facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

II Liga Kobiet, gr. południowa

Tabela
Runda I
Runda II
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 14.08.2021

Podgórze Kraków
0:4
Bielawianka Bielawa
14.08.2021
12:00
Ostrovia Ostrów Wielkopolski
2:2
Unia Lublin
14.08.2021
14:00
Wanda Nowa Huta
1:2
Śląsk II Wrocław
14.08.2021
16:00
Ziemia Lubińska Czerniec
0:2
Respekt Myślenice
14.08.2021
17:00
KSP Kielce
1:3
Sokół Kolbuszowa Dolna
15.08.2021
16:00
Pogoń Zduńska Wola
1:0
Prądniczanka Kraków
15.08.2021
17:00

2. kolejka 21.08.2021

Bielawianka Bielawa
2:0
Śląsk II Wrocław
21.08.2021
12:00
Respekt Myślenice
5:0
Wanda Nowa Huta
21.08.2021
13:00
Sokół Kolbuszowa Dolna
0:4
Ostrovia Ostrów Wielkopolski
21.08.2021
17:00
Podgórze Kraków
1:2
Pogoń Zduńska Wola
22.08.2021
17:00
Prądniczanka Kraków
2:1
KSP Kielce
22.08.2021
18:00
Unia Lublin
:
Ziemia Lubińska Czerniec
23.10.2021
15:00

3. kolejka 28.08.2021

Wanda Nowa Huta
1:2
Unia Lublin
28.08.2021
16:00
Ziemia Lubińska Czerniec
0:3
Sokół Kolbuszowa Dolna
28.08.2021
15:00
Ostrovia Ostrów Wielkopolski
8:0
Prądniczanka Kraków
28.08.2021
13:00
Śląsk II Wrocław
1:1
Respekt Myślenice
28.08.2021
16:30
KSP Kielce
3:1
Podgórze Kraków
29.08.2021
15:00
Pogoń Zduńska Wola
1:4
Bielawianka Bielawa
29.08.2021
16:00

4. kolejka 04.09.2021

Podgórze Kraków
1:1
Ostrovia Ostrów Wielkopolski
04.09.2021
12:00
Prądniczanka Kraków
4:0
Ziemia Lubińska Czerniec
04.09.2021
13:00
Unia Lublin
0:2
Śląsk II Wrocław
04.09.2021
15:30
Sokół Kolbuszowa Dolna
2:2
Wanda Nowa Huta
04.09.2021
15:30
Bielawianka Bielawa
3:1
Respekt Myślenice
05.09.2021
12:00
Pogoń Zduńska Wola
2:0
KSP Kielce
05.09.2021
11:00

5. kolejka 11.09.2021

Ziemia Lubińska Czerniec
0:13
Podgórze Kraków
11.09.2021
15:00
Ostrovia Ostrów Wielkopolski
1:0
Pogoń Zduńska Wola
11.09.2021
16:00
Śląsk II Wrocław
7:0
Sokół Kolbuszowa Dolna
12.09.2021
12:00
KSP Kielce
1:2
Bielawianka Bielawa
12.09.2021
15:00
Respekt Myślenice
3:1
Unia Lublin
12.09.2021
15:00
Wanda Nowa Huta
2:1
Prądniczanka Kraków
12.09.2021
16:00

6. kolejka 25.09.2021

Sokół Kolbuszowa Dolna
:
Respekt Myślenice
25.09.2021
 
Prądniczanka Kraków
:
Śląsk II Wrocław
25.09.2021
 
Bielawianka Bielawa
:
Unia Lublin
25.09.2021
 
KSP Kielce
:
Ostrovia Ostrów Wielkopolski
25.09.2021
 
Pogoń Zduńska Wola
:
Ziemia Lubińska Czerniec
26.09.2021
16:00
Podgórze Kraków
:
Wanda Nowa Huta
26.09.2021
17:00

7. kolejka 02.10.2021

Respekt Myślenice
:
Prądniczanka Kraków
02.10.2021
12:00
Wanda Nowa Huta
:
Pogoń Zduńska Wola
02.10.2021
15:00
Ziemia Lubińska Czerniec
:
KSP Kielce
02.10.2021
15:00
Unia Lublin
:
Sokół Kolbuszowa Dolna
02.10.2021
15:30
Śląsk II Wrocław
:
Podgórze Kraków
02.10.2021
 
Ostrovia Ostrów Wielkopolski
:
Bielawianka Bielawa
02.10.2021
 

8. kolejka 09.10.2021

Prądniczanka Kraków
:
Unia Lublin
09.10.2021
 
Ostrovia Ostrów Wielkopolski
:
Ziemia Lubińska Czerniec
09.10.2021
 
Bielawianka Bielawa
:
Sokół Kolbuszowa Dolna
09.10.2021
 
KSP Kielce
:
Wanda Nowa Huta
09.10.2021
 
Podgórze Kraków
:
Respekt Myślenice
10.10.2021
14:00
Pogoń Zduńska Wola
:
Śląsk II Wrocław
10.10.2021
15:00

9. kolejka 16.10.2021

Wanda Nowa Huta
:
Ostrovia Ostrów Wielkopolski
16.10.2021
15:00
Ziemia Lubińska Czerniec
:
Bielawianka Bielawa
16.10.2021
15:00
Unia Lublin
:
Podgórze Kraków
16.10.2021
15:30
Śląsk II Wrocław
:
KSP Kielce
16.10.2021
 
Sokół Kolbuszowa Dolna
:
Prądniczanka Kraków
16.10.2021
 
Respekt Myślenice
:
Pogoń Zduńska Wola
17.10.2021
14:00

10. kolejka 30.10.2021

Podgórze Kraków
:
Sokół Kolbuszowa Dolna
30.10.2021
12:00
Ziemia Lubińska Czerniec
:
Wanda Nowa Huta
30.10.2021
12:00
Ostrovia Ostrów Wielkopolski
:
Śląsk II Wrocław
30.10.2021
 
Bielawianka Bielawa
:
Prądniczanka Kraków
30.10.2021
 
KSP Kielce
:
Respekt Myślenice
30.10.2021
 
Pogoń Zduńska Wola
:
Unia Lublin
31.10.2021
14:00

11. kolejka 06.11.2021

Wanda Nowa Huta
:
Bielawianka Bielawa
06.11.2021
12:00
Unia Lublin
:
KSP Kielce
06.11.2021
15:30
Śląsk II Wrocław
:
Ziemia Lubińska Czerniec
06.11.2021
 
Sokół Kolbuszowa Dolna
:
Pogoń Zduńska Wola
06.11.2021
 
Prądniczanka Kraków
:
Podgórze Kraków
06.11.2021
 
Respekt Myślenice
:
Ostrovia Ostrów Wielkopolski
07.11.2021
14:00

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

6. kolejka 25.09.2021

25.09.2021
 
Sokół Kolbuszowa Dolna
:
Respekt Myślenice
25.09.2021
 
Prądniczanka Kraków
:
Śląsk II Wrocław
25.09.2021
 
Bielawianka Bielawa
:
Unia Lublin
25.09.2021
 
KSP Kielce
:
Ostrovia Ostrów Wielkopolski
26.09.2021
16:00
Pogoń Zduńska Wola
:
Ziemia Lubińska Czerniec
26.09.2021
17:00
Podgórze Kraków
:
Wanda Nowa Huta

5. kolejka 11.09.2021

11.09.2021
15:00
Ziemia Lubińska Czerniec
0:13
Podgórze Kraków
11.09.2021
16:00
Ostrovia Ostrów Wielkopolski
1:0
Pogoń Zduńska Wola
12.09.2021
12:00
Śląsk II Wrocław
7:0
Sokół Kolbuszowa Dolna
12.09.2021
15:00
KSP Kielce
1:2
Bielawianka Bielawa
12.09.2021
15:00
Respekt Myślenice
3:1
Unia Lublin
12.09.2021
16:00
Wanda Nowa Huta
2:1
Prądniczanka Kraków

7. kolejka 02.10.2021

02.10.2021
12:00
Respekt Myślenice
:
Prądniczanka Kraków
02.10.2021
15:00
Wanda Nowa Huta
:
Pogoń Zduńska Wola
02.10.2021
15:00
Ziemia Lubińska Czerniec
:
KSP Kielce
02.10.2021
15:30
Unia Lublin
:
Sokół Kolbuszowa Dolna
02.10.2021
 
Śląsk II Wrocław
:
Podgórze Kraków
02.10.2021
 
Ostrovia Ostrów Wielkopolski
:
Bielawianka Bielawa

Wiadomości ligowe


PKO Ekstraklasa

Legia Warszawa
3:1
Górnik Łęczna
19.09.2021
17:30
Stal Mielec
0:3
Raków Częstochowa
19.09.2021
12:30
Górnik Zabrze
1:0
Warta Poznań
19.09.2021
15:00

Fortuna I Liga

Puszcza Niepołomice
2:2
Chrobry Głogów
19.09.2021
18:00
Odra Opole
2:0
Stomil Olsztyn
19.09.2021
15:00
GKS Tychy
1:1
Widzew Łódź
19.09.2021
12:40
Górnik Polkowice
:
GKS Katowice
20.09.2021
20:30
Skra Częstochowa
:
Arka Gdynia
20.09.2021
18:00

eWinner II Liga

Pogoń Siedlce
1:2
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
19.09.2021
14:00
Hutnik Kraków
1:0
Chojniczanka Chojnice
19.09.2021
16:00
Radunia Stężyca
3:0
Olimpia Elbląg
19.09.2021
15:00

III liga, gr. 4

Wisła Sandomierz
1:3
Cracovia II Kraków
19.09.2021
16:00
Podlasie Biała Podlaska
1:0
ŁKS Łagów
19.09.2021
16:00
Wólczanka Wólka Pełkińska
:
Czarni Połaniec
21.09.2021
16:00

Keeza IV liga (Kraków-Wadowice)

Pcimianka Pcim
4:2
Dalin Myślenice
19.09.2021
16:30

Keeza IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

Dunajec Zakliczyn
1:3
Kolejarz Stróże
19.09.2021
17:00
Wierchy Rabka Zdrój
1:3
Bruk-Bet Termalica II Nieciecza
19.09.2021
16:30

Keeza Klasa Okręgowa (Kraków I)

Jastrzębiec Książ Wielki
0:5
Bolesław Bukowno
19.09.2021
16:00
Orzeł Bębło
2:1
Zieleńczanka Zielonki
19.09.2021
16:30

Keeza Klasa Okręgowa (Kraków II)

Pogoń Skotniki
0:4
Orlęta Rudawa
19.09.2021
16:30
Bronowianka Kraków
3:5
Świt Krzeszowice
19.09.2021
17:00
Grębałowianka Kraków
2:1
Skawinka Skawina
19.09.2021
16:30

Keeza Klasa Okręgowa (Kraków III)

Nadwiślanka Nowe Brzesko
3:1
Orzeł Myślenice
19.09.2021
16:00
Wiarusy Igołomia
1:4
Puszcza II
19.09.2021
15:30

Keeza Klasa Okręgowa (Tarnów I)

Orzeł Dębno
:
Korona N.
19.09.2021
15:00
Olimpia B.
:
Raba Książnice
19.09.2021
 
Odwołany.
Sokół Maszkienice
2:1
Sokół Borzęcin Górny
19.09.2021
16:00
Rylovia Rylowa
7:3
Strażak Mokrzyska
19.09.2021
16:00

Keeza Klasa Okręgowa (Tarnów II)

Unia II Tarnów
10:0
LUKS Zalipie
19.09.2021
11:00
Dunajec Zbylitowska Góra
0:5
GLKS Gromnik
19.09.2021
13:00
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
1:5
Tuchovia Tuchów
19.09.2021
16:00
Wisła Szczucin
:
Unia II Tarnów
22.09.2021
16:00
Polan Żabno
:
Dunajec Zbylitowska Góra
22.09.2021
16:00
LKS Szynwałd
:
Olimpia Wojnicz
22.09.2021
16:00
LKS Ładna
:
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
22.09.2021
16:00
GLKS Gromnik
:
Zorza Zaczarnie
22.09.2021
16:00
LKS Rzuchowa
:
Pogórze
22.09.2021
16:00
LUKS Zalipie
:
Rzepiennik Strzyżewski
22.09.2021
16:00
Tuchovia Tuchów
:
LUKS Skrzyszów
22.09.2021
 

Keeza Klasa Okręgowa (Nowy Sącz I)

Łosoś Łososina Dolna
1:3
Poprad Rytro
19.09.2021
13:00
LKS Zagórzany
2:0
LKS Kobylanka
19.09.2021
16:00
Zyndram
1:5
Barciczanka Barcice
19.09.2021
16:00
Hart Tęgoborze
0:1
Dunajec Nowy Sącz
19.09.2021
16:30

Keeza Klasa Okręgowa (Nowy Sącz II)

Zawrat Bukowina Tatrzańska
3:0
Babia Góra Lipnica Wielka
19.09.2021
16:00
Wierchy Pasierbiec
0:2
Wiatr Ludźmierz
19.09.2021
13:30
Granit Czarna Góra
2:2
Krokus
19.09.2021
14:00
Wiatr Ludźmierz
:
Turbacz Mszana Dolna
22.09.2021
17:00

Keeza Klasa A (Kraków I)

Maszycanka Maszyce
3:1
Słomniczanka II Słomniki
19.09.2021
16:00
Błękitni II Modlnica
3:2
Galicja Raciborowice
19.09.2021
17:00
Płomień Kościelec
0:4
Szreniawa Koszyce
19.09.2021
16:00
Michałowianka Michałowice
0:3 v.o.
MKS Skała 2004
19.09.2021
17:00
Juvenia Prandocin
0:4
Orzeł Iwanowice
19.09.2021
16:00

Keeza Klasa A (Kraków II)

Strażak Rączna
:
Cedronka Wola Radziszowska
19.09.2021
16:30
Lotnik Kryspinów
:
Tęcza Piekary
21.09.2021
16:30

Keeza Klasa A (Kraków III)

Bratniak Kraków
1:1
Podgórze Kraków
19.09.2021
18:00
Krakus Swoszowice
1:1
Bieżanowianka Kraków
19.09.2021
11:00
Kabel Kraków
8:2
Wanda Nowa Huta
19.09.2021
16:30

Keeza Klasa A (Wieliczka)

Sokół Chorągwica
2:6
Piast Łapanów
19.09.2021
16:00
Gwiazda Brzegi
1:7
Czarni Staniątki
19.09.2021
16:00
Wolni Kłaj
0:0
Błękitni Bodzanów
19.09.2021
16:00

Keeza Klasa A (Myślenice)

Pasternik Ochojno
3:0
Iskra Głogoczów
19.09.2021
10:30
Iskra Brzączowice
2:5
Topór Tenczyn
19.09.2021
16:30

Keeza Klasa A (Olkusz)

Przebój II Wolbrom
2:0
Olimpia Łobzów
19.09.2021
16:00
Wielmożanka Wielmoża
2:1
Spartak Charsznica
19.09.2021
11:00
Centuria Chechło
2:5
Legion Bydlin
19.09.2021
11:00
Prądnik Sułoszowa
2:1
Pogoń Miechów
19.09.2021
16:00
Strażak Przybysławice
2:2
Piliczanka II Pilica
19.09.2021
16:30

Keeza Klasa A (Chrzanów)

SPRiN Regulice
1:4
Promyk Bolęcin
19.09.2021
16:00
Ciężkowianka Jaworzno
4:1
Unia Kwaczała
19.09.2021
11:00
Górnik Siercza
:
Victoria Zalas
19.09.2021
17:00

Keeza Klasa B (Kraków I)

Sparta Skrzeszowice
1:4
Zawisza Sulechów
19.09.2021
16:00
LKS Niedźwiedź II
6:5
Victoria Smroków
19.09.2021
14:00
LKS Polanowice
2:2
Polonia Wilczkowice
19.09.2021
15:00
Olimpia Czaple Wielkie
1:1
Trątnowianka Trątnowice
19.09.2021
15:00

Keeza Klasa B (Kraków II)

Niegoszowianka
5:2
Orzeł II Bębło
19.09.2021
16:00
Górzanka Nawojowa Góra
2:0
Fitball Szklary
19.09.2021
16:00

Keeza Klasa B (Kraków III)

Victoria Kraków
4:0
Universum Kraków
19.09.2021
14:00

Keeza Klasa B (Kraków IV)

Kaszowianka II Kaszów
0:6
Borkowianka Borek Sz.
19.09.2021
14:00

Keeza Klasa B (Wieliczka)

Wilga Instalbud Golkowice
4:3
Węgrzcanka II Węgrzce Wlk
19.09.2021
15:00
Złomex II Branice
8:2
Contra Sułków
19.09.2021
15:00

Keeza Klasa B (Myślenice)

Jordan Sum II Zakliczyn
1:10
Cisy Harbutowice
19.09.2021
14:00
Górki II Myślenice
2:2
Grodzisko Raciechowice
19.09.2021
16:00
Cyrhla Krzczonów
2:3
Szczebel Lubień
19.09.2021
17:00

Keeza Klasa B (Olkusz)

KS PKM II Olkusz
:
Hetman Dłużec
19.09.2021
16:00
Trzy Buki Wierzchowisko
3:3
Czapla Czaple Male
19.09.2021
11:00
Pilica Wierbka
2:2
Spartak Wielkanoc
19.09.2021
11:00
Orzeł K.
4:1
Dłubnia Trzyciąż
19.09.2021
13:00
Stare Bukowno
1:1
Słowik Olkusz
19.09.2021
16:00

Keeza Klasa C (Wieliczka)

Batory II Wola Batorska
0:1
Ledniczanka
19.09.2021
16:00
Start II Brzezie
2:0
Błyskawica II Wyciąże
19.09.2021
17:00

Centralna Liga Juniorów U-18

Śląsk Wrocław
2:0
Arka G.
19.09.2021
12:00
Stal Rzeszów
1:3
Polonia Warszawa
19.09.2021
12:00
Górnik Zabrze
4:1
SMS Łódź
19.09.2021
13:00

Małopolska Liga Juniorów

Górnik Wieliczka
0:1
Pcimianka Pcim
19.09.2021
10:00
Podhale Nowy Targ
2:1
Hutnik Kraków
19.09.2021
10:00
Unia Tarnów
:
Orzeł Myślenice
21.09.2021
17:00

I Małopolska Liga Juniorów Młodszych - jesień

Unia Tarnów
2:1
Dunajec Nowy Sącz
19.09.2021
16:00
Tarnovia Tarnów
1:0
Podhale Nowy Targ
19.09.2021
10:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Sandecja Nowy Sącz
21.09.2021
16:00
Dunajec Nowy Sącz
:
Garbarnia Kraków
22.09.2021
15:00

I Małopolska Liga Trampkarzy - jesień

Hutnik Kraków
4:1
Unia Tarnów
19.09.2021
12:00
Podhale Nowy Targ
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
22.09.2021
17:00

II Małopolska Liga Trampkarzy - jesień

Unia II Tarnów
1:5
AS Progres Kraków
19.09.2021
13:30
Limanovia
3:2
Unia Oświęcim
19.09.2021
16:30
Górnik Tarnów
:
Kalwarianka
21.09.2021
16:00

I Małopolska Liga Młodzików

AS Progres Kraków
:
Podhale Nowy Targ
20.09.2021
16:50
Tarnovia Tarnów
:
Cracovia Kraków
21.09.2021
15:30
Dunajec Nowy Sącz
:
Limanovia Limanowa
21.09.2021
17:00
Hutnik
:
AS Progres Kraków
22.09.2021
18:00

II Małopolska Liga Młodzików

TS Wisła I Kraków
:
Cracovia Kraków
21.09.2021
14:00
Cracovia Kraków
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
22.09.2021
18:30

Keeza III Liga Kobiet, gr. IV

Dąb Zabierzów Bocheński
:
Naprzód Sobolów
19.09.2021
 
przełożony
Puszcza Niepołomice
1:1
Tarnovia II
19.09.2021
16:30
Iskra Brzezinka
2:1
Starówka Nowy Sącz
19.09.2021
11:00

I Liga Oldbojów (Kraków)

Hutnik Kraków
:
Cracovia Kraków
20.09.2021
17:00
Prokocim Kraków
0:2
Opatkowianka Opatkowice
20.09.2021
17:00
Armatura Kraków
3:8
Dąbski
20.09.2021
17:00
Garbarnia Kraków
5:3
Grębałowianka Kraków
20.09.2021
20:30
Wisła Kraków
:
Orzeł Piaski Wielkie
20.09.2021
17:00

II Liga Oldbojów (Kraków)

Victoria Kobierzyn
6:3
Clepardia Kraków
20.09.2021
17:00
Prądniczanka Kraków
1:4
Wieczysta Kraków
20.09.2021
18:30
Wanda Kraków
3:6
Strzelcy
20.09.2021
17:00
Krakus Swoszowice
0:4
Tyniec Kraków
20.09.2021
17:00
Borek Kraków
3:2
Zwierzyniecki Kraków
20.09.2021
19:00