facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

II liga polska (Wschód)

Tabela
Runda I
Runda II
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 27.07.2013

Olimpia Elbląg
1:1
Pelikan Łowicz
27.07.2013
17:00
Legionovia Legionowo
1:2
Wisła Puławy
27.07.2013
17:30
Stal Stalowa Wola
3:0 v.o.
Limanovia Limanowa
27.07.2013
17:00
Wigry Suwałki
4:1
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
27.07.2013
19:00
Siarka Tarnobrzeg
0:3
Stal Rzeszów
27.07.2013
17:00
Pogoń Siedlce
2:1
Concordia Elbląg
27.07.2013
17:00
Motor Lublin
1:1
Olimpia Zambrów
27.07.2013
17:00
Znicz Pruszków
3:1
Stal Mielec
28.07.2013
19:00
Garbarnia Kraków
0:3
Radomiak Radom
28.07.2013
18:00

2. kolejka 03.08.2013

Stal Rzeszów
1:0
Pogoń Siedlce
03.08.2013
17:00
Radomiak Radom
1:1
Wigry Suwałki
03.08.2013
17:00
Motor Lublin
4:0
Stal Stalowa Wola
03.08.2013
15:00
Wisła Puławy
0:3
Olimpia Zambrów
03.08.2013
18:00
Olimpia Elbląg
1:0
Znicz Pruszków
03.08.2013
17:00
Garbarnia Kraków
0:3
Limanovia Limanowa
03.08.2013
18:00
Legionovia Legionowo
1:2
Stal Mielec
03.08.2013
17:30
Pelikan Łowicz
4:0
Concordia Elbląg
04.08.2013
11:15
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
1:0
Siarka Tarnobrzeg
04.08.2013
17:00

3. kolejka 10.08.2013

Znicz Pruszków
3:1
Pelikan Łowicz
09.08.2013
19:30
Wigry Suwałki
1:1
Limanovia Limanowa
09.08.2013
17:00
Legionovia Legionowo
1:2
Olimpia Elbląg
10.08.2013
17:30
Stal Stalowa Wola
1:1
Wisła Puławy
10.08.2013
17:00
Garbarnia Kraków
1:2
Motor Lublin
10.08.2013
18:00
Siarka Tarnobrzeg
2:1
Radomiak Radom
10.08.2013
17:00
Pogoń Siedlce
2:1
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
10.08.2013
17:00
Concordia Elbląg
0:0
Stal Rzeszów
10.08.2013
17:00
Olimpia Zambrów
0:1
Stal Mielec
18.09.2013
16:00

4. kolejka 17.08.2013

Znicz Pruszków
0:1
Legionovia Legionowo
16.08.2013
19:30
Radomiak Radom
5:3
Pogoń Siedlce
17.08.2013
17:00
Motor Lublin
1:3
Wigry Suwałki
17.08.2013
17:00
Wisła Puławy
2:1
Garbarnia Kraków
17.08.2013
17:00
Olimpia Elbląg
0:0
Olimpia Zambrów
17.08.2013
17:00
Pelikan Łowicz
1:2
Stal Rzeszów
18.08.2013
11:15
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
0:1
Concordia Elbląg
18.08.2013
17:00
Siarka Tarnobrzeg
3:0
Limanovia Limanowa
21.08.2013
17:00
Stal Stalowa Wola
2:1
Stal Mielec
21.08.2013
17:00

5. kolejka 24.08.2013

Legionovia Legionowo
3:2
Pelikan Łowicz
24.08.2013
17:00
Olimpia Zambrów
1:3
Znicz Pruszków
24.08.2013
19:00
Stal Stalowa Wola
1:0
Olimpia Elbląg
24.08.2013
17:00
Garbarnia Kraków
1:2
Stal Mielec
24.08.2013
18:00
Wigry Suwałki
0:4
Wisła Puławy
24.08.2013
18:30
Siarka Tarnobrzeg
2:0
Motor Lublin
24.08.2013
17:00
Pogoń Siedlce
3:0
Limanovia Limanowa
24.08.2013
17:00
Concordia Elbląg
1:0
Radomiak Radom
24.08.2013
17:00
Stal Rzeszów
0:0
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
24.08.2013
17:00

6. kolejka 31.08.2013

Znicz Pruszków
2:2
Stal Stalowa Wola
30.08.2013
19:30
Radomiak Radom
1:1
Stal Rzeszów
31.08.2013
17:00
Motor Lublin
1:2
Pogoń Siedlce
31.08.2013
16:00
Wisła Puławy
0:0
Siarka Tarnobrzeg
31.08.2013
17:00
Stal Mielec
1:1
Wigry Suwałki
31.08.2013
19:00
Legionovia Legionowo
3:0
Olimpia Zambrów
31.08.2013
17:00
Pelikan Łowicz
2:0
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
01.09.2013
11:15
Limanovia Limanowa
0:0
Concordia Elbląg
01.09.2013
17:00
Olimpia Elbląg
2:0
Garbarnia Kraków
01.09.2013
16:00

7. kolejka 07.09.2013

Stal Stalowa Wola
2:0
Legionovia Legionowo
07.09.2013
16:00
Garbarnia Kraków
0:0
Znicz Pruszków
07.09.2013
18:00
Wigry Suwałki
3:0
Olimpia Elbląg
07.09.2013
18:00
Siarka Tarnobrzeg
1:1
Stal Mielec
07.09.2013
16:00
Pogoń Siedlce
3:0
Wisła Puławy
07.09.2013
17:00
Concordia Elbląg
2:4
Motor Lublin
07.09.2013
16:00
Stal Rzeszów
1:3
Limanovia Limanowa
07.09.2013
17:00
Olimpia Zambrów
2:0
Pelikan Łowicz
08.09.2013
16:00
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
1:0
Radomiak Radom
08.09.2013
17:00

8. kolejka 14.09.2013

Znicz Pruszków
1:2
Wigry Suwałki
13.09.2013
19:30
Motor Lublin
1:1
Stal Rzeszów
14.09.2013
15:00
Wisła Puławy
2:0
Concordia Elbląg
14.09.2013
16:00
Stal Mielec
3:3
Pogoń Siedlce
14.09.2013
16:00
Olimpia Elbląg
2:0
Siarka Tarnobrzeg
14.09.2013
16:00
Legionovia Legionowo
1:2
Garbarnia Kraków
14.09.2013
16:30
Olimpia Zambrów
1:0
Stal Stalowa Wola
14.09.2013
16:00
Pelikan Łowicz
2:1
Radomiak Radom
15.09.2013
11:15
Limanovia Limanowa
1:0
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
15.09.2013
17:00

9. kolejka 21.09.2013

Wigry Suwałki
1:1
Legionovia Legionowo
20.09.2013
18:00
Stal Stalowa Wola
1:1
Pelikan Łowicz
21.09.2013
16:00
Garbarnia Kraków
1:0
Olimpia Zambrów
21.09.2013
15:00
Siarka Tarnobrzeg
2:0
Znicz Pruszków
21.09.2013
16:00
Pogoń Siedlce
1:3
Olimpia Elbląg
21.09.2013
16:00
Concordia Elbląg
1:0
Stal Mielec
21.09.2013
16:00
Stal Rzeszów
0:0
Wisła Puławy
21.09.2013
17:00
Radomiak Radom
3:0
Limanovia Limanowa
21.09.2013
16:00
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
2:3
Motor Lublin
22.09.2013
17:00

10. kolejka 28.09.2013

Motor Lublin
2:2
Radomiak Radom
28.09.2013
15:00
Wisła Puławy
1:3
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
28.09.2013
16:00
Olimpia Elbląg
1:1
Concordia Elbląg
28.09.2013
15:00
Legionovia Legionowo
3:2
Siarka Tarnobrzeg
28.09.2013
16:00
Stal Stalowa Wola
2:0
Garbarnia Kraków
28.09.2013
15:00
Pelikan Łowicz
1:0
Limanovia Limanowa
29.09.2013
11:15
Stal Mielec
4:1
Stal Rzeszów
29.09.2013
18:00
Znicz Pruszków
1:0
Pogoń Siedlce
29.09.2013
12:00
Olimpia Zambrów
1:3
Wigry Suwałki
29.09.2013
17:30

11. kolejka 05.10.2013

Garbarnia Kraków
0:5
Pelikan Łowicz
05.10.2013
18:00
Wigry Suwałki
0:2
Stal Stalowa Wola
05.10.2013
17:00
Siarka Tarnobrzeg
1:0
Olimpia Zambrów
05.10.2013
16:00
Pogoń Siedlce
4:2
Legionovia Legionowo
05.10.2013
16:00
Concordia Elbląg
1:1
Znicz Pruszków
05.10.2013
15:00
Stal Rzeszów
1:0
Olimpia Elbląg
05.10.2013
15:00
Radomiak Radom
2:3
Wisła Puławy
05.10.2013
15:30
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
2:1
Stal Mielec
06.10.2013
17:00
Limanovia Limanowa
3:2
Motor Lublin
06.10.2013
16:00

12. kolejka 12.10.2013

Stal Mielec
1:0
Radomiak Radom
 
00:00
Olimpia Zambrów
1:2
Pogoń Siedlce
 
00:00
Wisła Puławy
1:1
Limanovia Limanowa
12.10.2013
16:00
Olimpia Elbląg
0:1
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
12.10.2013
15:00
Znicz Pruszków
2:1
Stal Rzeszów
12.10.2013
18:00
Legionovia Legionowo
4:0
Concordia Elbląg
12.10.2013
15:30
Stal Stalowa Wola
0:1
Siarka Tarnobrzeg
12.10.2013
15:00
Garbarnia Kraków
1:0
Wigry Suwałki
12.10.2013
18:00
Pelikan Łowicz
4:1
Motor Lublin
13.10.2013
11:15

13. kolejka 19.10.2013

Wigry Suwałki
1:0
Pelikan Łowicz
18.10.2013
17:00
Siarka Tarnobrzeg
4:1
Garbarnia Kraków
19.10.2013
14:00
Pogoń Siedlce
2:0
Stal Stalowa Wola
19.10.2013
15:00
Concordia Elbląg
0:1
Olimpia Zambrów
19.10.2013
14:00
Stal Rzeszów
1:1
Legionovia Legionowo
19.10.2013
14:00
Radomiak Radom
3:0
Olimpia Elbląg
19.10.2013
15:00
Motor Lublin
3:3
Wisła Puławy
19.10.2013
15:00
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
0:0
Znicz Pruszków
20.10.2013
17:00
Limanovia Limanowa
1:0
Stal Mielec
20.10.2013
15:00

14. kolejka 26.10.2013

Olimpia Elbląg
0:1
Limanovia Limanowa
26.09.2013
14:00
Wigry Suwałki
2:0
Siarka Tarnobrzeg
25.10.2013
16:00
Legionovia Legionowo
0:0
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
26.10.2013
14:00
Olimpia Zambrów
0:1
Stal Rzeszów
26.10.2013
14:00
Stal Stalowa Wola
3:0
Concordia Elbląg
26.10.2013
13:00
Garbarnia Kraków
2:3
Pogoń Siedlce
26.10.2013
14:00
Pelikan Łowicz
0:0
Wisła Puławy
27.10.2013
11:15
Stal Mielec
3:1
Motor Lublin
27.10.2013
17:00
Znicz Pruszków
3:2
Radomiak Radom
27.10.2013
12:00

15. kolejka 02.11.2013

Wisła Puławy
0:1
Stal Mielec
31.10.2013
16:00
Stal Rzeszów
1:1
Stal Stalowa Wola
02.11.2013
13:00
Radomiak Radom
2:2
Legionovia Legionowo
02.11.2013
13:00
Siarka Tarnobrzeg
1:1
Pelikan Łowicz
03.11.2013
13:30
Pogoń Siedlce
1:1
Wigry Suwałki
03.11.2013
14:00
Concordia Elbląg
1:2
Garbarnia Kraków
03.11.2013
13:00
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
1:2
Olimpia Zambrów
03.11.2013
16:00
Limanovia Limanowa
1:1
Znicz Pruszków
03.11.2013
13:00
Motor Lublin
2:0
Olimpia Elbląg
03.11.2013
13:00

16. kolejka 09.11.2013

Znicz Pruszków
4:1
Motor Lublin
08.11.2013
19:00
Olimpia Elbląg
2:1
Wisła Puławy
09.11.2013
13:00
Legionovia Legionowo
0:0
Limanovia Limanowa
09.11.2013
13:30
Olimpia Zambrów
1:1
Radomiak Radom
09.11.2013
13:00
Stal Stalowa Wola
4:0
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
09.11.2013
13:00
Garbarnia Kraków
2:2
Stal Rzeszów
09.11.2013
13:00
Wigry Suwałki
2:1
Concordia Elbląg
09.11.2013
15:00
Siarka Tarnobrzeg
4:1
Pogoń Siedlce
09.11.2013
14:00
Pelikan Łowicz
0:1
Stal Mielec
10.11.2013
11:15

17. kolejka 16.11.2013

Pogoń Siedlce
2:0
Pelikan Łowicz
16.11.2013
13:00
Stal Rzeszów
3:0
Wigry Suwałki
16.11.2013
13:00
Radomiak Radom
1:1
Stal Stalowa Wola
16.11.2013
13:00
Motor Lublin
0:0
Legionovia Legionowo
16.11.2013
12:00
Wisła Puławy
1:1
Znicz Pruszków
16.11.2013
16:00
Concordia Elbląg
1:2
Siarka Tarnobrzeg
17.11.2013
13:00
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
0:1
Garbarnia Kraków
17.11.2013
16:00
Limanovia Limanowa
2:1
Olimpia Zambrów
17.11.2013
13:00
Stal Mielec
0:0
Olimpia Elbląg
17.11.2013
17:00

18. kolejka 23.11.2013

Wisła Puławy
1:0
Legionovia Legionowo
23.11.2013
16:00
Radomiak Radom
1:2
Garbarnia Kraków
23.11.2013
13:00
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
0:0
Wigry Suwałki
23.11.2013
15:00
Stal Rzeszów
1:1
Siarka Tarnobrzeg
23.11.2013
13:30
Concordia Elbląg
1:3
Pogoń Siedlce
23.11.2013
13:30
Olimpia Zambrów
4:1
Motor Lublin
23.11.2013
13:30
Pelikan Łowicz
1:0
Olimpia Elbląg
24.11.2013
11:15
Stal Mielec
1:0
Znicz Pruszków
24.11.2013
17:00
Limanovia Limanowa
1:1
Stal Stalowa Wola
24.11.2013
13:00

19. kolejka 08.03.2014

Siarka Tarnobrzeg
1:0
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
08.03.2014
14:00
Stal Stalowa Wola
3:2
Motor Lublin
08.03.2014
14:00
Olimpia Zambrów
3:5
Wisła Puławy
08.03.2014
14:00
Limanovia Limanowa
0:1
Garbarnia Kraków
08.03.2014
15:00
Concordia Elbląg
1:1
Pelikan Łowicz
09.03.2014
12:00
Pogoń Siedlce
1:1
Stal Rzeszów
09.03.2014
15:00
Wigry Suwałki
2:1
Radomiak Radom
09.03.2014
15:00
Znicz Pruszków
2:1
Olimpia Elbląg
09.03.2014
12:00
Stal Mielec
1:3
Legionovia Legionowo
09.03.2014
17:00

20. kolejka 15.03.2014

Olimpia Elbląg
1:1
Legionovia Legionowo
15.03.2014
16:00
Wisła Puławy
2:0
Stal Stalowa Wola
15.03.2014
16:00
Motor Lublin
3:1
Garbarnia Kraków
15.03.2014
14:30
Radomiak Radom
0:4
Siarka Tarnobrzeg
15.03.2014
15:00
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
2:1
Pogoń Siedlce
15.03.2014
15:00
Stal Rzeszów
0:1
Concordia Elbląg
15.03.2014
15:00
Pelikan Łowicz
0:2
Znicz Pruszków
16.03.2014
11:15
Stal Mielec
1:3
Olimpia Zambrów
16.03.2014
17:00
Limanovia Limanowa
2:0
Wigry Suwałki
16.03.2014
15:00

21. kolejka 22.03.2014

Stal Rzeszów
0:1
Pelikan Łowicz
22.03.2014
15:00
Garbarnia Kraków
0:1
Wisła Puławy
22.03.2014
15:00
Olimpia Zambrów
0:1
Olimpia Elbląg
22.03.2014
14:00
Legionovia Legionowo
2:2
Znicz Pruszków
22.03.2014
15:00
Concordia Elbląg
0:0
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
23.03.2014
12:00
Pogoń Siedlce
1:0
Radomiak Radom
23.03.2014
15:00
Limanovia Limanowa
2:1
Siarka Tarnobrzeg
23.03.2014
16:00
Wigry Suwałki
2:1
Motor Lublin
23.03.2014
15:00
Stal Mielec
0:1
Stal Stalowa Wola
23.03.2014
18:00

22. kolejka 29.03.2014

Znicz Pruszków
3:3
Olimpia Zambrów
29.03.2014
18:00
Olimpia Elbląg
1:0
Stal Stalowa Wola
29.03.2014
16:00
Wisła Puławy
2:2
Wigry Suwałki
29.03.2014
16:00
Motor Lublin
1:3
Siarka Tarnobrzeg
29.03.2014
15:00
Radomiak Radom
0:0
Concordia Elbląg
29.03.2014
15:00
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
0:1
Stal Rzeszów
29.03.2014
15:00
Pelikan Łowicz
1:2
Legionovia Legionowo
30.03.2014
11:15
Stal Mielec
1:0
Garbarnia Kraków
30.03.2014
18:00
Limanovia Limanowa
0:0
Pogoń Siedlce
30.03.2014
16:00

23. kolejka 05.04.2014

Pogoń Siedlce
2:1
Motor Lublin
03.04.2014
16:30
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
0:2
Pelikan Łowicz
04.04.2014
18:00
Stal Stalowa Wola
1:1
Znicz Pruszków
04.04.2014
17:00
Stal Rzeszów
1:0
Radomiak Radom
05.04.2014
16:00
Siarka Tarnobrzeg
2:0
Wisła Puławy
05.04.2014
16:00
Wigry Suwałki
1:1
Stal Mielec
05.04.2014
16:30
Garbarnia Kraków
0:2
Olimpia Elbląg
05.04.2014
15:00
Olimpia Zambrów
0:3
Legionovia Legionowo
05.04.2014
15:00
Concordia Elbląg
4:0
Limanovia Limanowa
06.04.2014
12:00

24. kolejka 12.04.2014

Znicz Pruszków
0:1
Garbarnia Kraków
11.04.2014
18:00
Legionovia Legionowo
1:0
Stal Stalowa Wola
12.04.2014
16:00
Olimpia Elbląg
0:0
Wigry Suwałki
12.04.2014
17:00
Wisła Puławy
0:1
Pogoń Siedlce
12.04.2014
17:00
Motor Lublin
1:1
Concordia Elbląg
12.04.2014
16:00
Radomiak Radom
1:0
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
12.04.2014
15:30
Pelikan Łowicz
2:2
Olimpia Zambrów
13.04.2014
11:15
Stal Mielec
1:1
Siarka Tarnobrzeg
13.04.2014
19:00
Limanovia Limanowa
2:1
Stal Rzeszów
13.04.2014
15:00

25. kolejka 19.04.2014

Concordia Elbląg
2:1
Wisła Puławy
18.04.2014
18:00
Wigry Suwałki
0:0
Znicz Pruszków
18.04.2014
18:00
Garbarnia Kraków
0:3
Legionovia Legionowo
18.04.2014
17:00
Radomiak Radom
1:0
Pelikan Łowicz
19.04.2014
16:00
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
3:3
Limanovia Limanowa
19.04.2014
14:00
Stal Rzeszów
2:2
Motor Lublin
19.04.2014
17:00
Pogoń Siedlce
4:0
Stal Mielec
19.04.2014
15:00
Siarka Tarnobrzeg
1:0
Olimpia Elbląg
19.04.2014
16:00
Stal Stalowa Wola
0:0
Olimpia Zambrów
19.04.2014
17:00

26. kolejka 23.04.2014

Pelikan Łowicz
2:0
Stal Stalowa Wola
23.04.2014
16:30
Olimpia Zambrów
0:1
Garbarnia Kraków
23.04.2014
16:00
Legionovia Legionowo
0:0
Wigry Suwałki
23.04.2014
17:00
Znicz Pruszków
4:0
Siarka Tarnobrzeg
23.04.2014
18:00
Olimpia Elbląg
2:2
Pogoń Siedlce
23.04.2014
17:00
Stal Mielec
0:1
Concordia Elbląg
23.04.2014
19:00
Wisła Puławy
2:1
Stal Rzeszów
23.04.2014
17:00
Motor Lublin
2:0
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
23.04.2014
17:00
Limanovia Limanowa
1:0
Radomiak Radom
23.04.2014
16:00

27. kolejka 26.04.2014

Radomiak Radom
4:2
Motor Lublin
26.04.2014
16:00
Siarka Tarnobrzeg
4:1
Legionovia Legionowo
26.04.2014
17:00
Limanovia Limanowa
2:2
Pelikan Łowicz
27.04.2014
16:00
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
1:6
Wisła Puławy
27.04.2014
17:00
Stal Rzeszów
2:0
Stal Mielec
27.04.2014
14:00
Concordia Elbląg
0:3
Olimpia Elbląg
27.04.2014
12:00
Pogoń Siedlce
1:0
Znicz Pruszków
27.04.2014
16:00
Olimpia Zambrów
1:0
Wigry Suwałki
27.04.2014
16:00
Garbarnia Kraków
1:1
Stal Stalowa Wola
27.04.2014
16:00

28. kolejka 03.05.2014

Znicz Pruszków
2:0
Concordia Elbląg
02.05.2014
16:00
Stal Stalowa Wola
0:2
Wigry Suwałki
03.05.2014
17:00
Olimpia Zambrów
0:3
Siarka Tarnobrzeg
03.05.2014
17:00
Legionovia Legionowo
5:1
Pogoń Siedlce
03.05.2014
17:00
Olimpia Elbląg
2:0
Stal Rzeszów
03.05.2014
17:00
Wisła Puławy
0:0
Radomiak Radom
03.05.2014
17:00
Motor Lublin
4:1
Limanovia Limanowa
03.05.2014
17:00
Pelikan Łowicz
1:1
Garbarnia Kraków
04.05.2014
11:15
Stal Mielec
3:0
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
04.05.2014
20:00

29. kolejka 10.05.2014

Motor Lublin
2:2
Pelikan Łowicz
10.05.2014
17:00
Radomiak Radom
2:1
Stal Mielec
10.05.2014
17:00
Stal Rzeszów
2:0
Znicz Pruszków
10.05.2014
17:00
Siarka Tarnobrzeg
1:2
Stal Stalowa Wola
10.05.2014
17:00
Wigry Suwałki
4:0
Garbarnia Kraków
10.05.2014
18:30
Limanovia Limanowa
2:2
Wisła Puławy
11.05.2014
17:00
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
1:2
Olimpia Elbląg
11.05.2014
17:00
Concordia Elbląg
1:2
Legionovia Legionowo
11.05.2014
12:00
Pogoń Siedlce
0:3
Olimpia Zambrów
11.05.2014
16:00

30. kolejka 17.05.2014

Garbarnia Kraków
0:0
Siarka Tarnobrzeg
17.05.2014
17:00
Stal Stalowa Wola
1:2
Pogoń Siedlce
17.05.2014
17:00
Olimpia Zambrów
5:1
Concordia Elbląg
17.05.2014
17:00
Legionovia Legionowo
2:3
Stal Rzeszów
17.05.2014
17:30
Znicz Pruszków
4:0
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
17.05.2014
19:00
Olimpia Elbląg
1:2
Radomiak Radom
17.05.2014
18:00
Wisła Puławy
3:1
Motor Lublin
17.05.2014
18:00
Pelikan Łowicz
0:1
Wigry Suwałki
18.05.2014
11:15
Stal Mielec
3:0
Limanovia Limanowa
18.05.2014
20:00

31. kolejka 21.05.2014

Wisła Puławy
1:0
Pelikan Łowicz
21.05.2014
18:00
Motor Lublin
0:1
Stal Mielec
21.05.2014
17:00
Limanovia Limanowa
1:1
Olimpia Elbląg
21.05.2014
17:00
Radomiak Radom
1:2
Znicz Pruszków
21.05.2014
17:00
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
0:4
Legionovia Legionowo
21.05.2014
19:00
Stal Rzeszów
0:3
Olimpia Zambrów
21.05.2014
17:00
Concordia Elbląg
0:2
Stal Stalowa Wola
21.05.2014
18:00
Pogoń Siedlce
2:0
Garbarnia Kraków
21.05.2014
18:00
Siarka Tarnobrzeg
0:3
Wigry Suwałki
21.05.2014
17:00

32. kolejka 24.05.2014

Stal Stalowa Wola
3:1
Stal Rzeszów
24.05.2014
17:00
Legionovia Legionowo
1:3
Radomiak Radom
24.05.2014
17:00
Olimpia Elbląg
4:1
Motor Lublin
24.05.2014
18:00
Pelikan Łowicz
0:1
Siarka Tarnobrzeg
25.05.2014
15:00
Wigry Suwałki
2:1
Pogoń Siedlce
25.05.2014
18:00
Garbarnia Kraków
0:2
Concordia Elbląg
25.05.2014
17:00
Olimpia Zambrów
0:0
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
25.05.2014
17:00
Znicz Pruszków
0:1
Limanovia Limanowa
25.05.2014
19:00
Stal Mielec
1:0
Wisła Puławy
25.05.2014
20:00

33. kolejka 01.06.2014

Stal Mielec
2:1
Pelikan Łowicz
01.06.2014
17:00
Wisła Puławy
1:1
Olimpia Elbląg
01.06.2014
17:00
Motor Lublin
2:1
Znicz Pruszków
01.06.2014
17:00
Limanovia Limanowa
0:3
Legionovia Legionowo
01.06.2014
17:00
Radomiak Radom
1:0
Olimpia Zambrów
01.06.2014
17:00
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
0:2
Stal Stalowa Wola
01.06.2014
17:00
Stal Rzeszów
2:1
Garbarnia Kraków
01.06.2014
17:00
Concordia Elbląg
0:3
Wigry Suwałki
01.06.2014
17:00
Pogoń Siedlce
3:1
Siarka Tarnobrzeg
01.06.2014
17:00

34. kolejka 08.06.2014

Pelikan Łowicz
4:1
Pogoń Siedlce
08.06.2014
17:00
Siarka Tarnobrzeg
5:0
Concordia Elbląg
08.06.2014
17:00
Wigry Suwałki
3:2
Stal Rzeszów
08.06.2014
17:00
Garbarnia Kraków
2:0
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
08.06.2014
17:00
Stal Stalowa Wola
1:1
Radomiak Radom
08.06.2014
17:00
Olimpia Zambrów
0:0
Limanovia Limanowa
08.06.2014
17:00
Legionovia Legionowo
2:1
Motor Lublin
08.06.2014
17:00
Znicz Pruszków
2:0
Wisła Puławy
08.06.2014
17:00
Olimpia Elbląg
2:2
Stal Mielec
08.06.2014
17:00

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

Brak zaplanowanych spotkań.

34. kolejka 08.06.2014

08.06.2014
17:00
Pelikan Łowicz
4:1
Pogoń Siedlce
08.06.2014
17:00
Siarka Tarnobrzeg
5:0
Concordia Elbląg
08.06.2014
17:00
Wigry Suwałki
3:2
Stal Rzeszów
08.06.2014
17:00
Garbarnia Kraków
2:0
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
08.06.2014
17:00
Stal Stalowa Wola
1:1
Radomiak Radom
08.06.2014
17:00
Olimpia Zambrów
0:0
Limanovia Limanowa
08.06.2014
17:00
Legionovia Legionowo
2:1
Motor Lublin
08.06.2014
17:00
Znicz Pruszków
2:0
Wisła Puławy
08.06.2014
17:00
Olimpia Elbląg
2:2
Stal Mielec

34. kolejka 08.06.2014

08.06.2014
17:00
Pelikan Łowicz
4:1
Pogoń Siedlce
08.06.2014
17:00
Siarka Tarnobrzeg
5:0
Concordia Elbląg
08.06.2014
17:00
Wigry Suwałki
3:2
Stal Rzeszów
08.06.2014
17:00
Garbarnia Kraków
2:0
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
08.06.2014
17:00
Stal Stalowa Wola
1:1
Radomiak Radom
08.06.2014
17:00
Olimpia Zambrów
0:0
Limanovia Limanowa
08.06.2014
17:00
Legionovia Legionowo
2:1
Motor Lublin
08.06.2014
17:00
Znicz Pruszków
2:0
Wisła Puławy
08.06.2014
17:00
Olimpia Elbląg
2:2
Stal Mielec

Wiadomości ligowe


PKO Ekstraklasa

Wisła Kraków
:
Radomiak Radom
26.11.2021
20:30
Piast Gliwice
2:1
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
26.11.2021
18:00
Śląsk Wrocław
:
Stal Mielec
27.11.2021
15:00
Pogoń Szczecin
:
Lechia Gdańsk
27.11.2021
17:30
Górnik Łęczna
:
Górnik Zabrze
27.11.2021
12:30
Raków Częstochowa
:
Zagłębie Lubin
27.11.2021
20:00
Wisła Płock
:
Cracovia Kraków
28.11.2021
12:30
Legia Warszawa
:
Jagiellonia Białystok
28.11.2021
17:30
Lech Poznań
:
Warta Poznań
28.11.2021
15:00

Fortuna I Liga

Odra Opole
:
Podbeskidzie Bielsko Biała
26.11.2021
20:30
GKS Katowice
2:3
Miedź Legnica
26.11.2021
18:00
Skra Częstochowa
0:0
ŁKS Łódź
26.11.2021
18:00
Chrobry Głogów
:
Arka Gdynia
27.11.2021
12:40
Puszcza Niepołomice
:
Korona Kielce
27.11.2021
20:30
GKS Tychy
:
Resovia Rzeszów
28.11.2021
12:40
Sandecja Nowy Sącz
:
Górnik Polkowice
28.11.2021
15:00
Widzew Łódź
:
Zagłębie Sosnowiec
28.11.2021
18:00

eWinner II Liga

Ruch Chorzów
0:0
Motor Lublin
26.11.2021
18:05
Stal Rzeszów
:
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
27.11.2021
16:00
Znicz Pruszków
:
GKS Bełchatów
27.11.2021
12:00
Wigry Suwałki
:
KKS 1925 Kalisz
27.11.2021
12:00
Hutnik Kraków
:
Olimpia Elbląg
27.11.2021
13:00
Radunia Stężyca
:
Garbarnia Kraków
27.11.2021
13:00
Sokół Ostróda
:
Chojniczanka Chojnice
27.11.2021
13:00
Wisła Puławy
:
Lech II Poznań
28.11.2021
16:00
Śląsk II Wrocław
:
Pogoń Siedlce
28.11.2021
13:00

Centralna Liga Juniorów U-17, gr. D - jesień

Motor Lublin
:
Resovia Rzeszów
28.11.2021
12:00

Ekstraliga Kobiet

APLG Gdańsk
:
Rekord Bielsko Biała
27.11.2021
14:00

I Liga Kobiet

Stomil Olsztyn
:
Ząbkovia Ząbki
27.11.2021
12:00
SWD Wodzisław
:
ROW Rybnik
27.11.2021
15:00

I liga futsalu, gr. południowa

Futsal Nowiny
:
Sośnica Gliwice
27.11.2021
19:00
AZS UEK Kraków
:
PA Nova Gliwice
27.11.2021
19:00
Heiro Rzeszów
:
FC Siemianowice Śląskie
27.11.2021
16:00
Unia Tarnów
:
BSF Bochnia
28.11.2021
17:00
AZS UŚ Katowice
:
AZS UMCS Lublin
28.11.2021
16:00
Gwiazda Ruda Śląska
:
GKS Futsal Tychy
28.11.2021
14:00

Ekstraliga Futsalu Kobiet, gr. południowa

Tarnovia Tarnów
:
AZS UJ Kraków
27.11.2021
16:00
Respekt Myślenice
:
AZS UEK Słomniczanka Słomniki
28.11.2021
18:00

I Liga Futsalu Kobiet, gr. południowa

Unia Opole
:
ISD-AJD Częstochowa
27.11.2021
 
AZS UŚ Katowice
:
Plon Błotnica Strzelecka
28.11.2021
12:30
AZS UP Wanda Kraków
:
Wierzbowianka Wierzbno
28.11.2021
17:00

II Liga Futsalu Kobiet, gr. małopolska

Tyniec Kraków
:
Kalwarianka Kalwaria Z.
27.11.2021
 
Wierzbowianka II Wierzbno
:
Wawel Kraków
28.11.2021
19:00