facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

B klasa (Kraków III)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
iParts.pl
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 21.08.2010

Maszycanka Maszyce
2:5
Tęcza Piekary
21.08.2010
18:00
Francesco Olszanica
4:1
Orzeł Bębło
22.08.2010
15:00
Iskra Czułów
3:1
Orlęta Rudawa
22.08.2010
11:00
Iskra Radwanowice
1:1
Niegoszowianka
22.08.2010
18:00
LOT Balice
2:2
MKS Skała 2004
22.08.2010
17:00
Dragon Szczyglice
4:4
Sportowiec Modlniczka
24.08.2010
17:00
Fitball Szklary
3:3
Potok Więckowice
25.08.2010
17:00

2. kolejka 28.08.2010

Tęcza Piekary
2:0
MKS Skała 2004
28.08.2010
17:30
Potok Więckowice
0:2
Francesco Olszanica
28.08.2010
17:30
Sportowiec Modlniczka
2:1
Fitball Szklary
28.08.2010
17:30
Maszycanka Maszyce
1:4
Dragon Szczyglice
28.08.2010
17:00
Niegoszowianka
1:5
LOT Balice
29.08.2010
17:00
Orlęta Rudawa
1:3
Iskra Radwanowice
29.08.2010
17:30
Orzeł Bębło
3:0 v.o.
Iskra Czułów
29.08.2010
17:30

3. kolejka 04.09.2010

Fitball Szklary
0:3
Maszycanka Maszyce
05.09.2010
17:00
Francesco Olszanica
1:7
Sportowiec Modlniczka
05.09.2010
14:00
Iskra Radwanowice
2:1
Orzeł Bębło
05.09.2010
13:00
MKS Skała 2004
8:1
Niegoszowianka
05.09.2010
17:00
LOT Balice
1:3
Orlęta Rudawa
14.09.2010
17:00
Dragon Szczyglice
2:3
Tęcza Piekary
15.09.2010
17:00
Iskra Czułów
6:2
Potok Więckowice
11.11.2010
12:00

4. kolejka 08.09.2010

Tęcza Piekary
4:0
Niegoszowianka
08.09.2010
17:00
Orlęta Rudawa
4:5
MKS Skała 2004
08.09.2010
17:00
Orzeł Bębło
1:2
LOT Balice
08.09.2010
17:00
Potok Więckowice
3:2
Iskra Radwanowice
08.09.2010
17:00
Sportowiec Modlniczka
2:3
Iskra Czułów
08.09.2010
17:00
Maszycanka Maszyce
0:6
Francesco Olszanica
08.09.2010
17:00
Dragon Szczyglice
5:1
Fitball Szklary
09.09.2010
17:00

5. kolejka 11.09.2010

Fitball Szklary
0:1
Tęcza Piekary
11.09.2010
17:00
LOT Balice
4:3
Potok Więckowice
11.09.2010
13:00
Niegoszowianka
1:1
Orlęta Rudawa
11.09.2010
17:00
Iskra Czułów
10:1
Maszycanka Maszyce
12.09.2010
14:30
Iskra Radwanowice
3:2
Sportowiec Modlniczka
12.09.2010
13:00
MKS Skała 2004
5:2
Orzeł Bębło
12.09.2010
17:00
Francesco Olszanica
0:4
Dragon Szczyglice
13.10.2010
15:30

6. kolejka 18.09.2010

Tęcza Piekary
1:1
Orlęta Rudawa
18.09.2010
16:30
Potok Więckowice
2:2
MKS Skała 2004
18.09.2010
16:30
Maszycanka Maszyce
1:1
Iskra Radwanowice
18.09.2010
16:30
Dragon Szczyglice
1:2
Iskra Czułów
18.09.2010
16:00
Fitball Szklary
2:0
Francesco Olszanica
18.09.2010
16:00
Orzeł Bębło
0:1
Niegoszowianka
19.09.2010
16:30
Sportowiec Modlniczka
2:1
LOT Balice
19.09.2010
16:30

7. kolejka 25.09.2010

LOT Balice
1:2
Maszycanka Maszyce
25.09.2010
16:00
Francesco Olszanica
0:1
Tęcza Piekary
26.09.2010
14:00
Fitball Szklary
2:0
Iskra Czułów
26.09.2010
14:00
Iskra Radwanowice
3:3
Dragon Szczyglice
26.09.2010
13:00
MKS Skała 2004
0:2
Sportowiec Modlniczka
26.09.2010
16:30
Niegoszowianka
6:0
Potok Więckowice
26.09.2010
16:30
Orlęta Rudawa
2:2
Orzeł Bębło
26.09.2010
16:30

8. kolejka 02.10.2010

Tęcza Piekary
1:0
Orzeł Bębło
02.10.2010
16:00
Potok Więckowice
5:2
Orlęta Rudawa
02.10.2010
16:00
Dragon Szczyglice
1:1
LOT Balice
02.10.2010
16:00
Fitball Szklary
0:2
Iskra Radwanowice
02.10.2010
16:00
Sportowiec Modlniczka
0:3
Niegoszowianka
03.10.2010
16:00
Maszycanka Maszyce
1:4
MKS Skała 2004
03.10.2010
16:00
Francesco Olszanica
5:4
Iskra Czułów
03.10.2010
16:00

9. kolejka 09.10.2010

Orlęta Rudawa
1:4
Sportowiec Modlniczka
09.10.2010
16:00
Iskra Czułów
3:4
Tęcza Piekary
10.10.2010
14:30
Iskra Radwanowice
3:0
Francesco Olszanica
10.10.2010
13:00
LOT Balice
3:1
Fitball Szklary
10.10.2010
16:00
MKS Skała 2004
2:6
Dragon Szczyglice
10.10.2010
16:00
Niegoszowianka
2:1
Maszycanka Maszyce
10.10.2010
16:00
Orzeł Bębło
1:1
Potok Więckowice
10.10.2010
16:00

10. kolejka 16.10.2010

Tęcza Piekary
3:1
Potok Więckowice
16.10.2010
15:30
Sportowiec Modlniczka
2:0
Orzeł Bębło
16.10.2010
15:30
Maszycanka Maszyce
3:1
Orlęta Rudawa
16.10.2010
15:30
Dragon Szczyglice
4:1
Niegoszowianka
16.10.2010
15:00
Fitball Szklary
0:0
MKS Skała 2004
17.10.2010
15:00
Francesco Olszanica
1:1
LOT Balice
17.10.2010
15:30
Iskra Czułów
1:5
Iskra Radwanowice
17.10.2010
14:30

11. kolejka 23.10.2010

Orlęta Rudawa
0:7
Dragon Szczyglice
23.10.2010
15:00
Potok Więckowice
3:2
Sportowiec Modlniczka
23.10.2010
15:00
Iskra Radwanowice
0:1
Tęcza Piekary
24.10.2010
13:00
LOT Balice
9:5
Iskra Czułów
24.10.2010
13:00
MKS Skała 2004
1:3
Francesco Olszanica
24.10.2010
15:00
Niegoszowianka
3:1
Fitball Szklary
24.10.2010
15:00
Orzeł Bębło
3:2
Maszycanka Maszyce
24.10.2010
15:00

12. kolejka 30.10.2010

Tęcza Piekary
4:1
Sportowiec Modlniczka
30.10.2010
15:00
Maszycanka Maszyce
0:3 v.o.
Potok Więckowice
30.10.2010
15:00
Dragon Szczyglice
2:1
Orzeł Bębło
30.10.2010
15:00
Fitball Szklary
0:1
Orlęta Rudawa
31.10.2010
14:00
Francesco Olszanica
0:3 v.o.
Niegoszowianka
31.10.2010
14:00
Iskra Czułów
3:2
MKS Skała 2004
31.10.2010
14:30
Iskra Radwanowice
4:2
LOT Balice
31.10.2010
13:00

13. kolejka 06.11.2010

Orlęta Rudawa
1:4
Francesco Olszanica
06.11.2010
13:30
Orzeł Bębło
6:1
Fitball Szklary
06.11.2010
13:30
LOT Balice
0:1
Tęcza Piekary
07.11.2010
13:00
MKS Skała 2004
0:6
Iskra Radwanowice
07.11.2010
13:00
Niegoszowianka
2:1
Iskra Czułów
07.11.2010
13:30
Potok Więckowice
3:2
Dragon Szczyglice
07.11.2010
13:30
Sportowiec Modlniczka
1:2
Maszycanka Maszyce
07.11.2010
13:30

14. kolejka 26.03.2011

Tęcza Piekary
4:1
Maszycanka Maszyce
26.03.2011
15:00
Sportowiec Modlniczka
0:1
Dragon Szczyglice
26.03.2011
15:30
Orlęta Rudawa
1:1
Iskra Czułów
26.03.2011
15:30
Potok Więckowice
1:6
Fitball Szklary
27.03.2011
14:00
Orzeł Bębło
1:1
Francesco Olszanica
27.03.2011
15:30
Niegoszowianka
1:3
Iskra Radwanowice
27.03.2011
16:00
MKS Skała 2004
1:0
LOT Balice
27.03.2011
15:00

15. kolejka 02.04.2011

Fitball Szklary
2:0
Sportowiec Modlniczka
02.04.2011
15:30
Dragon Szczyglice
8:0
Maszycanka Maszyce
02.04.2011
15:00
MKS Skała 2004
2:1
Tęcza Piekary
03.04.2011
16:00
LOT Balice
2:0
Niegoszowianka
03.04.2011
14:00
Iskra Radwanowice
6:2
Orlęta Rudawa
03.04.2011
13:00
Iskra Czułów
3:1
Orzeł Bębło
03.04.2011
14:30
Francesco Olszanica
1:2
Potok Więckowice
03.04.2011
15:30

16. kolejka 09.04.2011

Tęcza Piekary
1:2
Dragon Szczyglice
09.04.2011
16:30
Potok Więckowice
1:0
Iskra Czułów
09.04.2011
16:30
Orzeł Bębło
1:0
Iskra Radwanowice
09.04.2011
16:00
Orlęta Rudawa
1:5
LOT Balice
09.04.2011
14:00
Maszycanka Maszyce
2:2
Fitball Szklary
10.04.2011
14:30
Francesco Olszanica
1:5
Sportowiec Modlniczka
10.04.2011
16:00
Niegoszowianka
2:1
MKS Skała 2004
10.04.2011
16:00

17. kolejka 16.04.2011

LOT Balice
1:0
Orzeł Bębło
16.04.2011
16:00
Niegoszowianka
0:0
Tęcza Piekary
17.04.2011
16:00
MKS Skała 2004
1:1
Orlęta Rudawa
17.04.2011
16:00
Iskra Radwanowice
7:0
Potok Więckowice
17.04.2011
13:00
Iskra Czułów
5:1
Sportowiec Modlniczka
17.04.2011
14:30
Francesco Olszanica
1:4
Maszycanka Maszyce
17.04.2011
17:00
Fitball Szklary
0:4
Dragon Szczyglice
17.04.2011
12:30

18. kolejka 23.04.2011

Tęcza Piekary
2:0
Fitball Szklary
23.04.2011
16:00
Dragon Szczyglice
10:0
Francesco Olszanica
23.04.2011
16:00
Potok Więckowice
1:3
LOT Balice
23.04.2011
14:00
Maszycanka Maszyce
1:3
Iskra Czułów
03.05.2011
17:00
Sportowiec Modlniczka
3:5
Iskra Radwanowice
03.05.2011
17:00
Orzeł Bębło
0:1
MKS Skała 2004
03.05.2011
17:00
Orlęta Rudawa
2:0
Niegoszowianka
03.05.2011
17:30

19. kolejka 30.04.2011

Orlęta Rudawa
1:0
Tęcza Piekary
30.04.2011
17:30
Iskra Radwanowice
5:1
Maszycanka Maszyce
30.04.2011
17:30
Niegoszowianka
3:1
Orzeł Bębło
01.05.2011
17:00
MKS Skała 2004
3:5
Potok Więckowice
01.05.2011
17:00
LOT Balice
0:0
Sportowiec Modlniczka
01.05.2011
16:00
Iskra Czułów
1:4
Dragon Szczyglice
01.05.2011
14:30
Francesco Olszanica
2:5
Fitball Szklary
01.05.2011
17:00

20. kolejka 07.05.2011

Tęcza Piekary
3:2
Francesco Olszanica
07.05.2011
18:00
Dragon Szczyglice
1:3
Iskra Radwanowice
07.05.2011
17:00
Potok Więckowice
1:3
Niegoszowianka
07.05.2011
17:30
Orzeł Bębło
1:0
Orlęta Rudawa
07.05.2011
17:30
Iskra Czułów
2:2
Fitball Szklary
08.05.2011
14:00
Maszycanka Maszyce
5:5
LOT Balice
08.05.2011
17:30
Sportowiec Modlniczka
5:1
MKS Skała 2004
08.05.2011
17:00

21. kolejka 14.05.2011

Orzeł Bębło
0:4
Tęcza Piekary
14.05.2011
18:00
Orlęta Rudawa
3:1
Potok Więckowice
14.05.2011
18:00
LOT Balice
1:1
Dragon Szczyglice
14.05.2011
18:00
Iskra Radwanowice
7:1
Fitball Szklary
14.05.2011
18:00
Niegoszowianka
4:1
Sportowiec Modlniczka
15.05.2011
16:30
MKS Skała 2004
0:3
Maszycanka Maszyce
15.05.2011
18:00
Iskra Czułów
3:0 v.o.
Francesco Olszanica
15.05.2011
14:30

22. kolejka 21.05.2011

Tęcza Piekary
6:2
Iskra Czułów
21.05.2011
18:00
Fitball Szklary
1:0
LOT Balice
21.05.2011
14:00
Dragon Szczyglice
3:0 v.o.
MKS Skała 2004
21.05.2011
18:00
Potok Więckowice
4:2
Orzeł Bębło
21.05.2011
14:30
Francesco Olszanica
1:9
Iskra Radwanowice
22.05.2011
18:00
Maszycanka Maszyce
2:3
Niegoszowianka
22.05.2011
18:00
Sportowiec Modlniczka
2:3
Orlęta Rudawa
22.05.2011
17:00

23. kolejka 28.05.2011

Potok Więckowice
0:2
Tęcza Piekary
28.05.2011
18:00
Orzeł Bębło
2:3
Sportowiec Modlniczka
28.05.2011
18:00
Orlęta Rudawa
6:0
Maszycanka Maszyce
28.05.2011
18:00
LOT Balice
5:2
Francesco Olszanica
28.05.2011
16:00
Niegoszowianka
2:2
Dragon Szczyglice
29.05.2011
16:30
MKS Skała 2004
3:2
Fitball Szklary
29.05.2011
17:00
Iskra Radwanowice
7:1
Iskra Czułów
29.05.2011
17:30

24. kolejka 04.06.2011

Tęcza Piekary
1:1
Iskra Radwanowice
05.06.2011
18:00
Iskra Czułów
3:0 v.o.
LOT Balice
05.06.2011
11:00
Francesco Olszanica
2:3
MKS Skała 2004
05.06.2011
18:00
Fitball Szklary
1:0
Niegoszowianka
05.06.2011
16:00
Maszycanka Maszyce
6:3
Orzeł Bębło
05.06.2011
18:00
Sportowiec Modlniczka
1:1
Potok Więckowice
05.06.2011
17:00
Dragon Szczyglice
4:1
Orlęta Rudawa
08.06.2011
18:00

25. kolejka 12.06.2011

Sportowiec Modlniczka
0:1
Tęcza Piekary
12.06.2011
18:00
Potok Więckowice
3:2
Maszycanka Maszyce
12.06.2011
18:00
Orzeł Bębło
4:1
Dragon Szczyglice
12.06.2011
18:00
Orlęta Rudawa
2:3
Fitball Szklary
12.06.2011
18:00
Niegoszowianka
11:4
Francesco Olszanica
12.06.2011
18:00
MKS Skała 2004
v.o.
Iskra Czułów
12.06.2011
18:00
LOT Balice
3:9
Iskra Radwanowice
12.06.2011
18:00

26. kolejka 18.06.2011

Tęcza Piekary
2:1
LOT Balice
18.06.2011
17:00
Iskra Radwanowice
2:2
MKS Skała 2004
18.06.2011
17:00
Iskra Czułów
1:3
Niegoszowianka
18.06.2011
17:00
Francesco Olszanica
2:4
Orlęta Rudawa
18.06.2011
17:00
Fitball Szklary
0:0
Orzeł Bębło
18.06.2011
17:00
Dragon Szczyglice
6:2
Potok Więckowice
18.06.2011
17:00
Maszycanka Maszyce
2:1
Sportowiec Modlniczka
18.06.2011
17:00

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

Brak zaplanowanych spotkań.

26. kolejka 18.06.2011

18.06.2011
17:00
Tęcza Piekary
2:1
LOT Balice
18.06.2011
17:00
Iskra Radwanowice
2:2
MKS Skała 2004
18.06.2011
17:00
Iskra Czułów
1:3
Niegoszowianka
18.06.2011
17:00
Francesco Olszanica
2:4
Orlęta Rudawa
18.06.2011
17:00
Fitball Szklary
0:0
Orzeł Bębło
18.06.2011
17:00
Dragon Szczyglice
6:2
Potok Więckowice
18.06.2011
17:00
Maszycanka Maszyce
2:1
Sportowiec Modlniczka

26. kolejka 18.06.2011

18.06.2011
17:00
Tęcza Piekary
2:1
LOT Balice
18.06.2011
17:00
Iskra Radwanowice
2:2
MKS Skała 2004
18.06.2011
17:00
Iskra Czułów
1:3
Niegoszowianka
18.06.2011
17:00
Francesco Olszanica
2:4
Orlęta Rudawa
18.06.2011
17:00
Fitball Szklary
0:0
Orzeł Bębło
18.06.2011
17:00
Dragon Szczyglice
6:2
Potok Więckowice
18.06.2011
17:00
Maszycanka Maszyce
2:1
Sportowiec Modlniczka

Wiadomości ligowe


I Liga Futsalu, gr. południowa

AZS UMCS Lublin
3:3
FC Siemianowice Śląskie
25.01.2020
13:30
Marfarbex Busko Zdrój
6:0
Heiro Rzeszów
25.01.2020
18:00
Profisport Wrocław
:
BSF Bochnia
26.01.2020
15:30
Futsal Nowiny
:
GKS Futsal Tychy
26.01.2020
18:45
Sośnica Gliwice
:
GKS Komprachcice
26.01.2020
17:00

II Liga Futsalu, gr. małopolsko-świętokrzyska

UKS Pińczów
4:4
Futsal II Nowiny
24.01.2020
19:00
Sparta Spytkowice
:
Unia Tarnów
25.01.2020
 
AZS UEK Kraków
:
BSF Busko Zdrój
26.01.2020
17:00

I Halowa Liga Oldbojów (Kraków)

Strzelcy
5:7
Wieczysta Kraków
24.01.2020
19:30
Clepardia Kraków
1:8
Grębałowianka Kraków
24.01.2020
19:30
Prokocim Kraków
3:9
Orzeł Piaski Wielkie
24.01.2020
20:30
Wisła Kraków
9:4
Dąbski
24.01.2020
20:30
Hutnik Kraków
10:5
Garbarnia Kraków
24.01.2020
21:30
Opatkowianka Opatkowice
6:10
Cracovia Kraków
24.01.2020
21:30