.2021
17:30
Wiarusy II Igołomia
3:5
UKS Sygneczów
05.09.2021
17:00

5. kolejka 11.09.2021

UKS Sygneczów
5:1
Górnik II Wieliczka
11.09.2021
16:00
Dąb Zabierzów Bocheński
1:0
Gdovia II Gdów
11.09.2021
17:00
Wilga Instalbud Golkowice
1:3
Wiarusy II Igołomia
11.09.2021
15:00
Contra Sułków
1:0
Rożnowa
11.09.2021
16:00
Wawrzynianka Wawrzeńczyce
0:3
Wieliczanka Wieliczka
11.09.2021
17:00
Piłkarz Podłęże
2:0
Złomex II Branice
12.09.2021
17:00
Węgrzcanka II Węgrzce Wlk
2:2
Naprzód Ochmanów
12.09.2021
16:00

6. kolejka 18.09.2021

Gdovia II Gdów
1:6
Piłkarz Podłęże
16.09.2021
17:30
Rożnowa
2:1
UKS Sygneczów
18.09.2021
16:00
Naprzód Ochmanów
7:1
Wawrzynianka Wawrzeńczyce
18.09.2021
16:30
Wiarusy II Igołomia
4:1
Górnik II Wieliczka
18.09.2021
16:00
Wieliczanka Wieliczka
0:2
Dąb Zabierzów Bocheński
18.09.2021
17:00
Wilga Instalbud Golkowice
4:3
Węgrzcanka II Węgrzce Wlk
19.09.2021
15:00
Złomex II Branice
8:2
Contra Sułków
19.09.2021
15:00

7. kolejka 25.09.2021

Contra Sułków
0:2
Gdovia II Gdów
25.09.2021
14:00
UKS Sygneczów
3:2
Złomex II Branice
25.09.2021
16:00
Dąb Zabierzów Bocheński
1:2
Naprzód Ochmanów
25.09.2021
16:00
Górnik II Wieliczka
0:4
Rożnowa
25.09.2021
16:00
Wawrzynianka Wawrzeńczyce
1:0
Wilga Instalbud Golkowice
25.09.2021
16:00
Piłkarz Podłęże
4:1
Wieliczanka Wieliczka
26.09.2021
11:00
Węgrzcanka II Węgrzce Wlk
4:4
Wiarusy II Igołomia
26.09.2021
16:30

8. kolejka 02.10.2021

Naprzód Ochmanów
3:7
Piłkarz Podłęże
02.10.2021
16:00
Wieliczanka Wieliczka
5:2
Contra Sułków
02.10.2021
16:00
Gdovia II Gdów
0:8
UKS Sygneczów
02.10.2021
16:00
Wilga Instalbud Golkowice
4:1
Dąb Zabierzów Bocheński
03.10.2021
16:00
Węgrzcanka II Węgrzce Wlk
6:1
Wawrzynianka Wawrzeńczyce
03.10.2021
15:00
Złomex II Branice
1:3
Górnik II Wieliczka
03.10.2021
14:00
Wiarusy II Igołomia
2:2
Rożnowa
03.10.2021
16:00

9. kolejka 09.10.2021

UKS Sygneczów
2:2
Wieliczanka Wieliczka
25.08.2021
18:15
Górnik II Wieliczka
4:1
Gdovia II Gdów
08.10.2021
20:00
Contra Sułków
5:1
Naprzód Ochmanów
09.10.2021
15:00
Dąb Zabierzów Bocheński
3:1
Węgrzcanka II Węgrzce Wlk
09.10.2021
16:00
Wawrzynianka Wawrzeńczyce
0:4
Wiarusy II Igołomia
09.10.2021
16:00
Rożnowa
2:2
Złomex II Branice
10.10.2021
15:00
Piłkarz Podłęże
2:0
Wilga Instalbud Golkowice
10.10.2021
12:00

10. kolejka 16.10.2021

Wiarusy II Igołomia
7:1
Złomex II Branice
16.10.2021
16:00
Wieliczanka Wieliczka
1:3
Górnik II Wieliczka
16.10.2021
16:15
Gdovia II Gdów
2:6
Rożnowa
16.10.2021
14:00
Wawrzynianka Wawrzeńczyce
0:4
Dąb Zabierzów Bocheński
16.10.2021
15:00
Wilga Instalbud Golkowice
0:6
Contra Sułków
17.10.2021
15:00
Naprzód Ochmanów
0:1
UKS Sygneczów
17.10.2021
11:00
Węgrzcanka II Węgrzce Wlk
3:3
Piłkarz Podłęże
17.10.2021
15:00

11. kolejka 23.10.2021

Rożnowa
5:1
Wieliczanka Wieliczka
23.10.2021
15:00
Dąb Zabierzów Bocheński
0:3
Wiarusy II Igołomia
23.10.2021
15:30
Piłkarz Podłęże
3:0 v.o.
Wawrzynianka Wawrzeńczyce
23.10.2021
11:00
Goście zrezygnowali z gry.
UKS Sygneczów
1:2
Wilga Instalbud Golkowice
24.10.2021
14:00
Contra Sułków
1:0
Węgrzcanka II Węgrzce Wlk
24.10.2021
15:00
Górnik II Wieliczka
12:1
Naprzód Ochmanów
24.10.2021
12:00
Złomex II Branice
:
Gdovia II Gdów
24.10.2021
13:00

12. kolejka 30.10.2021

Naprzód Ochmanów
0:4
Rożnowa
30.10.2021
14:00
Dąb Zabierzów Bocheński
3:1
Piłkarz Podłęże
30.10.2021
15:00
Wawrzynianka Wawrzeńczyce
0:2
Contra Sułków
30.10.2021
14:00
Wiarusy II Igołomia
:
Gdovia II Gdów
31.10.2021
14:30
Wilga Instalbud Golkowice
2:1
Górnik II Wieliczka
31.10.2021
15:00
Wieliczanka Wieliczka
0:1
Złomex II Branice
31.10.2021
14:00
Węgrzcanka II Węgrzce Wlk
1:2
UKS Sygneczów
31.10.2021
14:00

13. kolejka 06.11.2021

Górnik II Wieliczka
1:2
Węgrzcanka II Węgrzce Wlk
06.11.2021
15:00
Piłkarz Podłęże
2:2
Wiarusy II Igołomia
06.11.2021
14:00
Naprzód Ochmanów
2:1
Złomex II Branice
06.11.2021
14:30
Contra Sułków
2:1
Dąb Zabierzów Bocheński
06.11.2021
14:00
Gdovia II Gdów
1:4
Wieliczanka Wieliczka
06.11.2021
14:00
Wawrzynianka Wawrzeńczyce
1:3
UKS Sygneczów
06.11.2021
14:00
Rożnowa
6:0
Wilga Instalbud Golkowice
06.11.2021
14:00

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

Brak zaplanowanych spotkań.

13. kolejka 06.11.2021

06.11.2021
15:00
Górnik II Wieliczka
1:2
Węgrzcanka II Węgrzce Wlk
06.11.2021
14:00
Piłkarz Podłęże
2:2
Wiarusy II Igołomia
06.11.2021
14:30
Naprzód Ochmanów
2:1
Złomex II Branice
06.11.2021
14:00
Contra Sułków
2:1
Dąb Zabierzów Bocheński
06.11.2021
14:00
Gdovia II Gdów
1:4
Wieliczanka Wieliczka
06.11.2021
14:00
Wawrzynianka Wawrzeńczyce
1:3
UKS Sygneczów
06.11.2021
14:00
Rożnowa
6:0
Wilga Instalbud Golkowice

13. kolejka 06.11.2021

06.11.2021
15:00
Górnik II Wieliczka
1:2
Węgrzcanka II Węgrzce Wlk
06.11.2021
14:00
Piłkarz Podłęże
2:2
Wiarusy II Igołomia
06.11.2021
14:30
Naprzód Ochmanów
2:1
Złomex II Branice
06.11.2021
14:00
Contra Sułków
2:1
Dąb Zabierzów Bocheński
06.11.2021
14:00
Gdovia II Gdów
1:4
Wieliczanka Wieliczka
06.11.2021
14:00
Wawrzynianka Wawrzeńczyce
1:3
UKS Sygneczów
06.11.2021
14:00
Rożnowa
6:0
Wilga Instalbud Golkowice

Wiadomości ligowe


PKO Ekstraklasa

Wisła Kraków
0:1
Radomiak Radom
26.11.2021
20:30
Piast Gliwice
2:1
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
26.11.2021
18:00
Śląsk Wrocław
2:1
Stal Mielec
27.11.2021
15:00
Pogoń Szczecin
5:1
Lechia Gdańsk
27.11.2021
17:30
Górnik Łęczna
1:2
Górnik Zabrze
27.11.2021
12:30
Raków Częstochowa
:
Zagłębie Lubin
27.11.2021
20:00
Wisła Płock
:
Cracovia Kraków
28.11.2021
12:30
Legia Warszawa
:
Jagiellonia Białystok
28.11.2021
17:30
Lech Poznań
:
Warta Poznań
28.11.2021
15:00

Fortuna I Liga

Odra Opole
1:1
Podbeskidzie Bielsko Biała
26.11.2021
20:30
GKS Katowice
2:3
Miedź Legnica
26.11.2021
18:00
Skra Częstochowa
0:0
ŁKS Łódź
26.11.2021
18:00
Chrobry Głogów
1:0
Arka Gdynia
27.11.2021
12:40
Puszcza Niepołomice
5:2
Korona Kielce
27.11.2021
20:30
GKS Tychy
1:0
Resovia Rzeszów
28.11.2021
12:40
Sandecja Nowy Sącz
:
Górnik Polkowice
28.11.2021
15:00
Widzew Łódź
:
Zagłębie Sosnowiec
28.11.2021
18:00

eWinner II Liga

Ruch Chorzów
0:0
Motor Lublin
26.11.2021
18:05
Stal Rzeszów
3:1
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
27.11.2021
16:00
Znicz Pruszków
0:0
GKS Bełchatów
27.11.2021
12:00
Wigry Suwałki
3:0
KKS 1925 Kalisz
27.11.2021
12:00
Hutnik Kraków
0:3
Olimpia Elbląg
27.11.2021
13:00
Radunia Stężyca
0:2
Garbarnia Kraków
27.11.2021
13:00
Sokół Ostróda
1:4
Chojniczanka Chojnice
27.11.2021
13:00
Wisła Puławy
:
Lech II Poznań
28.11.2021
16:00
Śląsk II Wrocław
1:2
Pogoń Siedlce
28.11.2021
13:00

Centralna Liga Juniorów U-17, gr. D - jesień

Motor Lublin
1:2
Resovia Rzeszów
28.11.2021
12:00

Ekstraliga Kobiet

APLG Gdańsk
3:1
Rekord Bielsko Biała
27.11.2021
14:00

I Liga Kobiet

Stomil Olsztyn
4:0
Ząbkovia Ząbki
27.11.2021
12:00
SWD Wodzisław
:
ROW Rybnik
27.11.2021
15:00

I liga futsalu, gr. południowa

Futsal Nowiny
0:7
Sośnica Gliwice
27.11.2021
19:00
AZS UEK Kraków
6:1
GSF Gliwice
27.11.2021
19:00
Heiro Rzeszów
5:4
FC Siemianowice Śląskie
27.11.2021
16:00
Unia Tarnów
:
BSF Bochnia
28.11.2021
17:00
AZS UŚ Katowice
:
AZS UMCS Lublin
28.11.2021
16:00
Gwiazda Ruda Śląska
:
GKS Futsal Tychy
28.11.2021
14:00

Ekstraliga Futsalu Kobiet, gr. południowa

Tarnovia Tarnów
1:5
AZS UJ Kraków
27.11.2021
16:00
Respekt Myślenice
:
AZS UEK Słomniczanka Słomniki
28.11.2021
18:00

I Liga Futsalu Kobiet, gr. południowa

ISD-AJD Częstochowa
:
Unia Opole
28.11.2021
18:30
AZS UŚ Katowice
:
Plon Błotnica Strzelecka
28.11.2021
12:30
AZS UP Wanda Kraków
:
Wierzbowianka Wierzbno
28.11.2021
17:00

II Liga Futsalu Kobiet, gr. małopolska

Iskra Tarnów
4:1
Tyniec Kraków
27.11.2021
17:00
Wierzbowianka II Wierzbno
:
Wawel Kraków
28.11.2021
19:00

Halowa Liga Oldbojów (Kraków)

Cracovia Kraków
19:3
Wanda Kraków
26.11.2021
19:30
Prokocim Kraków
6:6
Clepardia Kraków
26.11.2021
19:30
Opatkowianka Opatkowice
4:11
Wisła Kraków
26.11.2021
20:30
Grębałowianka Kraków
5:7
Wieczysta Kraków
26.11.2021
20:30
Hutnik Kraków
3:4
Orzeł Piaski Wielkie
26.11.2021
21:30
Strzelcy
5:10
Dąbski
26.11.2021
21:30