facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

II Małopolska Liga Juniorów Młodszych - jesień

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 18.08.2021

Puszcza Niepołomice
4:1
Limanovia Limanowa
18.08.2021
10:00
Okocimski Brzesko
9:1
Unia II Tarnów
18.08.2021
10:00
Profi Zielonki
0:3
Cracovia II Kraków
18.08.2021
19:00
Hutnik II Kraków
16:1
Beskid Andrychów
18.08.2021
17:45

2. kolejka 21.08.2021

Unia II Tarnów
5:1
Beskid Andrychów
21.08.2021
10:00
Okocimski Brzesko
1:1
Puszcza Niepołomice
21.08.2021
10:00
Cracovia II Kraków
2:2
Hutnik II Kraków
21.08.2021
14:30
Limanovia Limanowa
2:0
Profi Zielonki
21.08.2021
12:30

3. kolejka 28.08.2021

Profi Zielonki
0:4
Okocimski Brzesko
28.08.2021
11:00
Hutnik II Kraków
3:1
Limanovia Limanowa
28.08.2021
10:00
Beskid Andrychów
0:6
Cracovia II Kraków
28.08.2021
11:00
Puszcza Niepołomice
4:1
Unia II Tarnów
29.08.2021
11:00

4. kolejka 01.09.2021

Limanovia Limanowa
6:0
Beskid Andrychów
31.08.2021
17:00
Okocimski Brzesko
4:3
Hutnik II Kraków
01.09.2021
16:00
Unia II Tarnów
0:3
Cracovia II Kraków
01.09.2021
15:30
Puszcza Niepołomice
6:0
Profi Zielonki
07.09.2021
15:00

5. kolejka 04.09.2021

Hutnik II Kraków
1:5
Puszcza Niepołomice
04.09.2021
12:15
Profi Zielonki
2:0
Unia II Tarnów
04.09.2021
11:00
Cracovia II Kraków
5:2
Limanovia Limanowa
05.09.2021
11:00
Beskid Andrychów
0:7
Okocimski Brzesko
05.09.2021
11:00

6. kolejka 11.09.2021

Okocimski Brzesko
2:0
Cracovia II Kraków
11.09.2021
10:00
Profi Zielonki
1:2
Hutnik II Kraków
11.09.2021
11:00
Unia II Tarnów
4:4
Limanovia Limanowa
12.09.2021
10:00
Puszcza Niepołomice
3:0
Beskid Andrychów
12.09.2021
11:00

7. kolejka 18.09.2021

Unia II Tarnów
2:7
Hutnik II Kraków
17.09.2021
17:00
Cracovia II Kraków
4:2
Puszcza Niepołomice
18.09.2021
14:00
Beskid Andrychów
:
Profi Zielonki
18.09.2021
11:00
Limanovia Limanowa
1:2
Okocimski Brzesko
18.09.2021
12:15

8. kolejka 25.09.2021

Beskid Andrychów
0:13
Hutnik II Kraków
25.09.2021
12:00
Limanovia Limanowa
0:0
Puszcza Niepołomice
25.09.2021
10:00
Cracovia II Kraków
4:2
Profi Zielonki
26.09.2021
10:00
Unia II Tarnów
1:4
Okocimski Brzesko
28.09.2021
16:30

9. kolejka 02.10.2021

Hutnik II Kraków
1:2
Cracovia II Kraków
02.10.2021
10:00
Profi Zielonki
2:0
Limanovia Limanowa
02.10.2021
14:00
Beskid Andrychów
0:11
Unia II Tarnów
03.10.2021
11:00
Puszcza Niepołomice
0:1
Okocimski Brzesko
03.10.2021
10:00

10. kolejka 09.10.2021

Okocimski Brzesko
6:0
Profi Zielonki
09.10.2021
10:00
Limanovia Limanowa
2:2
Hutnik II Kraków
09.10.2021
10:00
Unia II Tarnów
1:3
Puszcza Niepołomice
10.10.2021
12:30
Cracovia II Kraków
:
Beskid Andrychów
10.10.2021
14:00

11. kolejka 16.10.2021

Beskid Andrychów
2:7
Limanovia Limanowa
16.10.2021
11:00
Hutnik II Kraków
2:1
Okocimski Brzesko
16.10.2021
10:00
Profi Zielonki
:
Puszcza Niepołomice
16.10.2021
11:00
Cracovia II Kraków
4:1
Unia II Tarnów
17.10.2021
11:00

12. kolejka 23.10.2021

Okocimski Brzesko
12:1
Beskid Andrychów
23.10.2021
10:00
Puszcza Niepołomice
2:0
Hutnik II Kraków
23.10.2021
14:00
Limanovia Limanowa
0:1
Cracovia II Kraków
23.10.2021
10:00
Unia II Tarnów
2:3
Profi Zielonki
24.10.2021
12:30

13. kolejka 30.10.2021

Beskid Andrychów
2:11
Puszcza Niepołomice
30.10.2021
11:00
Limanovia Limanowa
2:3
Unia II Tarnów
30.10.2021
13:00
Hutnik II Kraków
2:0
Profi Zielonki
30.10.2021
10:00
Cracovia II Kraków
2:2
Okocimski Brzesko
31.10.2021
12:00

14. kolejka 06.11.2021

Hutnik II Kraków
5:1
Unia II Tarnów
03.11.2021
19:30
Profi Zielonki
13:1
Beskid Andrychów
05.11.2021
14:00
Puszcza Niepołomice
3:2
Cracovia II Kraków
06.11.2021
13:00
Okocimski Brzesko
4:0
Limanovia Limanowa
06.11.2021
13:00

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

Brak zaplanowanych spotkań.

14. kolejka 06.11.2021

03.11.2021
19:30
Hutnik II Kraków
5:1
Unia II Tarnów
05.11.2021
14:00
Profi Zielonki
13:1
Beskid Andrychów
06.11.2021
13:00
Puszcza Niepołomice
3:2
Cracovia II Kraków
06.11.2021
13:00
Okocimski Brzesko
4:0
Limanovia Limanowa

14. kolejka 06.11.2021

03.11.2021
19:30
Hutnik II Kraków
5:1
Unia II Tarnów
05.11.2021
14:00
Profi Zielonki
13:1
Beskid Andrychów
06.11.2021
13:00
Puszcza Niepołomice
3:2
Cracovia II Kraków
06.11.2021
13:00
Okocimski Brzesko
4:0
Limanovia Limanowa

Wiadomości ligowe


PKO Ekstraklasa

Wisła Kraków
0:1
Radomiak Radom
26.11.2021
20:30
Piast Gliwice
2:1
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
26.11.2021
18:00
Śląsk Wrocław
2:1
Stal Mielec
27.11.2021
15:00
Pogoń Szczecin
5:1
Lechia Gdańsk
27.11.2021
17:30
Górnik Łęczna
1:2
Górnik Zabrze
27.11.2021
12:30
Raków Częstochowa
:
Zagłębie Lubin
27.11.2021
20:00
Wisła Płock
:
Cracovia Kraków
28.11.2021
12:30
Legia Warszawa
:
Jagiellonia Białystok
28.11.2021
17:30
Lech Poznań
:
Warta Poznań
28.11.2021
15:00

Fortuna I Liga

Odra Opole
1:1
Podbeskidzie Bielsko Biała
26.11.2021
20:30
GKS Katowice
2:3
Miedź Legnica
26.11.2021
18:00
Skra Częstochowa
0:0
ŁKS Łódź
26.11.2021
18:00
Chrobry Głogów
1:0
Arka Gdynia
27.11.2021
12:40
Puszcza Niepołomice
5:2
Korona Kielce
27.11.2021
20:30
GKS Tychy
1:0
Resovia Rzeszów
28.11.2021
12:40
Sandecja Nowy Sącz
:
Górnik Polkowice
28.11.2021
15:00
Widzew Łódź
:
Zagłębie Sosnowiec
28.11.2021
18:00

eWinner II Liga

Ruch Chorzów
0:0
Motor Lublin
26.11.2021
18:05
Stal Rzeszów
3:1
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
27.11.2021
16:00
Znicz Pruszków
0:0
GKS Bełchatów
27.11.2021
12:00
Wigry Suwałki
3:0
KKS 1925 Kalisz
27.11.2021
12:00
Hutnik Kraków
0:3
Olimpia Elbląg
27.11.2021
13:00
Radunia Stężyca
0:2
Garbarnia Kraków
27.11.2021
13:00
Sokół Ostróda
1:4
Chojniczanka Chojnice
27.11.2021
13:00
Wisła Puławy
:
Lech II Poznań
28.11.2021
16:00
Śląsk II Wrocław
1:2
Pogoń Siedlce
28.11.2021
13:00

Centralna Liga Juniorów U-17, gr. D - jesień

Motor Lublin
1:2
Resovia Rzeszów
28.11.2021
12:00

Ekstraliga Kobiet

APLG Gdańsk
3:1
Rekord Bielsko Biała
27.11.2021
14:00

I Liga Kobiet

Stomil Olsztyn
4:0
Ząbkovia Ząbki
27.11.2021
12:00
SWD Wodzisław
:
ROW Rybnik
27.11.2021
15:00

I liga futsalu, gr. południowa

Futsal Nowiny
0:7
Sośnica Gliwice
27.11.2021
19:00
AZS UEK Kraków
6:1
GSF Gliwice
27.11.2021
19:00
Heiro Rzeszów
5:4
FC Siemianowice Śląskie
27.11.2021
16:00
Unia Tarnów
:
BSF Bochnia
28.11.2021
17:00
AZS UŚ Katowice
:
AZS UMCS Lublin
28.11.2021
16:00
Gwiazda Ruda Śląska
:
GKS Futsal Tychy
28.11.2021
14:00

Ekstraliga Futsalu Kobiet, gr. południowa

Tarnovia Tarnów
1:5
AZS UJ Kraków
27.11.2021
16:00
Respekt Myślenice
:
AZS UEK Słomniczanka Słomniki
28.11.2021
18:00

I Liga Futsalu Kobiet, gr. południowa

ISD-AJD Częstochowa
:
Unia Opole
28.11.2021
18:30
AZS UŚ Katowice
:
Plon Błotnica Strzelecka
28.11.2021
12:30
AZS UP Wanda Kraków
:
Wierzbowianka Wierzbno
28.11.2021
17:00

II Liga Futsalu Kobiet, gr. małopolska

Iskra Tarnów
4:1
Tyniec Kraków
27.11.2021
17:00
Wierzbowianka II Wierzbno
:
Wawel Kraków
28.11.2021
19:00

Halowa Liga Oldbojów (Kraków)

Cracovia Kraków
19:3
Wanda Kraków
26.11.2021
19:30
Prokocim Kraków
6:6
Clepardia Kraków
26.11.2021
19:30
Opatkowianka Opatkowice
4:11
Wisła Kraków
26.11.2021
20:30
Grębałowianka Kraków
5:7
Wieczysta Kraków
26.11.2021
20:30
Hutnik Kraków
3:4
Orzeł Piaski Wielkie
26.11.2021
21:30
Strzelcy
5:10
Dąbski
26.11.2021
21:30