facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

I Liga Oldbojów (Kraków)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
W sezonie 2021 z powodu pandemii, rozgrywki w lidze oldbojów prowadzone są w systemie jednorundowym (jesień) - bez spadków i awansów.
 
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 30.08.2021

Opatkowianka Opatkowice
v.o.
Hutnik Kraków
30.08.2021
18:00
Cracovia Kraków
6:4
Dąbski Kraków
30.08.2021
18:00
Garbarnia Kraków
3:3
Prokocim Kraków
30.08.2021
19:00
Grębałowianka Kraków
2:0
Orzeł Piaski Wielkie
01.10.2021
16:45
Armatura Kraków
1:11
Wisła Kraków
29.10.2021
19:00

2. kolejka 06.09.2021

Wisła Kraków
8:2
Prokocim Kraków
06.09.2021
18:00
Garbarnia Kraków
1:8
Cracovia Kraków
06.09.2021
20:30
Opatkowianka Opatkowice
5:1
Dąbski Kraków
06.09.2021
17:30
Orzeł Piaski Wielkie
2:1
Armatura Kraków
07.09.2021
20:30
Hutnik Kraków
0:3 v.o.
Grębałowianka Kraków
28.10.2021
17:30

3. kolejka 13.09.2021

Dąbski Kraków
Prokocim Kraków
30.08.2021
17:30
Orzeł Piaski Wielkie
2:6
Hutnik Kraków
13.09.2021
17:30
Grębałowianka Kraków
0:2
Wisła Kraków
13.09.2021
17:30
Armatura Kraków
6:2
Garbarnia Kraków
13.09.2021
17:30
Cracovia Kraków
6:0
Opatkowianka Opatkowice
13.09.2021
19:00

4. kolejka 20.09.2021

Hutnik Kraków
0:3
Cracovia Kraków
20.09.2021
18:00
Prokocim Kraków
0:2
Opatkowianka Opatkowice
20.09.2021
17:00
Armatura Kraków
3:8
Dąbski Kraków
20.09.2021
17:00
Garbarnia Kraków
5:3
Grębałowianka Kraków
20.09.2021
20:30
Wisła Kraków
3:0
Orzeł Piaski Wielkie
20.09.2021
00:00

5. kolejka 27.09.2021

Cracovia Kraków
4:1
Armatura Kraków
27.09.2021
17:00
Grębałowianka Kraków
2:0
Opatkowianka Opatkowice
27.09.2021
17:00
Orzeł Piaski Wielkie
1:1
Dąbski Kraków
27.09.2021
17:00
Wisła Kraków
8:0
Garbarnia Kraków
27.09.2021
18:00
Hutnik Kraków
3:3
Prokocim Kraków
28.09.2021
21:00

6. kolejka 04.10.2021

Garbarnia Kraków
1:6
Hutnik Kraków
04.10.2021
20:30
Dąbski Kraków
Wisła Kraków
04.10.2021
16:30
Opatkowianka Opatkowice
3:1
Orzeł Piaski Wielkie
04.10.2021
17:00
Grębałowianka Kraków
1:4
Cracovia Kraków
04.10.2021
16:30
Prokocim Kraków
1:2
Armatura Kraków
04.10.2021
18:30

7. kolejka 11.10.2021

Armatura Kraków
3:7
Hutnik Kraków
11.10.2021
16:30
Prokocim Kraków
1:4
Grębałowianka Kraków
11.10.2021
16:30
Orzeł Piaski Wielkie
0:3
Cracovia Kraków
11.10.2021
16:30
Wisła Kraków
5:1
Opatkowianka Opatkowice
11.10.2021
18:00
Dąbski Kraków
3:0
Garbarnia Kraków
11.10.2021
16:30

8. kolejka 18.10.2021

Garbarnia Kraków
v.o.
Opatkowianka Opatkowice
18.10.2021
19:00
Cracovia Kraków
1:0
Wisła Kraków
18.10.2021
19:00
Orzeł Piaski Wielkie
3:2
Prokocim Kraków
18.10.2021
16:00
Grębałowianka Kraków
3:0 v.o.
Armatura Kraków
18.10.2021
16:00
Hutnik Kraków
4:3
Dąbski Kraków
19.10.2021
21:00

9. kolejka 25.10.2021

Wisła Kraków
9:2
Hutnik Kraków
25.10.2021
20:00
Garbarnia Kraków
0:0
Orzeł Piaski Wielkie
25.10.2021
20:30
Dąbski Kraków
3:1
Grębałowianka Kraków
25.10.2021
16:00
Opatkowianka Opatkowice
1:0
Armatura Kraków
25.10.2021
16:00
Prokocim Kraków
5:8
Cracovia Kraków
25.10.2021
16:00

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

Brak zaplanowanych spotkań.

9. kolejka 25.10.2021

25.10.2021
20:00
Wisła Kraków
9:2
Hutnik Kraków
25.10.2021
20:30
Garbarnia Kraków
0:0
Orzeł Piaski Wielkie
25.10.2021
16:00
Dąbski Kraków
3:1
Grębałowianka Kraków
25.10.2021
16:00
Opatkowianka Opatkowice
1:0
Armatura Kraków
25.10.2021
16:00
Prokocim Kraków
5:8
Cracovia Kraków

9. kolejka 25.10.2021

25.10.2021
20:00
Wisła Kraków
9:2
Hutnik Kraków
25.10.2021
20:30
Garbarnia Kraków
0:0
Orzeł Piaski Wielkie
25.10.2021
16:00
Dąbski Kraków
3:1
Grębałowianka Kraków
25.10.2021
16:00
Opatkowianka Opatkowice
1:0
Armatura Kraków
25.10.2021
16:00
Prokocim Kraków
5:8
Cracovia Kraków

Wiadomości ligowe


PKO Ekstraklasa

Wisła Kraków
0:1
Radomiak Radom
26.11.2021
20:30
Piast Gliwice
2:1
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
26.11.2021
18:00
Śląsk Wrocław
2:1
Stal Mielec
27.11.2021
15:00
Pogoń Szczecin
5:1
Lechia Gdańsk
27.11.2021
17:30
Górnik Łęczna
1:2
Górnik Zabrze
27.11.2021
12:30
Raków Częstochowa
:
Zagłębie Lubin
27.11.2021
20:00
Wisła Płock
:
Cracovia Kraków
28.11.2021
12:30
Legia Warszawa
:
Jagiellonia Białystok
28.11.2021
17:30
Lech Poznań
:
Warta Poznań
28.11.2021
15:00

Fortuna I Liga

Odra Opole
1:1
Podbeskidzie Bielsko Biała
26.11.2021
20:30
GKS Katowice
2:3
Miedź Legnica
26.11.2021
18:00
Skra Częstochowa
0:0
ŁKS Łódź
26.11.2021
18:00
Chrobry Głogów
1:0
Arka Gdynia
27.11.2021
12:40
Puszcza Niepołomice
5:2
Korona Kielce
27.11.2021
20:30
GKS Tychy
1:0
Resovia Rzeszów
28.11.2021
12:40
Sandecja Nowy Sącz
:
Górnik Polkowice
28.11.2021
15:00
Widzew Łódź
:
Zagłębie Sosnowiec
28.11.2021
18:00

eWinner II Liga

Ruch Chorzów
0:0
Motor Lublin
26.11.2021
18:05
Stal Rzeszów
3:1
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
27.11.2021
16:00
Znicz Pruszków
0:0
GKS Bełchatów
27.11.2021
12:00
Wigry Suwałki
3:0
KKS 1925 Kalisz
27.11.2021
12:00
Hutnik Kraków
0:3
Olimpia Elbląg
27.11.2021
13:00
Radunia Stężyca
0:2
Garbarnia Kraków
27.11.2021
13:00
Sokół Ostróda
1:4
Chojniczanka Chojnice
27.11.2021
13:00
Wisła Puławy
:
Lech II Poznań
28.11.2021
16:00
Śląsk II Wrocław
1:2
Pogoń Siedlce
28.11.2021
13:00

Centralna Liga Juniorów U-17, gr. D - jesień

Motor Lublin
1:2
Resovia Rzeszów
28.11.2021
12:00

Ekstraliga Kobiet

APLG Gdańsk
3:1
Rekord Bielsko Biała
27.11.2021
14:00

I Liga Kobiet

Stomil Olsztyn
4:0
Ząbkovia Ząbki
27.11.2021
12:00
SWD Wodzisław
:
ROW Rybnik
27.11.2021
15:00

I liga futsalu, gr. południowa

Futsal Nowiny
0:7
Sośnica Gliwice
27.11.2021
19:00
AZS UEK Kraków
6:1
GSF Gliwice
27.11.2021
19:00
Heiro Rzeszów
5:4
FC Siemianowice Śląskie
27.11.2021
16:00
Unia Tarnów
:
BSF Bochnia
28.11.2021
17:00
AZS UŚ Katowice
:
AZS UMCS Lublin
28.11.2021
16:00
Gwiazda Ruda Śląska
:
GKS Futsal Tychy
28.11.2021
14:00

Ekstraliga Futsalu Kobiet, gr. południowa

Tarnovia Tarnów
1:5
AZS UJ Kraków
27.11.2021
16:00
Respekt Myślenice
:
AZS UEK Słomniczanka Słomniki
28.11.2021
18:00

I Liga Futsalu Kobiet, gr. południowa

ISD-AJD Częstochowa
:
Unia Opole
28.11.2021
18:30
AZS UŚ Katowice
:
Plon Błotnica Strzelecka
28.11.2021
12:30
AZS UP Wanda Kraków
:
Wierzbowianka Wierzbno
28.11.2021
17:00

II Liga Futsalu Kobiet, gr. małopolska

Iskra Tarnów
4:1
Tyniec Kraków
27.11.2021
17:00
Wierzbowianka II Wierzbno
:
Wawel Kraków
28.11.2021
19:00

Halowa Liga Oldbojów (Kraków)

Cracovia Kraków
19:3
Wanda Kraków
26.11.2021
19:30
Prokocim Kraków
6:6
Clepardia Kraków
26.11.2021
19:30
Opatkowianka Opatkowice
4:11
Wisła Kraków
26.11.2021
20:30
Grębałowianka Kraków
5:7
Wieczysta Kraków
26.11.2021
20:30
Hutnik Kraków
3:4
Orzeł Piaski Wielkie
26.11.2021
21:30
Strzelcy
5:10
Dąbski
26.11.2021
21:30