facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Klasa Okręgowa (Kraków II)

Tabela
Runda I
Runda II
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 17.08.2013

Kmita Zabierzów
0:2
Proszowianka Proszowice
17.08.2013
17:00
Podgórze Kraków
7:0
Pozowianka Pozowice
17.08.2013
17:00
Lotnik Kryspinów
0:5
Kaszowianka Kaszów
17.08.2013
17:00
Prokocim Kraków
1:1
Garbarnia II Kraków
17.08.2013
17:00
Skawinka Skawina
1:1
Pogoń Skotniki
17.08.2013
17:00
Piast Wołowice
5:1
Tramwaj Kraków
18.08.2013
16:00

2. kolejka 24.08.2013

Tramwaj Kraków
0:2
Lotnik Kryspinów
24.08.2013
17:00
Pozowianka Pozowice
1:3
Piast Wołowice
24.08.2013
17:00
Kmita Zabierzów
1:1
Podgórze Kraków
24.08.2013
17:00
Proszowianka Proszowice
7:1
Pogoń Skotniki
25.08.2013
17:00
Garbarnia II Kraków
3:0
Skawinka Skawina
25.08.2013
11:00
Kaszowianka Kaszów
2:2
Prokocim Kraków
25.08.2013
17:00

3. kolejka 31.08.2013

Podgórze Kraków
0:5
Proszowianka Proszowice
31.08.2013
17:00
Prokocim Kraków
3:1
Tramwaj Kraków
31.08.2013
17:00
Skawinka Skawina
0:0
Kaszowianka Kaszów
31.08.2013
17:00
Pogoń Skotniki
2:1
Garbarnia II Kraków
31.08.2013
17:00
Piast Wołowice
1:4
Kmita Zabierzów
01.09.2013
14:30
Lotnik Kryspinów
2:1
Pozowianka Pozowice
01.09.2013
16:30

4. kolejka 07.09.2013

Proszowianka Proszowice
3:0
Garbarnia II Kraków
07.09.2013
16:30
Tramwaj Kraków
0:4
Skawinka Skawina
07.09.2013
16:30
Pozowianka Pozowice
1:9
Prokocim Kraków
07.09.2013
16:30
Kmita Zabierzów
0:1
Lotnik Kryspinów
07.09.2013
16:30
Kaszowianka Kaszów
0:0
Pogoń Skotniki
08.09.2013
16:00
Podgórze Kraków
2:1
Piast Wołowice
08.09.2013
16:30

5. kolejka 14.09.2013

Lotnik Kryspinów
1:0
Podgórze Kraków
14.09.2013
16:00
Prokocim Kraków
2:2
Kmita Zabierzów
14.09.2013
16:00
Skawinka Skawina
5:1
Pozowianka Pozowice
14.09.2013
16:00
Pogoń Skotniki
2:0
Tramwaj Kraków
14.09.2013
16:00
Piast Wołowice
0:1
Proszowianka Proszowice
15.09.2013
16:00
Garbarnia II Kraków
0:0
Kaszowianka Kaszów
15.09.2013
16:00

6. kolejka 21.09.2013

Tramwaj Kraków
0:2
Garbarnia II Kraków
21.09.2013
16:00
Pozowianka Pozowice
2:1
Pogoń Skotniki
21.09.2013
16:00
Kmita Zabierzów
0:2
Skawinka Skawina
21.09.2013
16:00
Podgórze Kraków
0:6
Prokocim Kraków
21.09.2013
16:00
Proszowianka Proszowice
0:1
Kaszowianka Kaszów
22.09.2013
16:00
Piast Wołowice
5:0
Lotnik Kryspinów
22.09.2013
15:00

7. kolejka 28.09.2013

Prokocim Kraków
3:1
Piast Wołowice
28.09.2013
16:00
Skawinka Skawina
0:1
Podgórze Kraków
28.09.2013
16:00
Pogoń Skotniki
2:2
Kmita Zabierzów
28.09.2013
16:00
Lotnik Kryspinów
1:8
Proszowianka Proszowice
29.09.2013
16:00
Garbarnia II Kraków
9:1
Pozowianka Pozowice
29.09.2013
11:00
Kaszowianka Kaszów
2:0
Tramwaj Kraków
29.09.2013
14:00

8. kolejka 05.10.2013

Pozowianka Pozowice
1:4
Kaszowianka Kaszów
05.10.2013
15:30
Kmita Zabierzów
3:2
Garbarnia II Kraków
05.10.2013
15:00
Podgórze Kraków
3:0
Pogoń Skotniki
05.10.2013
15:30
Lotnik Kryspinów
1:4
Prokocim Kraków
05.10.2013
15:30
Proszowianka Proszowice
12:0
Tramwaj Kraków
06.10.2013
15:00
Piast Wołowice
2:2
Skawinka Skawina
06.10.2013
15:30

9. kolejka 12.10.2013

Prokocim Kraków
1:3
Proszowianka Proszowice
12.10.2013
15:00
Skawinka Skawina
3:0
Lotnik Kryspinów
12.10.2013
15:00
Pogoń Skotniki
0:4
Piast Wołowice
12.10.2013
15:00
Tramwaj Kraków
1:3
Pozowianka Pozowice
12.10.2013
15:00
Garbarnia II Kraków
1:1
Podgórze Kraków
13.10.2013
15:00
Kaszowianka Kaszów
2:0
Kmita Zabierzów
13.10.2013
14:00

10. kolejka 19.10.2013

Kmita Zabierzów
3:0
Tramwaj Kraków
19.10.2013
15:00
Podgórze Kraków
2:2
Kaszowianka Kaszów
19.10.2013
15:00
Lotnik Kryspinów
1:2
Pogoń Skotniki
19.10.2013
15:00
Prokocim Kraków
2:1
Skawinka Skawina
19.10.2013
15:00
Proszowianka Proszowice
14:0
Pozowianka Pozowice
20.10.2013
15:00
Piast Wołowice
5:2
Garbarnia II Kraków
20.10.2013
15:00

11. kolejka 26.10.2013

Skawinka Skawina
1:3
Proszowianka Proszowice
26.10.2013
15:00
Pogoń Skotniki
1:3
Prokocim Kraków
26.10.2013
15:00
Tramwaj Kraków
0:7
Podgórze Kraków
26.10.2013
15:00
Pozowianka Pozowice
1:6
Kmita Zabierzów
26.10.2013
15:00
Garbarnia II Kraków
5:0
Lotnik Kryspinów
27.10.2013
14:00
Kaszowianka Kaszów
1:0
Piast Wołowice
27.10.2013
14:00

12. kolejka 05.04.2014

Pozowianka Pozowice
0:5
Podgórze Kraków
05.04.2014
16:30
Tramwaj Kraków
0:0
Piast Wołowice
05.04.2014
16:00
Proszowianka Proszowice
7:0
Kmita Zabierzów
06.04.2014
16:30
Kaszowianka Kaszów
3:0
Lotnik Kryspinów
06.04.2014
14:00
Garbarnia II Kraków
1:2
Prokocim Kraków
06.04.2014
11:00
Pogoń Skotniki
1:3
Skawinka Skawina
06.04.2014
16:00

13. kolejka 12.04.2014

Pogoń Skotniki
0:2
Proszowianka Proszowice
12.04.2014
17:00
Skawinka Skawina
2:1
Garbarnia II Kraków
12.04.2014
17:00
Prokocim Kraków
0:3
Kaszowianka Kaszów
12.04.2014
17:00
Lotnik Kryspinów
2:3
Tramwaj Kraków
12.04.2014
17:00
Piast Wołowice
1:2
Pozowianka Pozowice
13.04.2014
16:00
Podgórze Kraków
0:0
Kmita Zabierzów
13.04.2014
17:00

14. kolejka 19.04.2014

Proszowianka Proszowice
2:1
Podgórze Kraków
19.04.2014
17:00
Kmita Zabierzów
2:3
Piast Wołowice
19.04.2014
17:00
Pozowianka Pozowice
1:1
Lotnik Kryspinów
19.04.2014
17:00
Tramwaj Kraków
0:0
Prokocim Kraków
19.04.2014
11:00
Kaszowianka Kaszów
0:1
Skawinka Skawina
19.04.2014
14:00
Garbarnia II Kraków
10:0
Pogoń Skotniki
19.04.2014
17:00

15. kolejka 26.04.2014

Pogoń Skotniki
0:1
Kaszowianka Kaszów
26.04.2014
17:00
Skawinka Skawina
2:2
Tramwaj Kraków
26.04.2014
17:00
Prokocim Kraków
0:1
Pozowianka Pozowice
26.04.2014
17:00
Lotnik Kryspinów
0:3
Kmita Zabierzów
26.04.2014
17:00
Garbarnia II Kraków
3:1
Proszowianka Proszowice
27.04.2014
11:00
Piast Wołowice
3:5
Podgórze Kraków
27.04.2014
16:00

16. kolejka 03.05.2014

Podgórze Kraków
3:0 v.o.
Lotnik Kryspinów
03.05.2014
17:00
na boisku 2:1, po weryfikacji,
Kmita Zabierzów
3:2
Prokocim Kraków
03.05.2014
17:00
Pozowianka Pozowice
0:3
Skawinka Skawina
03.05.2014
17:00
Tramwaj Kraków
0:1
Pogoń Skotniki
03.05.2014
17:00
Proszowianka Proszowice
5:0
Piast Wołowice
04.05.2014
17:30
Kaszowianka Kaszów
2:3
Garbarnia II Kraków
04.05.2014
14:00

17. kolejka 10.05.2014

Pogoń Skotniki
0:0
Pozowianka Pozowice
10.05.2014
17:00
Skawinka Skawina
1:1
Kmita Zabierzów
10.05.2014
17:30
Prokocim Kraków
2:1
Podgórze Kraków
10.05.2014
17:30
Lotnik Kryspinów
2:1
Piast Wołowice
10.05.2014
17:00
Kaszowianka Kaszów
0:0
Proszowianka Proszowice
11.05.2014
16:00
Garbarnia II Kraków
2:2
Tramwaj Kraków
11.05.2014
17:30

18. kolejka 17.05.2014

Pozowianka Pozowice
0:3
Garbarnia II Kraków
17.05.2014
17:00
Tramwaj Kraków
1:2
Kaszowianka Kaszów
17.05.2014
17:00
Piast Wołowice
0:4
Prokocim Kraków
18.05.2014
16:00
Podgórze Kraków
2:3
Skawinka Skawina
21.05.2014
17:30
Kmita Zabierzów
3:0
Pogoń Skotniki
21.05.2014
18:00
Proszowianka Proszowice
7:0
Lotnik Kryspinów
28.05.2014
18:00

19. kolejka 24.05.2014

Tramwaj Kraków
1:4
Proszowianka Proszowice
21.05.2014
18:00
Pogoń Skotniki
3:3
Podgórze Kraków
24.05.2014
18:00
Skawinka Skawina
2:1
Piast Wołowice
24.05.2014
17:00
Prokocim Kraków
4:2
Lotnik Kryspinów
24.05.2014
17:30
Kaszowianka Kaszów
8:0
Pozowianka Pozowice
25.05.2014
14:00
Garbarnia II Kraków
0:5
Kmita Zabierzów
25.05.2014
11:00

20. kolejka 31.05.2014

Lotnik Kryspinów
1:4
Skawinka Skawina
31.05.2014
17:00
Podgórze Kraków
3:1
Garbarnia II Kraków
31.05.2014
18:00
Kmita Zabierzów
1:1
Kaszowianka Kaszów
31.05.2014
17:00
Pozowianka Pozowice
1:1
Tramwaj Kraków
31.05.2014
18:00
Proszowianka Proszowice
2:2
Prokocim Kraków
01.06.2014
18:00
Piast Wołowice
4:0
Pogoń Skotniki
01.06.2014
16:00

21. kolejka 07.06.2014

Pozowianka Pozowice
0:3
Proszowianka Proszowice
07.06.2014
17:00
Tramwaj Kraków
2:1
Kmita Zabierzów
07.06.2014
17:00
Kaszowianka Kaszów
2:3
Podgórze Kraków
07.06.2014
17:00
Garbarnia II Kraków
7:0
Piast Wołowice
07.06.2014
17:00
Pogoń Skotniki
2:0
Lotnik Kryspinów
07.06.2014
17:00
Skawinka Skawina
6:1
Prokocim Kraków
07.06.2014
17:00

22. kolejka 14.06.2014

Proszowianka Proszowice
4:3
Skawinka Skawina
14.06.2014
17:00
Prokocim Kraków
1:1
Pogoń Skotniki
14.06.2014
17:00
Lotnik Kryspinów
1:1
Garbarnia II Kraków
14.06.2014
17:00
Piast Wołowice
0:3
Kaszowianka Kaszów
14.06.2014
17:00
Podgórze Kraków
3:2
Tramwaj Kraków
14.06.2014
17:00
Kmita Zabierzów
6:0
Pozowianka Pozowice
14.06.2014
15:00

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

Brak zaplanowanych spotkań.

22. kolejka 14.06.2014

14.06.2014
17:00
Proszowianka Proszowice
4:3
Skawinka Skawina
14.06.2014
17:00
Prokocim Kraków
1:1
Pogoń Skotniki
14.06.2014
17:00
Lotnik Kryspinów
1:1
Garbarnia II Kraków
14.06.2014
17:00
Piast Wołowice
0:3
Kaszowianka Kaszów
14.06.2014
17:00
Podgórze Kraków
3:2
Tramwaj Kraków
14.06.2014
15:00
Kmita Zabierzów
6:0
Pozowianka Pozowice

22. kolejka 14.06.2014

14.06.2014
17:00
Proszowianka Proszowice
4:3
Skawinka Skawina
14.06.2014
17:00
Prokocim Kraków
1:1
Pogoń Skotniki
14.06.2014
17:00
Lotnik Kryspinów
1:1
Garbarnia II Kraków
14.06.2014
17:00
Piast Wołowice
0:3
Kaszowianka Kaszów
14.06.2014
17:00
Podgórze Kraków
3:2
Tramwaj Kraków
14.06.2014
15:00
Kmita Zabierzów
6:0
Pozowianka Pozowice

Wiadomości ligowe


PKO Ekstraklasa

Raków Częstochowa
1:0
Podbeskidzie Bielsko Biała
26.02.2021
18:00
Warta Poznań
1:2
Lech Poznań
26.02.2021
20:30
Jagiellonia Białystok
0:1
Piast Gliwice
27.02.2021
17:30
Stal Mielec
0:1
Lechia Gdańsk
27.02.2021
15:00
Górnik Zabrze
1:2
Legia Warszawa
27.02.2021
20:00
Śląsk Wrocław
:
Pogoń Szczecin
28.02.2021
17:30
Cracovia Kraków
:
Zagłębie Lubin
28.02.2021
15:00
Wisła Płock
:
Wisła Kraków
28.02.2021
12:30

Fortuna I liga

Arka Gdynia
1:0
GKS Jastrzębie
26.02.2021
16:00
Widzew Łódź
1:1
Radomiak Radom
26.02.2021
17:40
Resovia Rzeszów
2:1
Puszcza Niepołomice
26.02.2021
14:00
ŁKS Łódź
2:1
Odra Opole
27.02.2021
12:40
Sandecja Nowy Sącz
2:0
Miedź Legnica
27.02.2021
13:00
GKS Bełchatów
1:2
Górnik Łęczna
27.02.2021
16:00
Stomil Olsztyn
1:2
GKS Tychy
27.02.2021
13:00
Zagłębie Sosnowiec
1:1
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
27.02.2021
15:00
Korona Kielce
:
Chrobry Głogów
28.02.2021
12:40

II liga

Znicz Pruszków
1:2
Wigry Suwałki
27.02.2021
12:00
Pogoń Siedlce
2:0
Bytovia Bytów
27.02.2021
13:00
Olimpia Grudziądz
1:0
Motor Lublin
27.02.2021
14:00
Lech II Poznań
5:1
Stal Rzeszów
27.02.2021
13:00
GKS Katowice
2:1
Sokół Ostróda
27.02.2021
17:00
Olimpia Elbląg
1:0
KKS 1925 Kalisz
27.02.2021
14:00
Skra Częstochowa
1:0
Garbarnia Kraków
27.02.2021
13:00
Górnik Polkowice
:
Chojniczanka Chojnice
28.02.2021
20:00
Błękitni Stargard
:
Śląsk II Wrocław
28.02.2021
13:00

III liga, gr. 4

Podlasie Biała Podlaska
2:1
Orlęta Radzyń Podlaski
27.02.2021
14:00
KSZO Ostrowiec Św.
1:0
Sokół Sieniawa
27.02.2021
13:00
Wisłoka Dębica
4:1
Siarka Tarnobrzeg
27.02.2021
14:30
Wólczanka Wólka Pełkińska
0:1
Wisła Puławy
27.02.2021
14:00
Korona II Kielce
0:0
Stal Kraśnik
27.02.2021
12:00
Podhale Nowy Targ
0:0
Lewart Lubartów
27.02.2021
14:30
Hetman Zamość
0:3
KS Wiązownica
27.02.2021
14:00
Avia Świdnik
:
Cracovia II Kraków
28.02.2021
13:00
Jutrzenka Giebułtów
:
ŁKS Łagów
28.02.2021
14:30
Chełmianka Chełm
:
Wisła Sandomierz
28.02.2021
12:00

I liga futsalu (południe)

Kamionka Mikołów
:
Sośnica Gliwice
28.02.2021
17:00

II liga futsalu (małopolsko-świętokrzyska)

Sparta Spytkowice
0:3
Spartak Wielkanoc
26.02.2021
20:30
Błyskawica Wyciąże
2:20
Patroni Nowy Targ
27.02.2021
19:00
Sparta Spytkowice
0:5
AZS UEK Kraków
27.02.2021
19:30

Halowa Liga Oldbojów (Kraków)

Dąbski
:
Wanda Kraków
26.02.2021
19:30
Wisła Kraków
:
Prokocim Kraków
26.02.2021
19:30
Wieczysta Kraków
:
Orzeł Piaski Wielkie
26.02.2021
20:30
Opatkowianka Opatkowice
:
Grębałowianka Kraków
26.02.2021
20:30
Cracovia Kraków
:
Hutnik Kraków
26.02.2021
21:30
Strzelcy
:
Clepardia Kraków
26.02.2021
21:30