facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Keeza Klasa C (Wieliczka)

Tabela
Runda I
Runda II
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 22.08.2021

Błyskawica Wyciąże
6:1
Ledniczanka Lednica Grn
22.08.2021
16:00
Tęcza Słomiróg
11:0
LKS II Czarnochowice
22.08.2021
17:00
Start II Brzezie
2:2
Batory II Wola Batorska
22.08.2021
17:00
Gryf Wiatowice
6:1
Dąb II Zabierzów Bocheński
22.08.2021
17:30
Contra II Sułków pauzuje.

2. kolejka 28.08.2021

Ledniczanka Lednica Grn
3:5
Start II Brzezie
28.08.2021
16:00
LKS II Czarnochowice
0:12
Błyskawica Wyciąże
28.08.2021
17:00
Dąb II Zabierzów Bocheński
1:1
Tęcza Słomiróg
29.08.2021
13:30
Błyskawica II Wyciąże
2:1
Gryf Wiatowice
29.08.2021
16:00
Batory II Wola Batorska pauzuje.

3. kolejka 04.09.2021

Błyskawica Wyciąże
13:0
Dąb II Zabierzów Bocheński
04.09.2021
17:00
Contra II Sułków
2:1
Batory II Wola Batorska
05.09.2021
16:00
Start II Brzezie
2:1
LKS II Czarnochowice
05.09.2021
17:00
Tęcza Słomiróg
4:0
Błyskawica II Wyciąże
05.09.2021
17:00
Ledniczanka Lednica Grn pauzuje.

4. kolejka 11.09.2021

Ledniczanka Lednica Grn
17:0
Contra II Sułków
11.09.2021
16:00
Błyskawica II Wyciąże
1:7
Błyskawica Wyciąże
12.09.2021
14:00
Dąb II Zabierzów Bocheński
2:3
Start II Brzezie
12.09.2021
13:30
Gryf Wiatowice
2:3
Tęcza Słomiróg
12.09.2021
16:00
LKS II Czarnochowice pauzuje.

5. kolejka 18.09.2021

Błyskawica Wyciąże
7:0
Gryf Wiatowice
18.09.2021
16:30
Contra II Sułków
3:2
LKS II Czarnochowice
18.09.2021
15:30
Batory II Wola Batorska
0:1
Ledniczanka Lednica Grn
19.09.2021
16:00
Start II Brzezie
2:0
Błyskawica II Wyciąże
19.09.2021
17:00
Dąb II Zabierzów Bocheński pauzuje.

6. kolejka 25.09.2021

Tęcza Słomiróg
0:2
Błyskawica Wyciąże
26.09.2021
16:00
LKS II Czarnochowice
5:2
Batory II Wola Batorska
26.09.2021
15:00
Dąb II Zabierzów Bocheński
1:3
Contra II Sułków
26.09.2021
14:00
Gryf Wiatowice
3:2
Start II Brzezie
26.09.2021
16:00
Błyskawica II Wyciąże pauzuje.

7. kolejka 02.10.2021

Contra II Sułków
1:6
Błyskawica II Wyciąże
03.10.2021
16:00
Batory II Wola Batorska
1:1
Dąb II Zabierzów Bocheński
03.10.2021
15:00
Ledniczanka Lednica Grn
5:1
LKS II Czarnochowice
03.10.2021
15:00
Start II Brzezie
0:4
Tęcza Słomiróg
03.10.2021
16:00
Gryf Wiatowice pauzuje.

8. kolejka 10.10.2021

Błyskawica II Wyciąże
2:0
Batory II Wola Batorska
10.10.2021
12:50
Dąb II Zabierzów Bocheński
0:3
Ledniczanka Lednica Grn
10.10.2021
13:30
Błyskawica Wyciąże
5:0
Start II Brzezie
10.10.2021
15:30
Gryf Wiatowice
14:1
Contra II Sułków
10.10.2021
16:00
Tęcza Słomiróg pauzuje.

9. kolejka 16.10.2021

LKS II Czarnochowice
0:1
Dąb II Zabierzów Bocheński
17.10.2021
11:00
Batory II Wola Batorska
2:5
Gryf Wiatowice
17.10.2021
15:00
Ledniczanka Lednica Grn
0:1
Błyskawica II Wyciąże
17.10.2021
15:00
Contra II Sułków
2:9
Tęcza Słomiróg
17.10.2021
16:00
Błyskawica Wyciąże pauzuje.

10. kolejka 23.10.2021

Błyskawica Wyciąże
:
Contra II Sułków
23.10.2021
15:00
Tęcza Słomiróg
6:0
Batory II Wola Batorska
23.10.2021
15:00
Błyskawica II Wyciąże
2:2
LKS II Czarnochowice
24.10.2021
15:00
Gryf Wiatowice
2:2
Ledniczanka Lednica Grn
24.10.2021
15:30
Start II Brzezie pauzuje.

11. kolejka 31.10.2021

Batory II Wola Batorska
0:2
Błyskawica Wyciąże
30.10.2021
14:30
Contra II Sułków
3:3
Start II Brzezie
31.10.2021
13:30
LKS II Czarnochowice
3:8
Gryf Wiatowice
31.10.2021
13:30
Dąb II Zabierzów Bocheński
1:3
Błyskawica II Wyciąże
31.10.2021
13:30
Ledniczanka Lednica Grn
1:0
Tęcza Słomiróg
31.10.2021
13:30

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

Brak zaplanowanych spotkań.

11. kolejka 31.10.2021

30.10.2021
14:30
Batory II Wola Batorska
0:2
Błyskawica Wyciąże
31.10.2021
13:30
Contra II Sułków
3:3
Start II Brzezie
31.10.2021
13:30
LKS II Czarnochowice
3:8
Gryf Wiatowice
31.10.2021
13:30
Dąb II Zabierzów Bocheński
1:3
Błyskawica II Wyciąże
31.10.2021
13:30
Ledniczanka Lednica Grn
1:0
Tęcza Słomiróg

11. kolejka 31.10.2021

30.10.2021
14:30
Batory II Wola Batorska
0:2
Błyskawica Wyciąże
31.10.2021
13:30
Contra II Sułków
3:3
Start II Brzezie
31.10.2021
13:30
LKS II Czarnochowice
3:8
Gryf Wiatowice
31.10.2021
13:30
Dąb II Zabierzów Bocheński
1:3
Błyskawica II Wyciąże
31.10.2021
13:30
Ledniczanka Lednica Grn
1:0
Tęcza Słomiróg

Wiadomości ligowe


PKO Ekstraklasa

Wisła Kraków
0:1
Radomiak Radom
26.11.2021
20:30
Piast Gliwice
2:1
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
26.11.2021
18:00
Śląsk Wrocław
2:1
Stal Mielec
27.11.2021
15:00
Pogoń Szczecin
5:1
Lechia Gdańsk
27.11.2021
17:30
Górnik Łęczna
1:2
Górnik Zabrze
27.11.2021
12:30
Raków Częstochowa
:
Zagłębie Lubin
27.11.2021
20:00
Wisła Płock
:
Cracovia Kraków
28.11.2021
12:30
Legia Warszawa
:
Jagiellonia Białystok
28.11.2021
17:30
Lech Poznań
:
Warta Poznań
28.11.2021
15:00

Fortuna I Liga

Odra Opole
1:1
Podbeskidzie Bielsko Biała
26.11.2021
20:30
GKS Katowice
2:3
Miedź Legnica
26.11.2021
18:00
Skra Częstochowa
0:0
ŁKS Łódź
26.11.2021
18:00
Chrobry Głogów
1:0
Arka Gdynia
27.11.2021
12:40
Puszcza Niepołomice
5:2
Korona Kielce
27.11.2021
20:30
GKS Tychy
1:0
Resovia Rzeszów
28.11.2021
12:40
Sandecja Nowy Sącz
:
Górnik Polkowice
28.11.2021
15:00
Widzew Łódź
:
Zagłębie Sosnowiec
28.11.2021
18:00

eWinner II Liga

Ruch Chorzów
0:0
Motor Lublin
26.11.2021
18:05
Stal Rzeszów
3:1
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
27.11.2021
16:00
Znicz Pruszków
0:0
GKS Bełchatów
27.11.2021
12:00
Wigry Suwałki
3:0
KKS 1925 Kalisz
27.11.2021
12:00
Hutnik Kraków
0:3
Olimpia Elbląg
27.11.2021
13:00
Radunia Stężyca
0:2
Garbarnia Kraków
27.11.2021
13:00
Sokół Ostróda
1:4
Chojniczanka Chojnice
27.11.2021
13:00
Wisła Puławy
:
Lech II Poznań
28.11.2021
16:00
Śląsk II Wrocław
1:2
Pogoń Siedlce
28.11.2021
13:00

Centralna Liga Juniorów U-17, gr. D - jesień

Motor Lublin
1:2
Resovia Rzeszów
28.11.2021
12:00

Ekstraliga Kobiet

APLG Gdańsk
3:1
Rekord Bielsko Biała
27.11.2021
14:00

I Liga Kobiet

Stomil Olsztyn
4:0
Ząbkovia Ząbki
27.11.2021
12:00
SWD Wodzisław
:
ROW Rybnik
27.11.2021
15:00

I liga futsalu, gr. południowa

Futsal Nowiny
0:7
Sośnica Gliwice
27.11.2021
19:00
AZS UEK Kraków
6:1
GSF Gliwice
27.11.2021
19:00
Heiro Rzeszów
5:4
FC Siemianowice Śląskie
27.11.2021
16:00
Unia Tarnów
:
BSF Bochnia
28.11.2021
17:00
AZS UŚ Katowice
:
AZS UMCS Lublin
28.11.2021
16:00
Gwiazda Ruda Śląska
:
GKS Futsal Tychy
28.11.2021
14:00

Ekstraliga Futsalu Kobiet, gr. południowa

Tarnovia Tarnów
1:5
AZS UJ Kraków
27.11.2021
16:00
Respekt Myślenice
:
AZS UEK Słomniczanka Słomniki
28.11.2021
18:00

I Liga Futsalu Kobiet, gr. południowa

ISD-AJD Częstochowa
:
Unia Opole
28.11.2021
18:30
AZS UŚ Katowice
:
Plon Błotnica Strzelecka
28.11.2021
12:30
AZS UP Wanda Kraków
:
Wierzbowianka Wierzbno
28.11.2021
17:00

II Liga Futsalu Kobiet, gr. małopolska

Iskra Tarnów
4:1
Tyniec Kraków
27.11.2021
17:00
Wierzbowianka II Wierzbno
:
Wawel Kraków
28.11.2021
19:00

Halowa Liga Oldbojów (Kraków)

Cracovia Kraków
19:3
Wanda Kraków
26.11.2021
19:30
Prokocim Kraków
6:6
Clepardia Kraków
26.11.2021
19:30
Opatkowianka Opatkowice
4:11
Wisła Kraków
26.11.2021
20:30
Grębałowianka Kraków
5:7
Wieczysta Kraków
26.11.2021
20:30
Hutnik Kraków
3:4
Orzeł Piaski Wielkie
26.11.2021
21:30
Strzelcy
5:10
Dąbski
26.11.2021
21:30