facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Keeza Klasa B (Olkusz)

Tabela
Runda I
Runda II
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 22.08.2021

Dłubnia Trzyciąż
6:1
Hetman Dłużec
22.08.2021
11:00
Trzy Buki Wierzchowisko
1:6
Spartak Wielkanoc
22.08.2021
11:00
KS PKM II Olkusz
3:1
Pilica Wierbka
22.08.2021
11:00
Orzeł Kwaśniów
1:3
Słowik Olkusz
22.08.2021
13:00
Błyskawica Kolbark
3:4
Stare Bukowno
06.11.2021
14:00
Northstar Miechów
:
Czapla Czaple Male
07.11.2021
 

2. kolejka 28.08.2021

Słowik Olkusz
1:2
Błyskawica Kolbark
28.08.2021
17:00
Czapla Czaple Male
4:1
Pilica Wierbka
29.08.2021
11:00
Hetman Dłużec
1:4
Trzy Buki Wierzchowisko
29.08.2021
13:00
Spartak Wielkanoc
Orzeł Kwaśniów
29.08.2021
14:30
Stare Bukowno
3:5
KS PKM II Olkusz
29.08.2021
16:30
Northstar Miechów
2:7
Dłubnia Trzyciąż
11.11.2021
13:00

3. kolejka 05.09.2021

KS PKM II Olkusz
4:3
Słowik Olkusz
05.09.2021
11:00
Trzy Buki Wierzchowisko
3:3
Northstar Miechów
05.09.2021
11:00
Pilica Wierbka
5:2
Stare Bukowno
05.09.2021
11:00
Orzeł Kwaśniów
8:3
Hetman Dłużec
05.09.2021
13:00
Dłubnia Trzyciąż
3:3
Czapla Czaple Male
05.09.2021
17:00
Błyskawica Kolbark
0:3
Spartak Wielkanoc
05.09.2021
17:00

4. kolejka 11.09.2021

Spartak Wielkanoc
KS PKM II Olkusz
11.09.2021
16:00
Northstar Miechów
0:12
Orzeł Kwaśniów
11.09.2021
17:00
Słowik Olkusz
4:1
Pilica Wierbka
11.09.2021
17:00
Hetman Dłużec
6:1
Błyskawica Kolbark
11.09.2021
17:00
Dłubnia Trzyciąż
5:2
Trzy Buki Wierzchowisko
12.09.2021
17:00
Czapla Czaple Male
3:0 v.o.
Stare Bukowno
12.09.2021
11:00
brak gości

5. kolejka 18.09.2021

Błyskawica Kolbark
2:0
Northstar Miechów
18.09.2021
17:00
KS PKM II Olkusz
2:4
Hetman Dłużec
19.09.2021
16:00
Trzy Buki Wierzchowisko
3:3
Czapla Czaple Male
19.09.2021
11:00
Pilica Wierbka
2:2
Spartak Wielkanoc
19.09.2021
11:00
Orzeł Kwaśniów
4:1
Dłubnia Trzyciąż
19.09.2021
13:00
Stare Bukowno
1:1
Słowik Olkusz
19.09.2021
16:00

6. kolejka 25.09.2021

Spartak Wielkanoc
3:1
Stare Bukowno
25.09.2021
16:00
Northstar Miechów
1:3
KS PKM II Olkusz
25.09.2021
16:00
Trzy Buki Wierzchowisko
2:7
Orzeł Kwaśniów
26.09.2021
11:00
Czapla Czaple Male
1:0
Słowik Olkusz
26.09.2021
11:00
Hetman Dłużec
1:0
Pilica Wierbka
26.09.2021
15:00
Dłubnia Trzyciąż
0:2
Błyskawica Kolbark
14.11.2021
14:00

7. kolejka 02.10.2021

Błyskawica Kolbark
4:1
Trzy Buki Wierzchowisko
02.10.2021
16:00
Słowik Olkusz
1:10
Spartak Wielkanoc
02.10.2021
17:00
KS PKM II Olkusz
0:3
Dłubnia Trzyciąż
02.10.2021
 
Orzeł Kwaśniów
2:3
Czapla Czaple Male
03.10.2021
13:00
Pilica Wierbka
3:0
Northstar Miechów
03.10.2021
11:00
Stare Bukowno
2:3
Hetman Dłużec
03.10.2021
16:00

8. kolejka 09.10.2021

Hetman Dłużec
3:1
Słowik Olkusz
09.10.2021
15:30
Northstar Miechów
4:5
Stare Bukowno
10.10.2021
15:30
Trzy Buki Wierzchowisko
2:8
KS PKM II Olkusz
10.10.2021
11:00
Orzeł Kwaśniów
3:0
Błyskawica Kolbark
10.10.2021
13:00
Czapla Czaple Male
0:0
Spartak Wielkanoc
10.10.2021
14:00
Dłubnia Trzyciąż
1:1
Pilica Wierbka
10.10.2021
16:00

9. kolejka 16.10.2021

Błyskawica Kolbark
1:2
Czapla Czaple Male
16.10.2021
15:30
Słowik Olkusz
3:0 v.o.
Northstar Miechów
16.10.2021
17:00
KS PKM II Olkusz
0:1
Orzeł Kwaśniów
17.10.2021
12:30
Pilica Wierbka
8:2
Trzy Buki Wierzchowisko
17.10.2021
11:00
Spartak Wielkanoc
3:1
Hetman Dłużec
17.10.2021
15:30
Stare Bukowno
1:3
Dłubnia Trzyciąż
17.10.2021
15:00

10. kolejka 23.10.2021

Błyskawica Kolbark
10:3
KS PKM II Olkusz
23.10.2021
15:00
Northstar Miechów
0:5
Spartak Wielkanoc
23.10.2021
15:00
Czapla Czaple Male
2:2
Hetman Dłużec
24.10.2021
14:00
Trzy Buki Wierzchowisko
0:2
Stare Bukowno
24.10.2021
11:00
Orzeł Kwaśniów
3:2
Pilica Wierbka
24.10.2021
13:00
Dłubnia Trzyciąż
3:3
Słowik Olkusz
24.10.2021
15:00

11. kolejka 30.10.2021

Słowik Olkusz
3:0 v.o.
Trzy Buki Wierzchowisko
30.10.2021
17:00
Hetman Dłużec
11:1
Northstar Miechów
30.10.2021
15:00
Spartak Wielkanoc
0:1
Dłubnia Trzyciąż
31.10.2021
14:30
KS PKM II Olkusz
5:2
Czapla Czaple Male
31.10.2021
12:30
Pilica Wierbka
4:4
Błyskawica Kolbark
31.10.2021
11:00
Stare Bukowno
2:2
Orzeł Kwaśniów
31.10.2021
14:30

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

Brak zaplanowanych spotkań.

11. kolejka 30.10.2021

30.10.2021
17:00
Słowik Olkusz
3:0 v.o.
Trzy Buki Wierzchowisko
30.10.2021
15:00
Hetman Dłużec
11:1
Northstar Miechów
31.10.2021
14:30
Spartak Wielkanoc
0:1
Dłubnia Trzyciąż
31.10.2021
12:30
KS PKM II Olkusz
5:2
Czapla Czaple Male
31.10.2021
11:00
Pilica Wierbka
4:4
Błyskawica Kolbark
31.10.2021
14:30
Stare Bukowno
2:2
Orzeł Kwaśniów

11. kolejka 30.10.2021

30.10.2021
17:00
Słowik Olkusz
3:0 v.o.
Trzy Buki Wierzchowisko
30.10.2021
15:00
Hetman Dłużec
11:1
Northstar Miechów
31.10.2021
14:30
Spartak Wielkanoc
0:1
Dłubnia Trzyciąż
31.10.2021
12:30
KS PKM II Olkusz
5:2
Czapla Czaple Male
31.10.2021
11:00
Pilica Wierbka
4:4
Błyskawica Kolbark
31.10.2021
14:30
Stare Bukowno
2:2
Orzeł Kwaśniów

Wiadomości ligowe


PKO Ekstraklasa

Wisła Kraków
0:1
Radomiak Radom
26.11.2021
20:30
Piast Gliwice
2:1
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
26.11.2021
18:00
Śląsk Wrocław
2:1
Stal Mielec
27.11.2021
15:00
Pogoń Szczecin
5:1
Lechia Gdańsk
27.11.2021
17:30
Górnik Łęczna
1:2
Górnik Zabrze
27.11.2021
12:30
Raków Częstochowa
:
Zagłębie Lubin
27.11.2021
20:00
Wisła Płock
:
Cracovia Kraków
28.11.2021
12:30
Legia Warszawa
:
Jagiellonia Białystok
28.11.2021
17:30
Lech Poznań
:
Warta Poznań
28.11.2021
15:00

Fortuna I Liga

Odra Opole
1:1
Podbeskidzie Bielsko Biała
26.11.2021
20:30
GKS Katowice
2:3
Miedź Legnica
26.11.2021
18:00
Skra Częstochowa
0:0
ŁKS Łódź
26.11.2021
18:00
Chrobry Głogów
1:0
Arka Gdynia
27.11.2021
12:40
Puszcza Niepołomice
5:2
Korona Kielce
27.11.2021
20:30
GKS Tychy
1:0
Resovia Rzeszów
28.11.2021
12:40
Sandecja Nowy Sącz
:
Górnik Polkowice
28.11.2021
15:00
Widzew Łódź
:
Zagłębie Sosnowiec
28.11.2021
18:00

eWinner II Liga

Ruch Chorzów
0:0
Motor Lublin
26.11.2021
18:05
Stal Rzeszów
3:1
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
27.11.2021
16:00
Znicz Pruszków
0:0
GKS Bełchatów
27.11.2021
12:00
Wigry Suwałki
3:0
KKS 1925 Kalisz
27.11.2021
12:00
Hutnik Kraków
0:3
Olimpia Elbląg
27.11.2021
13:00
Radunia Stężyca
0:2
Garbarnia Kraków
27.11.2021
13:00
Sokół Ostróda
1:4
Chojniczanka Chojnice
27.11.2021
13:00
Wisła Puławy
:
Lech II Poznań
28.11.2021
16:00
Śląsk II Wrocław
1:2
Pogoń Siedlce
28.11.2021
13:00

Centralna Liga Juniorów U-17, gr. D - jesień

Motor Lublin
1:2
Resovia Rzeszów
28.11.2021
12:00

Ekstraliga Kobiet

APLG Gdańsk
3:1
Rekord Bielsko Biała
27.11.2021
14:00

I Liga Kobiet

Stomil Olsztyn
4:0
Ząbkovia Ząbki
27.11.2021
12:00
SWD Wodzisław
:
ROW Rybnik
27.11.2021
15:00

I liga futsalu, gr. południowa

Futsal Nowiny
0:7
Sośnica Gliwice
27.11.2021
19:00
AZS UEK Kraków
6:1
GSF Gliwice
27.11.2021
19:00
Heiro Rzeszów
5:4
FC Siemianowice Śląskie
27.11.2021
16:00
Unia Tarnów
:
BSF Bochnia
28.11.2021
17:00
AZS UŚ Katowice
:
AZS UMCS Lublin
28.11.2021
16:00
Gwiazda Ruda Śląska
:
GKS Futsal Tychy
28.11.2021
14:00

Ekstraliga Futsalu Kobiet, gr. południowa

Tarnovia Tarnów
1:5
AZS UJ Kraków
27.11.2021
16:00
Respekt Myślenice
:
AZS UEK Słomniczanka Słomniki
28.11.2021
18:00

I Liga Futsalu Kobiet, gr. południowa

ISD-AJD Częstochowa
:
Unia Opole
28.11.2021
18:30
AZS UŚ Katowice
:
Plon Błotnica Strzelecka
28.11.2021
12:30
AZS UP Wanda Kraków
:
Wierzbowianka Wierzbno
28.11.2021
17:00

II Liga Futsalu Kobiet, gr. małopolska

Iskra Tarnów
4:1
Tyniec Kraków
27.11.2021
17:00
Wierzbowianka II Wierzbno
:
Wawel Kraków
28.11.2021
19:00

Halowa Liga Oldbojów (Kraków)

Cracovia Kraków
19:3
Wanda Kraków
26.11.2021
19:30
Prokocim Kraków
6:6
Clepardia Kraków
26.11.2021
19:30
Opatkowianka Opatkowice
4:11
Wisła Kraków
26.11.2021
20:30
Grębałowianka Kraków
5:7
Wieczysta Kraków
26.11.2021
20:30
Hutnik Kraków
3:4
Orzeł Piaski Wielkie
26.11.2021
21:30
Strzelcy
5:10
Dąbski
26.11.2021
21:30