facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Keeza Klasa B (Myślenice)

Tabela
Runda I
Runda II
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 14.08.2021

Dukla Bysina
2:2
Lubomir Wiśniowa
14.08.2021
17:00
Jawor Jawornik
3:3
Wicher Stróża
15.08.2021
15:00
Jordan Sum II Zakliczyn
0:1
Cyrhla Krzczonów
15.08.2021
16:00
Karpaty II Siepraw
0:0
Szczebel Lubień
15.08.2021
17:00
Cisy Harbutowice
5:1
Sęp Droginia
15.08.2021
17:00
Górki II Myślenice
3:0 v.o.
Radwan Skomielna Czarna
15.08.2021
17:00
brak gości
Grodzisko Raciechowice
2:8
LKS Trzebunia
15.08.2021
18:00

2. kolejka 21.08.2021

Lubomir Wiśniowa
8:2
Grodzisko Raciechowice
21.08.2021
17:00
Sęp Droginia
3:2
Dukla Bysina
21.08.2021
17:30
LKS Trzebunia
5:1
Karpaty II Siepraw
21.08.2021
17:00
Radwan Skomielna Czarna
3:5
Szczebel Lubień
22.08.2021
14:00
Cyrhla Krzczonów
0:1
Cisy Harbutowice
22.08.2021
11:00
Wicher Stróża
5:1
Jordan Sum II Zakliczyn
22.08.2021
16:00
Górki II Myślenice
1:1
Jawor Jawornik
22.08.2021
17:30

3. kolejka 28.08.2021

Jordan Sum II Zakliczyn
0:3
Górki II Myślenice
29.08.2021
11:00
Grodzisko Raciechowice
0:3
Sęp Droginia
29.08.2021
15:00
Dukla Bysina
1:1
Cyrhla Krzczonów
29.08.2021
16:00
Szczebel Lubień
2:1
LKS Trzebunia
29.08.2021
16:30
Cisy Harbutowice
1:5
Wicher Stróża
29.08.2021
17:00
Karpaty II Siepraw
0:2
Lubomir Wiśniowa
29.08.2021
17:00
Jawor Jawornik
2:7
Radwan Skomielna Czarna
23.10.2021
16:00

4. kolejka 04.09.2021

Radwan Skomielna Czarna
0:10
LKS Trzebunia
04.09.2021
16:30
Lubomir Wiśniowa
0:3
Szczebel Lubień
04.09.2021
16:30
Sęp Droginia
5:2
Karpaty II Siepraw
04.09.2021
17:00
Wicher Stróża
2:1
Dukla Bysina
04.09.2021
17:00
Jawor Jawornik
9:0
Jordan Sum II Zakliczyn
05.09.2021
15:00
Cyrhla Krzczonów
2:3
Grodzisko Raciechowice
05.09.2021
16:00
Górki II Myślenice
1:1
Cisy Harbutowice
05.09.2021
16:00

5. kolejka 11.09.2021

LKS Trzebunia
5:0
Lubomir Wiśniowa
11.09.2021
16:00
Jordan Sum II Zakliczyn
2:3
Radwan Skomielna Czarna
11.09.2021
17:00
Grodzisko Raciechowice
0:2
Wicher Stróża
12.09.2021
15:00
Szczebel Lubień
2:1
Sęp Droginia
12.09.2021
16:00
Cisy Harbutowice
3:2
Jawor Jawornik
12.09.2021
16:00
Karpaty II Siepraw
4:1
Cyrhla Krzczonów
12.09.2021
16:30
Dukla Bysina
2:0
Górki II Myślenice
23.10.2021
15:00

6. kolejka 18.09.2021

Sęp Droginia
0:7
LKS Trzebunia
18.09.2021
16:30
Wicher Stróża
5:2
Karpaty II Siepraw
18.09.2021
16:30
Jordan Sum II Zakliczyn
1:10
Cisy Harbutowice
19.09.2021
14:00
Górki II Myślenice
2:2
Grodzisko Raciechowice
19.09.2021
16:00
Cyrhla Krzczonów
2:3
Szczebel Lubień
19.09.2021
17:00
Jawor Jawornik
:
Dukla Bysina
30.10.2021
14:00
Radwan Skomielna Czarna
:
Lubomir Wiśniowa
31.10.2021
14:00

7. kolejka 25.09.2021

Dukla Bysina
4:0
Jordan Sum II Zakliczyn
25.09.2021
16:00
Lubomir Wiśniowa
1:1
Sęp Droginia
25.09.2021
16:00
LKS Trzebunia
1:1
Cyrhla Krzczonów
25.09.2021
16:00
Grodzisko Raciechowice
1:4
Jawor Jawornik
26.09.2021
15:00
Karpaty II Siepraw
4:0
Górki II Myślenice
26.09.2021
16:00
Szczebel Lubień
4:1
Wicher Stróża
26.09.2021
16:00
Cisy Harbutowice
3:0
Radwan Skomielna Czarna
26.09.2021
16:00

8. kolejka 02.10.2021

Radwan Skomielna Czarna
0:4
Sęp Droginia
02.10.2021
15:30
Wicher Stróża
3:2
LKS Trzebunia
03.10.2021
16:00
Jordan Sum II Zakliczyn
1:2
Grodzisko Raciechowice
03.10.2021
14:00
Jawor Jawornik
5:3
Karpaty II Siepraw
03.10.2021
14:00
Cisy Harbutowice
:
Dukla Bysina
03.10.2021
15:00
Cyrhla Krzczonów
2:3
Lubomir Wiśniowa
03.10.2021
15:00
Górki II Myślenice
2:1
Szczebel Lubień
03.10.2021
16:00

9. kolejka 09.10.2021

Karpaty II Siepraw
3:2
Jordan Sum II Zakliczyn
09.10.2021
15:30
Dukla Bysina
1:2
Radwan Skomielna Czarna
09.10.2021
16:00
Sęp Droginia
2:2
Cyrhla Krzczonów
09.10.2021
16:00
LKS Trzebunia
5:1
Górki II Myślenice
09.10.2021
16:00
Lubomir Wiśniowa
3:2
Wicher Stróża
10.10.2021
16:00
Grodzisko Raciechowice
4:0
Cisy Harbutowice
10.10.2021
15:00
Szczebel Lubień
4:0
Jawor Jawornik
10.10.2021
15:00

10. kolejka 16.10.2021

Radwan Skomielna Czarna
3:0
Cyrhla Krzczonów
16.10.2021
15:30
Wicher Stróża
5:0
Sęp Droginia
16.10.2021
15:30
Dukla Bysina
2:3
Grodzisko Raciechowice
17.10.2021
15:00
Jawor Jawornik
1:7
LKS Trzebunia
17.10.2021
15:00
Górki II Myślenice
1:4
Lubomir Wiśniowa
17.10.2021
15:00
Cisy Harbutowice
1:4
Karpaty II Siepraw
17.10.2021
14:00
Jordan Sum II Zakliczyn
6:1
Szczebel Lubień
17.10.2021
16:00

11. kolejka 09.04.2022

Karpaty II Siepraw
:
Dukla Bysina
09.04.2022
00:00
Grodzisko Raciechowice
:
Radwan Skomielna Czarna
09.04.2022
00:00
Sęp Droginia
:
Górki II Myślenice
09.04.2022
00:00
Lubomir Wiśniowa
:
Jawor Jawornik
09.04.2022
00:00
Cyrhla Krzczonów
:
Wicher Stróża
09.04.2022
00:00
Szczebel Lubień
:
Cisy Harbutowice
09.04.2022
00:00
LKS Trzebunia
:
Jordan Sum II Zakliczyn
09.04.2022
00:00

12. kolejka 16.04.2022

Grodzisko Raciechowice
:
Karpaty II Siepraw
16.04.2022
00:00
Dukla Bysina
:
Szczebel Lubień
16.04.2022
00:00
Jawor Jawornik
:
Sęp Droginia
16.04.2022
00:00
Jordan Sum II Zakliczyn
:
Lubomir Wiśniowa
16.04.2022
00:00
Górki II Myślenice
:
Cyrhla Krzczonów
16.04.2022
00:00
Cisy Harbutowice
:
LKS Trzebunia
16.04.2022
00:00
Radwan Skomielna Czarna
:
Wicher Stróża
16.04.2022
00:00

13. kolejka 23.04.2022

Karpaty II Siepraw
:
Radwan Skomielna Czarna
23.04.2022
00:00
Wicher Stróża
:
Górki II Myślenice
23.04.2022
00:00
Sęp Droginia
:
Jordan Sum II Zakliczyn
23.04.2022
00:00
Lubomir Wiśniowa
:
Cisy Harbutowice
23.04.2022
00:00
Cyrhla Krzczonów
:
Jawor Jawornik
23.04.2022
00:00
Szczebel Lubień
:
Grodzisko Raciechowice
23.04.2022
00:00
LKS Trzebunia
:
Dukla Bysina
23.04.2022
00:00

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

11. kolejka 09.04.2022

09.04.2022
00:00
Karpaty II Siepraw
:
Dukla Bysina
09.04.2022
00:00
Grodzisko Raciechowice
:
Radwan Skomielna Czarna
09.04.2022
00:00
Sęp Droginia
:
Górki II Myślenice
09.04.2022
00:00
Lubomir Wiśniowa
:
Jawor Jawornik
09.04.2022
00:00
Cyrhla Krzczonów
:
Wicher Stróża
09.04.2022
00:00
Szczebel Lubień
:
Cisy Harbutowice
09.04.2022
00:00
LKS Trzebunia
:
Jordan Sum II Zakliczyn

10. kolejka 16.10.2021

16.10.2021
15:30
Radwan Skomielna Czarna
3:0
Cyrhla Krzczonów
16.10.2021
15:30
Wicher Stróża
5:0
Sęp Droginia
17.10.2021
15:00
Dukla Bysina
2:3
Grodzisko Raciechowice
17.10.2021
15:00
Jawor Jawornik
1:7
LKS Trzebunia
17.10.2021
15:00
Górki II Myślenice
1:4
Lubomir Wiśniowa
17.10.2021
14:00
Cisy Harbutowice
1:4
Karpaty II Siepraw
17.10.2021
16:00
Jordan Sum II Zakliczyn
6:1
Szczebel Lubień

12. kolejka 16.04.2022

16.04.2022
00:00
Grodzisko Raciechowice
:
Karpaty II Siepraw
16.04.2022
00:00
Dukla Bysina
:
Szczebel Lubień
16.04.2022
00:00
Jawor Jawornik
:
Sęp Droginia
16.04.2022
00:00
Jordan Sum II Zakliczyn
:
Lubomir Wiśniowa
16.04.2022
00:00
Górki II Myślenice
:
Cyrhla Krzczonów
16.04.2022
00:00
Cisy Harbutowice
:
LKS Trzebunia
16.04.2022
00:00
Radwan Skomielna Czarna
:
Wicher Stróża

Wiadomości ligowe


PKO Ekstraklasa

Wisła Kraków
0:1
Radomiak Radom
26.11.2021
20:30
Piast Gliwice
2:1
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
26.11.2021
18:00
Śląsk Wrocław
2:1
Stal Mielec
27.11.2021
15:00
Pogoń Szczecin
5:1
Lechia Gdańsk
27.11.2021
17:30
Górnik Łęczna
1:2
Górnik Zabrze
27.11.2021
12:30
Raków Częstochowa
:
Zagłębie Lubin
27.11.2021
20:00
Wisła Płock
:
Cracovia Kraków
28.11.2021
12:30
Legia Warszawa
:
Jagiellonia Białystok
28.11.2021
17:30
Lech Poznań
:
Warta Poznań
28.11.2021
15:00

Fortuna I Liga

Odra Opole
1:1
Podbeskidzie Bielsko Biała
26.11.2021
20:30
GKS Katowice
2:3
Miedź Legnica
26.11.2021
18:00
Skra Częstochowa
0:0
ŁKS Łódź
26.11.2021
18:00
Chrobry Głogów
1:0
Arka Gdynia
27.11.2021
12:40
Puszcza Niepołomice
5:2
Korona Kielce
27.11.2021
20:30
GKS Tychy
1:0
Resovia Rzeszów
28.11.2021
12:40
Sandecja Nowy Sącz
:
Górnik Polkowice
28.11.2021
15:00
Widzew Łódź
:
Zagłębie Sosnowiec
28.11.2021
18:00

eWinner II Liga

Ruch Chorzów
0:0
Motor Lublin
26.11.2021
18:05
Stal Rzeszów
3:1
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
27.11.2021
16:00
Znicz Pruszków
0:0
GKS Bełchatów
27.11.2021
12:00
Wigry Suwałki
3:0
KKS 1925 Kalisz
27.11.2021
12:00
Hutnik Kraków
0:3
Olimpia Elbląg
27.11.2021
13:00
Radunia Stężyca
0:2
Garbarnia Kraków
27.11.2021
13:00
Sokół Ostróda
1:4
Chojniczanka Chojnice
27.11.2021
13:00
Wisła Puławy
:
Lech II Poznań
28.11.2021
16:00
Śląsk II Wrocław
1:2
Pogoń Siedlce
28.11.2021
13:00

Centralna Liga Juniorów U-17, gr. D - jesień

Motor Lublin
1:2
Resovia Rzeszów
28.11.2021
12:00

Ekstraliga Kobiet

APLG Gdańsk
3:1
Rekord Bielsko Biała
27.11.2021
14:00

I Liga Kobiet

Stomil Olsztyn
4:0
Ząbkovia Ząbki
27.11.2021
12:00
SWD Wodzisław
:
ROW Rybnik
27.11.2021
15:00

I liga futsalu, gr. południowa

Futsal Nowiny
0:7
Sośnica Gliwice
27.11.2021
19:00
AZS UEK Kraków
6:1
GSF Gliwice
27.11.2021
19:00
Heiro Rzeszów
5:4
FC Siemianowice Śląskie
27.11.2021
16:00
Unia Tarnów
2:5
BSF Bochnia
28.11.2021
17:00
AZS UŚ Katowice
5:1
AZS UMCS Lublin
28.11.2021
16:00
Gwiazda Ruda Śląska
4:1
GKS Futsal Tychy
28.11.2021
14:00

Ekstraliga Futsalu Kobiet, gr. południowa

Tarnovia Tarnów
1:5
AZS UJ Kraków
27.11.2021
16:00
Respekt Myślenice
:
AZS UEK Słomniczanka Słomniki
28.11.2021
18:00

I Liga Futsalu Kobiet, gr. południowa

ISD-AJD Częstochowa
:
Unia Opole
28.11.2021
18:30
AZS UŚ Katowice
0:4
Plon Błotnica Strzelecka
28.11.2021
12:30
AZS UP Wanda Kraków
1:7
Wierzbowianka Wierzbno
28.11.2021
17:00

II Liga Futsalu Kobiet, gr. małopolska

Iskra Tarnów
4:1
Tyniec Kraków
27.11.2021
17:00
Wierzbowianka II Wierzbno
:
Wawel Kraków
28.11.2021
19:00

Halowa Liga Oldbojów (Kraków)

Cracovia Kraków
19:3
Wanda Kraków
26.11.2021
19:30
Prokocim Kraków
6:6
Clepardia Kraków
26.11.2021
19:30
Opatkowianka Opatkowice
4:11
Wisła Kraków
26.11.2021
20:30
Grębałowianka Kraków
5:7
Wieczysta Kraków
26.11.2021
20:30
Hutnik Kraków
3:4
Orzeł Piaski Wielkie
26.11.2021
21:30
Strzelcy
5:10
Dąbski
26.11.2021
21:30